Scent Bar XI - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-08, 12:47   #3001
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Scent Bar XI

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
E, nie przejmuj się, ja w necie nie siedziałam wcale kiedy byłam w ciąży i po urodzeniu też, miałam jedną rozsądną przyjaciółkę i prawie wszystkie rzeczy typu wózek, przewijak, używane-za pomocą poczty pantoflowej.
Co za dużo rad, to niezdrowo, miałam jedną książkę i wcale się nie stresowałam. Polly dobrze mówi.
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
co do branży niemowlęcej-cała ta branza żyje z wmawiania kobietom ze potzrebne im to wszystko....

Najlepiej kupic to co absolutnie niezbędne, a potem w używaniu wyjdzie czy coś trzeba dokupić...a nie jeszcze przed porodem obłożyć sie gratami, które potem nie wiadomo kiedy i po co używać.
macie rację, zdrowy rozsądek przede wszystkim nie będę się zagracać

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
jak nie ma?, jak nie ma? a d...to mi z czego rośnie?
Ja za to uwielbiam jeśc
gotować nie koniecznie
sama widzisz że jedzenie to złooo ale tak na prawdę to dobre rzeczy też lubię jeść a gotować nie koniecznie
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 12:48   #3002
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Scent Bar XI

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
macie rację, zdrowy rozsądek przede wszystkim nie będę się zagracać


sama widzisz że jedzenie to złooo ale tak na prawdę to dobre rzeczy też lubię jeść a gotować nie koniecznie
jedzenie to zuoo,gotowanie to zuoo wydawanie na to kasy to też zuoo
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 13:00   #3003
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XI

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
jedzenie to zuoo,gotowanie to zuoo wydawanie na to kasy to też zuoo
eee..tam-papierosy to zuo....
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 13:02   #3004
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XI

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
jak nie ma?, jak nie ma? a d...to mi z czego rośnie?
Ja za to uwielbiam jeśc
gotować nie koniecznie
o to to... przyłączam się do klubu łakomczuchów

Normalnie wszystko rośnie samo z siebie, ale zrzucić sie potem nie daje
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 13:37   #3005
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar XI

Zdalam teretyczny na prawko. Latwiejsza czesc za mna - teraz ino praktyczny, kupie jakiego zloma na poczatek i dajesz 'zegnajcie autobusy!'
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 13:48   #3006
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XI

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Zdalam teretyczny na prawko. Latwiejsza czesc za mna - teraz ino praktyczny, kupie jakiego zloma na poczatek i dajesz 'zegnajcie autobusy!'
gratuluję
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 13:49   #3007
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar XI

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
jedzenie to zuoo,gotowanie to zuoo wydawanie na to kasy to też zuoo
Dokładnie, jedzenie, gotowanie i wydawanie na to kasy to zuoo

A poważnie, to moge cały dzień przeżyć o jednej lub dwóch kanapkach, o ile nie zapomnę ich zjeść Nie potrzebuję

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Zdalam teretyczny na prawko. Latwiejsza czesc za mna - teraz ino praktyczny, kupie jakiego zloma na poczatek i dajesz 'zegnajcie autobusy!'
Gratulacje
I za praktyczny Na kiedy masz termin?
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 13:53   #3008
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar XI

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Gratulacje
I za praktyczny Na kiedy masz termin?
Nie mam jeszcze - zabookuje dopiero
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 13:56   #3009
asiula1000
Rozeznanie
 
Avatar asiula1000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: G.Śląsk
Wiadomości: 610
GG do asiula1000
Dot.: Scent Bar XI

Przebrnęłam przez 10 nieprzeczytanych stron i na razie tylko Wam pomacham, bo



Hecate - gratulacje!
asiula1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 14:52   #3010
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar XI

Pogubiło mi cytaty.

Polly, toż ja własnie pisałam, że metody nasze chyba nie różnią się aż tak, jak słowa, których używamy dla ich opisania.
Ja unikam stwierdzenia, że to ja decyduję, ja wybieram. Bo to w sumie nieprawda. Wybieram spośród tego, czego pragnie moje dziecko. A najbardziej cieszę się, jeśli mogę mu kupić to, czego pragnie najbardziej. Zwyczaj jest taki, że do każdego prezentu dochodzi książka, ale nauczyłam się już, że jeśli kupię coś, czego on nie chce, to nie przeczyta. I dobrze w sumie.

A skąd bierze pomysł na lektury? Głównie od kolegów. Pottera zaczął czytać własnie dlatego, że jego kolega czytał. Mają też fajną panią bibliotekarkę, która coś tam mu czasem podrzuci. Chodzi ze mną do biblioteki klubowej i gawędzi z co młodszymi kumplami. Czasem też dostaje książki lub komiksy od moich znajomych - tak było z Thorgalami, które sprezentował mu mój przyjaciel. Bo tak w ogóle, ja jestem z frakcji popierającej komiksy. Kiedyś nie lubiłam ( z wyjątkami typy Baranowski, czy grafika Rosińskiego właśnie), a przez ostatnie lata nadrabiam.
I jeszcze - grzebie mi w biblioteczece i czyta, co znajdzie.
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

właśnei dziś rano o Tobvie myślałam zastanawiałam się czy już z tej wielkiej imprezy wróciłaś

czad

Ano czad.




Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
e, ja tam bym go dłużej pogryzła...

no co Ty - Kaspian był zwłaszcza, że aktor jest 4 lata ode mnie starszy - no idealny partner dla mnie
Dla mnie był trochę zbyt lalkowaty. Ale gdyby g tak przebrać w skórę i glany oraz nie golić przez kilka dni...
Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Sabb, dziękuję

Coś się dziś niemrawo czuję, mam nadzieję, że to nie jest zapowiedź ospy... W ostatnim miesiącu 2 osoby w domu miały i tylko ja się ostałam....
Oj, ospa paskudna rzecz, ale tak naprawdę, to nie wiem, czy nie lepiej, żebyś złapała teraz, a nie później. Im później, tym gorzej. Kumpel złapał od swoich dzieci po czterdziestce i prawie się przekręcił.
Mam nadzieję, że to będzie hiperłagodna, ledwo zauważalna ospa. Teraz albo kiedykolwiek.

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że ja na prawdę zaczynam ze zgrozą o tym myśleć bo kompletnie się nie orientuję w tym całym dziecięcym oprzyrządowaniu Jak zajdę w ciążę to chyba będę siedzieć dzień i noc w necie aby się wszystkiego dowiedzieć. Chociaż i tak się boję, że kupię mnóstwo niepotrzebnych bajerów, których nie będę używać i to jest najgorsze.
Najlepszym wyjściem jest umówienie się z jakąś rozsądną mamą, która już to przeszła. Najlepiej z własną.
Ja kupowałam niewiele, naprawdę.
Jak znajomi dowiedzieli się, że zaciążyłam, zaczęły się pielgrzymki z darami. Dostałam nie tylko furę, ale naprawdę furę nie do zużycia ciuchów, ale i łóżeczko, pościel, osłonki, baciki, wózek, huśtawkę, chodzik, krzesełko do karmienia.... Nie pamiętam, co jeszcze. Wszystko! Nie było co kupować.
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
i od cholery cierpliwości
No tak. Nie spsoób zaprzeczyć.
Ale wiesz co? To się samo dzieje.
Moja matka mówiła, że byłam całe życie raptus (mówiłam zawsze, że cierpliwość to cecha, której nie posiadam nawet w ilościach śladowych), bo oszczędzałam całe te zwykle wykorzystywane zasoby dla dziecka.

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
"kawałek kiełbasy dobrze obsuszonej ! "

Ja jeszcze wracam co jakis czas do Pollyanny i Pożyczalskich , a naweti Winetou i Old Shatterhanda , chociaz stan egzemplarzy mało zadowalający jest.
Dzieki Pollyannie zreszta przetrwałam jakoś kilkuletnią depresję.
Szklarskiego i serię Tomków kochałam slepą miłością .

Wynika ,ze nie tyle starcze zdziecinnenie mnie dopada , co permanentny niedorozwój umysłowy
U mnie tylko Winnetou się zestarzał. Jakoś nie potrafię nie zauważać, że to literacka kupa. Ale Szklarski... Zawsze!
A Dzieci z Bullerbyn czytałam równolegle z synem po raz kolejny.
Najbardziej jednak wielbię Alicję w krainie czarów. 80% książki znam na pamięć. W przystępnym i zabawnym tłumaczeniu Marianowicza lubię najbardziej.
Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
W 100% sie zgadzam, jak musze sobie czegoś odmówić , to najchetniej żarcia.
A ja nie.
Lubię jeść. Uwielbiam jeść. Odmówić sobie najłatwiej ciuchów, do których w ogóle mnie nie ciągnie. Więc w sumie to żadne odmawianie.

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
A fotki tudzież jakies portrety będą ?
Zdjęcia tak, portrety zdecydowanie nie. Pisałam, że strój wyszedł świetnie. Nie moja chuda, niewyspana gęba.
Wszystkie nieomal zdjęcia mam w podwójnej, grubej woalce na twarzy.
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
eee..tam-papierosy to zuo....

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Zdalam teretyczny na prawko. Latwiejsza czesc za mna - teraz ino praktyczny, kupie jakiego zloma na poczatek i dajesz 'zegnajcie autobusy!'
Gratuluję!
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 15:10   #3011
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XI

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Dla mnie był trochę zbyt lalkowaty. Ale gdyby g tak przebrać w skórę i glany oraz nie golić przez kilka dni...
coś bardziej pod to?
http://images2.fanpop.com/images/pho...-1650-1100.jpg
No mało mhroczny może, ale ja tam księciuniem welelelelśniącej zbroi bym nie pogardziła hehe
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
No tak. Nie spsoób zaprzeczyć.
Ale wiesz co? To się samo dzieje.
Moja matka mówiła, że byłam całe życie raptus (mówiłam zawsze, że cierpliwość to cecha, której nie posiadam nawet w ilościach śladowych), bo oszczędzałam całe te zwykle wykorzystywane zasoby dla dziecka.
czytam i nie wierzę - u mnie to chyba niemożliwe


edit: jakbym spotkała TAKIEGO (gitara! ), to tez bym pewnie zgłupła
http://inthenameofmovies.files.wordp...dishwasher.jpg
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2009-12-08 o 15:16
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 15:34   #3012
escritora
Zadomowienie
 
Avatar escritora
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkie Jabłko
Wiadomości: 1 145
Dot.: Scent Bar XI

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Jak znajomi dowiedzieli się, że zaciążyłam, zaczęły się pielgrzymki z darami. Dostałam nie tylko furę, ale naprawdę furę nie do zużycia ciuchów, ale i łóżeczko, pościel, osłonki, baciki, wózek, huśtawkę, chodzik, krzesełko do karmienia.... Nie pamiętam, co jeszcze. Wszystko! Nie było co kupować.

a to jakieś normalne są, czy na specjalne zamówienie?
__________________
silva rerum
escritora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 15:41   #3013
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar XI

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
edit: jakbym spotkała TAKIEGO (gitara! ), to tez bym pewnie zgłupła
http://inthenameofmovies.files.wordp...dishwasher.jpg
Ja bym zgłupła gdybym spotkała jego tatę.
Cytat:
Napisane przez escritora Pokaż wiadomość

a to jakieś normalne są, czy na specjalne zamówienie?

No jakże? Dziecięce, specjalne. Na męża mam inne.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 16:01   #3014
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar XI

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
edit: jakbym spotkała TAKIEGO (gitara! ), to tez bym pewnie zgłupła
http://inthenameofmovies.files.wordp...dishwasher.jpg

Ja się ostatnio zastanawiałam, jak to się stało, że nigdy nie oglądałam The Crow Warto?
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 16:03   #3015
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Scent Bar XI

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Zdalam teretyczny na prawko. Latwiejsza czesc za mna - teraz ino praktyczny, kupie jakiego zloma na poczatek i dajesz 'zegnajcie autobusy!'
gratulacje!

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
A skąd bierze pomysł na lektury? Głównie od kolegów. Pottera zaczął czytać własnie dlatego, że jego kolega czytał. Mają też fajną panią bibliotekarkę, która coś tam mu czasem podrzuci. Chodzi ze mną do biblioteki klubowej i gawędzi z co młodszymi kumplami. Czasem też dostaje książki lub komiksy od moich znajomych - tak było z Thorgalami, które sprezentował mu mój przyjaciel. Bo tak w ogóle, ja jestem z frakcji popierającej komiksy. Kiedyś nie lubiłam ( z wyjątkami typy Baranowski, czy grafika Rosińskiego właśnie), a przez ostatnie lata nadrabiam.
I jeszcze - grzebie mi w biblioteczece i czyta, co znajdzie.
masz fajne dziecko i super, że go tak ciągnie do książek jednak kurczę mam wrażenie, że większość dzieci (tak mi się wydaje) ma w nosie książki i czytanie. Większą rozrywką są dla nich gry na komputerze albo telewizja Oczywiście tutaj wchodzimy w kwestię wychowania i podejścia rodziców do tych spraw i kółko się zamyka.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Najlepszym wyjściem jest umówienie się z jakąś rozsądną mamą, która już to przeszła. Najlepiej z własną.
Ja kupowałam niewiele, naprawdę.
Jak znajomi dowiedzieli się, że zaciążyłam, zaczęły się pielgrzymki z darami. Dostałam nie tylko furę, ale naprawdę furę nie do zużycia ciuchów, ale i łóżeczko, pościel, osłonki, baciki, wózek, huśtawkę, chodzik, krzesełko do karmienia.... Nie pamiętam, co jeszcze. Wszystko! Nie było co kupować.
Fajnych masz znajomych
A umówienie się z jakąś rozsądną mamą mam w planach, bo to rady nieocenione. Co prawda jeśli chodzi o wyposażenie i wyprawkę z rad swojej własnej mamy chyba nie będę korzystać bo ona sama mi mówi, że kompletnie nie orientuje się w tych wszystkich bajerach
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 16:21   #3016
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Scent Bar XI

Dziewczyny pomacham Wam nieśmiało, przywitam te co mnie znają i te inne też Jeszcze na razie z Polski, ale już niedługo. Część dziewczyn pamieta dylematy z podjęciem decyzji. Tak więc decyzja podjęta, na razie załatwiam sprawy papierkowe, a jest tego baaardzo dużo - niestety Na razie piszę podania do szkół, wybieram się do notariusza w sprawie opkieki nad córką, wyrabiam paszport dla psa,....... i ogólnie jest zakręt jak nic. Ale cieszę się bardzo, że decyzja podjeta, a co ma być to będzie.
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 16:40   #3017
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar XI

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Nie mam jeszcze - zabookuje dopiero
Pochwal się kiedy, żebym mogła kciuka trzymać

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ja się ostatnio zastanawiałam, jak to się stało, że nigdy nie oglądałam The Crow Warto?
Też nie oglądałam, nie słyszałam nawet
Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomacham Wam nieśmiało, przywitam te co mnie znają i te inne też Jeszcze na razie z Polski, ale już niedługo. Część dziewczyn pamieta dylematy z podjęciem decyzji. Tak więc decyzja podjęta, na razie załatwiam sprawy papierkowe, a jest tego baaardzo dużo - niestety Na razie piszę podania do szkół, wybieram się do notariusza w sprawie opkieki nad córką, wyrabiam paszport dla psa,....... i ogólnie jest zakręt jak nic. Ale cieszę się bardzo, że decyzja podjeta, a co ma być to będzie.

Jak przez mgłę ale pamiętam
I gratuluję podjęcia decyzji, napewno słusznej Jak juz pozałatwiasz wszystkie papierkowo urzędowe sprawy pójdzie z górki napewno


A u mnie mały remoncik trwa. I potrwa pewnie z miesiąc. Wszystko co było na górze wrzucone do worów, uratowałam tylko kosmetyczkę Jednak chyba się nie skończy przed tymi świętami.
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 16:44   #3018
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Scent Bar XI

Kagan, witaj ja co prawda nie wiem o co chodzi ale życzę powodzenia w nowym miejscu
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:01   #3019
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Scent Bar XI

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość




Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość



macham z pewną taką oziębłością, bo mam focha za długie niebycie...
Chodź w me liście Gryszardku Sałacia rozgrzeje oziębłość, roztopi ten lód

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Zdalam teretyczny na prawko. Latwiejsza czesc za mna - teraz ino praktyczny, kupie jakiego zloma na poczatek i dajesz 'zegnajcie autobusy!'
Gratulejszyn!

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja bym zgłupła gdybym spotkała jego tatę.
Ja bardziej, ja bardziej!!!

Edytowane przez Szara Róża
Czas edycji: 2009-12-08 o 17:05
Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 17:17   #3020
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar XI

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Zdalam teretyczny na prawko. Latwiejsza czesc za mna - teraz ino praktyczny, kupie jakiego zloma na poczatek i dajesz 'zegnajcie autobusy!'
Świetnie! gratulacje!

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomacham Wam nieśmiało, przywitam te co mnie znają i te inne też Jeszcze na razie z Polski, ale już niedługo. Część dziewczyn pamieta dylematy z podjęciem decyzji. Tak więc decyzja podjęta, na razie załatwiam sprawy papierkowe, a jest tego baaardzo dużo - niestety Na razie piszę podania do szkół, wybieram się do notariusza w sprawie opkieki nad córką, wyrabiam paszport dla psa,....... i ogólnie jest zakręt jak nic. Ale cieszę się bardzo, że decyzja podjeta, a co ma być to będzie.
Witaj! Paszport dla psa, o kurczę. Widać dobry z Ciebie człowiek.
justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:26   #3021
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XI

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ja się ostatnio zastanawiałam, jak to się stało, że nigdy nie oglądałam The Crow Warto?

heh..ja tez nie ogladałam, ale ja wiem dlaczego- 3 razy usiłowałam pożyczyć z różnych wypożyczalni i we wszystkich mi powiedzieli ze ktoś ukradł wnioskuję z tego zę chyba warto
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:26   #3022
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Scent Bar XI

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość




Ja bardziej, ja bardziej!!!
A o kim mowa

Nareszcie się znalazłaś
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:49   #3023
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar XI

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomacham Wam nieśmiało, przywitam te co mnie znają i te inne też Jeszcze na razie z Polski, ale już niedługo. Część dziewczyn pamieta dylematy z podjęciem decyzji. Tak więc decyzja podjęta, na razie załatwiam sprawy papierkowe, a jest tego baaardzo dużo - niestety Na razie piszę podania do szkół, wybieram się do notariusza w sprawie opkieki nad córką, wyrabiam paszport dla psa,....... i ogólnie jest zakręt jak nic. Ale cieszę się bardzo, że decyzja podjeta, a co ma być to będzie.

Kagan - cieszę się, że się odzywasz po tak długim czasie

I witam wszystkich w Barze

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez edytapa68 Pokaż wiadomość
Ewuś, podoba mi się Twoje podejście do życia/pracyPodeślij tam jakąś kulę energii Madziczce,bo nam dziewczyna pada
No niestety masz rację, czekam kiedy mi k... ( za przeproszeniem), przejdzie
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:51   #3024
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XI

hecate! gratuluję!
Ty zdawałaś to prawko na automatyczną skrzynie biegów? dobrze kojarze?
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:57   #3025
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Scent Bar XI

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Oj, ospa paskudna rzecz, ale tak naprawdę, to nie wiem, czy nie lepiej, żebyś złapała teraz, a nie później. Im później, tym gorzej. Kumpel złapał od swoich dzieci po czterdziestce i prawie się przekręcił.
Mam nadzieję, że to będzie hiperłagodna, ledwo zauważalna ospa. Teraz albo kiedykolwiek.
Dziękuję
No to nieźle musiało go załatwić... bo to w sumie indywidualna sprawa ile się ma wykwitów i jak długo trzyma... Jeden brat (15 l.) po tygodniu był prawie czysty, drugi (19 l.), tak samo...

Póki co to mnie pieką oczy i trochę boli głowa.
Poza tym nic mi się nie chce, ale to akurat jest normą...
W ciągu dnia było ok, dopiero jak wyszłam na zajęcia znwu mnie wzięło...

Hecate, gratuluję

Kagan, gratuluję podjętej decyzji oraz życzę powodzenia
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 18:15   #3026
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar XI

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Ale jak byłam mała, to wychowałam się niemal na serialu "Kroniki Narnii" w tv - ach, cóz to było! Telewizyjna produkcja z nienajlepszymi efektami, ale jak ja to wtedy przeżywałam! Jak ja uwielbiałam Aslana i całą tę historię!
Oj tak! Było to jakieś 15 lat temu, ale pamiętam doskonale, jak siedziałem z zapartym tchem przed tv (były to chyba ferie zimowe, na pewno u dziadków)

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
a ja najbardziej nie mogę odżałować kasy utopionej w żarcie


Ceny jedzenia u nas to jakaś paranoja - gdybym miał się żywić samodzielnie, to już dawno przegoniłbym Anję Rubik pod względem kształtów

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
mam takie marzenie ze biore wór kasy i przez cała noc plątam się po krakowskich restauracjach,barach i kebabach, przerzucając swoje napchane zwłoki od drzwi lokalu, do następnych drzwi
A na koniec erką na sygnale na ostry dyżur

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
jedzenie to zuoo,gotowanie to zuoo wydawanie na to kasy to też zuoo
W moim przypadku zgadzam się tylko z tym ostatnim

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
eee..tam-papierosy to zuo....
I antykoncepcja!

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Zdalam teretyczny na prawko. Latwiejsza czesc za mna - teraz ino praktyczny, kupie jakiego zloma na poczatek i dajesz 'zegnajcie autobusy!'
Gratuluję!

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Dostałam nie tylko furę, ale naprawdę furę nie do zużycia ciuchów, ale i łóżeczko, pościel, osłonki, baciki, wózek, huśtawkę, chodzik, krzesełko do karmienia....


Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomacham Wam nieśmiało, przywitam te co mnie znają i te inne też Jeszcze na razie z Polski, ale już niedługo. Część dziewczyn pamieta dylematy z podjęciem decyzji. Tak więc decyzja podjęta, na razie załatwiam sprawy papierkowe, a jest tego baaardzo dużo - niestety Na razie piszę podania do szkół, wybieram się do notariusza w sprawie opkieki nad córką, wyrabiam paszport dla psa,....... i ogólnie jest zakręt jak nic. Ale cieszę się bardzo, że decyzja podjeta, a co ma być to będzie.
Kagan, życzę Wam wszystkiego dobrego i jestem przekonany, że będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Chodź w me liście Gryszardku Sałacia rozgrzeje oziębłość, roztopi ten lód
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 18:26   #3027
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Scent Bar XI

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość

Jak przez mgłę ale pamiętam
I gratuluję podjęcia decyzji, napewno słusznej Jak juz pozałatwiasz wszystkie papierkowo urzędowe sprawy pójdzie z górki napewno


A u mnie mały remoncik trwa. I potrwa pewnie z miesiąc. Wszystko co było na górze wrzucone do worów, uratowałam tylko kosmetyczkę Jednak chyba się nie skończy przed tymi świętami.
Co do decyzji mam nadzieję, że była słuszna. Zwolnić się w dzisiejszych czasach z pracy zakrawa na smobójstwo A co do Twojego remontu to współczuję - 2 lata temu miałam Boże Narodzenie na remontowych walizkach, więc wiem co to znaczy.

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Kagan, witaj ja co prawda nie wiem o co chodzi ale życzę powodzenia w nowym miejscu
Dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Witaj! Paszport dla psa, o kurczę. Widać dobry z Ciebie człowiek.
W końcu on też członek rodziny

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Kagan - cieszę się, że się odzywasz po tak długim czasie
Cześć Madziulka Ja nadal pracuję, więc praca+dom+dzieci( ostatnio chore)+papierki w urzędach=brak czasu
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 18:28   #3028
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XI

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość

Ja bardziej, ja bardziej!!!
domyślam się
Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ja się ostatnio zastanawiałam, jak to się stało, że nigdy nie oglądałam The Crow Warto?
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
heh..ja tez nie ogladałam, ale ja wiem dlaczego- 3 razy usiłowałam pożyczyć z różnych wypożyczalni i we wszystkich mi powiedzieli ze ktoś ukradł wnioskuję z tego zę chyba warto
jak w wypożyczalniach nie ma, to wielka wypożyczalnia "internet" ma na pewno
Oglądalam film parę dni temu i bardzo mi się podobał - mroczny, ciemny, rockowo-gotyckie klimaty, czyli to, co lubię najbardziej
Do tego świadomość, ze Brandon zginął na skutek tragicznego wypadku na planie... jakoś to wywoływało u mnie dodatkowe emocje
Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
A o kim mowa
o Bruce'ie Lee
jak również jego synu Brandonie
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 18:33   #3029
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XI

ja tam wole brandona- jakby ktoś mi proponował przypadkiem
a kruka w końcu obejrze...
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 18:37   #3030
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Scent Bar XI

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Kagan, gratuluję podjętej decyzji oraz życzę powodzenia
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Kagan, życzę Wam wszystkiego dobrego i jestem przekonany, że będzie dobrze

Dzięki Wam bardzo
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.