Wszystko o Oriflame cz. IV - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-11, 08:51   #1801
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Sumi Pokaż wiadomość
Trzeba mieć 50PP w bieżącym zamówieniu by dorzucić coś z ulotki, łudziłam się, że wystarczyło mieć wcześniej zamówienie na 50PP Do niczego taka ulotka...
No dokładnie, też miałam nadzieję, że uda mi się coś teraz z tego zamówić.. Szkoda, że nie dali jej od pierwszego dnia..
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 08:53   #1802
Justyna.kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar Justyna.kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 589
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
Co do pobieżnego przeglądania katalogu to niestety mam to samo dobrze, jeśli w ogóle raczą spojrzeć, bo i to nie zawsze... Nie, bo nie. A jak już wezmą, to zdarza się, że ktoś to przekartkuje nawet przy mnie w szkole i od razu odda, albo pożyczy z nudów na czas jakiejś luźnej lekcji i też w efekcie nie przeglądnie. Poza tym np. mama kolegi ostatnio zamówiła krem M&H za 12,9, mimo, że nie złożyła zamówienia za 99zł ani nawet nie padło pytanie, czy mogłabym skorzystać dla niej z tej promocji :/ - pewnie nie doczytała komentarza pod promocyjną ceną. No i to, że mało kto uważnie studiuje ofertę wypływa też w rozmowach, jak wspominam np. o jakiejś super nowości, która była w katalogu na pewno wyeksponowana, a osoba, która rzekomo go ostatnio przeglądnęła wyraża zdziwienie, że jej umknęło, mimo iż produkt sam w sobie by ją zainteresował.... Sytuacje przykre, bo odbieram to jako nieszanowanie mojej pracy. Mam też grupę koleżanek, którym katalog "na zawsze" nie jest do szczęścia potrzebny, a mimo to przetrzymują go nierzadko i ponad tydzień (a widujemy się codziennie), nawet proszone o zwrot nie raczą zapamiętać. Wynika to z roztrzepania, ale i tak irytuje.
Dokonałam pobieżnej analizy i interpretacji Twojego postu i stąd też padły wysunięte przez mnie wnioski. Bynajmniej nie był to atak na Twoją osobę. Nie wiem skąd taki pomysł, nigdzie w moim poście nie padły obraźliwe słowa. Z uwagi na powyższe również proszę o czytanie ze zrozumieniem
__________________
...When you've got nothing - you've got nothing to lose...

27.09.2014r.
Justyna.kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 09:32   #1803
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Dziewczynki, a ja mam problem
Usiłuję uzbierać kolejne zamówienie na 3 x 99 zł z katalogu (potrzebuję jeszcze trzy kremy do ciała), ale dużo rzeczy mam w brakach... I tu pojawia się problem, bo w raporcie "produkty niedostępne" większość tych moich braków nie widnieje wcale Nawet nie wiem czy to będzie na BO i czy może jeszcze będzie w tym katalogu... Najbardziej zależy mi na balsamie po goleniu north for men i czarnym metalicznym tuszu do kresek visions. Jeszcze miss o fashion princess, ale ona widnieje z datą "?" Co prawda pojawiła się data 15-01-2010, ale już zniknęła
Czy mogłybyście sprawdzić u siebie jak wyglądają braki na dom i na filię we Wrocławiu? Bo może mi się coś zacięło i nie odświeża? Będę wdzięczna za pomoc
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 09:45   #1804
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a ja mam problem
Usiłuję uzbierać kolejne zamówienie na 3 x 99 zł z katalogu (potrzebuję jeszcze trzy kremy do ciała), ale dużo rzeczy mam w brakach... I tu pojawia się problem, bo w raporcie "produkty niedostępne" większość tych moich braków nie widnieje wcale Nawet nie wiem czy to będzie na BO i czy może jeszcze będzie w tym katalogu... Najbardziej zależy mi na balsamie po goleniu north for men i czarnym metalicznym tuszu do kresek visions. Jeszcze miss o fashion princess, ale ona widnieje z datą "?" Co prawda pojawiła się data 15-01-2010, ale już zniknęła
Czy mogłybyście sprawdzić u siebie jak wyglądają braki na dom i na filię we Wrocławiu? Bo może mi się coś zacięło i nie odświeża? Będę wdzięczna za pomoc
DOM:
Miss O Princess - BO, data dostawy ?
Tusz do kresek - nie ma wcale na liście
Balsam po goleniu - nie ma wcale na liście

WROCŁAW:
Miss O Princess - BO, data dostawy ?
Tusz do kresek - nie ma wcale na liście
Balsam po goleniu - nie ma wcale na liście
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 11:21   #1805
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Zimowa promocja!

Szukasz sposobu na pokonanie nieprzyjemnej, zimowej aury? Nie przeocz nowej oferty promocyjnej Oriflame! Pachnące kosmetyki do pielęgnacji ciała to najlepszy sposób na dobre samopoczucie i piękny, zadbany wygląd. Zrób zakupy za 50 PP z Katalogu 1, a atrakcyjne zestawy kosmetyków kupisz już nawet ponad 60% taniej! Promocja ważna od 11 stycznia, od godziny 9.00, do 17 stycznia 2010 lub do wyczerpania zapasów.

Link do ulotki => https://poland.secure.oriflame.com/p...kat_1_2010.pdf

porażka z tą ulotką ja bym wzięła zestaw GG ale już pierwszego dnia zrobiłam zamówienie. beznadzieja
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 11:22   #1806
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
porażka z tą ulotką ja bym wzięła zestaw GG ale już pierwszego dnia zrobiłam zamówienie. beznadzieja
popieram
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 11:27   #1807
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

A ja akurat w niedzielę wieczorem zrobiłam kolejne zamówienie... Z ulotki może bym wzięła zestaw Swedish Spa dla mamy, ale ogólnie nie podoba mi się...
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 11:28   #1808
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Napisałam konsultantce, że z ulotki chcę serum Hydra Energy, ale pewnie nie będzie (jakiś czas temu było w jakiejśc ulotce i nie dostałam )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 13:03   #1809
ja_guska
Raczkowanie
 
Avatar ja_guska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ok. W-wy
Wiadomości: 228
GG do ja_guska
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Na tą chwilę te serum jeszcze jest. Pewnie będę robiła dziś zamówienie, dlatego widzę ten zestaw w koszyku
ja_guska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 13:42   #1810
smutna85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 62
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cześć Dziewczyny
Przeczytałam na którymś wątku (i teraz nie mam pojęcia, gdzie to było), o podkładzie adaptacyjnym oriflame, a teraz nie mogę go znaleźć. Czy on jest na KWC pod jakąś inną nazwą? Czy może go tam poprostu nie ma? Mogłaby mi któraś z Was wstawić jakiegoś linka z nim?
Będę wdzięczna za podpowiedzi
smutna85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 13:44   #1811
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

dziewczynki macie może zdjęcie/ lub możliwość zrobienia zdjęcia torebce LEGARCY, (kat 2, str98)??
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 14:26   #1812
Sumi
Zadomowienie
 
Avatar Sumi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 056
Lightbulb Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez smutna85 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Przeczytałam na którymś wątku (i teraz nie mam pojęcia, gdzie to było), o podkładzie adaptacyjnym oriflame, a teraz nie mogę go znaleźć. Czy on jest na KWC pod jakąś inną nazwą? Czy może go tam poprostu nie ma? Mogłaby mi któraś z Was wstawić jakiegoś linka z nim?
Będę wdzięczna za podpowiedzi
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...Foundation.htm
__________________
Come to the Dark Side - we have cookies
<3 Oriflame
Sumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:51   #1813
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
dziewczynki macie może zdjęcie/ lub możliwość zrobienia zdjęcia torebce LEGARCY, (kat 2, str98)??
Mozliwosc pewnie bedzie jak bedzie mozna zamawiac z 2 ale czasami sa w biurach ori choc u mnie przewaznie kosmetyczne nowosci sa ja jestem ciekawa torebki z 1 tej czarnej mongramu
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 16:52   #1814
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
DOM:
Miss O Princess - BO, data dostawy ?
Tusz do kresek - nie ma wcale na liście
Balsam po goleniu - nie ma wcale na liście
WROCŁAW:
Miss O Princess - BO, data dostawy ?
Tusz do kresek - nie ma wcale na liście
Balsam po goleniu - nie ma wcale na liście
Dziękuję
Czyli jednak to oni mają coś nie tak...
Właśnie patrzyłam kolejny raz i w zamówieniu wrócił balsam po goleniu, natomiast teraz nie ma na liście wody miss o, która nadal jest w brakach i tusz bez zmian
Za to w zamówieniu po weryfikacji zamiast emulsji ORE, którą chciałam na biuro, pojawia mi się dezodorant free attitiude Czyżby już nie było, czy to kolejna pomyłka... Najgorsze, że mam dwa zamówienia na tą emulsję bo dawno jej nie było...
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:04   #1815
smutna85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 62
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Dziękuję
smutna85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:26   #1816
Aka24
Rozeznanie
 
Avatar Aka24
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 960
GG do Aka24
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Czy któraś z Was mogłaby napisać jaki kod trzeba wpisać żeby zapłacić za koszty wysyłki?
Aka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:30   #1817
Kasiuchetka
Zadomowienie
 
Avatar Kasiuchetka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 1 011
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Aka24 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was mogłaby napisać jaki kod trzeba wpisać żeby zapłacić za koszty wysyłki?
Opłata automatycznie dodaje się do zamówienia poniżej 100 PP.
Kasiuchetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:39   #1818
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

kurczę, to faktycznie nieciekawie z tą ulotką... w ogóle ostatnio tylko takie plakaciki są, gdzie te 20-stronowe oferty
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 18:05   #1819
dorciaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
Wiadomości: 273
GG do dorciaj
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Dziewczyny chcę sobie wybrać jakieś mazidło do buzi. Napisałam mazidło bo nie mogę się zdecydować.
Chcę coś pod puder, ale nie wiem czy wziąść podkład (i który) czy bazę pod makijaż (którą).
Generalnie maluję się dość delikatnie. Nie chcę mieć na buzi widocznej "maski". Chę tylko wyrównać kolor na buzi i trochę ja rozświetlić. Zastanawiam się nad bazą pod makijaż GG (ewnetualnie tą nową z serii Visions), lub nad podkładem Oriflame Beauty Skin Perfect. Biorę też pod uwagę ten nowy kompakt w sztywcie.
No i nie mogę się zdecydować . Doradzicie?
dorciaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 18:08   #1820
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

a może podkład adaptacyjny GG?
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 18:08   #1821
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez dorciaj Pokaż wiadomość
Dziewczyny chcę sobie wybrać jakieś mazidło do buzi. Napisałam mazidło bo nie mogę się zdecydować.
Chcę coś pod puder, ale nie wiem czy wziąść podkład (i który) czy bazę pod makijaż (którą).
Generalnie maluję się dość delikatnie. Nie chcę mieć na buzi widocznej "maski". Chę tylko wyrównać kolor na buzi i trochę ja rozświetlić. Zastanawiam się nad bazą pod makijaż GG (ewnetualnie tą nową z serii Visions), lub nad podkładem Oriflame Beauty Skin Perfect. Biorę też pod uwagę ten nowy kompakt w sztywcie.
No i nie mogę się zdecydować . Doradzicie?
Ze swojego doświadczenia odradzam i bazę GG i podkład w sztyfcie . Zresztą żaden podkład Oriflame mi nie odpowiada .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 18:16   #1822
Kasiuchetka
Zadomowienie
 
Avatar Kasiuchetka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 1 011
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Ja z bazy GG jestem zadowolona. Za to na nową Visions bym się nie skusiła, bo z tego co wyczytałam nadaje brzoskwiniowy kolorek, a to już nie dla mnie. No, ale każdemu pasuje coś innego
Kasiuchetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 18:21   #1823
dorciaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
Wiadomości: 273
GG do dorciaj
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Tą nową Visions widziałam na szkoleniu w ori. Na 21- letniej dziewczynie wyglądała naprawdę fajnie. Wcale nie była przesadnie brzoskwiniowa - ale seria kojarzy mi się zdecydowanie z młodą dzieczyną - a nie z babką po 30
dorciaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 19:14   #1824
Sumi
Zadomowienie
 
Avatar Sumi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 056
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez dorciaj Pokaż wiadomość
Dziewczyny chcę sobie wybrać jakieś mazidło do buzi. Napisałam mazidło bo nie mogę się zdecydować.
Chcę coś pod puder, ale nie wiem czy wziąść podkład (i który) czy bazę pod makijaż (którą).
Generalnie maluję się dość delikatnie. Nie chcę mieć na buzi widocznej "maski". Chę tylko wyrównać kolor na buzi i trochę ja rozświetlić. Zastanawiam się nad bazą pod makijaż GG (ewnetualnie tą nową z serii Visions), lub nad podkładem Oriflame Beauty Skin Perfect. Biorę też pod uwagę ten nowy kompakt w sztywcie.
No i nie mogę się zdecydować . Doradzicie?
Bazy są białawe i nie nadają się do pozostawienia bez podkładu, chyba, że chcesz mieć dziwny odcień skóry Antystresowa OB urban shield ładnie rozświetla (co mi się nie podoba przy mieszanej cerze, bo to prawie jakbym się świeciła ), jest płynna i lekko kryjąca. Ale bazę z OB polecam i tak wziąć, bo jest teraz w fajnej promocji
__________________
Come to the Dark Side - we have cookies
<3 Oriflame
Sumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 19:17   #1825
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez dorciaj Pokaż wiadomość
Dziewczyny chcę sobie wybrać jakieś mazidło do buzi. Napisałam mazidło bo nie mogę się zdecydować.
Chcę coś pod puder, ale nie wiem czy wziąść podkład (i który) czy bazę pod makijaż (którą).
Generalnie maluję się dość delikatnie. Nie chcę mieć na buzi widocznej "maski". Chę tylko wyrównać kolor na buzi i trochę ja rozświetlić. Zastanawiam się nad bazą pod makijaż GG (ewnetualnie tą nową z serii Visions), lub nad podkładem Oriflame Beauty Skin Perfect. Biorę też pod uwagę ten nowy kompakt w sztywcie.
No i nie mogę się zdecydować . Doradzicie?
Jaki masz typ cery?
Bo znakomita większość podkładów Ori stosunkowo słabo kryje, ale za to świetnie wyrównuje koloryt cery bez efektu maski.
Jeśli masz cerę tłustą to zdecydowanie nie polecam GG Rejuvenation i Urban Shield, bo są same w sobie strasznie tłuste.
Jeśli suchą - na pewno nie matte control i nie w sztyfcie.
Najlepiej sobie przetestować kilka Próbeczki są.
Baza pod makijaż sama w sobie niestety nie wyrówna kolorytu, aczkolwiek ta z GG na pewno twarz rozświetli
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 19:42   #1826
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
Mozliwosc pewnie bedzie jak bedzie mozna zamawiac z 2 ale czasami sa w biurach ori choc u mnie przewaznie kosmetyczne nowosci sa ja jestem ciekawa torebki z 1 tej czarnej mongramu
tzn ona jest na wyprzedaży, a była w sprzedaży w katalogu 13/2009 na stronie 10 wiec myślałam, ze może ma ją któraś z Was w domku;D

Cytat:
Napisane przez dorciaj Pokaż wiadomość
Tą nową Visions widziałam na szkoleniu w ori. Na 21- letniej dziewczynie wyglądała naprawdę fajnie. Wcale nie była przesadnie brzoskwiniowa - ale seria kojarzy mi się zdecydowanie z młodą dzieczyną - a nie z babką po 30
a wiesz cooo
u mnie ta nową bazę zamówiła pani po 40...41 czy 42lata, mimo, że powiedziałam jej ze nie ręczę za to bazę bo to w końcu visions hihi, ale ona powiediała, że tania to zaryzykuje.
i ostatnio jak sie z nią widziałam to była tak zadowolona z niej, że mowiła ze w tym katalogu bierze jeszcze jedna by miec na zapas jak juz wyjedzi z polski do pracy
mowiła ze buzie miala po niej jak pupka niemowlęcia i kolor też fajny....nie wiem nie widziłam tej bazy na oczy.
mowie tyle co ona mowiła
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 19:49   #1827
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

właśnie zamówiłam dla siebie ten podkład w sztyfcie, nie testując go ani nie widząc wcześniej na oczy - nigdy nie kupuję aż do tego stopnia w ciemno, ale akurat potrzebuję tego kosmetyku, a miałam rabat z PW TŻta do wykorzystania zakupiłam wcześniej próbki innych, ale żaden mi nie odpowiada (podkład, nie TŻ ) także mam nadzieję, że się sprawdzi, cerę mam raczej normalną
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 19:49   #1828
dorciaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
Wiadomości: 273
GG do dorciaj
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Bardzo dziękuję za Wasze odpowiedzi. W sumie chyba pozostaje mi zaopatrzenie się w próbki - zobaczę, potestuję i może w ten sposób coś sobie dobiorę

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
a wiesz cooo
u mnie ta nową bazę zamówiła pani po 40...41 czy 42lata, mimo, że powiedziałam jej ze nie ręczę za to bazę bo to w końcu visions hihi, ale ona powiediała, że tania to zaryzykuje.
i ostatnio jak sie z nią widziałam to była tak zadowolona z niej, że mowiła ze w tym katalogu bierze jeszcze jedna by miec na zapas jak juz wyjedzi z polski do pracy
mowiła ze buzie miala po niej jak pupka niemowlęcia i kolor też fajny....nie wiem nie widziłam tej bazy na oczy.
mowie tyle co ona mowiła
Dlatego właśnie biorę ją również pod uwagę bo zrobiła na mnie pozytywne wrażenie na szkoleniu. Pani kosmetyczka wypowiadał się o niej bardzo pozytywnie. Efekt było widać - tzn rozświetlenie i wyrównanie kolorytu, a jednocześnie buzia tej dziewczyny wygladała bardzo naturalnie (jak nieumalowana). Żałuję, że na szkoleniu nie wypróbowałam jej na sobie bo do niej próbek kurcze nie ma

Edytowane przez dorciaj
Czas edycji: 2010-01-11 o 19:57
dorciaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 19:54   #1829
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Ja mam mieszaną, choć bez większych problemów, i z Urban Shield jestem zadowolona bo jest dość lekki, na zimę na pewno ok, no tylko dopudrować buzię trzeba żeby była zupełnie matowa

ja zaczynam zbierać zamówienia z katalogu 2 i mam parę pytań:

1) korektor i puder z Visions - szczerze, można polecać czy nie za bardzo?
2) ten podkład w sztyfcie - dobry czy niewypał? pytam zarówno o cerę mieszaną, jak i normalną
3) kredki GG - trochę droższe, ale może nie ciapią się jak te Eye Intensity?
4) co do kremów do stóp - chciałam jakiś dla siebie - patrzyłam na ten ze str.93 z rumiankiem i ten z wyprzedaży z cynamonem - który polecacie?


i jeszcze jedno. Krakowianki, chodzicie na te spotkania prezentujące nowości katalogu? wstęp wolny? bo chciałam się kiedyś wybrać (widzę że najbliższe w środę), ale samej mi tak głupio
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 19:55   #1830
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

dziewczyny odżywcze serum do paznokci dobre jest???? chce zamówić do siebie ale nie wiem czy pomoże na słabe paznokcie ;/
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.