e-torebka.pl Część III - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-16, 16:16   #3721
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl - torebki w stylu gwiazd. Część III

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;15315297]Dostalam od TZta ostatnio Emily Bag, ktora kiedys bardzo mi sie podobala. Dostalam czarna. Zdawalam sobie sprawe, ze zdjecie na etorebce napewno jest podrasowane przez PhotoShopa i inne komputerowe zabiegi upiekszajace, ale i tak zaskoczylo mnie to, co dostalam. Torebka na zywo wyglada troche tandetnie. Widac to bardzo patrzac na material. Co rpawda za ta cene nie ma co oczekiwac cudow, ale zdjecie w necie sprawilo, ze moja oczekiwania widocznie byly zbyt wielkie.
Przede wszystkim najbardziej drazni mnie w niej to, ze nijak nie da sie jej ulozyc tak jak na zdjeciu. Gorna czesc torebki, ktora na zdjeciu jest zagieta/wywinieta nijak nie chce sie ladnie ulozyc. JEsli juz sie uda ja ulozyc to przy zalozeniu paska na ramie zagiecie prostuje sie i torebka wyglada bardzo nieciekawie .
To byl pierwszy zakup na etorebce i niestety ostatni.[/QUOTE]

Może spróbuj ją wypchać ręcznikami,swetrami itp, a na suwak połóż ciężką książkę. Zostaw ją tak na kilka dni. Ja tak zrobiłam i jest o niebo lepiej. Co prawda czasem trzeba poprawic ten suwak, ale po "wypchaniu" torebka nabiera kształtów
Jeżeli Ci jednak zupelnie Emilka nie odpowiada to proponuję ją odesłać i zwrócą Ci pieniądze
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 16:19   #3722
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Papiszynka - ale się uśmiałam z Twojego posta
Milo

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
jak mi sie uda przegrac zdjecia, to na pewno wstawie
doradzicie mi przy okazji, czy andy nie jest dla mnie za wieeelka, bo mam wrazenie, ze mnie troche zasłania

BBlondyneczkAA ja czarnych torebek nie lubie ale gdyby tak dali musztardową..
Mi sie ona wlasnie mala wydala, jak ja zobaczylam na zywo czekam na fotki
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 16:28   #3723
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: e-torebka.pl Część III

Dziewczyny, a czy Wy Andy nosicie na codzień, czy tylko na uczelnie/do pracy?

to taka torba weekendowa troche..
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 16:28   #3724
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: e-torebka.pl - torebki w stylu gwiazd. Część III

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Może spróbuj ją wypchać ręcznikami,swetrami itp, a na suwak połóż ciężką książkę. Zostaw ją tak na kilka dni. Ja tak zrobiłam i jest o niebo lepiej. Co prawda czasem trzeba poprawic ten suwak, ale po "wypchaniu" torebka nabiera kształtów
Jeżeli Ci jednak zupelnie Emilka nie odpowiada to proponuję ją odesłać i zwrócą Ci pieniądze
Dziekuje za rade .
Rozwazam odeslanie jej. SZczerze powiem, ze wole doplacic i kupic sobie torebke w sklepie. Przynajmniej zakup bedzie bardziej udany.
Testowo po przyjsciu kuriera wlozylam na chwilke kilka kodeksow dla obciazenia. Zagielam gorna czesc i jakos to uszlo. Zalozylam pasek na ramie i wtedy zagiecie sie rozprostowalo. To mnie zniechecilo do niej zupelnie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 16:45   #3725
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
GG do bejbi19
Dot.: e-torebka.pl Część III

Dzisiaj pierwszy raz miałam ze sobą Maris na początku nie zrobiła na mnie dużego wrażenia ale po włożeniu książek i uformowaniu się stwierdziłam że b. mi się podoba. Jest śliczna, ma fajną skórkę. Co najważniejsze wchodzi na ramię, także na płaszcz. Rozpięta jest wielkości Andi.
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 16:59   #3726
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: e-torebka.pl Część III

Ja wczoraj dostałam newslettej z kolekcją jesienno-zimową...
szybcy są

i DZIEKUJĘ dobrej duszycce za skorzystanie z mojego kodu
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 17:02   #3727
asqa8
Raczkowanie
 
Avatar asqa8
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kanzas
Wiadomości: 177
Dot.: e-torebka.pl Część III

Ja dzisiaj dostałam emilkę i musze powiedziec ,że bardzo mi sie podoba.Od razu poradziłam sobie z tym odgięciem zamka i nie widze u siebie żadnego problemu
A i bardzo odpowiada mi faktura i kolor ekoskórki.
No i tak w skrócie już Kocham Tą Torbę
Juz mam dwie etorebki ,ciekawi mnie kiedy będzie ta następna <czytaj Haddi>
asqa8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-16, 17:08   #3728
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: e-torebka.pl - torebki w stylu gwiazd. Część III

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;15315297]Dostalam od TZta ostatnio Emily Bag, ktora kiedys bardzo mi sie podobala. Dostalam czarna. Zdawalam sobie sprawe, ze zdjecie na etorebce napewno jest podrasowane przez PhotoShopa i inne komputerowe zabiegi upiekszajace, ale i tak zaskoczylo mnie to, co dostalam. Torebka na zywo wyglada troche tandetnie. Widac to bardzo patrzac na material. Co rpawda za ta cene nie ma co oczekiwac cudow, ale zdjecie w necie sprawilo, ze moja oczekiwania widocznie byly zbyt wielkie.
Przede wszystkim najbardziej drazni mnie w niej to, ze nijak nie da sie jej ulozyc tak jak na zdjeciu. Gorna czesc torebki, ktora na zdjeciu jest zagieta/wywinieta nijak nie chce sie ladnie ulozyc. JEsli juz sie uda ja ulozyc to przy zalozeniu paska na ramie zagiecie prostuje sie i torebka wyglada bardzo nieciekawie .
To byl pierwszy zakup na etorebce i niestety ostatni.[/QUOTE]
Ja po "błyskawicznym" namysle kupiłam szare emilie, zaryzykowałam - zobacze , jak bardzo nie bedzie mi pasowac, to oddam , albo przekaze dalej - czyli podaruje siostrze ewent. mamie. Torebka bedzie jutro mam nadzieje.
__________________

Edytowane przez Kacha30
Czas edycji: 2009-11-16 o 17:09
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 17:09   #3729
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: e-torebka.pl Część III

Ja wczoraj zamówiłam kolejną Emilkę, tym razem czarną. Jakiś czas temu kupiłam szarą i jestem w niej zakochana Chciałam teraz czarną torebkę i wahałam się między Aną i Emilką właśnie. Ana też mi się bardzo podoba, ale Emilka wygrała Teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam bo wychodzi na to że będę miała 2 takie same torebki I mam pytanie czy któraś z Was ma Anę i Emilkę żeby porównać? Bo jak Ana okaże się fajna to zawsze można odesłać i wymienić...
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 17:19   #3730
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy Wy Andy nosicie na codzień, czy tylko na uczelnie/do pracy?

to taka torba weekendowa troche..
Ja noszę ją na co dzień ... nawet teraz (jestem u TŻ) mam ją ze sobą

Cytat:
Napisane przez bejbi19 Pokaż wiadomość
Dzisiaj pierwszy raz miałam ze sobą Maris na początku nie zrobiła na mnie dużego wrażenia ale po włożeniu książek i uformowaniu się stwierdziłam że b. mi się podoba. Jest śliczna, ma fajną skórkę. Co najważniejsze wchodzi na ramię, także na płaszcz. Rozpięta jest wielkości Andi.
No to niech się dobrze nosi

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zamówiłam kolejną Emilkę, tym razem czarną. Jakiś czas temu kupiłam szarą i jestem w niej zakochana Chciałam teraz czarną torebkę i wahałam się między Aną i Emilką właśnie. Ana też mi się bardzo podoba, ale Emilka wygrała Teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam bo wychodzi na to że będę miała 2 takie same torebki I mam pytanie czy któraś z Was ma Anę i Emilkę żeby porównać? Bo jak Ana okaże się fajna to zawsze można odesłać i wymienić...
Chyba Dominika ma zieloną Ane i obie Emilki
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 17:28   #3731
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zamówiłam kolejną Emilkę, tym razem czarną. Jakiś czas temu kupiłam szarą i jestem w niej zakochana Chciałam teraz czarną torebkę i wahałam się między Aną i Emilką właśnie. Ana też mi się bardzo podoba, ale Emilka wygrała Teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam bo wychodzi na to że będę miała 2 takie same torebki I mam pytanie czy któraś z Was ma Anę i Emilkę żeby porównać? Bo jak Ana okaże się fajna to zawsze można odesłać i wymienić...
W katalogu sa zdjecia porownawcze a Ana ma taki sam rozmiar jak Andi, wiec tez sobie mozesz porownac, chyba tez sa zdjecia Emilki i Andi.
Osobiscie nigdy bym nie kupila dwoch takich samych torebek
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-16, 17:33   #3732
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: e-torebka.pl Część III

co za dzień widziałam dzisiaj na żywo dwie emilki!
czarną miała dziewczyna na uczelni. szczerze mówiąc, ta torebka nie zrobiła na mnie wrażenia.. szara wersja spotkana na ulicy prezentowała się lepiej, chociaż nie miałam za bardzo czasu się jej przyjrzeć.
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 17:47   #3733
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
dziekuje jestem strasznie podekstytowana
gdy przyszla, wlozylam do niej swoje 2 torebki i jaśka takze jest baaardzo pojemna zaskoczylo mnie, ze pasek jest regulowany

andy wzielam szara

wiecie co jest najgorsze? teraz musze kupic emilke, zeby miec jeszcze mniejsza szara torebke
jak mus to mus
Też mam szarą Andi - kochana jest

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy Wy Andy nosicie na codzień, czy tylko na uczelnie/do pracy?

to taka torba weekendowa troche..
na codzień - do wszystkiego do pracy też codziennie i w weekendy i na zakupy - wszędzie się sprawdza ... Myślę że na jakiś krótki wypad za miasto też się nada - jako mini podróżna torba
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 17:51   #3734
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Ty szczęściaro - ale Ci się tanio udało kupić a który kolor Adelin? Koniecznie wklej zdjęcia
Jedna za darmo
Dziękuję kolejnej osobie za skorzystanie z kodu Może jeszcze na Gwiazdkę zrobię sobie prezent

Adelin wzięłam czarną. Foty oczywiście będą
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 17:56   #3735
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
W środę będę mieć Landi i Adelin - już kliknięte, wieczorem zrobię przelew Jedyne 85 zł wliczając już dowóz
Super Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z Adelin, bo sama Cię na nią namawiałam I ciekawa jestem jak będzie wyglądać na ramieniu , bo to jest mój kolejny najbardziej prawdopodobny zakup na etorbce

Dziewczyny, czy jak dostajecie maile, że ktoś skorzystał z Waszego kodu, to często zdarza się, że potem konto nie zostaje zasilone? Ja dostałam w sumie 4 takie maile (3 jeszcze w październiku i jeden prawie tydzień temu) i tylko raz zasilili mi konto (dzięki sabi ), a zpozostałych maili o skorzystaniu konta nic nie wynikło
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 17:59   #3736
Axami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 409
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez an.ka Pokaż wiadomość
Super Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z Adelin, bo sama Cię na nią namawiałam I ciekawa jestem jak będzie wyglądać na ramieniu , bo to jest mój kolejny najbardziej prawdopodobny zakup na etorbce

Dziewczyny, czy jak dostajecie maile, że ktoś skorzystał z Waszego kodu, to często zdarza się, że potem konto nie zostaje zasilone? Ja dostałam w sumie 4 takie maile (3 jeszcze w październiku i jeden prawie tydzień temu) i tylko raz zasilili mi konto (dzięki sabi ), a zpozostałych maili o skorzystaniu konta nic nie wynikło
to dlatego, że 3 z 4 osób, które skorzystały z Twojego kodu nie zapłaciły. Rabat naliczaja dopiero po zaksięgowaniu wpłaty za zamówiony towar.
__________________
*
Axami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 17:59   #3737
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Ja noszę ją na co dzień ... nawet teraz (jestem u TŻ) mam ją ze sobą



No to niech się dobrze nosi



Chyba Dominika ma zieloną Ane i obie Emilki
Mam zieloną Anę i czarną Emilkę. Zdjęcia porównawcze (jest na nich jeszcze Andi szara) są w katalogu.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 18:16   #3738
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Axami Pokaż wiadomość
to dlatego, że 3 z 4 osób, które skorzystały z Twojego kodu nie zapłaciły. Rabat naliczaja dopiero po zaksięgowaniu wpłaty za zamówiony towar.
To wiem, bo już mi wiele razy naliczali rabat po mojej własnej wpłacie Ale jestem ciekawa, czy to częsta praktyka, że ktoś składa zamówienie, a potem nie płaci i trzeba anulować to zamówienie
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 18:18   #3739
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez an.ka Pokaż wiadomość
Super Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z Adelin, bo sama Cię na nią namawiałam I ciekawa jestem jak będzie wyglądać na ramieniu , bo to jest mój kolejny najbardziej prawdopodobny zakup na etorbce
To byłą jedna z tych torebek wśród nowości, która od razu mi się spodobała, ale odwlekałam jej kupno. Jestem ciekawa skórki i rzeczywistej wielkości, chociaż nie boję się, że będzie większa, niż myślę, bo lubię duże i pakowne torebki.

Co do Andi - uwielbiam ją i noszę w różnych sytuacjach, wg mnie ona jest duża, ale nie jakaś wielka (mam większe... ). Tylko, że ja w miarę wysoka jestem, więc może dlatego.

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez an.ka Pokaż wiadomość
To wiem, bo już mi wiele razy naliczali rabat po mojej własnej wpłacie Ale jestem ciekawa, czy to częsta praktyka, że ktoś składa zamówienie, a potem nie płaci i trzeba anulować to zamówienie
Ja sama tak ze 3 razy zrobiłam, bo się jednak rozmyśliłam Zatem mogłaś tak pechowo trafić na kogoś niezdecydowanego.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-16, 18:19   #3740
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: e-torebka.pl Część III

dziewczyny, ale kusicie tą emilką!
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 18:20   #3741
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez asqa8 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj dostałam emilkę i musze powiedziec ,że bardzo mi sie podoba.Od razu poradziłam sobie z tym odgięciem zamka i nie widze u siebie żadnego problemu
A i bardzo odpowiada mi faktura i kolor ekoskórki.
No i tak w skrócie już Kocham Tą Torbę
Juz mam dwie etorebki ,ciekawi mnie kiedy będzie ta następna <czytaj Haddi>
Tu nie ma kwestii "radzenia" sobie z odgieciem lub nie .
Cokolwiek zrobisz z torebka rezultat dalece odbiega od zdjecia ze strony. Magia zdjecia swoja droga a niestaranne wykonanie i nadmiar photo shopa swoja.
Chcialam przyoszczedzic i planowalam zakup Emilki wlasnie. Dostalam ja w prezencie od TZta. Rozczarowala mnie bardzo. Zaluje, ze nie zainwestowalam w jakas porzana torebke Zary. Badzmy szczerze, ale emilka nadaje sie tylko i wylacznie do stylu skrajnie miejskiego. Do szpilek, olowkowej spodnicy czy kaszmirowego swetra wyglada po prostu smiesznie. Tani material widac niestety od razu.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2009-11-16 o 18:23
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 18:21   #3742
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość

Ja sama tak ze 3 razy zrobiłam, bo się jednak rozmyśliłam Zatem mogłaś tak pechowo trafić na kogoś niezdecydowanego.
No, w przypadku etorebkowych zakupów niezdecydowanie jest jak najbardziej zrozumiałe Ja tylko raz prosiłam o połączenie dwóch zamówień, bo jednego dnia zamówiłam torebkę, a po kilkunastu godzinach doszłam do wniosku, że jeszcze drugą wezmę
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 18:25   #3743
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: e-torebka.pl - torebki w stylu gwiazd. Część III

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;15315297]
Torebka na zywo wyglada troche tandetnie. Widac to bardzo patrzac na material.
[/QUOTE]

Rozumiem, że nie musi się ona wszystkim podobać, ale bez przesady z tą tandetnością. Torebka wygląda bardzo ciekawie, nie jedno oko przyciąga.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 18:29   #3744
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: e-torebka.pl Część III

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;15318722]Tu nie ma kwestii "radzenia" sobie z odgieciem lub nie .
Cokolwiek zrobisz z torebka rezultat dalece odbiega od zdjecia ze strony. Magia zdjecia swoja droga a niestaranne wykonanie i nadmiar photo shopa swoja.
Chcialam przyoszczedzic i planowalam zakup Emilki wlasnie. Dostalam ja w prezencie od TZta. Rozczarowala mnie bardzo. Zaluje, ze nie zainwestowalam w jakas porzana torebke Zary. Badzmy szczerze, ale emilka nadaje sie tylko i wylacznie do stylu skrajnie miejskiego. Do szpilek, olowkowej spodnicy czy kaszmirowego swetra wyglada po prostu smiesznie. Tani material widac niestety od razu.[/QUOTE]
Wiadomo, że najlepsza jest prawdziwa skóra. Jednak dziwi mnie, że materiał Emilki wydaje Ci się tandetny. Akurat nie jestem szczególną fanką tej torebki (mam ją w czerni i jak dla mnie jest mało praktyczna, choć ładna), ale uważam , że rodzaj ekoskóry w niej jest dobrej jakości. Matowa, gruba ekoskóra o fakturze przypominającej skórę prawdziwą. W porównaniu do torebek, które widuję w sieciówkach - to jest dobrej jakości materiał i wg mnie wygląda mniej plastikowo, niż większość torebek sieciówkowych.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 18:34   #3745
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Wiadomo, że najlepsza jest prawdziwa skóra. Jednak dziwi mnie, że materiał Emilki wydaje Ci się tandetny. Akurat nie jestem szczególną fanką tej torebki (mam ją w czerni i jak dla mnie jest mało praktyczna, choć ładna), ale uważam , że rodzaj ekoskóry w niej jest dobrej jakości. Matowa, gruba ekoskóra o fakturze przypominającej skórę prawdziwą. W porównaniu do torebek, które widuję w sieciówkach - to jest dobrej jakości materiał i wg mnie wygląda mniej plastikowo, niż większość torebek sieciówkowych.
Dokładnie takie samo mam zdanie . Nie uważam, żeby Emilka wyglądała tandetnie przez to z jakiego materiału została zrobiona. Juz bardziej można się przyczepić do tego świecącego na złoto wykończenia

Cytat:
Napisane przez an.ka Pokaż wiadomość
To wiem, bo już mi wiele razy naliczali rabat po mojej własnej wpłacie Ale jestem ciekawa, czy to częsta praktyka, że ktoś składa zamówienie, a potem nie płaci i trzeba anulować to zamówienie
Mi również się zdarzyło ( już chyba z 5 czy 6 razy), że ktoś skorzystal z kodu i nie zaplacił
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 18:37   #3746
Axami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 409
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez an.ka Pokaż wiadomość
To wiem, bo już mi wiele razy naliczali rabat po mojej własnej wpłacie Ale jestem ciekawa, czy to częsta praktyka, że ktoś składa zamówienie, a potem nie płaci i trzeba anulować to zamówienie
nie wiem czy to częsta praktyka, bo z mojego kodu na razie nikt nie skorzystał ja nigdy tak nie robiłam, wiec to trochę dziwne dla mnie tak zamawiać, a później nie płacić jak nie jestem zdecydowana to nie zamawiam
__________________
*
Axami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 18:38   #3747
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: e-torebka.pl Część III

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;15318722]Tu nie ma kwestii "radzenia" sobie z odgieciem lub nie .
Cokolwiek zrobisz z torebka rezultat dalece odbiega od zdjecia ze strony. Magia zdjecia swoja droga a niestaranne wykonanie i nadmiar photo shopa swoja.
Chcialam przyoszczedzic i planowalam zakup Emilki wlasnie. Dostalam ja w prezencie od TZta. Rozczarowala mnie bardzo. Zaluje, ze nie zainwestowalam w jakas porzana torebke Zary. Badzmy szczerze, ale emilka nadaje sie tylko i wylacznie do stylu skrajnie miejskiego. Do szpilek, olowkowej spodnicy czy kaszmirowego swetra wyglada po prostu smiesznie. Tani material widac niestety od razu.[/QUOTE]

hmm.. moim zdaniem emilka pasuje tez do bardziej eleganckich rzeczy chociazby Anies na swoim blogu wklejala zestawy znią, zreszta te zdjecia sa tez na etorebce i wg mnie prezentuje sie tam bardzo fajnie
ogolnie mysle, ze jest dosc oryginalna i nie znajdzie sie podobnej w sieciowkach, ale rozne sa gusta, zawsze mozesz ja odeslac
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 18:40   #3748
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez an.ka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jak dostajecie maile, że ktoś skorzystał z Waszego kodu, to często zdarza się, że potem konto nie zostaje zasilone? Ja dostałam w sumie 4 takie maile (3 jeszcze w październiku i jeden prawie tydzień temu) i tylko raz zasilili mi konto (dzięki sabi ), a zpozostałych maili o skorzystaniu konta nic nie wynikło
Miałam tak kilkukrotnie
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 18:43   #3749
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: e-torebka.pl Część III

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;15318722]Tu nie ma kwestii "radzenia" sobie z odgieciem lub nie .
Zaluje, ze nie zainwestowalam w jakas porzana torebke Zary. Badzmy szczerze, ale emilka nadaje sie tylko i wylacznie do stylu skrajnie miejskiego. Do szpilek, olowkowej spodnicy czy kaszmirowego swetra wyglada po prostu smiesznie. Tani material widac niestety od razu.[/QUOTE]

"Porządna torebka z zary" kosztuje 199 - 299zł,. Jest oczywiście ze skóry ekologicznej czytaj taniego materiału za wygórowaną cenę.
Miałam dwie torebki zarowe i wiem, że słowo porządna do nich nie pasuje.

Edytowane przez cosma
Czas edycji: 2009-11-16 o 18:46
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 18:46   #3750
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
"Porządna torebka z zary" kosztuje 199 - 299zł,. Jest oczywiście ze skóry ekologicznej czytaj taniego materiału za wygórowaną cenę. Miałam dwie torebki zarowe i wiem, że słowo porządna do nich nie pasuje. ))
Oglądałam latem dwie torebki w Zarze - czarna i karmelową. Fason mi się spodobał, ale jedna się trochę tandetnie błyszczała, druga jesli chodzi o materiał niby ok, ale jak spojrzałam na metkę... Za skórę ekologiczną i metkę z Zary to ja 300 złotych bulić nie będę. Wolę kupić za taką sumę 3 inne torebki, które jakościowo będą takie same.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.