Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp. - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-24, 10:23   #631
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Nie stosowalam sliwkowego oleju, ale poki co nie zamierzam, w przyszlym miesiacu chce kupic wiecej specyfikow

Ja polecam filtr ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...wej-SPF-50.htm

U mnie sie sprawdzil a stosowalam juz Bioderme, probki LRP, SVR (o zgrozo!) i Lirenka jest najlepsza.

Kurcze zastanawiam sie czy wziac puder bambusowy z jedwabiem czy sam bambus.. chcialabym miec wykonczenie jak po Hauszce, skora taka sliska.. cudo No i mineralki sie lepiej rozprowadzaja
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 10:50   #632
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Nie stosowalam sliwkowego oleju, ale poki co nie zamierzam, w przyszlym miesiacu chce kupic wiecej specyfikow

Ja polecam filtr ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...wej-SPF-50.htm

U mnie sie sprawdzil a stosowalam juz Bioderme, probki LRP, SVR (o zgrozo!) i Lirenka jest najlepsza.

Kurcze zastanawiam sie czy wziac puder bambusowy z jedwabiem czy sam bambus.. chcialabym miec wykonczenie jak po Hauszce, skora taka sliska.. cudo No i mineralki sie lepiej rozprowadzaja
Lirenka nietety nie jest fotostabilna Hex bodajże analizowała skład, zresztą nie tylko ona, swego czasu głośno o tym było na Wizażu. I kilka osób jednak zapchała Jeśli chcesz poślizg, weź z jedwabiem, sam bambus jest dość tępy.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 10:54   #633
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Dzieki.

Kurcze a mnie o dziwo Lirena nie zapychala, choc generalnie duza wiekszosc produktow mnie zapycha. Stosowalam lirenke latem i u mnie spisala sie swietnie. Nie opalilam sie na twarzy choc narazalam ją bardzo, szczegolnie nad wodą, w ostrym sloncu..

A wlasnie dla mnie tez fajna baza=primerem byl Translucent Veil z JR minerals
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 11:08   #634
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Lirenka niestabilna? jakis czas temu tutaj dyskutowalysmy o tym i doszlysmy do wniosku ze jednak jest stabilna

Ishani jesli nie chcesz chrony przed sloncem to bez sensu jest stosowac filtry- tylko dlatego ze tutaj nich pisza. dziewczyny ktore uzywaja fltrow robia to w konkretnym celu- czesto uzywaja preparatow kwasowych, nie chca sie opalac, lub taka maja "filozofie".
Ja za filtrami nie przepadam, ale uzywam, bo stosuje kwasy (i tylko kiedy ich stosuje)
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 11:29   #635
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Lirenka nietety nie jest fotostabilna Hex bodajże analizowała skład, zresztą nie tylko ona, swego czasu głośno o tym było na Wizażu. I kilka osób jednak zapchała Jeśli chcesz poślizg, weź z jedwabiem, sam bambus jest dość tępy.
sklad ma ok, ale wiele osob mimo tego zaobserwowalo ze nie chroni jak powinna.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 12:32   #636
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Mnie niemal wszystko zapycha, również z biochemii (nie mogłam używać klasycznego hialurona- wyskoczyły mi drobne czerwonki jak po keremie nivea). Od kilku dni mieszam śliwkę z mało- i wielkocząsteczkowym HA i odpukać nic złego się nie dzieje, a zwykle byłoby już coś widać. A do myjących rzeczy dolewam sezamowego. I to by było u mnie na tyle z olejów
Też zaczęłam "naturalną pielęgnację". Na początek zaczęłam dodawać kropelkę HA z BU do kremu, wcześniej używając hydrolatu (migdał,kocanka,róza) jako toniku. Po 3 dniach wyskoczyła drobna kaszka na jednym policzku i odstawiłam "nowości". Trochę jestem zła na siebie bo wypróbowałam wszystkie trzy hydrolaty w tym samym czasie i nie wiem co jest przyszyną. Któryś z hydrolatów czy HA.

No nic.. czekam aż kaszka zniknie i zacznę znów.. tym razem sam HA.

Dodam, że jestem podczas kuracji atredermem (raz w tyg smaruję twarz), a w sierpniu zakończyłam kurację przeciwtrądzikową izotekiem. I mam teraz masę blizn i przebarwień. Ale minerałki pięknie je zakrywają.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 13:46   #637
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Ishani jesli nie chcesz chrony przed sloncem to bez sensu jest stosowac filtry- tylko dlatego ze tutaj nich pisza. dziewczyny ktore uzywaja fltrow robia to w konkretnym celu- czesto uzywaja preparatow kwasowych, nie chca sie opalac, lub taka maja "filozofie".
Ja za filtrami nie przepadam, ale uzywam, bo stosuje kwasy (i tylko kiedy ich stosuje)
Wiem, ale o zwyklych kremach nie piszecie praktycznie wcale, a boje się kupować w ciemno coś.. a potrzebuje czegos pod podklad edm , bo zle to wyglada gdy ja nakladam na skórę bez niczego..
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 13:49   #638
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

o kremach tez bylo.
polaceane byly m.in. Humektan, kremy Babydream, Ziaja Calma nawilzajaca.
ogolnie najlepiej krem o krotkim i przyjaznym skladzie. a, ze kazdej pasuje co innego- trzeba probowac.
no i przy mineralach naprawde warto dbac o nawilzenie- to procentuje i makijaz wyglada o wiele ladniej.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 15:21   #639
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Wielkie dzięki, ten humektan wygląda obiecująco [ a raczej ma obiecujące recenzje ]
I jeszcze chciałam spytać o to serum LEMON. Pisze, że ma w składzie kwas salicylowy BHA 2%, czyli jak bym zaczęła go używać, to jednak muszę stosować filtry?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 16:26   #640
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

to juz kwestia Twego wyboru- ja dopoki stosowalam samo serum lemon (na noc) to nie uzywalam filtrow bo to male stezenie, niektore dziewczyny moze stosuja. zreszta na BU chyba pisalo o filtrach przy tym serum cos.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 22:55   #641
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
to juz kwestia Twego wyboru- ja dopoki stosowalam samo serum lemon (na noc) to nie uzywalam filtrow bo to male stezenie, niektore dziewczyny moze stosuja. zreszta na BU chyba pisalo o filtrach przy tym serum cos.
Chcialam zamowic to serum Lemon, ale jestem uczulona na aspiryne :/ wiec lipton.

No ale od jutra bede probowac Erasera jako baza pod mineraly. Troche sie go boje, w koncu to MAŹ.. a ja mam mieszaną skórę i na platkach nosa mega ilosci sebum
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 10:24   #642
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Anecka a jest chyba jeszcze eraser w proszku.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 12:46   #643
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Przyznam szczerze, że zawsze używałam pod makijaż kremu przeznaczonego dla swojego rodzaju cery...ale tak naprawdę po godzinie zaczynałam się "świecić"...poszperał am więc po wizażu...po watkach dot. cer tłustych i mieszanych...itp...
Teraz...już bogatsza o wiedzę z wizażu pielęgnuje cerę tak oto:
1- myje twarz żelem dla cery wrażliwej;
2-przemywam ją hydrolatem oczarowym, tudzież innym...
3-mieszam krem do twarzy(np. dobrze nawilżający)z żelem hialuronowym i nakładam na twarz;
4-później robię makijaż...ważna jego częścią jest puder bambusowy...

obserwacje:
-cera ładna bez zmian trądzikowych...nie świeci się co najmniej 5-6 godzin co dla nie jest fenomenalnym wyczynem...a jeśli zauważę gdzieś świecenie...przykładam ręcznik papierowy itp...i po sprawie...
- puder bambusowy to prawdziwy czarodziej:ma gia:
P.S. Makijaż robię mineralnymi kosmetykami...wiec nie wiem jak taka pielęgnacja sprawdziłaby sie pod zwykłym podkładem...bo do tych po minerałach nie chce wracać
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 13:00   #644
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Kurcze, a ja kupiłam polecany przez was spray Anthelios spf50+ i wszytko było by pięknie, ładnie, gdyby nie to, że on w ogóle mi się nie wchłania ja się załamię z tymi filtrami. Nie mogę znaleźć takiego, na którym minerały dobrze by wyglądały a próbowałam już na prawdę wielu.
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 13:43   #645
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

pod wplywem zachwytow nad ta baza- niebaza zamowilam wczoraj na ebayu Monistat. Juz z niecierpliwoscia wyczekuje jej przybycia, bo produkt juz zostal wyslany
A poki co uzywam tego
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...enia-skory.htm
Jestem z niego dosc zadowolona, bo sprawdzil sie najlepiej ze wszystkich innych kremow jakich do tej pory uzywalam na swoja problemowa cere. Aczkolwiek nadal szukam idealu.
Chcialabym sie bardziej wdrazyc w bardziej naturalne kosmetyki, np z BU, ale oni niestety nie wysylaja swoich produktow zagranice
A moze ktoras z Was zna podobna firme 'urzedujaca' w Wielkiej Brytanii?
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 13:55   #646
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
pod wplywem zachwytow nad ta baza- niebaza zamowilam wczoraj na ebayu Monistat. Juz z niecierpliwoscia wyczekuje jej przybycia, bo produkt juz zostal wyslany
A poki co uzywam tego
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...enia-skory.htm
Jestem z niego dosc zadowolona, bo sprawdzil sie najlepiej ze wszystkich innych kremow jakich do tej pory uzywalam na swoja problemowa cere. Aczkolwiek nadal szukam idealu.
Chcialabym sie bardziej wdrazyc w bardziej naturalne kosmetyki, np z BU, ale oni niestety nie wysylaja swoich produktow zagranice
A moze ktoras z Was zna podobna firme 'urzedujaca' w Wielkiej Brytanii?
OMATKO Ten krem z daxa jest OKROPNY! Jak zaczelam go stosowaoc to moze przez pierwsze 2-3 miechy bylo super, piekny zapach, fajnie sie wchlanial itp.. a potem to o zgrozo co on mi wyczynił spustoszenie na twarzy. Odstawilam i powrocilo wsio do normy.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 13:51   #647
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Chcialam tylko zameldowac, ze otrzymalam swoj Monistat juz w zeszlym tygodniu i jestem zachwycona!! Cudownie wygladzona buzka, idealniy pozlizg dla pedzelkow i samego podkladu, znacznie przedluzona trwalosc makijazu... Same plusy! Polecam.
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 14:06   #648
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Chcialam tylko zameldowac, ze otrzymalam swoj Monistat juz w zeszlym tygodniu i jestem zachwycona!! Cudownie wygladzona buzka, idealniy pozlizg dla pedzelkow i samego podkladu, znacznie przedluzona trwalosc makijazu... Same plusy! Polecam.
Czy mogłabym prosić o jakiegoś linka do właściwego produktu na eBayu?
__________________
Przygarnę Meharees



Edytowane przez KasiaxQ
Czas edycji: 2009-12-09 o 14:11
KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 15:08   #649
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

hmm, a w jakich sklepach mozna dostac ten monistat? bo widze na ebay'u, ze wysylaja z UK. to moze bym tesciowa poprosila o kupienie, choc tyle porzytku z jej przyjazdu by bylo
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 16:12   #650
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

  • Cytat:
    Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
    Chcialam tylko zameldowac, ze otrzymalam swoj Monistat juz w zeszlym tygodniu i jestem zachwycona!! Cudownie wygladzona buzka, idealniy pozlizg dla pedzelkow i samego podkladu, znacznie przedluzona trwalosc makijazu... Same plusy! Polecam.
Juz pare miesiecy temu myslalam o nim .
Nawet Tz za nim biegal po sklepach, zeby mi przeslac jednak nie znalazl
Potem jakos o nim zapomnialam, ale chyba trzeba bedzie znow sie umiechnac do Tz

anyolek a nie zapycha?
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 16:29   #651
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Dziewczyny, ale niemal identyczny primer przecież można łatwo zmajstrować nie musi być akurat monistat
trochę żelu silikonowego z Conservatorie, odrobina dowolnie wybranego oleju, krzemionka.. i voila
jak ma się życzenie można witaminek dodać również (E, C olejową), tudzież Q10 np.
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 16:37   #652
dorotka z krainy ozz
Raczkowanie
 
Avatar dorotka z krainy ozz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: skąd inąd, czyli zróżnąd
Wiadomości: 116
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Ja też chętnie zaprzyjaźniłabym się z Monistatem, skoro taki skuteczny.
Z tego co wyczytałam na stronie prducenta, to środek na odparzenia i otarcia do stosowania na okolice bikini, pod pachami itp. Zastanawiam się tylko czy nakładanie na paszczę produktu o zgoła innym przeznaczeniu nie skoczy się jakimś podraznieniem?
Podpinam się też do pytania Pauli - czy któraś z Was wie może czy na wyspach można go kupić w jakims stacjonarnym sklepie?
dorotka z krainy ozz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 16:45   #653
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale niemal identyczny primer przecież można łatwo zmajstrować nie musi być akurat monistat
trochę żelu silikonowego z Conservatorie, odrobina dowolnie wybranego oleju, krzemionka.. i voila
jak ma się życzenie można witaminek dodać również (E, C olejową), tudzież Q10 np.
tak, ale jednak trzeba zamawiac, zamawiac i jeszcze raz zamawiac, pozniej krecic (na co ostatnio zupelnie nie mam ochoty, cos mi w ogole wena z nat. pielegnacja przechodzi chyba) a ja wole gotowca jakos.

Dorotka wydaje mi sie, ze ten preparat nie powinien podrazniac, skoro wlasnie sluzy do smarowania m.in odparzen. powinien lagodzic (teoretycznie przynajmniej ) i tak kombinuje, ze pewnie w aptece mozna go dostac, skoro a takie przeznaczenie- a przynajmniej nie zaszkodzi zapytac.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 16:51   #654
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
tak, ale jednak trzeba zamawiac, zamawiac i jeszcze raz zamawiac, pozniej krecic (na co ostatnio zupelnie nie mam ochoty, cos mi w ogole wena z nat. pielegnacja przechodzi chyba) a ja wole gotowca jakos.

Dorotka wydaje mi sie, ze ten preparat nie powinien podrazniac, skoro wlasnie sluzy do smarowania m.in odparzen. powinien lagodzic (teoretycznie przynajmniej ) i tak kombinuje, ze pewnie w aptece mozna go dostac, skoro a takie przeznaczenie- a przynajmniej nie zaszkodzi zapytac.
Paula, to żadne kręcenie jest, minuta roboty - krzemionka do oleju, potem to do żelu i gotowe
a słoik 4oz. na wieki jest, tego dużo nie trzeba; no i masz możliwość dopasowania do indywidulanych potrzeb ilości krzemionki / rodzaju oleju / ewentualnych dodatków
chcesz próbkę ?
żel silikonowy zamawiam regularnie (zwłaszcza, że się wspólniczka do niego znalazła ); uważam że lepszego primera niż to + krzemionka nie ma
no chyba że okaże się że mikrosfery silikonowe lepiej się spisują
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 17:26   #655
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

hm... problem polega na tym ze mi zostalo troche jednego oleju i waham sie czy jeszcze jakis kupowac w ogole. co nie zmienia faktu, ze juz po stronce conservatorie lukalam probke? sama nie wiem, czy powinnam. jesli juz to tyci, tyci
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 19:32   #656
dorotka z krainy ozz
Raczkowanie
 
Avatar dorotka z krainy ozz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: skąd inąd, czyli zróżnąd
Wiadomości: 116
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Paula, w sumie masz rację, coś co ma leczyć podrażnienia raczej nie powinno jednocześnie powodować nowych.
Zaczęłam już nękać mojego mężczyznę-emigranta, żeby zaczął poszukiwania owego specyfiku i czym prędzej wysłał do Polski
Zastanawiam się jeszcze, czy ten cały cudowny Monistat stosuje się na krem, jak zwykłą bazę, czy może on robi za krem i bazę jednocześnie?
dorotka z krainy ozz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 19:54   #657
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Ja swoj Monistat zamawialam na Ebayu, ale niestety ze Stanow, bo w brytyjskich aptekach, ani Bootsie nie ma (pytalam okazjonalnie juz na kilka miesiecy wstecz).
Podaje linka do 'mojego' sprzedawcy:
http://cgi.ebay.co.uk/MONISTAT-Sooth...item563611ce68

Jako baza faktycznie sprawuje sie znakomicie, aczkolwiek przeznaczenie kosmetyku jest zupelnie inne.
Rzeczywiscie nie zapycha, nalezy go natomiast aplikowac na krem- wydaje mi sie, ze bez kremu podkreslalby suche skorki, ale nie wiem, jakie ma on wlasciwosci nawilzajace.
Tutaj cala prawda o Monistacie jako bazie pod makijaz:
http://review-monistat-face-primer.u...redguides.com/
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 14:46   #658
dorotka z krainy ozz
Raczkowanie
 
Avatar dorotka z krainy ozz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: skąd inąd, czyli zróżnąd
Wiadomości: 116
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Anyolku, wczoraj kupiłam Monistat u polecanego przez Ciebie sprzedawcy. Jak długo czekałaś na przesyłkę? Bo ja bym chciała już, teraz, natychmiast...
dorotka z krainy ozz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 20:10   #659
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez dorotka z krainy ozz Pokaż wiadomość
Anyolku, wczoraj kupiłam Monistat u polecanego przez Ciebie sprzedawcy. Jak długo czekałaś na przesyłkę? Bo ja bym chciała już, teraz, natychmiast...
Czekalam krociotko- w sobote wieczorem zamowilam, a w czwartek juz doszla koperta z baza Z tym, ze wysylana do Anglii. Ale wydaje mi sie, ze nie powinnas czekac dluzej niz ja
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 19:26   #660
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Ja się zakochałam w tym efekcie
Moje minerały wyglądają lepiej na filtrze niż bez niego
I dlatego szukam czegoś do zaciemnienia koloru mojego podkładu.

Ale mam jeszcze takie pytanie - czy spryskiwanie twarzy hydrolatem (kilkukrotne - ze dwa razy podczas robienia makijażu i potem jeszcze dla odświeżenia w ciągu dnia) nie "zmywa" filtra?

Przepraszam, że pytam być może o takie podstawowe rzeczy, ale jak weszłam na forum biochemiczne i zobaczyłam, że dziewczyny znają na pamięć składniki wszystkich filtrów, a wątek o filtrach w prostych, żołnierskich słowach ma już dwie części , to po prostu stamtąd uciekłam
hej a mogłabyś napisać jakim sposobem nakładasz minerały EDM na Avenkę? Po jakim czasie itp?
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-18 19:04:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.