o dodatkach do pism - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-02-04, 15:10   #1
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419

o dodatkach do pism


Jak ja nie cierpię dodatków do pism!!! To takie buble!!! Jak bym chciała torebkę, to bym sobie kupiła, a przecież nie będę nosić czegoś takiego... RAZ mi się trafiła całkiem, całkiem, ponosiłam ją kilka razy, taka z Filipinki, a no i piórnik z tej serii... A tak... Przecież to tylko niepotrzebnie zawyża cenę! I po co to komu...
Ale piszę, bo najbardziej wkurzają mnie dodatki w postaci kosmetyków... Jeszcze jak są one firmowe, to może - niedawno wzbogaciłam sie w ten spoosób o szmineczke Rimmela w ślicznym kolorze, była w Dziewczyni, ale jak dadza takie jakieś... Przykładów nie trzeba szukać daleko: w ostatniej Olivii była kredka do oczu... Okropnośc, twarda, nie dało się jej nałożyć, wałkowała się po 5 - dosłownie! - minutach... Od razu wylądowała w koszu. Albo dzisiaj: kupiłam gazetkę, patrzę, szmineczka. Puszczając w niepamięć wcześniejsze niepowodzenia, nawet się uciezszyłam bo akurat ostatni błyszczyk mi sie kończył... Użyłam jej z 6 razy, a cała była zatłuszczona i się złamała. I do tego ten zapach chemicznej truskawki... Musiałam polecieć do sklepu p ojakąś ludzką. Po co oni to dają, żeby zrazić czytelników? Mogliby robić dwie wersje pisma - jak kiedyś Dziewczyna, jak były dodane majtaski - z dodatkiem i bez, przecież nie każdy kupuje pismo dla dodatku...
A może tylko ja mam takiego pecha? Może nie umiem używać kosmetyków - chociaz z normalnymi nieźle sobie radzę... Was to nie wkurza?
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-04, 15:17   #2
AlicjaDiablica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 172
GG do AlicjaDiablica
Re: o dodatkach do pism

Hmmm... Newet pisma powszechnie uważane na ambitniejsze niż Dziewczyna dają takie bubelki (nawet Zwierciadło uszczęśliwiło czytelników jakąś tasiemką z kwiatkiem na szyję nie wiadomo komu potrzebną)...
Ale jak dają próbki, to jest fajnie [img]icons/icon10.gif[/img] Przez to kupiłam sobie chociażby Shine Deliceux, bo próbka była fajna [img]icons/icon7.gif[/img]
AlicjaDiablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-04, 15:25   #3
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: o dodatkach do pism

No mówię! Próbki są super. Ale FIRMOWE!!!
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-04, 15:30   #4
AlicjaDiablica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 172
GG do AlicjaDiablica
Re: o dodatkach do pism

Czegoś o nieznanej nazwie bym nie użyła z obawy, że jakichś parchów dostanę...
Czasem stojąc na przystanku patrzę na te dodatki do pism (lewe błyszczyki czy właśnie jakieś kredki do oczu) i też tak sobie myślę po co to komu...
Może ktoś wydaje 8zł na gazetę, żeby mieć kredkę z kiosku za 2 zł ? Nie jarzę, ale nic innego mi do głowy nie przychodzi. A to pewnie w jakiś tam sposów zwiększa sprzedaż...
AlicjaDiablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-05, 17:59   #5
lola^
Raczkowanie
 
Avatar lola^
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 255
Re: o dodatkach do pism

Mnie też to bardzo denerwuje, dziasiaj kupiłąm sobie 'Przyjaciółke' i dodali tam jakąś płytę z romantycznymi kawałkami na walentynki. Przez to oczywiście cena wzrosła. [img]icons/1ehem.gif[/img]
Wkurza mnie to, ja nie chce tych durnych płyt, chcę gazetę. Miło by bylo gdzyby istniała możliwość kupowania gazet z dodatkami lub bez. Taknżeby klient mógł sobie wybrać. No ale wtedy to by było bez sensu... Kupuję stale przyjaciółke i dzięki temu mam juz chyba 4 płyty Arki Noego (której nie toleruję) Dwie płyty edyty górniak (TAKIE SAME bo raz powtórzyli ten boski prezent na życzenie czytelniczek)i jeszcze sporo innych WSPANIAŁYCH Ppłyt (z 3-5 utworami [img]icons/icon7.gif[/img] ) Z resztą jeśli to są prezenty to nie powinni zawyżać cen, bo co to za prezent?
lola^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-05, 18:19   #6
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: o dodatkach do pism

ja za to lubię filmy na DVD jako dodatki do gazet. wzbogaciłam się o kilka ciekawych tytułów [np. czego pragną kobiety]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-05, 18:26   #7
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: o dodatkach do pism

No właśnie. Mnie się już kilka razy zdarzyło, że nie kupiłam gazety własnie z powodu prezentu, bo stwierdziłam, że nie jest mi do niczego potrzebny, nawet nie mam komu oddać, a cena czasopisma z nim jest dla mnie za wysoka [img]icons/icon9.gif[/img]
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.