Wszystko o Oriflame cz. III - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-31, 18:40   #4231
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Na początku kupowałam zbiorowo od kogoś z biznesu, kto miał za 60gr, na spotkaniach nieraz dają za darmo, poza tym przy zamówieniu można sobie domówić za złotówkę.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 19:02   #4232
Ania1367
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: RUDA ŚLĄSKA
Wiadomości: 528
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez mrowkamrowka Pokaż wiadomość
A ja zebrałam swoje pierwsze zamówienie z Oriflame i....tragedia. 40PP. Myślałam, że będzie o wiele lepiej. Kobiety z Avonu zamawiają jak szalone a tu taki marny wynik - na całe biuro...:/ Nie wiem co powiedzieć mojej sponsorce. Wolałabym nie robić zamówienia (bo zaledwie kilka punktów to punkty klientki-a reszta moja i rodzinki) i poczekac na następny. Ale nie chcę jej zwodzić. Z resztą podejrzewam, że już mnie zarejestrowała! Nie chcę też by przepadł mi program WITAMY. Macie jakąś radę? Szczególnie, że mam tylko sztukę katalogu, bo więcej od Sponsorki nie dostałam.
Zacznij polecać produkty nawet tym osobom co już coś u ciebie zamówili
Poczytaj recenzje promocyjnych kosmetyków wybierz parę i do roboty
W tym katalogu najlepiej sprzedającym sie produktem u mnie jest tusz Wonder za 19,90jest rewelacyjny a ma aż 7 pp 10 takich tuszów i już rozpoczynasz program witamy i lojalnościowy
A w końcu 10 sztuk to tylko 10 osób

Edytowane przez Ania1367
Czas edycji: 2009-10-31 o 19:06
Ania1367 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 19:39   #4233
jabuho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: K-n /pomorskie
Wiadomości: 122
GG do jabuho
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

na katalogowym wrzuciłam obiecane zdjęcia przyrządu do manicure

wrzucam także zdjęcie miniaturowych korektorów

Edytowane przez jabuho
Czas edycji: 2009-10-31 o 19:47
jabuho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 20:11   #4234
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Wonder zawsze dobrze się sprzedaje, jak jest w promocji Dostałam już parę zapytań o niego od Wizażanek z Krakowa, jak napisałam w innym wątku, ile teraz kosztuje. Tak więc... uzupełnijcie profil użytkownika i wypowiadajcie się w wątkach kosmetycznych
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2009-10-31 o 20:13
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 21:00   #4235
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

"Pobawilam" sie tym przyrzadem elektrycznym do manicure i pierwsze wrazenia sa pozytywne. Usunelam troche nierownosci z paznokci, poczyscilam troche pod paznokciami i pogmeralam przy skorkach - wiec cos tam na pewno zrobil. Wydaje mi sie, ze nie bedzie on mogl sluzyc jako pilnik do pilowania i skracania samego paznokcia - kiepsko mi sie spilowalo, troche poszczerbilo, wiec przyrzad bardziej nadaje sie do powierzchni paznokci. Wykonanie przyrzadu nie powala na kolana, nie jest to jakas tandeta, ale jednak taki sobie zwykly plastik, wiec mam pewne obawy czy dlugo mi bedzie on sluzyl, ale na razie tego nie wiem - czas pokaze. Polerka, ta najwieksza nasadka, troche mnie rozczarowala, bo slabo poleruje. Nie wiem ile czasu musialabym polerowac, aby uzyskac efekt, jaki daja polerki w postaci kostki czy pilnika. Ogolnie pierwsze wrazenie na plus, nie moge powiedziec, ze to totalne badziewie, a tego sie obawialam.
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 21:11   #4236
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Widziałam polerkę na szkoleniu i zastanowiło mnie, jakim cudem nowość może wyglądać, jakby była używana przez pół roku... Szybko niszczą się nakładki.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 21:28   #4237
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez mrowkamrowka Pokaż wiadomość
A ja zebrałam swoje pierwsze zamówienie z Oriflame i....tragedia. 40PP. Myślałam, że będzie o wiele lepiej. Kobiety z Avonu zamawiają jak szalone a tu taki marny wynik - na całe biuro...:/ Nie wiem co powiedzieć mojej sponsorce. Wolałabym nie robić zamówienia (bo zaledwie kilka punktów to punkty klientki-a reszta moja i rodzinki) i poczekac na następny. Ale nie chcę jej zwodzić. Z resztą podejrzewam, że już mnie zarejestrowała! Nie chcę też by przepadł mi program WITAMY. Macie jakąś radę? Szczególnie, że mam tylko sztukę katalogu, bo więcej od Sponsorki nie dostałam.
jeden katalog?! toż to niedopuszczalne ;D skontaktuj się ze Sponsorką i dowiedz, gdzie możesz kupić itp. Jeśli chodzi o zwiększenie zamówień, to nie mam jakichś uniwersalnych rad - w 2. i 3. katalogu zrobiłam >200 pkt, a teraz, nie zmieniając sposobu sprzedaży, mam około 45, w tym ze 30 od rodziców na potrzeby domowe lub prezentowe... :/ na pewno na początku warto zrobić listę potencjalnych klientów i przedstawiać ofertę jak największej ilości osób, prosić o polecanie itp. - nawet jeśli nic nie zamówią, to będą już wiedzieć, że jesteś konsultantką. W pierwszym zamówieniu na pewno też sama nabijesz sobie trochę punktów warto skorzystać ze zniżki, zarobionych pieniędzy i okazji do wypróbowania produktów, które sprzedajesz powodzenia!
__________________


Tak właśnie.

Edytowane przez ola_gie
Czas edycji: 2009-10-31 o 21:29
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 08:17   #4238
piaskowa21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 109
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

A jak dodac siebie jako konsultanta do tej strony?

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez bernatunia Pokaż wiadomość
Witaj
tutaj masz link gdzie mozesz znaleźć sobie odpowiedniego konsultanta:
https://pl.secure.oriflame.com/featu...uestid=1770708

albo lepiej tutaj bo od razu zobaczysz jak ten ktoś wygląda
powodzenia
http://www.ktojestworiflame.pl/
A jak dodac siebie jako konsultanta do tej strony?
piaskowa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 09:09   #4239
mrowkamrowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 173
GG do mrowkamrowka
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Dzięki dziewczyny za rady!!! Sponsorka niestety mieszka 300km ode mnie, więc mi kolejnych katalogów nie dośle. Ale wiem, że w Poznaniu jest biuro. Przejdę się tam i kupię jeszcze kilka. Jestem jeszcze konsultantką Avonu i przyzwyczaiłam klientki, że katalog daję 'na zawsze' bo mam ich wiele. A teraz jeden i musze nim obracać. Trudne to jest Ale miejmy nadzieję, że uda mi się do końca katalogu uzbierać te 100PP.
__________________
dilerka Avon i Oriflame w Poznaniu
mrowkamrowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 10:39   #4240
Anisiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 26
GG do Anisiaa
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez mrowkamrowka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za rady!!! Sponsorka niestety mieszka 300km ode mnie, więc mi kolejnych katalogów nie dośle. Ale wiem, że w Poznaniu jest biuro. Przejdę się tam i kupię jeszcze kilka. Jestem jeszcze konsultantką Avonu i przyzwyczaiłam klientki, że katalog daję 'na zawsze' bo mam ich wiele. A teraz jeden i musze nim obracać. Trudne to jest Ale miejmy nadzieję, że uda mi się do końca katalogu uzbierać te 100PP.
Jak to się stało, że Twoją sponsorką jest osoba z tak daleka?? 1 katalog?? To naprawdę mało, ja swoim dziewczynom daje od 2(te które chcą TYLKO dla siebie a nie jako konsultantka) do 6(dla tych, które chcą pokazać dalej). Biuro mamy2 razy w tygodniu więc zawsze mogą do mnie się zwrócić.
Troszkę będzie Ci trudno by Ci pomogła bo to jest jednak odległość a w Poznaniu mają swoje grupy...

Mam 9% i jak na razie sama je zrobiłam. Nikt nie zaprasza. organizuję z moją dyrektorką NOWOŚCI katalogowe dla naszych ludzi. Nie wszyscy chcą pracować... niektórzy potrzebują czasu. Wszystkich -jak na razie - zapisuję pod siebie. Jeśli pojawi się ktoś kto zechce robić coś więcej - zrobię wszystko co w mojej mocy by jej jak najlepiej pomóc
Anisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 11:09   #4241
piaskowa21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 109
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Hej dziewczyny ponawiam pytanie i mam jeszcze jedno dotyczace katalogow 16-tych.Czy w tych kartonikach dajemy bezposrednio klientkom katalogi?Pytam poniewaz w srodku znajduje sie ulotka dotyczaca darmowego kremu tender care.Mianowicie jest napisane:Zloz punktowane zamowienie w kat 16 i 17 a otrzymasz krem za 1zl wiec cos mi sie nie wydaje zeby bylo to dla klientek bo wtedy w katalogu 17stym musieliby dac mnostwo tych kremow bo nie jest powiedziane na ile punktow zlozyc zamowienie pisze tylko ze punktowe czyli wychodzi na to ze jak mam w 16tym 100pp i 17stym 100pp to dodaja mi 100 kremow w 17ce?Kompletnie nie rozumiem tej promocji.Prosze jak by ktoras z Was mogla objasnic mi dokladnie o co chodzi z ta ulotka bo wydaje mi sie ze powinnismy dawac z kartonikiem ten katalog?
piaskowa21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 11:38   #4242
Justyna.kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar Justyna.kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 589
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez piaskowa21 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ponawiam pytanie i mam jeszcze jedno dotyczace katalogow 16-tych.Czy w tych kartonikach dajemy bezposrednio klientkom katalogi?Pytam poniewaz w srodku znajduje sie ulotka dotyczaca darmowego kremu tender care.Mianowicie jest napisane:Zloz punktowane zamowienie w kat 16 i 17 a otrzymasz krem za 1zl wiec cos mi sie nie wydaje zeby bylo to dla klientek bo wtedy w katalogu 17stym musieliby dac mnostwo tych kremow bo nie jest powiedziane na ile punktow zlozyc zamowienie pisze tylko ze punktowe czyli wychodzi na to ze jak mam w 16tym 100pp i 17stym 100pp to dodaja mi 100 kremow w 17ce?Kompletnie nie rozumiem tej promocji.Prosze jak by ktoras z Was mogla objasnic mi dokladnie o co chodzi z ta ulotka bo wydaje mi sie ze powinnismy dawac z kartonikiem ten katalog?

Krem jest prezentem tylko dla konsultantów. Aby klientka otrzymała krem musi wejść do Firmy i złożyć własne zamówienie.
__________________
...When you've got nothing - you've got nothing to lose...

27.09.2014r.
Justyna.kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 12:09   #4243
piaskowa21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 109
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Justyna.kociaczek Pokaż wiadomość
Krem jest prezentem tylko dla konsultantów. Aby klientka otrzymała krem musi wejść do Firmy i złożyć własne zamówienie.
to wyglada na to ze niestety nie mozemy dawac w tym ladnym kartoniku katalogow?bo klientki sobie pomysla ze to prezent dla nich.A wy wyciagacie z tych kartonow?
piaskowa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 12:38   #4244
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Ale przecież na odwrocie kartonika jest info o kuferku, ewidentnie dotyczy werbowania nowych osób...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 12:44   #4245
perfectbeauty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 37
Question Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

hej mam takie pytanie; chciałam założyć stronę www i chyba założyłam,
ale wpisałam alias z błędem, czy da się jakoś poprawić(edytować) lub usunąć tą stronę i założyć nową ?
perfectbeauty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 12:49   #4246
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

ja rozdaje katalogi w tych kartonikach. bo one sa po to by przyciagac ludzi, nawet tych, ktorzy nie chca sie wpisac. daje katalog w kartoniku i od razu uprzedzam ze ulotka w srodku jest zle sformulowana, ze krem przysluguje jedynie nowo zapisanym osobom.

co do problemu powyzej: posiadajac jeden katalog nie uzbiera sie punktow. trzeba kupic ich wiecej i dawac ludziom " na zawsze". kazdy klient lepiej sie czuje traktowany jesli dostanie swoj katalog, ktory bedzie mogl ogladac gdy tylko zechce. moze pokaze go dalej ( np. czesto mam zamowienia spoza grupy moich klientow, bo np. sasiadka mojej ciotki znalazla u niej katalog i tez chcialaby cos zamowic).

teraz kupilam polowe wiecej katalogow niz zawsze. ludzie teraz beda zamawiac prezenty swiateczne, wiec na pewno beda chcieli dluzej pobyc "sam na sam" z katalogiem.
odswiezylam tez stare znajomosci", tzn. kiedys rozdawalam katalogi gdzie sie dalo, po kuzynostwie itp. potem niektore kontakty sie zerwaly ( bo nie bylo jak dostarczyk katalogu itd.) . teraz jest swiateczny katalog, wiec powreczam go tym zapomnianym klientom, niech sobie o mnie przypomna:P

acha, a kaledarzyk ktory dostaje sie wraz z katalogiem jest troche badziewny..mogli sie bardziej postarac...
asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 13:14   #4247
perfectbeauty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 37
Question Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

mam jeszcze jedno pytanie jak mogę nabyć katalog 16 (tzn zeby mieć ich przynajmniej 7), złożyłam zamówienie ale własnie zapomniałam o katalogach, a przyjda tylko 3. Ile by to kosztowało, a może któraś z Was mogłaby odsprzedać, jeśli ma w nadmiarze ?
perfectbeauty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 13:53   #4248
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
bo klientki sobie pomysla ze to prezent dla nich.A wy wyciagacie z tych kartonow?
Nie wyciągam... Ładnie to wygląda a wg mnie jasno jest napisane że to prezenty dla tych zwerbowanych do klubu. Punktowane zamówienia robią przecież tylko konsultantki...
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 14:21   #4249
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

A osoby, które są zapisane już nie podpadają pod tą promocję? Przecież nigdzie nie jest napisane, że to tylko dla nowych .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 14:55   #4250
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez perfectbeauty Pokaż wiadomość
hej mam takie pytanie; chciałam założyć stronę www i chyba założyłam,
ale wpisałam alias z błędem, czy da się jakoś poprawić(edytować) lub usunąć tą stronę i założyć nową ?
Musisz napisać na poczta@oriflame.com.pl by zmienili Ci alias
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 15:15   #4251
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Dziewczyny, nie mogę znaleźć tej listy produktów oczekujących, o której tu było nieraz wspominane - gdzie dokładnie ona jest? Bo chciałam zobaczyć jak tam zamówione wcześniej Signature się ma...jak sprawdzam produkty niedostępne, to jej tam nie ma, więc powinna mi się dodać chyba automatycznie do koszyka i to w promocyjnej cenie, a tu nic
__________________
How I choose to feel is how I am.


Edytowane przez kasiencja
Czas edycji: 2009-11-01 o 15:25
kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 15:23   #4252
perfectbeauty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 37
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
Musisz napisać na poczta@oriflame.com.pl by zmienili Ci alias

dzięki za odpowiedź, a jak to jest z tymi katalogami ?
perfectbeauty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 15:27   #4253
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mogę znaleźć tej listy produktów oczekujących, o której tu było nieraz wspominane - gdzie dokładnie ona jest? Bo chciałam zobaczyć jak tam zamówione wcześniej Signature się ma...jak sprawdzam produkty niedostępne, to jej tam nie ma, więc powinna mi się dodać chyba automatycznie do koszyka i to w promocyjnej cenie, a tu nic
Wchodzisz w koszyk i klikasz do strony podsumowującej zakupy. Nic nie musisz dodawać do koszyka .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 15:29   #4254
mrowkamrowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 173
GG do mrowkamrowka
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Anisiaa

Szukałam Sponsorki z Poznania, bo wiem, że to ułatwia kontakt (jestem Liderką Avon i tez pomagam swoim dziewczynom, więc wiem jaki ten kontakt jest ważny). Weszłam na jakieś forum, tam było ogłoszenie o wielkopolskim Avonie. Myślałam więc, że kobieta jest z wlkp. No trudno. Ale narzekać nie mogę. Jak spełnię program Witamy (na co się na razie nie zanosi) dostanę kuleczki GG a za pierwsze zamówienie powyżej 100PP perfumy jakieś. Pomaga mi jak tylko może. Wysyła maile. Zatem narzekać nie mam na co. Musze jakoś dać radę, ale nadzieja już powoli umiera bo liczyłam na siostrę...a zamówiła tylko balsam za 4PP... No nic. Kupię w biurze katalogi i ruszę w miasto Jeszcze trochę czasu mam!
__________________
dilerka Avon i Oriflame w Poznaniu

Edytowane przez mrowkamrowka
Czas edycji: 2009-11-01 o 15:33
mrowkamrowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 15:36   #4255
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Wchodzisz w koszyk i klikasz do strony podsumowującej zakupy. Nic nie musisz dodawać do koszyka .
W sensie że 'dalej'? No yh, Divine nadal w brakach a Signature nie wyświetla mi się w ogóle. I co teraz? Na fakturze z poprzedniego katalogu ona jest. tylko 'back order'. To znaczy że chyba nadal jej nie ma czy coś się nie zapisało...
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 15:40   #4256
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
W sensie że 'dalej'? No yh, Divine nadal w brakach a Signature nie wyświetla mi się w ogóle. I co teraz? Na fakturze z poprzedniego katalogu ona jest. tylko 'back order'. To znaczy że chyba nadal jej nie ma czy coś się nie zapisało...
Nie wiem, jak to działa, ale u mnie nie działa. Od paru miesięcy zawsze mam braki w zamówieniu i NIGDY nie dodał mi się produkt do oczekujących, gdy stał się już dostępny.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 15:58   #4257
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez perfectbeauty Pokaż wiadomość
mam jeszcze jedno pytanie jak mogę nabyć katalog 16 (tzn zeby mieć ich przynajmniej 7), złożyłam zamówienie ale własnie zapomniałam o katalogach, a przyjda tylko 3. Ile by to kosztowało, a może któraś z Was mogłaby odsprzedać, jeśli ma w nadmiarze ?
musisz albo zlozyc zamowienie. kod katalogu 16 masz w cenniku albo przejsc sie do biura regionalnego i tam sobie odkupic.
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 16:03   #4258
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez piaskowa21 Pokaż wiadomość
A jak dodac siebie jako konsultanta do
Biznes -> narzędzia on-line
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 18:43   #4259
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Czy woda Cherries jest jeszcze dostepna czy juz byl przy niej budzik w katalogu?
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 20:03   #4260
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
Czy woda Cherries jest jeszcze dostepna czy juz byl przy niej budzik w katalogu?
chyba był budzik, ale nie jestem pewna.

Dziewczyny, a Wy wypełniłyście ten wniosek o rejestrację "kto jest w oriflame?" Miałyście w ogóle stamtąd jakieś nowe konsultantki?
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.