nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-16, 19:07   #2941
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Agun Pokaż wiadomość
taniej? hmmmm- moge prosić o linka?

Mam revlona od prawie 2 miesiecy i kocham go niesamowicie;D
poprostu jest genialny<3
ja tez uwielbiam ten podklad pieknie wyrownuje mi koloryt skory, kryje co trzeba, wytrzymuje caly dzien (a jak go jeszcze przypudrowac nawet pudrem sensique, wyglada idealnie prawie cala dobe! u mnie sie sprawdza ) no i pierwszy raz mam tak idealnie dobrany odcien podkladu, zawsze ktorys byl zbyt rozowy, zbyt ciemny, zbyt pomaranczowy..

poprzednio kupilam podklad u s_kaniszczak za 45zl (w to wliczona przesylka), a teraz z przesylka zaplacilam 41,50zł, wlasnie czekam na dostawe:
http://www.allegro.pl/item848691709_...ation_oil.html
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 22:00   #2942
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

dziewczyny ostatnio chodze na solarium i musze mzienic z buff na ciemniejszy odcien ale zeby nie wpadal w roz ani pomarancz ,zeby byl takie lekko opalony biszkopcik ktory odcien takie bedzie?? dla cery tlustej i mieszanej bede bardzo wdzieczna za wskazowki:
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 22:23   #2943
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez limetka87 Pokaż wiadomość
dziewczyny ostatnio chodze na solarium i musze mzienic z buff na ciemniejszy odcien ale zeby nie wpadal w roz ani pomarancz ,zeby byl takie lekko opalony biszkopcik ktory odcien takie bedzie?? dla cery tlustej i mieszanej bede bardzo wdzieczna za wskazowki:

golden beige albo ciemniejszy warm golden
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 11:10   #2944
Wampik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 36
GG do Wampik
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

W ciągu ostatnich 2-3 lat byłam wierna podkładowi Max Factor Lasting Performance. Jednak kiedy odkryłam Revlon Colorstay wprost oniemiałam Długo się zastanawiałam nad kupnem, bo nie należy do najtańszych, ale kiedy zobaczyłam promocję w Rossmannie byłam już pewna

Po przeczytaniu większości postów w tym wątku zdecydowałam się na kupno Revlon Colorstay o odcieniu Buff (dla cery tłustej i mieszanej). Idąc do sklepu biłam się z myślami "Buff czy Sand Beige? A jak Buff będzie zbyt jasny, a Sand Beige znowu za ciemny?". Ostatecznie doszłam do wniosku, że w razie czego chyba lepiej, żeby był odrobinę za jasny niż za ciemny. Co się okazało? Że Buff to dosłownie kolor mojej skóry Idealnie stopił się z jej kolorytem. Jestem zachwycona odcieniem, doskonałym kryciem, konsystencją (która jakby "zastyga" na twarzy), zmatowieniem cery i tym, że podkład wygląda prawie jakby go nie było Po nałożeniu podkładu oprószam twarz jeszcze pudrem Bourjois Pastel Teint i jest do dla mnie duet idealny

W każdym razie podzielę się z Wami wrażeniami z dnia wczorajszego, kiedy użyłam podkładu, bo to było niezwykłe Dawno w ciągu jednego dnia nie usłyszałam tylu komplementów od różnych osób - nawet obcych
Przeważały opinie typu "Jaką masz piękną cerę" (a na swoim koncie mam jedną długą kurację przeciwtrądzikową, dzięki której pozbyłam się trądziku raz na zawsze), "Jak pięknie wyglądasz", "Jaki piękny makijaż", "Wyglądasz tak świeżo i promiennie" (nawet po całym dniu zajęć, prószącego śniegu i mrozu), "Wprost promieniejesz, zakochałaś się?". Mmmm... To było baaardzo przyjemne Wiadomo, że na ostateczne wrażenie składały się ubiór, makijaż, fryzura Ale myślę, że ważną rolę odegrał tutaj też podkład Revlon, bo naprawdę widzę różnicę między Colorstay a Max Factor Lasting Performance, którego używałam przez lata Ta zdrada jednak opłaciła się Super

Edytowane przez Wampik
Czas edycji: 2009-12-17 o 11:12
Wampik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 13:22   #2945
Agun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 66
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Pani Ćma-dzieki;D super jednak jest to promocja chyba tylko dla mieszanej i tlustej.

ale spokojna glowa! znalazlam tez dla suchej i normalnej-czyli dla mnie, za 34,99(tak te 99 gr roznicy;p)
http://www.allegro.pl/item843028940_...a.html#gallery
chyba niedlugo zamowie-chociaz mam jeszcze sporo mojego, ale mozliwe ze juz sie taka okazja nie trafi prawda?:P

Wampik-ŁOOO no to nieźle gratulacje;D
haha
Cieszymy sie
Buff to cudooowny kolor;]
Chcialabym uzywac dla tlustej i mieszanej, bo jest lepsze krycie ale bede miala bardzo wysuszona skore wtedy;/
Czesto mi sie wysusza i wyglada to straszie-czerwone placki na twarzy i wysyp pryszczy.
wiec przy tej wersji dla tlustej to bym juz miala wiór sam;p

no ale coz-nie mozna miec wszystkiego;]
Agun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 18:26   #2946
patrice
Raczkowanie
 
Avatar patrice
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hawaii :]:D
Wiadomości: 483
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez patrice Pokaż wiadomość
early tan ma różowy odcien , natural tan i rich tan brąz z żółtym odcieniem , rich tan jest najciemnjejszy kiedys latem go używałam , obecnie używam natural tan ale szulam na zime troche jaśniejszego odcienia dzis przyszedł mi już warm golden (odcień żółtego) jak wypróbuje dam znac jak w porównaniu z natural tan wypada wszytkie są do cery tłustej/mieszanej którch używam. pzdr

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

tak odcień warm golden wygląda :
http://www.youtube.com/watch?v=6ByirhQ0D1E

http://www.youtube.com/watch?v=1Wakve4sq-E

a tak natural tan :
http://www.youtube.com/watch?v=A2HH3VeAoqs

http://www.youtube.com/watch?v=eXxjQvrGcwk - tutaj ma do cery normalnej

poniżej odcienie na stronie revlona - cera tłusta/mieszana
http://revlon.com/ProductCatalog/Pro...3&ProductID=15

a wiec uzyłam dzis odcienia warm golden tłusta/mieszana chcialabym zaznaczyc ze mi revlon ciemnieje na twarzy wiec jak nakladam warm golden to najpierw wydaje mi sie za jasny troche do mojej cery dopiero w ciagudnia sie dopasowuje raczej , chyba narazie zostane przy nim bardzie jnaturalnie wyglada niz natural tan za ciemny na zime i czuje sie jak murzyn
__________________
rzeczy niemożliwe wykonuje od zaraz , cuda zajmują mi troche czasu
patrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 22:39   #2947
Sukub
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hej Wróciłam, a to oznacza, że mam zamiar kupić pełnowymiarowy podkład. Odcień Buff dla normalnej/suchej, bo Nude jest zdecydowanie za ciemny, na mnie wygląda trochę... pomarańczowawo Mam nadzieję, że Buff jest od niego sporo jaśniejszy.

W związku z tym mam pytanie do dziewczyn, które zamawiają podkłady na allegro. Czy ten użytkownik jest godny zaufania? http://allegro.pl/item843924916_revl..._promocja.html
Cena zadziwiająco niska, więc mam pewne obawy.

Ogólnie to jestem załamana wyglądem mojej skóry, łuszczę się jak jaszczurka, maseczki, kremy - nic nie pomaga. Trochę przesadziłam z leczeniem trądziku.
Piszecie, że wersja do tłustej/mieszanej lepiej kryje? Kurczę, to mnie załamuje, bo wolałabym właśnie mocniejsze krycie, no ale nie kosztem wysuszenia, bo nie wyobrażam sobie mojej cery jeszcze bardziej wysuszonej niż w tej chwili. Szkoda, no cóż. Pocieszam się, że może do lata uda mi się uporać z problemem i wtedy wypróbuję ten do tłustej, przyda się na wieczorne wyjścia.

Mam też olbrzymią prośbę: jeśli któraś z Was też jest po albo w trakcie kuracji antytrądzikowej i walczy z przesuszoną skórą, napiszcie, proszę, co kładziecie pod ten podkład, żeby nie podkreślał tak masakrycznie suchych miejsc. Mój Aqualan z Oriona radzi sobie z tym średnio
Sukub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 00:16   #2948
Marcia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 181
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny zamierzam kupic tak wychwalany przez Was revlonAle nie wiem jaki odcien wybrac..Jestem typ cery zima-czyli powinnam szukac odcieni bezowo-rozowych lub brazowo-rozowych.Ktory mozecie mi polecic?Z gory dziekuje za odpowiedz
Marcia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 23:31   #2949
Brzoskfiniowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 157
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Stwierdzam, że codzienne stosowanie revlonu 'pozbawia' go jego właściwości matujących. Tzn. nie do końca, ale skóra się przyzwyczaja i po pewnym czasie ciągłego stosowania błyszczy się szybciej.. No cóż, piękne sny szybko się kończą. Nie zarabiam, uczę się jeszcze i niestety nie stać mnie na nic lepszego niż poczciwy revlon.
Brzoskfiniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 07:37   #2950
katarzyna sz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 20
GG do katarzyna sz
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Marcia1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamierzam kupic tak wychwalany przez Was revlonAle nie wiem jaki odcien wybrac..Jestem typ cery zima-czyli powinnam szukac odcieni bezowo-rozowych lub brazowo-rozowych.Ktory mozecie mi polecic?Z gory dziekuje za odpowiedz

Hej ja jestem tez typowa zima mam jasna karnacje ciemne wlosy i niebieskie oczy !! Bylam kiedys w Daglasie i ekspedientka dobrala mi kolor 220 ale do cery mieszanej/tlustej !! I powiem ci ze jest idealny jest taki rozowawo bezowy ale akurat na mojej twarzy niewidac ani grama rozowego!! jesli jestes tak jak ja typowa zima polecam ten kolor! zawsze lubialam ciemniejsze ale odkad mam ten 220 to poprostu niewyobrazam sobie miec teraz ciemniejszego jest tak idealny!! Nalozylam ostatnio kolor 250 od kolezanki do suchej/normalnej ale tak zle sie czulam ze odrazu go zmylam i nalozylam moj ukochany 220 hehehe ladny jest tez ponoc ale niewidzialam 180 do tlustej /miesznaje pozdrawiam
katarzyna sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 09:33   #2951
Brzoskfiniowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 157
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Katarzyna sz, odcień, który Tobie pasuje może być dla niej zbyt ciemny. Marcia1984, powinnaś wysłać zdjęcie odcienia skóry, na podstawie tego co piszesz nie można nic doradzić.
Brzoskfiniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-20, 11:34   #2952
madzia_b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: pytanie do użytkowniczek REVLON Colorstay

zastanawiam sie nad kupnem tego produktu..

jaki kolor z tych średnio sniadych polecacie? do skory tlustej mieszanej... wiem ze one wypadaja jasniejsze. chcialabym zamowic go z allegro i zastanawiaja mnie dwa kolory
true beige czy natural tan? mysle ze te odcienie bylyby odpowiednie raz na jakis czas chodze na solarium a teraz przed studniowka mam zamiar czesciej wiec nie chcialabym by byl za jasny...
madzia_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 12:18   #2953
patrice
Raczkowanie
 
Avatar patrice
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hawaii :]:D
Wiadomości: 483
Dot.: pytanie do użytkowniczek REVLON Colorstay

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148333&page=75
na tym watku wypowiadam się na temat ciemniejszych kolorów. pzdr
__________________
rzeczy niemożliwe wykonuje od zaraz , cuda zajmują mi troche czasu
patrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 13:15   #2954
Marcia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 181
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Kochane ja raczej jestem typ drugim rodzajem zimy,czyli naturalna sniada karnacja(nie typu solarium!),czarne wlosy i brazowe oczy
Nie wiem moze True Beige lub Natural Tan??
Marcia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 13:42   #2955
patrice
Raczkowanie
 
Avatar patrice
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hawaii :]:D
Wiadomości: 483
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

odcienie w zał. pzdr
__________________
rzeczy niemożliwe wykonuje od zaraz , cuda zajmują mi troche czasu
patrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 13:46   #2956
Marcia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 181
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dzieki patriceTo juz wiem ze natural tan odpada bo za zolty.
Marcia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 14:13   #2957
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Mi mój ukochany Revlonek wysuszył buzię niestety mama cerę mieszaną a podkład do tłustej/mieszanej i jednak na zimę jest zbyt skuteczny przez niską wilgotnośc,ogrzewanie i klimatyzowane pomieszczenia. Krem nawilżający ledwo co daje radę, także musze go zdradzic z jakimś innym-szukam teraz czegoś odpowiedniego i jasnego
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 17:51   #2958
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny a co powiecie o tym podkladzie ?

uzywala go moze ktoras z Was?

http://www.allegro.pl/item855268758_...acy_beige.html

Zastanawiam sie jeszcze nad tymi rozswietlaczami skinlights,tylko nie wiem ktory odcien bedzie dla mnie najodpowiedniejszy
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 09:16   #2959
Linusia_sg
Przyczajenie
 
Avatar Linusia_sg
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 14
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez patrice Pokaż wiadomość
early tan ma różowy odcien , natural tan i rich tan brąz z żółtym odcieniem , rich tan jest najciemnjejszy kiedys latem go używałam , obecnie używam natural tan ale szulam na zime troche jaśniejszego odcienia dzis przyszedł mi już warm golden (odcień żółtego) jak wypróbuje dam znac jak w porównaniu z natural tan wypada wszytkie są do cery tłustej/mieszanej którch używam. pzdr

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

tak odcień warm golden wygląda :
http://www.youtube.com/watch?v=6ByirhQ0D1E

http://www.youtube.com/watch?v=1Wakve4sq-E

a tak natural tan :
http://www.youtube.com/watch?v=A2HH3VeAoqs

http://www.youtube.com/watch?v=eXxjQvrGcwk - tutaj ma do cery normalnej

poniżej odcienie na stronie revlona - cera tłusta/mieszana
http://revlon.com/ProductCatalog/Pro...3&ProductID=15

Dzięki wielkie Patrice za odpowiedź Pozdrawiam
P.S. Mam jeszcze takie pytanie odnośnie kremu jakiego uzywacie pod ten podkład bo z tego co się doczytalam to ten podklad lekko wysusza. Pozdrawiam one more time
Linusia_sg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-21, 12:38   #2960
patrice
Raczkowanie
 
Avatar patrice
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hawaii :]:D
Wiadomości: 483
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

do starego revlona używalam nivea soft , po tym z softflexem skóra bardziej się świeci przynjamniej mnie chociaz używam do tłustej / mieszanej wiec używam lirene mus nawilżający a ostatnio tez lirene mus matujący(te z bachledą-curuś) . pzdr polecam
__________________
rzeczy niemożliwe wykonuje od zaraz , cuda zajmują mi troche czasu
patrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 15:45   #2961
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

lirene mus matujący to tez moj ulubieniec idealny pod wszelkie podklady
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 17:07   #2962
fency
Przyczajenie
 
Avatar fency
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 25
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny mam takie pytanie. Mam strasznie bladą cerę, a Revlon Ivory nigdzie nie mogę znaleźć na allegro, więc zostaje mi niestety Douglas, co mi bardzo nie odpowiada, bo nie stać mnie na 69 zł zakup podkładu. I czy Buff pasował by gdybym przejechała jeszcze raz matującym puder ivory? Dziękuję z góry za odpowiedź.
fency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 17:11   #2963
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez fency Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanie. Mam strasznie bladą cerę, a Revlon Ivory nigdzie nie mogę znaleźć na allegro, więc zostaje mi niestety Douglas, co mi bardzo nie odpowiada, bo nie stać mnie na 69 zł zakup podkładu. I czy Buff pasował by gdybym przejechała jeszcze raz matującym puder ivory? Dziękuję z góry za odpowiedź.
Do bardzo jasnej Buff bedzie za ciemny Ja mam jasną cerę, ale nie tak bardzo aż i buff mógłby być nawet jaśniejszy nieco Ale używam go
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 20:09   #2964
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witam Czy któraś z Was ma porównanie między Softflexem do tłustej/mieszanej, a podkładami EDM ? Chodzi oczywiście o kolory, a ściślej - który Revlon odpowiadałby Golden Medium w formule intensive ?
Baaardzo zależy mi na odpowiedzi, bo przejrzałam tysiące zdjęć i wciąż nie wiem czy Warm Golden nie będzie za ciemny...

Edytowane przez monik@_monik@
Czas edycji: 2009-12-23 o 08:48
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 17:54   #2965
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ej, jest w koncu w Polsce ten ivory do suchej czy nie?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 23:13   #2966
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ej, jest w koncu w Polsce ten ivory do suchej czy nie?
a czemu miałoby go nie być?
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 15:39   #2967
sabka
Przyczajenie
 
Avatar sabka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: chełm
Wiadomości: 28
GG do sabka
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witajcie, też jestem zainteresowana kupnem podkładu Revlona ale nie mam pojecia jaki kupić odcień waham się między 150 a 180. Ma ktoś może porównanie z Max Factor Lasting Performance?
sabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 16:56   #2968
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez norana Pokaż wiadomość
a czemu miałoby go nie być?
w douglasie nigdy nie mieli
w innym sklepie pani mowi ze juz w PL nie ma tego podkladu w tym odcieniu i dla suchej/normalnej
na stronie dystrybutora nie ma ivory.

wiec nie wiem juz :/ podobno jak jest gdzies to stare zapasy.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 20:55   #2969
Andelulla
Przyczajenie
 
Avatar Andelulla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 7
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
w douglasie nigdy nie mieli
w innym sklepie pani mowi ze juz w PL nie ma tego podkladu w tym odcieniu i dla suchej/normalnej
na stronie dystrybutora nie ma ivory.

wiec nie wiem juz :/ podobno jak jest gdzies to stare zapasy.

Kochana u mnie otworzyli nie dawno Galerie co za tym idzie Douglas i o dziwo był kolor Ivory więc nie wiem skąd informacje, że go wycofali? oO
Andelulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 18:18   #2970
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

w moim douglasie nie mieli go nawet w systemie, ale jutro zapytam w drugim.

a inna pani powiedziala ze w ogole nigdy takiego koloru nie bylo I ze jak ktos mial to na pewno jakies resztki wyprzedawal, a wiem ze przeciez on istnieje
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.