Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-17, 15:19   #3391
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Hejka
Tysia, Justyś - zdjęcia wspaniałe nie wiem jak wy to robićie, moich to wstyd wklejać bo ani kolorów ani ostrości nie mają nic pamiątki nie będzie, już nie mówiąc że się to to do druku nie nadaje
A wasze to na okładki mozna posyłać... Zdjęcie Mikiego super extra profeszynal

Mysia, no własnie ja se to twoje mmsowe zdjęcie powiększać musiałam żeby dojrzeć co laski w tych łapkach trzymają ale teraz już znam przyczynę

Kicia, od nas też spóźnione ale gorące buziaki urodzinowe! dużo zdróweczka i radości w życiu

A u nas dziś też urodziny - miesiąc temu z Tyśką żeśmy przepychały nasze łobuziarki ech, jak ten czas leci...
Jeszcze u nas przepuklina pępkowa jedziemy zaraz do chirurga cuś z tym zrobić.
Waga na dziś - całe 4600g plus jakiś groszek ale niech groszek idzie na wagę pieluchy czyli przybrałysmy 1600g.

Dobra, chłopina wrócił to jedziem do szpitala
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 17:53   #3392
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Carya Pokaż wiadomość
A u nas dziś też urodziny - miesiąc temu z Tyśką żeśmy przepychały nasze łobuziarki ech, jak ten czas leci...
Jeszcze u nas przepuklina pępkowa jedziemy zaraz do chirurga cuś z tym zrobić.
Waga na dziś - całe 4600g plus jakiś groszek ale niech groszek idzie na wagę pieluchy czyli przybrałysmy 1600g.
Ja to już miech temu bylam po... a ty to z nauczycielami imprezowałaś
a widzę że z wagą nasze szkraby ida podobnie moja dziś na wadze wskoczyła 4650g w pampersie czyli idzią laski podobnie... to prawie tyle ile mi zostało do zrzucenia do wagi wyjściowej z przed ciąży, a u was jak z tym tematem
obejrzała mnie lekarka dostałam antybiota a ludzi w przychodni masakra 55 osób zarejestrowanych... kobieta chyba do nocy bedzie przyjmować
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 19:05   #3393
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Tysia, coś jakby dobrze łodżywione te nasze laski Justyś, twoja się nie liczy w konkursie na tucznika wątku bo ona startowała z innej kategorii

Co do mojej wagi to... 9kg na plusie... w biuście i biodrach przybyło po 8cm jakoś... a w pasie to chyba 18 albo i więcej No ale ja i żrę na potęgę... kanapka za kanapką i zupa ze dwa razy dziennie (w zasadzie całe moje treściwe jedzenie to te zupy bo drugie danie odpada żeby smażonego nie było; czasem pulpety są )

U nas w przychodni też masakra... lekarka na chwilę wyrwała się od dzieci chorych do zdrowych i leciała z powrotem

Pępek mamy zaklejony - mamy się nie kąpać 2 tygodnie... hmm, jak my to zrobimy?

Tysia, możesz karmić na antybiotyku?
Justyś, wózek fajny, super gadżety ma i przydatne. Tylko czuć jednak że jest trochę twardszy niż mój poprzedni x-lander... widać jednak pompowane koła dużo dają. No ale coś za coś
__________________
10 lat z Wizażem

Druga

Edytowane przez Carya
Czas edycji: 2009-11-17 o 19:07
Carya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 19:58   #3394
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Carya ty mnie rozwalasz tucznik wątku poległam

A moja Kamila poległa do wyra własnie z gorączką 40 i 1 kreska nosz kurna za dobrze szło.
Jutro gęsiego idziemy do przychodni wsie 3 . Emila ma jednak za długo juz kaszel a Kamili niech dają antybiotyk bo tak nie ujedziemy. Dodatkowo mi sie laska skarży na brzuszek.

No obaczymy. Problem w tym ze u nas lekarka dopiero od 14.00 przyjmuje chore dzieci, bo pomieszczenie jest jedno dla zdrowych i chorych wiec zanim chore wejdą czy zdrowe to sie wietrzy korytarz i wpuszcza delikwentów.

No to jeszcze lukne na Ere co mi za tel proponują ( bo mi sie umowa własnie kończy) i spadam robić dalej kartki. Trza na antybiotyk zarobić
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 09:13   #3395
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Witajcie dziewczyny, jak widze chorobowo, wagowo - jednym slowem jesien pelną gebą.

Klaudii od wczoraj ropieja oczy jednym slowem zajbiaszczo do wieczora jedna, co chwile czyscilam czopy ktore sie pojawialy. Dzisiaj rano juz dwa sklejone, oczy czerwone jak krolik, powieki spuchniete, wyslalam ta moja biede do przedszkola ale po poledniu idziemy do pani doktor coby obejrzala te oczyska i cos zaradzila, narazie przemywam ciepla przegotowana woda i kropie sol fizjologiczna

A z moja babcia coraz gorzej, jak pisalam babcia zlamala udo, na poczatek nie chciala sie zgodzic na operacje, ale po rozmowie z corka moja cioica zgodzila sie. Jak zaczeto jej robic badania, to jej stan sie pogorszyl w trakcie badan wyszedl bardzo wysoki cukier ponad 500, podlaczyli ja do pompy insulinowej bo pomimo podania konskiej dawki insuliony spadla ledwo do 450, dodatkowo ma problemy z oddychaniem bo plyn sie w plucach zebral, zrobione ekg serca, okazalo sie ze babcia przeszla cichy zawal. Podejrzewamy ze to musialo sie stac wtedy kiedy zlamala ta noge, bo babci sie nagle zakrecilo w glowie i stracila na chwile swiadomosc. Ma juz odlezyny no i pol nogi sinej i lezy na OIOMie - jednym slowem zalamka, lekarze kaza nam sie przygotowac na najgorsze, tylko kurde nawet nie ma szans na to by ja w szpitalu odwiedxzic, bo szpital zamkniety dla odwiedzajacych z powodu swinskiej grypy - to kiedy mamy ja zobaczyc jak juz bedzie w trumnie lezec
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski

Edytowane przez Bafi@Home
Czas edycji: 2009-11-18 o 09:20
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 09:39   #3396
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Basiu to straszne i najgorsza na świadomość, że ja nawet zobaczyc nie możecie. Ale cukier ma bidulka potwornie wysoki przy takim cukrze to i trzustka napindala ostro .
Przesyłam moc sił i wytrwałości i wam i babuni jestesmy z wami

Hmmm ja tak w sumie na bierząco jestem w stanie sobie wyobrazić co przezywacie, ale na dobrą sprawe jak napisałas o tym przewróceniu............. ..... moja prababcia zrobiła tak samo.
Prawie
W nocy zachciało jej sie szafe zamknac ( a miała sztywne od 30 lat kolana) poślizgdostała na mokrej podłodze i łup.
TYlko babcinka nie dała sie nam zawieźć do lekarza ani na pogotowie. Miesiac przeleżała w łózku. MIała 86 lat.
Po miesiacu siła ja wkoncu zawieźliśmy do szpitala. Tez miała noge złamaną zaraz przy miednicy. Tam ja do wyra połozyli na drugi mies, a jak taka stara osoba za długo lezy to ekspresem zapalenie płuc i tez tak było w jej przypadku

U was na szczęście inaczej bo od razu akcja była. Tak wiec modle sie zeby babcia jednak z tego wyszła i jeszcze nacieszyła sie prawnukami
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 10:23   #3397
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Moja babcinka ma 84 lata, ona mnie wychowywala przez pierwsze moich 5 lat zycia jak mama zostala mloda wdowa. Dwa uwielbialysmy do niej jezdzic, to tam posmakowalam swojskiego chleba, niesamowitego sosu bialego serwowanego do kurczaka, sowjeskie maselko mleczko i serek mniam...

Czekamy na wiadomosci za kazdym razem jak wujek albo cioica pojada do niej do szpitala tylko im wolno do niej przyjechac mam ndzieje ze dadza szanse chociaz mojej mamie by ja zobaczyla.

Ja juz nie mowie sobie bo bardzo bym chciala ja zobaczyc. Eeech takie to zycie ... czekam na jakies wiesci... za pol godziny dzownie do mamy bo jest na gorocaej linii ze swoja siostra.

_______

Wlasnie dzownilam do mamy, stan sie ustabilizowal i cukier spada nareszcie, babci strasznie chce sie pic i to ma chciece na cos kwasnego, moze organizm sie domaga .... chca jej stan stabilizowac, bo niestety to zlamanie najbardziej bruzdzi.
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski

Edytowane przez Bafi@Home
Czas edycji: 2009-11-18 o 10:57
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 15:55   #3398
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Widzisz Basiu będzie dobrze Musimy w to wierzyc . Ja was nadal myślami nie opuszczam.
FAkt to złamanie to najgorsza rzecz i tym wieku gorzej sie goi i stanu zapalne lubią szybko sie brac z kosmosu, ale byleby cukier spadł bo ten to strasznie duże spustoszenie robi w organiźmie.

Czekam na dalsze wieści
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 06:23   #3399
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Narazie stan jest stabilny wiec trzymamy kciuki, jesli sie to utrzyma w dobrym stanie i ten cukier bedzie na poziomie 200 to od razu biora ja na operacje. Jak dobrze pojdzie jade w sobote do babci ja zobaczyc - niech to bedzie chociaz kilka minut ale to sie liczy.
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 08:06   #3400
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Basienko nasz wszystkiego najlepszego życzymy
Zdróweczka, szczęscia, jak najszybciej malutkiego krasnalka i spełnienia prawie wszystkich marzen ( jakies sobie musisz zostawic coby marzyc było o czym )
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 09:47   #3401
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Myszka_80 Pokaż wiadomość
Basienko nasz wszystkiego najlepszego życzymy
Zdróweczka, szczęscia, jak najszybciej malutkiego krasnalka i spełnienia prawie wszystkich marzen ( jakies sobie musisz zostawic coby marzyc było o czym )
Myszeczko dziekuje od dzisiaj dwie trojeczki - latka Jezuskowe - co tam ... my opanowanie nie starzejemy sie my dojrzeway - Snoopy
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 11:44   #3402
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Bafi, od nas też najgorętsze życzonka zdrowia, szczęścia i miłości dojrzewaj jak najpiękniej
I babuni też przesyłamy życzenia szybkiego powrotu do zdrowia niech tam się dzielnie trzyma i walczy z cukrem.

Mysia, jak tam Kamilka? Lepiej się czuje?

Ja jestem cała spietrana przez te wszystkie grypy świńskie/nieświńskie zwłaszcza oDarię mi chodzi... wszędzie w TV trąbią jak to niemowlęta i ciężarne trza chronić... a tu się na niedzielę para znajomych w odwiedziny zapowiedziała. Najchętniej to bym ich odwołała ale nie wypada, tak rzadko się widujemy że aż przykro

A Marta od poniedziałku pochodziła do przedszkola i wczoraj wieczorem już ciagała nosem posłałam ją jeszcze dziś ale czy to się nie rozwinie wieczorem to nie wiem, aż boję się myśleć.
Jak zowu wylądujemy na antybiotyku to oficjalnie popełniam samobójstwo

Aaa, parę zdjęć mam
Aaaa, i takie dwie czapki se trzasnęłam z allegro, dziś przyjechały, całkiem fajne są - ta biała ciepła muszę sobie tylko szaliki dorobić. Zobaczę po ile jest włóczka w sklepie i się zastrzelę zawsze jakaś drożyzna to była, nie wiedzieć dlaczego.
EDIT: ale takich gogli nie będę nosić, żeby nie było
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 17:59   #3403
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Bafi życzę Ci, abyś w tym odwróconym, pokręconym świecie potrafiła odnajdywać pewny grunt pod stopami. Abyś zawsze wiedziała po co i dla kogo warto żyći o co walczyć. Abyś kochała i była kochana.Życzę Ci marzeń wielkich i odważnych i odwagi by je spełniać. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek
... zdrówka dla babuni

Carya antybiota dostałam z zastrzeżeniem ze jak mi temp wzrosnie znowu to mam wziasc, ale nie wzrosła ale mam w zanadrzu jakby co gdby albo jakby mi sie cos z cyckami dzialo i pokarmem. Dostałam Dumox czy można brać przy karmieniu piersia, w ulotke sie nie wczytywałam... zawsze trzeba wybrac mniejsze zlo z temp powyzej 38 też kiepsko karmic I tak ogolnie czuje sie tak ze ani mi lepiej ani gorzej... czyli srednio do d...
Teraz ja mam pytanie pisalas że mała ma przepuchline, u mojej lekarka nie zauwazyła ale wczoraj połozna dopatrzyla sie powyzej pępka malej dziurki miedzy miesiniami cyzli niby tez to i kazała pediatrze napomnkniec o tym na kolejnej wizycie i wspomniala ze własnie jak cos to sie zakleja pepek i to sie zrosnie, czym Darii ten pepek zaklejali to jakis specyjalny plaster czy cos tedy... apropos Daria tak dorosle ubrana moja to w spiochach bryka... gówniarz A Marta coraz bardziej podobna do ciebie
Copka fajna też czegos szukam tyle ze jak ma wielki łeb jak koń i nie wiem jakbym sie w czyms takim prezentowała, w moim przypadku moglo by to homonto przypominac
Kicia kropelki przyszly dzieki zaraz jak mi mlode da to pisze do ciebie na priva
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi

Edytowane przez Tysiak7
Czas edycji: 2009-11-19 o 18:01
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 07:44   #3404
kamiks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Prudnik
Wiadomości: 330
GG do kamiks Send a message via Skype™ to kamiks
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Dzień dobry- ja tylko listę podpisać i...........
....Najserdeczniejsze choć spóznione życzenia urodzinowe,Bafi...zdrowia, miłości i duuużo usmiechu
Mam nadzieję że u Babuni już się ustabilizowało i będzie już tylko lepiej

Pościk dziś ekspresowy bo imprezę mamy!- pasowanie na przedszkolaka o 9.30 zaczyna się ..tż po 9 z pracy się urywa i lecimy dziecku potowarzyszyć w tym ważnym dniu...

Carya-Natalia też mnie dziś nad ranem (ciemno jeszcze było) "pocieszyła"- obudziła mnie słowami:mama, mam katarek...
Ale nosek wytarłyśmy, napiła się, poszła spać daalej...no i póżniej już śladu po katerze nie było....Oby tak zostało...
Sliczne są te Twoje pannice-ale co się dziwić..po taaakich rodzicach
Aaa....czapusie rewelacyjne- zwłaszcza ta czarna

Sama sobie na allegro ostatnio kupiłam, ale kaszkiet- chciałam coś do kurtki zimowej szaro-czarno białej- nie wiem jak ja patrzyłam....dopiero jak mi przesyłka przyszła-okazało się że kaszkiet owsszem..szaro-biało-..............ale brązowy no myślałam że mnie trafi...Teraz albo opchnąć dalej albo szukać sobie na wiosnę kurtki w tych kolorach...bo bardzo ładny mimo wszystko jest..

No nic, zdrówka dla wszystkich wątkowych dzieciaczków i mamusiek życzę, i pędzę..miłego dnia!
__________________
Natalka-Szczęście nasze! 21.X.2006
kamiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 12:38   #3405
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Bafiku sto lat ja tam powoli Cie doganiam

No i zdrowka dla babci


Tysiu mam ndzieje ze pomoga. Mialam tam wam cos jescze wcisnac ale na poczcie mieli takie wielkie koperty ze sie zdziwilam

Carya capka fajna. Ja to jakos tak dziwnie w takim sprzecie wgladam

My dzis po szczepieniu. Nati ma 10kg i 86 cm. Strasznie zle zniosla. Bala sie lakarza a na mnie patrzyla z takim wyrzutem na co im pozwalam byla przerazona. Troche boje sie bo takie rozne powiklania sa po sczepieniach....
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 11:50   #3406
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

a co to za cisza

Biore tabsy jaz, i waga mi skoczyla do 66 w dwa tygodnie.

Pogoda pikna dzisiaj, az robic sie nic niechce
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 18:33   #3407
kamiks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Prudnik
Wiadomości: 330
GG do kamiks Send a message via Skype™ to kamiks
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

no właśnie cicho tu bardzo..hop hoooooooop!

U nas od wczoraj...katar i kichanie... niby nie jakoś strasznie ale martwiło mnie najbardziej furczenie wklatce piersiowe-także po wiadomych październikowych przejściach postanowiłam nie czekac do poniedziałku..Spacerkiem do przychodni, bo pogoda była cudna.
A więc osłuchowo -nic, gardło też czyste. Kazała jedynie dawać engystol 3xdiennie, maść majerankową no i inhalacje z soli fizjologicznej...
Ah, no i multisanostol odstawic na czas infekcji co by nie dawać pożywki bakteriom/wiruchom...
po powrocie od lekarza była jeszcze luźna kupa 2 razy, plus z rana raz- wiec to też nie jest normalne u nas..
Mam nadzieje że przez weekend minie wszystko....Własnie usneła 15 minut temu.. W nocy zeszłej spała"aż" 8h ale z kolei popoludniu wczoraj odpłyneła na 2h..ale po dniu pełnym wrażen na dniu przedszkolaka miała prawo pospac do woli.
A impreza bardoz udana...dzieciaczki spisały sie na medal.panie mówiły że pierwszy raz od lat było tak, że _wszystkie_ wystapiły ..zawsze kilkoro trema zjadała..
Natalia wprawdzie łamała się na początku - tuz przed samym rozpoczeciem przedstawienia wyleciała do mnie z "podkówką"ale zaraz wzieła panią za rączkę i ... wyszły wszystkie krasnale na salęi pięknie wystąpiły Aż łezka mi się kręci na samo wspomnienie...

Mnie też coś gardło pobolewa, zaraz odszukac muszę chlorhinaldin....przekona łam sie że zadne nowoczesne wynalazki na mnie nie działają tak jak stary poczciwy chlorchi....
Później prysznic i na tv, "Mam talent" oglądać

Miłego wieczorka i nocki życzę..
__________________
Natalka-Szczęście nasze! 21.X.2006
kamiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 12:04   #3408
Pajdka2006
Raczkowanie
 
Avatar Pajdka2006
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 36
GG do Pajdka2006
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Wszystkim chorym dużo zdrówka!!!
Solenizantom wszystkiego najlepszego!!!

U nas pogoda dziś piękna.
Odtransportowałam rano tza do roboty na kolejne 2-3tyg.
Natalka siedzi na balkonie i ładnie się bawi. Na razie odpukać nie choruje, podaje jej codziennie actimel i tran w kapsułkach. Jakby chodziła do przedszkola to pewnie już dawno by złapała jakieś choróbsko.

A mnie od 3dni męczy straszna migrena ale to normalne u mnie przy okresie. Po porodzie tak mi się zrobiło, że przez te pare dni w miesiącu umieram.

Miłej niedzieli życzymy
__________________
NATALKA - 11.11.2006.
Pajdka2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 18:13   #3409
kamiks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Prudnik
Wiadomości: 330
GG do kamiks Send a message via Skype™ to kamiks
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Pajdko..współczuję:przytu l:.. bo doskonale wiem co to jest... U mnie również po porodzie pojawiła się migrena- i to właśnie na 1 dzień przed okresem. Nie co miesiąc na szczęscie..tylko mniej więcej 3-4 razy w roku. I nie na kilka dni ale na 1, a max. 1,5 dnia się kończy..ale i tak jest to czas wyjęty z życiorysu zupełnie. Wtedy tylko nakrycie kocem z głową, cisza i spokój aby jakoś przeczekać tem koszmar...
trzymaj się kochana...

a my sie dalej leczymy- homeopatia w ruchu od piatkui jest lepiej..noc była ciezka wprawdzie bo katar sie nasilil i Natalii nie dał spać chyba od 23.00 do 1.00..ale dzis jest juz lepiej..
jednak jutro zostaje w domu...puszcze ja jak katarzycho minie...

ok idziemy kolacje robic i spac...(tzn natala- ja na taniec z gwiazdami o 20.00 śmigam)
__________________
Natalka-Szczęście nasze! 21.X.2006
kamiks jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 10:59   #3410
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Znowu na chwilkę
U nas znowu Marta chora i siedzi w domu zamiasł chodzić do przedszkola i oczywiście ryczy o wszystko i marudzi
Ja załapałam też już jakieś grypsko więc katar i bolące gardło mi się udzieliły
Idziemy dziś do maszego guru medycznego, może się obejdzie bez antybiotyku bo już wam opowiadałam historie Martuśkowe-antybiotykowe

Muszę spisać wszystkie leki jakie dawałam Marcie coby doktor mał pełen obraz
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 11:58   #3411
kamiks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Prudnik
Wiadomości: 330
GG do kamiks Send a message via Skype™ to kamiks
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Dołączam do grona pociągających....:rolleye s:

Obudziłam się rano z bolącym gardłem...w ciągu po 2h katarzycho się rozpętało.. Także obie dziś z NAtalą siedzimy ...o tyle dobrze że z nią już lepiej..tylko w nocy z nowu gorzej było bo jednak wtedy katar jej się nasila i budzi się co chwilę...
Inhalacji odmawia, maść majerankową spod nosa wyciera jak nie w rękaw to w husteczkę.. no ale "kuleczki" popija chętnie...
Ale w domu została ...minie wszystko to pójdzie do dzieci znowu...
Eh..też sie zastanawiam nad zawieszeniem jej na czas tych grypsk paskudnych....no nic, zobaczymy...

idę do małej, kurujcie się szybciutko chorowitki wszystkie
__________________
Natalka-Szczęście nasze! 21.X.2006
kamiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 13:43   #3412
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Spiesze predko z życzeniami coby choć raz w dniu urodzin tu komus sie przypodobac a nie zawsze spóźniona
Kochany Miki
Idzie misio, idzie konik, małpka,
piesek no i słonik.
Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami.
Bo to dzień radosny wielce
masz już jeden roczek więcej!


Noooooooo dziołszki troszku my podupadły jakoś
Jak już Kicia nam wali posta pod postem to znak ze sie opierniczamy na maxa i żadne grypy i porządki świąteczne nas nie usprawiedliwiają
No wiec podpisuje liste
U mnie okna nie umyte szafki brudne, łazienka syfem sie zapycha o reszcie wole nie wspominac.
Ze wszystkim do tyłu jestem. Laski wychodzą mi na prostą i w środe idą do przedszkola. Chyba sie upije na te okoliczność .
Ja za to jak gruźlik jeszcze ale i tak mam postępy bo wkoncu mówie . We wtorek bylam jak stary tv i Emilka w ryk: bo ja nie cie żebyś była ziepsiuta , ty masz gadac!!!!
Ona wyje a ja pieje ze śmiechu- wredna macocha ze mnie ale jak miałam sie nie smiac ?

Doooooooobra u babci dzis dosc sporo porzadków swiatecznych zrobiłam to teraz jak sie w domu jest to trza sie za szycie brac
to miłego dzionka ( reszty dzionka) życze
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 17:13   #3413
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
a co to za cisza

Biore tabsy jaz, i waga mi skoczyla do 66 w dwa tygodnie.

Pogoda pikna dzisiaj, az robic sie nic niechce
Kiciu a nie zatrzymuje ci się czasem woda w organizmie przez te tabsy.

Mikusiowi zyczymy duzo duzo sloneczka, usmiechu na codzien mądrości życiowej, wesołych przygóg w przedszkolu oraz duzo duzo zdrówka :part-time:

Dziołszki wszystkim Wam i Waszym pocieszkom powrotu do zdrowia życze

A co u nas weekend pracowicie i spacerowo, mam teraz ubaw z Klaudia bo ta mi przynosi rozne zabawy z przedszkola, ostatnio jest pania sprzedawczynią i coś nam non stop chce sprzedać, miałam z niej ubaw, dialog:

K: Pani co chce pani pupic?
M: kilo soli
K: Nie ma soli, Paani co chce Pani pupić?
M: Kilo cukru, kurczaka, kaczkę (zuwazyłam, że jak młoda mówi do mnie Pani co chce pani pupic to bardzo duzo jej sie sliny w buzi zbiera)
K: Pani co chce Pani pupic (sliny ma juz nadmiar)
M: Klaudia połknij ślinę
K: Prosze ślina dla Pani ómarłam
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski

Edytowane przez Bafi@Home
Czas edycji: 2009-11-23 o 17:23
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 18:16   #3414
Pajdka2006
Raczkowanie
 
Avatar Pajdka2006
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 36
GG do Pajdka2006
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Dużo radości i uśmiechu dla Mikusia z okazji 3 urodzinek

Cytat:
Napisane przez Bafi@Home Pokaż wiadomość

K: Pani co chce pani pupic?
M: kilo soli
K: Nie ma soli, Paani co chce Pani pupić?
M: Kilo cukru, kurczaka, kaczkę (zuwazyłam, że jak młoda mówi do mnie Pani co chce pani pupic to bardzo duzo jej sie sliny w buzi zbiera)
K: Pani co chce Pani pupic (sliny ma juz nadmiar)
M: Klaudia połknij ślinę
K: Prosze ślina dla Pani ómarłam
Bafi posikana jestem Klaudia jest the best
__________________
NATALKA - 11.11.2006.
Pajdka2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 18:41   #3415
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Pajdko a jak ona to powaznie mówiła normalnie zaaferowana Pani sprzedawczyni

Ide robić grzańca małż ma smaki i ja tyz hyhyhy
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 19:16   #3416
kamiks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Prudnik
Wiadomości: 330
GG do kamiks Send a message via Skype™ to kamiks
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Dla Mikusia zdrówka, uśmiechu na buzi przez cały rok...ściskamy urodzinowo, bo z buziakami od nas chorowitków dwóch ostrożnie trzeba...

no więc katar u mnie rozkręcił się na maxa...z husteczkami nie nadążamNatali oczy zaczęły ropieć tak że co chwilę dosłownie zaklejone ma......nie wiem czy jutro nie podejśc do przychodni..ale znowu jak pomyślę o czekaniu w tłumie chorych...nie wiem...zobaczymy, poki co oczka przemywamy.. a krobli wszelakich w domu brak...

Humor za to ma rewelacyjny i mimo że kiepsko i nie za dużo spala ostatniej nocy, tp jeszcze do łóżka iśc nie ma zamiaru- z tatuśkiem wariuje właśnie w drugim pokoju..

Bafi- /klaudusia rewelacyjna ze swoją ofertą slinową...

Natala też ostatnio ciągle jakieś "niewidzialne towary" mi sprzedaje ;-)
Ale wszystko przebija zabawa w pociąg...szaleństwo pociągowe normalnie...

oho..potrzebna jestem-lecę//
__________________
Natalka-Szczęście nasze! 21.X.2006
kamiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 19:22   #3417
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Heheh Klaudia wymiata poległam

Ale mam i smutne wieści. Jak mi Tyska mmsa posłała to mało zawału nie dostałam
Pogotowiem wczoraj jechała z mała do szpitala tak jej sie strasznie zanosi ze bezdech momentalnie
Teraz badania jej robią, choć jeden lekarz cosik mówił ze moze to znowu z uszek . NO masakra.

Werunia biedna sikac w majtusie zaczeła, a od patrzenia jak mama trzęsie Nadinką to ona trzesie lalką i wrzeszczy Nadia nadia !!!
Strasznie

Tysiu trzymamy za was kciuki
Wracajcie jak najszybciej ZDROWIUSIEŃKIE

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Kamiks przyslij mała do mnie będziemy razem smarkac
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 07:03   #3418
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Myszka_80 Pokaż wiadomość
Heheh Klaudia wymiata poległam

Ale mam i smutne wieści. Jak mi Tyska mmsa posłała to mało zawału nie dostałam
Pogotowiem wczoraj jechała z mała do szpitala tak jej sie strasznie zanosi ze bezdech momentalnie
Teraz badania jej robią, choć jeden lekarz cosik mówił ze moze to znowu z uszek . NO masakra.

Werunia biedna sikac w majtusie zaczeła, a od patrzenia jak mama trzęsie Nadinką to ona trzesie lalką i wrzeszczy Nadia nadia !!!
Strasznie

Tysiu trzymamy za was kciuki
Wracajcie jak najszybciej ZDROWIUSIEŃKIE

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Kamiks przyslij mała do mnie będziemy razem smarkac
Myszko dzieki za informacje, bede sie modlic co by z Nadinka bylo wszystko w porzadku i aby te bezdechy nie wystepowaly
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 10:15   #3419
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Nadusi i Tysi (i Werci) zycze zeby w koncu im dala Bozia odetchnac....

I zeby wszystkie smarkatki sie wyleczyly (w to tez wliczam mnie i moje pociechy)

Klaudia byla zabojcza...... Bafi - a jak Ci corcia ta sline podala cooo

Wy tu juz o swiatecznych porzadkach (na jak zawsze Myszka przoduje i narzuca zabojcze tempo...), a ja ciagle nie mam porzadku zrobionego po przeprowadzce Ale kupilismy dzieciakom lozko pietrowe i dla Konrada zamowilam taka oslonke, zeby nie wypadl. Zobaczymy jak sie sprawdzi. W czwartek powinno przyjsc lozko.

Kupilismy tez aparat wiec moze sie doczekam jakis zdjec ciazowych
Wiecie, ze ja nie znam plci, ale TZ zna Ja bardzo chcialam niespodzianke, a on bardzo chcial wiedziec, no to babeczka popatrzyla, napisala na kartce i wlozyla mu do koperty

Myszka, jak zrobilas choinke na szydelku? To bardzo skomplikowane??? Moze masz jakis wzor, czy Ty to z glowy?
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 21:09   #3420
Pajdka2006
Raczkowanie
 
Avatar Pajdka2006
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 36
GG do Pajdka2006
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

O matko!! co ja tu czytam, takie rzeczy się dzieją...
Tysiu bidulko współczuję, nawet nie wyobrażam sobie co czułaś
Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy i szybko wrócicie do domku.

Ejva no to testuj aparat i dawaj nam tu zdjęcia z brzusiem.
Ja bym nie wytrzymała do końca z niespodzianką i prędzej czy póżniej mordowałabym tza, żeby mi zdradził płeć
__________________
NATALKA - 11.11.2006.
Pajdka2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.