Do filtromaniaczek:) - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-25, 10:59   #1171
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Talking Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Jak to "psiknięć" Wasze filtry umieją psikać?
Przepraszam, ale nie nadążam za Wami...
Choco moja Kochana rozbawiłaś mnie do łez Przepraszam, mam nadzieję, ze się nie gniewasz Ty też jesteś Nieoceniona

Miałam na myśli filtry w sprayu jak np. spray Biodermy 60, czy tez nowy spray avene, którego u nas (przynajmniej na razie) nie uświadczysz.
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 11:07   #1172
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Smile Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Witaj Sunapee
Już w innym wątku (też o filtrach) Dziewczyny policzyły, że na twarz ma być 6 psiknięć. Jak znajde linka to zapodam
Sunapee znalazłam linka do tego watku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=filtry
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 11:08   #1173
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Choco moja Kochana rozbawiłaś mnie do łez Przepraszam, mam nadzieję, ze się nie gniewasz Ty też jesteś Nieoceniona

Miałam na myśli filtry w sprayu jak np. spray Biodermy 60, czy tez nowy spray avene, którego u nas (przynajmniej na razie) nie uświadczysz.
OK OK, Ty wiesz, że jestem nieoceniona, ale czy Kate też o tym wie?

Już rozumiem, chodzi o filtry w sprayu A ja myślałam, że Wasze mleczka w tubkach są tak zdolne i psikać potrafią Szkoda, że sprayowych Avenek u nas nie ma

Pozdrawiam ciepło
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 12:10   #1174
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez jowisia
Jestescie niemozliwe!!!! Chwile mnie nie bylo i juz.. 4 nowe strony..?! NIE NADAZAM...!

Strasznie dziekuje za cieple przyjecie, za wyjasnienia, choc pisalyscie pewnie o tym setki razy, za cierpliwosc.. Staje sie chyba filtromaniaczka.. to zakrawa na obsesje.. Dzis nawet bedac w pracy zastanawialam sie, czy to sztuczne swiatlo u mnie nad barem to nie jakies szkoliwe UV , na pewno cos w tym troche jest....




Zobaczymy. Ale mile Twoje slowa, dziekuje. Dopiero wkrecam sie w temat, ale juz mam ochote leciec po filtr. Weekend w pracy, wiec do apteki blagac o filtry wybiore sie dopiero w poniedzialek. Bede zdawac relacje na biezaco.
O, witaj Jowisiu!! Czekamy na relacje
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 12:14   #1175
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez sunapee
To ja sobie cierpliwie bede obserwowala watek w nadziei,ze ktos sie pokusi o policzenie psikniec,tzn ile psikniec daje 2,5 ml
Sunapee, z psiknięciami jest prościej. Jeśłi masz filtr w sprayu na opakowaniu powinno być oznaczenie typu, np. 300ml Fl.oz 1,8. ten "floz" oznacza, ze jednorazowo pompka "wypsikuje" 1,8 ml łynu. Więc teraz sobie przemnóż ile razy trzeba psiknąc, żeby mieć mniej więcej 2,5. a tak na marginesie, 1,8 to jest właśnie ta optymalna ilość filtra na twarz.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 12:30   #1176
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
ja to napisałam. Sandija nie martw się, BU dopiero jest odtwarzane (wszystkie działy, nie tylko DLU) i trochę potrwa zanim Basia zamieści tam wszystkie ważne informacje. Zagladaj tam regularnie, a na pewno znajdziesz

Pozdrawiam

Poijawiły się też posty w dziale o retinoidach, opiniach o produktach i jeszcze kilka innych. FAktycznie, pani Basia wszystko krok po kroku odtwarza.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 12:39   #1177
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Oj dziewuszki, dziewuszki!!!
Choco jesteś wręcz bezcenna - nadrabiam przeoczenie.
Jowisiu - cały weekend bez filtrów - toż to gorsze niż weekend bez męskiego towarzystwa !
Sandija i LV - byłam w Sephorze, na pudrowym rekonesansie. No i pomiziałam się pudrem Clinique. W mojej opini Hauschka rozświetlający jest lepszy - daje ładniejszy efekt na twarzy - przy nim Clinique taki zwykły - ale to moja opinia. Clinique stoi 110zł, ma 24g czyli jakby 2 Hauschki - ten w takim razie wychodzi troszkę drożej (znaczy 2 opakowania). W mojej sephorze nie było guerlaina, więc nie mogłam sobie porównać. Ale póki co efekt rozświetlającego Hauschki na filtrze bije wszystkie. Zwłaszcza położony na lekko opaloną samoopalaczem buźkę - tak zdrowo i promiennie wygląda. Tyle w temacie pudry.

Witaj nierdzewna!
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-25, 12:47   #1178
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Kate30 dzięki za zdanie relacji, widzę, że zakupy mnie nie ominą
Alchemiczko, L_V przywracacie mi wiarę w ludzi i internet wiadomością, że coraj więcej przywróconych wiadomości na BU. Rerwelacja
Nierdzewna, Jowisiu witajcie u nas Nierdzewna, filtry Erisu są nadal niestabilne. Nie ma nawet co o nich myśleć
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 13:09   #1179
anggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 54
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dziewczyny - do tych wciąż poszukujacych po aptecznych półkach próbek i testerków filtrów - znalazłam złoty środek Bylam przed chwila w aptece , patrze owszem stoja filterki ale w duzych opakaowaniach 100 i 50ml takze mozesz sobie po rece pomazać, a nie po twarzy . Pytam grzecznie pani , a Ona podrzuca mi myśl- przelała mi solidna porcję ( na oko 2,5 ml do plaastikowego opakowania na masci apteczne . Koszt pudełeczka 0,45zł - i mam takim sposobem dwa filterki do wypróbowania - a na testery bym sie nie doczekała

Ucałowania dla Pani farmaceutki

Ania
anggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 13:09   #1180
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Pogoda - ja co prawda należę do tych szczęściar, u których mleczko Avene wchłania się całkowicie i pozostawia jedynie błysk i lekko lepkie odczucie (niebezpieczne dla włosów), ale mam wątpliwości co do tego natychmiastowego matowienia filtra po nałożeniu. Mimo wszystko (nawet gdyby trzeba było zapłacić mniejszym matem) dałabym mu szansę na wchłonięcie się przed nałożeniem skrobii czy pudru, co najmniej 15min. Wydaje mi się, że takie szybkie zasypanie filtra powoduje jego mniejsze wchłanianie, a przez to mniejszą ochronę. Poprostu spora jego część wiąże się z pudrem zamiast ze skórą. Ja zostawiam sobie te min 15 minut, czasem dłużej. Jakoś żal mi tej ilości nałożonej na twarz, gdyby choć część się zmarnowała na lepik dla pudru szkoda by było.
U mnie zastawia slady i to straszne Takze o "samodzielnym" wchlonieciu sie siltra nie ma mowy . Probowalam, to gruba, biala warstwa mleczka po prostu sie na mnie "sciela" , zaschla i oczywiscie nie szlo jej rozsmarowac, musialam zmyc. Dlatego teraz wmasowyje,ok. 10 minut, czyli tak, ze pozniej nie ma sie juz co wchlaniac I zanim ta cieniutka warstewka na mnie zaschnie i zacznie sie lepic daje skrobie Faktycznie, pozniej filtr + skrobia wiaza sie ze soba tworzac calosc. Ale dobrze, przez caly dzien trzymie sie to na skorze, wiec nie martwie sie, ze cos jest nie tak

Ktora z Was dziewczyny uzywala sprayu 60 Biodermy, ile to ma pojemnosci, czy sie walkuje i wogole napiszcie jakie wrazenia
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 13:42   #1181
nierdzewna
Raczkowanie
 
Avatar nierdzewna
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dzięki, dziewczyny! :-*
Właśnie wróciłam z wyprawy do aptek - i udało mi si.ę zdobyć próbki SVR 100 tonującą i SVR 60 mleczko (lepszy rydz niż nic). Apteka na Studenckiej w Krakowie rządzi ...
Pozdrawiam (i będę zdawać relacje z testów i dalszych łowów).
nierdzewna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-25, 13:52   #1182
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Do filtromaniaczek:)

KOchane Dziewczynki
Z przykrością muszę stwierdzić, że mieszkam w Pcimiu Dolnym
Byłam tu jakies 3-4 h temu, poczytałam i chciałam w pełni wykorzystać wolną sobotę więc udałam się na rajd po aptekach w celu wiadomym
Byłam w 12. Z tego tylko w jednej stały na półce kosmetyki z Avene
W tym filterków niet.
W 3 innych panie farmaceutki zaoferowały możłiwość zamówienia i sciągniecia (ale wtedy muszę wiedzieć, co konkretnie chcę, a takiej wiedzy niestety nie posiadam )
W pozostałych aptekach, gdy pytałam o kosmetyki Avene, dialog z szanownymi paniami farmaceutkami wyglądał tak:
-Czy są u państwa kosmetyki z Avene?
-Z AVONU? Nie, nie ma.
-Nie z AVONU, Tylko z Avene....
-A jak to sie pisze?
-A v e n e
-Nie wiem co to za firma. Nie mam pojęcia.....

Pytałam też o inne próbki LRP, Vichy, Biodermy-udało mi się zdobyć jedną z Vichy Nie za wiele, ale to juz cos
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 13:56   #1183
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Oo, biedna, a gdzie Ty mieszkasz [tzn. gdzie ten Pcim Dolny]? Łączymy się w bólu, mi też ciężko było upolować jakąś próbke. Dostałam próbki avene dopiero jak kupiam wode termalną, więc nie była to kwestia braku próbek, tylko skąpstwa Pani farmaceutki.

A swoją drogą...."nie znam takie firmy"....
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 13:59   #1184
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez anja00
KOchane Dziewczynki
W pozostałych aptekach, gdy pytałam o kosmetyki Avene, dialog z szanownymi paniami farmaceutkami wyglądał tak:
-Czy są u państwa kosmetyki z Avene?
-Z AVONU? Nie, nie ma.
-Nie z AVONU, Tylko z Avene....
-A jak to sie pisze?
-A v e n e
-Nie wiem co to za firma. Nie mam pojęcia.....
Padłam
Anja, Twoje aptekarki są jeszcze lepsze od moich - u mnie wmawiały mi, że spf 20 to już bloker absolutny, ale przynajmniej znały Avene
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 14:07   #1185
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Jestem z Jeleniej Góry, ale chyba się wyprowadzę
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 14:08   #1186
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Choco jesteś wręcz bezcenna - nadrabiam przeoczenie.



Tak to jest Kate, gdy pisze się posty o 4 rano, łatwo wtedy zapomnieć o tak ważnym przymiotniku

Anja, bardzo rozbawiły mnie "Twoje" farmaceutki A nie dziwiły się słysząc słowo "filtr"?

Nierdzewna, czekamy na relacje
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 14:11   #1187
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez anja00
Jestem z Jeleniej Góry, ale chyba się wyprowadzę
Ze względu na filtry? Jeśli tak, to zostaniesz wice Królową Filtromaniaczek
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 14:13   #1188
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Hej Choco, czy mam się czuć zagrożona ?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 14:15   #1189
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Własnie przeczytałam na KWC o tym żelowym mleczku 60 z Vichy, którego jedyną próbkę udało mi się wysępić. Ma dużo złych opinii, m.in. szczypie w oczy. Nie wypróbuje go dzisiaj-zostawie sobie na jutro .
Strasznie mnie juz korci żeby się nasmarować (nawet kosztem piekących oczu). Nie wiem jak wytrzymam do jutra Dzisiaj już nigdzie się nie wybieram, a próbka jest tylko jedna...

Za panie farmaceutki
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-25, 14:17   #1190
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Chocolatka taaaaaaak
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 14:20   #1191
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez anja00
KOchane Dziewczynki
Z przykrością muszę stwierdzić, że mieszkam w Pcimiu Dolnym
Byłam tu jakies 3-4 h temu, poczytałam i chciałam w pełni wykorzystać wolną sobotę więc udałam się na rajd po aptekach w celu wiadomym
Byłam w 12. Z tego tylko w jednej stały na półce kosmetyki z Avene
W tym filterków niet.
W 3 innych panie farmaceutki zaoferowały możłiwość zamówienia i sciągniecia (ale wtedy muszę wiedzieć, co konkretnie chcę, a takiej wiedzy niestety nie posiadam )
W pozostałych aptekach, gdy pytałam o kosmetyki Avene, dialog z szanownymi paniami farmaceutkami wyglądał tak:
-Czy są u państwa kosmetyki z Avene?
-Z AVONU? Nie, nie ma.
-Nie z AVONU, Tylko z Avene....
-A jak to sie pisze?
-A v e n e
-Nie wiem co to za firma. Nie mam pojęcia.....

Pytałam też o inne próbki LRP, Vichy, Biodermy-udało mi się zdobyć jedną z Vichy Nie za wiele, ale to juz cos
Serdecznie Ci współczuję. Naprawdę Panie Aptekarki potrafia czasem dobić. Na szczęście u mnie w mieście jest taka jedna apteka, gdzie pracują same inteligentne, które wiedzą co to filtry. Nie pytają się po co mi, tylko starają się załatwić to czego potrzebuje (nie tylko z filtrów, sprowadziły mi też Diacneal). Nie zawsze mają wszystko na stanie, ale trzeba im przyznać, ze starają się kobiety, by dogodzić klientom. Szkoda, że to jedyna taka dobra apteka na ok. 15 aptek, które są w Chrzanowie.
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 14:26   #1192
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez anja00
Własnie przeczytałam na KWC o tym żelowym mleczku 60 z Vichy, którego jedyną próbkę udało mi się wysępić. Ma dużo złych opinii, m.in. szczypie w oczy. Nie wypróbuje go dzisiaj-zostawie sobie na jutro .
Strasznie mnie juz korci żeby się nasmarować (nawet kosztem piekących oczu). Nie wiem jak wytrzymam do jutra Dzisiaj już nigdzie się nie wybieram, a próbka jest tylko jedna...

Za panie farmaceutki
Dziś właśnie mam go na sobie z racji tego, ze jestem chora i szkoda mi LRP DP. Jeśli o mnie chdzi to on jest taki średni. Mnie nie szczypie, ani na twarzy, ani wokół oczu. Na poczatku jak się go aplikuje, to czuć trochę alkohol, ale potem zapach ulatnia się szybko. Niestety nie wchłonął mi się dobrze i przez to pobielił. Moze zostawiać smugi, aczkolwiek nie musi. Na szczeście lepi się trochę mniej niż Avene.

Anjo zdaj nam jutro relację. Ciekawa jestem jak ten filtr bedzie się sprawował na Tobie. Nie zrażaj się moja złą recenzją, kazda z nas jest inna i każdej pasuje co innego. Ja używałam go na poczatku, ponieważ były to jedyne próbki, które udało mi się wysępić a aptece. Chyba czas bym oceniła go na KWC, bo zuzyłam trochę tych próbek po 7 ml
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 14:27   #1193
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Hej Choco, czy mam się czuć zagrożona ?
Sandijko, skądże znowu Stanowisko Królowej Filtromaniaczek jest już zajęte przez Ciebie . Ale jeśli Anja dla filtrów zmieni miejsce zamieszkania, to może przyznać Jej tytuł "wice"
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 14:30   #1194
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Z tego co piszecie o mleczku żelowym Vichy, mam podobne przejścia z Fluide Extreme LRP. kupiłam pełnowymiarowe opakowanie i....leży. Użyłam może ze 2-3 razy i niestety, to nie to samo co avene...
Wysusza mi skórę w okolicach oczu, migruje i zupełnie nieodpowiada mi jego konsystencja. A ten zapach...ooch, powalający jak dla mnie.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 14:30   #1195
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Uff, to odetchnęłam
No to mamy nową vice.. i cały harem dam dworu
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 14:35   #1196
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Chciałam powiedzieć, ze tak zaszczytny tytuł nie moze mi przysługiwać, bo jak narazie żadym filtrem sie nie wysmarowałam (poza SVR sto lat temu).
Ale dam znać jak się przeprowdzę
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 14:35   #1197
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Ja się drogie "filtromaniaczki" załamałam. Kupiłam Antheliosa XL 60+, żadnych próbek nie było. Kupiłam go już z miesiąc temu. Podchodziłam do niego ze 3 razy z marnym skutkiem. Za każdym razem mnie jakoś zapchał, ale nie taktragicznie. Jednak teraz mam ochotę sobie oczy wydłubać, zeby na siebie nie patrzeć. Dopiero od niedawna zaczęłam zwracać uwagę na składy. Znalazłam gdzieś skład tego filtra i na 2 czy 3 miejscu jest ten cholerny Propylene Glycol. Wydaję mi się, że to on jest przyczyną większych wysypów peyszczy, bo przekopałam przed chwilą moją szafkę i w połowie kremów, które mi zaszkodziły był właśnie on. Co mnie podskusiło, żeby użyć Antka, teraz kiedymoja cera była w dość dobrym stanie... Chyba zdecyduję się na mleczko Avene 40+, bo ono go nie zawiera, ale oczywiście próbek nie dostanę ;/
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 14:36   #1198
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Chocolatko i Sandijo weszłam włąśnie na ten wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=105828 i widzę, ze Wy tam moje Kochane dzielnie niesiecie "kaganek oświaty" i nawracacie Kobitki na filtry. Tak trzymac W końcu każda kobitka chce mieć piękne lice, ale nie kazda wie jak to zrobić. Z przykrościa jednak stwierdzam, ze nie widziałam jeszcze tutaj Koleżanki Ennkaa, a przecież była zapraszana. Musze jeszcze ja się dopisać do zaproszenia
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 14:39   #1199
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Chocolatko i Sandijo weszłam włąśnie na ten wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=105828 i widzę, ze Wy tam moje Kochane dzielnie niesiecie "kaganek oświaty" i nawracacie Kobitki na filtry. Tak trzymac W końcu każda kobitka chce mieć piękne lice, ale nie kazda wie jak to zrobić. Z przykrościa jednak stwierdzam, ze nie widziałam jeszcze tutaj Koleżanki Ennkaa, a przecież była zapraszana. Musze jeszcze ja się dopisać do zaproszenia

Ojej, Alchemiczko, miej litość "kaganek oświaty" O mały włos nie zadławiłam się patkami Frutina
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 14:46   #1200
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Witajcie moje kochane Nareszcie znalazłam trochę wolnego czasu i zajechałam do supermarketu po skrobie Niestety jej nie znalazłam ale za to zakupiłam mąkę kukurydzianą. Wiem, że już w tym wątku przewijało się coś na temat tej mąki i że to chyba to samo Mam nadzieję, że będzie ok

Nabyłam również strzykawkę więc jestem już w pełni wyposażona

Pozdrawiam
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.