Studniówka 2010 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-20, 19:42   #91
shironi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 197
Dot.: Studniówka 2010

Pewnie tak.... Bo jak nie z nim, to z kim innym?
shironi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 09:56   #92
aaangaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 124
Dot.: Studniówka 2010

Mam taką maleńką prośbę ja na studniówkę muszę mieć białą bluzkę i czarna spódnice i szukam ciekawych fasonów bluzek może wy macie jakies takie inne a nie pospolite jak wszystkie inne. Chciałabym chociaż bluzkę mieć jedyną wyjątkową
aaangaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 10:43   #93
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez aaangaaa Pokaż wiadomość
Mam taką maleńką prośbę ja na studniówkę muszę mieć białą bluzkę i czarna spódnice i szukam ciekawych fasonów bluzek może wy macie jakies takie inne a nie pospolite jak wszystkie inne. Chciałabym chociaż bluzkę mieć jedyną wyjątkową
Witam wszystkie studniówkowiczki 2010 !

Dlaczego tak musisz mieć ?
Więc, osobiście polecam Ci jakąś z żabotem (http://efektowna.pl/product_thumb.ph...pg&w=265&h=402), może z dużą kokardą (http://1.bp.blogspot.com/_h4mOtJEDlT...se%2Bfor21.jpg), coś luźniejszego, tzw. japan style (http://www.asianoa.com/wp-content/th...se-291x300.jpg), albo bardziej motywy ludowe (http://fancydressheaven.co.uk/bmz_ca...ge.300x450.jpg) i do tego np. jakiś fajny pasek, czy inne dodatki? Możesz też wybrać białą bluzkę, z czarnymi guzikami, obszyciami, itp. (http://3.bp.blogspot.com/_8-rRIxBnkW...0/IMG_4295.JPG ; http://slimages.macys.com/is/image/M...0.5,0&fmt=jpeg).
Mam nadzieję, że coś podpowiedziałam
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 13:33   #94
aaangaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 124
Dot.: Studniówka 2010

U nas w szkole jest taka tradycja i musimy być tak ubrani myślałam o czymś takim http://www.meryjang.pl/files/673-082...-z-bufkami.jpg
aaangaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 14:00   #95
Cwa_Natalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 26
Dot.: Studniówka 2010

Witam !!!

Również należę do grona osób które swą studniówkę mają 16 stycznia


Partner... fryzjer...kosmetyczka już załatwione tylko zostaje jedna chyba najważniejsza sprawa. A mianowicie sukienka Mam dylemat co do tego czy to ma być długa skromna sukienka czy raczej obszerna ( na kołach). Proszę doradźcie mi coś
Cwa_Natalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 14:36   #96
shironi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 197
Dot.: Studniówka 2010

ja wybieram długą skromną. Już chyba wiem, że będzie to raczej ziolona, ze złotymi dodatkami
shironi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 15:33   #97
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Studniówka 2010

16 stycznia to u mnie się ferie zaczynają Studniówkę mam 6 lutego.
Nie mam jeszcze nic, prócz partnera, którym jest oczywiście mój TŻ.
Hmm, jeśli chodzi o sukienkę, to ja (raczej) wybieram krótką - góra przed kolano.
Te długie, na metalowym stelażu strasznie mi się nie podobają ... Ale chyba kwestia gustu
Ile dziewczyny u was płaci się od pary ? Gdzie odbywa się bal ? (W szkole, klubie, ... )
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-25, 15:38   #98
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: Studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
16 stycznia to u mnie się ferie zaczynają Studniówkę mam 6 lutego.
Nie mam jeszcze nic, prócz partnera, którym jest oczywiście mój TŻ.
Hmm, jeśli chodzi o sukienkę, to ja (raczej) wybieram krótką - góra przed kolano.
Te długie, na metalowym stelażu strasznie mi się nie podobają ... Ale chyba kwestia gustu
Ile dziewczyny u was płaci się od pary ? Gdzie odbywa się bal ? (W szkole, klubie, ... )

odbywa się w sali bankietowej a koszt to 450 zł za pare
__________________
PM 5 września 2015

biala lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 15:44   #99
Cwa_Natalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 26
Dot.: Studniówka 2010

moje ferie też się zaczynają 16 stycznia i w tym samym dniu mamy studniówkę


Bal mamy w jednej z najlepszych restauracji w mieście i koszt od pary to 300zł.
Cwa_Natalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 18:36   #100
p0isengirl
Raczkowanie
 
Avatar p0isengirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 432
Dot.: Studniówka 2010

Hej , ja też w tym roku mam studniówkę, 9 stycznia Macie Dziewczyny już pomysły na sukienki? Szczerze mówiąc chodzi mi już to po głowie od września :P
p0isengirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 19:01   #101
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Studniówka 2010

a orientujecie się kiedy jest wystawianie ocen na 1szy semestr?

Ja na stu zdecydowałam, że nie idę. Nie chcę mi się bawić w pozerstwo, gdzie cała nasza klasa spotyka się tylko w dwóch przypadkach: by kogos obgadać (z kim przyszedł, w co się ubrał) i by się nachlać . Od nas z klasy nie idzie 3 osoby
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-25, 19:23   #102
Cwa_Natalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 26
Dot.: Studniówka 2010

No ja mam kilka propozycji sukienek tylko każda z nich jest z różnego typu i sama nie wiem na co się zdecydować


1) http://photos01.allegroimg.pl/photos...2/56/790525670

2) http://arekjun.neostrada.pl/img/haftem11.jpg

3) http://images5.fotosik.pl/2/961c8a67bdba45bcmed.jpg

5) http://www.kartes-moda.home.pl/630/fiolet.jpg

6) http://arekjun.neostrada.pl/img/sliwka4.jpg

Szczerze mówiąc to nie będę teraz patrzyła na cenę sukienki bo wyjdzie tak jak i na połowinkach w zeszłym roku szkolnym... a mianowicie kupiłam dwa miesiące przed połowinkami kupiłam sukienkę fakt tania to ona nie była... ale nie znalazłam w całym mieście butów... Objechałam cały Toruń i Grudziądz i nie dostałam odpowiednich butów... w dzień połowinek pojechałam z bratem do Gdańska i kupiłam i buty i nową (drugą) sukienkę
W tym roku planuje kupić sukienkę na początku listopada i przyrzekłam już sobie że choćbym miała jechać do Wrocławia po buty to drugiej sukienki nie kupię



Jak znajdziecie jakieś ciekawe propozycje sukienek to podawajcie linki
Cwa_Natalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 19:25   #103
shironi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 197
Dot.: Studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
16 stycznia to u mnie się ferie zaczynają Studniówkę mam 6 lutego.
Nie mam jeszcze nic, prócz partnera, którym jest oczywiście mój TŻ.
Hmm, jeśli chodzi o sukienkę, to ja (raczej) wybieram krótką - góra przed kolano.
Te długie, na metalowym stelażu strasznie mi się nie podobają ... Ale chyba kwestia gustu
Ile dziewczyny u was płaci się od pary ? Gdzie odbywa się bal ? (W szkole, klubie, ... )

U mnie się płąci z 280 od osoby... albo i 300. Bal jest w pałacyku.

Ja sobie muszę znaleźć jeszcze fryzjera i wizażystkę...



Ale mi się podoba ta szósta sukienka. cudo takiej będę szukać Gdzie ją znalazłaś?
A buty? u mnie jest problem... nie mogę założyć szpilek, bo będę wyższa od partnera, a chce być w pierwszej/drugiej parze, więc nie wypada więc będzie poszukiwanie balerinek...

Edytowane przez shironi
Czas edycji: 2009-10-25 o 19:28
shironi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 19:34   #104
Cwa_Natalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 26
Dot.: Studniówka 2010

Co do wystawienia ocen to różnie bywa... U mnie w LO jest wystawianie ocen za pierwszy semestr do 15 stycznia natomiast w drugim LO jest wystawienie ocen do 11 grudnia


To zależy tylko i wyłącznie od zarządzenia dyrekcji

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez shironi Pokaż wiadomość
U mnie się płąci z 280 od osoby... albo i 300. Bal jest w pałacyku.

Ja sobie muszę znaleźć jeszcze fryzjera i wizażystkę...




Z tego co się orientuję to w dużych miastach ciężko już się dostać do fryzjera czy kosmetyczki Niekiedy studniówki są w sobotę w te dni również są śluby i terminy w salonach są już dawno zarezerwowane
Ja już na początku października sie zapisałam i do fryzjera i kosmetyczki i to też tylko po znajomości bo terminy już były wszystkie zajęte

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Sukienkę nr 6 znalazłam na allegro ( http://moda.allegro.pl/show_item.php?item=789699142 ) cena nie jest zbyt wygórowana no i sama sukienka jest śliczna
Cwa_Natalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 20:49   #105
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez Cwa_Natalia Pokaż wiadomość
Co do wystawienia ocen to różnie bywa... U mnie w LO jest wystawianie ocen za pierwszy semestr do 15 stycznia natomiast w drugim LO jest wystawienie ocen do 11 grudnia


To zależy tylko i wyłącznie od zarządzenia dyrekcji

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------







Z tego co się orientuję to w dużych miastach ciężko już się dostać do fryzjera czy kosmetyczki Niekiedy studniówki są w sobotę w te dni również są śluby i terminy w salonach są już dawno zarezerwowane
Ja już na początku października sie zapisałam i do fryzjera i kosmetyczki i to też tylko po znajomości bo terminy już były wszystkie zajęte

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Sukienkę nr 6 znalazłam na allegro ( http://moda.allegro.pl/show_item.php?item=789699142 ) cena nie jest zbyt wygórowana no i sama sukienka jest śliczna
Sukienki wszystkie ładne, ale osobiście szukam czegoś innego
Wow, ale jestem w szoku - już zarezerwowałyście fryzjerów i kosmetyczki ? Ja Cię kręcę
Tak to jest, jak się mieszka na zadupiu i nic się nie wie Będę musiała poważnie o tym pomyśleć.
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 13:15   #106
shironi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 197
Dot.: Studniówka 2010

No ja też nie wiedziałam że trzeba już bukować... A z Wawy jestem też zadupie
musze się rozejrzeć... no i jeszcze nie wiem na którą godzinę...
shironi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 13:49   #107
floriana
Raczkowanie
 
Avatar floriana
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 68
Dot.: Studniówka 2010

uf, długo grzebałam po necie i w końcu znalazłam cud sukienkę (w sumie po moich przeróbkach, które już mi w głowie świtają wygląda jeszcze ładniej )

http://cymbeline.krakow.pl/foto/cymb...eline/d/24.jpg

hm, tylko jest problem bo w gruncie rzeczy jest to suknia ślubna ;D ja osobiście uważam, że gdyby wziąć materiał innego koloru to nikt by chyba nie zauważył. i troszkę dłuższa mogłaby być hmmm.
co o niej sądzicie?
floriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 13:52   #108
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez floriana Pokaż wiadomość
uf, długo grzebałam po necie i w końcu znalazłam cud sukienkę (w sumie po moich przeróbkach, które już mi w głowie świtają wygląda jeszcze ładniej )

http://cymbeline.krakow.pl/foto/cymb...eline/d/24.jpg

hm, tylko jest problem bo w gruncie rzeczy jest to suknia ślubna ;D ja osobiście uważam, że gdyby wziąć materiał innego koloru to nikt by chyba nie zauważył. i troszkę dłuższa mogłaby być hmmm.
co o niej sądzicie?
ale z tym terenem z tyłu???? nie praktyczny jest taki tren... tylko nie bierz różowej bo dziewczyna u mnie na studniówce miała identyko i wyglądała jak barbie... wszyscy się z niej śmiali
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 14:05   #109
mimochodem
Raczkowanie
 
Avatar mimochodem
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
Dot.: Studniówka 2010

Hej, mam do was pytanie
otoz mam dylemat co do partnera studniówkowego. Bardzo mi sie podoba kolega z klasy, flirtowalismy nawet razem, ale ostatnio na imprezie lepil sie caly czas do mojej kolezanki i ogolnie spedza z nia teraz troche wiecej czasu wiec glupio mi by bylo go sie pytac czy chce isc ze mna. Na wszelki wypadek na liscie wpisalam siebie z partnerem, zawsze to mozna jeszcze odwolac.
Kolezanka proponowala mi znajomego jej kuzyna z drugiego konca polski, widzialan jego zdjecia-jest to bardzo przystojny i wysoki chlopak, ponoc dobrze tanczy i ogolnie jest fajny. I bardzo mu zalezy na tym zeby sie wkrecic na nasza studniowke (nie mam pojecia czemu...). W sumie to fundusze mam, ale mam mieszane uczucia co do tego czy go zapraszac czy nie ;| on natomiast wypytuje ciagle kolezanke co z ta studniowka. Sama tez nie chce isc i jakos nie moge sie zebrac do tego zeby zapytac wprost kolege z klasy czy moze bysmy poszli razem...
Co radzicie?
__________________
walka ze zbędnymi centymetrami

talia: 64->60
biodra: 90->85
udo: 52->49


mimochodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 14:18   #110
floriana
Raczkowanie
 
Avatar floriana
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 68
Dot.: Studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
ale z tym terenem z tyłu???? nie praktyczny jest taki tren... tylko nie bierz różowej bo dziewczyna u mnie na studniówce miała identyko i wyglądała jak barbie... wszyscy się z niej śmiali
ten właśnie fikuśny tren chce przerobić
zastanawiałam się nad łososiową hmm albo coś w inny deseń <- np kolor szafiru.
myślałam o czarnej, ale szybko zrezygnowałam bo z tym ciemnym tiulem wyglądałabym jak na pogrzebie

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez mimochodem Pokaż wiadomość
Hej, mam do was pytanie
otoz mam dylemat co do partnera studniówkowego. Bardzo mi sie podoba kolega z klasy, flirtowalismy nawet razem, ale ostatnio na imprezie lepil sie caly czas do mojej kolezanki i ogolnie spedza z nia teraz troche wiecej czasu wiec glupio mi by bylo go sie pytac czy chce isc ze mna. Na wszelki wypadek na liscie wpisalam siebie z partnerem, zawsze to mozna jeszcze odwolac.
Kolezanka proponowala mi znajomego jej kuzyna z drugiego konca polski, widzialan jego zdjecia-jest to bardzo przystojny i wysoki chlopak, ponoc dobrze tanczy i ogolnie jest fajny. I bardzo mu zalezy na tym zeby sie wkrecic na nasza studniowke (nie mam pojecia czemu...). W sumie to fundusze mam, ale mam mieszane uczucia co do tego czy go zapraszac czy nie ;| on natomiast wypytuje ciagle kolezanke co z ta studniowka. Sama tez nie chce isc i jakos nie moge sie zebrac do tego zeby zapytac wprost kolege z klasy czy moze bysmy poszli razem...
Co radzicie?
może zapytaj swojej koleżanki czy ma zamiar z nim iść no i jeśli nie, to podpytaj i jego czy już wie z kim idzie. jak nie ma jeszcze partnerki to spytaj go wtedy nie będzie w tym nic głupiego
a jeśli on idzie z tą dziewczyną, czy też z kimś innym, to idź z tym kuzynem koleżanki nie masz nic do stracenia ;P
floriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 14:40   #111
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Studniówka 2010

coo?
Wy juz pozapisywanie do fryzjerow?:O
Ja co prawda pierwsza czesc juz wplacilam za studniowke, mamy z hotelu, ale zeby sie juz zapisywac na makijaz itd. to nawet nie pomyslalam, ale dobrze wiedziec :P

mimochodem ja bym znajomego kuzyna Twojej kolezanki absolutnie nie zapraszala, bo co z tego, ze przystojny?
chcesz placic jakby nie bylo, grube pieniadze, za kogos kogo nie zasz, tylko po to, zeby sie najadl i wybawil za Twoje pieniadze...?

Edytowane przez Olcia
Czas edycji: 2009-10-26 o 14:49
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 14:52   #112
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Studniówka 2010

Jasne, że tak!
W ogole Dziewczyny nie wstydźcie się mowic o takich rzeczach! Lepiej czasem się zapytać pierwsza czy chcialby pojsc, czy mu się podobam\sz, bla bla, bo to nie jest takie straszne
Oczywiscie o ile chłopak nie omija was szerokim łukiem, nie ma się co narzucać
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 17:58   #113
EwelinQsia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 843
Dot.: Studniówka 2010

Hej dziewczyny a ja czytam to forum i widze ze jedna z Was napisala ze studniowka 450zl od pary ;o;o;o Jestem w szoku, my tez mamy na pozadnej sali bankietowej i wyszlo nam 300zl i jak dla nas to i tak duzo, polowa sie zastanawia czy w ogole isc... a u Was jak z cenami studniowek?? bo zaciekawilo mnie to teraz... niedosyc ze studniowka tyle kasy to gdzie jeszcze kiecka, buty, fryzjer...
EwelinQsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 18:20   #114
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez EwelinQsia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny a ja czytam to forum i widze ze jedna z Was napisala ze studniowka 450zl od pary ;o;o;o Jestem w szoku, my tez mamy na pozadnej sali bankietowej i wyszlo nam 300zl i jak dla nas to i tak duzo, polowa sie zastanawia czy w ogole isc... a u Was jak z cenami studniowek?? bo zaciekawilo mnie to teraz... niedosyc ze studniowka tyle kasy to gdzie jeszcze kiecka, buty, fryzjer...
my placimy 170zl za osobe.
dla mnie to tez duza kwota, zwlaszcza jak zaprasza sie partnera
1000zl to lekko trzeba wydac nie szukajac najtanszych rzeczy :/
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 18:30   #115
Cwa_Natalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 26
Dot.: Studniówka 2010

no ja mam nadzieje ze w 1000 zł się zmieszczę mam odłożone grubo ponad 2500 zł ale mam zamiar połowę z tego wydać na wakacje bo jak pójdę na studia to czasu na wyjazdy za granice nie będzie

a co do samej studniówki to mamy najdroższy zespół w całym mieście... jestem w 3 klasowej która zajmuję się przygotowaniami do całej tej imprezy ( jak to mówią moi koledzy z klasy "do całego tego cyrku") i staraliśmy się wraz z rodzicami zmieścić się w 300zł od pary no i z ciężkim trudem ale się udało

mam pytanie czy u was w szkołach też tak jest że to uczniowie płacą za nauczycieli którzy przychodzą na studniówkę? no ja rozumiem że za wychowawców i dyrekcje to my płacimy ale żeby za całą resztę kadry nauczycielskiej...
Cwa_Natalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 18:34   #116
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Studniówka 2010

Z tego co wiem, to my placimy tylko za wychowawcow, a oni jesli chca kogos wziac (wiadomo, meza, zone) to musza osobno zaplacic...
Z tegoz wzgledu np. w innym LO w p-niu jest tak, ze za swoja osobe towarzyszaca sie placi powiedzmy 50zl mniej...
No coz.
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 18:40   #117
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez Cwa_Natalia Pokaż wiadomość
no ja mam nadzieje ze w 1000 zł się zmieszczę mam odłożone grubo ponad 2500 zł ale mam zamiar połowę z tego wydać na wakacje bo jak pójdę na studia to czasu na wyjazdy za granice nie będzie

a co do samej studniówki to mamy najdroższy zespół w całym mieście... jestem w 3 klasowej która zajmuję się przygotowaniami do całej tej imprezy ( jak to mówią moi koledzy z klasy "do całego tego cyrku") i staraliśmy się wraz z rodzicami zmieścić się w 300zł od pary no i z ciężkim trudem ale się udało

mam pytanie czy u was w szkołach też tak jest że to uczniowie płacą za nauczycieli którzy przychodzą na studniówkę? no ja rozumiem że za wychowawców i dyrekcje to my płacimy ale żeby za całą resztę kadry nauczycielskiej...
my płaciliśmy za nauczycieli których zapraszaliśmy i za ich osoby towarzyszące też bo powiedzmy sobie szczerze że nauczyciel by sam na studniówkę nie poszedł...
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 18:52   #118
just_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 200
Dot.: Studniówka 2010

U mnie za studniówkę płacimy ok 220zł od pary (wliczając w to sale, orkiestre, nauczycieli i kwaitki dla nich).
Co do przygotowań... Też jeszcze nie mam fryzjera zamówionego. Owszem, pytałam tak orientacyjnie ile kosztuje fryzura, którą sobie "upatrzylam", ale nic poza tym...
just_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 18:57   #119
Barbie Killer
Raczkowanie
 
Avatar Barbie Killer
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 388
Dot.: Studniówka 2010

U nas ma wyjść 450 zł za parę
Mamy na sali, w sumie to nawet nie wiem jak ona wygląda
Mam nadzieje, że koszty trochę zejdą...
A w ile klas robicie 100dniówke??
My robimy w 2 klasy, a tydzień wcześniej będzie 5klas
Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić tak dużej studniówki jak oni będą mieć...
Czułabym się taka... "jedna z wielu"
A u nas w sumie tak kameralnie, mysle, że tak lepiej
__________________
Barbie Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 18:59   #120
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez Barbie Killer Pokaż wiadomość
U nas ma wyjść 450 zł za parę
Mamy na sali, w sumie to nawet nie wiem jak ona wygląda
Mam nadzieje, że koszty trochę zejdą...
A w ile klas robicie 100dniówke??
My robimy w 2 klasy, a tydzień wcześniej będzie 5klas
Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić tak dużej studniówki jak oni będą mieć...
Czułabym się taka... "jedna z wielu"
A u nas w sumie tak kameralnie, mysle, że tak lepiej
2 klasy???? u mnie dwie klasy to na półmetku były... a na studniówce chyba ok 7 klas poprostu cała szkoła miała razem...
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem

Edytowane przez madzia2306
Czas edycji: 2009-10-26 o 19:05
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.