indoor cycling - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-06, 22:29   #1
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844

indoor cycling


nio wlasnie - co to jest??
wiem, ze grupowe jezdzenie na rowerze w rytm muzyki. tylko czy sobie poradze? czy mi reszta grupy nie 'odjedzie w sina dal'? mam opory przed wybraniem sie na cos takiego, bo bedzie mi straszliwie wstyd jak padne na ziemie i juz sie nie podniose. ktos cos wie o poziomie trudnosci czegos takiego? dodam, ze z moja kondycha nie jest tak bardzo tragicznie (dzisiaj 40 minut na gazelli i 15 na rowerku), dam rade? ktos z Was byl na czyms takim?

a zainteresowalam sie, bo u mnie w fitnessie jest gratisowe wejscie na cos takiego nio i szkoda by bylo zmarnowac ale tez nie chce wyjsc na mieczaka (sczzegolnie jak widze pania ktora to prowadzi - imponujaca kobieta... )
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 05:43   #2
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: indoor cycling

hmmmmm jeśli dobrze wnioskuje to jest to samo co u mnie "spinning" Powiem Ci, że nie masz się czym przejmować, każdy jedzie tak jak może, sama sobie wybierasz obciążenie, to co mówi prowadzący to są tylko wskazówki. Przypuszczam, ze tez bedziecie jeżdzić w trzech pozycjach, pierwsza to normalna na siedzącą, druga to tak zwany bieg, jedzie się w górze a trzecia to wspinaczka, pochyla się do przodu i biodra wypycha do tyłu. Zapewne instruktorka powie Ci na początku zajęć, że jeśli masz słabe nogi i niebędziesz miała siły to poddczas biegania będziesz mogła spokojnie jechać w pierwszej pozycji- to naprawdę żaden wstyd!! Nie ma się czego bać, takie zajątka to jest fantastyczna sprawa!!
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 10:15   #3
Kenusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Południe PL
Wiadomości: 144
Dot.: indoor cycling

czy któraś z Was chodzi na tego typu zajęcia? bardzo są męczące? i przede wszystkim jakie są efekty? u mnie w mieście są tego typu zajęcia ale sa dość drogie i zastanawiam się czy sie czasem nie wybrać.
Kenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 10:46   #4
Olenia20
Raczkowanie
 
Avatar Olenia20
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Dot.: indoor cycling

w klubie, do którego chodziłam kiedyś na indoor cycling, były dwie grupy- początkująca i zaawansowana Ogólnie tak jak dziewczyny wcześniej wspominały-wszystko zależy od obciążenia, które sama sobie ustawiasz, bo tempo to raczej nadaje grupa Zajęcia naprawdę dają niezły wycisk, ja wychodziłam z nich upocona jak szczur
Olenia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.