Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-03, 10:35   #1771
zanetaha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

malpkajuja czemu mam jechac do innej pracy, jesli mam predyspozycje (referencje) i doswiadczenie wlasnie w tej pracy? To opieka nad dziecmi sprawia mi przyjemnosc i wiem ze w tym sobie poradze, a co do innych opcji nie mam pewnosci, a po co ryzykowac?

taliena no wlasnie mnie tez to dziwi.. moze sie pomylila i mialo byc za msc 400f? bo to by moglobyc :P


rielka90 a opowiedz mi o swojej rodzinie
No wlasnie podejrzewam ze sie pomylila, a dogadac sie z nia dogadam, bo mimo ze piszemy meile po angielsku, jak do mnie dzwonila pierwszy raz to gadalysmy po polsku. Bo to Ukrainka :p

Edytowane przez zanetaha
Czas edycji: 2010-01-03 o 10:37 Powód: dopisane
zanetaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 10:49   #1772
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

Cytat:
Napisane przez zanetaha Pokaż wiadomość
malpkajuja czemu mam jechac do innej pracy, jesli mam predyspozycje (referencje) i doswiadczenie wlasnie w tej pracy? To opieka nad dziecmi sprawia mi przyjemnosc i wiem ze w tym sobie poradze, a co do innych opcji nie mam pewnosci, a po co ryzykowac?
dziewczynom chodzi raczej o formę, au pair to wybitnie nie zarobkowa praca, z tego co pamiętam, to nawet prawnie jest obwarowane różnymi zastrzeżeniami, dla Ciebie lepiej chyba byłoby być pełnoetatową nianią....
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 10:59   #1773
zanetaha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

orenda i wszelkie inne Miłe Panie.
Wiem, że chcecie dobrze, ale ja wiem czego pragnę i jak ma to wyglądać. Zatem mowienie co by było dla mnie lepsze nie jest wskazane. Nie lubie tego :/ I mam na codzien tego dosyc od mojej Drogiej Rodzicielki. Wiec proszę - darujcie.
zanetaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 11:21   #1774
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

Cytat:
Napisane przez rielka90 Pokaż wiadomość
- uffff... ciesze sie,ze tak to przyjelas.



- 400£ per week ?????? chyba cos tu nie haloooooooo!
[jak juz to chyba na miesiac; albo mnie juz bezczelnie wyzyskujá ]
btw: jezeli dogadasz sie z niá na skype, to znaczy ze jednak cos tam umiesz
~~~~
haha... ja tez dzis smigam na randke, ciekawe z kim,nie?

aaaaa...przypomniala mi sie wlasnie adka,hihi
ona dzis wraca z sylwestrowego maratonu na trasie Paryz-Amsterdam.
aduuuuuuuuuuus....! i jak tam ?? zyjesz ??
no wlasnie sie zastanawiam.....z KIM?! :coje st:

Cytat:
Napisane przez zanetaha Pokaż wiadomość
orenda i wszelkie inne Miłe Panie.
Wiem, że chcecie dobrze, ale ja wiem czego pragnę i jak ma to wyglądać. Zatem mowienie co by było dla mnie lepsze nie jest wskazane. Nie lubie tego :/ I mam na codzien tego dosyc od mojej Drogiej Rodzicielki. Wiec proszę - darujcie.

Kochana
od razu sie domysliłam po Twoim pierwszym poscie ze Twoj wyjazd ma byc formą ucieczki. Nic w tym złego. Ba, powiem nawet ze to dobry pomysł bo wyjedziesz, odpoczniesz od problemów, "problemy" od Ciebie odpoczną, przemyslą sobie rózne sprawy...A jak wyjdziesz jako au pair masz kieszonkowe i dach nad głową. Brzmi doskonale.


Moja droga, piszesz ze wiesz czego pragniesz i jak to ma wyglądac- wszystkie mamy swoje marzenia i wymagania i uwierz, baaardzo często mijają się one z rzeczywistością. Kazda z nas wiedziała jak ma wyglądac jej au pairowanie, i nie raz ( jesli czytałas wątek ten i starszy to wiesz) nie było to do konca tak jak miało wygladac, wiec...uważam ze powinnas sobie darowac akurat w tym wątku to hasło. Tu, niestety wielokrotnie MY musimy sie dostosowywac do warunków, a nie warunki do nas.
Nikt Ci nie chce tu niczego narzucac, to jest wątek dla au pair wiec paradoksem byloby przeganianie stad dziewcząt i proponowanie im innych form pracy. Nie denerwuj sie prosze, bo dziewczyny z tego co widze staraja sie Ciebie rozumiec i Twoje potrzeby ( a wyraźnie zaznaczyłas, ze pieniażki nie są takie bez znaczenia). Chciałby Ci one uswiadomic ze z załozenia au pair nie jest wyjazdem zarobkowym. Owszem- zdarzają sie rodziny które dobrze placą, ale to jesli chodzi o anglię to jest do 100 Ł tygodniowo+ ewentualne nagodziny- jesli rodzina za to placi.
wiec, zeby bylo jasne- nie nastawiaj sie na duzą kase, bo mozesz sie rozczarowac. Jednak zycze Ci dobrej rodziny, która będzie dobrze placic. sporo pracy- owszem. ( z naszego doświadczenia: jesli ktos Ci proponuje tak dużą sumę tygodniowo, to trzeba sie zastanowic a najlepiej...nawet nie brac takiej opcji pod uwagę, poniewaz oszusci liczą na naiwnosc dziewczyn, które chcą kokosy zarabiac)

Skoro lubisz dzieci i wiesz ze zajmujesz sie nimi dobrze i masz referencje - to świetnie. Musisz cierpliwie czekac, tych stron nie ma za wiele a i ogłoszen tez nie ma niewiadomo ile.
aaa przypomniało mi sie, na www.ang.pl czasem na forum dziewczyny tez piszą, że szukają kogos na swoje miejsce.

aaaaa jeszcze jedno
probuje jakos ustawic wszystko pod Twoje aspiracje, umiejetnosci i wymagania.
a co powiesz na bycie nianią- a nie au pair. Tu masz zarobki na godzine, co tygodniowo przy takiej samej pracy jest duzo więcej. Jedna kwestia- sama musiałabys znalezc sobie lokum. Ale na początek mogłabys zaczepic sie u kogos znajomego, dorzucac sie do czynszu...a pozniej z biegeiem czasu sie usamodzielnic.


to chyba tyle ode mnie, więcej pomysłów nie mam.
Zycze cierpliwosci i powodzenia!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood

Edytowane przez roux666
Czas edycji: 2010-01-03 o 11:26
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 11:51   #1775
rielka90
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 466
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

roux no jak to z kim? - patrz na moj podpis
mam nadzieje,ze dzis zamienimy ta brazylijská restauracje na jakás inná

a! kochana. zapomnialam! normalnie wrecz czekalam na Twojego
posta, podsumowujácego wypociny dziewczyn na temat pracy jako aupair
brawa nikt lepiej tego ujac nie mogl.
__________________
zapuszczam włoski.... aż do ślubu
jest 80cm



-naiwność łatwowiernego baranka?
być może, ale dobrze mi z tym...
rielka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 11:54   #1776
taliena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 205
GG do taliena
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

Mamusia roux
taliena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 11:58   #1777
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

Cytat:
Napisane przez rielka90 Pokaż wiadomość
roux no jak to z kim? - patrz na moj podpis
mam nadzieje,ze dzis zamienimy ta brazylijská restauracje na jakás inná

a! kochana. zapomnialam! normalnie wrecz czekalam na Twojego
posta, podsumowujácego wypociny dziewczyn na temat pracy jako aupair
brawa nikt lepiej tego ujac nie mogl.
hah no przeciez sie nabijaaam.
zamiast mowic, ze masz randke chwalipięto lepiej napisz co i jak.
aa i gdzie gat demyt są zdjeciaaa!!
lol mam podobne zapędy jesli chodzi o facetów do Ciebie (lol) wiec...pokazzuuuj goo noooooo!!!

Cytat:
Napisane przez taliena Pokaż wiadomość
Mamusia roux

hah.
nie no...to ja chyba przystopuje z moimi mądrosciami..
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 12:13   #1778
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

Cytat:
Napisane przez zanetaha Pokaż wiadomość
orenda i wszelkie inne Miłe Panie.
Wiem, że chcecie dobrze, ale ja wiem czego pragnę i jak ma to wyglądać. Zatem mowienie co by było dla mnie lepsze nie jest wskazane. Nie lubie tego :/ I mam na codzien tego dosyc od mojej Drogiej Rodzicielki. Wiec proszę - darujcie.

ups myślałam, że własnie na rady liczysz, ale w taki razie - przepraszam.

też jestem ciekawa relacji Adki
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 12:34   #1779
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

Zanetaha, ale nikt Ci na siłę nie wciska swoich pomysłów. Dziewczyny tylko proponują. Jeśli chcesz być nianią - ok, ale wtedy nie rozglądaj się na forach operkowych, bo raczej nie znajdziesz zadowalającej Cię pensji w ten sposób.

Kochane, błagam o duchowe wsparcie, bo znajomi już nie wytrzymują. Cały czas się nie odzywamy z chłopakiem... Mamy te cholerne ciche dni i to tak bardzo boli... Ale zadzwonił w Sylwestra, rozmawialiśmy. Wiecie, na początku zupełnie normalna rozmowa, słyszałam, że się cieszy, że rozmawiamy. Zapytał, gdzie ja jestem ( bo spędzaliśmy oddzielnie przez tę awanturę ), powiedziałam, że u mojego przyjaciela, to on:" O, to tak, jak myślałem". No i trochę się wzruszyliśmy, ja lekko zaczęłam go przepraszać i mówiłam, że zrozumiałam moje głupstwa i nigdy się tak nie bałam, że go stracę. On też się wzruszył i powiedział, że nie może spać po nocach i w ogóle... Powiedział, że jeszcze po północy zadzwoni, ale nie mógł się dodzwonić, więc napisał smsa z buziakami noworocznymi, a potem mu telefon padł, bo ja próbowałam się z nim skontaktować.
A co było najmilsze... O 8 rano napisał mi smsa, że jest już w domu, że było ok u niego i żebym napisała jak u mnie i jak ja się bawiłam. To odpisałam, chciałam jak najbardziej neutralnie, ale z uśmiechem.
I następnego dnia napisałam, co tam u niego, że mam nadzieję, że wszystko ok i że nie musi odpisywać, jeśli jeszcze nie jest gotowy. No i na razie nie odpisuje.
Denerwuję się, że go stracę. Jutro mam urodziny i moim skrytym marzeniem jest to, że chociaż go usłyszę przez telefon.
Pomocy. ;(
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 14:19   #1780
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Zanetaha, ale nikt Ci na siłę nie wciska swoich pomysłów. Dziewczyny tylko proponują. Jeśli chcesz być nianią - ok, ale wtedy nie rozglądaj się na forach operkowych, bo raczej nie znajdziesz zadowalającej Cię pensji w ten sposób.

Kochane, błagam o duchowe wsparcie, bo znajomi już nie wytrzymują. Cały czas się nie odzywamy z chłopakiem... Mamy te cholerne ciche dni i to tak bardzo boli... Ale zadzwonił w Sylwestra, rozmawialiśmy. Wiecie, na początku zupełnie normalna rozmowa, słyszałam, że się cieszy, że rozmawiamy. Zapytał, gdzie ja jestem ( bo spędzaliśmy oddzielnie przez tę awanturę ), powiedziałam, że u mojego przyjaciela, to on:" O, to tak, jak myślałem". No i trochę się wzruszyliśmy, ja lekko zaczęłam go przepraszać i mówiłam, że zrozumiałam moje głupstwa i nigdy się tak nie bałam, że go stracę. On też się wzruszył i powiedział, że nie może spać po nocach i w ogóle... Powiedział, że jeszcze po północy zadzwoni, ale nie mógł się dodzwonić, więc napisał smsa z buziakami noworocznymi, a potem mu telefon padł, bo ja próbowałam się z nim skontaktować.
A co było najmilsze... O 8 rano napisał mi smsa, że jest już w domu, że było ok u niego i żebym napisała jak u mnie i jak ja się bawiłam. To odpisałam, chciałam jak najbardziej neutralnie, ale z uśmiechem.
I następnego dnia napisałam, co tam u niego, że mam nadzieję, że wszystko ok i że nie musi odpisywać, jeśli jeszcze nie jest gotowy. No i na razie nie odpisuje.
Denerwuję się, że go stracę. Jutro mam urodziny i moim skrytym marzeniem jest to, że chociaż go usłyszę przez telefon.
Pomocy. ;(
Kochana, on niewątpliwie tęskni za Toba. Kocha. To przeciez widac, przynajmniej z tego co piszesz, z tego co on Ci powiedział.
Sylwester sylwestrem, urodziny są wiekszym wydarzeniem, wydaje mi sie ze powinien się odezwac.
Kinia, zarówno on jak i Ty potrzebujecie czasu i pomocy...
Ale....niech Ci przez głowe nie przejdzie ze ten człowiek mogłby chciec Cie zostawic....Przynajmniej jak dla mnie wydaje się to mało możliwe.
On musi miec pewnosc ze bdzie znowu jak dawniej, a przynajmniej podobnie. Jest tylko człowiekiem i moze pewne problemy go przerosły.
Mówiłas, ze masz wizytę u psychologa za niedługo. Napisz/ powiedz mu ze wiążesz z nią duze nadzieje...i ..moze porozmawiaj ze swoim terapeutą, czy mogłabys przyjsc na jedną z wizyt z chłopakiem.
To pewnie juz calkiem inna terapia itd, ale...jemu tez potrzeba troche wsparcia i wiary...

Bedzie dobrze Kinia, trzeba cierpliwosci...najwazniej sze, ze dalej Was do siebie ciągnie, wszystko powoli naprawicie!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 14:35   #1781
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Kochana, on niewątpliwie tęskni za Toba. Kocha. To przeciez widac, przynajmniej z tego co piszesz, z tego co on Ci powiedział.
Sylwester sylwestrem, urodziny są wiekszym wydarzeniem, wydaje mi sie ze powinien się odezwac.
Kinia, zarówno on jak i Ty potrzebujecie czasu i pomocy...
Ale....niech Ci przez głowe nie przejdzie ze ten człowiek mogłby chciec Cie zostawic....Przynajmniej jak dla mnie wydaje się to mało możliwe.
On musi miec pewnosc ze bdzie znowu jak dawniej, a przynajmniej podobnie. Jest tylko człowiekiem i moze pewne problemy go przerosły.
Mówiłas, ze masz wizytę u psychologa za niedługo. Napisz/ powiedz mu ze wiążesz z nią duze nadzieje...i ..moze porozmawiaj ze swoim terapeutą, czy mogłabys przyjsc na jedną z wizyt z chłopakiem.
To pewnie juz calkiem inna terapia itd, ale...jemu tez potrzeba troche wsparcia i wiary...

Bedzie dobrze Kinia, trzeba cierpliwosci...najwazniej sze, ze dalej Was do siebie ciągnie, wszystko powoli naprawicie!
Tak, już raz byłam u psychologa, następna wizyta pojutrze. Mówiłam mu o tym i wiecie, na pierwszej wizycie psycholog niewiele powiedział. Tylko zadał jedno z tych swoich retorycznych pytań:" Czyli Pani partner postawił Pani granicę, tak?"...
No i ma skubaniec świętą rację.
Ja generalnie miałam problemy ze sobą od pół roku, zresztą wiecie, jak było, te nasze rozstania-nierozstania. Z perspektywy czasu widzę, że było w tym naprawdę mnóstwo moich błędów... A mój M. już tego nie wytrzymywał i mówił wiele pod wpływem emocji, które dusił w sobie. Ja jestem wybuchowa, więc się wyżywałam na wszystkim, co się rusza...
Nigdy, przenigdy się tak nie bałam...
Ja wiem, że będzie dobrze. Podnoszę się z tej za*****j depresji. Matko, nikomu tego nie życzę, tego uczucia, że jest się przygwożdżonym do łóżka, że jutro to tylko kolejna męczarnia... I tych myśli samobójczych i robienia krzywdy samej sobie... Kurde, przepraszam, ale ja muszę gdzieś to wylać. A wątki w dziale " Intymnie " to nie dla mnie zabawa.
Wiele osób mi mówi, że on potrzebuje czasu i że raczej na pewno mnie nie zostawi. Ale wiecie, ja sobie lubię jeszcze dopisywać czarne scenariusze. Chociaż pracuję nad tym.
Poza tym boli to, że na fejsbuku jest informacja o koncercie zespołu, w którym gra, a ja jeszcze nie dostałam zaproszenia. A mam niesamowitą ochotę przyjść, jak na każdy jego koncert i zobaczyć, jak gra na scenie.
Ale ma w opisie świeczkę za mojego Tatę cały czas...
I nie wiem, wrzucił na fejsa piosenkę, która wydaje mi się, że może być do mnie, ale sama nie wiem, skoro to muzyk, to może po prostu mu się spodobała.
Laseczki, jesteście niezastąpione!!!:ro za:
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 15:12   #1782
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

Kinia,

mysle,ze bedzie dobrze,ze wrocicie do siebie, ale

nie warunkuj swojego calego zycia od niego...bo jesli cos Wam by nie wyszlo to posypiesz sie jak domek z kart. Skup sie moze na innych rzeczach, na innych ludziach(wolontariat? ), a nie ze zyjesz myslac tylko o tym kiedy sie odezwie

pozdro
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 15:23   #1783
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

Cytat:
Napisane przez milka8686 Pokaż wiadomość
Kinia,

mysle,ze bedzie dobrze,ze wrocicie do siebie, ale

nie warunkuj swojego calego zycia od niego...bo jesli cos Wam by nie wyszlo to posypiesz sie jak domek z kart. Skup sie moze na innych rzeczach, na innych ludziach(wolontariat? ), a nie ze zyjesz myslac tylko o tym kiedy sie odezwie

pozdro
Moje studia to dożywotni wolontariat.
Teraz, to myślę, że i tak będę o tym myślała, bo boli mnie to, że tak bardzo zraniłam...
Robię w piątek imprezę urodzinową, nie wiem, czy mam go zaprosić, czy nic nie mówić, tak, jak mówił... Jak się jutro odezwie, to go zaproszę. W końcu, do cholery, to mój facet.

A, no i w celu sprostowania - nie rozstaliśmy się, jesteśmy razem, tylko mamy "przerwę" i ciche dni...

Edytowane przez cu.Kinia
Czas edycji: 2010-01-03 o 15:25
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 15:33   #1784
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

no wiem, wiem,ze przerwa, tak mi sie tylko napisalo a nie okresliliscie jak dlugo ma trwac ta przerwa?

a radzilam mniej myslec na jego temat, bo piszesz ze on ma koncert,ergo zajmuje sie czyms innym, nie ma okazji martwic sie 24/7, myslac o Tobie, tylko ma taka chwile wytchnienia. I Tobie etz by sie takie cos przydalo nie uzaleznialabys swojego szczescie od niego....ja w kazdym badz razie zawsze staram sie odwrocic mysli od rzeczy ktora mnie martwi,znajdujac sobie nowe zajecie, stad moja rada

a co studiujesz?:P
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 15:38   #1785
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

Cytat:
Napisane przez milka8686 Pokaż wiadomość
no wiem, wiem,ze przerwa, tak mi sie tylko napisalo a nie okresliliscie jak dlugo ma trwac ta przerwa?

a radzilam mniej myslec na jego temat, bo piszesz ze on ma koncert,ergo zajmuje sie czyms innym, nie ma okazji martwic sie 24/7, myslac o Tobie, tylko ma taka chwile wytchnienia. I Tobie etz by sie takie cos przydalo nie uzaleznialabys swojego szczescie od niego....ja w kazdym badz razie zawsze staram sie odwrocic mysli od rzeczy ktora mnie martwi,znajdujac sobie nowe zajecie, stad moja rada

a co studiujesz?:P
Nie, po prostu poprosił o przerwę, jak będzie gotowy, to się odezwie, poprosił, żeby na razie uszanować, że chce siedzieć sobie w spokoju.
Tak, tylko że ja bym bardzo chciała być na jego koncercie.
Ja niestety nie mogę odwrócić myśli od tego, że zraniłam najbliższą mi osobę i że byłam taka zła.

A studiuję pracę socjalną.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 15:42   #1786
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

bylas chora, to nie Twoja wina

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

przez 'chora' mam tu na mysli depresje

ale liczy sie to,ze chodzisz do psychologa i walczysz

nie zadreczaj sie dodatkowo tym,ze go zranilas...
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 15:53   #1787
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

Cytat:
Napisane przez milka8686 Pokaż wiadomość
bylas chora, to nie Twoja wina

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

przez 'chora' mam tu na mysli depresje

ale liczy sie to,ze chodzisz do psychologa i walczysz

nie zadreczaj sie dodatkowo tym,ze go zranilas...
Kochana, niestety to moja wina, bo się w ogóle nie kontrolowałam.. w ogóle. Miało być zawsze tak, jak ja chciałam, wszystko egoistycznie i w ogóle i niestety teraz to zrozumiałam. No i parę gorszych "atrakcji".
Staję na głowie, żeby się zmienić, żeby nie krzyczeć, tylko rozmawiać...
Mam nadzieję, że go nie stracę, bardzo się o niego boję.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 16:06   #1788
shatin
Wtajemniczenie
 
Avatar shatin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 038
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
A nie ma jakiejś tańszej wersji? Chodzi mi właśnie o InterRegio. Chodzi mi tylko o to, żeby przejechać trasę, a nie o ekstra warunki.
Np. InterRegio do Poznania z Warszawy i potem kupić bilet za 19 euro do samego Berlina?
hmm... obawiam sie że to już jest najtansza wersja. chociaz nie mam pojecia ile kosztuje bilet do Poznania z Wawy, musisz sprawdzic w internecie albo zapytac na dworcu, możliwe ze znajdziesz cos ponizej 40 zł (bo to w sumie tyle wychodzi roznicy Dla mnie to akurat świetne połączenie, idealnie mi pasują godziny, o 6.30 wyjezdzam z Wawy a po 12 juz w Berlinie i do pracy
shatin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 16:09   #1789
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

Cytat:
Napisane przez shatin Pokaż wiadomość
hmm... obawiam sie że to już jest najtansza wersja. chociaz nie mam pojecia ile kosztuje bilet do Poznania z Wawy, musisz sprawdzic w internecie albo zapytac na dworcu, możliwe ze znajdziesz cos ponizej 40 zł (bo to w sumie tyle wychodzi roznicy Dla mnie to akurat świetne połączenie, idealnie mi pasują godziny, o 6.30 wyjezdzam z Wawy a po 12 juz w Berlinie i do pracy
Fakt faktem, jest to połączenie dobre.
Liczy się w tych 120 zł. zniżka studencka?
Może się skuszę, hmm.. A ile dni wcześniej można już rezerwować tak, żeby wyszło jak najtaniej? Działa podobnie, jak samoloty?
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 16:31   #1790
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

a ktos do berlina sie wybiera ? ja chcialam jechac do Berlina z Poznania i jakos w 60 lotych chyba sie to mialo zamknac

bo najpierw kupujesz bilet bodajze do Krotoszyna czy czegos takeigo na granicy polsko niemieckiej, a potem nastepny bilet do Berlina z wykorzystaniem znizek miedzygranicznych...cos w ten desen trzeba sie na dworcu spytac o co biega, bo pamietam,ze miedzy tymi dwoma pociagami jest tylko kwadrans przerwy

cos bylo w ten desen

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

albo nie krotoszyn, a kostrzyn
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 18:18   #1791
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

Ja się wybieram.
Krotoszyn, Kostrzyn, mniejsza o to. Krotoszyn kojarzę z opowieści cioci i to chyba gdzieś w stronę Mazur... Państwo-miasto-rzeka. :P
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 18:29   #1792
rielka90
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 466
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

Cytat:
Napisane przez milka8686 Pokaż wiadomość
a ktos do berlina sie wybiera ? ja chcialam jechac do Berlina z Poznania i jakos w 60 lotych chyba sie to mialo zamknac

bo najpierw kupujesz bilet bodajze do Krotoszyna czy czegos takeigo na granicy polsko niemieckiej, a potem nastepny bilet do Berlina z wykorzystaniem znizek miedzygranicznych...cos w ten desen trzeba sie na dworcu spytac o co biega, bo pamietam,ze miedzy tymi dwoma pociagami jest tylko kwadrans przerwy

cos bylo w ten desen

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

albo nie krotoszyn, a kostrzyn
milka
Kostrzyn,Kostrzyn - na bank ale z dopiskiem nad Odrá
bo jest jeszcze w Wlkp samo miasto Kostrzyn (swoja droga- baaaardzo bliziutko mojej wiochy,z ktorej pochodze ), do ktorego rowniez dojezdzaja pociagi z dworca glownego z Poznania. Wiec trza pamietac,ze chodzi o ten w kierunku De.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
hah no przeciez sie nabijaaam.
zamiast mowic, ze masz randke chwalipięto lepiej napisz co i jak.
aa i gdzie gat demyt są zdjeciaaa!!
lol mam podobne zapędy jesli chodzi o facetów do Ciebie (lol) wiec...pokazzuuuj goo noooooo!!!
roux przeciez wiem,ze sobie jaja robisz. w koncu tyle tu juz o nim nawijalam,ze nie sposob tego przeoczyc...
- przepraszam .

ha! zdjecia? no jak bym miala to bym wstawila,a ze nie posiadam zadnego na wlasnej cyfrowce wiec du.pa. (wszystkie sa na nay`owskim aparacie,a ze menda z niego chole.rna,a raczej leniuch i nie chce mu sie przesylac to tymbardziej du.pa.)

aaaaa a ja to wiem,ze nas ciagnie do podobnych wizualnie man`ow
__________________
zapuszczam włoski.... aż do ślubu
jest 80cm



-naiwność łatwowiernego baranka?
być może, ale dobrze mi z tym...
rielka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 18:49   #1793
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

zazdroszcze wam ze aupairujecie

ja bym chcioala znow ta beztroske poczuc, dol mnie lapie na studiach nie radze sobie jakos a rodzice by mnie chyba udusili za wyjazd i Tż a ja mam chec uciec od wszystkiego
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 21:15   #1794
malpkajuja
Raczkowanie
 
Avatar malpkajuja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 246
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

Zanetaha mi chodzi ze powinnas byc niania a nie au pair
__________________
I always look on the bright side of life and approach it with energy
malpkajuja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 21:39   #1795
taliena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 205
GG do taliena
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
zazdroszcze wam ze aupairujecie

ja bym chcioala znow ta beztroske poczuc, dol mnie lapie na studiach nie radze sobie jakos a rodzice by mnie chyba udusili za wyjazd i Tż a ja mam chec uciec od wszystkiego
kaśka, co ty studiujesz? anglistykę?
taliena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 22:29   #1796
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

Pogodziliśmy sięę, tralalala.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 22:37   #1797
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Pogodziliśmy sięę, tralalala.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 22:48   #1798
rielka90
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 466
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Pogodziliśmy sięę, tralalala.

- suuuuper!
__________________
zapuszczam włoski.... aż do ślubu
jest 80cm



-naiwność łatwowiernego baranka?
być może, ale dobrze mi z tym...
rielka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 22:53   #1799
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

Girls, a może któraś chętna na moją imprezę urodzinową w Warszawie w piątek?
Mówię poważnie, jeśli któraś chce, to ja mam 3 wolne łóżka w domu, więc zapraszam, tylko wcześniejsza rezerwacja jest wymagana.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 23:09   #1800
rielka90
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 466
Dot.: Jestem-byłam- chce byc AU PAIR- nasze przygody- częsc II

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Girls, a może któraś chętna na moją imprezę urodzinową w Warszawie w piątek?
Mówię poważnie, jeśli któraś chce, to ja mam 3 wolne łóżka w domu, więc zapraszam, tylko wcześniejsza rezerwacja jest wymagana.
kinia. jestem pierwsza! - rezerwuje z miejsca! haha!
tylko,zeeeeeeeeee......cz y ja wydlubie tyle kaski na samolot?????



yyyyyy...jaka szkodaaaaaaaaaaaaaa....
__________________
zapuszczam włoski.... aż do ślubu
jest 80cm



-naiwność łatwowiernego baranka?
być może, ale dobrze mi z tym...

Edytowane przez rielka90
Czas edycji: 2010-01-03 o 23:41
rielka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.