Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-28, 16:26   #2611
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez onaonaona_o Pokaż wiadomość
chodze na psychoterapie.. 2 razy w tygodniu jeżdżę.. boje sie.. tego jedzenia jest tak duzo sa tu jakies dziewczyny z ed? mozna duzo utyć na takim jedzeniu?
No to dobrze, ze chodzisz, bardzo dobrze, zycze powodzenia, mam nadzieje, ze terapeute masz dobrego (bo chyba mozna trafic na niedobrych...).
Dziewczyn z ED to jest tu sporo wiec ci pewnie pomoga.
Za to co do tycia, to sie nie ludz, ze na tym przytyjesz. To jest tylko wstep zeby rozruszac flaki. Ale nie lam sie, bedzie dobrze.
Co do zaparc, probowalas pic siemie lniane?
Ew dodaj troche miodu do tego mleka...
Ale najlepiej skonsultuj z lekarzem
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 16:33   #2612
onaonaona_o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 42
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Najgorsze, ze juz wydaje mi sie, ze przytylam ! Boje sie patrzec do lustra. Wydaje mi sie, ze moje bmi wcale nie jest niskie. jak sie przelamac, nie wiem. no i nie lepiej by bylo, gdybym po prostu na razie trzymala wage? po co od razu tyc... boje sie! cholernie

Edytowane przez onaonaona_o
Czas edycji: 2009-11-28 o 16:35
onaonaona_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 17:12   #2613
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez onaonaona_o Pokaż wiadomość
Najgorsze, ze juz wydaje mi sie, ze przytylam ! Boje sie patrzec do lustra. Wydaje mi sie, ze moje bmi wcale nie jest niskie. jak sie przelamac, nie wiem. no i nie lepiej by bylo, gdybym po prostu na razie trzymala wage? po co od razu tyc... boje sie! cholernie
Tu juz nie potrafie pomoc.. musza ci cos napisac dziewczyny z ED.
Ja tylko moge odpowiedziec na pytanie dot wagi: NIE. Twoja ZA niska waga wynika z choroby. Pytac, czy powinnas ja moze trzymac to jakby ktos z rakiem pytal, czy moze lepiej nie brac tej chemii tylko chodowac guza, bo sie cholernie boi. Musisz walczyc z choroba i jej efektami, symptomami, w tym niedowaga (tragiczna niedowaga) i wynikajacymi z niej problemami. Jesli utrzymasz wage to osteoporoza i inne atrakcje sie zaczna poglebiac....


Skoro juz trafilam na ten watek to od dawna ciekawi mnie jedna rzecz. Wiem, ze to truizm pisac "gdzie byli rodzice", ale szczerze mnie to nutruje od dawna. Zazwyczaj na ED choruja mlode dziewczyny, nastolatki. GDzie sa mamusie i tatusie tych dziewczyn? Bo przeciez zanim corcia osiagnie w skali BMI 14. to wczesniej ma 18....16... chudnie, leci w oczach przeciez. Nie mam dzieci sama, ale duzo z dziecmi obcuje zawodowo i nie potrafie zrozumiec jak to sie dzieje, ze rodzice nie zauwazaja, ze dziecko im nagle schudlo 5 kg.. 7 kg...... ZANIM sie okaze, ze juz jest -10 na wadze...
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 19:01   #2614
onaonaona_o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 42
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

czemu wszystko co pisalam wczesniej sie usunelo? super!

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

moja mama szybko wszystko zauwazala, bylam juz w pierwszym szpitalu z bmi 15,8 ! pozniej wyszlam, schudlam, znowu wrocilam do szpitala.. no i znowu wyszlam i schudlam. i teraz mam te 14,4 no i dostalam szanse bycia w domu. ze mna to jest długa historia, moja mama wszystko szybko zauwazala, i mnie to wkurzalo, ze nie daje mi schudnac, tylko sie wtrąca.. no ale teraz sie nie wtracala i wagga poleciała...

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Nikogo tu nie ma? Czemu nikt sie nie odzywa co sądzicie o tym jadłospisie?duzo na nim przytyje?
onaonaona_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 20:36   #2615
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez onaonaona_o Pokaż wiadomość
czemu wszystko co pisalam wczesniej sie usunelo? super!

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

moja mama szybko wszystko zauwazala, bylam juz w pierwszym szpitalu z bmi 15,8 ! pozniej wyszlam, schudlam, znowu wrocilam do szpitala.. no i znowu wyszlam i schudlam. i teraz mam te 14,4 no i dostalam szanse bycia w domu. ze mna to jest długa historia, moja mama wszystko szybko zauwazala, i mnie to wkurzalo, ze nie daje mi schudnac, tylko sie wtrąca.. no ale teraz sie nie wtracala i wagga poleciała...


---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Nikogo tu nie ma? Czemu nikt sie nie odzywa co sądzicie o tym jadłospisie?duzo na nim przytyje?

skoro zauwazyla to co zrobila??
ps. ile ty masz lat?

nie pomogli ci w Zagorzu?to ponoc dobry szpital...
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 20:40   #2616
onaonaona_o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 42
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

no jak co zrobila? bylam juz w dwóch szpitalach! to sama sobie odpowiedz na pytanie... mam 17 lat..
onaonaona_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 20:47   #2617
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez onaonaona_o Pokaż wiadomość
no jak co zrobila? bylam juz w dwóch szpitalach! to sama sobie odpowiedz na pytanie... mam 17 lat..
odpowiedz sobie szczerze..po co tam bylas?
chcesz byc zdrowa czy zalezy ci tylko na tym by przeczekac do 18-tki a potem moc sie glodzic i..."wszyscy mi mozecie skoczyc..."?
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 21:09   #2618
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

tap., ona nie chce wyzdrowiec. chce byc chuda jak patyk. chce wazyc te duurne 35kg i nie moc wstac z lozka. przeciez wlasnie po to zadaje X razy pytanie "czy na tym przytyje?" NIE. nie przytyhjesz. mozesz sie cieszyc.
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 21:11   #2619
Stworka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Ja od marca tego roku do listopada schudłam około 15 kg. Rodzice wiedzieli, że się odchudzam. Kiedy jednak moje BMI wynosiło poniżej 15 nic nie mówili. A jak lekarze się pytali, czy nie zauważyli czegoś niepokojącego, to odpowiadali, że przecież coś tam jem (jadałam przeważnie rano kawałek chleba, a potem na obiad – talerz zupy). Teraz, kiedy jestem pod opieką psychiatry i psychologa, średnio zwracają uwagę na to, co jem. Staram się jeść jak najwięcej dla siebie, bo chcę z tego wyjść. Mimo że rodzice nie stoją nade mną z batem i nie krzyczą, że mam jeść, próbuję jeść jak normalny człowiek.
Co do tycia to chyba raczej indywidualna sprawa organizmu. Ja, mimo że jem od dwóch tygodni około 1600 – 1800 kalorii dziennie, tyję. W te dwa tygodnie przybrałam już około 2-3 kg. Z jednej strony się cieszę, ale z drugiej gdzieś tam jakiś głosik mówi mi, żeby przestać jeść. Ale walczę z nim.
Chociaż muszę przyznać, że łudzę się trochę, że tyję od leków, a nie od jedzenia. Eh, co choroba robi z psychiką człowieka. Z jednaj strony się coś chce, ale z drugiej jednak nie…
Stworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 21:16   #2620
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

eh a ja nie tyje. nie tyje nożesz no :|
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 21:21   #2621
onaonaona_o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 42
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

byłam w szpitalach na siłę. gdybym nie poszła do tego w te wakacje to bym została skierowana sądownie... a teraz już musiałam wybrac- albo w domu albo szpital, bo dalej się tak nie dało.. tzn mama sie martwila.. ze w kazdej chwili mogę się nie obudzic... bo prawie nic nie jem.. jestem blada itd. ale oczywiscie ja tego nie widzę. no ale juz od wtorku zmiana i jem. nie wiem ile to dokładnie jest kcal, jak juz pisalam mam tendencje do zawyżania. jutro bede ważona i napiszę co i jak. mówię Wam, bedzie wiecej, bo nie moge się wyproznic.. Wiem, ze pewnie mnie nie lubicie, jestem wkurzająca itd, no ale coz.. taka jestem! Długo się ze mną nie pomęczycie.. internet mam już tylko do konca listopada i mama mi odłącza.. przez to, ze mam kontakty z innymi anorektyczkami.. eh. no ale cóż, będę miała za to Simsy 3
onaonaona_o jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 21:27   #2622
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez onaonaona_o Pokaż wiadomość
byłam w szpitalach na siłę. gdybym nie poszła do tego w te wakacje to bym została skierowana sądownie... a teraz już musiałam wybrac- albo w domu albo szpital, bo dalej się tak nie dało.. tzn mama sie martwila.. ze w kazdej chwili mogę się nie obudzic... bo prawie nic nie jem.. jestem blada itd. ale oczywiscie ja tego nie widzę. no ale juz od wtorku zmiana i jem. nie wiem ile to dokładnie jest kcal, jak juz pisalam mam tendencje do zawyżania. jutro bede ważona i napiszę co i jak. mówię Wam, bedzie wiecej, bo nie moge się wyproznic.. Wiem, ze pewnie mnie nie lubicie, jestem wkurzająca itd, no ale coz.. taka jestem! Długo się ze mną nie pomęczycie.. internet mam już tylko do konca listopada i mama mi odłącza.. przez to, ze mam kontakty z innymi anorektyczkami.. eh. no ale cóż, będę miała za to Simsy 3
Nie powiem, nie powiem jara cię bycie osobą chorą na anoreksję?
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 21:31   #2623
onaonaona_o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 42
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Dlaczego miałoby mnie to jarać? Jest mi ciężko, cholernie.. ale nie mam zadnych motywacji.. boje sie wyzdrowiec, choroba daje mi poczucie bezpieczeństwa i wiele innych rzeczy.. ale mam terapię i na pewno będę to dokladniej przerabiała. nie wiem dlaczego nie znając mnie, tak mnie oceniasz.. no ale mniejsza o to.
onaonaona_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 21:31   #2624
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez onaonaona_o Pokaż wiadomość
byłam w szpitalach na siłę. gdybym nie poszła do tego w te wakacje to bym została skierowana sądownie... a teraz już musiałam wybrac- albo w domu albo szpital, bo dalej się tak nie dało.. tzn mama sie martwila.. ze w kazdej chwili mogę się nie obudzic... bo prawie nic nie jem.. jestem blada itd. ale oczywiscie ja tego nie widzę. no ale juz od wtorku zmiana i jem. nie wiem ile to dokładnie jest kcal, jak juz pisalam mam tendencje do zawyżania. jutro bede ważona i napiszę co i jak. mówię Wam, bedzie wiecej, bo nie moge się wyproznic.. Wiem, ze pewnie mnie nie lubicie, jestem wkurzająca itd, no ale coz.. taka jestem! Długo się ze mną nie pomęczycie.. internet mam już tylko do konca listopada i mama mi odłącza.. przez to, ze mam kontakty z innymi anorektyczkami.. eh. no ale cóż, będę miała za to Simsy 3
ehe, i odliczamy dni do 18 urodzin?
ostatnich.
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 21:33   #2625
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez onaonaona_o Pokaż wiadomość
byłam w szpitalach na siłę. gdybym nie poszła do tego w te wakacje to bym została skierowana sądownie... a teraz już musiałam wybrac- albo w domu albo szpital, bo dalej się tak nie dało.. tzn mama sie martwila.. ze w kazdej chwili mogę się nie obudzic... bo prawie nic nie jem.. jestem blada itd. ale oczywiscie ja tego nie widzę. no ale juz od wtorku zmiana i jem. nie wiem ile to dokładnie jest kcal, jak juz pisalam mam tendencje do zawyżania. jutro bede ważona i napiszę co i jak. mówię Wam, bedzie wiecej, bo nie moge się wyproznic.. Wiem, ze pewnie mnie nie lubicie, jestem wkurzająca itd, no ale coz.. taka jestem! Długo się ze mną nie pomęczycie.. internet mam już tylko do konca listopada i mama mi odłącza.. przez to, ze mam kontakty z innymi anorektyczkami.. eh. no ale cóż, będę miała za to Simsy 3
nie wiem od ilu lat sie odchudzasz ale chyba myslenie racjonalne zatrzymalo cio sie na tamtym etapie...

powodzenia w drodze do smierci...
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 21:33   #2626
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez onaonaona_o Pokaż wiadomość
Dlaczego miałoby mnie to jarać? Jest mi ciężko, cholernie.. ale nie mam zadnych motywacji.. boje sie wyzdrowiec, choroba daje mi poczucie bezpieczeństwa i wiele innych rzeczy.. ale mam terapię i na pewno będę to dokladniej przerabiała. nie wiem dlaczego nie znając mnie, tak mnie oceniasz.. no ale mniejsza o to.
spokojnie.
wiesz, duzo juz tu takich bylo " wiem, mam ane, jestem chora chce wyzdrowiec, ale w sumie jest db jak jest, no ale przeciez chce przytyc, ale fajnie jest wazyc o 10 kg za mało."

tak..
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 21:38   #2627
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
eh a ja nie tyje. nie tyje nożesz no :|
kicik,,,bo org sie oprzyzwyczail...musisz cos dodac...

male ale zdrowe i odzywcze...
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 21:39   #2628
onaonaona_o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 42
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

nie ma to jak byc zjechanym przez innych. no przepraszam bardzo,ale Wy myslicie, ze ja chcialam byc chora? zachorowalam przed 1 liceum i ciągnie się do dzis... jestem w 2 klasie. jednak po tym ostatnim szpitalu teraz było najgorzej.
onaonaona_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 21:42   #2629
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
kicik,,,bo org sie oprzyzwyczail...musisz cos dodac...

male ale zdrowe i odzywcze...
wiem....
ale ja sie b najadam tym wszystkim ((
od orzechów boli mnie brzuch...
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 21:45   #2630
Stworka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez onaonaona_o Pokaż wiadomość
nie ma to jak byc zjechanym przez innych. no przepraszam bardzo,ale Wy myslicie, ze ja chcialam byc chora? zachorowalam przed 1 liceum i ciągnie się do dzis... jestem w 2 klasie. jednak po tym ostatnim szpitalu teraz było najgorzej.
Żadna z nas nie chciała być chora.
Teraz jest kwestia tego, która chce z tego bagna NAPRAWDĘ wyjść.
Stworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 21:51   #2631
onaonaona_o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 42
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

ehh... ale mam nadzieje, ze wa ga na tym moim jadlospisie mi nie spadnie? bo nie moze! zeby chociaz się trzymała..
onaonaona_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 21:54   #2632
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
wiem....
ale ja sie b najadam tym wszystkim ((
od orzechów boli mnie brzuch...
ja podjadalm musle..jaski...tak na sucho..glownie przed snem..

unikaj grochu..fasoli..kapusty.. kalafiora...----.>wzdymaja
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 22:25   #2633
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
ja podjadalm musle..jaski...tak na sucho..glownie przed snem..

unikaj grochu..fasoli..kapusty.. kalafiora...----.>wzdymaja
popróbuje ..
chcialabym dostac okres.
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 22:40   #2634
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Black Cat - wklejasz mądre jadłospisy, wogóle wydajesz się być bardzo rozsądna... Powinnaś odzyskać @ i życzę Ci z całego serca.

Ale odpowiedz tak szczerze: czy naprawdę chcesz przytyć? Czy nie chcesz dopiąć się w aktualnie obcisłe dżinsy?

Bo widzisz, ja parę lat temu miałam tak samo... rozkręciłam sobie przemianę materii, mimo niedowagi jadłam dużo, podobnie jak Ty, a nie tyłam, i nie odzyskiwałam miesiączki.

Wiesz kiedy ją odzyskałam? Gdy zupełnie się złamałam. Nie mam pojęcia skąd przyszło to złamanie, bo nie głodziłam się ani nie odmawiałam sobie przyjemności, podobnie jak Ty. Ale pewnego dnia zaczęłam jeść tyle że...
Taki ciąg napadów można powiedzieć. Masa słodyczy, kilka czekolad dziennie, pamiętam, jak na raz zjadłam całą paczkę 300 gramową nerkowców, na obiad normlanie jadłam jednego gołąbka(moja mama robi takie bardzo duże), a wtedy zjadłam 3 i do tego 3 bułki...
Jadłam masło prosto z papierka, tak bez chleba, po prostu masło...
Wszysko, co bylo jak najbardziej tłuste.

Efekt? Skonczyły się moje "problemy z prztyciem".
W bardzo szybkim czasie przytyłam 6 kg... i okres momentalnie wrócił.

Prawda jest taka, że wszyscy chwalą Twój jadłospis, ja również..
Ale nie zjesz całej tabliczki czeko, deseru o kaloryczności 1000 kcal, mega tlustych tostów itp...
Dlaczego?

Ja otwarcie przyznaję, że będąc na takim P jak Ty chciałam przytyć ale chyba tylko dla...Wizażanek. Tak naprawdę nadal chciałam mieć rozmiar 34, nadal chciałam mieć wystające kości...

Chciałabym wiedzieć, jak to tak naprawdę jest z Tobą...
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 22:41   #2635
onaonaona_o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 42
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Black Cat- a Ty od zawsze mialas taka niedowage?
onaonaona_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 23:09   #2636
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez onaonaona_o Pokaż wiadomość
nie ma to jak byc zjechanym przez innych. no przepraszam bardzo,ale Wy myslicie, ze ja chcialam byc chora? zachorowalam przed 1 liceum i ciągnie się do dzis... jestem w 2 klasie. jednak po tym ostatnim szpitalu teraz było najgorzej.

nie,nie chcialas. teraz chcesz, bo ci wygodnie i wszyscy sie martwia.nie?
wiesz, u mnie objawy zaczely sie przed pierwsza gimnazjum i bylo mi z tym cholernie dobrze- bunt plus totalna opieka, moglam zgrywac nieszczesliwa, nie obchodzilo mnie to,ze nie wychodzilam na imprezy, moglam robic co chcialam- przeciez bylam chora, nie?
nadal jestem, ale juz nie jest tak rozowo, przeczytaj sobie moje poprzednie posty w tym watku. powtarzam po raz kolejny, najlatiej jest zgrywac bezradna niewolnice Poteznej Pani Anoreksji, ktora de facto jest chorym hobby i zwykla nerwica, do ****y nedzy.
po szpitalach bedzie gorzej, bo wzmaga sie bunt.
kiedys ktos/kogo nie znosze do dzis/ powiedzial mi: kiedys bedziesz chciala wyzdrowiec, ale tedy bedzie juz za pozno, bo organizm nie da rady
chyba cos w tym jest
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 23:18   #2637
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
nie,nie chcialas. teraz chcesz, bo ci wygodnie i wszyscy sie martwia.nie?
wiesz, u mnie objawy zaczely sie przed pierwsza gimnazjum i bylo mi z tym cholernie dobrze- bunt plus totalna opieka, moglam zgrywac nieszczesliwa, nie obchodzilo mnie to,ze nie wychodzilam na imprezy, moglam robic co chcialam- przeciez bylam chora, nie?
nadal jestem, ale juz nie jest tak rozowo, przeczytaj sobie moje poprzednie posty w tym watku. powtarzam po raz kolejny, najlatiej jest zgrywac bezradna niewolnice Poteznej Pani Anoreksji, ktora de facto jest chorym hobby i zwykla nerwica, do ****y nedzy.
po szpitalach bedzie gorzej, bo wzmaga sie bunt.
kiedys ktos/kogo nie znosze do dzis/ powiedzial mi: kiedys bedziesz chciala wyzdrowiec, ale tedy bedzie juz za pozno, bo organizm nie da rady
chyba cos w tym jest
kasik to chyba nie pomoze...

(pamietasz->nam tez gadali...i co??)
niech sie przekona na wlasnej skorze..

moja tata zawsze gadal ze jak "nie che sluchac to musi czuc..."

ps.jak sie czujesz?mozesz gadac?

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Cytat:
Napisane przez nieprzytomna Pokaż wiadomość
Black Cat - wklejasz mądre jadłospisy, wogóle wydajesz się być bardzo rozsądna... Powinnaś odzyskać @ i życzę Ci z całego serca.

Ale odpowiedz tak szczerze: czy naprawdę chcesz przytyć? Czy nie chcesz dopiąć się w aktualnie obcisłe dżinsy?

Bo widzisz, ja parę lat temu miałam tak samo... rozkręciłam sobie przemianę materii, mimo niedowagi jadłam dużo, podobnie jak Ty, a nie tyłam, i nie odzyskiwałam miesiączki.

Wiesz kiedy ją odzyskałam? Gdy zupełnie się złamałam. Nie mam pojęcia skąd przyszło to złamanie, bo nie głodziłam się ani nie odmawiałam sobie przyjemności, podobnie jak Ty. Ale pewnego dnia zaczęłam jeść tyle że...
Taki ciąg napadów można powiedzieć. Masa słodyczy, kilka czekolad dziennie, pamiętam, jak na raz zjadłam całą paczkę 300 gramową nerkowców, na obiad normlanie jadłam jednego gołąbka(moja mama robi takie bardzo duże), a wtedy zjadłam 3 i do tego 3 bułki...
Jadłam masło prosto z papierka, tak bez chleba, po prostu masło...
Wszysko, co bylo jak najbardziej tłuste.

Efekt? Skonczyły się moje "problemy z prztyciem".
W bardzo szybkim czasie przytyłam 6 kg... i okres momentalnie wrócił.

Prawda jest taka, że wszyscy chwalą Twój jadłospis, ja również..
Ale nie zjesz całej tabliczki czeko, deseru o kaloryczności 1000 kcal, mega tlustych tostów itp...
Dlaczego?

Ja otwarcie przyznaję, że będąc na takim P jak Ty chciałam przytyć ale chyba tylko dla...Wizażanek. Tak naprawdę nadal chciałam mieć rozmiar 34, nadal chciałam mieć wystające kości...

Chciałabym wiedzieć, jak to tak naprawdę jest z Tobą...
<przytul>
udalo ci sie pokonac napady?
teraz jest ok?czy,,,tamto nadal cie meczy?gdzies jest ukryte..i daje o sobie znac..?

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

Cytat:
Napisane przez onaonaona_o Pokaż wiadomość
Black Cat- a Ty od zawsze mialas taka niedowage?
nie!!!tez sie jej "dorobila"


ale dziewczyna wymiata pod wzgledem zmian!!!!!!!!!!!!!!!

ODE MNIE WIELKI SZACUN

tylko ona to robi bo chce....walczy o zycie...okre...normalnosc ...

a nie tak jak ty...chce bo jak nie to "zamnka mnie w szpitalu"

takie tyie jest g...warte...


bo wyjdziesz i znow schudniesz...
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 23:23   #2638
onaonaona_o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 42
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

nie wiem jak tam mozna.. przecież nie wiecie, co przeszłam w związku z chorobą itd. przepraszam, ze to powiem, ale często tak jest, że pouczają mnie osoby, które same w tym siedzą po uszy, i są w masakrycznym stanie.. no ale wg nich wszystko jest ok. nie wiem czy zrozumiecie o co mi chodzi.. a w ogole to co ja Waszym zdaniem powinnam przezyc, zeby się ocknąć? juz mi wystarcza atrakcje z kroplówami,osteoporozą itd. nie chce tego.. ale gdy ostatnio nie jadła dłuzszy czas, balam sie, ze w koncu zoladek nie bedzie mi wszystkiego trawił, ale jem od wtorku i jak widac jakos trawi..
onaonaona_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 23:27   #2639
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

Cytat:
Napisane przez onaonaona_o Pokaż wiadomość
nie wiem jak tam mozna.. przecież nie wiecie, co przeszłam w związku z chorobą itd. przepraszam, ze to powiem, ale często tak jest, że pouczają mnie osoby, które same w tym siedzą po uszy, i są w masakrycznym stanie.. no ale wg nich wszystko jest ok. nie wiem czy zrozumiecie o co mi chodzi.. a w ogole to co ja Waszym zdaniem powinnam przezyc, zeby się ocknąć? juz mi wystarcza atrakcje z kroplówami,osteoporozą itd. nie chce tego.. ale gdy ostatnio nie jadła dłuzszy czas, balam sie, ze w koncu zoladek nie bedzie mi wszystkiego trawił, ale jem od wtorku i jak widac jakos trawi..
ale jesz bo ci grozi szpital...

zaczelas pod przymusem a nie z wlasnej woli...
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 23:28   #2640
onaonaona_o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 42
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część IV

chyba dobra i taka motywacja póki co...
onaonaona_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.