Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-15, 16:03   #2581
mitaLpQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 299
GG do mitaLpQ
Red face Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Tapioka Pokaż wiadomość

MitaLpQ, noszę czasem nawet wielkie dekolty, ten mój mostek jest dość marnie wklęsły, wygląda mniej więcej tak: ), tylko jest to bardzo łagodne zakrzywienie. W dekoltach wygląda bardzo dobrze, bo mimo małobiuściastości mam naturalną dolinkę, a odpowiedni stanik jeszcze ją podkreśla. Chyba będzie trzeba się przemóc i zacząć wrzucać zdjęcia poglądowe tu lub na balkonetkę Mam inny problem: niskie plunge kończą mi się idealnie na tym dolnym, wypukłym końcu mostka i to boli jak rzadko co... Mi najbardziej pasują, również maskująco na "lewy" mostek kroje balkonetkowe, które mocno zbliżają piersi do siebie: freyowe Clarissa, Pippa, Rio, Lucy trochę mniej. Mam też jeden halfcup, Freya Libby i z moim niedużym 65DD uzyskałam ostatnio na proszonym obiedzie "efekt Angeli Merkel" Najlepiej ruszyć do jakiegoś stacjonarnego i mierzyć nabiustnie: ja polecam te, ale wiadomo, to jest wciąż na zasadzie "jedna baba drugiej babie"
U Ciebie może dlatego to mniej widać bo masz większy biust, Ja mam 60B tak mi wyliczyło. Mój dołek też wygląda tak: " )" ale że mam prawie niewidoczne piersi to się rzuca w oczy. Poszukam dobrego stanika i się wtedy wypowiem, po dzisiejszej lekturze tu na wizażu jak i na innych str zauważyłam że mam wszystkie złe staniki . Ja kiedyś w ogóle nie zakładałam dekoltów nawet takich najmniejszych, zawsze wszystko od razu pod szyją się zaczynało. Teraz czasami założę jakiś "większy" dekolt tzn taki w łódkę. Może ten dołek będzie mniej widać jak dobiorę odpowiedni rozmiar stanika
__________________
Madzia.a i jej walka z rakiem:


Znów ten stan,
że nie wiem co mam robić.
Niby wszystko gra
i niby o to chodzi.
Ale leżę sama, po ciemku
na podłodze i muzyka gra,
a Ja wstaję i wychodzę.
Mam ochote iść,
chociaż nie mam wcale CELU.

mitaLpQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 16:30   #2582
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Tapioka Pokaż wiadomość
Hej, ja mam Rio w kolorze "płachta na byka", również je uwielbiam. Fatalna Fuksja to nazwa, którą ukuła moja koleżanka, było to bodajże określenie jakiegoś podejrzanie kobiecego odcienia lakieru samochodowego. Miała (i ja też mam) na myśli fatalna od "femme fatale", a nie fatalna od "tragiczna"
aaa, to juz wszystko jasne
to moje serce pozostaje cale
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 16:37   #2583
fisienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

A ja mam pytanko do Was, czy znacie jakiś fajny stanik biały/kremowy w rozmiarze 75 FF (lub coś koło tego, na tyle zmierzyła mnie Pani w Milla we Wrocławiu ). Szukam stanika pod suknię ślubną (z ramiączkami, dekolt i plecy na tyle zabudowane, że większość staników się pod nią zmieści). Na razie zmierzyłam 2, ale w każdym mi coś nie pasuje:
- Panache Masquerade Hestia 75FF ze względu na asymetrię piersi to 75FF pasowało na tę większą, na mniejszej widoczne były (przynajmniej dla mnie) zagięcia na górze miseczki
- Inferno 75FF - miałam wrażenie, ze po chwili noszenia piersi się zanadto zbliża do siebie i zaczną ocierać a chcę je mieć rozdzielone , poza tym - kształt piersi był jakiś taki spłaszczony

Czy znacie jakieś inne ciekawe modele ??
Jeśli tak ,to będę bardzo wdzięczna za namiary

Pozdrawiam
P.S. A tak w ogóle to dopiero od niedawna jestem uświadomiona i dotarło do mnie że literką F-FF-G w rozmiarze stanika nie należy się przerażać, tylko się cieszyć, że taka jednak istnieje

Edytowane przez fisienka
Czas edycji: 2009-11-15 o 16:40 Powód: złe emoty
fisienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 17:04   #2584
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez fisienka Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko do Was, czy znacie jakiś fajny stanik biały/kremowy w rozmiarze 75 FF (lub coś koło tego, na tyle zmierzyła mnie Pani w Milla we Wrocławiu ). Szukam stanika pod suknię ślubną (z ramiączkami, dekolt i plecy na tyle zabudowane, że większość staników się pod nią zmieści). Na razie zmierzyłam 2, ale w każdym mi coś nie pasuje:
- Panache Masquerade Hestia 75FF ze względu na asymetrię piersi to 75FF pasowało na tę większą, na mniejszej widoczne były (przynajmniej dla mnie) zagięcia na górze miseczki
- Inferno 75FF - miałam wrażenie, ze po chwili noszenia piersi się zanadto zbliża do siebie i zaczną ocierać a chcę je mieć rozdzielone , poza tym - kształt piersi był jakiś taki spłaszczony

Czy znacie jakieś inne ciekawe modele ??
Jeśli tak ,to będę bardzo wdzięczna za namiary

Pozdrawiam
P.S. A tak w ogóle to dopiero od niedawna jestem uświadomiona i dotarło do mnie że literką F-FF-G w rozmiarze stanika nie należy się przerażać, tylko się cieszyć, że taka jednak istnieje
Może cielisty effuniak? teraz jest na dopasowanej po 70zł. bodajże.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 17:27   #2585
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

ja pod suknię ślubną wolałabym mieć jednak coś białego/ecru a nie beż, mimo, że tego nie widać, jakoś pewniej bym się czuła. Gdyby coś przez przypadek wystawało (ramiączko, koronka) to wolałabym, żeby było białe niż cieliste U mnie się Hestia w większości przypadków bardzo dobrze sprawdza - jeśli na większą pierś pasuje to może do mniejszej włóż małą wkładkę? Wtedy asymetria się wyrówna
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 18:21   #2586
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ja się dziwie jak widzę , że dziewczyny zaniżają czasami ponaad 5 cm w obwodzie. Sama mam 63 cm a w 60 czuję sie dobrze. W freyi pollyannie było mi za ciasno, zaś panache mi odpowiadaja. Noszę nawet la senze 65, mimo, że wyciąga się grubo ponad 70 cm, ale z małym biustem jest tak, że stanik nie musi za wiele podtrzymywac i nic mi nie ucieka do góry
W Effuniaki 60 czułam sie jak by mnie cos dusilo.
na pewno mniejszy biust = mniejszy problem, mniejszy ciezar, wiec nie trzeba tak mocno zanizac tez mam 63, effuniak mi nie pasuje nawet z przedluzka
ja mam same 65tki, choc w misce E sa za luźne, a w DD akurat, czasem czesciowo podszywam
i nie wiem jakim cudem przy mojej kurzej wadze nadal mam powcinany na plecach, to jest wielka tajemnica brafittingu
tylko zaznaczam te 65tki to staniki do chodzenia, a nie do biegania
do sportu napewno wzielabym ciasniejszy obwod
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 18:36   #2587
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie!!!

Jestem po diecie, do tej pory nosiłam rozmiar 85c, ale raczej nie był to dobrze
dobrany stanik... Mam 8 kg mniej i widzę to także po biuście... ale mój problem tkwi
w doborze rozmiaru stanika
Na kalkulatorze na stronie www.krisline.com.pl wyszedł mi oooo matko 100A!!!!!
Natomiast na tym z wątku- 85G ;(
Zupełnie nie wiem, co robić???

wymiary:
p.b. 98
w.b. 112
pomożecie?
nie wierz żadnym kalkulatorom ze stron producentów i sklepów internetowych

obwodu stanika nigdy nie zaokrąglamy w górę (no dobrze jest dosłownie kilka wyjątków)

jak nie wiesz co robić - idź do sklepu przymierzać nowy rozmiar może to być właśnie polskie 85G i brytyjskie 38F (i ich okolice, bo rozmiar z tabelki jest tylko orientacyjny, może się okazać, że potrzebujesz o 1-2 mniejszą albo większą miseczkę), poszukaj piersi pod obwodem, pod pachą i na plecach a na pewno miseczka się wypełni

polecam przeczytać instrukcję Jak założyć stanik? spróbuj założyć swój stanik wg tej instrukcji i zobaczysz o ile jest za mały

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Mhm, dziękuję za pomoc.
Mieszkam w Łomży, więc mam dostęp do sklepu,w którym pani dobierze mi rozmiar. Wydaje mi się,że skorzystam z tego zamiast sama wyliczać sobie rozmiar kalkulatorami.
Jak już będę znała swój rozmiar, to znajdę w Internecie odpowiedni stanik

Tak, pod biustem ciasno, a w biuście na wydechu.
Dziękuję.
w biuście się mierzymy na lekkim wdechu nie wYdechu

nie wierz do końca 'pani ze sklepu, która dopiera rozmiary' (nie mylić z brafitterką ) one nie zawsze dobrze dobierają, jak ktoś wspomniał trzeba mieć swój rozum i intuicję

Cytat:
Napisane przez mitaLpQ Pokaż wiadomość



Właśnie poczytałam kilka ostatnich str tego wątku i zarozumiałam że tu chodzi o dobre ułożenie piersi. Pójdę do sklepu i pomierze staniki mam nadzieje że znajdę "TEN jedyny"



Chodziło mi o zdjęcia staników na allegro w tych rozmiarach, wydaje mi się że te Panie mają większe piersi, a może to One za małe nałożyły
Mama nadzieje że w końcu mój biust będzie się trzymał w staniku bo większość mi się zazwyczaj odchyla np: przy pochylaniu wydaje mi się że tak nie powinno być

Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi

ale masz na myśli zdjęcia samych staników czy na modelkach? bo jeśli samych stanikow, to na biuście one wyglądają zupełnie inaczej niż bez, a jeśli na modelkach, to czy widziałaś, żeby któryś producent robił zdjęcia w 120 rozmiarach? albo chociaż w 20? albo chociaż w trzech? więc skąd wniosek, że rozmiar na zdjęciu jest akurat Twój?

poza tym mam wrażenie, że nie popatrzyłaś na linki z Twoim rozmiarem, które Ci podałam
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 19:01   #2588
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
na pewno mniejszy biust = mniejszy problem, mniejszy ciezar, wiec nie trzeba tak mocno zanizac tez mam 63, effuniak mi nie pasuje nawet z przedluzka
ja mam same 65tki, choc w misce E sa za luźne, a w DD akurat, czasem czesciowo podszywam
i nie wiem jakim cudem przy mojej kurzej wadze nadal mam powcinany na plecach, to jest wielka tajemnica brafittingu
tylko zaznaczam te 65tki to staniki do chodzenia, a nie do biegania
do sportu napewno wzielabym ciasniejszy obwod
Kurczę, strasznie nie podoba mi się takie podejście. Biust to biust, czy duży czy mały - problem jest taki sam, ani mniejszy ani większy. Posiadaczki mniejszych dekoltów TEŻ chcą mieć dobre podtrzymanie, fajny obwód, imponujący dekolt. Nie tylko te dużobiuściaste mają z biustem problemy - stereotypowe traktowanie małych biustów jako zupełnie bezproblemowe jest irytujące.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 19:59   #2589
mitaLpQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 299
GG do mitaLpQ
Wink Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
ale masz na myśli zdjęcia samych staników czy na modelkach? bo jeśli samych stanikow, to na biuście one wyglądają zupełnie inaczej niż bez, a jeśli na modelkach, to czy widziałaś, żeby któryś producent robił zdjęcia w 120 rozmiarach? albo chociaż w 20? albo chociaż w trzech? więc skąd wniosek, że rozmiar na zdjęciu jest akurat Twój?

poza tym mam wrażenie, że nie popatrzyłaś na linki z Twoim rozmiarem, które Ci podałam

Mam na myśli zdjęcia staników na Panich ale na jednorazowych aukcjach na all z moim rozmiarem.
Co do linków podanych przez Ciebie to obejrzałam je wszystkie i dopiero teraz po przeczytaniu jak nałożyć stanik i po tym jak dowiedziałam się że trzeba wygarnąć pierś spod pachy mogę stwierdzić że to jednak może być mój rozmiar.
Dzięki i przepraszam za Moją niewiedze, ale uczę się dopiero
__________________
Madzia.a i jej walka z rakiem:


Znów ten stan,
że nie wiem co mam robić.
Niby wszystko gra
i niby o to chodzi.
Ale leżę sama, po ciemku
na podłodze i muzyka gra,
a Ja wstaję i wychodzę.
Mam ochote iść,
chociaż nie mam wcale CELU.

mitaLpQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 20:05   #2590
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez mitaLpQ Pokaż wiadomość
U Ciebie może dlatego to mniej widać bo masz większy biust, Ja mam 60B tak mi wyliczyło. Mój dołek też wygląda tak: " )" ale że mam prawie niewidoczne piersi to się rzuca w oczy. Poszukam dobrego stanika i się wtedy wypowiem, po dzisiejszej lekturze tu na wizażu jak i na innych str zauważyłam że mam wszystkie złe staniki . Ja kiedyś w ogóle nie zakładałam dekoltów nawet takich najmniejszych, zawsze wszystko od razu pod szyją się zaczynało. Teraz czasami założę jakiś "większy" dekolt tzn taki w łódkę. Może ten dołek będzie mniej widać jak dobiorę odpowiedni rozmiar stanika
Na allegro czesto sa staniki la senza 65A (30A). Powinny ci pasować. Ja powinna miećnormalnie 65B, a la senze noszę 30C. Mocno zaniżone rozmiary i dośc ciasne obwody
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 20:05   #2591
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Nuova chyba źle zrozumiałaś pushit. Z tego co pamiętam, to ona też jest małobiuściasta, a pisząc, że mniejszy biust = mniejszy problem miała zapewne na myśli, że przy mniejszych piersiach nie trzeba aż tak mocno zaniżać obwodu, bo biust nie jest ciężki. Kobiety z większym biustem aby go utrzymać na miejscu muszą sporo zaniżyć obwód.
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 20:08   #2592
mitaLpQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 299
GG do mitaLpQ
Wink Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Na allegro często sa staniki la senza 65A (30A). Powinny ci pasować. Ja powinnam mieć normalnie 65B, a la senze noszę 30C. Mocno zaniżone rozmiary i dość ciasne obwody
Dzięki wielkie, na pewno sprawdze
__________________
Madzia.a i jej walka z rakiem:


Znów ten stan,
że nie wiem co mam robić.
Niby wszystko gra
i niby o to chodzi.
Ale leżę sama, po ciemku
na podłodze i muzyka gra,
a Ja wstaję i wychodzę.
Mam ochote iść,
chociaż nie mam wcale CELU.

mitaLpQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 22:41   #2593
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Kurczę, strasznie nie podoba mi się takie podejście. Biust to biust, czy duży czy mały - problem jest taki sam, ani mniejszy ani większy. Posiadaczki mniejszych dekoltów TEŻ chcą mieć dobre podtrzymanie, fajny obwód, imponujący dekolt. Nie tylko te dużobiuściaste mają z biustem problemy - stereotypowe traktowanie małych biustów jako zupełnie bezproblemowe jest irytujące.
Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
Nuova chyba źle zrozumiałaś pushit. Z tego co pamiętam, to ona też jest małobiuściasta, a pisząc, że mniejszy biust = mniejszy problem miała zapewne na myśli, że przy mniejszych piersiach nie trzeba aż tak mocno zaniżać obwodu, bo biust nie jest ciężki. Kobiety z większym biustem aby go utrzymać na miejscu muszą sporo zaniżyć obwód.
dziekuje
widzialam polamany doslownie stanik jednej z dziewczyn. miska pod wplywem ciezaru po kilku godzinach zlamala sie i przestala trzymac jak nalezy
nie sadze, zeby kiedykolwiek stalo sie to z moim stanikiem, ot, wlasnie kwestia rozmiaru

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-11-15 o 23:56
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 08:53   #2594
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Się odzywa biustonoszowy analfabeta Kalkulator rozmiarów przeliczył moje 72 obwodu/91 w biuście na rozmiar 65G rany, nawet nie wiedziałam że taki istnieje o stanikach nie wiem kompletnie nic, kupowane mam "na oko" czyli - zmierzony? pasuje? trzyma biust w ryzach? - może być.
Czy to jest jakiś bardzo nietypowy rozmiar? Może się okazać że przekopię wszystkie sklepy w mieście i czegoś takiego nie znajdę...
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 09:19   #2595
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez mitaLpQ Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie, na pewno sprawdze
Sprawdź sobie również push-upik Pour Moi? Opulence, ze sklepów polecanych jest w ☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl. Ma wkładkę żelową, która łagodnie obchodzi się z biustem. Nie mają niestety obwodów 60, ale 65A i B warto byłoby spróbować, choć nie jest przesadnie ścisły. Robi piękną dolinkę, a w połączeniu z wklęsłym mostkiem to już w ogóle
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 09:38   #2596
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Się odzywa biustonoszowy analfabeta Kalkulator rozmiarów przeliczył moje 72 obwodu/91 w biuście na rozmiar 65G rany, nawet nie wiedziałam że taki istnieje o stanikach nie wiem kompletnie nic, kupowane mam "na oko" czyli - zmierzony? pasuje? trzyma biust w ryzach? - może być.
Czy to jest jakiś bardzo nietypowy rozmiar? Może się okazać że przekopię wszystkie sklepy w mieście i czegoś takiego nie znajdę...
rozmiar 65G to jak rozumiem, w polskiej rozmiarowce? czyli bedzie to brytyjskie 65F - jak najbardziej typowy rozmiar i chyba nawet wyjatkowo "popularny" (sama mieszcze sie w tych rejonach i czestokroc widze, jak mi szybko "podkupuja" te rozmiary).
zajrzyj, paulownio, na pierwsza strone watku, tam masz liste sklepow stacjonarnych oraz internetowych, prowadzacych sprzedaz bielizny w szerokiej rozmiarowce (w takim "zwyklym" bielizniaku raczej takowego jak Twoj, rozmiaru, nie uswiadczysz^^).
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 10:05   #2597
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
rozmiar 65G to jak rozumiem, w polskiej rozmiarowce? czyli bedzie to brytyjskie 65F - jak najbardziej typowy rozmiar i chyba nawet wyjatkowo "popularny" (sama mieszcze sie w tych rejonach i czestokroc widze, jak mi szybko "podkupuja" te rozmiary).
zajrzyj, paulownio, na pierwsza strone watku, tam masz liste sklepow stacjonarnych oraz internetowych, prowadzacych sprzedaz bielizny w szerokiej rozmiarowce (w takim "zwyklym" bielizniaku raczej takowego jak Twoj, rozmiaru, nie uswiadczysz^^).
65 polskie to 30 brytyjskie (w calach)
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 10:29   #2598
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Uhm, rozmiar UK wyskoczył mi 30 E. Mowy nie ma o znalezieniu czegokolwiek takiego w Skierniewicach, szykuje się wyprawa do Łodzi w najbliższym czasie.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 10:40   #2599
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Tapioka Pokaż wiadomość
Sprawdź sobie również push-upik Pour Moi? Opulence, ze sklepów polecanych jest w ☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl. Ma wkładkę żelową, która łagodnie obchodzi się z biustem. Nie mają niestety obwodów 60, ale 65A i B warto byłoby spróbować, choć nie jest przesadnie ścisły. Robi piękną dolinkę, a w połączeniu z wklęsłym mostkiem to już w ogóle
Ja z niego zrezygnowałam przez te obwód Boje sie wywalać 100 zł.
Ktoś wie czy z użytkowaniem obwód w zeliku sie rozciąga mocniej ? Kiedys kupilam stanik mileny 60C i posluzyl mi tylko dwa tygodnie , bo obwó rozciągnął się niemiłosiernie

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez mitaLpQ Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie, na pewno sprawdze
Jeszcze moge polecic, tylko nie wiem czy sa jeszcze w sprzedaży. Milena Sorbet. 60C są dość malutkie. Mogłyby pasować. Na mnie moj niestety zrobił się szybko za mały. W sorbecie obwod jest niczego sobie
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-16, 10:48   #2600
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
65 polskie to 30 brytyjskie (w calach)
30 x 2,5 = 75 więc to nie jest w calach, to jest po prostu rozmiar


Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Uhm, rozmiar UK wyskoczył mi 30 E. Mowy nie ma o znalezieniu czegokolwiek takiego w Skierniewicach, szykuje się wyprawa do Łodzi w najbliższym czasie.
na 91 w biuście jest 30F (65F), 30E może być za małe, ale rozmiar z tabelki czy kalkulatora jest tylko orientacyjny, może się okazać, że potrzebujesz rozmiar mniejszy lub większy.

polecam też przeczytać instrukcję Jak założyć stanik?

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ja z niego zrezygnowałam przez te obwód Boje sie wywalać 100 zł.
Ktoś wie czy z użytkowaniem obwód w zeliku sie rozciąga mocniej ? Kiedys kupilam stanik mileny 60C i posluzyl mi tylko dwa tygodnie , bo obwó rozciągnął się niemiłosiernie

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Jeszcze moge polecic, tylko nie wiem czy sa jeszcze w sprzedaży. Milena Sorbet. 60C są dość malutkie. Mogłyby pasować. Na mnie moj niestety zrobił się szybko za mały. W sorbecie obwod jest niczego sobie
Jedna właścicielka na balkonetce napisała, że jej się obwód żelka szybko rozciągnął, bo często używała, a większość pewnie używa od święta.

Sorbetu już chyba nie ma, ale Milena znowu szyje Baroque w rozmiarze 60C. W sumie ciekawe dlaczego akurat ten model doszywa.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 10:53   #2601
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
65 polskie to 30 brytyjskie (w calach)
z rozpedu napisalam 65 zamiast 30, dlatego, ze chodzilo mi w zasadzie jedynie o przeliczenie miski
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 13:04   #2602
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ja z niego zrezygnowałam przez te obwód Boje sie wywalać 100 zł.
Ktoś wie czy z użytkowaniem obwód w zeliku sie rozciąga mocniej ? Kiedys kupilam stanik mileny 60C i posluzyl mi tylko dwa tygodnie , bo obwó rozciągnął się niemiłosiernie

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------


Jeszcze moge polecic, tylko nie wiem czy sa jeszcze w sprzedaży. Milena Sorbet. 60C są dość malutkie. Mogłyby pasować. Na mnie moj niestety zrobił się szybko za mały. W sorbecie obwod jest niczego sobie
Mam żela z dawnych czasów, w rozmiarze, wstyd się przyznać, 70B. Użytkowałam go w miarę regularnie przez 2 mce. Porównałam i jest najbardziej ścisły z moich wszystkich starych staników, ale trudno nazwać go super-ścisłym. Nosiłam 70 na 72+dodatkowo starannie rozplackowane 4 cm piersi pod obwodem więc ciężko powiedzieć, czy było to intensywne rozciąganie obwodu.
Jest to IMHO bardzo ładny stanik, a żelek jest umieszczony bardziej pod, niż z boków biustu więc ładnie "zapewnia".
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 14:00   #2603
honeychild
Zadomowienie
 
Avatar honeychild
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 176
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez kura aga Pokaż wiadomość
Tak, to twój rozmiar. Duży wybór małych rozmiarów jest w sklepie Onlyher, ale z tego co widzę nie mają 60A... Ale jest 60B a do niego brakuje ci dwóch centymetrów, które pewnie się znajdą przy dobrym wygarnięciu Jeśli miałabyś jakieś problemy to najlepiej pytać na lobby małobiuściastych http://forum.gazeta.pl/forum/w,50580...i_porady_.html

Aha, i możesz spróbować z 65A lub 65B (są np na dopasowanej). Podobno Panache Cleo Bobbie ma małą miskę, a jest w przecenie za 85 zł.
Dziękuję na pewno sprawdzę
__________________
Nie ufam tym, którzy są przekonani, że mają wielu przyjaciół. To znak, że nie znają ludzi. CRZ - Gra anioła

Zaręczona 14.02.2013
Ślub 05.07.2014
honeychild jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 14:09   #2604
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Się odzywa biustonoszowy analfabeta Kalkulator rozmiarów przeliczył moje 72 obwodu/91 w biuście na rozmiar 65G rany, nawet nie wiedziałam że taki istnieje o stanikach nie wiem kompletnie nic, kupowane mam "na oko" czyli - zmierzony? pasuje? trzyma biust w ryzach? - może być.
Czy to jest jakiś bardzo nietypowy rozmiar? Może się okazać że przekopię wszystkie sklepy w mieście i czegoś takiego nie znajdę...
ja zawsze nosilam 75d a teraz wyliczylam wlasnie ze 65 g potrzebuje i udalo mi sie zakupic taki ladny z onelingerie slicznie podnosi i trzyma jak nalezy moje kraglosci, a potrzebuje dobrego stanika bo dodam ze jestem mama karmiaca...
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 15:12   #2605
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------


Jedna właścicielka na balkonetce napisała, że jej się obwód żelka szybko rozciągnął, bo często używała, a większość pewnie używa od święta.

Sorbetu już chyba nie ma, ale Milena znowu szyje Baroque w rozmiarze 60C. W sumie ciekawe dlaczego akurat ten model doszywa.
Potwierdzam, obwód żelka rozciąga się bardzo szybko. Ale ogólnie śliczny jest.
Sorbetu już nie ma. I nie wiem dlaczego 60C tylko w jednym modelu jest doszywane
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 16:08   #2606
incognitooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 247
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Na prośbę jednej z wizażanek wklejam zdjęcia 2 staniczków. Freya Millie oraz Panache Cleo Brooke, obydwa w rozmiarze 65D. Przy Panache nie włożyłam do środka bułek pod pachami i nieładnie się zrobiło, ale juz mi się nie chce więcej zdjęć robić
__________________

incognitooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 16:10   #2607
mitaLpQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 299
GG do mitaLpQ
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dziewczyny dzieki za rady, w miarę możliwości postaram się to wszystko posprawdać, ale jeszcze jak bym mogła pomeczyć was pytaniami. Ze względu że Ja znawcą staników i tych rozmiarów nie jestem to mam pytanie:
Mój romiar wyliczony to jest 60B, no i ide kupić stanik i tam np: pisze 24/70
to wiem że to 70 to obwód ale to 24 to jest miseczka?? i skąd mam wiedzieć po takim rozmiarze (24/70) że to jest miseczka B ?? Nie wiem czy zrozumie ktoś?? Czy miseczka stanika przy wieszym obwodzie jest większa czy taka sama? Bo Ja już nic nie wiem.
Jak by mógł mnie ktos "oświecić" to była bym bardzo wdzięczna.
Aha no i jak mam ten rozmiar 60B to co ma byś napisane w miejscu znaku zapytania ?/60 .
__________________
Madzia.a i jej walka z rakiem:


Znów ten stan,
że nie wiem co mam robić.
Niby wszystko gra
i niby o to chodzi.
Ale leżę sama, po ciemku
na podłodze i muzyka gra,
a Ja wstaję i wychodzę.
Mam ochote iść,
chociaż nie mam wcale CELU.

mitaLpQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 16:22   #2608
Malemalenstwo
Zadomowienie
 
Avatar Malemalenstwo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 040
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Mogę i ja prosić o pomoc w doborze odpowiedniego stanika
Moje wymiary:
1. pod biustem - mierzony bardzo ciasno i na wydechu-76cm
2. luźno w biuście 90cm
3. pod biustem- mierzony luźno- 80cm
Mam 22lata, Teraz nosze 75D, wcześniej nosiłam 80B ale stwierdziłam, że ten rozmiar zrobił się za mały. Tylko teraz się zastanawiam czy ten rozmiar 75D jest dobry dla mnie

Z góry dziękuje za pomoc
__________________
Oliwia

Edytowane przez Malemalenstwo
Czas edycji: 2009-11-16 o 16:30
Malemalenstwo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 16:36   #2609
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

A moja różowa brooke z ebaya nie dotarła
w srodę będą juz 2 tygodnie od wysyłki.
Ide się popłakać
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 16:46   #2610
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez mitaLpQ Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzieki za rady, w miarę możliwości postaram się to wszystko posprawdać, ale jeszcze jak bym mogła pomeczyć was pytaniami. Ze względu że Ja znawcą staników i tych rozmiarów nie jestem to mam pytanie:
Mój romiar wyliczony to jest 60B, no i ide kupić stanik i tam np: pisze 24/70
to wiem że to 70 to obwód ale to 24 to jest miseczka?? i skąd mam wiedzieć po takim rozmiarze (24/70) że to jest miseczka B ?? Nie wiem czy zrozumie ktoś?? Czy miseczka stanika przy wieszym obwodzie jest większa czy taka sama? Bo Ja już nic nie wiem.
Jak by mógł mnie ktos "oświecić" to była bym bardzo wdzięczna.
Aha no i jak mam ten rozmiar 60B to co ma byś napisane w miejscu znaku zapytania ?/60 .
jesteś pewna że 24? a nie 32/70 albo 34/75? to są chińskie rozmiary uniwersalne, bo wszystkie Chinki widocznie mają jednakowy biust.. lepiej nie kupuj takich staników na bazarkach czy w innych kiepskich bieliźniakach

jeśli zależy Ci na czymś tanim to lepiej poszukać na all jakaś La senzę albo M&S
http://www.allegro.pl/item813741373_...ams_r_65a.html
http://www.allegro.pl/item807519525_..._czerwony.html
http://www.allegro.pl/item819311199_...r_28c_60c.html
http://www.allegro.pl/item810661089_..._rozm_65b.html
http://www.allegro.pl/item818234182_...y_30a_65a.html

albo z trochę droższych fajne są Cleo
http://www.allegro.pl/item819517979_...e_28c_60c.html
http://www.allegro.pl/item820224992_...a_28c_60c.html
http://www.allegro.pl/item794117044_...y_60c_28c.html
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.