Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-25, 16:44   #1831
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Oj, jak będziesz wychodziła to ubierz się ciepło, bo teraz pogoda idealna na jakieś choróbsko.
no a ja czapki nie mam... i nie mam czasu isc kupic a juz na mnie babcia wyzywala....ale zaczynaja mnie miesnie bolec;/ mam nadzieje ze gripexy cos pomoga i teraz zielona na rozgrzanie...zaczelam juz sie cieplej ubierac i na gore pod plaszcz zawsze duzo warstw
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 16:57   #1832
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Ale naspamowałyście

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
No wiesz, zawsze to jakieś urozmaicenie.
[Czyżby głodnemu chleb na myśli?]

Jesteś pewna, bejbe?
A kto tu chciał dziką Walentynką być?
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=132

Stęskniłaś się?
Na chwilę Was zostawić i takie rzeczy się tu dzieją..




Padłaaam.

Mrau...
Ale ja bym nie poszła.
Owszem głodnemu chleb na myśli

Ja tylko szukałam jakiegoś przeznaczenia dla tych rajstop

I nie ściemniaj,że byś nie poszła, jedna przez drugą by się zabijały na schodach Ale i tak nie miałybyście ze mną szans mieszkam na II piętrze,zbieganie po schodach mam opanowane do perfekcji

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
a nie wiem czy duzo, ale chyba nie bardzo dawno nie jadlam takich dobrych rzeczy
ja wlasnie wrocilam ze spacerku z Panem Y brr...strasznie zimno jest
A ile ma ten budyń,o którym mówiłaś?

Jak było na randce? Baza druga zaliczona?

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
jutrzejszy dzien mnie przeraza, mroz, a ja z ta koślawa gira bede pomykac i to w jakims lewym adidasie
Gdzie Ty ta nogę w ogóle wsadziłaś,że się połamałaś? Tylko szczerze ...
Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
jest tak zimno ze ja jutro wskakuje w rajtki i pasowaloby mi jeszcze jakas czapke kupic
Ola,czapy nie masz? Zima stulecia,cebulki odmarzną!
Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
Jest! Maly sukces ale jest, 55.9 przerazalo mnie to 56,4 domyslam sie ze to woda czy cos, w dwa dni 0,5 kg stracic ale dobre i to prosze o zmiane w tabelce
Czekaj czekaj wiekopomna chwila, zapiszę w tabelce
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Wróciłam z egzaminu, mam nadzieję, że poszło mi nieźle no ale wyniki dopiero 2.02. Przy okazji okropnie zmarzłam, a ubrałam się na cebulkę.
Będę się dogrzewać rosołkiem z makaronem ryżowym, czyli zawsze mniej kalorii.

Wreszcie mam wolne i czas na pielęgnację + ćwiczenia!
To witaj w gronie, chwal się co dzisiaj sobie fundujesz w spa;>
Ja wczoraj zrobiłam piling kawowy+maseczka na twarz i od razu poczułam się jak Bogini
Dzisiaj/jutro zajmuję się pazurkami. Zależy jak się będę czuła,muszę sobie zrobić bombę witaminową
Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
straszna cisza a ja wzielam wlasnie 2gripexy bo mnie gardlo boli, siedze w 3swetrach i polarze i mi zimno... zrobilam kubek zielonej i niedlugo na korki spadam...ehh...a tak zimno jest...
To Ty zarazku mnie zaraziłaś!!!
To randewu z Y (ciekawe jaka literka będzie następna) Ci wychodzi.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 17:08   #1833
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
no a ja czapki nie mam... i nie mam czasu isc kupic a juz na mnie babcia wyzywala....ale zaczynaja mnie miesnie bolec;/ mam nadzieje ze gripexy cos pomoga i teraz zielona na rozgrzanie...zaczelam juz sie cieplej ubierac i na gore pod plaszcz zawsze duzo warstw
Za brak czapki w taką pogodę powinnać dostać po tyłku!
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
I nie ściemniaj,że byś nie poszła, jedna przez drugą by się zabijały na schodach Ale i tak nie miałybyście ze mną szans mieszkam na II piętrze,zbieganie po schodach mam opanowane do perfekcji

To witaj w gronie, chwal się co dzisiaj sobie fundujesz w spa;>
Ja wczoraj zrobiłam piling kawowy+maseczka na twarz i od razu poczułam się jak Bogini
Dzisiaj/jutro zajmuję się pazurkami. Zależy jak się będę czuła,muszę sobie zrobić bombę witaminową
Niee, TŻ mi wystarcza. Co innego gdybym była wolna.

A dziś mam w planach stosunkowo lekki trening, żeby się wprawić znowu bo miałam 2 tygodnie przerwy - skakanka, brzuch, nogi, pupa. Potem kąpiel/prysznic (nie wybrałam jeszcze), peeling kawowy, masaż syrenką, peeling twarzy, maska oczyszczająca, maska zwężająca pory, maska na włosy. Po kąpieli masaż z oliwką Rebuild + serum Eveline do biustu, pedicure, manicure.
Jutro czeka mnie regulacja brwi, depilacja i może farbowanie włosów, o ile kupię farbę.
Będę piękna!
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 17:49   #1834
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Za brak czapki w taką pogodę powinnać dostać po tyłku!

Niee, TŻ mi wystarcza. Co innego gdybym była wolna.

A dziś mam w planach stosunkowo lekki trening, żeby się wprawić znowu bo miałam 2 tygodnie przerwy - skakanka, brzuch, nogi, pupa. Potem kąpiel/prysznic (nie wybrałam jeszcze), peeling kawowy, masaż syrenką, peeling twarzy, maska oczyszczająca, maska zwężająca pory, maska na włosy. Po kąpieli masaż z oliwką Rebuild + serum Eveline do biustu, pedicure, manicure.
Jutro czeka mnie regulacja brwi, depilacja i może farbowanie włosów, o ile kupię farbę.
Będę piękna!
Ciiicho, może nie czyta

O a ja właśnie miała pisać co możecie polecić do biustu. Miałam nic nie kupować,ale lubię wszelkie smarowidła i tak ogólnie ujędrniająco-antycellulitowo bo mój chłodzący eveline się kończy. 1.5 roku wykańczałam zapasy balsamów do ciała,w końcu się udało

Fuksja, my już jesteśmy piękne



Idę się kurować pod koc Jutro idę do koleżanki, podziwiać jej juniora to muszę być absolutnie zdrowa. Jakie słodkie rzeczy mam dla niego pewnie po tej wizycie będę kilka dni chodziła za TŻ i stękała,żeby mi zrobił dziecko
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 19:56   #1835
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
I nie ściemniaj,że byś nie poszła, jedna przez drugą by się zabijały na schodach Ale i tak nie miałybyście ze mną szans mieszkam na II piętrze,zbieganie po schodach mam opanowane do perfekcji



A ile ma ten budyń,o którym mówiłaś?

Jak było na randce? Baza druga zaliczona?


Ola,czapy nie masz? Zima stulecia,cebulki odmarzną!


To Ty zarazku mnie zaraziłaś!!!
To randewu z Y (ciekawe jaka literka będzie następna) Ci wychodzi.
hm..ok 50kcal chyba w 100gramach bez przyrzadzenia ale to jest z woda wiec wiesz....o ile dobrze pamietam bo dawno nie jadlam go
nie bylam wczoraj na randce na szybkim spacerku:P
jutro nie idzie do pracy bo tez przeziebiony i napisal ze moglabym go odwiedzic a w ogole to napisal smsa czemu taka cisza i czy ma sie martwic wiec nie jest najgorzej moze kolejny mnie nie oleje:P
poki co ...to ja to chyba robie ale musze sie wyzyc za poprzednikow
a ja mieszkam w domku jednorodzinnym i tez szybko zbiegam po schodach!!
literka....ee...ja wolalabym sie na tej zatrzymac wlasciwie to jest pan a

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Za brak czapki w taką pogodę powinnać dostać po tyłku!

Niee, TŻ mi wystarcza. Co innego gdybym była wolna.

A dziś mam w planach stosunkowo lekki trening, żeby się wprawić znowu bo miałam 2 tygodnie przerwy - skakanka, brzuch, nogi, pupa. Potem kąpiel/prysznic (nie wybrałam jeszcze), peeling kawowy, masaż syrenką, peeling twarzy, maska oczyszczająca, maska zwężająca pory, maska na włosy. Po kąpieli masaż z oliwką Rebuild + serum Eveline do biustu, pedicure, manicure.
Jutro czeka mnie regulacja brwi, depilacja i może farbowanie włosów, o ile kupię farbę.
Będę piękna!
no wiem wiem...jutro chce jechac kupic czapke i zalozyc okropny plaszcz ale z kapturem...
ojej...jakie fajne domowe spa ale jak sie ma teraz czas wolny to mozna poszalec:P

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ciiicho, może nie czyta

O a ja właśnie miała pisać co możecie polecić do biustu. Miałam nic nie kupować,ale lubię wszelkie smarowidła i tak ogólnie ujędrniająco-antycellulitowo bo mój chłodzący eveline się kończy. 1.5 roku wykańczałam zapasy balsamów do ciała,w końcu się udało

Fuksja, my już jesteśmy piękne



Idę się kurować pod koc Jutro idę do koleżanki, podziwiać jej juniora to muszę być absolutnie zdrowa. Jakie słodkie rzeczy mam dla niego pewnie po tej wizycie będę kilka dni chodziła za TŻ i stękała,żeby mi zrobił dziecko
haha...a co takiego nakupilas? ja koocham male dzieciaki...i zawsze chcialam byc mloda mama no coz... zobaczymy czy wyjdzie
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 08:47   #1836
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Hej dziewczyny wesoło tu u was ;D wczoraj czytałam i podśmiechiwałam się, a tż pytał co to takiego ;D u mnie ok, dziś kolejny egzamin, na szczęście po południu, więc jeszcze sobie powtórzę ostatnio jem w trochę dziwny sposób, śniadanie, drugie i obiad zamykam w odstępach 2,5- 3 godzin, koło 18 zjadam coś, co można nazwać kolacją, a okolicach 21-22wieśniaka albo twaróg, myślicie, że to da radę? bo jak jem kolację po 20 to potem jestem strasznie pełna..
Wczoraj byłam na dodatkowym wfie, wypadła mi siłownia i doszłam do wniosku, że nie mogłabym chodzić na siłownię tak po prostu, dla samego ćwiczenia, bo mnie to zwyczajnie nudzi. tzn.ok, mogę trochę posteperkować, powioślarkowac, na rowerku długo pojeździć, ale jak przychodzi do jakichś ławeczek z ciężarkami to zrobię kilka powtórzen i nudze się. więć wzięłam sobie karimatę, skakankę, obciążniki i przez godzinkę ćwiczyłam sobie sama wszystko mnie dziś boli, ale przynajmniej czuję, że coś ztrobiłam ;D
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 08:59   #1837
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wesoło tu u was ;D wczoraj czytałam i podśmiechiwałam się, a tż pytał co to takiego ;D u mnie ok, dziś kolejny egzamin, na szczęście po południu, więc jeszcze sobie powtórzę ostatnio jem w trochę dziwny sposób, śniadanie, drugie i obiad zamykam w odstępach 2,5- 3 godzin, koło 18 zjadam coś, co można nazwać kolacją, a okolicach 21-22wieśniaka albo twaróg, myślicie, że to da radę? bo jak jem kolację po 20 to potem jestem strasznie pełna..
Wczoraj byłam na dodatkowym wfie, wypadła mi siłownia i doszłam do wniosku, że nie mogłabym chodzić na siłownię tak po prostu, dla samego ćwiczenia, bo mnie to zwyczajnie nudzi. tzn.ok, mogę trochę posteperkować, powioślarkowac, na rowerku długo pojeździć, ale jak przychodzi do jakichś ławeczek z ciężarkami to zrobię kilka powtórzen i nudze się. więć wzięłam sobie karimatę, skakankę, obciążniki i przez godzinkę ćwiczyłam sobie sama wszystko mnie dziś boli, ale przynajmniej czuję, że coś ztrobiłam ;D
Zależy co jesz, ale dobre odstępy masz między posiłkami i co najważniejsze nie chodzisz głodna
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 10:08   #1838
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wesoło tu u was ;D wczoraj czytałam i podśmiechiwałam się, a tż pytał co to takiego ;D u mnie ok, dziś kolejny egzamin, na szczęście po południu, więc jeszcze sobie powtórzę ostatnio jem w trochę dziwny sposób, śniadanie, drugie i obiad zamykam w odstępach 2,5- 3 godzin, koło 18 zjadam coś, co można nazwać kolacją, a okolicach 21-22wieśniaka albo twaróg, myślicie, że to da radę? bo jak jem kolację po 20 to potem jestem strasznie pełna..
Wczoraj byłam na dodatkowym wfie, wypadła mi siłownia i doszłam do wniosku, że nie mogłabym chodzić na siłownię tak po prostu, dla samego ćwiczenia, bo mnie to zwyczajnie nudzi. tzn.ok, mogę trochę posteperkować, powioślarkowac, na rowerku długo pojeździć, ale jak przychodzi do jakichś ławeczek z ciężarkami to zrobię kilka powtórzen i nudze się. więć wzięłam sobie karimatę, skakankę, obciążniki i przez godzinkę ćwiczyłam sobie sama wszystko mnie dziś boli, ale przynajmniej czuję, że coś ztrobiłam ;D
a co jadasz? ja dzisiaj sie zwazylam i nawet waga mi sie podobala....leze w domu bo cala noc nie spala, mam angine i mialam 38,7 st goraczki.... no ale coz...tak to bywa...
tez czesto na wizazu mam usmiech od ucha do ucha i nikt nie wie o co chodzi
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 10:14   #1839
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
hm..ok 50kcal chyba w 100gramach bez przyrzadzenia ale to jest z woda wiec wiesz....o ile dobrze pamietam bo dawno nie jadlam go
nie bylam wczoraj na randce na szybkim spacerku:P
jutro nie idzie do pracy bo tez przeziebiony i napisal ze moglabym go odwiedzic a w ogole to napisal smsa czemu taka cisza i czy ma sie martwic wiec nie jest najgorzej moze kolejny mnie nie oleje:P
poki co ...to ja to chyba robie ale musze sie wyzyc za poprzednikow
a ja mieszkam w domku jednorodzinnym i tez szybko zbiegam po schodach!!
literka....ee...ja wolalabym sie na tej zatrzymac wlasciwie to jest pan a


no wiem wiem...jutro chce jechac kupic czapke i zalozyc okropny plaszcz ale z kapturem...
ojej...jakie fajne domowe spa ale jak sie ma teraz czas wolny to mozna poszalec:P


haha...a co takiego nakupilas? ja koocham male dzieciaki...i zawsze chcialam byc mloda mama no coz... zobaczymy czy wyjdzie
I co, wybierasz się do Niego? W ogóle napisz nam coś o nim I niech zostanie Y bo się pogubimy

Kupiłam takie słodkie rękawiczki z jednym palcem,coś jak łapka niedźwiedzia i takie małe ciuszki (ale i tak za duże bo ja kupiłam na 68cm.,a mały chyba w mamę poszedł bo ma dopiero 56cm.:P),fajną bluzę. Wszystko kupowałam na wyprzedażach i dosłownie za grosze kupiłam. Ale takie tanie to żal nie brać było

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wesoło tu u was ;D wczoraj czytałam i podśmiechiwałam się, a tż pytał co to takiego ;D u mnie ok, dziś kolejny egzamin, na szczęście po południu, więc jeszcze sobie powtórzę ostatnio jem w trochę dziwny sposób, śniadanie, drugie i obiad zamykam w odstępach 2,5- 3 godzin, koło 18 zjadam coś, co można nazwać kolacją, a okolicach 21-22wieśniaka albo twaróg, myślicie, że to da radę? bo jak jem kolację po 20 to potem jestem strasznie pełna..
Wczoraj byłam na dodatkowym wfie, wypadła mi siłownia i doszłam do wniosku, że nie mogłabym chodzić na siłownię tak po prostu, dla samego ćwiczenia, bo mnie to zwyczajnie nudzi. tzn.ok, mogę trochę posteperkować, powioślarkowac, na rowerku długo pojeździć, ale jak przychodzi do jakichś ławeczek z ciężarkami to zrobię kilka powtórzen i nudze się. więć wzięłam sobie karimatę, skakankę, obciążniki i przez godzinkę ćwiczyłam sobie sama wszystko mnie dziś boli, ale przynajmniej czuję, że coś ztrobiłam ;D
Czemu dziwnie jadasz? Moim zdaniem tak właśnie wygląda R
Odzywaj się częściej


Ja właśnie wypiłam ciepłą wodę z cytrynką, zaraz pójdę się zważę i zmierzę (),a potem zrobię sobie jakieś boskie śniadanie
I mam w planach ośmiominutówki i inne ćwiczenia bo komp wolny to mogę zaszaleć

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
a co jadasz? ja dzisiaj sie zwazylam i nawet waga mi sie podobala....leze w domu bo cala noc nie spala, mam angine i mialam 38,7 st goraczki.... no ale coz...tak to bywa...
tez czesto na wizazu mam usmiech od ucha do ucha i nikt nie wie o co chodzi
Ola, byłaś u lekarza? Bo jak masz anginę to wypadałoby się wybrać.
A pochwal się wagą to uaktualnię w tabelce
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 10:21   #1840
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
I co, wybierasz się do Niego? W ogóle napisz nam coś o nim I niech zostanie Y bo się pogubimy

Kupiłam takie słodkie rękawiczki z jednym palcem,coś jak łapka niedźwiedzia i takie małe ciuszki (ale i tak za duże bo ja kupiłam na 68cm.,a mały chyba w mamę poszedł bo ma dopiero 56cm.:P),fajną bluzę. Wszystko kupowałam na wyprzedażach i dosłownie za grosze kupiłam. Ale takie tanie to żal nie brać było


Czemu dziwnie jadasz? Moim zdaniem tak właśnie wygląda R
Odzywaj się częściej


Ja właśnie wypiłam ciepłą wodę z cytrynką, zaraz pójdę się zważę i zmierzę (),a potem zrobię sobie jakieś boskie śniadanie
I mam w planach ośmiominutówki i inne ćwiczenia bo komp wolny to mogę zaszaleć



Ola, byłaś u lekarza? Bo jak masz anginę to wypadałoby się wybrać.
A pochwal się wagą to uaktualnię w tabelce
no wiec...pana Y to nigdy osobiscie nie znalam...zaczelo sie jakies 2lata temu jak perfidnie parzyl sie na moje nogi w spodniczce i tak jakos na nk troche gadalismy...jak czasami gdzies sie wyczailismy w miescie(on autem ja np na jakims przystanku) to cos tam znowu na nk sie namazalo.... i niedawno tez tak bylo...tylko ze znajomosc bardziej sie rozwinela....zaczal do mnie pisac sloneczko i takie tam ja oczywiscie zgrywam twardziela i nic mu takiego niepisze:P wymienilismy sie pozniej nr gg i telefonami....az odwazylam sie i spytalam czy chce isc na zabawe karnawalowa...no i na mojej 18stce tez ma byc...jakos tak sobie piszemy smski, widujemy sie...aczkolwiek znamy sie dopiero chwile ale super cauje i juz wczoraj mowil ze ja swietnie to robie:P tak czy siak...narazie obydwoje jestesmy chorzy po tej imprezie i lezymy w domkach dlatego nie pojde dzisiaj do niego

tak bylam u lekarza i dostalam antybiotyk
moja waga to tak ok 62,6 bo w polarze stanelam i dokadnie nie wiem ile mialam odjac za niego

a ja narazie chyba odpuszcze cwiczenia...nie mam sily... ale jutro chcialabym sie wziasc za ogarniecie domu, czyli akcja odkurzanie

chwala dla tych ktorym chce sie to czytac
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 11:05   #1841
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
no wiec...pana Y to nigdy osobiscie nie znalam...zaczelo sie jakies 2lata temu jak perfidnie parzyl sie na moje nogi w spodniczce i tak jakos na nk troche gadalismy...jak czasami gdzies sie wyczailismy w miescie(on autem ja np na jakims przystanku) to cos tam znowu na nk sie namazalo.... i niedawno tez tak bylo...tylko ze znajomosc bardziej sie rozwinela....zaczal do mnie pisac sloneczko i takie tam ja oczywiscie zgrywam twardziela i nic mu takiego niepisze:P wymienilismy sie pozniej nr gg i telefonami....az odwazylam sie i spytalam czy chce isc na zabawe karnawalowa...no i na mojej 18stce tez ma byc...jakos tak sobie piszemy smski, widujemy sie...aczkolwiek znamy sie dopiero chwile ale super cauje i juz wczoraj mowil ze ja swietnie to robie:P tak czy siak...narazie obydwoje jestesmy chorzy po tej imprezie i lezymy w domkach dlatego nie pojde dzisiaj do niego

tak bylam u lekarza i dostalam antybiotyk
moja waga to tak ok 62,6 bo w polarze stanelam i dokadnie nie wiem ile mialam odjac za niego

a ja narazie chyba odpuszcze cwiczenia...nie mam sily... ale jutro chcialabym sie wziasc za ogarniecie domu, czyli akcja odkurzanie

chwala dla tych ktorym chce sie to czytac
Aaa to spokojnie czekaj jak to się rozwinie.

Za polar ... a niech będzie 62.3

Jak źle się czujesz to nie ćwicz,lepiej się kuruj


LINK DO TABELKI
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...0X2M1SGc&hl=en
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 11:11   #1842
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Aaa to spokojnie czekaj jak to się rozwinie.

Za polar ... a niech będzie 62.3

Jak źle się czujesz to nie ćwicz,lepiej się kuruj


LINK DO TABELKI
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...0X2M1SGc&hl=en
nie 62,5 bo w nim bylo 62,8:P to i tak za nalesnika wczorajszego hah...za alkohol to calkiem ladnie a wlasnie ostatnio adria sie pytal czy stosuje jakas diete bo mam swietne cialko no...daaawno nie cwiczylam....ale ie wiem czy dam rade dzisiaj...
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 11:22   #1843
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
nie 62,5 bo w nim bylo 62,8:P to i tak za nalesnika wczorajszego hah...za alkohol to calkiem ladnie a wlasnie ostatnio adria sie pytal czy stosuje jakas diete bo mam swietne cialko no...daaawno nie cwiczylam....ale ie wiem czy dam rade dzisiaj...
Oj, to masz większa motywację do zgubienia jeszcze trochę przez mój błąd w tabelce

Ola, jaki komplemenciarz




Powysyłałam CV do różnych restauracji i sal bankietowych,może gdzieś mnie zatrudnią do obsługi wesel,balów itp.. Oby oby
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 11:27   #1844
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Hej.

Wczoraj jednak nie było małego spa, bo po ćwiczeniach padłam i miałam siłę tylko na szybki prysznic i sen. Przełożyłam wszystko na dzisiaj i zaczęłam od regulacji brwi. Niedługo wychodzę z domu, może uda mi się kupić moją farbę do włosów, więc wieczorem albo jutro będę malowała włoski.

Dziś także zaplanowałam sobie ćwiczenia.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 11:34   #1845
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Oj, to masz większa motywację do zgubienia jeszcze trochę przez mój błąd w tabelce

Ola, jaki komplemenciarz




Powysyłałam CV do różnych restauracji i sal bankietowych,może gdzieś mnie zatrudnią do obsługi wesel,balów itp.. Oby oby
ahh...no....a jaki przystojniak i tez to mnie wkurza jak widze ze laski na nk non stop jakies komentarze i slinia sie na jego widok;/
no...ja w weekend pracuje wlasnie jako kelnrka

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Hej.

Wczoraj jednak nie było małego spa, bo po ćwiczeniach padłam i miałam siłę tylko na szybki prysznic i sen. Przełożyłam wszystko na dzisiaj i zaczęłam od regulacji brwi. Niedługo wychodzę z domu, może uda mi się kupić moją farbę do włosów, więc wieczorem albo jutro będę malowała włoski.

Dziś także zaplanowałam sobie ćwiczenia.
ahh...no to dzisiaj bedziesz miala dzien pieknosci nie dziwie sie ze po cwiczeniach padlas ja tez tak mam
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 11:38   #1846
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
ahh...no to dzisiaj bedziesz miala dzien pieknosci nie dziwie sie ze po cwiczeniach padlas ja tez tak mam
Ja w sumie często tak mam jak dużo sobie zaplanuje, to potem mi się nie chce i w pewnym momencie odpuszczam.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 11:41   #1847
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ja w sumie często tak mam jak dużo sobie zaplanuje, to potem mi się nie chce i w pewnym momencie odpuszczam.
no mnie tez sie tak zdarza ale...czasami jak sie wezme i zaczne cos robic to od poczatku do konca
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 11:53   #1848
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Hej.

Wczoraj jednak nie było małego spa, bo po ćwiczeniach padłam i miałam siłę tylko na szybki prysznic i sen. Przełożyłam wszystko na dzisiaj i zaczęłam od regulacji brwi. Niedługo wychodzę z domu, może uda mi się kupić moją farbę do włosów, więc wieczorem albo jutro będę malowała włoski.

Dziś także zaplanowałam sobie ćwiczenia.
Regulujesz brwi w dzień? Ja zawsze staram się popołudniu/wieczorem,żeby czerwone ślady zeszły :/ Pęsetą wyrywasz? Może też dzisiaj ogarnę moje brwi wizaż to mnie zawsze pozytywnie natchnie
Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
ahh...no....a jaki przystojniak i tez to mnie wkurza jak widze ze laski na nk non stop jakies komentarze i slinia sie na jego widok;/
no...ja w weekend pracuje wlasnie jako kelnrka


ahh...no to dzisiaj bedziesz miala dzien pieknosci nie dziwie sie ze po cwiczeniach padlas ja tez tak mam
Uuu zazdrosna
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 11:57   #1849
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Regulujesz brwi w dzień? Ja zawsze staram się popołudniu/wieczorem,żeby czerwone ślady zeszły :/ Pęsetą wyrywasz? Może też dzisiaj ogarnę moje brwi wizaż to mnie zawsze pozytywnie natchnie
Tak, staram się w dzień bo wtedy jest dobre światło i mogę sobie powyrywać dokładnie. Używam pęsety.
Nie mam problemów z czerwonymi plamkami - regulowałam chyba godzinę temu a już nie ma śladu.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 11:57   #1850
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Regulujesz brwi w dzień? Ja zawsze staram się popołudniu/wieczorem,żeby czerwone ślady zeszły :/ Pęsetą wyrywasz? Może też dzisiaj ogarnę moje brwi wizaż to mnie zawsze pozytywnie natchnie

Uuu zazdrosna
nie zazdrosna jeszcze nie ten etap...ale jest tyle lasek lepszych ode mnie a on ze mna kreci...moze wlasnie dlatego ze cala reszta sie narzuca:rolleye s:
ja nigdy nie mam sladow po pesecie pamietam jak raz woskiem wyrywalam...wygladalam jak idz stad i nie wracaj
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 12:30   #1851
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Tak, staram się w dzień bo wtedy jest dobre światło i mogę sobie powyrywać dokładnie. Używam pęsety.
Nie mam problemów z czerwonymi plamkami - regulowałam chyba godzinę temu a już nie ma śladu.
O to fajnie masz, u mnie zawsze zostają czerwone śladu. Ciekawe od czego to zależy

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
nie zazdrosna jeszcze nie ten etap...ale jest tyle lasek lepszych ode mnie a on ze mna kreci...moze wlasnie dlatego ze cala reszta sie narzuca:rolleye s:
ja nigdy nie mam sladow po pesecie pamietam jak raz woskiem wyrywalam...wygladalam jak idz stad i nie wracaj
A w czym niby są lepsze? ;>

Ja przeważnie chodziłam na woskowanie do kosmetyczki,ale teraz cienkie czasy hehe



Idę trochę ogarnąć pokój,siebie, zrobić 8min legs i wracam do Was
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 13:55   #1852
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
O to fajnie masz, u mnie zawsze zostają czerwone śladu. Ciekawe od czego to zależy


A w czym niby są lepsze? ;>

Ja przeważnie chodziłam na woskowanie do kosmetyczki,ale teraz cienkie czasy hehe



Idę trochę ogarnąć pokój,siebie, zrobić 8min legs i wracam do Was
no...jak na moje oko to ladniejsze....
i po woskowaniu u kosmetyczki dlugo bylas czerwona?
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 14:07   #1853
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Kurcze, dziewczyny, nie pamiętam, kiedy tu ostatni raz taki ruch był ;D ale to bardzo dobrze a co do tego jak jem, to staram się komponowac w miarę zachowując zasady 10 pż, rano zazwyczaj owsianka, ciemny chleb z dzemem, kolorowe kanapki itd (w sumie to zależy od tego, o której wstane i czy przeiwduję drugie śniadanie, jeżeli tak, to rano zjadam np. owsiankę, a na drugie kanapkę, jeśli tylko pierwsze to zwykle coś treściwszego czasem na drugie śniadanie wpadnie jogurt naturalny z łyżką dzemu albo innych domowych przetworów. niestety nie obęde się bez słodyczy, ale staram się nie częściej niż raz w tygodniu i to w godzinach dopołudniowych. obiady to różnie, zwykle jakies chude mieśo z warzywami, czasem ryż z warzywami, krokiety, ale bez panierki, naleśniki bez tłuszczu,a z owocami, róznie, zależy na co mamy z tż ochotę no i własnie ten posiłek o 18 to u mnie w sumie kolacja, nie mam tam juz nigdzie podwieczorku, a na taką kolację to albo jajecznica, omlet, kanapka z razowcem, wędliną i jakims warzywkiem, albo jakaś sałatka warzywna. no i ten ostatni 'posiłek' to zwykle jest wiesniak właśnie, bo jak juz mam wybierać z dwojga złego to wolę wieśniaka niż ser biały ;D no i coś tam ćwiczę, teraz mniej, bo sesja, ale ogólnie staram się
a co to tżtów to ja z moim też całowałam się na pierwszej randce ;D tylko, że my poznaliśmy sie przez internet i czekaliśmy na spotkanie 11 miesięcy, więc czuję się usprawiedliwiona :P
a jeśli chodzi o domowe spa, to ja zawsze to robię w soboty i środy :P zaczynam od umycia twarzy żelem oczyszczającvym, potem na strefie T robie peeling mechaniczny, ale leciutki, bo mnie niesterty podrażnia, potem na to kładę enzymatyczny, zmywam, maseczkę synergen, tonik zwężający pory no i później krem nawilżający na policzki, a na reszte nawilżający ale do skóry problematycznej. to tak odnośnie twarzy ;D a jeśli chodzi o ciało to w te dni spa robię najpierw peeling, potem się syrenkuję, ścieram piętki, i zawsze kończę zimnym natryskiem (jak codziennie w sumie) no i to co codziennie, czyli rebuilt na uda, pośladki i brzuch, ujędrniające masło tez rebuilt do biustu, a na resztę sopot spa ;D w zasadzie to brzmi jak reklama ziai ;D no a na piętki zawsze coś supertłustego, ale w tej chwili się wykończyłam z tłuściochów, więc ląduje tam babdyream od wiatru i mrozu ;Dno a włosy w dni spa zawsze traktuję accentem do brązów, potem nakładam waxa latte , na to czepek foliowy i podgrzany ręcznik, nosze to tak z 40 minut, słukuję, znów w ciepły ręcznik, jedawb na końcówki, a jako psikadło taki preparat z jedwabiem trochę ponosze mokre, dobrze rozczeszę i susze na okrągłej szczotce latem staram się nie suszyć, ale zimą niestety musze, bo łatwo choruje
i chciałabym częściej do was pisać, ale najpbardziej lubię jak tż nie ma, bo mi nie podgląda co tu bazgroolę ;D

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

A co do regulacji brwi to ja zawsze po wyregulowaniu daję na podrażnione miejsca babydream z cynkiem, świetnie łagodzi
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 14:14   #1854
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Kurcze, dziewczyny, nie pamiętam, kiedy tu ostatni raz taki ruch był ;D ale to bardzo dobrze a co do tego jak jem, to staram się komponowac w miarę zachowując zasady 10 pż, rano zazwyczaj owsianka, ciemny chleb z dzemem, kolorowe kanapki itd (w sumie to zależy od tego, o której wstane i czy przeiwduję drugie śniadanie, jeżeli tak, to rano zjadam np. owsiankę, a na drugie kanapkę, jeśli tylko pierwsze to zwykle coś treściwszego czasem na drugie śniadanie wpadnie jogurt naturalny z łyżką dzemu albo innych domowych przetworów. niestety nie obęde się bez słodyczy, ale staram się nie częściej niż raz w tygodniu i to w godzinach dopołudniowych. obiady to różnie, zwykle jakies chude mieśo z warzywami, czasem ryż z warzywami, krokiety, ale bez panierki, naleśniki bez tłuszczu,a z owocami, róznie, zależy na co mamy z tż ochotę no i własnie ten posiłek o 18 to u mnie w sumie kolacja, nie mam tam juz nigdzie podwieczorku, a na taką kolację to albo jajecznica, omlet, kanapka z razowcem, wędliną i jakims warzywkiem, albo jakaś sałatka warzywna. no i ten ostatni 'posiłek' to zwykle jest wiesniak właśnie, bo jak juz mam wybierać z dwojga złego to wolę wieśniaka niż ser biały ;D no i coś tam ćwiczę, teraz mniej, bo sesja, ale ogólnie staram się
a co to tżtów to ja z moim też całowałam się na pierwszej randce ;D tylko, że my poznaliśmy sie przez internet i czekaliśmy na spotkanie 11 miesięcy, więc czuję się usprawiedliwiona :P
a jeśli chodzi o domowe spa, to ja zawsze to robię w soboty i środy :P zaczynam od umycia twarzy żelem oczyszczającvym, potem na strefie T robie peeling mechaniczny, ale leciutki, bo mnie niesterty podrażnia, potem na to kładę enzymatyczny, zmywam, maseczkę synergen, tonik zwężający pory no i później krem nawilżający na policzki, a na reszte nawilżający ale do skóry problematycznej. to tak odnośnie twarzy ;D a jeśli chodzi o ciało to w te dni spa robię najpierw peeling, potem się syrenkuję, ścieram piętki, i zawsze kończę zimnym natryskiem (jak codziennie w sumie) no i to co codziennie, czyli rebuilt na uda, pośladki i brzuch, ujędrniające masło tez rebuilt do biustu, a na resztę sopot spa ;D w zasadzie to brzmi jak reklama ziai ;D no a na piętki zawsze coś supertłustego, ale w tej chwili się wykończyłam z tłuściochów, więc ląduje tam babdyream od wiatru i mrozu ;Dno a włosy w dni spa zawsze traktuję accentem do brązów, potem nakładam waxa latte , na to czepek foliowy i podgrzany ręcznik, nosze to tak z 40 minut, słukuję, znów w ciepły ręcznik, jedawb na końcówki, a jako psikadło taki preparat z jedwabiem trochę ponosze mokre, dobrze rozczeszę i susze na okrągłej szczotce latem staram się nie suszyć, ale zimą niestety musze, bo łatwo choruje
i chciałabym częściej do was pisać, ale najpbardziej lubię jak tż nie ma, bo mi nie podgląda co tu bazgroolę ;D

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

A co do regulacji brwi to ja zawsze po wyregulowaniu daję na podrażnione miejsca babydream z cynkiem, świetnie łagodzi
ale wypracowanie no fajnie ze znowu jakos sie ozywilo co do posilkow to wydaje mi sie ze starasz sie dobrze komponowac wiesz co jesc i kiedy...wiec trzeba czekac na efekty
ja bardzo lubie ziaje i wlasciwie wiekszosc kosmetykow mam z niej
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 14:19   #1855
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Też jak to dodałam to się zdziwiłam, że takie długi post mi wyszedł ;D a dzisiaj na kolacje makrela *_* uwielbiam makrelę ;D u mnie szybciej zmiany są na wadze, a tu mam tylko centymetr i mam tylko w talii 2 cm różnicy
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 14:24   #1856
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Też jak to dodałam to się zdziwiłam, że takie długi post mi wyszedł ;D a dzisiaj na kolacje makrela *_* uwielbiam makrelę ;D u mnie szybciej zmiany są na wadze, a tu mam tylko centymetr i mam tylko w talii 2 cm różnicy
zawsze to cos ja tez kocham makrele ale poki co to teraz dziwnie jem bo gardlo boli, leze prawie caly czas w lozeczku i mysle ze ok 18 zjem sobie omleta z serkiem fit
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 14:25   #1857
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
no...jak na moje oko to ladniejsze....
i po woskowaniu u kosmetyczki dlugo bylas czerwona?
Na tyle,że wolałam w tym dniu się ludziom nie pokazywać
Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Kurcze, dziewczyny, nie pamiętam, kiedy tu ostatni raz taki ruch był ;D ale to bardzo dobrze a co do tego jak jem, to staram się komponowac w miarę zachowując zasady 10 pż, rano zazwyczaj owsianka, ciemny chleb z dzemem, kolorowe kanapki itd (w sumie to zależy od tego, o której wstane i czy przeiwduję drugie śniadanie, jeżeli tak, to rano zjadam np. owsiankę, a na drugie kanapkę, jeśli tylko pierwsze to zwykle coś treściwszego czasem na drugie śniadanie wpadnie jogurt naturalny z łyżką dzemu albo innych domowych przetworów. niestety nie obęde się bez słodyczy, ale staram się nie częściej niż raz w tygodniu i to w godzinach dopołudniowych. obiady to różnie, zwykle jakies chude mieśo z warzywami, czasem ryż z warzywami, krokiety, ale bez panierki, naleśniki bez tłuszczu,a z owocami, róznie, zależy na co mamy z tż ochotę no i własnie ten posiłek o 18 to u mnie w sumie kolacja, nie mam tam juz nigdzie podwieczorku, a na taką kolację to albo jajecznica, omlet, kanapka z razowcem, wędliną i jakims warzywkiem, albo jakaś sałatka warzywna. no i ten ostatni 'posiłek' to zwykle jest wiesniak właśnie, bo jak juz mam wybierać z dwojga złego to wolę wieśniaka niż ser biały ;D no i coś tam ćwiczę, teraz mniej, bo sesja, ale ogólnie staram się
a co to tżtów to ja z moim też całowałam się na pierwszej randce ;D tylko, że my poznaliśmy sie przez internet i czekaliśmy na spotkanie 11 miesięcy, więc czuję się usprawiedliwiona :P
a jeśli chodzi o domowe spa, to ja zawsze to robię w soboty i środy :P zaczynam od umycia twarzy żelem oczyszczającvym, potem na strefie T robie peeling mechaniczny, ale leciutki, bo mnie niesterty podrażnia, potem na to kładę enzymatyczny, zmywam, maseczkę synergen, tonik zwężający pory no i później krem nawilżający na policzki, a na reszte nawilżający ale do skóry problematycznej. to tak odnośnie twarzy ;D a jeśli chodzi o ciało to w te dni spa robię najpierw peeling, potem się syrenkuję, ścieram piętki, i zawsze kończę zimnym natryskiem (jak codziennie w sumie) no i to co codziennie, czyli rebuilt na uda, pośladki i brzuch, ujędrniające masło tez rebuilt do biustu, a na resztę sopot spa ;D w zasadzie to brzmi jak reklama ziai ;D no a na piętki zawsze coś supertłustego, ale w tej chwili się wykończyłam z tłuściochów, więc ląduje tam babdyream od wiatru i mrozu ;Dno a włosy w dni spa zawsze traktuję accentem do brązów, potem nakładam waxa latte , na to czepek foliowy i podgrzany ręcznik, nosze to tak z 40 minut, słukuję, znów w ciepły ręcznik, jedawb na końcówki, a jako psikadło taki preparat z jedwabiem trochę ponosze mokre, dobrze rozczeszę i susze na okrągłej szczotce latem staram się nie suszyć, ale zimą niestety musze, bo łatwo choruje
i chciałabym częściej do was pisać, ale najpbardziej lubię jak tż nie ma, bo mi nie podgląda co tu bazgroolę ;D

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

A co do regulacji brwi to ja zawsze po wyregulowaniu daję na podrażnione miejsca babydream z cynkiem, świetnie łagodzi
Jogurt naturalny z dżemem? Muszę spróbować
Wydaje mi się,że dobrze komponujesz posiłki

A na stopy najlepszy tłuścioch to maść z wit.A
Też bardzo lubię Ziaję



Dorwałam się do pęsety i już po bólu :P
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 14:27   #1858
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Na tyle,że wolałam w tym dniu się ludziom nie pokazywać

Jogurt naturalny z dżemem? Muszę spróbować
Wydaje mi się,że dobrze komponujesz posiłki

A na stopy najlepszy tłuścioch to maść z wit.A
Też bardzo lubię Ziaję



Dorwałam się do pęsety i już po bólu :P
dawno wlasnie masci nie kupowalam a wczoraj wyrzucilam juz pusta tubke....ale niedlugo wybiore sie na zakupy kosmetyczne tylko po przyplywie gotowki urodzinowej
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 14:28   #1859
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Znam tę maść, czasem jak nie zapomnę to używam mam nadzieję, że będę dobrze to składać
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 14:34   #1860
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Znam tę maść, czasem jak nie zapomnę to używam mam nadzieję, że będę dobrze to składać
masc jest rewelacyjna przyjemny zapach i jeszcze tania
no wszystko komponujesz raczej dobrze
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.