Biżuteryjny wątek plotkowy V :) - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-03, 23:49   #4201
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez ravenart Pokaż wiadomość
kusisz,żeby obejrzeć i zobaczyć co to za serial chociaż znając siebie, pewnie poczekam, aż gdzieś online pojawi się cała seria i dopiero wtedy zacznę oglądać. Jedyne czego nie znoszę to czekać tydz. lub więcej na kolejny odcinek koszmar
Ale to już jest któraś seria, więc poprzednie są dawno do pobrania w sieci
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 00:17   #4202
Reverie1
Zadomowienie
 
Avatar Reverie1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 845
GG do Reverie1
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

a ja nie mam telewizora w domu ...oj kusicie dziewczyny bo pierwsza serię ogladałam zafascynowana
__________________
Moje próby z drucikami

Moje decoupage

blog

,,Rób to co lubisz a nigdy nie będziesz pracował"Konfucjusz

Reverie1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 07:23   #4203
Darkling
Wtajemniczenie
 
Avatar Darkling
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń/Vienna
Wiadomości: 2 323
GG do Darkling
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

o rany, teraz mi przypomniałyście jak strasznie mi brakuje oglądania Dextera... a następna seria dopiero od września [jeśli w ogóle]. i Bones też nie ma. a SG już nie krecą. tragedia normalnie
__________________
Uważaj czego sobie życzysz, bo przy odrobinie pecha może się spełnić...
Moja biżu

FORZA FERRARI!
Darkling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 07:33   #4204
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez ravenart Pokaż wiadomość
kusisz,żeby obejrzeć i zobaczyć co to za serial chociaż znając siebie, pewnie poczekam, aż gdzieś online pojawi się cała seria i dopiero wtedy zacznę oglądać. Jedyne czego nie znoszę to czekać tydz. lub więcej na kolejny odcinek koszmar
Ale ja właśnie w sieci oglądam . On dopiero wyszedł i zanim pojawi się w naszej telewizji, pewnie minie jeszcze kilka miesięcy. A czekałam na niego prawie rok . Ale możesz zacząć oglądać. Masz 5 serii do nadrobienia . Zanim je obejrzysz, szósta już będzie cała . Wciąga niesamowicie. Ja oglądałam po kilka odcinków na raz siedząc do rana przed komputerem. Nie kładłam się, dopóki nie obejrzałam wszystkiego, co miałam.
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 07:59   #4205
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

ja tam zrezygnowałam z telewizji od kiedy synek i mąż wzieli we władanie pilota teraz przynajmniej mam Was - czasem romantycznie, czasem humorystycznie, czasem horror - serial online
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 09:32   #4206
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

No, Stargate nie ma, a w Doctor Who nowy glowny bohater mnie odrzuca zostanie mi ogladanie Przerazliwie Starych Seriali (np. Star Trek The Original Series), ale to kiepsko wchodzi bez alkoholu...
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 09:39   #4207
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

A ja telewizora nie mam od jakichś 8 lat i mieć nie zamierzam Przynajmniej w najbliższej przyszłości Jak mi się już straaaasznie nudzi, to sobie coś na necie oglądam Ostatnio nawet dość często, bo to dobry wspomagacz przy biżutkowaniu albo szydełkowaniu, ale jakoś do tej formy rozrywki specjalnie nie tęsknię Jak jestem u rodziców, to TV chodzi na okrągło i czasami mam ochotę trzsanąć butem w monitor, jak mi się półgodzinny blok reklamowy włącza w najciekawszym momencie programu... Szczególnie przy powalającym poziomie naszych spotów (ostatnio w doprowadzaniu mnie do szaleństwa przoduje pani reklamująca chyba jakieś plastry nikotynowe, co to jedna jej koleżanka próbowała medytacji - odpowiednia figura ze złączonymi palcami, a druga się objadała - równie wymowny gest wkładania sobie ciastka do buzi)... Seriale i programy swoje ulubione mam, ale w większości dostępne są na necie, więc jakoś specjalnie nie cierpię A jak znajomi przychodzą, to przynajmniej można sobie spokojnie pogadać bez przekrzykiwania telewizorni Nawet ostatnio mój przyjaciel stwierdził, że u mnie taka cisza i spokój, i że już dawno tak mu się dobrze nie gadało (przesiedział u mnie od 18 do 1 w nocy)
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 09:51   #4208
Amambada
Wtajemniczenie
 
Avatar Amambada
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 342
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Dzisas... tylko nie Lost... ja tego nie znosze, a TŻ uwielbia. wryyy...
ja wolę Dr House straszna sprawa z tymi serialami- to okropne pożeracze czasu
Amambada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 11:58   #4209
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez viktorej Pokaż wiadomość
O rany! Pojawił się 1 odcinek nowej serii moich ukochanych "Zagubionych" ! No to się zaczyna! Będę żyła teraz oczekiwaniami na kolejne odcinki, i tak tydzień po tygodniu ... Co ja biedna pocznę, jak się skończy ?
Zasiadam do oglądania. Miałam dziś wrzucić nowy komplecik, ale odłożę to do jutra .
viktorej czekamy na ten komplecik daj nam pocieszyć oko jakimiś nowościami
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 14:10   #4210
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez Amambada Pokaż wiadomość
Dzisas... tylko nie Lost... ja tego nie znosze, a TŻ uwielbia. wryyy...
ja wolę Dr House straszna sprawa z tymi serialami- to okropne pożeracze czasu
Ja z Lostów oglądałam dwa piersze sezony, ale jakoś mnie nie wciągnął na dłużej. Housea też uwielbiam (wie ktoś, kiedy mają zamiar puścić 6 sezon?), Bones podobne (jeszcze miesiąc), i jeszcze True Blood (tej miłości nie jestem w stanie zrozumieć)
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 14:25   #4211
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Ja z Lostów oglądałam dwa piersze sezony, ale jakoś mnie nie wciągnął na dłużej. Housea też uwielbiam (wie ktoś, kiedy mają zamiar puścić 6 sezon?), Bones podobne (jeszcze miesiąc), i jeszcze True Blood (tej miłości nie jestem w stanie zrozumieć)
6 sezon House'a jest dostępny na stronce iitv

Edytowane przez ollccia
Czas edycji: 2010-02-04 o 14:27
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 14:29   #4212
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

I treba było tego nie mówić... Ale z drugiej strony ferie są za tydzień...
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 14:33   #4213
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

ollccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 15:23   #4214
ravenart
Zadomowienie
 
Avatar ravenart
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 1 339
GG do ravenart
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Ale to już jest któraś seria, więc poprzednie są dawno do pobrania w sieci
W takim razie może się skuszę, ale najpierw muszę ruszyć ostro z magisterką

Cytat:
Napisane przez Reverie1 Pokaż wiadomość
a ja nie mam telewizora w domu ...oj kusicie dziewczyny bo pierwsza serię ogladałam zafascynowana
Cytat:
Napisane przez ollccia Pokaż wiadomość
A ja telewizora nie mam od jakichś 8 lat i mieć nie zamierzam Przynajmniej w najbliższej przyszłości
Popieram dziewczyny, też nie mam TV już od ok. 5 lat i dobrze mi z tym. Nawet Moja mama ostatnio zrezygnowała z posiadania tego magicznego pudełka. Jak już mam ochotę coś obejrzeć korzystam ze stronek online , przyznam, że ściągać mi się nie chce
W sumie rzadko się kuszę na oglądanie seriali, a wtedy przeważnie oglądam całą serie hurtem Miło wspominam: Dextera, True Blood (a właśnie wie ktos może czy jest gdzieś online 2 seria?), Breaking Bad i Hausa, który był średni po 3 serii - zaczeły być już takie hausowe odgrzewane kluchy. Jak na razie większej liczby seriali nie ogladałam
ravenart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 15:30   #4215
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

TV sie przydaje przy chorym dziecku, ktore nalezy usadzic w miare nieruchomo. Do bajeczek z komputera moj syn wstaje, zeby zmienic, albo domaga sie tego ode mnie (kiedy ja wlasnie jestem w lazience, przelewam makaron albo usiluje nie polamac z wscieklosci klawiatury w laptopie). MiniMini bardzo pomoglo nam przetrwac ostatnie zapalenie oskrzeli

Brzmie pewnie jak Wyrodna Matka (tm), ale dziecko oglada MiniMini jak jest chore albo z innych powodow unieruchomione w domu, czyli naprawde rzadko. Za te dwa tygodnie spokoju jestem gotowa placic za Aster przez caly rok

A, nie mamy telewizora, tylko karte TV, wiec nie ma bezmyslnego ogladania, bo tego sie nie da wlaczyc odruchowo
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 17:55   #4216
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Jak mowa o serialach, to ja wspomnę jeszcze jeden - Zaklinacz dusz. Uwielbiam go, chociaż na początku nie byłam do niego przekonana, bo mnie denerwowała Jennifer Love Hewitt . Ale już się do niej przekonałam, więc oglądam z wielką przyjemnością .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 18:47   #4217
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

A ja właśnie ostatnio przy biżutkowaniu korzystam z dobrodziejstw iitv i katuję się Detektywem Monkiem 4 serie już za mną, a za godzinkę zacznę 5 W ciągu 1,5 tyg...
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 19:19   #4218
loquacee
Zadomowienie
 
Avatar loquacee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 759
GG do loquacee
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Hmmm Ja dzięki dobrodziejstwom seans24 obejrzałam zdecydowaną większość odcinków dr Housa z połową 6 serii włącznie, a teraz w ramach sesji oglądam Chirurgów
__________________
Mój wątek na forum
loquacee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 19:33   #4219
kasia_kati
Zadomowienie
 
Avatar kasia_kati
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: .... ;-) ....
Wiadomości: 1 668
GG do kasia_kati
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

ale się serialowo zrobiło w wątku ja uwielbiam Housa, razem z TZ lubimy też wszstkie CSI oglądać, i fajny ostatnio jeszcze serial lecial na sci-fi chanel :Miecz prawdy ale juz sie skonczl niestety
kasia_kati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 19:34   #4220
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez viktorej Pokaż wiadomość
Jak mowa o serialach, to ja wspomnę jeszcze jeden - Zaklinacz dusz. Uwielbiam go, chociaż na początku nie byłam do niego przekonana, bo mnie denerwowała Jennifer Love Hewitt . Ale już się do niej przekonałam, więc oglądam z wielką przyjemnością .
Tez lubie! A zaczelam ogladac bo polecono mi go ze wzgledu na bizuty jakie biora w nim udzial - ta mulatka z pierwszej serii normalnie rzadzila w tej kwestii!
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 20:58   #4221
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

oooooo nowa seria LOSTow a ja uziemiona z nosem w ksiazkach a wlasciwie nie w ksiazkach tylko w zadaniach :| 3 sesja w moim zyciu a wlasnie poczulam na wlasnej skorze slynne humorki profesorow z pg, hehe ;p najgorsze jest to, ze mam multum nowych pomyslow na bizu, a przez ten caly szal z sesja nie mam czasu zrobic zadnego zamowienia :| a promocje z korallo skrocili o 2 dni i tez sie nie zalapalam :| az musialam schowac caly moj warsztat gdzie go nie widac, zeby nie kusil...

no ale ja nie o tym... kiedys sie tu przewinal temat odnosnie psow i tak mi sie przypomnialo... wiecie gdzie ja moge dzwonic/zglosic jak zobacze biegajacego psa po ulicy? :| czy cokolwiek moge z tym zrobic...? ostatnio mnie jeden gonil i mam stracha do domu wracac... :| gdyby nie drobny pijaczek co krazyl w okolicy to nie wiem jakby to sie skonczylo... a pies bezpanski nie jest, bo zadbany i z obroza...

Edytowane przez ojejka89
Czas edycji: 2010-02-04 o 20:59
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 21:23   #4222
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
oooooo nowa seria LOSTow a ja uziemiona z nosem w ksiazkach a wlasciwie nie w ksiazkach tylko w zadaniach :| 3 sesja w moim zyciu a wlasnie poczulam na wlasnej skorze slynne humorki profesorow z pg, hehe ;p najgorsze jest to, ze mam multum nowych pomyslow na bizu, a przez ten caly szal z sesja nie mam czasu zrobic zadnego zamowienia :| a promocje z korallo skrocili o 2 dni i tez sie nie zalapalam :| az musialam schowac caly moj warsztat gdzie go nie widac, zeby nie kusil...

no ale ja nie o tym... kiedys sie tu przewinal temat odnosnie psow i tak mi sie przypomnialo... wiecie gdzie ja moge dzwonic/zglosic jak zobacze biegajacego psa po ulicy? :| czy cokolwiek moge z tym zrobic...? ostatnio mnie jeden gonil i mam stracha do domu wracac... :| gdyby nie drobny pijaczek co krazyl w okolicy to nie wiem jakby to sie skonczylo... a pies bezpanski nie jest, bo zadbany i z obroza...
Co do sesji i do biżutów, to ja dzisiaj nie wytrzymałam i rzuciłam się na kamienie i srebro
I tak mam poprawkową... Politechniki mi się zachciało
Co do psów... Ja kiedys pisałam na forum jak mnie bardzo miło pani ze straży miejskiej potraktowała przez telefon, gdy dzwoniłam w sprawie latającego amstafa Wysłuchała i udała, że nie słyszy Więc wiesz... Mimo to, powodzenia.
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 21:31   #4223
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez rusa1ka Pokaż wiadomość
Co do sesji i do biżutów, to ja dzisiaj nie wytrzymałam i rzuciłam się na kamienie i srebro
I tak mam poprawkową... Politechniki mi się zachciało
Co do psów... Ja kiedys pisałam na forum jak mnie bardzo miło pani ze straży miejskiej potraktowała przez telefon, gdy dzwoniłam w sprawie latającego amstafa Wysłuchała i udała, że nie słyszy Więc wiesz... Mimo to, powodzenia.
ehhh no i wlasnie tego sie obawialam, ze jak zadzwonie do miejskiej to mnie poprostu zleja... no ale jesli sytuacja sie powtorzy to chociaz sprobuje cos z tym zrobic.... :|
co do sesji ja w poniedzialek mam pierwszy termin egzaminu z ch. nieorg. - z przedmiotu ktory ludzie zaliczaja kilka semestrow... a teoretycznie powinnam nim zakonczyc edukacje z tego przedmiotu, no nieliczac ewentualnego rozszrzenia na magisterce. wiekszosc moich znajomych stwierdzila ze w ogole nie oplaca sie otwierac teraz ksiazek... ;p ehh ja sie poki co trzymam, ale dwa najgorsze ciagle przede mna... :|
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 21:50   #4224
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
ehhh no i wlasnie tego sie obawialam, ze jak zadzwonie do miejskiej to mnie poprostu zleja... no ale jesli sytuacja sie powtorzy to chociaz sprobuje cos z tym zrobic.... :|
co do sesji ja w poniedzialek mam pierwszy termin egzaminu z ch. nieorg. - z przedmiotu ktory ludzie zaliczaja kilka semestrow... a teoretycznie powinnam nim zakonczyc edukacje z tego przedmiotu, no nieliczac ewentualnego rozszrzenia na magisterce. wiekszosc moich znajomych stwierdzila ze w ogole nie oplaca sie otwierac teraz ksiazek... ;p ehh ja sie poki co trzymam, ale dwa najgorsze ciagle przede mna... :|
bleeeeh.... Sesje są okropne. Ja swoją kończę jutro... Ale jest jeszcze poprawkowa Stwierdzam, że ten semestr był dla mnie najgorszy, a następny ma być jeszcze lepszy...
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 22:02   #4225
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez rusa1ka Pokaż wiadomość
bleeeeh.... Sesje są okropne. Ja swoją kończę jutro... Ale jest jeszcze poprawkowa Stwierdzam, że ten semestr był dla mnie najgorszy, a następny ma być jeszcze lepszy...
Ja również sesję kończę jutro ;] Ale za to w jakim stylu Nie wyrobiłam się z nauką na pierwszy termin zaliczenia z wykładów i piszę ze sporą grupą dopiero jutro ( były właśnie ustalone 2 terminy jeden na początku stycznia, drugi na teraz). Ale co to za zaliczenie. Tegoroczne egzaminy to był pokuś w porównaniu z tym zaliczeniem...... Siedzę, czytam i nic nie rozumiem z pewnej części Była masa lektur do przeczytania ale na szczęście się podzieliłyśmy z dziewczynami i każda coś opracowała.
Właśnie usiłuję skumać racjonalność adaptacyjną i racjonalność emancypacyjną.... z tej notatki wynika.... masło maślane, ale mam nadzieję,że na chłopski rozum to wezmę i w razie czego coś napiszę ;]

A biżu?? hehe... chyba we wtorek wycięłam kształt z blachy, zrobiłam cargę i tak sobie wszystko leży i czeka na zlutowanie.... a tak to kusi... eh... no ale byle do jutra W końcu to ostatnia sesja ;] Potem już tylko obrona na czerwiec...

No.... za magisterkę się trzeba wziąć
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 22:09   #4226
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

heh ja dzis rozkminialam elementy inercyjne, regulatory proporcjonalno-calkujaco-rozniczkujace i przeksztalcenia La Place'a jak dobrze ze mimo ze w mojej grupie dziekanskiej sa same baby, to u tzta jest polowa chlopakow, to troche mi pomogli... bo tak to nic bym nie zczaila

Monika, Tobie to tylko pozazdroscic... ja nawet do inz. mam ciagle dalej niz blizej ;p

sesja podstawowa konczy mi sie w poniedzialek, wtedy nie ma bata, nawet jak beda poprawki to siade na kilka dni do bizu tylko pytanie czy zamowienia zdaza przyjsc...? :|
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 22:12   #4227
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
heh ja dzis rozkminialam elementy inercyjne, regulatory proporcjonalno-calkujaco-rozniczkujace i przeksztalcenia La Place'a
Skąd ja tego pana znam
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 22:16   #4228
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez rusa1ka Pokaż wiadomość
Skąd ja tego pana znam
pewnie jakis pijak spod monopolowego
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 23:18   #4229
loquacee
Zadomowienie
 
Avatar loquacee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 759
GG do loquacee
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

O rany, same techniczne kierunki widzę (no może poza Moniką, bo racjonalność emancypacyjna nie brzmi jak pojęcie z politechniki ). Mnie zostały jeszcze dwa egzaminy, jutro i poniedziałek... Padam na dziób bo jutro mam dziewiąty (!!!!!) w tej sesji egzamin. I co robię? Siedzę na wizażu...
__________________
Mój wątek na forum
loquacee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 00:31   #4230
ayumi88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zabrze/Poznań
Wiadomości: 710
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Ojejej,a ja dopiero w środku sesji...niby dużo nie zostało,większa część za mną,ale jednak...W dodatku jako iż byczę się w rodzinnym domu,liczyłam,że pojadę na poniedziałkowy egzamin i wrócę jeszcze się tydzień pobyczyć,okazało się jednak,że w środę mam jeszcze egzamin z botaniki i...no klops.
Ale byle do przodu!
ayumi88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.