Nieudana próba włożenia tamponu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2003-05-25, 14:23   #1
madame_volae
Gość
 
Wiadomości: n/a

Nieudana próba włożenia tamponu


Starałam się, siłowałam się z nim, ale skurczybyk był silniejszy. Nie dał mi się [img]icons/icon9.gif[/img]
Byłam rozluźniona, jedną nogę miałam usytuowaną wyżej, za jednym razem wkładałam go nawet na siłę. I nic. Nie wszedł. Nie dał się. Napotkałam na silny opór, którego nie pokonałam.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-25, 14:30   #2
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Nieudana próba włożenia tamponu

Gdybyś zadała sobie odrobinę trudu, naprawdę odrobinę, bo ten temat był na 1 stronie, to wiedziałabyś już to,o co, jak mi się zdaje pytasz, choć zrobiłaś to w takiej formie, że nie wiem, czy prosisz o pomoc, czy po prostu informujesz nas o nieudanej próbie.
Przeczytaj więc najpierw ten wątek:
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1053525388
A na drugi raz najpierw poszukaj, a potem dawaj nowy wątek.
Jeśli zaś chodziło Ci o jeszcze coś innego, to po prostu to wyraźnie sprecyzuj.

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-25, 14:44   #3
madame_volae
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Nieudana próba włożenia tamponu

Przepraszam za grzech który popełniłam. Przepraszam, że nie poszukałam najpierw wątku w archiwum. Przepraszam, jeżeli popsułam Ci humor, albo, że naszłam Ci na drogę, bo może już masz zepsuty humor i tym sposobem próbujesz odreagować?
nie rozumiem.. naprawdę.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-25, 14:46   #4
madame_volae
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Nieudana próba włożenia tamponu

poza tym ten temat jest o problemie z tamponem tkwiącym już na swoim miejscu, ja go tam jeszcze nie umieściłam.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-25, 14:48   #5
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Nieudana próba włożenia tamponu

Skarbie, nie musiałaś szukać w archiwum, bo jak zerkniesz na pierwszą stronę wizaża, to jest tam temat "tampony".

Chcesz się czegoś dowiedzieć czy chcesz rozwijać swój wątek?

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-25, 15:32   #6
madame_volae
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Nieudana próba włożenia tamponu

ale tam nie ma nic co byłoby odpowiedzią na mój temat, bo żarty owej Kasiarzynki zapewne nic mi nie dadzą.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-25, 15:35   #7
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Nieudana próba włożenia tamponu

hej madame [img]icons/icon7.gif[/img] moze po prostu wzielas za duzy rozmiar, dlatego, co ?

czesc baby w ogole [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-25, 15:36   #8
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Nieudana próba włożenia tamponu

No to powiedz wyraźnie, czego oczekujesz... bo z tego posta wynika, że odpowiedź można tam nzaleźć. A przeczytałaś cały, uważnie, czy tylko ostatnie posty?
lejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-25, 15:56   #9
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: Nieudana próba włożenia tamponu

Ej ej !! Kobity co Wy!! Tak nie mozna ! jak Madame ma "sprecyzować" bardziej pytanie..a poza tym każdą z nas mozna by posądzić o bezsensowne posty lub powtarzane pytanie! denerwują mnie tego typu "pouczenia"..sorry bardzo kochane koleżanki..

Madame zrób jak radzi Ola [img]icons/icon7.gif[/img] mniejszy rozmiar i może uzyj tych z aplikatorem są super i wygodnie się je wklada.
Pozdrowionka!
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-25, 15:56   #10
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: Nieudana próba włożenia tamponu

Ej ej !! Kobity co Wy!! Tak nie mozna ! jak Madame ma "sprecyzować" bardziej pytanie..a poza tym każdą z nas mozna by posądzić o bezsensowne posty lub powtarzane pytanie! denerwują mnie tego typu "pouczenia"..sorry bardzo, kochane koleżanki..

Madame zrób jak radzi Ola [img]icons/icon7.gif[/img] mniejszy rozmiar i może uzyj tych z aplikatorem są super i wygodnie się je wklada.
Pozdrowionka!
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-25, 16:21   #11
madame_volae
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Nieudana próba włożenia tamponu

uważam, że lepiej sprecyzować pytania nie muszę. wszystko zawarte jest w opisie. pytanie wręcz samo się nasuwa: czemu nie mogę włożyć tampona?!
czyż nie? a tam opisany jest stan po włożeniu tamponu, a potem coś o cewce moczowej i tym, że dziewczyna sobie żartuje ;/
dżizys. z taką uprzejmością nie spotkałam się jeszcze nigdy :|
Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-25, 16:23   #12
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Nieudana próba włożenia tamponu

Ale na samym początku BYŁ poruszany właśnie ten problem, z włożeniem... Potem się udało, a potem było o cewce. O!
lejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-25, 16:27   #13
Kasiarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 348
GG do Kasiarzyna
Re: Nieudana próba włożenia tamponu

Dobra aby podbudowac ciutke wasze zaufanie do mnie odpowiadam madame.Ja tez niedawno wkladalam pierwszy raz tampona.Zreszta o tym wiesz.Pierwszy tampon byl okropnyAle to moze powinnas zmienic kierunek.Ja tez tak mialam za pierwszym razem.Jak juz potem drugi raz wkladalam juz ciutke wiecej wiedzialam co i jak.Najlepiej jest wkladac tampona tak:
1.Oprzyj noge o cos (dobrze by bylo gdyby byla to wanna)
2.reke trzymajaca tampon wez jakby od tylu.To znaczy jak bys chciala w odbyt wlozyc.I tak znajdz otwor do pochwy i wkladaj.Dzieki temu raczej nie napotkasz oporu gdyz tampon ktory wkladasz od tylu jest troche pod skosem.Dla mnie to rewelacyjna metoda wkladania bez bolu itd.Zawsze czuje sie niezbyt przyjemnie na poczatku ale potem jak juz palec bedzie w pochwie jest git.Mi tylko przeszkadza to ze mam dosyc dlugie paznokcie i mnie to bardzo boli jak wkladam tampon.
Kasiarzyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-25, 16:28   #14
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Nieudana próba włożenia tamponu

Ojojjj..madame juz spokój ! [img]icons/icon7.gif[/img] widze, zescie dzisiaj pełne bojowych nastrojów ..po co ja tu w ogole właze sie sama teraz siebie zapytałam ? ! no = wracajac do meritum- napisz prosze z jakim rozmiarem tamponu zaczełas pierwsze starcie ? moze po prostu jak wczesniej napisałam- NIE TEN ROZMIAR ? [img]icons/icon7.gif[/img]

dodam, ze zaczynac nalezy z mini lub normal - hymmm kwestią wazną jest tez fakt, czy juz sei kochałas z mezczyzną- jesli tak to mini raczej sobie daruj [img]icons/icon7.gif[/img]

na pocieszenie dodam - pierwszy raz zazwyczaj jest spalony jesli chodzi o tampony [img]icons/icon7.gif[/img] drugim razem ci sie uda, ale jak znam zycie wlozyc go za płytko [img]icons/icon7.gif[/img] i bedzie uwierał [img]icons/icon7.gif[/img] wiec podejdziesz 3 raz i wtedy bedzie ok [img]icons/icon7.gif[/img] i pokochasz tampony [img]icons/icon7.gif[/img] serio mówie [img]icons/icon7.gif[/img] nie rezygnuj po 1 razie, to blad który popełnia wiele kobiet odmawiajac sobie prawie normalnego funkcjonowania ( basen, obcisłe ciuszki , etc) w trakcie okresu [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img] sciskam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-25, 18:38   #15
madame_volae
Gość
 
Wiadomości: n/a
Lejka, Ola, Kaśka

Lejka: jak już napisałam, NIE ZNALAZŁAM tam nic, co by mogło służyć jako odp. na moje pytanie, więc daruj sobie swoje filozofie i tak do niczego mi się nie przydadzą.

Ola: co do rozmiaru- może to właśnie to. mam normal i chyba powinnam kupić mini.

Kaśka: thx [img]icons/icon12.gif[/img]
Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-25, 18:48   #16
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: Nieudana próba włożenia tamponu

Madame, spokojnie, sprobuj kilka pierwszych razy na lezaco, rozluzniona, pochwa jest wtedy wyprostowana i tampon powinien wejsc bez trudu. No i zaczynaj od mini. powodzenia! [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-25, 19:47   #17
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
OCENZUROWANO

lejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-25, 19:50   #18
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Lejka

Lejek - bez takich tekstow - to do niczego nie prowadzi.

[img]icons/1cmok.gif[/img] Mala - i tak masz u mnnie duże lody [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/1glaszcze.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-25, 19:53   #19
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Lejka

Tylko nie lody, jestem na diecie! Ale na sałatkę z jadem się skuszę... [img]icons/icon10.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-25, 19:59   #20
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Lejka

Oczywiście Mała Wiedźmo [img]icons/icon12.gif[/img]
Specjalnie dla Ciebie zrobie najbardziej jadowitą z możliwych [img]icons/icon10.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-25, 20:03   #21
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
dziewczyny, co się dzieje???

Hej dziewczyny!!
Nie chcę moralizować, ale co się z wami dzisiaj dzieje???
Robicie głupie kawały, obrażacie się nawzajem, wyrzucacie z forum, pyskujecie jedna drugiej...
Tak nie można [img]icons/icon9.gif[/img]
Zamknijmy w ogóle ten wątek, to do niczego nie prowadzi, pozostaje jedynie przykrość i niesmak.

Może ten dzien był dzisiaj jakiś wyjątkowo ciężki? Czasami tak już jest, że wystarczy mała iskierka.

Cmoczki i PAX [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ

PS. Lejuś pewnie dzisiaj byłam dla Ciebie zbyt ostra [img]icons/icon9.gif[/img] Nie gniewaj się na mnie, czasami odzywa się we mnie szefowa zołza [img]icons/icon10.gif[/img]

Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img] i wielka [img]icons/1roza.gif[/img] tylko dla Ciebie
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-25, 20:19   #22
madame_volae
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Lejka..

ocenzurowano? och przykro mi :P nie umiesz się kulturalnie zachować to tak bywa. nie umesz inaczej się wyrazić jak poprzez wulgaryzmy i obrażanie etc? [img]icons/icon21.gif[/img]
jeżeli masz zamiar filozofować i mądrzyć się i pokazywać co to nie Ty to daruj sobie, naprawdę akurat mi nie jest to potrzebne. i jak nie wiesz co to pomoc lub odpowiedź czy też porada, to co Ty tu robisz? [img]icons/icon11.gif[/img]
Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-25, 20:25   #23
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
Re: Nieudana próba włożenia tamponu

zgadzam się z elve,pierwszy raz musi być na leżąco [img]icons/icon7.gif[/img] Początkowo napotkasz nieduży opór ,ale zaraz potem nie będzie żadnego problemu.
Zdziwiłam się bardzo reakcją dziewczyn,szczerze to szczęka mi opadła po poście buni(wybacz,ale całkiem nie rozumiem Twojej reakcji)Skąd taki brak życzliwości?Nie gniewaj się ale poprostu musiałam się wtrącić,bo wiele dziewczyn popełnia takie przewinienia jak powtórka wątku.Madamko powodzenia z tym skurczybykiem [img]icons/icon7.gif[/img]
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-25, 20:27   #24
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Lejka..

Madame_Volae napisał(a):
> ocenzurowano?

tak - Lejka sama wycięla swoją wyupowiedz mimo, że nie bylo w niej nic niekulturalnego ani bynajmniej nikogo w swoim poscie nie obrazila

>nie umiesz się kulturalnie zachować to tak bywa. nie umesz inaczej się wyrazić jak poprzez wulgaryzmy i obrażanie etc? [img]icons/icon21.gif[/img]

Bardziej kulturalnie niż Lejka nie można bylo sie zachować

To by chyba wyczerpywało ten temat
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-25, 20:28   #25
madame_volae
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Nieudana próba włożenia tamponu

hehe thx [img]icons/1cmok.gif[/img] czekam tylko na następny okres i zabiorę się do roboty [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-25, 20:47   #26
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Lejka..

No właśnie nie wiem, idę więc spać. Dobranoc i miłych snów.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-25, 20:53   #27
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Lejka..

Eee, jeżweli mogę coś dodać, to obraziłam, owszem, sama siebie... I nikogo więcej.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-25, 20:59   #28
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: Lejka..

Naprawde ostatnio mam mało czasu na Wizaz, ale jak widzę co sie dzieje, to muszę wrącić swoje pięć groszy( choć jak zwykle to znowu dorixx zostanie skrytykowana [img]icons/icon12.gif[/img] )
Nie rozumiem! -Pytania o trądzik, tłustą cerę i samoopalacze powtarzają sie nawet dziennie po kilka razy! Ale gdy nagle dziewczyna zwraca się z prośbą (dla niej jakże ważną) zostaje pouczona i to nie raz.
Przepraszam dziewczyny, ja naprawdę bardzo szanuję i ogromnie lubię wiele z Was, ale nie podzielam Waszej solidarności o "Świętej Trójcy " pisząc-wiadomo o kogo chodzi [img]icons/icon12.gif[/img] Bunia słówko, na to Lejka też Babcie musiała poprzeć, a na końcu za Lejką wstawia się Pal. Wiem dziewczyny, że łączy Was coś więcej niż tylko przyjaźn przez internet i sama żałuję że osobiście kilku z Was nie mogę poznać, ale wierzcie mi, nieładnie to wygląda z tej "drugiej" strony.Nikt już nie moze nic innego napisać, żeby Wam sie nie narazić?
W tym akurat przypadku uważam, że przesadziłyście, przykro mi jeśli którąś uraziłam...
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-25, 21:02   #29
donata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 101
Re: Lejka..

Pewnie niepotrzebnie sie wtrącam, bo jeszcze bardziej podgrzeję atmosferę, ale może warto wtrącic trzy grosze, aby więcej już nie wracać do tematu. Zgadzam sie z Nutką i Madam Volae-nie wypada ingerować w cudze wątki, w taki sposób jak zrobiły to BabciaWeatherwax i Lejka (bez urazy). Myślę, że jak to przemyślicie to same dojdziecie do takich wniosków. Myślę, że to przywilej moderatora, a z tego co widzę, to jesteście użytkowniczkami, co prawda doświadczonymi [img]icons/icon7.gif[/img] ale tym bardziej powinnyście okazać cierpliwość dla nowych użytkowników (i nie tylko nowych). Myślę, że wątek prowadzony w ten sposób, może budzić pewien niesmak i odstraszać nowych użytkowników- a na tym chyba nikomu nie zależy [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrawiam
donata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-25, 21:04   #30
madame_volae
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Lejka..

doprawdy? dziwne.. zachowała się kulturalnie a ocenzurowała swoją wypowiedź. paradoksalne prawda?
Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.