Kosmetyki APC - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-07, 10:53   #2131
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez MagJa
To może faktycznie w tym tkwi tajemnica sukcesu Ja cienie APC jak i wszystkie inne nakładam pędzelkiem. Apliaktory odeszły w zapomienie odkąd pierwszy raz użyłam pędzelka do cieni... Chyba jednak będę musiała je wygrzebać i popróbować...
też odrzuciłam pacynki po zakupie pędzli ale jednak sypkie, zwłaszcza te drobniutkie z APC wolę nakładać aplikatorkiem.

Mam pytanie do wizażanek które skarżą się na cienie, głównie chodzi mi o cień turkusowy. Skąd go macie- sklep, zamówienie netowe czy jakieś inne źródło (np.wymiana na Targowisku
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2006-04-07 o 13:12
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 14:14   #2132
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez agabil1
nie wiem jak Wy je aplikujecie ja problemów żadnych nie mam z nimi. Nie stosuję żadnej bazy, nie pudruję powieki bo wówczas cień zbyt dobrze się nie trzyma (nie ma przyczepności) i jest ok.
Na prośbę Lovisy
Jeszcze raz dzięki Aga, bardzo pomoglas mi w zdecydowaniu się
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 15:12   #2133
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez agabil1
Mam pytanie do wizażanek które skarżą się na cienie, głównie chodzi mi o cień turkusowy. Skąd go macie- sklep, zamówienie netowe czy jakieś inne źródło (np.wymiana na Targowisku
Ja mam powiedzmy z wymianki, a prawdę mówiąc do Papryczkiii jako prezent A Pomadka ma ode mnie. A co to ma do rzeczy??
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 15:14   #2134
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez agabil1
Mam pytanie do wizażanek które skarżą się na cienie, głównie chodzi mi o cień turkusowy. Skąd go macie- sklep, zamówienie netowe czy jakieś inne źródło (np.wymiana na Targowisku
Mój zamówiłam przez net
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 16:59   #2135
kaczina
Rozeznanie
 
Avatar kaczina
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 501
GG do kaczina
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez agabil1
Kurczę, muszę chyba zamówić puder nr1 sypki bo kończy mi się i mam ochotę na ten różowy rozświetlający chyba będzie dawał bardziej naturalne wykończenie niż srebrny na przykład?
Aguś zamawialas moze juz ten sypki puder rozowy rozswietlajacy, albo czy ktoras z Wizazanek miala go albo ten sloneczny, tez sie ciekawie prezentuje?
I czy ktos testowal ten puder sypki brazujacy lekko blyszczacy nr 3? Chcialabym sobie zamowic jakis puder brazujacy do podkreslania kosci policzkowych, ale nie wiem ktory by sie najlepiej spisal pod tym wzgledem?
Aha i czy moze sie ktos wypowiedziec o kulkach nr 1 (naturalny) i 3 (oliwkowy)?
kaczina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 17:14   #2136
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Wink Dot.: Kosmetyki APC

Ja jestem w posiadaniu tego rozświetlajacego - słonecznego i musże poiedzieć, ze jestem bardzo zadowolona.
Znalazłam dla niego mnóstwo mozliwosci zastosowania. Od klasycznego nanoszenia pędzlem - choć to bardziej efekt wieczorowy, po mieszanie go z podkładem aby uzyskać podkład rozświetlajacy pasujacy dla cieplucha
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 18:53   #2137
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki APC

mój turkus mam z targowiska i jest ok
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-07, 18:56   #2138
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Kosmetyki APC

Nakładam cień tak samo jak opisałaś wyżej. Nakładam aplikatorami, pędzelków prawie w ogóle nie uzywam do makijażu...
Mam odsypkę cieni apc od Magja i 2 kolory od innej wizażanki.

Mam tez sypki Bell i nie ma mowy o jakiś prześwitach itp. APC są jakieś dzwiolągi... pod wzgledem nakłądania.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 18:58   #2139
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez kaczina
Aguś zamawialas moze juz ten sypki puder rozowy rozswietlajacy, albo czy ktoras z Wizazanek miala go albo ten sloneczny, tez sie ciekawie prezentuje?
I czy ktos testowal ten puder sypki brazujacy lekko blyszczacy nr 3? Chcialabym sobie zamowic jakis puder brazujacy do podkreslania kosci policzkowych, ale nie wiem ktory by sie najlepiej spisal pod tym wzgledem?
Aha i czy moze sie ktos wypowiedziec o kulkach nr 1 (naturalny) i 3 (oliwkowy)?
wypowiadałam się o kulkach nr1 są takie brązowo-bezowe, u mnei sprawdzały się dobrze w roli różu. Oliwkowe łądnie brązują jasną karnację, mają sporo jasnych kuleczek.
Co do sypkiego różowego i słonecznego oraz oudru nr 3 -będę je mieć
wówczas na pewno napiszę

MagJa-a Papryczkaa skąd ma?
Napisałam do APC o Waszych problemach wydaje mi sie bardzo dziwne że ja nie mam takowych a przecież testowałam ich wszystkie kolory.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 19:05   #2140
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Pomadka
APC są jakieś dzwiolągi... pod wzgledem nakłądania.
Albo one albo Ty
Żartowałam
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 19:13   #2141
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Nakładam cień tak samo jak opisałaś wyżej. Nakładam aplikatorami, pędzelków prawie w ogóle nie uzywam do makijażu...
Mam odsypkę cieni apc od Magja i 2 kolory od innej wizażanki.

Mam tez sypki Bell i nie ma mowy o jakiś prześwitach itp. APC są jakieś dzwiolągi... pod wzgledem nakłądania.
musi być coś nie tak z tym akurat cieniem, skoro ja nie mam takich problemów
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-07, 20:00   #2142
Etiuda
Raczkowanie
 
Avatar Etiuda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 465
Dot.: Kosmetyki APC

No, nareszcie zachwyty bladną i zaczyna się mówić głośno o jakości tego wszystkiego.
Etiuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 20:03   #2143
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez agabil1
musi być coś nie tak z tym akurat cieniem, skoro ja nie mam takich problemów
Aga mnie z każdym cieniem sypkim apc tak się robi.

Trochę się muszę namachać, aby potuszować "łaty", zanim gdzies wyjdę do ludzi.


Cytat:
Napisane przez rzyrafka
Albo one albo Ty
Żartowałam


__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 20:07   #2144
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Etiuda
No, nareszcie zachwyty bladną i zaczyna się mówić głośno o jakości tego wszystkiego.
dlaczego zachwyty? Każdy pisze o swoich doświadczeniach, nie zauważyłam jakiegoś masowego naciągania faktów
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 20:50   #2145
Etiuda
Raczkowanie
 
Avatar Etiuda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 465
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez agabil1
dlaczego zachwyty? Każdy pisze o swoich doświadczeniach, nie zauważyłam jakiegoś masowego naciągania faktów
No bo tyle miesięcy nikt nic nie pisnął o łysiejących plackach a jak jedna się odważyła to kolejne jednak rację przyznały hehe
Etiuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 21:28   #2146
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Kosmetyki APC

Etiuda, coś mi się wydaje, że kwestia placków była już poruszana w tym wątku A ja poruszyłam ją teraz w celu uzyskania konkretnych instrukcji jak nakładać te cienie tak, żeby tych plackow nie było




I tak: nałożyłam dzisiaj cień nr 17 (żywa zieleń - piszę który kolor, bo te ciemne są chyba mniej trwałe ) pacynką dołączoną do cieni, lekko zwilżoną w wodzie, dociskając do powieki. Na prawym oku na bazę ArtDeco, na lewym na bazę i fixator ArtDeco. Na fixatorze cień był jakby minimalnie mniej błyszczący, na bazie wyglądał pięknie Po 10 godzinach cień jest prawie nienaruszony, zauważyłam tylko lekki ubytek koloru w miejscu załamania powieki, tzn. jest w nim mniej zielono Jutro spróbuję kolor ciemno -zielony i -fioletowy, czyli te same, w których zrobiły mi się dziury jak nakładałam je pędzelkiem. Na razie wychodzi na to, że same cienie są w porządku, a wszystko zależy od techniki i wprawy.

Jednak nie odważę się nałożyc ich na gołą powiekę, bo mam takie oczyska, na których cienie bez bazy zbijają się w ciagu godziny Więc moja ocena byłaby w tym wypadku funka kłaków warta
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 21:38   #2147
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Kosmetyki APC

Ja już wcześniej narzekałam na dziwne znikanie, "łysienie" cieni APC. Wtedy nie spotkało się to z wielkim zainteresowaniem... ale sygnalizowałam "problem".
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 06:21   #2148
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

ja nie odpowiadam za wszystkie opinie w tym wątku piszę własne obserwacje poparte doświadczeniami na moich powiekach i koleżanek
Łyse placki nie pojawiają się u wszystkich z tego co widzę, tak samo znikanie cienia. Dojdziemy jakoś do przyczyny tego.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 11:50   #2149
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Talking Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez kaczina
I czy ktos testowal ten puder sypki brazujacy lekko blyszczacy nr 3? Chcialabym sobie zamowic jakis puder brazujacy do podkreslania kosci policzkowych, ale nie wiem ktory by sie najlepiej spisal pod tym wzgledem?
Aha i czy moze sie ktos wypowiedziec o kulkach nr 1 (naturalny) i 3 (oliwkowy)?
Mogę jeszcze sie wypowiedzieć co do brazującego numer 3. Wyglada naprawde ładnie w świetle dziennym, te drobinki naprawde ładnie sie błyszczą w słońcu i jesli na taki efekt liczysz to polecam. ja ogólnie nie jestem zadowolona, uważam ze można kupic o wiele lepszy puderek brazujacy.

Nie umiem określić ale cos mi w nim nie pasuje. Jak sie nim upudruje i siedzę np w sztucznym oswietleniu to znajomi mi sie jakos dziwnie przygladaja i mówia ze cos im nie pasuje z kolorem, zę jakos tak sztucznie, a nakładam go bardzo mało ale muszę powiedzieć ze w swietle dziennym wyglada naprawde pięknie, ale taki sam efekt osiaga moja koleżanka z pudrem firmy sensique rozświetlajacym za ok 5zł a w sztucznym swietle wyglada ładnie.
Tak wiec ja go ponownie nie zakupię.

A co do cieni i ich plackowatego wygladu to wydaje mi sie ze to musi zależeć od powieki a nie jakosci cienia, u mnie wyglada super, wszyskie koleżanki zadowolone.Kazdemu cos innego odpowiada. U mnie np wszystkie cienie nie trzymaja sie dłuzej niz 2h a innym osobom ten sam cały dziń i tez mogłabym mówić ze kiepskie, ale wiem że taki urok moich powiek
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-08, 11:56   #2150
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez agabil1
MagJa-a Papryczkaa skąd ma?
Napisałam do APC o Waszych problemach wydaje mi sie bardzo dziwne że ja nie mam takowych a przecież testowałam ich wszystkie kolory.
Nie wiem skąd Papryczkaa miała te cienie, podejrzewam, że ze sklepu, bo ja dostałam jeden od niej (miała jeszcze jakiś drugi na zbyciu, bo jej w ogóle nie spasowały) przed tym wielkim BUM na APC, przed masowymi zamówieniami przez net Może jakaś trefna partia kiedyś była
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 20:13   #2151
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki APC

Ja nie mam problemów z plackami, ewentualnie ze ścieraniem się cienia, ale bardzo równomiernym, więc nie narzekam. Tylko, że ja zawsze na mokro nakładam
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2006-04-09 o 08:45
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 20:57   #2152
kaczina
Rozeznanie
 
Avatar kaczina
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 501
GG do kaczina
Dot.: Kosmetyki APC

Dzieki dziewczyny, to chyba jednak zostane przy moim brazujacym Vipera, bo sie zastanawialam nad zmiana, a poczekam na opinie na temat rozswietlajacych różowego i slonecznego i kulek nr 13
kaczina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 10:40   #2153
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez kaczina
Dzieki dziewczyny, to chyba jednak zostane przy moim brazujacym Vipera, bo sie zastanawialam nad zmiana, a poczekam na opinie na temat rozswietlajacych różowego i slonecznego i kulek nr 13
powinnam niedługo dostać ten nr 3 z sypkich i różowy oraz słoneczny uzbrój się w cierpliwość.
Przekażę Wasze opinie APC , sama jestem ciekawa dlaczego tak się niektórym dzieje nakładałam swoje cienie na różne powieki, zawsze bez bazy i nie było kłopotów.
Idę umierać, wybaczcie jak mnie jakiś czas nie będzie.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 13:03   #2154
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Kosmetyki APC

A ja mysle, ze wszystko zalezy faktycznie od techniki i wprawy - ja na poczatku nakladalam sypkie cienie apc pedzlem o faktycznie sie brzydko osypywaly. Kilka tygodni temu porpzeczytaniu porad Agi (juz nei wiem nawet gdzie) zaczelam nakladac je pacynkami i.........od tej pory jest coraz lepiej. Maluje tymi cieniami i siebie i innych, nigdy nie uzywam bazy i na serio efekty sa coraz lepsze - czuje, ze "opanowalam" juz te cienie i teraz moge sie tylko cieszyc ich jakoscia. Co doporownan - mam kilka sypkich burzujek, za ktore zaplacilam duzo wiecej niz za apc i prawde mowiac jakosciowo apc nawet do piet nie dorastaja... a intensywnosci kolorow nie da sie wcale porownac. Mam takze dwa cienie sypkie MAC-a i tutaj jest juz mozliwosc porownania - apc wydaje mi sie bardziej mialki i lepiej sie trzyma jak sie opanuje w koncu trudna sztuke jego trzymania, MAC jest taki bardziej...hmmm.... "zwarty" w tej swojej sypkosci ale ciut gorzej sie na oczkach trzyma.... generalnie to apc zaskoczyly mnie bardzo pozytywnie, szczegolnie biorac pod uwage stosunek jakosc/cena. Pozostaje mi tylkomiec nadzieje, ze oferta tej firmy bedzie sie rozrastac i kolorow bedzie systematycznie rpzybywac

Agus, Ty nie umieraj tylko sie kuruj!!!!
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 13:08   #2155
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez knotie
A ja mysle, ze wszystko zalezy faktycznie od techniki i wprawy - ja na poczatku nakladalam sypkie cienie apc pedzlem o faktycznie sie brzydko osypywaly. Kilka tygodni temu porpzeczytaniu porad Agi (juz nei wiem nawet gdzie) zaczelam nakladac je pacynkami i.........od tej pory jest coraz lepiej. Maluje tymi cieniami i siebie i innych, nigdy nie uzywam bazy i na serio efekty sa coraz lepsze - czuje, ze "opanowalam" juz te cienie i teraz moge sie tylko cieszyc ich jakoscia. Co doporownan - mam kilka sypkich burzujek, za ktore zaplacilam duzo wiecej niz za apc i prawde mowiac jakosciowo apc nawet do piet nie dorastaja... a intensywnosci kolorow nie da sie wcale porownac. Mam takze dwa cienie sypkie MAC-a i tutaj jest juz mozliwosc porownania - apc wydaje mi sie bardziej mialki i lepiej sie trzyma jak sie opanuje w koncu trudna sztuke jego trzymania, MAC jest taki bardziej...hmmm.... "zwarty" w tej swojej sypkosci ale ciut gorzej sie na oczkach trzyma.... generalnie to apc zaskoczyly mnie bardzo pozytywnie, szczegolnie biorac pod uwage stosunek jakosc/cena. Pozostaje mi tylkomiec nadzieje, ze oferta tej firmy bedzie sie rozrastac i kolorow bedzie systematycznie rpzybywac
Chyba jednak wygrzebię to zagubione pacynki, bo widzę, że coraz więcej głosów ZA się pojawia. W sumie większych problemów z osypywaniem nie mam, bo się już wprawiłam w nakładaniu cieni sypkich IB czy RR czy Gosh, ale te placki są irytujące... Jak już spróbuję pacynkami, to dam znać czy jest poprawa czy nie.

Cytat:
Agus, Ty nie umieraj tylko sie kuruj!!!!
Właśnie, kuruj się kuruj I nie zarażaj Ja chyba za dużo na tym wątku przebywam, bo chyba mnie zaraziłaś Dziś jestem nie-do-życia
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 14:11   #2156
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Kosmetyki APC

Zaraz szlag mnie trafi :/ chcę zrobić w APC zamówienie i nie da się . Wszystkie e-maile do nich wracają, telefonu nikt nie odbiera. Czy komuś udało się ostatnio złożyć zamówienie?
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 15:14   #2157
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Zaraz szlag mnie trafi :/ chcę zrobić w APC zamówienie i nie da się . Wszystkie e-maile do nich wracają, telefonu nikt nie odbiera. Czy komuś udało się ostatnio złożyć zamówienie?
moze to dlatego, że pan Paweł jest na targach w Bolonii, choć na moje maile z piątku odpowiadal ktoś z zespołu APC
knotie, MagJa kuruję się-nie mam wyjścia bo inaczej wyląduję pod kroplówką MagJa, zdrowiej
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 15:14   #2158
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki APC

ten rozświetlający słoneczny jest cuuuuuuuuuuuuudny
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 15:29   #2159
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez agabil1
knotie, MagJa kuruję się-nie mam wyjścia bo inaczej wyląduję pod kroplówką MagJa, zdrowiej
Nawet tak nie mow Kuruj sie a my Ci tu wyslemy pozytywna energie
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 19:02   #2160
kaczina
Rozeznanie
 
Avatar kaczina
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 501
GG do kaczina
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
ten rozświetlający słoneczny jest cuuuuuuuuuuuuudny
A cos wiecej? Nie jest za ciemny?
kaczina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-01 19:31:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.