e-torebka.pl Część III - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-12, 10:03   #3091
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
U mnie z tą różnicą, że moja mama woli kupić jedną torebkę za 300 zł na kilka lat i nosi ją aż do zdarcia, a że to typ chłopczycy, to ciężko jej coś znaleźć...
ooo czyli siostrami nie jesteśmy. Moja mama jest największą sknerą jaką w życiu poznałam.
Cytat:
Napisane przez dobra_wróżka Pokaż wiadomość
Witam
Wiem, że jesteście ekspertkami od etorebek, więc mam pytanie.
Zastanawiam się nad dwoma modelami torebek, i nie wiem na co się zdecydować. Chodzi mi o torebkę worek, żeby nosić ją przez ramię,
w maya(to ta zielona ) podoba mi się, że ma nóżki na spodzie, ale do końca nie jestem zdecydowana. Pomóżcie
przejżyj katalog real torebek. Będzie Ci łątwiej podjąć decyzje.

Ja dzisiaj nie byłam jednak w stanie iść na uczelnie (zupełnie mnie połamało, nadal usiąść nie mogę. Jakiś taki ból w plecach mnie od tej grypy złapał. Masakra najgorszemu wrogowi nie życzę), więc postanowiłam zadzownić do etorebki co się dzieje z moim niedzielnym zamówieniem, okazało się, że przeoczyli mój przelew (ja to mam zawsze szczęście) i jutro powinnam mieć swoją Andi. Oczywiście nie wpadłam na to, aby się spytać o której będzie kurier (gdyż jutro miałam/mam w planach wyjazd) ale to cała ja.
__________________
LUDZKA SIŁA
WYRASTA ZE SŁABOŚCI
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 10:19   #3092
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Teraz tylko się waham czy coś jeszcze do tej Cesi kliknąć (Landi czy Amberlyn?). Cesi łącznie z przesyłką-49 zł, a jeśli z którąś jeszcze to będzie jednak już więcej
Jak podobnie jak dziewczyny bralabym Amber :P ale zamiast Cesi

Mi sie chyba snilo ze bralam rozowa Emilke, moze to jakis znak no i mialam wczoraj Ane zamawiac, ale czekam az mi rabat dolicza, bo kolezanka wziela sobie za pobraniem, mam nadzieje ze do przyszlej srody zdaza :P
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 10:31   #3093
cikulada
Zadomowienie
 
Avatar cikulada
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 638
Dot.: e-torebka.pl Część III

Dzień dobry Piszę żeby się pochwalić że jestem strasznie zadowolona z mojej Andi I bardzo się cieszę że ją wybrałam a później postaram się wrzucić jej zdjęcia. I przepraszam że dopiero teraz ale wcześniej nie miałam czym jej zrobić zdjęć.
__________________

cikulada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 10:40   #3094
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez dobra_wróżka Pokaż wiadomość
Witam
Wiem, że jesteście ekspertkami od etorebek, więc mam pytanie.
Zastanawiam się nad dwoma modelami torebek, i nie wiem na co się zdecydować. Chodzi mi o torebkę worek, żeby nosić ją przez ramię,
w maya(to ta zielona ) podoba mi się, że ma nóżki na spodzie, ale do końca nie jestem zdecydowana. Pomóżcie
Nie podobają mi się zbytnio one, jeśli już brałabym drugą, bo jakoś bardziej mi 'leży' Tylko że nie wiadomo jak z jej kolorem, bo etorebka podaje, że to seledynowy, co jak widać nijak ma się do zdjęcia Za drugą przemawia też fakt, że jest w promocji, chociaż być może pierwsza też
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 10:49   #3095
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: e-torebka.pl Część III

Widzę, że tez macie problemy z pocztą, tez to wszystko przerabiałam (zostawianie avizo nawet gdy byłam w domu...). Teraz na szczescie mam fajnego, starszego pana (listonosza ), ktoremu nawet pomagam schodzac na dol po polecone - mieszkam na 3 pietrze

Dziekuje za skorzystanie mojego kodu
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 11:05   #3096
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez dobra_wróżka Pokaż wiadomość
Witam
Wiem, że jesteście ekspertkami od etorebek, więc mam pytanie.
Zastanawiam się nad dwoma modelami torebek, i nie wiem na co się zdecydować. Chodzi mi o torebkę worek, żeby nosić ją przez ramię,
w maya(to ta zielona ) podoba mi się, że ma nóżki na spodzie, ale do końca nie jestem zdecydowana. Pomóżcie
Ja bym wybrała tę niebieską. Zieleń tej pierwszej jest jakaś krzykliwa, nie podoba mi się. A ten odcień niebieskiego jest ciekawy, fason torebki też.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 11:08   #3097
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez dobra_wróżka Pokaż wiadomość
Witam
Wiem, że jesteście ekspertkami od etorebek, więc mam pytanie.
Zastanawiam się nad dwoma modelami torebek, i nie wiem na co się zdecydować. Chodzi mi o torebkę worek, żeby nosić ją przez ramię,
w maya(to ta zielona ) podoba mi się, że ma nóżki na spodzie, ale do końca nie jestem zdecydowana. Pomóżcie
tak prawde pisząc, to żadna mi się nie podoba. Chodzi o kolory, bo tak pierwsza jest świetna tylko w innym kolorze. Sprawuje sie rewelacylnie i bardzo ją lubię.

Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj nie byłam jednak w stanie iść na uczelnie (zupełnie mnie połamało, nadal usiąść nie mogę. Jakiś taki ból w plecach mnie od tej grypy złapał. Masakra najgorszemu wrogowi nie życzę), więc postanowiłam zadzownić do etorebki co się dzieje z moim niedzielnym zamówieniem, okazało się, że przeoczyli mój przelew (ja to mam zawsze szczęście) i jutro powinnam mieć swoją Andi. Oczywiście nie wpadłam na to, aby się spytać o której będzie kurier (gdyż jutro miałam/mam w planach wyjazd) ale to cała ja.
Oj bidula Dużo zdrowia dla Ciebie.
Jak przyjdzie wreszcie Andi to zapomnisz o chorobie.
anah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 11:09   #3098
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Ja noszę swoją Landi najchętniej z kolorem musztardowym - wygląda pięknie a w takim kolorze mam zimowy płaszczyk Co do innych kolorów to też zestawiam ją z czernią, bielą, brązem, beżem i czerwieną - ale tak szczerze to pasuje do wszystkiego Nawet granat czy zieleń będzie z nią dobrze się komponować, a to dlatego że ma kolor naturalnej rudej skóry a taka pasuje do wszystkiego
To dobrze, w takim razie teraz będzie Cesi i Landi, a potem nowości

Zdjęcia oczywiście będą

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Chorującym życzę dużo zdrówka

Dziękuję komuś za skorzystanie z kodu wczoraj!
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 11:12   #3099
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez dobra_wróżka Pokaż wiadomość
Witam
Wiem, że jesteście ekspertkami od etorebek, więc mam pytanie.
Zastanawiam się nad dwoma modelami torebek, i nie wiem na co się zdecydować. Chodzi mi o torebkę worek, żeby nosić ją przez ramię,
w maya(to ta zielona ) podoba mi się, że ma nóżki na spodzie, ale do końca nie jestem zdecydowana. Pomóżcie
mam pierwszą (w brązie) i bardzo ją polecam jedna z moich ukochanych e-torebek, chyba najczęściej przeze mnie noszona
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 11:28   #3100
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez dobra_wróżka Pokaż wiadomość
Witam
Wiem, że jesteście ekspertkami od etorebek, więc mam pytanie.
Zastanawiam się nad dwoma modelami torebek, i nie wiem na co się zdecydować. Chodzi mi o torebkę worek, żeby nosić ją przez ramię,
w maya(to ta zielona ) podoba mi się, że ma nóżki na spodzie, ale do końca nie jestem zdecydowana. Pomóżcie
wybrałabym tą drugą - Niki Maya ma brzydki kolor zbyt jaskrawy jak dla mnie ...

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez cikulada Pokaż wiadomość
Dzień dobry Piszę żeby się pochwalić że jestem strasznie zadowolona z mojej Andi I bardzo się cieszę że ją wybrałam a później postaram się wrzucić jej zdjęcia. I przepraszam że dopiero teraz ale wcześniej nie miałam czym jej zrobić zdjęć.
cieszę się że Andi i Tobie się podoba - bo to moja ulubiona torebka Wklej koniecznie fotki - zdjęć nigdy dość
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 12:03   #3101
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość
ooo czyli siostrami nie jesteśmy. Moja mama jest największą sknerą jaką w życiu poznałam.

przejżyj katalog real torebek. Będzie Ci łątwiej podjąć decyzje.

Ja dzisiaj nie byłam jednak w stanie iść na uczelnie (zupełnie mnie połamało, nadal usiąść nie mogę. Jakiś taki ból w plecach mnie od tej grypy złapał. Masakra najgorszemu wrogowi nie życzę), więc postanowiłam zadzownić do etorebki co się dzieje z moim niedzielnym zamówieniem, okazało się, że przeoczyli mój przelew (ja to mam zawsze szczęście) i jutro powinnam mieć swoją Andi. Oczywiście nie wpadłam na to, aby się spytać o której będzie kurier (gdyż jutro miałam/mam w planach wyjazd) ale to cała ja.
Ojj to powrotu do zdrowia życzę
No widzisz mówiłam, że prawdopodobnie przeoczyli (pewnie mieli dużo zamówień ).
Myślę, że w etorebce i tak nie powiedzieliby Ci o której przyjdzie kurier. Polecam- sama przetestowałam. Zadzwoń do DHL jutro i podaj numer przesyłki który dostaniesz dzisiaj w mailu od etorebki po godz. 16. Powiedz Pani, że wychodzisz o takiej i takiej godzinie (nawet jak nie wychodzisz to powiedz, że wychodzisz i Cie nie bedzie). Ona prawdopodobnie wtedy zadzwoni do tego kuriera i powinien przyjechać w tych godzinach w których jesteś w domu

Cytat:
Napisane przez cikulada Pokaż wiadomość
Dzień dobry Piszę żeby się pochwalić że jestem strasznie zadowolona z mojej Andi I bardzo się cieszę że ją wybrałam a później postaram się wrzucić jej zdjęcia. I przepraszam że dopiero teraz ale wcześniej nie miałam czym jej zrobić zdjęć.
Z Andi trudno nie być zadowolonym Gratuluję zakupu
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 12:03   #3102
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
TŻ mi ciągle pisze eski że moja Andi leży taka samotna w szafie i czeka na święta ... a ja mam normalnie się ze złości w tyłek ugryźć - ja ją już chcę
Może go jakoś ładnie przekonaj na pewno się nie oprze.

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Sama bym chętnie mojej mamie taki prezent sprawiła, bo ma mało torebek i wszystkie podniszczone, niestety. Ale mam pecha i nie mogę, bo mamy zbyt robieżny gust, a do tego ona woli takie torby bardziej w stylu unisex, podpadające pod męskie bardziej, niż damskie, do tego jeszcze jest uprzedzona do skóry ekologicznej Często mi przykro, bo ja mam tyle torebek, kupuję je za małe pieniądze, a ona rzadko znajdzie w sklepie coś dla siebie, a jak już, to często są dużo droższe niż te moje. A na siłę nie będę jej uszczęśliwiać, skoro ona musi sama zobaczyć, pomacać materiał... A jednak czasem mi żal
Moja jest taka sama. Nie chce nosić skórki eko, bo niby takie torebki szybko się niszczą. Więc kupuje jedną za 300 zł raz na kilka lat. Ja ciągle coś nowego wypatrzę i nieraz bym jej kupiła, a ona tylko że prawdziwa i prawdziwa skóra ma być. Co jest wg mnie bezsensowne, bo etorebka ma świetną jakość i cenę, można sobie pozwolić na kilka modeli. Ale tak samo na siłę jej nie będę uszczęśliwiać, tylko czasami mi niemiło jak mi wypomina, że torebek mam dużo. Co na to poradzę, że kupuje tańsze

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Kurde, ja nigdy na kuriera nie czekam.Sami do mnie dzwonią i się umawiają kiedy mają przyjść. Na prawdę jeszcze nigdy nie miałam z nimi problemu. Nie siedzę i nie czekam na nikogo.
Mam tak samo zawsze do mnie dzwonią i nie robią problemu jak ktoś inny odbiera, raz sąsiadkę musiałam poprosić, bo mnie nie było i pan nic nie mówił.

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
U mnie z tą różnicą, że moja mama woli kupić jedną torebkę za 300 zł na kilka lat i nosi ją aż do zdarcia, a że to typ chłopczycy, to ciężko jej coś znaleźć...
Może moja i Twoja to siostry? Bo też lubi proste, najlepiej w ciemnych kolorach modele. Bez ozdbób, zbędnych bajerów.

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Co do mnie: podoba mi się jedna i druga. A ostatnio żadnej nowej torebki o fasonie worka nie mam Tylko tak myślę do jakich kolorów ubrań Landi by pasowała? Czerń, śliwka, beż, czerwony, zielony... A do granatu, turkusowego lub niebieskiego?
Landi pasuje praktycznie do wszystkiego mam czarną kurtkę i czekoladowe kozaki, fajnie wygląda taki zestaw. Z ubraniami też nie ma problemu, wczoraj miałam tunikę we wzory czerwone, różowe, brązowe i fioletowe, świetnie się komponawała z Landi

Cytat:
Napisane przez neusia83 Pokaż wiadomość
Matko kochana dziewczyny czy wy w ogóle chodzicie spać
Ja dopiero co kupiłam swoją pierwszą etorebkę a już marzę o następnej, tylko muszę poczekać aż mi się jakiś rabacik uzbiera dlatego zachęcam do korzystania z mojego kodu
O, ja też zachęcam, bo od kwietnia nie udało mi się zebrać żadnego rabatu
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 12:41   #3103
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Może moja i Twoja to siostry? Bo też lubi proste, najlepiej w ciemnych kolorach modele. Bez ozdbób, zbędnych bajerów.
Chyba większość starszych kobiet ( od razu mówię, że nie wszystkie) lubi proste modele torebek . Z moją mamą jest podobnie
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 12:58   #3104
path87
Zakorzenienie
 
Avatar path87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 4 593
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez dobra_wróżka Pokaż wiadomość
Witam
Wiem, że jesteście ekspertkami od etorebek, więc mam pytanie.
Zastanawiam się nad dwoma modelami torebek, i nie wiem na co się zdecydować. Chodzi mi o torebkę worek, żeby nosić ją przez ramię,
w maya(to ta zielona ) podoba mi się, że ma nóżki na spodzie, ale do końca nie jestem zdecydowana. Pomóżcie
szkoda ze ten zielony model torebki nie jest w kolorze tej niebieskiej
ale muszac wybierac z tych dwoch torebek bralabym te druga, ta zielen jakos do mnie nie przemawia, troche tandetnie wyglada
__________________
Konsultantka Avon
path87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 13:09   #3105
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Chyba większość starszych kobiet ( od razu mówię, że nie wszystkie) lubi proste modele torebek . Z moją mamą jest podobnie
W sumie mojej nawet się podobają moje, np Andi (nowych nabytków jeszcze nie widziała, muszę je jakoś pojedynczo do domu wozić), ale jak przychodzi co do czego, to zawsze wybiera podobny model do swojej poprzedniej torebki.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 13:27   #3106
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
W sumie mojej nawet się podobają moje, np Andi (nowych nabytków jeszcze nie widziała, muszę je jakoś pojedynczo do domu wozić), ale jak przychodzi co do czego, to zawsze wybiera podobny model do swojej poprzedniej torebki.
Mojej by się spodobała Karen, gdyby była z prawdziwej skóry i na dłuższym pasku. A tak, to... Na szczęście mi nie wypomina nowych torebek, uznaje, że to moja sprawa, na co i ile wydaję. Zazwyczaj powie nawet, że fajna. Ale fajna na kimś, nie na niej
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 13:31   #3107
nienna
Raczkowanie
 
Avatar nienna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 285
Dot.: e-torebka.pl Część III

A ja właśnie kliknęłam iko Wahałam się długo między nią a Luphią, ale w końcu doszłam do wniosku, że skoro Luphia nie ma dużego wzięcia, to z pewnością na mnie poczeka, a z iko nigdy nie wiadomo Tym bardziej, ze parę dni temu śniło mi się, że wszystkie iko mi wykupiłyście
__________________
"Outside of a dog, a book is a man's best friend. Inside of a dog, it is too dark to read." Groucho Marx
nienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 13:36   #3108
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez nienna Pokaż wiadomość
A ja właśnie kliknęłam iko Wahałam się długo między nią a Luphią, ale w końcu doszłam do wniosku, że skoro Luphia nie ma dużego wzięcia, to z pewnością na mnie poczeka, a z iko nigdy nie wiadomo Tym bardziej, ze parę dni temu śniło mi się, że wszystkie iko mi wykupiłyście
Podejrzewam, że Iko też by poczekała, w końcu pewnie mają większe zapasy, a dopiero miesiąc minął No ale skoro zamówiłaś, to czekamy na zdjęcia
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 13:38   #3109
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez nienna Pokaż wiadomość
A ja właśnie kliknęłam iko Wahałam się długo między nią a Luphią, ale w końcu doszłam do wniosku, że skoro Luphia nie ma dużego wzięcia, to z pewnością na mnie poczeka, a z iko nigdy nie wiadomo Tym bardziej, ze parę dni temu śniło mi się, że wszystkie iko mi wykupiłyście
Mała paranojka? Ja mam podobnie z Cesi - na wyprzedaży jej nie ma co prawda, ale to stary model. A zauważyłyście,że strony na wyprzedaży się zmniejszyły? Wczoraj było 6, dzisiaj jest 5.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 13:39   #3110
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: e-torebka.pl Część III

ten wątek to zło
zamówiłam dziś Maris, chciałam jakąś niewielką czarną torebkę, mam nadzieje, że będę zadowolona
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 13:43   #3111
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
ten wątek to zło
zamówiłam dziś Maris, chciałam jakąś niewielką czarną torebkę, mam nadzieje, że będę zadowolona
super niech dobrze sie nosi)
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 13:43   #3112
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: e-torebka.pl Część III

Faktycznie się zmniejszyła ilość wyprzedaży. Żeby mi tylko Cocco nie zniknęła
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 13:48   #3113
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Faktycznie się zmniejszyła ilość wyprzedaży. Żeby mi tylko Cocco nie zniknęła
I Marietta, zostawcie jedną czerwoną dla mnie

Justyna czekam na zdjęcia Maris w taki razie. Raz mi się podoba, raz nie, a przydałaby mi się chociaż jedna czarna torebka
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 13:51   #3114
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
To dobrze, w takim razie teraz będzie Cesi i Landi, a potem nowości

Zdjęcia oczywiście będą

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Chorującym życzę dużo zdrówka

Dziękuję komuś za skorzystanie z kodu wczoraj!
Mam obydwie, Cesi kilka dni temu kupiona i Landi (ta w dwóch kolorach bo tak dobrze mi sie ja nosiło - niebieska i ruda). Landi pomimo ze jest troche workowata, to ładnie sie układa.
__________________

Edytowane przez Kacha30
Czas edycji: 2009-11-12 o 13:53
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 13:53   #3115
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Mała paranojka? Ja mam podobnie z Cesi - na wyprzedaży jej nie ma co prawda, ale to stary model. A zauważyłyście,że strony na wyprzedaży się zmniejszyły? Wczoraj było 6, dzisiaj jest 5.
U mnie Cesi jest w zakładce 'wyprzedaż'
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 13:55   #3116
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
super niech dobrze sie nosi)
dziekuje

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
I Marietta, zostawcie jedną czerwoną dla mnie

Justyna czekam na zdjęcia Maris w taki razie. Raz mi się podoba, raz nie, a przydałaby mi się chociaż jedna czarna torebka
tak jak już pisałam odnośnie innych torebek po weekendzie bo teraz nie mam aparatu, no i będzie mi ją odbierać siostra we wtorek to nie wiem kiedy się potem z nią zobaczę (jest taka możliwość, że dopiero 28 listopada ale pewnie nie wytrzymam i jakoś uda mi się ją wcześniej otrzymać
Mnie skusiły zdjęcia iwony200, bo u niej bardzo atrakcyjnie ona wygląda.

Chciałam się jeszcze tu odnieś do przesyłek - ponieważ jestem z Krakowa to mogę sobie odebrać torebki u nich w siedzibie, niestety od pół roku mieszkam na drugim końcu Krakowa i jest mi tam nie po drodze, dhl może i jest fajnym i szybkim rozwiązaniem ale nie dla mnie - jestem w domu w przerwach w ciągu dnia, czasem mnie nie ma i wolałabym dostać awizo z poczty polskiej i skoczyć na pocztę kiedy mi odpowiada, na szczęście czasem wykorzystuje koleżankę lub siostrę do odbioru
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 14:15   #3117
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
w sumie to dobrze zrobił że kupił już teraz do świąt to może wymieść z etorebki co ciekawsze modele A Andi to już stara kolekcja i mogłaby zniknąć ...
Ja swojej szarej Andi - za nic bym nie oddała To najfajniesza torebka jaką mam, a dodatkowo prezent od męża
Bardzo dobrze zrobił tylko za moją namową bo on by na to nie wpadł
Ja się w niej kocham od wakacji i na szczęście moja miłość będzie spełniona

Cytat:
Napisane przez aluzja Pokaż wiadomość
spróbuj go jakoś przekupić może w końcu ulegnie
Z tym że on mi chciał ją już przynieść a ja mu powiedziałam że nie bo będzie mi smutno w wigilię jak przyjdzie bez prezentu

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Może go jakoś ładnie przekonaj na pewno się nie oprze.
O, ja też zachęcam, bo od kwietnia nie udało mi się zebrać żadnego rabatu
To ja raczej stawiam opór
To w takim razie ja też Zachęcam do korzystania z MOJEGO kodu rabatowego

Cytat:
Napisane przez path87 Pokaż wiadomość
szkoda ze ten zielony model torebki nie jest w kolorze tej niebieskiej
ale muszac wybierac z tych dwoch torebek bralabym te druga, ta zielen jakos do mnie nie przemawia, troche tandetnie wyglada
Zgadzam się bierz tą drugą (ona chyba nawet jest w "promocji tygodnia")
__________________
FREE
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 14:22   #3118
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: e-torebka.pl Część III

Kliknęłam Landi karmelową i jasnoszarą Cesi
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 14:23   #3119
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Kliknęłam Landi karmelową i jasnoszarą Cesi
wariatka
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 14:29   #3120
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez nienna Pokaż wiadomość
A ja właśnie kliknęłam iko Wahałam się długo między nią a Luphią, ale w końcu doszłam do wniosku, że skoro Luphia nie ma dużego wzięcia, to z pewnością na mnie poczeka, a z iko nigdy nie wiadomo Tym bardziej, ze parę dni temu śniło mi się, że wszystkie iko mi wykupiłyście
hehe to pochwal się jak przyjdzie
Mi prawdopodobnie sie nie przydadzą zdjęcia IKO, ale innym dziewczynom na pewno

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Kliknęłam Landi karmelową i jasnoszarą Cesi
To już dobijesz chyba do 10 ?

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze zrobił tylko za moją namową bo on by na to nie wpadł
Ja się w niej kocham od wakacji i na szczęście moja miłość będzie spełniona

Z tym że on mi chciał ją już przynieść a ja mu powiedziałam że nie bo będzie mi smutno w wigilię jak przyjdzie bez prezentu
Czyli z jednej strony chcesz ją zobaczyć, a z drugiej jednak wolisz mieć niespodziankę (słusznie
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.