Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12 - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-27, 13:29   #3721
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Dziewczyny a czy wasze sale weselne maja moze jakies adresy na necie to moze bysmy sobie poogladaly co?
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 13:44   #3722
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Heloł
Ale mam dzisiaj humorŻenada..
Kończę oglądać Niewidzialnego..
Bo brak ochoty na cokolwiek innego

Co do dekoracji ślubnych to u mnie nie będzie żadnych balonów..
Żywe kwiaty , świece i tyle...
A kolor hmm sama nie wiem
Jaki będzie pasował do pomarańczowo, żółto, szarej sali z czekoladowymi krzesłami?
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 13:53   #3723
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nic nie widzialam z data 05.06.2010 musze zaczac zwracac uwage, czy dobrze widze ze to jest piwko
tak... napis "dzisiejsze odkrycie na butelce po piwie Tż" mógł to ewentualnie podpowiedzieć
Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
bosko
nooooo
Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy wasze sale weselne maja moze jakies adresy na necie to moze bysmy sobie poogladaly co?
wiesz...my tu już nie raz pokazywałyśmy sale i adresy dyskutowałyśmy już praktycznie po kilka razy o wszystkim o co pytasz ostatnio
Nasza sala: http://www.firmaszymczak.pl/galeria1/index.htm
ale teraz podobno przeszła remont i wygląda troszkę inaczej, filar jest wyłożony marmurkiem, czy czymś tam... nie wiem, jadę w styczniu do księdza, to zobaczę i salę

Dekoracją sali u nas zajmują się właściciele sali My pojedziemy "w sezonie ślubnym" zobaczyć jak to wygląda i ewentualnie podsuniemy swoje pomysły.
Dekoracja na samochód: okrągły lub "jajowaty" bukiet na masce, kokardy przy klamkach i jakieś papierowe tablice rejestracyjne.
http://www.zysiak.pl/photo/d/dekoracja-samochodu-8.jpg
http://www.zysiak.pl/photo/d/dekoracja-samochodu-3.jpg
http://www.zysiak.pl/photo/d/cz-sam-2.jpg
http://www.dekori.pl/galeria/dekorac...dekori_017.JPG
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2009-11-27 o 13:54
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 13:59   #3724
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
tak... napis "dzisiejsze odkrycie na butelce po piwie Tż" mógł to ewentualnie podpowiedzieć

nooooo

wiesz...my tu już nie raz pokazywałyśmy sale i adresy dyskutowałyśmy już praktycznie po kilka razy o wszystkim o co pytasz ostatnio
Nasza sala: http://www.firmaszymczak.pl/galeria1/index.htm
ale teraz podobno przeszła remont i wygląda troszkę inaczej, filar jest wyłożony marmurkiem, czy czymś tam... nie wiem, jadę w styczniu do księdza, to zobaczę i salę

Dekoracją sali u nas zajmują się właściciele sali My pojedziemy "w sezonie ślubnym" zobaczyć jak to wygląda i ewentualnie podsuniemy swoje pomysły.
Dekoracja na samochód: okrągły lub "jajowaty" bukiet na masce, kokardy przy klamkach i jakieś papierowe tablice rejestracyjne.
http://www.zysiak.pl/photo/d/dekoracja-samochodu-8.jpg
http://www.zysiak.pl/photo/d/dekoracja-samochodu-3.jpg
http://www.zysiak.pl/photo/d/cz-sam-2.jpg
http://www.dekori.pl/galeria/dekorac...dekori_017.JPG
Powiem szczerze ze nie zwrocilam na ten napis uwagi tylko na procenty i dlatego pytalam czy to piwko

A jesli chodzi o to ze pytam o rozne rzeczy i wy juz o nich gadalyscie to sorki ale jestem tu dopiero pare dni wiec nie jestem w stanie wszystkiego przeczytac, jesli komus to sprawia problem to z gory przepraszam
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 14:12   #3725
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

cześć

mi P. kupił sok marchewkowy ważny do 18.09.2010

byłam dzisiaj w tym salnie i nie było Kate, ale ma być po weekendzie
Carrera chyba odpada bo jakoś dziwnie mi się w niej wyglądało dzisiaj i P. sie nie podoba, ale za to Bonnie na żywo boska, tylko jeszcze chcę ja z Kate porównać bo mojej przyjaciółce sie bardziej na focie Kate podoba i pójdę już z nią a nie z P.

poza tym, która mi tu pisała, że Bonnie ma kosztować 2.400-2.600 dzisiaj mało z podestu nie spadłam jak mi baba powiedziała, że kosztuje 3.500 P. powiedział, że on może po nią jechać nawet nad morze jak ma być za te 1.000zł mniej
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 14:34   #3726
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

łooo kurdę Kasiu naprawdę 3500? cholerka, zadzwonię do szczecina w poniedziałek popytać, może znajdę taniej
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 14:47   #3727
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

chili zauwazyłam że ja się z moim tżtem zakochałam miesiąc po was
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-27, 14:58   #3728
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
łooo kurdę Kasiu naprawdę 3500? cholerka, zadzwonię do szczecina w poniedziałek popytać, może znajdę taniej
no P. powiedział, że możemy po nia jechać obojętnie gdzie bo to spora różnica ja zaraz do opola będę dzwonić bo ponad 3.000 to ja na bank nie dam, a jak nie znajdę taniej to wypożyczę
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 15:05   #3729
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

już jestem

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Uwaga, uwaga!
Rozmawiałyście wczoraj o datach na produktach spożywczych, a więc pokazuję Wam dzisiejsze odkrycie na butelce po piwie Tż Dodam, że zdażyło mi się już kilka razy natrafić na tą super datę na różnych produktach
A więc podziwiajmy datę do spożycia: 21-08-2010r.
wow a jak znajdziesz coś z 24.07 2010 to też wklej plisss
Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy wasze sale weselne maja moze jakies adresy na necie to moze bysmy sobie poogladaly co?
http://ridingclub.pl/wirtualna_restauracja/ proszę to moja sala

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
A jesli chodzi o to ze pytam o rozne rzeczy i wy juz o nich gadalyscie to sorki ale jestem tu dopiero pare dni wiec nie jestem w stanie wszystkiego przeczytac, jesli komus to sprawia problem to z gory przepraszam
spoko,pytaj,rozumiemy mi tam nie przeszkadza gadać ileś tam razy o tym samym nie przejmuj się
Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
cześć

mi P. kupił sok marchewkowy ważny do 18.09.2010

byłam dzisiaj w tym salnie i nie było Kate, ale ma być po weekendzie
Carrera chyba odpada bo jakoś dziwnie mi się w niej wyglądało dzisiaj i P. sie nie podoba, ale za to Bonnie na żywo boska, tylko jeszcze chcę ja z Kate porównać bo mojej przyjaciółce sie bardziej na focie Kate podoba i pójdę już z nią a nie z P.

poza tym, która mi tu pisała, że Bonnie ma kosztować 2.400-2.600 dzisiaj mało z podestu nie spadłam jak mi baba powiedziała, że kosztuje 3.500 P. powiedział, że on może po nią jechać nawet nad morze jak ma być za te 1.000zł mniej
Kasik nie wierze,serio Carrera Cię już tak nie olśniła jak kiedyś?
w sumie,jeśli masz wyglądać jeszcze ładniej w innej kiecy to super a P. się podoba bardzo? jeszcze coś mierzyłaś czy tylko te?
cena serio niezła to teraz czekać na sprzedaż od jakiejś kobietki w necie
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 15:12   #3730
aicila
Rozeznanie
 
Avatar aicila
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Katowice/Gostyń
Wiadomości: 997
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
a ja wiem gdzie to jest nie wiedziałam, że tam tak ładnie jest.
(swoją drogą coś mi tu nie pasuje... z jednej strony Szczecin masz wpisany pod avatarem a z drugiej wesele w Radzionkowie... )

ja tam swojej sali nie pokazuje, bo moja sala wiejska do waszych pięknych restauracji jest beznadziejna
__________________
Nasz ślub: 9 października 2010r.

"...Każdy ma po jednej szansie żeby powiedzieć TAK, jak ją straci to musi zostać jaroszem.
A kto to jest jarosz?
Człowiek je tylko same warzywa, bo żona mu nie będzie gotowała schabowych taka przyszłość go czeka!"
aicila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 15:17   #3731
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

aicila natychmaist pokazywać salę, a nie głupoty pisać! ale mi to już!!!
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-27, 15:18   #3732
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
Kasik nie wierze,serio Carrera Cię już tak nie olśniła jak kiedyś?
w sumie,jeśli masz wyglądać jeszcze ładniej w innej kiecy to super a P. się podoba bardzo? jeszcze coś mierzyłaś czy tylko te?
cena serio niezła to teraz czekać na sprzedaż od jakiejś kobietki w necie
a bo ten gorset wygląda jak zawinięty papierem toaletowym
P. sie strasznie podobała Bonnie i miała piekny tren, ale moja przyjaciółka głosowała na Kate i Carrerę, ale Kate nie było
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 15:20   #3733
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez aicila Pokaż wiadomość
a ja wiem gdzie to jest nie wiedziałam, że tam tak ładnie jest.
(swoją drogą coś mi tu nie pasuje... z jednej strony Szczecin masz wpisany pod avatarem a z drugiej wesele w Radzionkowie... )

ja tam swojej sali nie pokazuje, bo moja sala wiejska do waszych pięknych restauracji jest beznadziejna
hehe no bo mieszkam w Szczecinie ale ślub i wesele będą w moich rodzinnych stronach
a Ty skąd jesteś?
no to jest właściwie nowa restauracja-patrząc pod kątem innych bardzo ładnie jest w środku gdyby nie moja przyszła szwagierka to bym nawet nie wiedziała o niej
pokaż swoją sale
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 15:21   #3734
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy wasze sale weselne maja moze jakies adresy na necie to moze bysmy sobie poogladaly co?

jasne: http://www.maciejowachata.pl/index.p...&mid=1&mref=16 oto i moja sala dziewczyny już wcześniej widziały, ale proszę bardzo

Chilanes jakoś Twojej sali nie widziałam, ale powiem że bardzo ładna

u nas dekorację trzeba będzie samemu załatwić, mają być podobno tylko pokrowce na krzesła. Ja dodam kwiaty i jakieś kokardy, może jakiś materiał na kolumny
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy

Edytowane przez certina4
Czas edycji: 2009-11-27 o 15:24
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 15:27   #3735
aicila
Rozeznanie
 
Avatar aicila
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Katowice/Gostyń
Wiadomości: 997
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
aicila natychmaist pokazywać salę, a nie głupoty pisać! ale mi to już!!!
no dobra... ale ostrzegałam, że nie jest piękna
zdjęcia mam z dnia kiedy ją pierwszy raz zobaczyłam. dekoracja pozostawia wiele do życzenia, szczególnie ten przedziwny stelaż za Parą Młodą, ale widziałam inne sale udekorowane przez tą samą babkę i wiem, że potrafi to lepiej zrobić.
zresztą kwestia koloru dekoracji jest otwarta i sama nie wiem na co się zdecydować, więc gdyby któraś z was miała jakąś wizję co do tej sali to proszę pisać

szana ja jestem z Katowic, a ślub będę miała w wlkp, czyli rodzinnych stronach moich rodziców (zresztą moich też, bo tam się urodziłam).
a to, że Twoja sala jest nowa to wiem, bo ja akurat tamtędy przejeżdżam z moimi rodzicami jak jeździmy do wlkp i "widziała" jak się budowała
__________________
Nasz ślub: 9 października 2010r.

"...Każdy ma po jednej szansie żeby powiedzieć TAK, jak ją straci to musi zostać jaroszem.
A kto to jest jarosz?
Człowiek je tylko same warzywa, bo żona mu nie będzie gotowała schabowych taka przyszłość go czeka!"

Edytowane przez aicila
Czas edycji: 2009-11-27 o 15:30
aicila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 15:27   #3736
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
a bo ten gorset wygląda jak zawinięty papierem toaletowym
P. sie strasznie podobała Bonnie i miała piekny tren, ale moja przyjaciółka głosowała na Kate i Carrerę, ale Kate nie było
aha,no to Carrere sobie całkiem wymarz z kandydatek i będziesz miała łatwiejszy wybór Wiesz co ja bym wzięła tę kiecę,która podobała by się mnie i mojemu TŻ zmierz jeszcze tę Kate i Bonnie i wtedy sobie ocenisz w której się lepiej czujesz ale może warto zabrać jednak P.na tę przymiarkę jeszcze raz?niech foty zrobi
a jaką długość ma ten tren w Bonnie?

dziewczyny co myślicie o tej biżu http://www.allegro.pl/item829490443_...ki_obroza.html ?
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 15:28   #3737
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
jasne: http://www.maciejowachata.pl/index.p...&mid=1&mref=16 oto i moja sala dziewczyny już wcześniej widziały, ale proszę bardzo

Chilanes jakoś Twojej sali nie widziałam, ale powiem że bardzo ładna

u nas dekorację trzeba będzie samemu załatwić, mają być podobno tylko pokrowce na krzesła. Ja dodam kwiaty i jakieś kokardy, może jakiś materiał na kolumny

Ekstra sala!
A nie chcesz takiego gustownego serca z balonów?
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 15:32   #3738
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Ekstra sala!
A nie chcesz takiego gustownego serca z balonów?

hehe no jasne że chcę, chyba kilka sobie takich przywieszę
no teraz ten barek za PM zakrywają takim materiałem połyskującym i można na nim coś przywiesić, my chcemy takie coś świecącego zrobić jak np. to
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 15:34   #3739
aicila
Rozeznanie
 
Avatar aicila
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Katowice/Gostyń
Wiadomości: 997
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
jasne: http://www.maciejowachata.pl/index.p...&mid=1&mref=16 oto i moja sala dziewczyny już wcześniej widziały, ale proszę bardzo

Chilanes jakoś Twojej sali nie widziałam, ale powiem że bardzo ładna

u nas dekorację trzeba będzie samemu załatwić, mają być podobno tylko pokrowce na krzesła. Ja dodam kwiaty i jakieś kokardy, może jakiś materiał na kolumny
super klimat ma ta sala. my chcieliśmy zrobić wesele w sali zrobionej w starej stodole, ale powaliła nas cena

chilanes coś mi sie ta Twoja strona nie chciała otworzyć, ale już jest ok i mogę podziwiać Twą piękną salę (a byliście już wcześniej tam na jakiejś imprezie? ten słup nie przeszkadza?)
__________________
Nasz ślub: 9 października 2010r.

"...Każdy ma po jednej szansie żeby powiedzieć TAK, jak ją straci to musi zostać jaroszem.
A kto to jest jarosz?
Człowiek je tylko same warzywa, bo żona mu nie będzie gotowała schabowych taka przyszłość go czeka!"

Edytowane przez aicila
Czas edycji: 2009-11-27 o 15:37
aicila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-27, 15:34   #3740
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez aicila Pokaż wiadomość
no dobra... ale ostrzegałam, że nie jest piękna
zdjęcia mam z dnia kiedy ją pierwszy raz zobaczyłam. dekoracja pozostawia wiele do życzenia, szczególnie ten przedziwny stelaż za Parą Młodą, ale widziałam inne sale udekorowane przez tą samą babkę i wiem, że potrafi to lepiej zrobić.
zresztą kwestia koloru dekoracji jest otwarta i sama nie wiem na co się zdecydować, więc gdyby któraś z was miała jakąś wizję co do tej sali to proszę pisać

szana ja jestem z Katowic, a ślub będę miała w wlkp, czyli rodzinnych stronach moich rodziców (zresztą moich też, bo tam się urodziłam).
a to, że Twoja sala jest nowa to wiem, bo ja akurat tamtędy przejeżdżam z moimi rodzicami jak jeździmy do wlkp i "widziała" jak się budowała
sala niczego sobie ,bardzo łądna,wystarczy tylko odpowiednio udekorować i nie przesadzić z dekoracjami,bo tutaj widzę ,że ta kobieta trochę przesadziła,ale jak Ty ładnie sobie to obmyślisz to będzie bardzo fajnie
aaaa czyli Ty jednak nie Ślązaczka z urodzenia ale z racji zamieszkania to tak no z zewnątrz ta restauracja nie wygląda tak fajnie jak wewnątrz
Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
jasne: http://www.maciejowachata.pl/index.p...&mid=1&mref=16 oto i moja sala dziewczyny już wcześniej widziały, ale proszę bardzo


u nas dekorację trzeba będzie samemu załatwić, mają być podobno tylko pokrowce na krzesła. Ja dodam kwiaty i jakieś kokardy, może jakiś materiał na kolumny
aa no tak widziałam ją już,taka klimatyczna sala tutaj to bym wiele nie robiła,żywe kwiaty może tylko i pokrowce na krzesła,chyba że masz już swoje zaplanowane to nie wtrącam się
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 15:36   #3741
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
jasne: http://www.maciejowachata.pl/index.p...&mid=1&mref=16 oto i moja sala dziewczyny już wcześniej widziały, ale proszę bardzo

Chilanes jakoś Twojej sali nie widziałam, ale powiem że bardzo ładna

u nas dekorację trzeba będzie samemu załatwić, mają być podobno tylko pokrowce na krzesła. Ja dodam kwiaty i jakieś kokardy, może jakiś materiał na kolumny
jak nie widziałaś?przecież podałam stronę, tu przykładowe zdjęcia:
http://www.firmaszymczak.pl/galeria1...s/DSCF0909.JPG
http://www.firmaszymczak.pl/galeria1...s/PICT0911.jpg
http://www.firmaszymczak.pl/galeria1...s/IMG_0061.jpg
http://www.firmaszymczak.pl/galeria1...s/DSCF0905.JPG
Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
aha,no to Carrere sobie całkiem wymarz z kandydatek i będziesz miała łatwiejszy wybór Wiesz co ja bym wzięła tę kiecę,która podobała by się mnie i mojemu TŻ zmierz jeszcze tę Kate i Bonnie i wtedy sobie ocenisz w której się lepiej czujesz ale może warto zabrać jednak P.na tę przymiarkę jeszcze raz?niech foty zrobi
a jaką długość ma ten tren w Bonnie?

dziewczyny co myślicie o tej biżu http://www.allegro.pl/item829490443_...ki_obroza.html ?
mi się nie podoba
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2009-11-27 o 15:37
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 15:37   #3742
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
hehe no jasne że chcę, chyba kilka sobie takich przywieszę
no teraz ten barek za PM zakrywają takim materiałem połyskującym i można na nim coś przywiesić, my chcemy takie coś świecącego zrobić jak np. to
No właśnie takie lampki to cos co mi się podoba najbardziej
Bo z miejsca skreślam baloniki, gołąbki, obrączki z tektury... A tak żeby nic za nami nie wisiało to tak łyso trochę...

Szana biżu ładna...aczkolwiek nie powaliła mnie osobiście
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 15:39   #3743
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

aicila nie przeszkadza, w czym by miał przeszkadzać?
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 15:40   #3744
caprica6
Wtajemniczenie
 
Avatar caprica6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 365
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Taki tylko bez tej zieleni pod spodem co najwyzej pare listkow
Calkiem przyjemny



Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Uwaga, uwaga!



Rozmawiałyście wczoraj o datach na produktach spożywczych, a więc pokazuję Wam dzisiejsze odkrycie na butelce po piwie Tż Dodam, że zdażyło mi się już kilka razy natrafić na tą super datę na różnych produktach

A więc podziwiajmy datę do spożycia: 21-08-2010r.

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
dziewczyny co myślicie o tej biżu http://www.allegro.pl/item829490443_...ki_obroza.html ?
Kolczyki bardzo ladne ale ta obroze musialabym zobaczyc na kims bo nie widze tego
caprica6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 15:43   #3745
aicila
Rozeznanie
 
Avatar aicila
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Katowice/Gostyń
Wiadomości: 997
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
sala niczego sobie ,bardzo łądna,wystarczy tylko odpowiednio udekorować i nie przesadzić z dekoracjami,bo tutaj widzę ,że ta kobieta trochę przesadziła,ale jak Ty ładnie sobie to obmyślisz to będzie bardzo fajnie
aaaa czyli Ty jednak nie Ślązaczka z urodzenia ale z racji zamieszkania to tak no z zewnątrz ta restauracja nie wygląda tak fajnie jak wewnątrz
nieee ja gorolka jestem, na śląsku mieszkam tylko z przymusu. jakoś nigdy nie polubiłam Katowic, na tyle by tu na stałe mieszkać, więc poszukałam sobie Tż w wielkopolsce

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
aicila nie przeszkadza, w czym by miał przeszkadzać?
w tańcowaniu. chodzi mi o to czy ludzie na niego nie wpadają, jak popiją
__________________
Nasz ślub: 9 października 2010r.

"...Każdy ma po jednej szansie żeby powiedzieć TAK, jak ją straci to musi zostać jaroszem.
A kto to jest jarosz?
Człowiek je tylko same warzywa, bo żona mu nie będzie gotowała schabowych taka przyszłość go czeka!"
aicila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 15:47   #3746
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

on jest z boku, a nie na środku sali, oddziela parkiet od stołów i nikt jeszcze na niego wg mojej wiedzy nie wpadł, z resztą niech piją tyle, by na nic nie wpadać
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 15:53   #3747
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
on jest z boku, a nie na środku sali, oddziela parkiet od stołów i nikt jeszcze na niego wg mojej wiedzy nie wpadł, z resztą niech piją tyle, by na nic nie wpadać
A ja byłam na takim weselu gdzie był na środku słup (patrz załącznik) i też nie było żadnego uszczerbku na zdrowiu
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 15:54   #3748
aicila
Rozeznanie
 
Avatar aicila
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Katowice/Gostyń
Wiadomości: 997
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
on jest z boku, a nie na środku sali, oddziela parkiet od stołów i nikt jeszcze na niego wg mojej wiedzy nie wpadł, z resztą niech piją tyle, by na nic nie wpadać
aaaa to teraz już wszystko wiem. prostu zmyliła mnie ta jedna fotka, na której stoły są ustawione w podkowę i on tak na środku wypadał. a duże macie wesele?

Aaś a ty nam się pochwalisz swoją salą?
__________________
Nasz ślub: 9 października 2010r.

"...Każdy ma po jednej szansie żeby powiedzieć TAK, jak ją straci to musi zostać jaroszem.
A kto to jest jarosz?
Człowiek je tylko same warzywa, bo żona mu nie będzie gotowała schabowych taka przyszłość go czeka!"

Edytowane przez aicila
Czas edycji: 2009-11-27 o 15:55
aicila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 15:59   #3749
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

no prawda, widziałam podoba mi się

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
aa no tak widziałam ją już,taka klimatyczna sala tutaj to bym wiele nie robiła,żywe kwiaty może tylko i pokrowce na krzesła,chyba że masz już swoje zaplanowane to nie wtrącam się
no właśnie kwiaty, kokardy do pokrowców i może coś jeszcze, jako tako jeszcze nie wiem jaka kolorystyka i co więcej, ale nie przesadzić, bo sala sama w sobie ładna
Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
No właśnie takie lampki to cos co mi się podoba najbardziej
Bo z miejsca skreślam baloniki, gołąbki, obrączki z tektury... A tak żeby nic za nami nie wisiało to tak łyso trochę...

Szana biżu ładna...aczkolwiek nie powaliła mnie osobiście
no właśnie mnie te lampki też oczarowały ale teraz już prawie każda dekoratorka takie coś zrobi, w sumie to chyba sama mogłabym sobie coś takiego zrobić nikogo nie prosząc o pomoc
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 16:00   #3750
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

nieduże, bo to nieduża sala jest, mieści do 80-90 osób, nasze wesele będzie na ok. 60
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.