rozszerzony angielski matura 2010 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-30, 23:33   #181
marteCka001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 97
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

robie transformacje z tej książki i uważam że warto. ogolnie matura companion wg mnie jest warta "przerobienia".
myśle że te struktury same wchodzą po choćby przeglądnięciu gramatyki. tak naprawde nie ma tego dużo. ale moze sie nie znam, ja generalnie wiekszosc robie na wyczucie po prostu jakoś "rozumiem" ten język. do słowotwórstwa nie przykładam dużej wagi- tyle co zapamietam z readingow itp. Jedni mowia ze lepiej miec te 5 czy 10 % ale wychodze z zalozenia że lepiej nie wtopić rozprawki itp. przecież jak poloze te wysoko punktowane zadania to co mi da to 10% ? nic.

sideritis
a to widzisz musze poczytac widzialam próg, coś kolo 900 pkt. agh-owskich. Tyle że przy rekrutacji biorą geografię więc jak zdam kolo 80 to powinno się udać. Generalnie mam taki plan, że jesli jakims cudem napisze dobrze matematyke to pojde na mechatronike/energetyke/inz.śr. A jeśli napisze dobrze geografie to albo geodezja albo inż śr. Okaze sie w maju Mysle ze nie bedzie zle

theoneandonly
chyba wszystko po trochu nie sądze żeby były tego jakieś konsekwencje. po prostu N i tyle a pisemny jest. nie wiem, może to jest infantylne i głupie, ale jak mam zapomnieć języka w buzi to wole dac sobie spokoj. w koncu- dowiedzielismy sie o tej nowej zasadzie dopiero w tym roku szkolnym. Nie wiem jak można wymagać żeby maturzyści przez jeden rok szkolny (czyli w praktyce jakieś 8 mies klasy maturalnej) przygotowali sie do ustnego rozszerzenia oraz innych przedmiotow do matury. A podobno inżynierow potrzebuja wiec po co zajmowac czas ktory mozna przeznaczyc na bardziej techniczne zajęcia trenowaniem wymowy?;p ja nie mowie ze to nie jest wazne- w koncu jezyk to podstawa w tych czasach i to najlepiej nie jeden, ale na studiach bede miec duzo czasu zeby sie oswoić z "pogadaniem" w ingliszu:P tymbardziej ze moze jesli sie dostane wybiore sie na studia w jez. ang mechatronike taka zrobili
marteCka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 17:04   #182
Suzzi11
Raczkowanie
 
Avatar Suzzi11
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 467
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

Hej Dziewczyny

Ja również piszę rozszerzony angielski w tym roku. Póki co studiuję na AGH (górnictwo i geologię :P), ale moje plany troszkę się zmieniły i właściwie dopiero teraz zdecydowałam się na zdawanie angielskiego. Chciałam Was zapytać o zdanie - czy sądzicie,że w ogóle jest sens, skoro zostały 3 miesiące? Nie dostałam się w zeszłym roku na mój kierunek i wylądowałam na górnictwie, w związku z tym chciałam spróbować jeszcze raz. Pisałam podstawę i miałam 89% w zeszłym roku.

Pozdrawiam serdecznie
Suzzi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 17:10   #183
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

Cytat:
Napisane przez Suzzi11 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Ja również piszę rozszerzony angielski w tym roku. Póki co studiuję na AGH (górnictwo i geologię :P), ale moje plany troszkę się zmieniły i właściwie dopiero teraz zdecydowałam się na zdawanie angielskiego. Chciałam Was zapytać o zdanie - czy sądzicie,że w ogóle jest sens, skoro zostały 3 miesiące? Nie dostałam się w zeszłym roku na mój kierunek i wylądowałam na górnictwie, w związku z tym chciałam spróbować jeszcze raz. Pisałam podstawę i miałam 89% w zeszłym roku.

Pozdrawiam serdecznie
My Ci nic nie pomożemy, najlepiej weź arkusz z rozszerzonej matury (obojętnie który rok) i zmierz się z zadaniami. Matura rozszerzona wygląda inaczej niż podstawowa i jest o wiele trudniejsza moi znajomi pisali podstawę na 100% a za rozszerzenie bali się brać.
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 21:23   #184
marteCka001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 97
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

jak nie spróbujesz to się nie dowiesz;-) 3 miesiące to nie tak znowu mało. Gramatyke powtwórzysz, gorzej ze słownictwem... Może warto spróbować za rok?
marteCka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 21:34   #185
Suzzi11
Raczkowanie
 
Avatar Suzzi11
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 467
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

marteCka001 - U mnie jest taka sprawa,że słownictwo jest całkiem bogate, ale gramatyka leży za rok nie mogę sobie już pozwolić,bo bym miała kolejny rok w plecy .. ;(
Suzzi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 16:51   #186
marteCka001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 97
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

jeśli masz już za sobą egzaminy to co Ci szkodzi spróbować? przysiądź i na pewno dasz rade a ile mniej więcej % musialabyś uzyskać? i na jaki konkretnie kierunek mierzysz i ile mialas z innego przedmiotu ktory jest brany pod uwagę? szczerze powiem że raczej też nie znam zbyt dużo rozszerzonego słownictwa... kombinuje jak moge i jakoś daje rade a ustny i czytanki to tak naprawdę łut szczęścia. spróbować zawsze możesz.

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

sorki nie doczytałam... gramatyki sie w miesiac nauczysz jak jesteś bystra zresztą na maturze rozszerzonej najwieksze znaczenie ma rozprawka listeningi i readingi. reszta nie jest wybitnie punktowana więc myśle że spróbuj
marteCka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 19:51   #187
Szarosc Teczy
Zadomowienie
 
Avatar Szarosc Teczy
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pod laskiem
Wiadomości: 1 598
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

Cytat:
Napisane przez Suzzi11 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Ja również piszę rozszerzony angielski w tym roku. Póki co studiuję na AGH (górnictwo i geologię :P), ale moje plany troszkę się zmieniły i właściwie dopiero teraz zdecydowałam się na zdawanie angielskiego. Chciałam Was zapytać o zdanie - czy sądzicie,że w ogóle jest sens, skoro zostały 3 miesiące? Nie dostałam się w zeszłym roku na mój kierunek i wylądowałam na górnictwie, w związku z tym chciałam spróbować jeszcze raz. Pisałam podstawę i miałam 89% w zeszłym roku.

Pozdrawiam serdecznie
Hej, jestem w podobnej sytuacji. Wlasciwie to dzis zlozylam deklaracje o zdaniu rozszerzonego angielskiego. Rok temu zdalam podstawe na 98%.
No i teraz dopiero zaczyna sie myslenie co to będzie
Jednak zawsze jest wyjscie, ze nawet jak nie zdam to i tak nic sie nie stanie
__________________
...zmiany na lepsze...



spryciula
Szarosc Teczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 14:02   #188
guziczek69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

siemano;] nurtuje mnie jedno pytanie, na początku postu pisaliście że nie wiecie czy zdawać ustny rozszerz. czy nie....o ile mi wiadomo to od tego roku ustny jest obowiązkowy gdy decydujesz się na rozszerzenie pisemne?
guziczek69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 15:17   #189
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

Cytat:
Napisane przez guziczek69 Pokaż wiadomość
siemano;] nurtuje mnie jedno pytanie, na początku postu pisaliście że nie wiecie czy zdawać ustny rozszerz. czy nie....o ile mi wiadomo to od tego roku ustny jest obowiązkowy gdy decydujesz się na rozszerzenie pisemne?
Jest
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 21:03   #190
margot1991
Wtajemniczenie
 
Avatar margot1991
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: miami
Wiadomości: 2 852
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

jak tam przygotowania do rozszerzonego angielskiego ? pwoiem szczerze u mnie większy zapał niż konkret, no ale jakoś to bedzie
margot1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 11:17   #191
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

u mnie ciągle strasznie w mowie. uczę się co tydzień nowego działu, już niedługo wszystkie działy skończę, ale w mowie nie jest jeszcze tak jak bym chciała ...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=392868


---------------------------------------------

zaczynam blogować: http://shawl.bloblo.pl/

http://shawl.maxmodels.pl





adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 17:13   #192
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

Witajcie dziewczyny
Ja także zdaję rozszerzony angielski :P i w sumie z częścią pisemną sobie poradzę (tak myślę) przeraża mnie tylko ustna... A czasu coraz mnie niestety ;P
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 09:30   #193
patQa1512
Raczkowanie
 
Avatar patQa1512
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 82
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

jeszcze jest trochę czasu ) dla pocieszenia dodam że u mnie w szkole dopiero od dwóch tygodni trenujemy mówienie, najważniejsze żeby mówić pewnie, używać dużo strony biernej i formalnego słownictwa... taaa.... ja się najbardziej boję że zabraknie mi wiedzy takiej ogólnej, żeby dobrze przedstawić temat :/ najgorsza ta technika i wiedza o krajach jak dla mnie :/
patQa1512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 23:39   #194
martinka_81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
GG do martinka_81
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

a gdzie sie uczycie angl? ja w warszawskim TFLSie
martinka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 11:10   #195
oOgosienkaOo
Przyczajenie
 
Avatar oOgosienkaOo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 20
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

u mnie to tylko podstawa angielskiego i to tez z korepetycjami o rozszerzeniu nawet nie mysle
oOgosienkaOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 14:50   #196
marteCka001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 97
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

zmnienilam zdanie co do ustnego rozszerzenia. babka od korkow wytlumaczyla mi wszystko jak to wyglada i stwierdzilam, że rozprawek przeciez ucze sie caly czas, kwestia tylko przypomnienia slownictwa do kazdego dzialu, a kolaż... no za to sie wezme jak bede miala z glowy wszystko inne;p najgorsze jest opisywanie wykresow i tabelek ale DAMY RADE !
marteCka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 20:31   #197
ilijana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 69
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

ah mnie denerwuje, że chcą zdawać pisemny rozszerzony musze zdać też ustny na tym poziomie...
ilijana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 21:55   #198
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

Cytat:
Napisane przez marteCka001 Pokaż wiadomość
zmnienilam zdanie co do ustnego rozszerzenia. babka od korkow wytlumaczyla mi wszystko jak to wyglada i stwierdzilam, że rozprawek przeciez ucze sie caly czas, kwestia tylko przypomnienia slownictwa do kazdego dzialu, a kolaż... no za to sie wezme jak bede miala z glowy wszystko inne;p najgorsze jest opisywanie wykresow i tabelek ale DAMY RADE !
Jaki kolaż?

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ilijana Pokaż wiadomość
ah mnie denerwuje, że chcą zdawać pisemny rozszerzony musze zdać też ustny na tym poziomie...
Nie martw się, to nie jest trudne, dasz radę
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 12:10   #199
Maritia
Raczkowanie
 
Avatar Maritia
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 90
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

hej, mam pytanie, bo szukam w calym internecie i pytam w szkole i nie moge znalezc odpowiedzi ;|
jako obowiazkowy wzielam niemiecki P, dodatkowy angielski R, jakbym wziela angielski jako obowiazkowy to musialabym zdawac oba egzaminy jeszcze na podstawach, ale skoro mam jako dodatkowy to podstawy ustnego nie musze zdawac, a jak jest z pisemnym, tez tylko rozszerzony?

bo nie chce zeby sie okazalo ze mialam przyjsc na 9 a mnie nie bylo albo przychodzic na darmo ;d
__________________
...więc pozwól mi się dotknąć, pani
tak chociaż lekko przez ubranie
ten jeden raz, ten jeden raz
chcę wiedzieć, jak są zimne gwiazdy...

Edytowane przez Maritia
Czas edycji: 2010-04-27 o 12:11
Maritia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 14:29   #200
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

Cytat:
Napisane przez Maritia Pokaż wiadomość
hej, mam pytanie, bo szukam w calym internecie i pytam w szkole i nie moge znalezc odpowiedzi ;|
jako obowiazkowy wzielam niemiecki P, dodatkowy angielski R, jakbym wziela angielski jako obowiazkowy to musialabym zdawac oba egzaminy jeszcze na podstawach, ale skoro mam jako dodatkowy to podstawy ustnego nie musze zdawac, a jak jest z pisemnym, tez tylko rozszerzony?

bo nie chce zeby sie okazalo ze mialam przyjsc na 9 a mnie nie bylo albo przychodzic na darmo ;d
Nie musisz przychodzić możesz dodatkowo sprawdzić, czy nie ma Cię na listach osób, które piszą.
Ja mam odwrotnie - angielski R jako rozszerzony i 4 egzaminy z angielskiego, więc ogółem 6 egzaminów z języków
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 19:42   #201
Maritia
Raczkowanie
 
Avatar Maritia
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 90
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

dziekuje za odp sprawdze jak sie te listy pojawia bo na razie to u mnie w szkole nikt nic o niczym nie wie;d
__________________
...więc pozwól mi się dotknąć, pani
tak chociaż lekko przez ubranie
ten jeden raz, ten jeden raz
chcę wiedzieć, jak są zimne gwiazdy...
Maritia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 17:11   #202
bluefeather
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 253
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

Hej, dolaczam sie do grona zdajacych angielski i witam serdecznie
a teraz biznes mam :d
Wytłumaczyłybyście mi jedną transformacje? Bo za... za nic nie mogę dojść o co chodzi.

Zdanie wyjściowe:
One has to read the novel to appreciate its stylistic complexity.

Zdanie po transformacji:
The novel has to be read if its stylistic complexity is to be appreciated.
(podkreslone miejsce gdzie byla luka)

Zgłupiałam
bluefeather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 18:20   #203
ilijana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 69
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

a ja mam genialne pytanie wiadomo, że przy pisaniu pracy pisemnej liczy ilość "znaków" czyli czego? Przecinki, kropki i reszta znaków interpunkcyjnych liczy sie tak samo jak litera/cyfra?
__________________
Nie rezygnuj z czegoś co wymaga czasu, on i tak upłynie...
Dieta start 01.07.10r.
ilijana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 14:09   #204
addictedtofashion
Raczkowanie
 
Avatar addictedtofashion
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 98
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

liczy sie każde słowo jako 1, przecinek i kropka nie graja żadnej roli, natomiast np. isn't tez liczysz jako 1
__________________
"I don't mind living in a man's world as long as I can be a woman in it"
Marilyn Monroe
addictedtofashion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 18:21   #205
Leanne
Rozeznanie
 
Avatar Leanne
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 563
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

i jak Wam dziś poszło?
wg mnie słuchanie było trudne pisanie bardzo przyjemne, struktury i słowotwórstwo nie było trudne (mimo tego i tak nie będę miała z nich maxa ;p)
__________________
onepart0fme.blogspot.com
Leanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 18:26   #206
13zazula
Raczkowanie
 
Avatar 13zazula
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 99
GG do 13zazula
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

Do powyższego: Isn't liczy się jako dwa słowa.
Jak poszło?
Jak dla mnie rozszerzenie to jakiś kosmos! Tyle niezrozumiałych słówek. I słuchanie takie poplątane. Ehh... szkoda gadać. I do tego tyle siedzenia w szkole. Nie powinno tak być, bo na tym rozszerzeniu już mi się wyłączyło myślenie chyba.
Na podstawce mam dwa bezsensowne błędziki. Dla mnie ten tekst był przede wszystkim o chorobie, a nie o nieporozumieniu (Czytanie). Żle sformułowany podpunkt moim zdaniem. No i jeden błąd w słuchaniu. Ciekawe jak ocenią pisanie. Pomyliłam limit słów. Naskreślałam, a potem musiałam dopisywać. I całe jest pobazgrane. :P Ale ważne, że jest. i co mnie zdziwiło, to to, że w krótkim pisaniu, gdzie powinna być jakaś notatka, był tak na prawdę list formalny.
Ogólnie zaskoczenie. Na podstawie matur próbnych, myślałam, że będzie łatwiej. Niestety się przeliczyłam. Jeżeli chodzi o rozszerzenie, to nie ma porównania. Dowalili nieźle.
Pozdrawiam.
13zazula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 18:32   #207
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

Cytat:
Napisane przez 13zazula Pokaż wiadomość
Do powyższego: Isn't liczy się jako dwa słowa.
Jak poszło?
Jak dla mnie rozszerzenie to jakiś kosmos! Tyle niezrozumiałych słówek. I słuchanie takie poplątane. Ehh... szkoda gadać. I do tego tyle siedzenia w szkole. Nie powinno tak być, bo na tym rozszerzeniu już mi się wyłączyło myślenie chyba.
Na podstawce mam dwa bezsensowne błędziki. Dla mnie ten tekst był przede wszystkim o chorobie, a nie o nieporozumieniu (Czytanie). Żle sformułowany podpunkt moim zdaniem. No i jeden błąd w słuchaniu. Ciekawe jak ocenią pisanie. Pomyliłam limit słów. Naskreślałam, a potem musiałam dopisywać. I całe jest pobazgrane. :P Ale ważne, że jest. i co mnie zdziwiło, to to, że w krótkim pisaniu, gdzie powinna być jakaś notatka, był tak na prawdę list formalny.
Ogólnie zaskoczenie. Na podstawie matur próbnych, myślałam, że będzie łatwiej. Niestety się przeliczyłam. Jeżeli chodzi o rozszerzenie, to nie ma porównania. Dowalili nieźle.
Pozdrawiam.
Na pewno? Ja znam wersję, że jako jedno.
Ja trochę zawaliłam trzecie słuchanie i ze 2-3 błędy chyba będę miała na całym czytaniu. Do tego rozprawkę mi się dzisiaj jakoś źle pisało.
A do tego czytania na P - tam właśnie chodziło o to, że chłopczyk się bał, bo myślał, że ojciec mówił o Celsjuszach, że ma 100 stopni i się przestraszył, wg mnie to było głównym "przekazem"
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 18:36   #208
Leanne
Rozeznanie
 
Avatar Leanne
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 563
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

tez znam wersję, że to się liczy jako jedno słowo
podstawę (pomijając pisanie, bo tego nie mogę sprawdzić) mam na maxa, ale rozszerzenie...

parodia, jakie ambitne przedmioty :O dużo tego...
__________________
onepart0fme.blogspot.com
Leanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 18:37   #209
Goosia123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

Też uważam że rozszerzenie było trudne tzn. właściwie ta druga część, czyli słuchanie i czytanie, większość zaznaczałam bez przekonania... U mnie w szkole wszyscy znajomi mówili że nie spasowało im. A jaki temat wybraliście wypracowania? Ja napisałam opowiadanie i to akurat dość przyjemnie mi się pisało Jeszcze jutro rozszerzenie z wosu
Goosia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 18:40   #210
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: rozszerzony angielski matura 2010

Cytat:
Napisane przez Leanne Pokaż wiadomość
parodia, jakie ambitne przedmioty :O dużo tego...
Tak jakoś. Rano się facet w komisji ze mnie śmiał, jak innym z klasy już oddawał kody kontrolne, a mi jeszcze trzy zostały (ang R, niem i fiz)

Ja w ang zamkniętym -3. Czekam na nieoficjalne wyniki z rozszerzenia...

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

I rozprawkę pisałam, ale jakoś mi nie szło.
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.