Wszystko o Avonie - część 7 :) - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-23, 20:43   #4201
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez red rose Pokaż wiadomość
mi się 2 dziewczyny na 3 spóźniły o jeden dzień... reklamacji mi nie uznali ale osm działa to może co wskóra, bo 5 zł za spóźnienie im nie naliczyli...
Płatność w katalogach wcześniejszych nie jest ważna.
W katalogu wszyscy , którzy mają być aktywni, powinni być aktywni z zamówieniami powyzej 150 zł , to i te rachunki w kat. 15 zaplacone osób aktywnych.
Najlepiej by było gdyby zamówienia były realizowane w 1 terminie, najpóżniej w 2, w 3 , to już powinno porządnie się pilnować i mieć komórke w łapce.....
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 20:44   #4202
red rose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

pytanie do liderek zna któraś z was skład zestawu nowości dla lidera (okręg National) bo ciekawa jestem a u mnie w strefie nie ma jeszcze

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Płatność w katalogach wcześniejszych nie jest ważna.
W katalogu wszyscy , którzy mają być aktywni, powinni być aktywni z zamówieniami powyzej 150 zł , to i te rachunki w kat. 15 zaplacone osób aktywnych.
Najlepiej by było gdyby zamówienia były realizowane w 1 terminie, najpóżniej w 2, w 3 , to już powinno porządnie się pilnować i mieć komórke w łapce.....
jesteś pewna?
red rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 20:48   #4203
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Question Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Dziewczyny,czy któras z Was widziała już oferte demo z kat 17? jest ciekawa oferta?
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 20:52   #4204
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez jblaszczyk11 Pokaż wiadomość
dobre pytanko jak ktos wie prosimy o podpowiedz
Za dołądowania w kat.15 , dostajemy w 16 tce 2 małe kremiki po 15 mi z Anew Reversalist, dla mnie fajnie ,mam klientki w dojrzałym wieku, bedzie na prezenciki za ładne zamówienia

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez red rose Pokaż wiadomość
pytanie do liderek zna któraś z was skład zestawu nowości dla lidera (okręg National) bo ciekawa jestem a u mnie w strefie nie ma jeszcze

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------


jesteś pewna?
U mnie tez jeszcze nie ma.
A odnosnie tego konkursu, tych płatności jestem pewna ,otrzymalam taką wiadomość od mojej OMS
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 20:54   #4205
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Za dołądowania w kat.15 , dostajemy w 16 tce 2 małe kremiki po 15 mi z Anew Reversalist, dla mnie fajnie ,mam klientki w dojrzałym wieku, bedzie na prezenciki za ładne zamówienia
A to nie za płatność Kartą Avon czasem?
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 20:54   #4206
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez 83evelinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy któras z Was widziała już oferte demo z kat 17? jest ciekawa oferta?
w strefie konsultantki w plikach do pobrania są formularze zamówień dla okręgów trendujących a w nich demo (K17 i K1)
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 20:55   #4207
red rose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Za dołądowania w kat.15 , dostajemy w 16 tce 2 małe kremiki po 15 mi z Anew Reversalist, dla mnie fajnie ,mam klientki w dojrzałym wieku, bedzie na prezenciki za ładne zamówienia

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------


U mnie tez jeszcze nie ma.
A odnosnie tego konkursu, tych płatności jestem pewna ,otrzymalam taką wiadomość od mojej OMS
no ja otrzymałam inną
się okaże jak to będzie
red rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 20:55   #4208
SCARLETT09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 118
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Czy któraś z Was dostała maila od UPS o monitorowaniu paczki? Ja właśnie dostałam i dobre kilka minut zastanawiałam się o co chodzi, bo nie wiedziałam do czego to przypiąć. Nie wiem czy to akurat coś zmieni względem dostawy paczek, bo kurierzy rano pobierają paczki z bazy a i tak dowożą kiedy im pasuje.
SCARLETT09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 20:59   #4209
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
w strefie konsultantki w plikach do pobrania są formularze zamówień dla okręgów trendujących a w nich demo (K17 i K1)
Dzięki za info!
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 21:04   #4210
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
A to nie za płatność Kartą Avon czasem?
Jejku, tak ,przepraszam, za szybka czasem jestem

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez red rose Pokaż wiadomość
no ja otrzymałam inną
się okaże jak to będzie
A jaką?
Ciekawa jestem.
Może ciekawszą
Może moja OMS coś wymyśla....

Edytowane przez LadyBird6
Czas edycji: 2009-10-23 o 21:11
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 21:14   #4211
red rose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Jejku, tak ,przepraszam, za szybka czasem jestem

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------


A jaką?
Ciekawa jestem.
Może ciekawszą
Może moja OMS coś wymyśla....
mówiła że rachunki nowych kk muszą by wszystkie w terminie płacone aż do zakończenia konkursu
red rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 21:23   #4212
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez red rose Pokaż wiadomość
mówiła że rachunki nowych kk muszą by wszystkie w terminie płacone aż do zakończenia konkursu
Dzięki , jestem bardziej spokojna . Jednak mimo wszystko jeszcze wyśle maila w poniedziałek do mojej kk.
Dzięki
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 21:24   #4213
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Jejku, tak ,przepraszam, za szybka czasem jestem[COLOR=Silver]

A nie wiesz może co będzie po tym zestawiku Anew?
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 21:26   #4214
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość

A nie wiesz może co będzie po tym zestawiku Anew?
Nie, szkoda.
Nie mam jeszcze nowego Przeglądu
Przeleciałam teraz HT , też nic nie pisze na ten temat

Edytowane przez LadyBird6
Czas edycji: 2009-10-23 o 21:29
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 00:17   #4215
Karinkaa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 149
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Hej kobietki
Czytałam wasze wypowiedzi dotyczące wysokości zamówienia i powiem Wam szczerze, że u mnie też ostatnio jest z tym słabo
Może to wina kryzysu albo fakty, że klientki mają inne wydatki.

Mam takie małe pytanko czy u Was są też takie "konsultantki" które, żeby przyciągnąć nowych klientów i utrzymać starych przy sobie sprzedają kosmetyki o 20% taniej??
Kurczę takim to najchętniej bym powiedziała parę słów prawdy i takie to najlepiej
Karinkaa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 05:16   #4216
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez Karinkaa123 Pokaż wiadomość

Mam takie małe pytanko czy u Was są też takie "konsultantki" które, żeby przyciągnąć nowych klientów i utrzymać starych przy sobie sprzedają kosmetyki o 20% taniej??
Kurczę takim to najchętniej bym powiedziała parę słów prawdy i takie to najlepiej
Nie za bardzo rozumiem co w tym złego? Przecież to sprawa indywidualna każdej konsultantki. Spora część moich klientek to dobre koleżanki, rodzina itp. i jakoś nie mam ochoty na nich zarabiać. Zawsze dostają upust i jest to minimum 20%. Klientki, które są "obce" upustu nie dostają i dzięki temu w najgorszym wypadku wychodzę na zero (co katalog zamawiając dla siebie na ok 100-200zł). Nie każdy zajmuje się Avonem dla czystego zarobku i nie ma powodu by go za to szykanować.
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 05:24   #4217
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez SCARLETT09 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was dostała maila od UPS o monitorowaniu paczki? Ja właśnie dostałam i dobre kilka minut zastanawiałam się o co chodzi, bo nie wiedziałam do czego to przypiąć. Nie wiem czy to akurat coś zmieni względem dostawy paczek, bo kurierzy rano pobierają paczki z bazy a i tak dowożą kiedy im pasuje.
Dostałam chwilę po tym, jak ze strony DHL napisałam prośbę o potwierdzenie, kiedy dostarczą kolejna paczkę, bo firma nasza kochana zapomniała podać im mój numer telefonu i kurier jechał, nie mając pewności, czy będzie ktoś w domu

Przeniosłam na stronę link umieszczony w mailu i pojawił się statut, że UPS został elektronicznie powiadomiony o chęci nadania paczki za ich pośrednictwem (OTRZYMANO INFORMACJE ROZLICZENIOWE)

W tej chwili, po odświeżeniu, jest info, że nadano i wyjechała z WOLKA KOSOWSKA, PL i SKAN PRZYBYCIA na jedną z wrocławskich stacji kolejowych

Dziś to chyba z nią nie przyjadą, ale w poniedziałek pewno tak

W sumie, to się cieszę, że wraca znany już kurier, ale nadal nie wiem, czy w przyszłości będzie taka przeplatanka, raz UPS, a raz DHL
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 06:57   #4218
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
w strefie konsultantki w plikach do pobrania są formularze zamówień dla okręgów trendujących a w nich demo (K17 i K1)
Ashiva dziękujemy, sama bym tego nie odkryła że jest taka zgapka.

Pozwolę sobie napisać co się mieści w tych demach:

K17:
Orzeźwiający balsam po goleniu/woda toaletowa Pro Move
Bransoletka Jasmina - kryształowa i kobaltowa, każda w cenie
Kolczyki Atleen
Naszyjnik Atleen
Anew podkład przeciwmarszczkowy 15 ml


K1:
Wyjątkowa oferta - bransoletka i zestaw charmsów(nazwijmy to przywieszek). W zestawie: bransoletka (dł. 20 cm), 6 charmsów: pantofelek, torebka, biedronka, żółw, gorset, kostka.
Woda toaletowa AROMADISIAC dla Niej 50 ml
Woda toaletowa AROMADISIAC dla Niego 75ml
Rozświtlająco-przeciwzmarszczkowy system pielęgnacji okolic oczu (krem 15 ml + balsam 2,5 g - (seria Reversalist, opakowanie wygląda jak złoty krem pod oczy - takie samo podówójne opakowanie)
Liftingujący żel do biustu 150 ml
__________________
od 15.08.2004 - RAZEM



AVONOWE I ORIFLAMOWE

Edytowane przez Suszara
Czas edycji: 2009-10-24 o 07:15
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 07:32   #4219
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez Suszara Pokaż wiadomość
K1:
Wyjątkowa oferta - bransoletka i zestaw charmsów(nazwijmy to przywieszek). W zestawie: bransoletka (dł. 20 cm), 6 charmsów: pantofelek, torebka, biedronka, żółw, gorset, kostka.
ucieszyłam się jak gwizdek ja to przyczytałam, wiec szybko ściagnęłam formularz k1, żeby sprawdzić cene .... 61zł netto..... no to już nie kupie
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-24, 07:42   #4220
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
ucieszyłam się jak gwizdek ja to przyczytałam, wiec szybko ściagnęłam formularz k1, żeby sprawdzić cene .... 61zł netto..... no to już nie kupie
Napisałam ceny, ale po chwili je usunęła, żebyście czasem na mnie nie krzyczały, bo nie tylko komsultantki czytaja to forum

EDYCJA:

Na katalogowym wklejam zdjęcia torebki Ewelina i iskrzącego błyszczyka odcień Cotton Candy

Dodam, że torebka jest dość pojemna, do środka śmiało wejdzie napój litrowy, lakier do włosów jest na prawdę pojemna.
Poza tym estetycznie wykonana, nie razi tandetą, ładna "skórka" solidne mocowania rączek, klamerki przyzwoite.
Polecam, bo mnie się podoba.
__________________
od 15.08.2004 - RAZEM



AVONOWE I ORIFLAMOWE

Edytowane przez Suszara
Czas edycji: 2009-10-24 o 07:50
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 09:53   #4221
Demonililith
Raczkowanie
 
Avatar Demonililith
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 83
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

A ja sobie tej branzoletki z charmsami chyba nie odpuszcze, w sumie jakby popatrzec na branzoletki i charmsy innych firm, to kwota która chcą od konsultantek nie jest wcale taka zła
Demonililith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 09:54   #4222
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

pamiętacie jeszcze taką serę Milk Made? Fajna była, szkoda że jej nie ma... Strasznie lupiłam zapach, opakowania....
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 10:00   #4223
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

witam

mam problem z płatnością karty avon

dostałam rozliczenie ale wśród bierzących płatności mam płatnośc która uregulowałam 21. lipca, czyli już dawno, nie wiem dlaczego wcześniej mi tego nie wliczyli do zapłaty. I teraz szukam na stronie avon w danych finansowych fakturę która miałaby tą wartość ale nie pokazuje mi wogóle dat przed 5 sierpnia a ja tą fakturę płaciłam wcześniej.
Szukałam w domu pośród wszystkich zachowanych faktur ale nie znalazłam akurat tej
Ja składam z mama zamówienia i stąd moje szukanie tej faktury bo musze zobaczyć co ona a co ja miałam zamówienie byśmy mogły się rozliczyć.
I już nawet się zastanawiam czy była taka faktura...

Jak mam w sterfie ją odnaleźć?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 10:31   #4224
nightsong
Rozeznanie
 
Avatar nightsong
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 604
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

ja sobie zawsze zapisuje faktury elektroniczne na dysku, zresztą nie tylko te z Avonu - właśnie, żeby uniknąć takich sytuacji Może masz jakieś potwierdzenie przelewu, na które możesz się powołać, że faktycznie było to opłacone?

ja w sumie też mam problem z fakturą elektroniczną, składałam wczoraj zamówienie i zawsze na następny dzień już była, dziś wyświetla się tylko numer faktury, a po kliknięciu wyskakuje błąd 404 Not Found czy mam jeszcze poczekać, czy pisać do nich od razu? może miałyście taką sytuację?
nightsong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 11:12   #4225
aqqA
Rozeznanie
 
Avatar aqqA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 748
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez nightsong Pokaż wiadomość
ja sobie zawsze zapisuje faktury elektroniczne na dysku, zresztą nie tylko te z Avonu - właśnie, żeby uniknąć takich sytuacji Może masz jakieś potwierdzenie przelewu, na które możesz się powołać, że faktycznie było to opłacone?

ja w sumie też mam problem z fakturą elektroniczną, składałam wczoraj zamówienie i zawsze na następny dzień już była, dziś wyświetla się tylko numer faktury, a po kliknięciu wyskakuje błąd 404 Not Found czy mam jeszcze poczekać, czy pisać do nich od razu? może miałyście taką sytuację?
Ja miałam taką sytuacje. Napisałam z tym do avonu to mi odpisali, że potrzebuje programu Adobe Reader. Ale poczekalam cierpliwie kilka godzin i się uaktywniła faktura Tobie też tak radzę.
__________________
Cosmetics Freak bloguje

Konsultantka avonu


My

dbam o włosy
8MB i BBL

aqqA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 11:16   #4226
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
pamiętacie jeszcze taką serę Milk Made? Fajna była, szkoda że jej nie ma... Strasznie lupiłam zapach, opakowania....
Ja pamiętam...trochę podobna wydaje mi sie być seria Naturals miód i olejek migdałowy (od kat. 16)....choć chyba trochę bardziej mleczny.

Mam prośę, bo byłam w COK, ale jeszcze ni było wyłożonych nowości z K16, jakbyście widziały może nową serię SSS "złocisty blask" była bym wdzięczna za opinie o produkcie, a zwłaszcza, czy pozostawia jakiś filmik - złote drobinki??
Klientki chcą na gwałt taki specyfik, jak balsam po opalaniu z drobinkami złota...ocztwiście avon serwuje Nam tę serię jedynie w sezonie.....poza sezonem ludzie też jeżdzą na wakacje....
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i opinie
__________________
od 15.08.2004 - RAZEM



AVONOWE I ORIFLAMOWE
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 11:27   #4227
anaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 55
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez nightsong Pokaż wiadomość
ja w sumie też mam problem z fakturą elektroniczną, składałam wczoraj zamówienie i zawsze na następny dzień już była, dziś wyświetla się tylko numer faktury, a po kliknięciu wyskakuje błąd 404 Not Found czy mam jeszcze poczekać, czy pisać do nich od razu? może miałyście taką sytuację?
jam mam identyczną sytuacje! tylko zamówienie składałam w czwartek(mam dzień A) i do dzisiaj nie mogę otworzyć faktury. Przed chwilką do nich pisałam w tej sprawie ale pewnie dopiero odpiszą w poniedziałek.
anaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 11:41   #4228
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez Suszara Pokaż wiadomość
Ja pamiętam...trochę podobna wydaje mi sie być seria Naturals miód i olejek migdałowy (od kat. 16)....choć chyba trochę bardziej mleczny.

Mam prośę, bo byłam w COK, ale jeszcze ni było wyłożonych nowości z K16, jakbyście widziały może nową serię SSS "złocisty blask" była bym wdzięczna za opinie o produkcie, a zwłaszcza, czy pozostawia jakiś filmik - złote drobinki??
Klientki chcą na gwałt taki specyfik, jak balsam po opalaniu z drobinkami złota...ocztwiście avon serwuje Nam tę serię jedynie w sezonie.....poza sezonem ludzie też jeżdzą na wakacje....
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i opinie
zapachowy balsam do ciala brasil beat (str. 66) ma takie jakieś drobinki



dziewczyny pytanie na temat programu motywacyjnego Anew:
w strefie jest taka inforamcja:
"Kup 3 - 4 dowolne produkty Anew, a Twój opust na nie wyniesie 40%.
Kup 5 ( i więcej) dowolnych produktów Anew, a Twój opust na nie wyniesie 45%.
Dodatkowo do każdego produktu z linii Anew Reversalist, torebka Edita w prezencie.

Rewitalizujacy Żel oczysczający 2 w 1, Luksusowe mleczko do mycia twarzy. Korektor zmarszczek wokół oczu oraz Eliksir Premium są wyłączone z oferty. Oferta działa w ramach jednego zamówienia. Do programu nie wliczają sie produkty z linii Anew Beauty"

no i wyżej wspomniane pytanie: czy temu większemu upustowi podlegają też kosmetyki anew ze stroy wyprzedażowej?? no bo w sumie nie jest nic napisane, wiec sie zastanawiam;
__________________


Edytowane przez jamapi
Czas edycji: 2009-10-24 o 11:44
jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 11:46   #4229
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
zapachowy balsam do ciala brasil beat (str. 66) ma takie jakieś drobinki



dziewczyny pytanie na temat programu motywacyjnego Anew:
w strefie jest taka inforamcja:
"Kup 3 - 4 dowolne produkty Anew, a Twój opust na nie wyniesie 40%.
Kup 5 ( i więcej) dowolnych produktów Anew, a Twój opust na nie wyniesie 45%.
Dodatkowo do każdego produktu z linii Anew Reversalist, torebka Edita w prezencie.

Rewitalizujacy Żel oczysczający 2 w 1, Luksusowe mleczko do mycia twarzy. Korektor zmarszczek wokół oczu oraz Eliksir Premium są wyłączone z oferty. Oferta działa w ramach jednego zamówienia. Do programu nie wliczają sie produkty z linii Anew Beauty"

no i wyżej wspomniane pytanie: czy temu większemu upustowi podlegają też kosmetyki anew ze stroy wyprzedażowej?? no bo w sumie nie jest nic napisane, wiec sie zastanawiam;

Dzwoniłam z tym do avonu i powiedzieli mi, że tylko pielęgnacja, kolorówka-makijaz nie wchodzi do promocji, ani wyprzedaż, a szkoda....


A o brasil beat nie pomyślałam dziękuję
__________________
od 15.08.2004 - RAZEM



AVONOWE I ORIFLAMOWE

Edytowane przez Suszara
Czas edycji: 2009-10-24 o 11:47
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 11:56   #4230
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez Suszara Pokaż wiadomość
Dzwoniłam z tym do avonu i powiedzieli mi, że tylko pielęgnacja, kolorówka-makijaz nie wchodzi do promocji, ani wyprzedaż, a szkoda....


A o brasil beat nie pomyślałam dziękuję
dzięki; chociaż szkoda ale jak dostanę fakturę, to się będę wykłócać, bo akurat inforamccji o stronie wyprzedażowej nie ma, więc teoretycznie też powinny podlegać temu upustowi;
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.