smutno mi bardzo ... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-13, 13:54   #31
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: smutno mi bardzo ...

Cytat:
Napisane przez zakwas
W każdym razie mam swój honor, poczucie własnej wartości i nie pozwolę sobie na dłuższe życie z takim dupkiem w imię miłości, która pod wpływem kretyńskiego zachowania mojego męża wypaliła się jakiś czas temu.
i tak trzymaj!
wierze, ze jest to najlepsze rozwiazanie dla ciebie i synka, bo co z tego ze mialby przy sobie ojca, skoro jego nalogi rujnowalyby Wam zycie.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 13:54   #32
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: smutno mi bardzo ...

Mocno trzymam kciuki za Ciebie i Wiktorka
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 14:00   #33
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: smutno mi bardzo ...

Trzymam kciuki. Jesteś silną kobietą, jestem pewna, że wytrwasz i dasz sobie radę
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 14:05   #34
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: smutno mi bardzo ...

Cytat:
Napisane przez zakwas
Najbardziej żal mi synka, bo nie zasłużył sobie na taki los. Jednak doszłam do wniosku, że nie powinnam robić niczego na siłę i dla tak zwanego "dobra dziecka". Lepiej żeby nasz synek nie widział co jest ważnego dla jego tatusia - a jest to głównie hazard i rozrywkowy tryb życia, nikłe zainteresowanie wychowywaniem dziecka i brak troski o byt rodziny
Dla dobra waszego synka lepiej chyba, aby nie widział smutnej mamy ani kłócących się rodziców, niż być ze sobą na siłę.
Pamiętaj, że masz nas i zawsze mozesz na nas liczyć
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 14:11   #35
zakwas
Raczkowanie
 
Avatar zakwas
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 191
Dot.: smutno mi bardzo ...

Cytat:
Napisane przez kamaO
Może wpadniesz na zjazd Wizażanek, co? Trzymam za Ciebie kciuki
Gdzie i kiedy?
__________________
komentarze mile widziane
zakwas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 06:24   #36
zakwas
Raczkowanie
 
Avatar zakwas
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 191
Dot.: smutno mi bardzo ...

Ostatnio miałam "awarię" kompa i długo mnie nie było na Wizażu. Postanowiłam napisać kilka słów - dla osób, którym mój los nie jest obojętny (sama często zastanawiałam się, co dzieje się u autorek postów - które mnie zainteresowały).

Postamowiłam zasięgnąć porady fachowca i udać się do kancelarii prawniczej. Nie chcę niczego zchrzanić, bo może okazać się, że z rozpędu popełnię jakiś błąd. Wszystko przez to, że muszę pisać do Sądu na Mazurach - a ja mieszkam na Śląsku - i nie wiem czy muszę pisać specjalny wniosek o przesłuchiwanie mnie w moim miejscu zamieszkania; no i czy o adwokata z Urzędu też trzeba wcześniej pisać i takie tam formalne bzdury .
__________________
komentarze mile widziane
zakwas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 07:27   #37
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: smutno mi bardzo ...

Trzymaj się cieplutko
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-22, 07:47   #38
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: smutno mi bardzo ...

Cytat:
Napisane przez zakwas
Ostatnio miałam "awarię" kompa i długo mnie nie było na Wizażu. Postanowiłam napisać kilka słów - dla osób, którym mój los nie jest obojętny (sama często zastanawiałam się, co dzieje się u autorek postów - które mnie zainteresowały).

Postamowiłam zasięgnąć porady fachowca i udać się do kancelarii prawniczej. Nie chcę niczego zchrzanić, bo może okazać się, że z rozpędu popełnię jakiś błąd. Wszystko przez to, że muszę pisać do Sądu na Mazurach - a ja mieszkam na Śląsku - i nie wiem czy muszę pisać specjalny wniosek o przesłuchiwanie mnie w moim miejscu zamieszkania; no i czy o adwokata z Urzędu też trzeba wcześniej pisać i takie tam formalne bzdury .
Na pewno powinnaś zasięgnąć porady fachowca, który podpowie najbardziej rozsądne rozwiązanie i pozwoli Ci uniknąć ewentualnych prawnych pułapek! Zrób to koniecznie!
Zakwasku, moja przyjaciółka niedawno sie rozwiodła. To jej mąż wnióśł o rozwód, jej zawalił się cały świat. Ty masz to szczęście, że sama podjęłaś taką decyzję - i nie pozwól nikomu odwieść się od niej. Uwierz mi, że teraz będzie Ci bardzo ciężko, ale pomyśl co Cię czeka, kiedy już przebrniesz przez najtrudniejsze chwile. Uwolnisz sie od ciężaru, odżyjesz, odetchniesz pełną piersią. Cały świat będzie Twój! Będziesz wolna i nieskrępowana! Znów przed Tobą piękne chwile! Pewnego dnia, niespodziewanie znów poczujesz "motyle w brzuchu" i gorąco na twarzy kiedy spotkasz Pana Właściwego! Przeżyjesz po raz kolejny to, co jest najpiękniejsze w życiu każdej kobiety - zauroczenie, zakochanie, miłość i budowanie nowego związku! A Twój synek zyska radosną roześmianę mamę!
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 08:22   #39
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: smutno mi bardzo ...

Cytat:
Napisane przez zakwas
Gdzie i kiedy?
Prawdopodobnie 31.03 albo 01.04. Zajrzyj na forum Spotkania Wizażanek i szukaj wątku "Śląsk"
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 09:38   #40
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: smutno mi bardzo ...

Cytat:
Napisane przez zakwas
Ostatnio miałam "awarię" kompa i długo mnie nie było na Wizażu. Postanowiłam napisać kilka słów - dla osób, którym mój los nie jest obojętny (sama często zastanawiałam się, co dzieje się u autorek postów - które mnie zainteresowały).

Postamowiłam zasięgnąć porady fachowca i udać się do kancelarii prawniczej. Nie chcę niczego zchrzanić, bo może okazać się, że z rozpędu popełnię jakiś błąd. Wszystko przez to, że muszę pisać do Sądu na Mazurach - a ja mieszkam na Śląsku - i nie wiem czy muszę pisać specjalny wniosek o przesłuchiwanie mnie w moim miejscu zamieszkania; no i czy o adwokata z Urzędu też trzeba wcześniej pisać i takie tam formalne bzdury .
Trzymaj się mocno. I sygnalizuj nam czasem, jak toczą sią twoje sprawy
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 07:47   #41
zakwas
Raczkowanie
 
Avatar zakwas
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 191
Dot.: smutno mi bardzo ...

Mam małego doła: w pracy zapieprz i atmosfera się nieco popsuła, jestem przemęczona i widmo czekającej mnie sądowej rozprawy nie dodaje mi skrzydeł. Mój "jeszcze mąż" oświadczył mi, że chce wyjechać z Polski do pracy, więc muszę się spieszyć z rozwodem (o czym on tak do końca nie wie, mówiłam tylko, że mam taki zamiar - ale wiadomo, kto by się przejmował babskim gadaniem ). No i za tego prawnika muszę troszkę wybulić - ale to załatwię dopiero w poniedziałek.

Pocieszam się spotkaniem Wizażanek ze Śląska, do którego ma dojść niebawem. Czekam .

Ps. Dzięki za wszystkie "słowa" otuchy
__________________
komentarze mile widziane
zakwas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-24, 09:07   #42
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: smutno mi bardzo ...

Oj......jak ja lubie te momenty mojego zycia, kiedy WSZYTSKO zwala mi sie na glowe w jednym czasie Jakby wszystko sprzysieglo sie przeciwko mnie, ale z drugiej strony (pewnie dla równowagi) sa takie momenty, kiedy czesciej spotykaja mnie mile rzeczy I tak bedzie z Toba Zakwasku, teraz troche gorzej, ale potem..........a........p ewnie sama sie przekonasz

BTW - Zycze Wizazankom ze Slaska udanego spotkania mam nadzieje, ze zdacie nam z niego relacje
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 09:14   #43
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: smutno mi bardzo ...

Cytat:
Napisane przez zakwas
Mam małego doła: w pracy zapieprz i atmosfera się nieco popsuła, jestem przemęczona i widmo czekającej mnie sądowej rozprawy nie dodaje mi skrzydeł. Mój "jeszcze mąż" oświadczył mi, że chce wyjechać z Polski do pracy, więc muszę się spieszyć z rozwodem (o czym on tak do końca nie wie, mówiłam tylko, że mam taki zamiar - ale wiadomo, kto by się przejmował babskim gadaniem ). No i za tego prawnika muszę troszkę wybulić - ale to załatwię dopiero w poniedziałek.

Pocieszam się spotkaniem Wizażanek ze Śląska, do którego ma dojść niebawem. Czekam .

Ps. Dzięki za wszystkie "słowa" otuchy
Znaczy się przyjdziesz?
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 09:15   #44
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: smutno mi bardzo ...

życzę wytrwałości poradzisz sobie, bądź silna i nie zbaczaj z obranej drogi.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 10:34   #45
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: smutno mi bardzo ...

Głowa do góry
najgorsze za Tobą - podjęcie decyzji.
Trzymaj się.
Dla poprawy humoru proponuję zrobienie czegoś tylko dla siebie - mały zakup, wizyta u fryzjera, spotkanie z koleżankami, kino, bukiet tulipanów lub żonkili albo byczenie się cały dzień i nicnierobienie.
Pozdrawiam.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 10:49   #46
stell1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 238
GG do stell1985
Dot.: smutno mi bardzo ...

Zgadzam sie z tobą lian na pierwszej sprawie nie mozna orzec o rozwodzie. '
Rozwód bez orzekania o winie jest prostszy, krótszy i przyjemniejszy i najwazniejsze nie trzeba na nim prac brudów. Pomyśl od razu o podziale majątku!!! bo to bardzo wazne.
Zakwasku kochany ja mam za soba rozwód rodziców. I zdaje sobie sprawe jak skomplikowana jest sprawą, ale pozniej znowu swieci słonko trzymam kciuki mocno za siebie bo wyobrazam sobie jak ciezko ci musi teraz być.
Zakwasie kto ci powiedział ze po rozprawie pojednawczej czeka sie pół roku? bo ja to pierwszy raz słysze.
I zadam jeszcze jedno pytanie jak nie chcesz to nie odpowiadaj. Masz prawnika swojego?
stell1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 10:52   #47
stell1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 238
GG do stell1985
Dot.: smutno mi bardzo ...

czyli prawnika masz i bardzo dobrze byle to był dobry prawnik.
stell1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 14:29   #48
zakwas
Raczkowanie
 
Avatar zakwas
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 191
Dot.: smutno mi bardzo ...

Cytat:
Napisane przez stell1985
Zgadzam sie z tobą lian na pierwszej sprawie nie mozna orzec o rozwodzie. '
Rozwód bez orzekania o winie jest prostszy, krótszy i przyjemniejszy i najwazniejsze nie trzeba na nim prac brudów. Pomyśl od razu o podziale majątku!!! bo to bardzo wazne.
Zakwasku kochany ja mam za soba rozwód rodziców. I zdaje sobie sprawe jak skomplikowana jest sprawą, ale pozniej znowu swieci słonko trzymam kciuki mocno za siebie bo wyobrazam sobie jak ciezko ci musi teraz być.
Zakwasie kto ci powiedział ze po rozprawie pojednawczej czeka sie pół roku? bo ja to pierwszy raz słysze.
I zadam jeszcze jedno pytanie jak nie chcesz to nie odpowiadaj. Masz prawnika swojego?
Swojego prawnika nie mam - chciałam uzyskać jedynie poradę prawną. Adwokata chę mieć z Urzędu, bo nie stać mnie na własną "papugę".

O tym, że po rozprawie pojednawczej Sąd daje małżonkom pół roku na dojście do porozumienia wyczytałam w jakiejś gazecie prawnej, no i na stronie internetowej dotyczącej rozwodów.
__________________
komentarze mile widziane
zakwas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.