Jak wydepilowac cala strefe intymna? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-12, 10:51   #301
HELLOKITTY
Raczkowanie
 
Avatar HELLOKITTY
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
GG do HELLOKITTY
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Niestety nie mam. Mam taki Depilator Philipsa, dostałam go w prezencie ale chyba nie był z "gornej półki". Chyba zaopatrze się w jakiś lepszy jeśli mówisz, że są z takimi nasadkami Dzięki, już się nie będę musiała torturować
HELLOKITTY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 11:12   #302
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez HELLOKITTY
torturować
dobrze ujęte . Ten mój depilator to wcale nie z górnej półki, tak gdzieś ze środkowej. Ale ta nasadka jest naprawde dobra. Zanim wpadłam ze można jej tak używać, też cierpiałam z maszynką, ale juz nigdy więcej
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 18:11   #303
HELLOKITTY
Raczkowanie
 
Avatar HELLOKITTY
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
GG do HELLOKITTY
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Jednak dobrze wymienić się doświadczeniami dotyczącymi depilacji Zastanawia mnie jeszcze jedno: Czy kiedy golicie okolice bikini włosy jakby się rozrastały ? Bo mnie niestety to spotyka a nie chce mieć włosów na udach... Narazie mój problem jest mały ale za 5 lat?
HELLOKITTY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 10:31   #304
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez HELLOKITTY
Zastanawia mnie jeszcze jedno: Czy kiedy golicie okolice bikini włosy jakby się rozrastały ? Bo mnie niestety to spotyka a nie chce mieć włosów na udach... Narazie mój problem jest mały ale za 5 lat?
Już było to pytanie w tym wątku. I dziewczyny(włącznie ze mną) odpowiedziały, ze tak im się robi
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 10:39   #305
HELLOKITTY
Raczkowanie
 
Avatar HELLOKITTY
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
GG do HELLOKITTY
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Ja nigdy nie dam rady przeczytać wszystkiego bo mam ograniczony czas na komputerze więc jestem taka nie zawsze na bierząco.
HELLOKITTY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 17:11   #306
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Nie martw się to tak jak ja. Też teraz jestem tylko na chwilkę
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 18:54   #307
Klaudynka...a
Zadomowienie
 
Avatar Klaudynka...a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 962
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Dziewczyny mam pytanko jak to idziecie do kosmetyczki i mówicie ze depilacje okolic bikini, i co wtedy ?? zrejmujecie majtki czy jak?? wiem ze są to dziwne i głupie pytanie ale prosze o odpowiedz. A jeszcze jedno to sie robi depilacje tam wszystkich włosków?? w okolicach odbytu tez sa małe włoski więc jak to :: ?? prosze o odpowiedz
Klaudynka...a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-18, 09:13   #308
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Mi moja kosmetyczka wręcza specjalne majteczki jednorazowe, takie bardzo wycięte. Potem kładziesz się na stole , rozchylasz nogi hehe jak u ginekologa , a ona dale już wie co ma robić. Wczesniej tylko uzgadniasz ile ma byćwydepilowane.
Ja kupiłam sobie taki niebieski wosk - ten sam który używany jest w gabinetach do depilacji i uwaga... podgrzewacz do pokarmu dla dzieci.
Podgrzewam ten wosk w tym podgrzewaczu i działam. Aha , do tego wosku nie potrzeba plastrów.
fibian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 10:28   #309
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez fibian
(...)Ja kupiłam sobie taki niebieski wosk - ten sam który używany jest w gabinetach do depilacji i uwaga... podgrzewacz do pokarmu dla dzieci.
Podgrzewam ten wosk w tym podgrzewaczu i działam. Aha , do tego wosku nie potrzeba plastrów.
Fibian, ile kosztuje podgrzewacz do pokarmu dla dzieci? i gdzie mozna go kupic? bo moze byloby to tansze rozwiazanie niz specjalny podgrzewacz do wosku, ktory kosztuje ok 200zl i jak zrywasz ten wosk bez plastrow? bo pisalas, ze jest to taki wosk, jakiego uzywa sie w salonach.
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 13:53   #310
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez młodaa
Fibian, ile kosztuje podgrzewacz do pokarmu dla dzieci? i gdzie mozna go kupic? bo moze byloby to tansze rozwiazanie niz specjalny podgrzewacz do wosku, ktory kosztuje ok 200zl i jak zrywasz ten wosk bez plastrow? bo pisalas, ze jest to taki wosk, jakiego uzywa sie w salonach.
Podgrzewacz mozna kupić na allegro. Ja swoj kupiłam za jakieś 20 pln (używany, marki: bobas) i taki jest najlepszy. Ten podgrzewacz ma w srodku wkład plastikowy, więc aby nie zachodziły jakieś reaklcje z woskiem należy do nego włożyć jakiś pojemnik (najlepiej metalowy) w którym rozpuszczamy wosk. Ja do tego celu uzywam metalowego kubka ( z cienkiej blachy)
Wosk jak już wspomniałam kupiłam u mojej kosmetyczki (normalnie nie sprzedają , ale ja się już ze swoją trochę zaprzyjaźniłam ,więc się ulitowała) zapłaciłam 40 zł, to jest taki specjalny niebieski wosk do depilacji bikini, do niego nie potrzeba plastrów, po prostu podgrzewa się do odpowiedniej temp, nakłada patyczkiem, a jak zastygnie to zrywa się go pod włos.
Oczywiście, lepiej jak robi to kosmetyczka, ale samemu też można dojść do wprawy no i są o wiele niższe koszty takiej depilacji.
fibian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 20:01   #311
M@RT@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 95
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Hmmm, ni zdołałam przeczytać całego wątku wiec jak sie powtórze to z góry sorki. Jak dotychczas miom jednym sposobem na wydepilowanie bikini jest jednorazowa maszynka. Niestety kupiłam depilator elektryczny ale piekelnie się go boje, bo strasznie boli . Raz spróbowałam i niestety tylko dotknęłam skóry i zrezygnowałam. Niestety plastry z woskiem są nie dla mnie. jestem brunetką, dlatego mam mocne włoski i plastry nawet ich nie ruszają. Dlatego myślałam wybrać sie do kosmetyczki na depilacje wskiem. Niestety boję się że wosk u niej też sobie nie poradzi :/. Ile ogóle kosztuje taka usługa (chodzi mi o depilacje gł;ęboką i pozostawienie jednie wąskiego paseczka)?? Prosze o jakaś rade, bo nie chce wyrzucić kasy w błoto
M@RT@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-19, 20:01   #312
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 530
Talking Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez lulina
Jejku jak Ty to robisz, ze jeszcze żyjesz??? Ja od depilatora to bym się chyba przekręciła, zanim bym te włoski wyrwała!!!A woskiem to wogóle- nawet bym sie dotknąć bała. Jak to robisz, ze Tobie się udaje??
Hmm.... dla piękna wiele trzeba znieść...

Od kostek do pachwin i części pośladków depilator, woskiem między posladkami, reszte maszynką.
Wsio
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 20:11   #313
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez lulo_aiesec
Hmm.... dla piękna wiele trzeba znieść...

Od kostek do pachwin i części pośladków depilator, woskiem między posladkami, reszte maszynką.
Wsio
a jakim woskiem?
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 20:33   #314
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez fibian
Podgrzewacz mozna kupić na allegro. Ja swoj kupiłam za jakieś 20 pln (używany, marki: bobas) i taki jest najlepszy. Ten podgrzewacz ma w srodku wkład plastikowy, więc aby nie zachodziły jakieś reaklcje z woskiem należy do nego włożyć jakiś pojemnik (najlepiej metalowy) w którym rozpuszczamy wosk. Ja do tego celu uzywam metalowego kubka ( z cienkiej blachy)
Wosk jak już wspomniałam kupiłam u mojej kosmetyczki (normalnie nie sprzedają , ale ja się już ze swoją trochę zaprzyjaźniłam ,więc się ulitowała) zapłaciłam 40 zł, to jest taki specjalny niebieski wosk do depilacji bikini, do niego nie potrzeba plastrów, po prostu podgrzewa się do odpowiedniej temp, nakłada patyczkiem, a jak zastygnie to zrywa się go pod włos.
Oczywiście, lepiej jak robi to kosmetyczka, ale samemu też można dojść do wprawy no i są o wiele niższe koszty takiej depilacji.
Dziekuje bardzo 20 to juz lepiej niz 200 wosk tez mozna kupic na allegro, wychodzi nawet taniej niz kupilas i tez sa rozne rodzaje, to tak jakbys chciala jeszcze kiedys dokupic
pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 11:13   #315
asenette
Raczkowanie
 
Avatar asenette
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 170
Dot.: Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez martiene
ja najpierw poszlam trzy razy na laser, co mi nic nie dalo, a kosztowalo 1500 zł... po czym kupilam duzy zapas nozykow mach3 i gole sie nimi, wylacznie ostrymi - wyrzucam po 3-4 goleniach. Gole sie cala, na zero, pianka gillette sensitive (dla facetow), potem splukuje woda utleniona i smaruje lipidiose2,czasami sudocremem, a jak sie pojawia krostki to tormentiolem na noc. Moj chlopak goli sie maszynka elektryczna i wyglada to super Zawsze pilnuje zeby golic sie po cieplej kapieli kiedy skora jest miekka i rozpulchniona, ale splukuje lodowata woda. Na drugi dzien zakladam miekkie majteczki z bawelny bez uciskajacych gumek i unikam ciasnych spodni, zeby sie swiezo ogolona skora nie podraznila i jest ok. Probowalam pare razy calkowitego wosku i tez bylo dobrze, robilam pilingi pomiedzy i nic w sumie nie wrastalo - tylko trzeba "zapuscic" przed woskowaniem a nie zawsze mi sie chce. Znam kosmetyczke w Poznaniu ktora robi calkowita depilacje bez skrepowania. Ale ogolnie depilacja intymna to problem bolesny i uciazliwy, niestety... trzebametoda prob i bledow znalezc odpowiedni dla siebie sposob
martiene,
mogłabyś podac namiary na tą kosmetyczke? Moja ( w poznaniu oczywiscie) tez to robiła, ale teraz jest juz w Anglii ...
asenette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 11:22   #316
ToYa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

No moze nie cala strefe intymna, ale 90% (zostawilam 1,5 cm paseczek) usuwam pasta cukrowa. Z gory zaznaczam,ze jestem przewrazliwiona na bol, kiedy ktos mi go zadaje (kosmetyczka odpada)..ale jesli sama bol kontroluje jest OK. W moim przypadku pasta boli najmniej a probowalam depilatora, wosku, plastrow...
ToYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 12:20   #317
kriziah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 19
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

dziewczyny ja mam glupie pytanie...
gdzie Wy sobie ten paseczek zostawiacie na wargach czy na lonie ?
czy depilacja warg nie zwiekszy ryzyka na infekcje i czy mozna tam potem peeling robic ?
kriziah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 12:38   #318
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Witam ostatnio miałam małe problemy z moją depilacją bikini, której efekty niestety mam jeszcze do tej pory ale wiele pomogła mi mieszanka tormentiolu z tointexem a na to daje mały opatrunek w postaci płatka kosmetycznego szybko pomaga zwłaszcza na małe ranki jestem w trakcie stosowania więc jakie są koncowe efekty, nie wiem, ale póki co jestem zadowolona z działania
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 15:51   #319
kriziah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 19
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

up
nikt mi nie odpowie ?
kriziah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-26, 20:41   #320
M@RT@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 95
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

mi chyba tez nie
M@RT@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 07:18   #321
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez kriziah
dziewczyny ja mam glupie pytanie...
gdzie Wy sobie ten paseczek zostawiacie na wargach czy na lonie ?
czy depilacja warg nie zwiekszy ryzyka na infekcje i czy mozna tam potem peeling robic ?
ja jade cała i nigdy żadnej infekcji nie miałam ale peelingu nie robiłam
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 11:07   #322
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez ToYa
No moze nie cala strefe intymna, ale 90% (zostawilam 1,5 cm paseczek) usuwam pasta cukrowa. Z gory zaznaczam,ze jestem przewrazliwiona na bol, kiedy ktos mi go zadaje (kosmetyczka odpada)..ale jesli sama bol kontroluje jest OK. W moim przypadku pasta boli najmniej a probowalam depilatora, wosku, plastrow...
ToYa, paste cukrowa przygotowujesz 'tradycyjnym-wizazowym' sposobem? bo mi praktycznie zawsze sie wszystko zlepi, nie wazne gdzie bym probowala-rece, nogi, bikini :/
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 11:44   #323
ToYa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Mloda kupuje gotowa turecka, polecana na wizazu (mieszkam w US - koszt pasty w sklepie tureckim to niecale $4)
ToYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 13:50   #324
Hera 16
Przyczajenie
 
Avatar Hera 16
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Dot.: Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

HEJ DZIEWCZYNY
Moim zdaniem nie można nikomu narzucić swojej metody depilacji bo każda z nas ma inną skórę a każda skóra inaczej reaguje na depilacje, ale warto popróbowac tych wszystkich metod żeby ocenić jaka depilacja nam najlepiej pasuje. Do tej pory nie miałam problemu z depilacją a ostatnio zaczeły robić mi sie podrażnienia. Teraz do depilacji bikini używam kremu VANITY z Bielendy (wzbogacony łagodzącym ekstraktem z rumianku) i nie mam już zadnych podrażnień. Krem jest skuteczny więc moge z czystym sumieniem polecić wszystkim dziewczynom które maja problemy z podraznieniami bo a nóż przypasuje wam ten krem Pozdrawiam
Hera 16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 14:01   #325
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez kkarolinaaa
Nigdy nie golilam tam wszystkim wlosow i szczerze mowiac nie wiem jak to zrobic. Zwykla maszynka? Mam nadzieje ze nie skalecze sie Moze dacie mi jakies wskazowki?
depiluje ta okolice przy uzyciu kremu veet. od paru lat juz i nie zauwazylam ani ja ani moja pani ginekolog zadnych skutkow ubocznych. uzywam wersji kremi dla wrazliwej sery, trzeba tylko pamietac zeby przed pierwszym uzyciem zrobic test uczuleniowy.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 22:14   #326
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez ToYa
Mloda kupuje gotowa turecka, polecana na wizazu (mieszkam w US - koszt pasty w sklepie tureckim to niecale $4)
Hmm, szkoda ze w US,bo w Polsce chyba niedostepna...
dziekuje za odpowiedz
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 05:01   #327
ToYa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Mlodaa z tego co wiem mozna kupic na allegro...niestety znacznie drozej ok 30 zl
ToYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 06:16   #328
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

a powiedzcie mi czy po wyrwaniu wloskow nie macie problemu z wrastaniem ich w skore ,ja wyrywalam peseta ,systematycznie ale po ok 3 mies zaczely mi wrastac w skore i zrobily sie ropne wypryski ,teraz sa po nich ciemne plamy i pewnie szybko nie znikna dlatego powrocilam do zwyklej maszynki do golenia
grazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 15:27   #329
Domisinia
BAN stały
 
Avatar Domisinia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 171
GG do Domisinia
Thumbs up Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

a nie lepiej poświęcić tym miejscą godzinkę i maszynką jedno razową wszystko ładnie wydepilować , potem lekko zwilżyć wodą , i zrobić np. kremem depilującym VEET a na koniec ciepłym ręczniczkiem wysuszyć te miejsca i lekko na waciku przejechać wszystko wodą utlenioną ?? to nic nie boli a efekty są rewelacyjne !! i codziennie przemywać wodą utlenioną !! włoski będą miękkie , nie będą drażnić i będą jaśniejsze !! po jakimś miesiącuy będą pbialutkie !! TO JEST SERIO EXTRA robię tak już od roku to jest ekstra !!
Domisinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 10:27   #330
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez ToYa
Mlodaa z tego co wiem mozna kupic na allegro...niestety znacznie drozej ok 30 zl
oo 30zl jeszcze nie majatek a ze drozej, w koncu jak wystawiaja to chca cos zarobic, dziekuje
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.