Wrażenia po Eurowizji... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-24, 22:33   #1
Perełka
Raczkowanie
 
Avatar Perełka
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 232

Wrażenia po Eurowizji...


Kto oglądał? Kto oglądał? Byłam przekonana,że TATU nie da szans innym i przy głosowaniu zostawi rywali daleko w tyle,a tu miłe zaskoczenie, wcale się tak nie wybijają. Występ...co tu dużo mówić...niespecjalny jak dla mnie. A były tak pewne siebie. Czy mi się wydawało czy publiczność troszke buczała [img]icons/icon12.gif[/img] po ich występie? Tymi "fochami" tylko sobie zaszkodziły.Ale ciii...jeszcze się nie skończyło [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Ja też chcę wakacje!!
Perełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-25, 00:04   #2
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Wrażenia po Eurowizji...

Ja mam wrażenie takie: trochę zappowałam i co trafiałam na Eurowizję, to śpiewali tę samą piosenkę, tylko zespoły się zmieniały [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon28.gif[/img]

To kto w końcu wygrał?

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-25, 00:16   #3
Perełka
Raczkowanie
 
Avatar Perełka
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 232
Re: Wrażenia po Eurowizji...

Turcja wygrała [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Ja też chcę wakacje!!
Perełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-25, 00:27   #4
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu
Re: Wrażenia po Eurowizji...

A nasi na którym????
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-25, 05:30   #5
Ula-M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 254
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ula-M GG do Ula-M
Re: Wrażenia po Eurowizji...

Buniu, no dokładnie to samo powiedziała moja mama, i to samo wrażenie miałam ja [img]icons/icon10.gif[/img] A ta Turcja imo beznadziejna, podobały mi się Francja, Rumunia (chyba Rumunia, taka babka w czerwonym stroju śpiewała... ale nie Wielka Brytania [img]icons/icon7.gif[/img] tamto było beznadziejne, nie dziwię się, że zero punktów) no i, ku mojemu własnemu zaskoczeniu, Polska [img]icons/icon7.gif[/img] Na tle innych krajów Keine Grenzen wypadło świetnie. Belgia też była fajna, do dziś chodzi mi po głowie ten utwór i chyba go zaraz ściągnę z neta [img]icons/icon7.gif[/img], ale jakoś tak nie pasowała mi na Eurowizję. Największym zaskoczeniem była dla mnie wygrana Turcji (już bym Tatu wolała :-/ ) i wysoka pozycja Austrii (imo żenada) . Norwegia kojarzyła mi się ze wczesnym Take That (czyt: negatywnie [img]icons/icon7.gif[/img] )
No, tyle moich wypocin, śmigam na rowerek [img]icons/icon10.gif[/img]
Ula
P.S. Przynajmniej popatrzyłam sobie do woli na wokalistę Brainstorm [img]icons/icon10.gif[/img] I ślicznie zrobioną kobietę, która mu towarzyszyła, ale nie pomnę nazwiska [img]icons/icon10.gif[/img]
P.S.2. Podobała mi się reakcja wokalistki Turcji gdzieś w połowie głosowania. Prowadząca: "co chciałabyś powiedzieć publiczności?" Turczynka: [intelygentny cheese [img]icons/icon12.gif[/img]] "Heloooo.... helllooooouuuuu... helloooouuuu" [img]icons/icon12.gif[/img] Rewelacja [img]icons/icon10.gif[/img]
Ula-M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-25, 05:33   #6
Ula-M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 254
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ula-M GG do Ula-M
Re: Wrażenia po Eurowizji...

A nasi byli na 7 czy 8, nie pomnę, ale piosenka ogólnie nawet sie podobała, każdy niemal dawał nam parę punktów [img]icons/icon7.gif[/img] A Niemcy strzelili nam nawet 12p. z komentarzem "dla naszych wielkich przyjaciół". No, no... Ale ich pogłaskaliśmy tym półniemieckim wykonaniem piosenki [img]icons/icon10.gif[/img]
Ula-M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-25, 09:33   #7
donata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 101
Re: Wrażenia po Eurowizji...

=

Edytowane przez donata
Czas edycji: 2012-12-10 o 19:13
donata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-25, 12:15   #8
Alexis
Raczkowanie
 
Avatar Alexis
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 159
Re: Wrażenia po Eurowizji...

Nie mam pojęcia dlaczego wygrała Turcja,wg mnie piosenka była gorzej niż taka sobie.Ogólnie ciężko było coś wybrać.No jeszcze Belgia zasłużyła sobie na to 2 miejsce a Ich Troje wypadło całkiem dobrze,szkoda że dopiero na 7 miejscu.Ciekawe jak to skomentuje Wiśniewski....
Alexis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-25, 13:08   #9
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Wrażenia po Eurowizji...

Generalnie wszystkie piosenki stopiły mi się w główce w jedną [img]icons/icon7.gif[/img] Takie fajne były [img]icons/icon12.gif[/img] Turcja nie podobała mi się, taka przeciętna kiepskość z motywami tureckimi gdzieś w tle [img]icons/icon12.gif[/img] A ku mojemu zaskoczeniu Ich Troje wypadli bardzo dobrze, nawet jakoś mi się spodobało [img]icons/icon12.gif[/img]
Zmykam na działkę [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-25, 13:41   #10
Ula-M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 254
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ula-M GG do Ula-M
Re: Wrażenia po Eurowizji...

Dzięki Donata za info [img]icons/icon7.gif[/img] Znając siebie to teraz znajdę ją na googlach i będę napawała oczęta jej makijażem i ciuchami [img]icons/icon12.gif[/img] W tym teledysku miała śliczny biały dziergany sweterek, i już ostrzę sobie na taki ząbki [img]icons/icon10.gif[/img] Ehh, mnie coś pokazać... [img]icons/icon12.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
Ula
Ula-M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-25, 14:11   #11
madame_volae
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Wrażenia po Eurowizji...

Przychodzę do domu i co widzę? Trucja pierwsze miejsce. Zatem z zaciekawieniem czekałam, by zobaczyć cóż to za utwór dosięgnął tego zaszczytu i bardzo się zawiodłam. Tragiczna piosenka. Jedynie taniec spodobał mi się. Widocznie inne zespoły musiały wypaść jeszcze gorzej, że Turków wybrano ;] /bo nie oglądałam eurowizji, jedynie finał/. Już Ich Troje lepiej się prezentuje.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-25, 14:36   #12
Kasiarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 348
GG do Kasiarzyna
Re: Wrażenia po Eurowizji...

A mnie sie Belgia kompletnie nie podobała.Taka Muzułmańska piosenka.Nudna jak nie wiem co.Tatu spiewalo beznadziejnie (one zawsze spiewaja beznadziejnie.Na plycie zniekrztalcano im poprostu glosy).Jedynie podobała mi sie Norwegia,Ukraina i ...Polska.O dziwo wypadla naj naj lepiej.Te glosowania sa ciut niesprawiedliwe bo czesto byl taki tekst 12 punktow dla ... Rosji po sąsiedzku!.No beznadzieja.Tu chodzi przeciez o talent a nie o to czy ktos mieszka w sasiednim kraju.Polska dostala 12 pkt od Niemcow dlatego bo:
1.Sasiedzi
2.Piosenka Niemiecka(przewaznie tylko Niemcy wiedzieli co Michal spiewa)
3.Michal wyglada jak Niemiec.Co tylko zobacze jakiegos artyste czy nawet modelke niemiecka ma albo irokeza,albo kolczyki w nosie,albo czerwone wlosy.Oczywiscie nie obrazajac Niemcow ale takie sa moje odczucia.
Kasiarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-25, 15:14   #13
Ula-M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 254
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ula-M GG do Ula-M
Re: Wrażenia po Eurowizji...

Kasiarzyna napisał(a):
>Jedynie podobała mi sie Norwegia,Ukraina i ...Polska.O dziwo wypadla naj naj lepiej.

Heh, jesteś już trzecią osobą zadziwioną faktem, że Polska dobrze wypadła [img]icons/icon12.gif[/img] Ich Troje się postarali, trzeba im to przyznać. To moja czysto obiektywna ocena, bo I.T. mnie ani ziębi, ani grzeje [img]icons/icon7.gif[/img]


> Te glosowania sa ciut niesprawiedliwe bo czesto byl taki tekst 12 punktow dla ... Rosji po sąsiedzku!.No beznadzieja.Tu chodzi przeciez o talent a nie o to czy ktos mieszka w sasiednim kraju.Polska dostala 12 pkt od Niemcow dlatego bo:
> 1.Sasiedzi
> 2.Piosenka Niemiecka(przewaznie tylko Niemcy wiedzieli co Michal spiewa)
> 3.Michal wyglada jak Niemiec.

Wiesz, to chyba taki element polityki, jak na każdym większym "wydarzeniu światowym [img]icons/icon12.gif[/img]". Weźmy na przykład wybory Miss Świata - nie wygrywa najpiękniejsza tylko ta, której krajowi to jest akurat potrzebne [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdr.
Ula
Ula-M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-25, 15:43   #14
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Wrażenia po Eurowizji...

brak wrazen po Eurowizji z powodu niskiego poziomu usług [img]icons/icon12.gif[/img] nawet mi sie denerwowac nei chce [img]icons/icon10.gif[/img] po co ?? [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-25, 15:49   #15
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Wrażenia po Eurowizji...

Agentka-Ola napisał(a):
> brak wrazen po Eurowizji z powodu niskiego poziomu usług [img]icons/icon12.gif[/img] nawet mi sie denerwowac nei chce [img]icons/icon10.gif[/img] po co ?? [img]icons/icon12.gif[/img]
>
> [img]icons/1cmok.gif[/img]

Słusznie, lepiej foty cykać [img]icons/icon28.gif[/img]
Czekam Skarbie [img]icons/icon29.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-25, 16:05   #16
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Wrażenia po Eurowizji...

BabciaWeatherwax napisał(a):
> Słusznie, lepiej foty cykać [img]icons/icon28.gif[/img]
> Czekam Skarbie [img]icons/icon29.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img]
>
> [img]icons/1cmok.gif[/img]

buniu [img]icons/icon29.gif[/img] ale JAK ? [img]icons/icon7.gif[/img] ja w pracy , Ti robi jako (U)bóstwo na Targach [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-25, 16:07   #17
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Wrażenia po Eurowizji...

Agentka-Ola napisał(a):
> buniu [img]icons/icon29.gif[/img] ale JAK ? [img]icons/icon7.gif[/img] ja w pracy , Ti robi jako (U)bóstwo na Targach [img]icons/icon10.gif[/img]
>
Już drugi tydzień się tak mijacie [img]icons/tongue.gif[/img] Postaraj się [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-25, 16:39   #18
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Wrażenia po Eurowizji...

BabciaWeatherwax napisał(a):
> Już drugi tydzień się tak mijacie [img]icons/tongue.gif[/img] Postaraj się [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]
>
> [img]icons/1cmok.gif[/img]

łoo..juz drugi ?? [img]icons/icon10.gif[/img] jak ten czas leci, popatrz Bunku [img]icons/icon29.gif[/img] w nast tyg ? [img]icons/icon7.gif[/img] bo mam okres i kudły mi sie ukladac nie chcom.. [img]icons/icon9.gif[/img] jak bede na tej focie wygladac [img]icons/icon7.gif[/img] ? jak czub [img]icons/icon10.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-25, 18:13   #19
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Wrażenia po Eurowizji...

hmmm.. z tymi piosenkami to nigdy nic nie wiadomo [img]icons/icon7.gif[/img].

jak się słyszy pierwszy raz jakąś piosenkę to może się ona nie spodobać - ale po kilku razach można bardzo ją polubić.. i na odwrót.. lubiana może się bardzo szybko znudzić.

jak powiedział mój ulubiony wokalista, Lenny Kravitz: dobra muzyka to ta, która nie od razu wpada w ucho.

i rzeczywiście.. wiele albumów, które stoją na mojej półce to te, które nie od razu mnie porwały, a teraz mimo upływu lat - wciąż do nich wracam.

dlatego mi zawsze ciężko ocenić po pojedynczym występie - która piosenka jest lepsza [img]icons/icon7.gif[/img]

ale się rozpisałam [img]icons/icon7.gif[/img] a Eurowizji nie oglądałam, bo byłam na imieninach [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.