Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-22, 17:37   #3451
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ach, myślałam, że to nowy podpis

Isa, na pewno Ci dobrze zrobi rezygnacja z chipsów, napojów gazowanych itd..
Też tak myślę. Cukier już ograniczyłam (tzn. nie słodzę w ogóle cukrem herbaty tylko od dłuższego czasu używam miodu i na pewno to też mi wyjdzie na zdrowie).

Zauważyłam jedynie, że od ok. 2 tygodni cały czas mnie ciągnie na soki marchewkowe Właśnie piję drugiego już dziś Pysia, i tak prawie codziennie wypijam jednego.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 17:44   #3452
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Też tak myślę. Cukier już ograniczyłam (tzn. nie słodzę w ogóle cukrem herbaty tylko od dłuższego czasu używam miodu i na pewno to też mi wyjdzie na zdrowie).

Zauważyłam jedynie, że od ok. 2 tygodni cały czas mnie ciągnie na soki marchewkowe Właśnie piję drugiego już dziś Pysia, i tak prawie codziennie wypijam jednego.
może masz niedobór czegoś, co marchewka zawiera i organizm się domaga często tak jest, że mamy na coś ochotę, gdy wzrasta zapotrzebowanie na to poza tym sok z marchwi nadaje ładny koloryt cerze i podobno oczyszcza z toksyn, byle nie przedobrzyć, bo można być żółtym ale w sumie wszystko w nadmiarze jest szkodliwe
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 17:57   #3453
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Różowy?Myślałam,że bardziej w łososia,pomarańcz idzie, bo w ciemno brałam
No ale skoro mówisz,że będę zadowolona to Ci wierzę
Oczywiście dam znać.
On jest koralowy albo pomarańczowy z różem - to nie jest czysta morelka/brzoskwinia ale fajny kolor.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 18:15   #3454
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
może masz niedobór czegoś, co marchewka zawiera i organizm się domaga często tak jest, że mamy na coś ochotę, gdy wzrasta zapotrzebowanie na to poza tym sok z marchwi nadaje ładny koloryt cerze i podobno oczyszcza z toksyn, byle nie przedobrzyć, bo można być żółtym ale w sumie wszystko w nadmiarze jest szkodliwe
O ile dobrze pamiętam to w zeszłym roku zimą też nałogowo popijałam Kubusie przez jakiś czas. Może przez zimno brakuje mi czegoś w organizmie właśnie i dlatego mam takie "smaczki"
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 18:29   #3455
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O ile dobrze pamiętam to w zeszłym roku zimą też nałogowo popijałam Kubusie przez jakiś czas. Może przez zimno brakuje mi czegoś w organizmie właśnie i dlatego mam takie "smaczki"
Isa ja od kilku miesięcy codzienie piję sok z marchwii.
ale radzę zrezygnować z tych Kubusiów czy pysio czy co tam innego - zawierają sporo cukru, arwniki itp.
Lepsze są te jednodniowe od Marwitu
A jakie pyszne i jest marchwiowo-selerowy
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 18:41   #3456
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Isa ja od kilku miesięcy codzienie piję sok z marchwii.
ale radzę zrezygnować z tych Kubusiów czy pysio czy co tam innego - zawierają sporo cukru, arwniki itp.
Lepsze są te jednodniowe od Marwitu
A jakie pyszne i jest marchwiowo-selerowy
U mnie na wsi nie ma tych jednodniowych A specjalnie szukać mi się ich nie chce gdzieś w Krakowie.
Zresztą myślę, że moja soczkomania nie potrwa zbyt długo, pewnie jeszcze kilka dni i mnie odrzuci Poza tym wiem, że nie mogę zbyt długo pić Kubusiów bo marchewka działa często na mnie zatwardzająco
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 18:49   #3457
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Hej dziewczyny, jak dobrze do was znowu zajrzeć Dopiero dziś podłączyli mi internet ( a właściwie sama go sobie podłączyłam, bo ruter dopiero dziś przyszedł), więc od razu się melduję w moim ulubionym wątku
U mnie wszystko ok, nie wiem czy Iza wam pisała, ale nawet szybko udało mi się znaleźć mieszkanie, bo następnego dnia po przyjeździe (wynajmuję pokój u młodego lekarza ), na Uniwerek nawet nie mam tak daleko, poza tym mieszkam przy jednej z głównych ulic, więc mam blisko do różnych sklepów, barów, pubów itd. Kosmetycznie na razie nie szaleję, haha, ale pewne zakupy już poczyniłam. W TBS są straszne przeceny, aż strach tam wchodzić, masła po 5Ł a teraz chyba nawet spadło do 3Ł, żele, choć te akurat mnie nie kuszą. Zgrzeszyłam masłem morelowym i chyba kupię jeszcze jedno Poza tym mam u siebie dwa Debenhamsy, dwa Boots'y i Superdrugi, LUSH no i outlet z kosmetykami koncernu EL, czyli mój ukochany MAC i Bobbi Brown Paletkę cieni Bobbi już jedną nabyłam, ale chyba się na tym nie skończy, hehe. Jak mi w końcu przeleją stypendium, to się wybiorę na większe zakupy.
To tak w skrócie, teraz będę nadrabiać zaległości więc pewnie będę siedzieć do rana Trzymajcie się, odezwę się niebawem!
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 18:59   #3458
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Elu
jak super że już do nas możesz zaglądać!
Mam nadzieję, że jest Ci tam dobrze. Zresztą, już odnalazłaś wszystkie kosmetyczne miejsca rozpusty więc wygląda że wszystko z Tobą w porządku
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 19:04   #3459
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Hej lizzie Fajnie, że zajrzałaś do nas.
Widzę, że masz tam faaajną okolicę jeśli chodzi o kosmetyki
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 19:07   #3460
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jak dobrze do was znowu zajrzeć Dopiero dziś podłączyli mi internet ( a właściwie sama go sobie podłączyłam, bo ruter dopiero dziś przyszedł), więc od razu się melduję w moim ulubionym wątku
U mnie wszystko ok, nie wiem czy Iza wam pisała, ale nawet szybko udało mi się znaleźć mieszkanie, bo następnego dnia po przyjeździe (wynajmuję pokój u młodego lekarza ), na Uniwerek nawet nie mam tak daleko, poza tym mieszkam przy jednej z głównych ulic, więc mam blisko do różnych sklepów, barów, pubów itd. Kosmetycznie na razie nie szaleję, haha, ale pewne zakupy już poczyniłam. W TBS są straszne przeceny, aż strach tam wchodzić, masła po 5Ł a teraz chyba nawet spadło do 3Ł, żele, choć te akurat mnie nie kuszą. Zgrzeszyłam masłem morelowym i chyba kupię jeszcze jedno Poza tym mam u siebie dwa Debenhamsy, dwa Boots'y i Superdrugi, LUSH no i outlet z kosmetykami koncernu EL, czyli mój ukochany MAC i Bobbi Brown Paletkę cieni Bobbi już jedną nabyłam, ale chyba się na tym nie skończy, hehe. Jak mi w końcu przeleją stypendium, to się wybiorę na większe zakupy.
To tak w skrócie, teraz będę nadrabiać zaległości więc pewnie będę siedzieć do rana Trzymajcie się, odezwę się niebawem!
Kiedy mogę wpaść?
Trzymaj się kochana i wpadaj do nas często
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 19:45   #3461
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Dzięki Dziewczyny Rzyrafko no szef się zachował w porządku, powiedział, że mnie w pełni rozumie i nie ma problemu. Branża ta sama, nadal reklama, ale trochę inny aspekt, nie w agencji (nie szukałam w sumie w agencjach, bo to była prośba mojego szefa. miałam szukać pracy na pół/3/4 etatu i poprosił, żeby nie była to agencja) ale zobaczyłam to ogłoszenie to wysłałam. Potem chciałam nie iść na spotkanie, ale poszłam i dobrze, że poszłam Będę pracowała w dziale marketingu, będę miała sporo nowych obowiązków ale niektóre będą podobne do tych co wykonywałam do tej pory jak np. nadzór nad pracą grafika, akceptowanie projektów, wymyślanie folderów, katalogów itp (u siebie wymyślałam oferty, layouty). No i będę zarabiała niecałe 2 tysiące a nie jak teraz na te pół etatu 600zł podstawy...

Jakby bankomat mi 2 tygodnie temu nie pożarł karty to już teraz miałabym kupione kilka rzeczy z tru Wczoraj sobie upatrzyłam kilka rzeczy, maseczkę, pomadkę, coś tam jeszcze ale nie mam karty... Mam nadzieję, że nie wykupią akurat tych rzeczy, które chcę nowy pin już mi przyszedł ale karty nie ma..może będzie w przyszłym tygodniu?


A ze szkołą u mnie hum.. zaliczyłam już 17 przedmiotów z 20 (ten ostatni semestr robię 2 semestry w 1). Jutro mam 2 egzaminy ale nie mam już ani siły, ani ochoty się uczyć.. nie chce mi się. naprawdę.. opadło mi spięcie i mobilizacja. I na jeszcze jeden przedmiot na zaliczenie muszę napisać plan marketingowy. Ale to napiszę w przyszłym tygodniu i potem zajmę się moją pracą licencjacką. Pierwszy rozdział już napisany i sprawdzony - jest ok. Drugi napisany i sprawdzony - muszę wprowadzić kilka poprawek. Trzeci rozdział jest w trakcie pisania Łącznie mam już z 46stron. Myślę, że napiszę max 65 i będzie ok. (kazali nam napisać na ok 60 stron).

W sumie się cieszę, że większość rzeczy zrobiłam już październik/listopad bo teraz miałam luz. Ja mam do zaliczenia te 3 przedmioty, a niektórzy mają jeszcze z 8.. Nie chciałoby mi się już.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 20:07   #3462
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Elu
jak super że już do nas możesz zaglądać!
Mam nadzieję, że jest Ci tam dobrze. Zresztą, już odnalazłaś wszystkie kosmetyczne miejsca rozpusty więc wygląda że wszystko z Tobą w porządku
Hehe, no okolicę pod kątem kosmetycznym trzeba było obadać w pierwszej kolejności Ale tak jak napisałam wcześniej, za bardzo się jeszcze na nic nie nakręcam, dopóki mi nie przeleją funduszy

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hej lizzie Fajnie, że zajrzałaś do nas.
Widzę, że masz tam faaajną okolicę jeśli chodzi o kosmetyki

Oj tak, choć to nie taka rozpusta jak np. w Londynie.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Kiedy mogę wpaść?
Trzymaj się kochana i wpadaj do nas często
Madzia, wpadaj choćby zaraz. Siedzę sama w dużym domu, więc towarzystwo bardzo mi się przyda. Oj pobuszowałabyś w outlecie MACowym, nawet nie wiesz ile tam mają cieni i pigmentów Całe szczęście, że ja cieniowo aż nie tak bardzo, bo oczopląsu można dostać. Teraz ostrzę sobie ząbki na jakieś pędzle BB.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 20:18   #3463
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Mama mi pożyczyła kartę Ale teraz nie wiem, którą maskę wziąć. Tę:
http://pl.strawberrynet.com/skincare...974/?CatgId=15
czy tę
http://pl.strawberrynet.com/skincare...735/?CatgId=19

Skończyła mi się maseczka oczyszczająca i muszę coś kupić.

Edit : wzięłam tę ddf
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.

Edytowane przez bossy
Czas edycji: 2010-01-22 o 20:31
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 21:42   #3464
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Jest na pewno Melon Fresh, Sun Melon nie widziałam nigdy no i ma naklejkę new
aha, może, jakos nie przepadam za produktami Nivei- chociaż upiększającym pilingiem do twarzy jestem bardzo pozytywnei zaskoczona
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
poza tym sok z marchwi nadaje ładny koloryt cerze i podobno oczyszcza z toksyn, byle nie przedobrzyć, bo można być żółtym ale w sumie wszystko w nadmiarze jest szkodliwe
z toksyn to oczyszcza wszystko co w płynie bez zbędnych dodatków, a jakż eświetnei robi to czysta woda

Moje ulubione łacińskie powiedzonko mówi właśnie, ze to "dawka czyni truciznę"
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O ile dobrze pamiętam to w zeszłym roku zimą też nałogowo popijałam Kubusie przez jakiś czas. Może przez zimno brakuje mi czegoś w organizmie właśnie i dlatego mam takie "smaczki"
Hmm, marchewka ma witaminę A, może potrzeby Twojego organizmu mają coś wspólnego z regeneracją oczu czy cos koło tego? Tylko pamiętaj, że żeby dobrze przyswoić tę witaminkę to musisz częściej zjeść coś tłustszego bo ona jest rozpuszczalna w tłuszczach właśnie a nie w wodzie
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Lepsze są te jednodniowe od Marwitu
A jakie pyszne i jest marchwiowo-selerowy
Brawo, a dla Isy do tego polecam czipsy z buraków skoro już musi coś chrupać- rewelacja
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
U mnie na wsi nie ma tych jednodniowych A specjalnie szukać mi się ich nie chce gdzieś w Krakowie.
Na pewno są w Bomi
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jak dobrze do was znowu zajrzeć
Heloł, to jednym słowem jesteś w raju
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Będę pracowała w dziale marketingu, będę miała sporo nowych obowiązków ale niektóre będą podobne do tych co wykonywałam do tej pory jak np. nadzór nad pracą grafika, akceptowanie projektów, wymyślanie folderów, katalogów itp (u siebie wymyślałam oferty, layouty). No i będę zarabiała niecałe 2 tysiące a nie jak teraz na te pół etatu 600zł podstawy...

Jakby bankomat mi 2 tygodnie temu nie pożarł karty to już teraz miałabym kupione kilka rzeczy z tru Wczoraj sobie upatrzyłam kilka rzeczy, maseczkę, pomadkę, coś tam jeszcze ale nie mam karty... Mam nadzieję, że nie wykupią akurat tych rzeczy, które chcę nowy pin już mi przyszedł ale karty nie ma..może będzie w przyszłym tygodniu?

Ale to napiszę w przyszłym tygodniu i potem zajmę się moją pracą licencjacką. Pierwszy rozdział już napisany i sprawdzony - jest ok. Drugi napisany i sprawdzony - muszę wprowadzić kilka poprawek. Trzeci rozdział jest w trakcie pisania Łącznie mam już z 46stron. Myślę, że napiszę max 65 i będzie ok. (kazali nam napisać na ok 60 stron).
Świetnie Cisię ułożyło w takim razie z tą pracą

Co za przygoda- mi na szczęście jeszcze nigdy nie zeżarło, ale też znów często z bankomatów nei korzystam bo zwykle pustki na koncie Szalej, mała nagroda Ci się należy

A to zaznaczyłam specjalnie dla Isy jako motywację-> do pisania leniu
I żeby nie było, ze przyganiał kocioł garnkowi to ja też spadam do nauki- w teatrze było świetnie jak to w Starym, uśmiałysmy się z mamą do łez.
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Oj tak, choć to nie taka rozpusta jak np. w Londynie.
A przypomnisz gdzie to osiadłaś? Bo jakos mi umkło
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Skończyła mi się maseczka oczyszczająca i muszę coś kupić.

Edit : wzięłam tę ddf
Ja właśnie wykańczam saszetkową Dermikę antybakteryjną, nakłada się ją jak krem na całą noc, nawet niezła, złuszcza mnie po niej troszku i ma alkohol. W każdym razie zostaną jeszcze 3 saszetki i po połowie z tubek Himalayi - owocowej i peeloff. Ale już mam ich dość szczerze mówiąc- peeloff to chyba się komuś pomylił z woskiem do depilacji twarzy a owocowa piecze jak diabli
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 21:53   #3465
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

rzyrafko mówisz że peel-off niefajna? a działa trochę?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 22:15   #3466
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A przypomnisz gdzie to osiadłaś? Bo jakos mi umkło
rzyrafko, jestem w Portsmouth, samo południe Anglii, nad morzem Miasto może nie jest jakieś szczególnie ładne, ale jest sporo atrakcji, sklepów no i przede wszystkim pogoda - odkąd przyjechałam jest tu codziennie +7-8 stopni, czasami cieplej. Trochę mi śniegu zaczyna brakować

Bossy, doczytałam, że znalazłaś pracę. Moje gratulacje! Rozumiem twoje szczęście
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 22:30   #3467
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X


Oglądałyście dziś mecz?Ja oglądałam z TŻ, najpierw nie byłam tym zachwycona, ale potem złapałam bakcyla i mi się strasznie podobał, bo był bardzo emocjonujący!
Złożyłam dziś duże zamówienie z Avonu (ok.650zl, to dla mnie sukces!) dla siebie wzięłam żel Liiv Botanicals do mycia twarzy i wzięłam wodę LBD 30 ml bo wyszła mnie za 17zł-upust więc wzięłam na sprzedaż, często ją ktoś zamawia, to pewnie pójdzie.
No i jestem bardzo szczęśliwa, bo sprzedałam na All spodnie za 55zł! troszkę kaski wpadnie
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Trzymajcie za mnie kciuki przez najbliższy tydzień, ok? Nie chcę mówić, o co chodzi, żeby nie zapeszyć, ale każde wsparcie się przyda
Trzymam Mam nadzieję, że się wszystko uda!

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Dostałam pracę! )))
Rozmawiałam dziś z szefem. I zostaję tam na prowizji, czyli doprowadzę do końca klientów, których obecnie obsługuję (ale to brzmi) i jak zdobędę nowych to też dostanę z tego prowizję. Powiedział, że przez ok 2 miesiące nie będzie nikogo szukał na moje miejsce, że jak tam mi się nie powiedzie to mogę wrócić. W sumie dobrze mieć asekurację.
Cieszę się bardzo!
Wow! gratulacje A warunki świetne! Cieszę się, że Ci się tak udało!
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jak dobrze do was znowu zajrzeć Dopiero dziś podłączyli mi internet ( a właściwie sama go sobie podłączyłam, bo ruter dopiero dziś przyszedł), więc od razu się melduję w moim ulubionym wątku
U mnie wszystko ok, nie wiem czy Iza wam pisała, ale nawet szybko udało mi się znaleźć mieszkanie, bo następnego dnia po przyjeździe (wynajmuję pokój u młodego lekarza ), na Uniwerek nawet nie mam tak daleko, poza tym mieszkam przy jednej z głównych ulic, więc mam blisko do różnych sklepów, barów, pubów itd. Kosmetycznie na razie nie szaleję, haha, ale pewne zakupy już poczyniłam. W TBS są straszne przeceny, aż strach tam wchodzić, masła po 5Ł a teraz chyba nawet spadło do 3Ł, żele, choć te akurat mnie nie kuszą. Zgrzeszyłam masłem morelowym i chyba kupię jeszcze jedno Poza tym mam u siebie dwa Debenhamsy, dwa Boots'y i Superdrugi, LUSH no i outlet z kosmetykami koncernu EL, czyli mój ukochany MAC i Bobbi Brown Paletkę cieni Bobbi już jedną nabyłam, ale chyba się na tym nie skończy, hehe. Jak mi w końcu przeleją stypendium, to się wybiorę na większe zakupy.
To tak w skrócie, teraz będę nadrabiać zaległości więc pewnie będę siedzieć do rana Trzymajcie się, odezwę się niebawem!
heeej! No to masz super lokalizację! jak tylko pierwsza kasa wpłynie to poszalejesz! Cieszę się, ze już masz łączność ze światem, będziesz mam nadzieję częściej nas odwiedzać!
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
A ze szkołą u mnie hum.. zaliczyłam już 17 przedmiotów z 20 (ten ostatni semestr robię 2 semestry w 1). Jutro mam 2 egzaminy ale nie mam już ani siły, ani ochoty się uczyć.. nie chce mi się. naprawdę.. opadło mi spięcie i mobilizacja. I na jeszcze jeden przedmiot na zaliczenie muszę napisać plan marketingowy. Ale to napiszę w przyszłym tygodniu i potem zajmę się moją pracą licencjacką. Pierwszy rozdział już napisany i sprawdzony - jest ok. Drugi napisany i sprawdzony - muszę wprowadzić kilka poprawek. Trzeci rozdział jest w trakcie pisania Łącznie mam już z 46stron. Myślę, że napiszę max 65 i będzie ok. (kazali nam napisać na ok 60 stron).
Gratuluję samozaparcia, bo i praca i tyle przedmiotów i pisanie licencjata! podziwiam


Ale dziś sobie zrobiłam piękny makijaż!W brązach, beżach _ meteoryty beige chick na całą twarz i pink fresh na policzki! Aż sie sobie podobam! I dokleiłam kępki rzęs w kącikach ale wyglądają bardzo naturalnie, bo są długości moich to tylko się zlały
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 22:58   #3468
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Rzyrafko ja właśnie kończę tę śmierdzącą z tołpy i jestem niezmiernie szczęśliwa, że już jej praktycznie nie ma

Lizzie noo. Szkoda, że tak wyszło. Bo myślałam, że w agencji popracuję jeszcze trochę.. fajna praca. I 3 minuty od domu. A ta na drugim końcu miasta. ok 40-45min jazdy.. Ale dojazd jest dobry.

Luskap dzięki no na uczelni się śmieją ze mnie, że jakiś cyborg i się pytają kiedy ja to wszystko zrobiłam. Do pisania siadałam i się ZMUSZAŁAM. Zwykle musem były z 2-3 pierwsze strony potem jakoś szło. No i czytałam notatki na bieżąco. Oprócz jutrzejszych egzaminów. Nie umiem narazie. Przeczytałam notatki kilka razy, coś tam zostało w głowie, może wystarczy Jak się z tym prześpię, wiecie, zostanie w mózgu Rano jeszcze poczytam i zobaczymy.

W ogóle na pocieszenie kupiłam sobie tydzień temu kozaki. Nie wiem czy Wam pisałam. No ale są te wyprzedaże.. Myślę o jeszcze jednych. Tzn już chodzą za mną ponad miesiąc, w Bacie mierzyłam takie dłuuuugie. Do połowy uda, ale obcas normalny i przód też, więc nie wieje latarnią. Nogi w nich super wyglądają. Trochę kosztują, nie były przecenione jak narazie. Może będą jeszcze.. Fajnie by było.

Zmęczona jestem już, poczytam jeszcze ale wątpię, żebym się czegoś nauczyła.

A wiecie co, teraz do buzi stosuję tylko kwas migdałowy - robię peeling raz w tygodniu, stężenie chyba 30, lub 35%. Micela avene, nanobasę i filtry academie. I mam taką fajną skórę. (nie licząc tej gulki co mi chyba wychodzi ). W ogóle odkąd mam lipobasę i nanobasę to stwierdzam, że nie kupię już nigdy innego kremu nawilżającego. One są rewelacyjne. (mam jeszcze w zapasie dermedica nawilżającego i całą biodermę hydrabio. hydrabio zużyję pewnie latem, bo jest lekki). ale lipo i nano uwielbiam. moja skóra też je uwielbia.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 07:09   #3469
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Dziewczyny, nieśmiało chciałam się pochwalić, że dostałam się na stypendium do Stanów
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 07:17   #3470
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nieśmiało chciałam się pochwalić, że dostałam się na stypendium do Stanów
madziarra, gratuluję!!! Rewelacja Kiedy? Półroczne czy roczne?
Mój kolega był rok i był zachwycony, bardzo dużo się nauczył.

Zdolna dziewczynka
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 07:22   #3471
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Dzięki Niestety tylko na 1 semestr, w ramach programu Applied Behavioral Studies, wyjazd byłby już w sierpniu..
Jestem niesamowicie szczęśliwa, było to moje ogromne marzenie, a w Polsce dość trudno jest się dostać na Stanów i jest to straaasznie kosztowne.
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 07:29   #3472
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dzięki Niestety tylko na 1 semestr, w ramach programu Applied Behavioral Studies, wyjazd byłby już w sierpniu..
Jestem niesamowicie szczęśliwa, było to moje ogromne marzenie, a w Polsce dość trudno jest się dostać na Stanów i jest to straaasznie kosztowne.
Jakie niestety, to i tak super! Ledwo rok się zaczął i już spełniasz swoje marzenia, to się nazywa odpowiednia postawa! Jeszcze raz gratuluję!
A mogę tylko spytać, do jakiego miasta/stanu lecisz?

Nie będę nawet wspominała, jakie kosmetyczne pole do popisu daje taki wyjazd Hihi
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 07:33   #3473
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Racja, nawet miesiąc bym mnie zadowolił
A lecę do Zachodniej Wirginii, będziemy jeszcze przydzielani do uniwersytetów (są 2 do wyboru).

Kosmetyki to była jedna z pierwszych myśli Muszę pozużywać zapasy !!
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 07:36   #3474
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Super

No ja na Twoim miejscu zużyłabym wszystko, nic nie kupowała i przywiozła walizkę kosmetycznych perełek

Gdybym nie była taka rozrzutna (np. wczoraj znowu zajrzałam do TBS, wyszłam z żelem malinowym - kolejnym, żelem marakujowym - kolejnym i masłem marakujowym....) to już dawno miałabym kasę żeby polecieć do wujka na Florydę i zaszaleć zakupowo
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 07:49   #3475
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X



Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Będę pracowała w dziale marketingu, będę miała sporo nowych obowiązków ale niektóre będą podobne do tych co wykonywałam do tej pory jak np. nadzór nad pracą grafika, akceptowanie projektów, wymyślanie folderów, katalogów itp (u siebie wymyślałam oferty, layouty). No i będę zarabiała niecałe 2 tysiące a nie jak teraz na te pół etatu 600zł podstawy...
Brzmi ciekawie No i ważne, że płaca w końcu jakaś lepsza.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Hmm, marchewka ma witaminę A, może potrzeby Twojego organizmu mają coś wspólnego z regeneracją oczu czy cos koło tego? Tylko pamiętaj, że żeby dobrze przyswoić tę witaminkę to musisz częściej zjeść coś tłustszego bo ona jest rozpuszczalna w tłuszczach właśnie a nie w wodzie

Brawo, a dla Isy do tego polecam czipsy z buraków skoro już musi coś chrupać- rewelacja

Na pewno są w Bomi
Witaminka A mówisz? Co do oczu - raczej nic mi się nie dzieje.
A czy ta witaminka ma może coś wspólnego z wątrobą? Bo przypomniałam sobie, że jak kiedyś miałam właśnie to takie uczulenie koło nosa to od dermatolog dostałam jeszcze nakaz kupna jakichś leków na wątrobę (Hepatil czy coś w tym stylu) i łykałam je przez pewien czas. Zaczynam podejrzewać, że może to wątroba znów mi szwankuje


Czipsy z buraków? Nie wiedziałam, że takie są
A Bomi mam blisko pracy, ale nie byłam tam jeszcze. Muszę w takim razie zajrzeć


Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nieśmiało chciałam się pochwalić, że dostałam się na stypendium do Stanów
Wow! Gratulacje!


A ja dziś wstałam z zatkanymi zatokami Głowę mam ciężką i czuję, że w gardle mam taką dziwną gulę a do tego chrypkę. Ych...zaraz biorę coś na przeziębienie i zmykam pod kocyk.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 08:04   #3476
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Madziu gratulacje! następna zdolniacha w wątku

lizzie świetnie, że się odezwałaś i że wszystko u Ciebie w porządku a bliskości TAKICH sklepów baardzo zazdroszczę

bosiak gratuluję pracy (i licencjata i tej zarobkowej ) widać, że jak się chce to można

---
Wyrzuciłam wczoraj puste opakowania po szamponie, żelu i antyperspirancie Nareszcie!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 08:37   #3477
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Lizzie super, że się pojawiłaś i że Ci tam dobrze a ten raj kosmetykowy zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
z toksyn to oczyszcza wszystko co w płynie bez zbędnych dodatków, a jakż eświetnei robi to czysta woda
mnie do wody nie trzeba przekonywać
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nieśmiało chciałam się pochwalić, że dostałam się na stypendium do Stanów
wow! ogromne gratulacje!
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Czipsy z buraków? Nie wiedziałam, że takie są
A Bomi mam blisko pracy, ale nie byłam tam jeszcze. Muszę w takim razie zajrzeć
takie cuś http://vitalia.pl/index.php/mid/64/f...3/cid/3/part/0
mi nie smakują te buraki, są za bardzo winne zresztą te paczuszki są tak małe (chyba 20g..) ja wolę podjadać suszone jabłka, śliwki, gruszki niż takie chipsy


jest -21st. w nocy temperatura ma spaść do 30
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 08:59   #3478
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Ja tak tylko na moment..

Bossy, gratuluję pracy. Mam nadzieję, że będziesz się tam rozwijała, bo widzę, że warunki przedstawiono Ci korzystne.

Madziarro, gratuluję stypendium do USA, fanastycznie!

Lizzie, świetnie, że się odezwałaś. Mam nadzieję, że będzie Ci się tam wiodło. No i te wszystkie kosmetyki...

Iso, dbaj o siebie, ostatnio chyba często łapiesz jakieś infekcje..

A teraz znikam, muszę wreszcie ruszyć to językoznawstwo na poniedziałkowy egzamin, bo przez to co działo się ostatnio kompletnie nie miałam głowy do nauki.
Na szczęście z TŻem lepiej.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 09:05   #3479
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nieśmiało chciałam się pochwalić, że dostałam się na stypendium do Stanów
Madzia, gratulacje!! Świetnie że i ty spełniasz swoje marzenia
A w Stanach możliwe że się spotkamy, ale u mnie to jeszcze wielka niewiadoma

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
lizzie świetnie, że się odezwałaś i że wszystko u Ciebie w porządku a bliskości TAKICH sklepów baardzo zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Lizzie super, że się pojawiłaś i że Ci tam dobrze a ten raj kosmetykowy zazdroszczę
Dziewczyny, kochane jesteście Jakby coś, to zapraszam do siebie na zakupy

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
jest -21st. w nocy temperatura ma spaść do 30
U mnie dziś +9

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Lizzie, świetnie, że się odezwałaś. Mam nadzieję, że będzie Ci się tam wiodło. No i te wszystkie kosmetyki...

Trzymam kciuki za egzamin.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 09:46   #3480
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nieśmiało chciałam się pochwalić, że dostałam się na stypendium do Stanów
Magda super wiadomość! Gratuluję!

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
A teraz znikam, muszę wreszcie ruszyć to językoznawstwo na poniedziałkowy egzamin, bo przez to co działo się ostatnio kompletnie nie miałam głowy do nauki.
Na szczęście z TŻem lepiej.
Fajnie, że już masz trochę lepszy humor i z TŻtem się poprawiło

Lizzie witaj Zazdraszczam takich sklepów pod nosem, ja na pewno przepuściłabym tam pierwsze stypendium, a potem biedowała I ten lekarz, brzmi interesująco

Bossy gratuluję nowej pracy i super wyników w szkole! Widzisz, wszystko się powoli układa.

Mamy przypływ samych dobrych wiadomości na wątku i pozytywnej energii
Może i ja się załapię
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.