Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-23, 13:06   #3751
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

dziewczyny czy wiecie jak robi balejaz adam z czesanki? ladnie? czy tak sobie?
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 12:38   #3752
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Re: dobry fryzjer w Poznaniu

zgłaszam reklamę
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 13:36   #3753
hanka04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
GG do hanka04
Dot.: Re: dobry fryzjer w Poznaniu

Hej, poszukuje dla siostry dobrego specjalistę od wszelkiej maści koków. Zwiedzała parę salonów tzw. „osiedlowych” i żaden do tej pory z fryzjerów (koków) nie zadowolił jej. Miło by była widziana przystępna cena żeby nie zostawić tam całej wypłaty ;p Będę wdzięczna za wszelkie namiary! Pozdrawiam.
hanka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 15:18   #3754
perelkakropelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: regeneracja włosów, co i jak, i gdzie? Poznań, ale nie tylko

do ama1005

Hej. W takim malym saloniku na Grunwaldzkiej 277.
Narazie wloski wygladaja super, bardzo lśnia.
perelkakropelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 20:37   #3755
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Re: dobry fryzjer w Poznaniu

hanka, super czesze kobietka z pasazu niebieskiego na ulicy paderewskiego

mnie tam czesala do slubu, bylam super zadowolona (i moje kolezanki tez)
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 09:18   #3756
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Re: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
hanka, super czesze kobietka z pasazu niebieskiego na ulicy paderewskiego
a gdzie tam jest fryzjer? myślałam, że tylko sklepy i zielona weranda
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 14:03   #3757
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

hanka jak chcesz zobaczyc koki to wejdz sobie na myfryzjerzy.pl i tam mozesz poogladac prace róznych fryzjerow z Poznania.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Nie wiem czy sie wkleiło poprzednie wiec pisze jeszcze raz. Prace róznych fryzjerów z całej Polski mozna poogl;adac na stronie myfryzjerzy.pl gdzie fryzjerzy maja swoje profile. Jest tam duzo koków.
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 06:30   #3758
rut84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Hej. Mam pytanie do Pań wypowiadających się na tym forum? Czy możecie polecić jakiegoś dobrego stylistę-fryzjera męskiego? Chciałbym coś zmienić na mojej głowie. mam straszny problem na glowie z racji coraz większych zakol mimo mlodego wieku i szukam kogos kto dobierze mi fajna fryzurę. Z góry dzieki za odp.
rut84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 07:52   #3759
bwagner
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: Pyt. do kobietek z Poznania ???? Pilne

Mam salon Loreal pod domkiem - ul.Kościelna, Bamberski Dwór. Telefonu nie mam, można dojechać bezpośrednio autobusem 64 lub tramwajami 17,18 i przejść kawałek.
bwagner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 09:33   #3760
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

moj mąż chodzi do fryzjerki Kamili z salonu Styliści na ul Katowickiej

jednak on ma bardzo geste, krecone wlosy... Niemniej jednak, zawsze ma fajnie i starannie obcięte włosy, więc myślę, że mogę Kamilę spokojnie polecić
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 16:51   #3761
rut84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Dziękuje za informacje i czekam na inne propozycje abym miał z czego wybierac....

Pozdr
rut84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 17:22   #3762
malazolza89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Wink Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witam wszystkie Panie
Od niedawna mieszkam w okolicach Poznania.
Poszukuję naprawdę dobrego fryzjera.
Mam długie włosy i chciałabym oddać je w dobre ręce
Czekam na propozycje

Edytowane przez malazolza89
Czas edycji: 2010-01-26 o 17:24
malazolza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 08:11   #3763
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

leniuchy , zamiast czekać na propozycje, przejrzyjcie sobie forum, fryzjerów polecanych jest mnostwo!
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 08:35   #3764
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
leniuchy , zamiast czekać na propozycje, przejrzyjcie sobie forum, fryzjerów polecanych jest mnostwo!

- marta dobrze napisane

a ja znów się chyba wybiorę na cięcie - a byłam przecież 2 tygodnie temu, kurcze włosy mam cudnie obcięte, ale chyba nie ma sensu na siłę zapuszczać - tak chciałam mieć długie, ale im dłuższe tym mniej się kręcą

i znów mam ochotę na nowego fryzjera....
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 09:47   #3765
Anabe111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Hej dziewczyny, od dawna poszukuje fryzjerki kora byłam zachwycona. Niestety zmieniła salon, lub otworzyła swoj własny. Sylwia pracowała kiedys w kenzo (ok 2 , 3 lata temu) . widziałam wpisy o niej na forum, niestety nie pamietam nazwiska. ktos może mi pomoc????? Prosze o jakiekolwiek informacje....

Pozdrawiam

Aga
Anabe111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 15:39   #3766
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
- marta dobrze napisane

a ja znów się chyba wybiorę na cięcie - a byłam przecież 2 tygodnie temu, kurcze włosy mam cudnie obcięte, ale chyba nie ma sensu na siłę zapuszczać - tak chciałam mieć długie, ale im dłuższe tym mniej się kręcą

i znów mam ochotę na nowego fryzjera....
orenda,
a u kogo byłaś? z którego fryzjera/fryzjerów jesteś najbardziej zadowolona?
jaką masz długość włosów?
ja tez właśnie próbuję zapuszczać - mam tak trochę za brodę,, tyle co coraz gorzej się układają i nie wiem co z tym fantem zrobić..
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 15:55   #3767
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ja chodzę do Pana Krzysztofa ( choć w moim przypadku "chodzenie" to wizyty raz na pół roku)
no i z niego jestem najbardziej zadowolona, ale pamiętam, że wiele dziewczyn na wątku nie były nim zachwycone, dlatego też na tę chwilę daleka jestem od polecania kogokolwiek... Wszystko zależy od oczekiwań - ja od fryzjera to jak od lekarza wymagam "nie szkodzić"
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 16:46   #3768
chrupek4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez malazolza89 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie
Od niedawna mieszkam w okolicach Poznania.
Poszukuję naprawdę dobrego fryzjera.
Mam długie włosy i chciałabym oddać je w dobre ręce
Czekam na propozycje
Hej ,polecam salon Diamante w Poznaniu, jest to chyba nowy salon, bo jakos nie kojarze go wczesniej w tym miejscu, ale obsługa, ciecie , farba po prostu bajka. Ceny tez nie sa jakoś wygórowane, jak na Poznań. Ja ostatnio scinałam włosy z takich do łopatek na dużo krótsze i robiłam baleyage u Pani Ingi-nie wyobrażam sobie chodzic gdzie indziej do fryzjera. Salon jest na rogu Grobli i Za Globli-przy moście Rocha-naprawde polecam
chrupek4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 10:48   #3769
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez chrupek4 Pokaż wiadomość
Hej ,polecam salon Diamante w Poznaniu, jest to chyba nowy salon, bo jakos nie kojarze go wczesniej w tym miejscu, ale obsługa, ciecie , farba po prostu bajka. Ceny tez nie sa jakoś wygórowane, jak na Poznań. Ja ostatnio scinałam włosy z takich do łopatek na dużo krótsze i robiłam baleyage u Pani Ingi-nie wyobrażam sobie chodzic gdzie indziej do fryzjera. Salon jest na rogu Grobli i Za Globli-przy moście Rocha-naprawde polecam
a moim zdaniem to jest reklama

juz ktorys raz osoba z raptem jednym czy dwoma postami na forum pisze, ze nie wyobraza sobie chodzic gdzie indziej. takie nachalne pisanie, pewnie przez wlascicieli lub fryzjerow tam pracujacych, mnie osobiscie zniecheca
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 10:58   #3770
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

taak..

albo nagle kilka nowych osob niby przypadkiem, post po poście (prawie) zachęca jeden salon
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 11:11   #3771
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ja to wcale takich postów nie czytam

ps. wciąż nie byłam u fryzjera zapuszczam włosy i właśnie przekroczyły długość za ramiona i boję się, że ktoś tego nie uszanuje, że zapuszczam je chyba już z pół roku i wycieniuje mi je jak zwykle
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 12:01   #3772
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
ja to wcale takich postów nie czytam

ps. wciąż nie byłam u fryzjera zapuszczam włosy i właśnie przekroczyły długość za ramiona i boję się, że ktoś tego nie uszanuje, że zapuszczam je chyba już z pół roku i wycieniuje mi je jak zwykle

Bejka - nie chodzenie do fryzjera to najlepszy sposób na zapuszczanie
ja przez to, że przez długi czas nie mogłam się na nikogo zdecydować (m.in. dlatego, że zaczeły się fazy reklam na wątku) zapuściłam za łopatki. Niestety - przy moich kręconych średnio to wygląda
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 12:01   #3773
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Masz rację, ja mówię poproszę podciąć 2 cm, a oni mi dwa razy tyle
Ja już mam długie, bo ostatni raz byłam w maju, z jednej strony chcę trochę podciąć, ale w za krótkich się źle czuję i wiem, że potem będę tęsknić za długimi, z kolei chciałabym coś z nimi zrobić, bo ciągle chodzę w pocieniowanych, no ale teraz w zimie to stawiam na wygodę, więc i tak chodzę w kitce No i tak myślę i myślę...
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 12:13   #3774
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
Masz rację, ja mówię poproszę podciąć 2 cm, a oni mi dwa razy tyle.
nie dość, że tną więcej to jeszcze je cieniują strasznie, mimo, że zawsze proszę żeby tego nie robili, bo moje włosy wywijają się na wszystkie strony przez to


Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
Ja już mam długie, bo ostatni raz byłam w maju, z jednej strony chcę trochę podciąć, ale w za krótkich się źle czuję i wiem, że potem będę tęsknić za długimi, z kolei chciałabym coś z nimi zrobić. No i tak myślę i myślę...
też mam ten problem byłam ostatnio we wrześniu, teraz grzywka sięga mi nosa z jednej strony na głowie mam niezły burdel, bo wiadomo jak wyglądają półdługie włosy kilka miesięcy po ścięciu i cieniowaniu ale z drugiej od kilku lat chcialabym zapuścić włosy i wciąż tkwie w miejscu przez to chodzenie do fryzjerów
dlatego postanowiłam przemęczyć się do wiosny i dopiero wtedy pójdę odrobinkę je podciąć na szczeście nie rozdwajają mi się końcowki, więc krzywda im się nie dzieje

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
Bejka - nie chodzenie do fryzjera to najlepszy sposób na zapuszczanie
ja przez to, że przez długi czas nie mogłam się na nikogo zdecydować (m.in. dlatego, że zaczeły się fazy reklam na wątku) zapuściłam za łopatki. Niestety - przy moich kręconych średnio to wygląda
to prawda też nie wiem czy będzie mi dobrze w długich włosach, ale żeby się przekonać muszę je w końcu zapuścić
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 12:26   #3775
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Polecam salon Alfecca, tj ul. Za Grobla. Jest tam fryzjerka+ kosmetyczka. p. Paulina i p.Ela Macioszek. Dziewczyny wiedza co robia. Jest milo, sympatycznie i profesjonalnie. Ceny jak najbardziej adekwatne do jakosci.
Na tej samej ulicy jest tez otwarty nowy salon Diamante.(zachwalany wczesniej)
Ceny maja wysokie i ruchu u nich nie ma prawie wcale. Mieszkam na tej ulicy, przechodze kolo nich w roznych godzinach i ciagle pustki. wiec...o czyms to chyba swiadczy
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 13:46   #3776
dankafiranka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Jagoda1982 Pokaż wiadomość
Polecam salon Alfecca, tj ul. Za Grobla. Jest tam fryzjerka+ kosmetyczka. p. Paulina i p.Ela Macioszek. Dziewczyny wiedza co robia. Jest milo, sympatycznie i profesjonalnie. Ceny jak najbardziej adekwatne do jakosci.
Na tej samej ulicy jest tez otwarty nowy salon Diamante.(zachwalany wczesniej)
Ceny maja wysokie i ruchu u nich nie ma prawie wcale. Mieszkam na tej ulicy, przechodze kolo nich w roznych godzinach i ciagle pustki. wiec...o czyms to chyba swiadczy

W Alfecce wielokrotnie korzystałam z różnych usług pani kosmetyczki i byłam zawsze zadowolona ale z tego co wiem i widziałam fryzjerstwa już tam nie ma, owszem jest stanowisko ale zero kosmetyków, farb itp., więc ten post już nieaktualny.
dankafiranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 15:53   #3777
chrupek4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
a moim zdaniem to jest reklama

juz ktorys raz osoba z raptem jednym czy dwoma postami na forum pisze, ze nie wyobraza sobie chodzic gdzie indziej. takie nachalne pisanie, pewnie przez wlascicieli lub fryzjerow tam pracujacych, mnie osobiscie zniecheca

witam, mysl sobie co chcesz, ale skoro tak dokładnie sprawdzasz to zobacz-jesli jest taka mozliwosc na wizażu- ze jestem nowa forumowiczka od stycznia mam konto i chyba nie od razu zbiera sie na swoim koncie miliony postow. Szkoda ze tak pochopnie szkalujesz posty forumowiczek. Pozdrawiam
chrupek4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 17:18   #3778
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

hej, hej , tylko spokojnie tu!

ja uważam, że dobry fryzjer obroni się SAM - ale nie opiniami na forum, tylko gronem zadowolonych klientek i klientów.
jednakże takie ciągłe, nachalne zachwalanie przez nowicjuszy jednego salonu wydaje się podejrzane <skoro reklama czy jak kto woli pochwały, nie skutkują i stale są zamieszczane, świadczy to raczej o tym, że grono stałych klientów nie powiększa się - i osobom szukającym fryzjera, daje to do myślenia, i nie odważą się zajrzeć do owego supersalonu>.
dlatego twierdzę, że takie wpisy jedynie mówią nam, gdzie nie zaglądać.

jeżeli jednak po wielu poszukiwaniach znalazłyście fryzjera życia (w tym przypadku Diamante), opowiedzcie nam, z których dotychczasowych salonów byłyście niezadowolone i dlaczego?
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:59   #3779
chrupek4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez zuzannaaa Pokaż wiadomość
hej, hej , tylko spokojnie tu!

ja uważam, że dobry fryzjer obroni się SAM - ale nie opiniami na forum, tylko gronem zadowolonych klientek i klientów.
jednakże takie ciągłe, nachalne zachwalanie przez nowicjuszy jednego salonu wydaje się podejrzane <skoro reklama czy jak kto woli pochwały, nie skutkują i stale są zamieszczane, świadczy to raczej o tym, że grono stałych klientów nie powiększa się - i osobom szukającym fryzjera, daje to do myślenia, i nie odważą się zajrzeć do owego supersalonu>.
dlatego twierdzę, że takie wpisy jedynie mówią nam, gdzie nie zaglądać.

jeżeli jednak po wielu poszukiwaniach znalazłyście fryzjera życia (w tym przypadku Diamante), opowiedzcie nam, z których dotychczasowych salonów byłyście niezadowolone i dlaczego?
cześć , jasne że pochwalę sie gdzie dotąd korzstałam z usług, swojego czasu zachwycona byłam Maxem w Kenzo na Podgórnej, fantastycznie trafiał w moj nastrój i chec zmiany zarowno z cięciem jak i kolorem, ale po jakims czasie znikl z tego salonu a ja nie mogłam dowiedziec sie gdzie pracuje i tak szukałam , szukałam nie do konca będąc zadowoloną. Trafilam do beverly na 3-go maja do p. Małgosi-niby wszystko spoko ale po ktoryms razie z rzędu miałam dośc tego samego ciecia i podobnej koloryzacji mimo sugestii że chciałabym totalnej odmiany, tak wiec ruszylam za namową koleżanki do salonu na pętli Piatkowskiej-krańcówka linii tramwajowej nr 9,11. Własciciel udaje Geja ale prowadzi ten salon z żoną wszystko było ok do czasu kiedy wyprowadził mnie z równowagi bo próbowałam odmowic wizyte ze wzgl na chorobę, jego tel nie działał -awaria jakasitp, w terminie pożniejszym(niebawem było Boże Narodzenie) nie miał juz czasu, a że wybieralam sie na ślub musiałam cos ze soba zrobic, wybralam sie do Kupca poznanskiego. Po miesiacu poszłam znów na piątkowska do ciecia i jak mnie facet zobaczył z baleyagem nie jego roboty na głowie to mi powiedział: "pierd.... takie klientki co laża to tu to tam- nie mam dla ciebie czasu dzisiaj"- a bylam umowiona na termin i godzine!!!! Moje tłumaczenia ze nie miał czasu przed swietami ze nie mogłam odwołac bo tel nie działał kwitował równie niemiłymi inwektywami. tak więc chocby miał nie wiem jaki talent opusciłam salon i zrezygnowałam z jego usług-po prostu gbur i tyle. Od tego czasu chodziłam do Kupca do Pani Doroty niestety poszła na macierzynski i wychowawczy a Pani Karolina robiaca baleyage robiła fuszerkę okropną tak wiec szukajac zupełnie innego salonu w końcu trafiłam na Diamante-ot cała moja historia z salonami fryzjerskimi.pozdrawiam
chrupek4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 07:37   #3780
An30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
GG do An30
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

To ja
suma sumarów skusiłam się i polazłam do Piotrka Sierpińskiego.
Salon super zrobiony wszysto ach i ech ale sobie myślę zobaczymy co mi na głowie zrobi a nie to co ma w salonie
więc siadam mówię że chcę coś zmienić, odmiana.. miałam zapuszczać włosy ale stwierdziliśmy że to nie ma sensu bo mam gęste włosy kręcone i wyglądać będę jak ufok z dużą głową i poprosiłam o krótkie cięcie.
Powiem Wam że super jestem naprawdę zadowolona no i nie muszę stać "godzinami" przed lustrem by je ułożyć. Potem kolor... ponieważ miałam czerwone ciężko było, ale zrobił mi dekoloryzację i położył blond , bałam się tego bo wiadomo czerwień i blond... ale o dziwo wyszło super, nie jest to piękny blond nieskazitelny ale z połyskiem koniaku rewelacja

na pewno pójdę znów do Piotra do Samui Spa
Polecam
An30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.