Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-20, 20:16   #2311
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Bossy, współczuję, koszmarna sytuacja, a ile stresu! Właśnie zawsze tego się boję, że jedzie się samej i samochód zdechnie na środku drogi. A gdzie tu jeszcze miejsce na siarczysty mróz!

Karolinko, ja też niedawno oglądałam Bękarty wojny i mi się bardzo podobał. Teraz mamy zamiar iść na Avatara w 3D-efekt musi być niesamowity!Choć nie przepadam za takim kinem, ale waro obejrzeć film Camerona po tylu latach, no i jest 3 na świecie jeżeli chodzi o budżet!
A teraz się wezmę za kontynuację Różowych lat 70-tych. Potem jak skończę to bratowa ma mi przynieść seks w wielkim mieście od 1 sezonu
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 20:23   #2312
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Również wybieram się na Avatara, ma bardzo wysoką ocenę na portalach filmowych (powyżej 9/10).
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 20:51   #2313
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

No właśnie, rzadko się zdarzają ostatnimi czasy filmy z tak dobrymi recenzjami.
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 22:10   #2314
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
A teraz się wezmę za kontynuację Różowych lat 70-tych.
Ubóstwiam ten serial, oglądałam kiedyś w wakacje w tv
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Również wybieram się na Avatara, ma bardzo wysoką ocenę na portalach filmowych (powyżej 9/10).
Ja mam miewszane uczucia po trailerze- po co robić film o wybijaniu tylu istot
chyba, ze nei załapałam, bo widziałam o późnej porze

ładny? http://www.flickr.com/photos/gj0kyz/3840755882/sizes/o/ zaczęłam sobie robić
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 23:22   #2315
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Ja też go uwielbiam, a najbardziej Kelso, Feza i Red'a i Kitty

Cudo
idę już spać, dobranoc!
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 07:24   #2316
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Isa ja nie wiem co by się stało jakby nie wykręcił. By mnie na pewno b.mocno popchnął, mogłabym się okręcić i np. wypaść przez most do wody. Bo to było na moście. :/ Ale na szczęście nic się nie stało oprócz zamarznięcia i choroby.

Isa weź się za tę pracę!!! Ja chcę swoją oddać już całą 16 stycznia. Kończę pisać 2 rozdział i napiszę 3 i oddam wszystko razem. Pierwszy już mi sprawdził i mam cały dobrze Akapity tylko muszę zrobić.
Całe szczęście, że nic Ci się nie stało
Obiecuję się wziąć za moją pracę, oby mi poszło już tym razem

A mnie dziś gardło boli, głowę mam ciężką i ogólnie czuję się źle. Przyszłam jednak do pracy, bo dziś wigilię mamy.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 09:13   #2317
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

[QUOTE=bossy;15965053]Ja jestem chora. Wczoraj wracając rano z miasta zgasło mi auto. Pojawiła się kontrolka oleju oraz akumulatora. Zapaliłam. Potem zgasło 2 raz. QUOTE]

Straszne.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-21, 09:31   #2318
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Muszę się jeszcze pożalić - zrobiło mi się coś dziwnego z prawej strony podbródka Wygląda jak jakieś uczulenie. Mam czerwony plac suchej łuszczącej się lekko skóry. Najpierw miałam tam kilka wyprysków, ale wygniotłam je i jak zawsze mi się goiły tak teraz zrobiło mi się to coś. W dodatku wyskakują mi krostki tuż koło ust, mam 2 na dolnej wardze i też nie wiem od czego. Posmarowałam te dziwne zmiany maścią cynkową i mam nadzieję, że pomoże.
Ooo, widzisz, też mi się na twarzy pojawiło coś bliżej nieznanego - również czerwone i łuszczące się, nad wargą i koło skrzydełek nosa - znajoma rzuciła okiem i stwierdziła że to liszaj Posmarowałam najpierw Sudokremem i mi zszedł rumień, teraz smaruję wit A, ale idealnie to jeszcze nie jest.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość


Pakosta, twoje zdjęcie się wyświetla na gazeta.pl w ramce z fanami gazety z Facebooka.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Hyhy a to możliwe Jestem fanka chcąc nie chcąc, pracowałam tam 2 lata, sentyment jest

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość

A wiecie, że we wtorek będzie ostatni odcinek Brzyduli? Smutno mi będzie bez Adama i Violetty Jej teksty sobie czasem na kartce zapisywałam

Ja widziałam kiedyś jakieś 5 odcinków może, ale ostatnie oglądam z zapartym tchem od tygodnia i aż żałuję, że nie zaczęłam wcześniej Szalenie podoba mi się ta aktorka grająca Ulę, zdolna bestia, bogata mimika.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Oj nie. Te 3 lata dają mi co prawda psychiczny komfort, że nie muszę się spieszyć, ale z drugiej strony chciałabym może jeszcze trochę w swoim życiu postudiować i żeby iść dalej muszę skończyć licencjat
Mnie już skreślili z listy Miałam przedłużkę do 30 listopada. Teraz mam rok czasu na napisanie i obronę. Mnie motywuje jednak to że jak będę miała mgr to będzie mi się należał jak w mordę strzelił 20dniowy urlop

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość

Ice, sleepy, rzeczywiście ten Cold Cream taki dobry? To może i ja bym się na niego skusiła w tej promocji. Niestety dołączam do grona przesuszonych, mam na twarzy miejsca tak szorstkie że aż swędzą, przy ustach i linii włosów łuszczy mi się naskórek a żaden z posiadanych kremów nie pomaga Wczoraj na noc posmarowałam twarz zwykłą wazeliną kosmetyczną z myślą, że coś pomoże i mimo że jej sobie nie żałowałam to dziś rano niestety znowu mam suche miejsca na twarzy.
Ja byłam bardzo zadowolona z CC, slużył mi bardziej jak opatrunek przy wszelkiego rodzaju przesuszeniach, przemarznięciach czy przepieczeniach


Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość

Karolinko, ja też niedawno oglądałam Bękarty wojny i mi się bardzo podobał. Teraz mamy zamiar iść na Avatara w 3D-efekt musi być niesamowity!Choć nie przepadam za takim kinem, ale waro obejrzeć film Camerona po tylu latach, no i jest 3 na świecie jeżeli chodzi o budżet!
Bękarty mnie zachwycily, ale ja kocham Tarantino, więc jestem nieobiektywna Natomiast Avatar też mnie ciekawi - również nie mój typ kina, ale powino się zobaczyć moim zdaniem.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość


A mnie dziś gardło boli, głowę mam ciężką i ogólnie czuję się źle. Przyszłam jednak do pracy, bo dziś wigilię mamy.
Ja od 10 dni męczę się z osłabieniem i takim kaszlem, że po nocach nie śpię. Pojechałam w weekend do chrzestnej, aby mi antybiotyk zapisała, bo serio - ani gripexy ani inne cuda nic a nic nie pomagały Niby nic mi nie było, a budziłam się spocona, caly dzień chodziłam otumaniona a nocą spać nie mogłam.

Bossy, nieprzyjemna przygoda, ale aż miło czytać że kierowca zachował się jak człowiek

---

Siedzę sama w dziale, jest tak koszmarnie lodowato że piszę w rękawiczkach Marzy mi się -30% w Sephorze na koniec roku, ale z drugiej strony zarobki aktualne to mniej więcej połowa poprzednich, skończył się czas pomadek Chanel :/ Nie wiecie czy w TBS jakichś promocji świątecznych nie ma?
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 15:23   #2319
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Ja widziałam kiedyś jakieś 5 odcinków może, ale ostatnie oglądam z zapartym tchem od tygodnia i aż żałuję, że nie zaczęłam wcześniej Szalenie podoba mi się ta aktorka grająca Ulę, zdolna bestia, bogata mimika.
Na żywo też jest bardzo sympatyczna. Wiesz, że nigdy nie uczyła się aktorstwa (studiuje germanistykę) i to jej pierwsza rola?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 15:29   #2320
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Mmm, ileście nabazgrały dziś, poważnie, nie wiem kiedy skończę nadrabiać

utknęłam w gekonie na jednym z kroków i ani rusz

zrobiłam genialną sałątkę- sos węgierski (z papryczek chilli bardzo słony) zmieszałam z majonezem kieleckim i ziołami kamisu do sałatek, wrzuciłam pokruszoną sałatę lodową i smakuje bosko

i widziałam się z Mag wymieniłyśmy się prezentami i musiała wracać
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 15:41   #2321
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mmm, ileście nabazgrały dziś, poważnie, nie wiem kiedy skończę nadrabiać


Ja dziś cały dzień na uczelni, padam z nóg.
Przyniosłam tonę kser i książek, będę zasuwać w święta z nauką. ()
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-21, 16:35   #2322
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Ooo, widzisz, też mi się na twarzy pojawiło coś bliżej nieznanego - również czerwone i łuszczące się, nad wargą i koło skrzydełek nosa - znajoma rzuciła okiem i stwierdziła że to liszaj Posmarowałam najpierw Sudokremem i mi zszedł rumień, teraz smaruję wit A, ale idealnie to jeszcze nie jest.
Ja jak przyjrzałam się na to moje to też pomyślałam, że to wygląda jak liszaj. Na szczęście dzięki maści cynkowej zaczęło blednąć i się zmniejszać, więc jestem dobrej myśli

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Mnie już skreślili z listy Miałam przedłużkę do 30 listopada. Teraz mam rok czasu na napisanie i obronę. Mnie motywuje jednak to że jak będę miała mgr to będzie mi się należał jak w mordę strzelił 20dniowy urlop
Każda motywacja jest dobra

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Ja od 10 dni męczę się z osłabieniem i takim kaszlem, że po nocach nie śpię. Pojechałam w weekend do chrzestnej, aby mi antybiotyk zapisała, bo serio - ani gripexy ani inne cuda nic a nic nie pomagały Niby nic mi nie było, a budziłam się spocona, caly dzień chodziłam otumaniona a nocą spać nie mogłam.

Ja cały dzień marzłam, bo w biurze było zimno, ale potem już poczułam się lepiej. Była wigilia (w składzie: ja, koleżanka z pracy i szefowa z prezesem), ale było całkiem sympatycznie
Najadłam się tak, że teraz ledwo wcisnęłam w siebie zupę, którą mama zrobiła

EDIT: Widziałyście?! http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=20420
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2009-12-21 o 16:41
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 18:31   #2323
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
zrobiłam genialną sałątkę- sos węgierski (z papryczek chilli bardzo słony) zmieszałam z majonezem kieleckim i ziołami kamisu do sałatek, wrzuciłam pokruszoną sałatę lodową i smakuje bosko
majonez kielecki rulez!!!

Ja dziś wypiłam kilka wściekłych psów z rodzinką i jestem trochę zakręcona w oczach ale ogólnie jest przyjemnie
poza tym zrobiłam sobie dziś delikatny peeling twarzy, maseczkę z min. Morza Martwego i nawilżająco-rozświetlającą Solutions
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 19:02   #2324
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Ja dziś wypiłam kilka wściekłych psów z rodzinką i jestem trochę zakręcona w oczach ale ogólnie jest przyjemnie
poza tym zrobiłam sobie dziś delikatny peeling twarzy, maseczkę z min. Morza Martwego i nawilżająco-rozświetlającą Solutions
Kolejna, która wściekłe sączy.
Kiedyś bardzo lubiłam tą maskę Solutions.

U mnie dziś dziwnie, mam dziwny nastrój, nic mi się nie chce. Byłam na korepetycjach, więc trochę grosza wpadło, przynajmniej taki pozytyw.
Czuję, że muszę coś zmienić w swoim życiu.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 19:07   #2325
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Kolejna, która wściekłe sączy.
Kiedyś bardzo lubiłam tą maskę Solutions.

U mnie dziś dziwnie, mam dziwny nastrój, nic mi się nie chce. Byłam na korepetycjach, więc trochę grosza wpadło, przynajmniej taki pozytyw.
Czuję, że muszę coś zmienić w swoim życiu.
Mi jakoś jej zapach przypomina spłuczkę do klozetu... ale działanie ok.

A co konkretnie zmienić?
ja muszę zmienic to, żeby nie być taką ugrzecznioną dupą wołową (rzyrafka pewnie znajdzie tu odniesienie do Różowych lat ) żebym nie bała się wyrażać własnego zdania, nawet jeśli komuś się to nie podoba...
A wy macie jakieś postanowienia? Niekoniecznie noworoczne?
aha, ja mam jeszcze jedno: nie kupować kosmetyków, tylko zużywać to co mam... a mam tego masę, a niekupowanie jest dla mnie baaardzo trudne
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 19:10   #2326
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
tak bardzo mi przykro, w tym wieku nie powinno się umierać..
uwielbiałam ją za rolę w Love and other disasters, no i cudownie tam wyglądała, zwłaszcza tańcząc tango w ciemnych włosach nadawałaby się na współczesną Audrey Hepburn
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2009-12-21 o 19:12
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 19:13   #2327
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Czuję, że muszę coś zmienić w swoim życiu.
A ja chcę, żeby nic się nie zmieniało. To jest jeszcze trudniejsze..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 19:28   #2328
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 19:47   #2329
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Ja byłam bardzo zadowolona z CC, slużył mi bardziej jak opatrunek przy wszelkiego rodzaju przesuszeniach, przemarznięciach czy przepieczeniach

[...]

Siedzę sama w dziale, jest tak koszmarnie lodowato że piszę w rękawiczkach Marzy mi się -30% w Sephorze na koniec roku, ale z drugiej strony zarobki aktualne to mniej więcej połowa poprzednich, skończył się czas pomadek Chanel :/ Nie wiecie czy w TBS jakichś promocji świątecznych nie ma?
Skoro i ty zachwalasz CC to się na pewno na niego skuszę po świętach, mam nadzieję, że się jeszcze coś ostanie z promocji.
A co do TBS, to interesuje cię kolorówka czy pielęgnacja? Bo jak byłam ostatnio, to było sporo zestawów świątecznych, mini-masełka pakowane po 3 szt., zestawy z żelem, mgiełką i czymś tam jeszcze, było w czym wybierać w każdym razie.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Już rano to widziałam, strasznie mi przykro, że tacy ludzie umierają (bardzo prawdopodobne, że na własne życzenie, faszerując się lekami i narkotykami). Tak samo było z Heathem Ledgerem na początku tego roku.


Bossy, aż mnie ciarki przeszły jak przeczytałam twoją historię, dobrze że nic się poważnego nie stało. Oby żadne grypsko się z tego przemarznięcia tylko nie rozwinęło.

Co do postanowień noworocznych, to też chciałabym zmienić swoje życie. Nie wiem w sumie co konkretnie, ale coś na pewno. Mam w sumie ku temu teraz okazję, mam nadzieję, że wyjazd przyniesie mi oprócz ciężkiej pracy także coś dobrego
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-21, 19:50   #2330
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Ale dzisiaj zmarzłam, i taki dzień dziwny był...
dobrze że już za mną ...

muszę jutro wybrać sie na zakup sukienki, nie chce mi sie.
Wogóle nie chce mi sie iść na tego sylwestra
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 20:37   #2331
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Skoro i ty zachwalasz CC to się na pewno na niego skuszę po świętach, mam nadzieję, że się jeszcze coś ostanie z promocji.
nie boisz się zapychania? ja już oczyma wyobraźni widzę efekt uboczny działania tego cuda, dlatego nie zamierzam się skusić
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 20:41   #2332
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Mi też się nie chce za bardzo tego Sylwestra. Muszę iść w starej sukience i butach, a kiedyś pożyczyłam ją ciotce i mi zdaje się ja trochę rozciągnęła w talii, nie dość, że mam małe wcięcie to jeszcze odstaje... no i buty też stare i jakoś tak będę się czuła chyba brzydko...
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 20:46   #2333
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nie boisz się zapychania? ja już oczyma wyobraźni widzę efekt uboczny działania tego cuda, dlatego nie zamierzam się skusić
Chyba będę musiała zaryzykować Często używam kremów o bogatych konsystencjach, że względu na suchą cerę i z tego co pamiętam, to poza Avene Hydrance z SPF15 chyba nic mnie ostatnimi czasy nie zapchało. Jeśli się nie sprawdzi to najwyżej zużyję go na inne suche partie ciała.

Odpukać, ale przesusz chyba powoli mi przechodzi, wczoraj na noc nałożyłam naprawdę grubaśną warstwę maseczki winogronowej YR (dzięki czemu wykończyłam tubkę) i dziś rano było już trochę lepiej, po nałożeniu pudru nie było widać suchych skórek.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 22:30   #2334
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Już rano to widziałam, strasznie mi przykro, że tacy ludzie umierają (bardzo prawdopodobne, że na własne życzenie, faszerując się lekami i narkotykami). Tak samo było z Heathem Ledgerem na początku tego roku.
Heath umarł już prawie dwa lata temu, w styczniu 2008 r.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 22:50   #2335
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Heath umarł już prawie dwa lata temu, w styczniu 2008 r.
Pozajączkowało mi się Ten czas strasznie szybko leci...
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 23:48   #2336
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
majonez kielecki rulez!!!

Ja dziś wypiłam kilka wściekłych psów z rodzinką i jestem trochę zakręcona w oczach ale ogólnie jest przyjemnie
poza tym zrobiłam sobie dziś delikatny peeling twarzy, maseczkę z min. Morza Martwego i nawilżająco-rozświetlającą Solutions
rulez rulez, am ten charakterystyczny ostry smaczeka nie tylko ocet jak cała reszta

A ja się nei maseczkowałam od chyba 2 miesięcy a Himalaye stoją i stoją i stoją
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
ja muszę zmienic to, żeby nie być taką ugrzecznioną dupą wołową (rzyrafka pewnie znajdzie tu odniesienie do Różowych lat ) żebym nie bała się wyrażać własnego zdania, nawet jeśli komuś się to nie podoba...
A wy macie jakieś postanowienia? Niekoniecznie noworoczne?
aha, ja mam jeszcze jedno: nie kupować kosmetyków, tylko zużywać to co mam... a mam tego masę, a niekupowanie jest dla mnie baaardzo trudne
Hehe, przez Ciebie będe musiała sobei przypomniec ten serial bo już nawet imion bohaterów nei pamiętam
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A ja chcę, żeby nic się nie zmieniało. To jest jeszcze trudniejsze..

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ale dzisiaj zmarzłam, i taki dzień dziwny był...
dobrze że już za mną ...
Vibesiu wszystkiego najnajnajnajnajnajnajnajn ajnajnajnajnajnaj!!!!!!!! !! Po pierwsze cierpliwości i wytrwałości w studiowaniu, po durgei zdrowia, szczęścia, miłości radości, fury dobrych kosmetyków i zawsze usmiechu


A ja dziś miałam tyle prezentów, ze aż nie chce mi się liczyć - najpierw od Mag, potem odebrałam z poczty Goshe, a niedanwo wróciłam z mamą z eskapady do makro
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 00:01   #2337
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Uf, ja ostatnio chodzę wykończona, pomagałam TŻowi w skończeniu i przygotowaniu do druku jego pracy licencjackiej - formatowaniu tekstu, bibliografii, przypisów, sprawdzaniu czy wszystko gra i ewentualnym powiększaniu treści (strasznie zwięźle pisze, ja nie wiem, jak tak można), na szczęście praca gotowa i jutro już oddaje.

Ale przy okazji przekonałam się, jaka to strasznie żmudna robota takie durne poprawki i mam zamiar przy moich magisterkach takie rzeczy robić na bieżąco.


Przyjechała za to już na Święta moja siostra i mam w końcu podkład i mogę się pomalować i nie będę wyglądać jak straszydło. Nie mam za to dalej odpowiedniego stroju na Sylwestra w stylu disco, żadna koleżanka nie ma mnie też za bardzo czym poratować, między innymi ze względu na rozmiar. A miałam zamiar niczego nie kupować, ale chyba trzeba będzie się wysilić i poszukać czegoś taniego.


Ktoś pytał o cenę Cold Creme w SP - to jest teraz coś koło 31 zł z groszami.


Juz tak późno a ja muszę jeszcze zmyć paznokcie i umyć włosy.

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------

A, i byłam dzisiaj u dentysty. Przez to usuwanie ósemek wiosną tego roku mam chyba uraz. Głupia plomba a ja trzęsłam się ze strachu. Kiedyś bałam się dentystów, ale nigdy aż tak.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 00:50   #2338
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ja się nei maseczkowałam od chyba 2 miesięcy a Himalaye stoją i stoją i stoją
Ja tak samo, jakoś nie mam do tego weny.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 07:13   #2339
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X


Jeszcze tylko dzisiaj w pracy i jutro wolne (o ile przyjdzie dziś do nas do biura ważna paczka, bo jeśli nie, to jutro trzeba będzie przyjść i czekać na nią, ale mam nadzieję, że kurier nie zawiedzie ). Niestety w przyszłym tygodniu nie mam wolnego i łącznie z Sylwestrem będę w pracy (albo codziennie albo co 2 dzień, bo musimy się jakoś z koleżanką podzielić tak, żeby codziennie ktoś był w biurze).
No, ale mam nadzieję, że przez te kilka świątecznych dni wypocznę na tyle by mieć siłę do dalszej pracy.



Vibesiu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia Życzę Ci dużo siły, uśmiechu na co dzień i przede wszystkim znalezienia prawdziwej miłości
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 08:05   #2340
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Na żywo też jest bardzo sympatyczna. Wiesz, że nigdy nie uczyła się aktorstwa (studiuje germanistykę) i to jej pierwsza rola?
Naprawdę? To jak dostała tę rolę? Tak z castingu? Jestem pod wrażeniem Może jednak ja też mam nadal szanse na zostanie gwiazdą filmową? A poznałaś ją? Czy po prostu widziałaś gdzieś?

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja jak przyjrzałam się na to moje to też pomyślałam, że to wygląda jak liszaj. Na szczęście dzięki maści cynkowej zaczęło blednąć i się zmniejszać, więc jestem dobrej myśli

Każda motywacja jest dobra


Ja cały dzień marzłam, bo w biurze było zimno, ale potem już poczułam się lepiej. Była wigilia (w składzie: ja, koleżanka z pracy i szefowa z prezesem), ale było całkiem sympatycznie
Najadłam się tak, że teraz ledwo wcisnęłam w siebie zupę, którą mama zrobiła

EDIT: Widziałyście?! http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=20420
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
tak bardzo mi przykro, w tym wieku nie powinno się umierać..
uwielbiałam ją za rolę w Love and other disasters, no i cudownie tam wyglądała, zwłaszcza tańcząc tango w ciemnych włosach nadawałaby się na współczesną Audrey Hepburn

Może spróbuję maść cynkową, też gdzieś mam... Wigilie pracowe to dla mnie szalenie krępujące zjawisko. Co do Brittany Murphy - strasznie szkoda, młoda, utalentowała, miała przed sobą na pewno jakąś wielką rolę. Jest taki film, mało popularny - Nigdylandia, tam miała super rolę, a i film bardzo... ciekawy, jak sen, jak baśń, warto zobaczyć




Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Skoro i ty zachwalasz CC to się na pewno na niego skuszę po świętach, mam nadzieję, że się jeszcze coś ostanie z promocji.
A co do TBS, to interesuje cię kolorówka czy pielęgnacja? Bo jak byłam ostatnio, to było sporo zestawów świątecznych, mini-masełka pakowane po 3 szt., zestawy z żelem, mgiełką i czymś tam jeszcze, było w czym wybierać w każdym razie.
Pielęgnacja, nie przepadam za kolorówka TBS. Mini masełka muszę obejrzeć koniecznie, ale zatstanawiam się - chyba lepiej po świętach?

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Czuję, że muszę coś zmienić w swoim życiu.
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość

A co konkretnie zmienić?
ja muszę zmienic to, żeby nie być taką ugrzecznioną dupą wołową (rzyrafka pewnie znajdzie tu odniesienie do Różowych lat ) żebym nie bała się wyrażać własnego zdania, nawet jeśli komuś się to nie podoba...
A wy macie jakieś postanowienia? Niekoniecznie noworoczne?
aha, ja mam jeszcze jedno: nie kupować kosmetyków, tylko zużywać to co mam... a mam tego masę, a niekupowanie jest dla mnie baaardzo trudne
Ja rok temu w grudniu popełnilam masę błędów. Podjęłam wiele bardzo złych decyzji - zarówno zawodowych jak i osobistych. Bardzo wierzę, że nowa praca rok później, też w grudniu, to taki znak, że idzie ku lepszemu Ale ten rok... to był długi rok, musiałam strasznie szybko dorosnąć i szkoda mi tego, co straciłam. Postanowień chyba brak - poza standardowymi: mniej pić, mniej jeść, więcej się ruszać

---
Czy to możliwe, że jeden kosmetyk zapycha skórę jednej części ciała,a innej nie Używałam masła AA kakaowego, porobily mi się takie nieładne potówki na nogach. Przerzuciłam się na olejek awokado Nivea (bardzo fajny, warto wypróbować ) - mam cały dekolt w krostkach, a nogi gładkie


AAaa.. macałam paletkę IsaDory, tą do smoky.... Nie wiem, czy ktoś czasem nie doniósł, ale... Jest maaatooowaaaa
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.