Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-10, 10:21   #2761
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Zapewne puszą się tak bardzo po odstawiłaś kompletnie silikony. Jeśli Ci silikony nie szkodzą zbytnio to możesz używać np. odżywki z silikonami, byle, żeby nie było za dużo, bo obciąży. Z tymi końcówkami to może być też z braku silikonu lub nieodpowiednich nożyczek.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 11:18   #2762
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Strasznie mi przykro
U mnie w rodzinie zawsze furorę robiła historia mojej mamy, która, jak była złodą dziewczyną, zaraziła się na obozie wszami od koleżanki. Babcia właśnie używała odżywki i starannie wyczesywała wszy pasmo po paśmie... a moja mama miała wtedy gęste, kręcone włosy do pasa Mnie ta "przyjemność" ominęła, ale od wielu mam słyszałam, że nie ma co kupować tych preparatów na wszy, że to może mocno włosy zniszczyć Życzę powodzenia w walce z tymi żyjątkami.
dzięki jeszcze raz.. mi lekarka powiedziała, że z czasem wzrsta cena tych preparatów, maleje skuteczność.
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 11:19   #2763
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez ewelinusia88 Pokaż wiadomość
witajcie pisałam już jakiś czas temu na tym watku że moje włosy mimo pielegnacji sa coraz gorsze. może przypomnę. od 3 miesiecy stosuje pielegnacje: ograniczyłam prostownice o jakieś 70 % , stosuje waxa, olejek rycynowy, vatike i produkty bez silikonów. i jestem przerażona stanem moich włosów. włosy niby zmocniły się od środka już nie wypadaja i po waxie mam pełno małych włosków. ale bardzo się rozdwajają . nawet jak prostowałam je codziennie to tak się nie rozdwajały. używam jedwabiu i spray ochronnego kiedy prostuje. co może byc tego powodem ? czy możliwe że włosy reagują tak na odstawienie silikonów? dodatkowo po myciu sa napuszone a tego też wczesniej nie było. zminiłam też fryzjerke i zastanawiam się czy to może nie przez to ? podcinałam u niej włosy 2 razy. zajmuje sie fryzjerstwem jako zajeciem dodatkowy, przyjmuje w domu, może ma złe nożyczki ? pomóżcie
albo tak jak napisała skarpetta, albo możliwe ze włos jest "pęknięty" wyżej niż tylko na końcówce i poprostu jak podcinasz to staje sie to widoczne... jedyna rada wtedy to ściąć bardziej włosy np.5-10 cm i używac jedwabiu na końce
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 11:20   #2764
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dla mnie jest okropne to, że istnieją osoby, która zdają sobie sprawę, że mają wszy, a mimo to pożyczają od innych szczotki itd.
wrrr., jakbym wiedziała, kto zafundował mi całą tą zabawę, to głowę bym oderwała z korzeniami chyba... wrrr. ( żart )
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 12:20   #2765
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

bosh ile ja pieniędzy muszę zaoszczędzić
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 12:55   #2766
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Boze ... to wszy jeszcze istnieja. Myslalam ze tego juz sie nie spotyka.
Teraz siedze przed kompem i sie drapie. Nagle wszystko mnie swedzi, jakby mnie cos oblazlo.
Jako dziecko 2 razy toczylam walke z wszami. 1 raz mielismy 1 dziewczyne w szkole ktora zarazila prawie cala klase. Wtedy mama trula je za pomoca jakiego cholernie smierdzacego plynu. Szybko i skutecznie poszly w niepamiec.
Drugi raz na koloniach. Tym razem bylo gozej. Musialam obciac wlosy.


Co do pielegnacji to polecam wszystkim wszelkie kosmetyki Vatika, oraz Farmona seria Radical, i szampony Natural Care. Nigdy nie mialam tak cudownych wlosow. Sa tak odzywione ze nawet frbowanie ich nie niszczy.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 13:07   #2767
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Boze ... to wszy jeszcze istnieja. Myslalam ze tego juz sie nie spotyka.
Teraz siedze przed kompem i sie drapie. Nagle wszystko mnie swedzi, jakby mnie cos oblazlo.
Jako dziecko 2 razy toczylam walke z wszami. 1 raz mielismy 1 dziewczyne w szkole ktora zarazila prawie cala klase. Wtedy mama trula je za pomoca jakiego cholernie smierdzacego plynu. Szybko i skutecznie poszly w niepamiec.
Drugi raz na koloniach. Tym razem bylo gozej. Musialam obciac wlosy.


Co do pielegnacji to polecam wszystkim wszelkie kosmetyki Vatika, oraz Farmona seria Radical, i szampony Natural Care. Nigdy nie mialam tak cudownych wlosow. Sa tak odzywione ze nawet frbowanie ich nie niszczy.
Czego używasz z Vatiki? I cóż to za szampony Natural Care, gdzie można je dostać?
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 13:10   #2768
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Dołączam się do pytania
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 13:15   #2769
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Skończył mi się szampon z Joanny z AB - został mi tylko ten do czerwonych. Chcę teraz kupić (do OMO) ten który mi truskawkowa poleciała (Ocerin z mocznikiem).
Kupię też Glorię i będę ją używać 3 razy w tygodniu - razem z myciem. A i zauważyłam, że swędzenie zmniejsza się mi po tym jak mniej mleka piję i mniej się czeszę. A 23 zakręcam włosy czyt trwałą sobie robię.
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 14:36   #2770
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Czego używasz z Vatiki? I cóż to za szampony Natural Care, gdzie można je dostać?
Z Vatiki uzywam Enriched Coconut Oil (klasyka), Vatika Naturals Hot Oil Treatment Deep Conditioning (z oliwa, mogdalami i henna)- Maska po ktorej wlosy sa tak mieciutkie i nawilzone, ze trudno w to uwierzyc;
I Vatika Naturals Nourish & Protect (z henna, migdalami i aloesem) Fajnie nablyszcza.

I przepraszam za pomylke: szampony Herbal Care a nie natural care. Kupuje na stronie http://www.farmona.pl/sklep/herbal-c...87d79bcecf9e63.
Mam brzozowy i skrzypowy.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2010-01-10 o 14:42
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 14:45   #2771
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Poluje jeszcze na szampon z Vatiki, ale nie moge go niegdzie dostac. Poszukam jeszcze, jak nie znajde to bede musiala zamowic przez neta. Na razie mam zapaz radikali i herbal care na nastepne pol roku
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 15:09   #2772
vena884
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 68
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

te szampony herbal care i radical są też w zwykłych drogeriach
__________________
włoski włoski włoski
vena884 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 15:27   #2773
sokosita
Raczkowanie
 
Avatar sokosita
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 326
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Hej dziewczyny; D po dlugim śledzeniu waszego wątku postanowilam do was dołączyć ;D trzeba zacząc dbać o siebie wraz z nowym rokiem, zakupilam juz olejek rycynowy i jedwab z waxa, oprocz tego uzywam od jakiegos czasu odzywke z loryc( chyba tak sie to pisze) i z ziaji bez splukiwania, zobaczymy co wyjdzie z tego wszystkiego. Dzisiaj postanowilam z racji niedzieli i wiekszej ilosci czasu zrobic maseczke z tego olejku i jajka bo cos czytalam, że to dobra rzecz. Więc Dbamy o Włosy ;D
sokosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 15:40   #2774
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Z Vatiki uzywam Enriched Coconut Oil (klasyka), Vatika Naturals Hot Oil Treatment Deep Conditioning (z oliwa, mogdalami i henna)- Maska po ktorej wlosy sa tak mieciutkie i nawilzone, ze trudno w to uwierzyc;
I Vatika Naturals Nourish & Protect (z henna, migdalami i aloesem) Fajnie nablyszcza.

I przepraszam za pomylke: szampony Herbal Care a nie natural care. Kupuje na stronie http://www.farmona.pl/sklep/herbal-c...87d79bcecf9e63.
Mam brzozowy i skrzypowy.
Dziękuję za odpowiedź
Te szampony w PL można kupić w drogeriach Natura, jak mi się rzepka Joanny skończy, to może wypróbuję. Ale brzozowego się trochę boję, bo Eva Natura brzozowa strasznie rozjaśniła mi włosy.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 19:47   #2775
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Z Vatiki uzywam Enriched Coconut Oil (klasyka), Vatika Naturals Hot Oil Treatment Deep Conditioning (z oliwa, mogdalami i henna)- Maska po ktorej wlosy sa tak mieciutkie i nawilzone, ze trudno w to uwierzyc;
I Vatika Naturals Nourish & Protect (z henna, migdalami i aloesem) Fajnie nablyszcza.
Uwielbiam i olejek i maskę (podpisuję się pod oceną obiema łapkami), a na krem do stylizacji choruję od jakiegoś czasu Powiedz mi Kocurzyca, czy on ujarzmia trochę włosy i wygładza?
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 10:08   #2776
ewelinusia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 34
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

skarpetta , viki1988 dziekuje za odp. musze kupić jakać odzywke z silikonami bo nawet nie mam takiej w domu. wszystkie odstawiłam. polecacie może jakaś? dobiły mnie te końcówki. człowiek dba o włosy a tu jeszcze gorzej eh. z podcieciem o 5 cm-10cm to nie bardzo bo mam włosy do ramion i obiecałam sobie że tym razem zapuszcze. podetne za jakis czas ze 2cm. mam jedwab. i serum na koncówki z joanny o którym calkiem zapomniałam wiec bede stosować może bedzie lepiej.
ewelinusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 13:59   #2777
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez ewelinusia88 Pokaż wiadomość
skarpetta , viki1988 dziekuje za odp. musze kupić jakać odzywke z silikonami bo nawet nie mam takiej w domu. wszystkie odstawiłam. polecacie może jakaś? dobiły mnie te końcówki. człowiek dba o włosy a tu jeszcze gorzej eh. z podcieciem o 5 cm-10cm to nie bardzo bo mam włosy do ramion i obiecałam sobie że tym razem zapuszcze. podetne za jakis czas ze 2cm. mam jedwab. i serum na koncówki z joanny o którym calkiem zapomniałam wiec bede stosować może bedzie lepiej.
Nie radze Ci kupować jakiś Pantenów itp. bo dużo ma chemii, co obciąża włosy, ale jak chcesz
Stosuj szampony bez silikonów, jeśli chcesz odżywki czy maski z nimi. Jak Ci się puszą włosy to nie możesz serum trochę rozmaziać w dłoniach i delikatnie przejeżdżać po włosach? Ja tak robię, a mój ma masę silikonów (próbuję go zużyć).
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:01   #2778
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

dziś robię moje must have m.in. właśnie z różnych produktów do włosów
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 15:04   #2779
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

dymka, Twoje włosy -

Z Twoją włosową pielęgnacją już się zapoznałam , zdradź proszę, czy używasz jakichś przyrządów do stylizacji (prostownica, suszarka?), czy same układają się tak pięknie jak na zdjęciu?
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 15:10   #2780
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Znowu mi się końcówki wzięły i zaczęły się rozdwajać i te chol.erne białe kuleczki są
wałki mogą być tego przyczyną?
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 15:49   #2781
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
dymka, Twoje włosy -

Z Twoją włosową pielęgnacją już się zapoznałam , zdradź proszę, czy używasz jakichś przyrządów do stylizacji (prostownica, suszarka?), czy same układają się tak pięknie jak na zdjęciu?
dziękuję
na zdjęciu mam wyprostowane końce, ale staram się nie prostować - najwyżej raz w miesiącu, suszarki nie używałam...oj...nie pamiętam. Jeśli już prostuję, to ze sprayem termoochronnym babyliss, innych produktów do stylizacji nie posiadam
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 15:56   #2782
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Znowu mi się końcówki wzięły i zaczęły się rozdwajać i te chol.erne białe kuleczki są
wałki mogą być tego przyczyną?
a jakie masz wałki? na rzepy czy zwykłe?
używasz jedwabiu?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 16:06   #2783
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez ewelinusia88 Pokaż wiadomość
skarpetta , viki1988 dziekuje za odp. musze kupić jakać odzywke z silikonami bo nawet nie mam takiej w domu. wszystkie odstawiłam. polecacie może jakaś? dobiły mnie te końcówki. człowiek dba o włosy a tu jeszcze gorzej eh. z podcieciem o 5 cm-10cm to nie bardzo bo mam włosy do ramion i obiecałam sobie że tym razem zapuszcze. podetne za jakis czas ze 2cm. mam jedwab. i serum na koncówki z joanny o którym calkiem zapomniałam wiec bede stosować może bedzie lepiej.
Ja ostatnio zdecydowałam się wrócić do kosmetyków z silikonami (jedwabiu na końcówki, balsamu Gliss Kura i odżywki bez spłukiwania również Gliss Kura), szamponu dalej używam bezsilikonowego i jest ok Do tego stoduję Vatikę, Amlę i olej rycynowy, albo jakieś inne oleje, które mam akurat pod ręką. Muszę przyznać, że niektóre włosy czasami potrzebują silikonów, a w ramach pielęgnacji "silikonowej" mogę z całego serca polecić Gliss Kury (ja mam serię różową, niby z jedwabiem). Tylko trzeba patrzeć na składy, bo niektóre ich odżywki mają w składzie alcohol denat.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 16:48   #2784
szpilka666
Raczkowanie
 
Avatar szpilka666
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Out of nowhere
Wiadomości: 355
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Dziewczyny widziałam w dzienniku że niektóre z was piją zieloną herbate. Jaki jest jej wplyw na włosy? Podobno wzmacnia cebulki. Tak wyczytałam . Ale na wątku chyba nie było tego tematu poruszanego dogłebniej. Ma któraś z was jakies doswiadczenia?? Poza tym polecicie jakies silikonowe odzywki do włosów sprayu?? Zastanawiam się nad Gliss Kurem ale moze znacie fajniejsze?

Btw to zachęcam do picia pokrzywy. Po 3 miesiącach picia zauważyłam u siebie 4 cm grzywkę z nowych włosków Więc po miesięcznej przerwie wracam do niej
__________________
szpilka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:06   #2785
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez Rockinka Pokaż wiadomość
dzięki jeszcze raz.. mi lekarka powiedziała, że z czasem wzrsta cena tych preparatów, maleje skuteczność.

Na temat wszy jest oddzielny wątek. Poczytaj sobie. Preparaty typu hedrin w składzie zawierają jedynie silikon, który niszczy wszy, ale gnidy wbrew temu co piszą zostają, Trzeba je zebrac ręcznie. Jedyne wyjscie to prosic kogos o pomoc, bo sama tego nie zrobisz. Są przyczepione do włosów. Po tygodniu zabieg nakładania preparatu trzeba powtórzyć, bo mniej więcej 7-10 dni trwa okres wylęgania wszy, o ile nie wszystkie gnidy wybierzesz.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:33   #2786
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez szpilka666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny widziałam w dzienniku że niektóre z was piją zieloną herbate. Jaki jest jej wplyw na włosy? Podobno wzmacnia cebulki. Tak wyczytałam . Ale na wątku chyba nie było tego tematu poruszanego dogłebniej. Ma któraś z was jakies doswiadczenia?? Poza tym polecicie jakies silikonowe odzywki do włosów sprayu?? Zastanawiam się nad Gliss Kurem ale moze znacie fajniejsze?

Btw to zachęcam do picia pokrzywy. Po 3 miesiącach picia zauważyłam u siebie 4 cm grzywkę z nowych włosków Więc po miesięcznej przerwie wracam do niej
O zielonej herbacie się nie wypowiem, bo nigdy nie stosowałam regularnie, ale z odżywek w spray z silikonami Gliss Kur jest zdecydowanie najlepszy. Używałam jego, Elseve (beznadzieja, w ogóle nie pomaga w rozczesaniu), Fructis (jeszcze gorszy, moje włosy się stawały po nim jakieś takie napuszone i lepkie), Joanny jedwabnej (jak dla mnie super, ale nie każdemu pasuje). Teraz mam Marion, jest prawie tak dobry jak Gliss Kur i kaszmir Provit, który w zasadzie niczego z włosami nie robi
Także jak znajdziesz Joannę to polecam przetestować, ale jeśli nie, to Gliss Kura znajdziesz wszędzie i prawie na pewno Ci podpasuje
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 18:06   #2787
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

A ja dziś kupiłam sobie w końcu glicerynę dołożę parę kropel do odżywki, zobaczymy ile to cudo jest warte
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 18:53   #2788
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
O zielonej herbacie się nie wypowiem, bo nigdy nie stosowałam regularnie, ale z odżywek w spray z silikonami Gliss Kur jest zdecydowanie najlepszy. Używałam jego, Elseve (beznadzieja, w ogóle nie pomaga w rozczesaniu), Fructis (jeszcze gorszy, moje włosy się stawały po nim jakieś takie napuszone i lepkie), Joanny jedwabnej (jak dla mnie super, ale nie każdemu pasuje). Teraz mam Marion, jest prawie tak dobry jak Gliss Kur i kaszmir Provit, który w zasadzie niczego z włosami nie robi
Także jak znajdziesz Joannę to polecam przetestować, ale jeśli nie, to Gliss Kura znajdziesz wszędzie i prawie na pewno Ci podpasuje
ja tez polecam gliss kura osobom ktorym nie przeszkadzaja silikony. wlosy po nim mialam gladkie, redukowaly puch (krecioły) i mial swietny psikacz. najlepszy jaki spotkalam.
z provita mam rose we wlosach i tez mam wrazenie ze nic nie robi (jak woda), niby pare dobrych rzeczy w skladzie, ale szalu nie ma. i przeciekajacy psikacz.
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 19:03   #2789
szpilka666
Raczkowanie
 
Avatar szpilka666
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Out of nowhere
Wiadomości: 355
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
O zielonej herbacie się nie wypowiem, bo nigdy nie stosowałam regularnie, ale z odżywek w spray z silikonami Gliss Kur jest zdecydowanie najlepszy. Używałam jego, Elseve (beznadzieja, w ogóle nie pomaga w rozczesaniu), Fructis (jeszcze gorszy, moje włosy się stawały po nim jakieś takie napuszone i lepkie), Joanny jedwabnej (jak dla mnie super, ale nie każdemu pasuje). Teraz mam Marion, jest prawie tak dobry jak Gliss Kur i kaszmir Provit, który w zasadzie niczego z włosami nie robi
Także jak znajdziesz Joannę to polecam przetestować, ale jeśli nie, to Gliss Kura znajdziesz wszędzie i prawie na pewno Ci podpasuje
Dziękuje Własnie nad tym Marionem też myslalam . I jak dostane doplyw gotowki to kupie Joanne, Mariona i Gliss Kura - tylko nie wiem które dokladnie. Chodzi mi głownie o ochrone koncowek sylikonami , jakos jedwabie mi nie przypasowywują.



Bo tak w ogóle to wymyśliłam że będe włosy myc co 3 dni i nie czesac ich od polowy dlugosci. Bo mam jeszcze trochę rozdwojonych włosów a szkoda mi obcinac 20 cm. Więc będe uważac na konce. A jak włosy podrosna ( rosna mi szybko ) to obetne z niszczone konce. Bo zauwazylam ze konce lubią mi się kruszyc i nie widac wtedy przyrostu , ktory powinien byc ( widze na odrostach po szamponie koloryzującym)

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
ja tez polecam gliss kura osobom ktorym nie przeszkadzaja silikony. wlosy po nim mialam gladkie, redukowaly puch (krecioły) i mial swietny psikacz. najlepszy jaki spotkalam.
z provita mam rose we wlosach i tez mam wrazenie ze nic nie robi (jak woda), niby pare dobrych rzeczy w skladzie, ale szalu nie ma. i przeciekajacy psikacz.

Rosa Lotonu mi bardzo odpowiadała. Nawilżała włosy Ale co włosy to inna reakcja
__________________
szpilka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 19:39   #2790
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

co do silikonów to np u mnie źle się sprawdzały w szamponach i odżywkach, ale w jedwabiach spisują się dobrze
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.