Wszystko o Avonie - część 10 - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-27, 11:26   #1261
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez paoloscmg Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
mam bardzo wazne pytanie mam pierwsze zamowienie 10 marca, a moim klientkom bardzo zalezy by te kosmetyki byly wczesniej. Co bym musiala zrobic by kosmetyki byly wczesnie a nie musialabym placic za przesylke? Wystarczy to ze zamowie pare dni wczesniej?
zamówić na odbiór w coku, wtedy będą wcześniej za darmo.

Cytat:
Napisane przez Yorki Pokaż wiadomość
Ale Was wzięło na perfumki Ja lubię najbardziej Today i Bonda Bond na prawdę jest bardzo trwały. Już nie raz pytano mnie czym tak ładnie pachnę.
To mnie pytano (obcy ludzie nawet) czym tak pięknie pachnę jak używałam Perceive, kiedyś, kiedyś...
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 11:31   #1262
katrina1991
Zadomowienie
 
Avatar katrina1991
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 552
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

o wlasnie... bo od 2 dni mam was zapytac i ciagle zapominam...
czy moze ktos zna wszystkie zmiany ktore maja wejsc od katalogu 06, lub wogole w tym roku w avonie?
katrina1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 11:33   #1263
patryk1305
Raczkowanie
 
Avatar patryk1305
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 131
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Dzien dobry
bardzo prosze o kontakt zemną jakiejś konsultantki prognozującejw celu złożenia u niej zamówienia kontakt:
patryk1305@op.pl
725639097
patryk1305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 11:44   #1264
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Ja również Always. Nie mogę nic innego używać...niestety. Mam problem z migrenami, i jak tylko w czymś jest piżmo, drzewo sandałowe to odpada. Always jeszcze toleruję- na szczęście.

P.S Z jakiego okręgu w Krakowie jesteś?
201, a Ty?

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
ja tak nie toleruje kompletnie amour amour cacharel...mimo tego ze chcialabym go..to stoi i nie zuzywam bo potem mialam nawet zawroty glowy ;/

moja kolezanka tak reaguje na passion dance...wg niej pachnie jak kamfora, a ja lubie bardzo za to nie moge zniesc pur blanci ( ale dziwnie wyglada blanci, az myslalam ze zle napisalam )- pachnie dla mnie jak mydlo i perceive- pachnie landrynkowo...a summer white to juz w ogole kompletnie nietrafiony dla mnie zapach...co nos to gust
A ja Summer White bardzo lubię

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj w COKu psiknęłam się Bondem - wstyd się przyznać ale pierwszy raz spróbowałam tego zapachu - i bardzo mi się spodobał, nawet po kilku godzinach jeszcze był wyczuwalny. Chyba poczekam na jakąś promocję i sobie go zafunduję
Mi się osobiście Bond nie podoba, ale mam kilka wiernych klientek na nie.

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
Ja rowniez uwielbiam today tommorow always, ale to jedyne perfumy z avonu, ktore stosuje na "wieksze wyjscia", wydaje mi sie, ze ungaro fever tez sie bedzie do nich nadawalo ale raczej przychylam sie do perfum nie z avonu...

Jesli chodzi "na codzien" to od lat, niezmiennie sa dla mnie niezastapione i nienudzace sie lbd
Jak dla mnie to LBD nadają się tylko na wieczór i to jedynie zimą, bo na lato są stanowczo za cięzkie.
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 11:48   #1265
kashka
Rozeznanie
 
Avatar kashka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 806
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez skimos;[COLOR=white
1[/COLOR]7490734]dokładnie, Avon wypada bardzo kiepsko.
Super gadżety i w przystępnych cenach, bo Avon nawet jak coś zarzuci to w takiej cenie że hoho :/
Fajne też koszulki, teraz widziałam w netto04 koszulkę, ale mogliby jej długość podać też
Ja jestem również konsultantką Oriflame, ale prawie w ogóle nie kupuję tam gadżetów, wolę te Avonu. Poza tym te z Ori wydają mi sie drogie.

Jeśli chodzi o koszulki z oferty netto to:

1448 0 rozmiar M długość 61,5 cm.
0152 9 roizmiar L długość 63,5 cm.
kashka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 12:01   #1266
MissCzekoladka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Tam gdzie Feel kręcił teledysk...
Wiadomości: 180
GG do MissCzekoladka
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Witam dziewczęta. Czy mogłabym prosić o kontakt z jakąś konsultantką z Nysy w celu złożenia zamówienia?
MissCzekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 12:13   #1267
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Witajcie!

Jeśli chodzi o zapachy lubię Incandessence, Rare Gold (których nie ma) i Pearls, Wink,Prowl, seria TTA już mi się znudziła...
Obecnie zakochana jestem w innych zapachach (innych firm),niestety nie avonu...
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 12:17   #1268
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

oferta logo ori połowe bym wykupiła

moje ulubione zapachy z avon: TTA Gold, perceive, LWD i bond
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 12:33   #1269
20-sto latka
Rozeznanie
 
Avatar 20-sto latka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 784
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Witajcie. Pisze ponownie, poniewaz nie otrzymalam zadnej odpowiedzi (chyba ze przeoczylam). Chcialabym sie dowiedziec czy Avon ma jakis krem do twarzy na popekane naczynka. Mozecie cos polecic?Moja kolezanka ma ten problem i pomyslalysmy ze moze z avonu by cos bylo.
Aha i od ilu lat mozna uzywac kosmetykow Anev Clinical? Czy po 20-stce mozna?Czy moze to za wczesnie? Chodzi mi bardziej o te co modeluja owal twarzy itp.
Pozdrawiam
20-sto latka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 13:00   #1270
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

z tego co kojarzę to Avon nie ma kremu na popękane naczynka, a serii anew clinical od 30 lub 35 lat dopiero się używa (oczywiście w zależności od stanu skóry, ale na pewno nie od 20 lat).
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 13:00   #1271
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
kilka stron wcześniej opisywałam wrażenia po jej użyciu
dziekuje moze sie skusze
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 13:05   #1272
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez 20-sto latka Pokaż wiadomość
Witajcie. Pisze ponownie, poniewaz nie otrzymalam zadnej odpowiedzi (chyba ze przeoczylam). Chcialabym sie dowiedziec czy Avon ma jakis krem do twarzy na popekane naczynka. Mozecie cos polecic?Moja kolezanka ma ten problem i pomyslalysmy ze moze z avonu by cos bylo.
Aha i od ilu lat mozna uzywac kosmetykow Anev Clinical? Czy po 20-stce mozna?Czy moze to za wczesnie? Chodzi mi bardziej o te co modeluja owal twarzy itp.
Pozdrawiam
Kochana Avon nie ma typowych kremów do cery naczynkowej, nad czym ubolewamy. Natomiast są kremiki, które są delikatne i na pewno nie zaszkodzą, moim zdaniem: "Moc nawilżenia" z Solutions
i kremy z Liiv Botanicals, które są bezzapachowe, bez żadnych barwników itd.
A co do Anew Clinical to podobno nie ma ograniczeń wiekowych, bo to seria na specyficzne potrzeby skóry.
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 13:19   #1273
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
201, a Ty?
203 i chyba od niedawna mamy ta samą OMS, nie było w Waszym okręgu zmiany?


Ja również słyszałam na szkoleniu kosmetycznym że anew clinical może być stosowany niezależnie od wieku, ponieważ jest na specyficzne potrzeby skóry, powinno się użyć np. jedno opakowanie kremu a potem powtórzyć po około roku
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 13:53   #1274
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Hej
Dziewczyny tak na serio to nie wiem czemu dostałam tą kosmetyczkę z próbkami Zamówienie odbierał mój mąż i mówił (u nas nie jeździ kurier tylko moja liderka czy menedżerka nie wiem jak ją tu nazwac - w każdym razei do niej całe zamówienie wysyłam i do niej wszystkie paczki przywożą a ona potem rozwozi po konsultantkach) że najpierw przynieśli paczki a potem ona mu przyniosła tak luzem ten kuferek nie ma tego na fakturze. W środku jest 5 pilniczków, 20 próbek spootlight, 5 próbek in bloom, 5 próbek balsamu sss dotyk jedwabiu, 5 próbek podkładu ideal shade odcień nude i 5 kremów anew clinical thermafirm po 7 ml
Na fakturze i w paczce miałam 20 próbek anew za darmo tez nie wiem za co - mo,że dlatego że w tym katalogu zamówiłam kilka produktów anew po raz pierwszy.

Ten kuferek jest z dwóch stron otwierany na zamek i z jednej strony jest taki głęboki jak widac na fotce na katalogowym i ma przezroczystą płaską kieszonkę np. na próbki kremów lub podkładów a z drugiej strony jest płaski ma lusterko i takie gumki gdzie można włożyc pędzelki i akcesoria oólnie fajny tylko z zewnąrtz ma taki lipny materiał jak torby podróżne ale przyda mi się włąśnie na wyjazd

Co do perfumów to ja już od kilku lat uwielbiam Today a teraz też TTA gold i Tomorrow oprócz tych mam jeszcze Celebre,Tahitan holiday i Bonda
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 14:28   #1275
Australia
Rozeznanie
 
Avatar Australia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 603
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Moim zdaniem oferta internetowa na 4 katalog jest słabiutka
Z zamówieniem więc sobie poczekam do następnego katalogu albo do jeszcze kolejnego
__________________

Nauki korzenie są gorzkie, ale owoce smaczne
Australia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 14:36   #1276
jblaszczyk11
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 255
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Yorki Pokaż wiadomość
Ale Was wzięło na perfumki Ja lubię najbardziej Today i Bonda Bond na prawdę jest bardzo trwały. Już nie raz pytano mnie czym tak ładnie pachnę. Poza tym także sama od siebie czuję zapach cały dzień

paulinaizabela fajny macie ten kuferek z czerwoną podszewką

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------


Przebijasz nas Wszystkie chyba

U mnie na półce: bond, lata50, pur blanca, zielone simple elements, jet femme... i hcyba tyle (z avonu tyle)
przeciez u nas tez byl taki kuferek w ofercie logo ok 1,5 roku temu ja sobie go kupilam jest naprawde bardzo fajny duzy i prawie nic a nic sie nie zniszczyl choc caly czas trzymam w nim kosmetyki w domu ale na wyjazdy tez zabieram
jblaszczyk11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 14:43   #1277
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez jblaszczyk11 Pokaż wiadomość
przeciez u nas tez byl taki kuferek w ofercie logo ok 1,5 roku temu ja sobie go kupilam jest naprawde bardzo fajny duzy i prawie nic a nic sie nie zniszczyl choc caly czas trzymam w nim kosmetyki w domu ale na wyjazdy tez zabieram
No właśnie - BYŁ


Podbijam pytanie o wszystkie zmiany od k06 wiem już o tańszych próbkach (ale wszystkie? czy tylko np. kremy? )
__________________
Bzium Bzium i Tadam!



Edytowane przez skimos
Czas edycji: 2010-02-27 o 14:44
skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 14:46   #1278
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Dzisiaj użyłąm po raz pierwszy szmponu do włosów blond i jestem bardzo zadowolona jest on taki ciemnofioletowy i mój kolorek trochę sie zmianił - coś jak po płukance. Fajny taki platynowy kolorek się zrobił
A spray też jest fajny, włosy są lśniące i łatwiej się rozczesują

A i u nas od katalogu 6 potaniały ceny perfumów
Te co były po 18 euro teraz są po 15,50,
te co po 15 - są teraz po 13
a te najtańsze z 12 - teraz po 10,25
__________________
Calineczka

Edytowane przez paulinaizabela
Czas edycji: 2010-02-27 o 14:48
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 14:59   #1279
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez jblaszczyk11 Pokaż wiadomość
przeciez u nas tez byl taki kuferek w ofercie logo ok 1,5 roku temu ja sobie go kupilam jest naprawde bardzo fajny duzy i prawie nic a nic sie nie zniszczyl choc caly czas trzymam w nim kosmetyki w domu ale na wyjazdy tez zabieram
ja mam akurat taki z skórzany z turkusową podszewką. Też duży i pakowny. Zabieram na wyjazdy

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Dzisiaj użyłąm po raz pierwszy szmponu do włosów blond i jestem bardzo zadowolona jest on taki ciemnofioletowy i mój kolorek trochę sie zmianił - coś jak po płukance. Fajny taki platynowy kolorek się zrobił
A spray też jest fajny, włosy są lśniące i łatwiej się rozczesują

A i u nas od katalogu 6 potaniały ceny perfumów
Te co były po 18 euro teraz są po 15,50,
te co po 15 - są teraz po 13
a te najtańsze z 12 - teraz po 10,25
kurka wodna i u nas mogłyby potanieć.... Dzięki Twojej opinii i wcześniejszych opiniach avonomaniaczek właśnie dopisałam do swojej listy szamponik dla blondynek
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 15:09   #1280
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

hej, mogłybyście mi coś powiedzieć na temat poczwórnych cieni do powiek? znalazłam w Waszym wątku tylko że są w miarę trwałe... to prawda? jak się nanoszą? jak z nasyceniem kolorków?zapewne są raczej nietransparentne?

a jeszcze jakby mi któraś mogła w miarę porównać je do inglotowych pojedynczych, to bym była wniebowzięta
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 15:11   #1281
Chiquita 150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 222
GG do Chiquita 150
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Mi też bardzo podobają się akcesoria w Oriflame, dużo jest w przystępnych cenach np. notatniki, zeszyty, parasolki, koszulki. Już zamówiłam od koleżanki etui na próbki zapachów i szminek (jedno etui na 10 próbek kosztuje 0,50gr, szkoda że Avon takich nie wprowadza).

Brak papierowych torebek też mnie bardzo irytuje, niby w jakim sensie plastikowe torebki są bardziej ekologiczne od papieru? Gdyby nie napis Oriflame na torebkach papierowych konkurencji, z chęcią bym je zamówiła i rozdawała w nich zamówienia Avonu...

Ktoś miał już do czynienia z nowym tuszem wydłużającym, demo do 04? Widziałam póki co jedną opinię i czekam na więcej Czy nie skleja, pogrubia czy tylko wydłuża? Jaki efekt?
Chiquita 150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 15:11   #1282
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez jblaszczyk11 Pokaż wiadomość
przeciez u nas tez byl taki kuferek w ofercie logo ok 1,5 roku temu ja sobie go kupilam jest naprawde bardzo fajny duzy i prawie nic a nic sie nie zniszczyl choc caly czas trzymam w nim kosmetyki w domu ale na wyjazdy tez zabieram
ten czarny z logo? ja też go mam i jest świetny, kupiłabym jeszcze jeden jakby był, bo obecna kosmetyczka z logo choć ładna to jest za mała

Cytat:
Napisane przez skimos Pokaż wiadomość
No właśnie - BYŁ

Podbijam pytanie o wszystkie zmiany od k06 wiem już o tańszych próbkach (ale wszystkie? czy tylko np. kremy? )
ceny próbek możesz sprawdzić w formularzu zamówień dla okręgu prognozującego, który można ściągnąć ze strefy.
Tańsze próbki dotyczą tylko kosmetyków kolorowych a więc podkładów i szminek, na kremy i zapachy nie ma promocji chyba, że są to próbki z "Gorącej oferty" lub podwójne z Solutions.
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 15:22   #1283
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Dziewczyny nie wiecie czy torebka Gabriella z oferty specjalnej do k03 przychodzi?
Wiem że to gdzieś było w wątku ale nie mogę się doszukać odpiszcie plz
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 15:27   #1284
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

[1=41606c31298bccbf4cae52b 7859efbfee487d7f9;1749792 4]hej, mogłybyście mi coś powiedzieć na temat poczwórnych cieni do powiek? znalazłam w Waszym wątku tylko że są w miarę trwałe... to prawda? jak się nanoszą? jak z nasyceniem kolorków?zapewne są raczej nietransparentne?

a jeszcze jakby mi któraś mogła w miarę porównać je do inglotowych pojedynczych, to bym była wniebowzięta [/QUOTE]

tutaj masz trochę opinii na temat tych cieni

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...ersja-2009.htm

ja osobiście posiadam kilka sztuk i jestem zadowolona, nakładam je na podkład i u mnie trzymają się długo, nie rolują się, niektóre maja błyszczące drobinki, inne nie (to zależy jaki zestaw, zdarza się też, że w zestawie 2 sa z drobinkami a 2 bez), niektóre kolory są mniej a niektóre bardziej intensywne (musiałabyś bliżej określić, który zestaw cię interesuje), bardzo łatwo się nakładają - ja wolę to robić pędzelkiem niż gąbeczką dołączoną do opakowania. Niestety nie mam porównania do cieni Inglota.
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 16:00   #1285
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
tutaj masz trochę opinii na temat tych cieni

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...ersja-2009.htm

ja osobiście posiadam kilka sztuk i jestem zadowolona, nakładam je na podkład i u mnie trzymają się długo, nie rolują się, niektóre maja błyszczące drobinki, inne nie (to zależy jaki zestaw, zdarza się też, że w zestawie 2 sa z drobinkami a 2 bez), niektóre kolory są mniej a niektóre bardziej intensywne (musiałabyś bliżej określić, który zestaw cię interesuje), bardzo łatwo się nakładają - ja wolę to robić pędzelkiem niż gąbeczką dołączoną do opakowania. Niestety nie mam porównania do cieni Inglota.

ja się zastanawiam nad paletką Smooky Eyes, jak z drobinkami w tych cieniach? bo ja szukam szarego matu...
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 16:56   #1286
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez skimos Pokaż wiadomość
Podbijam pytanie o wszystkie zmiany od k06 wiem już o tańszych próbkach (ale wszystkie? czy tylko np. kremy? )
mi się wydaje, że tylko kolorówka, ale nie jestem pewna
pisze o tym w HT 6
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 17:17   #1287
nocandy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 229
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

[1=41606c31298bccbf4cae52b 7859efbfee487d7f9;1749792 4]hej, mogłybyście mi coś powiedzieć na temat poczwórnych cieni do powiek? znalazłam w Waszym wątku tylko że są w miarę trwałe... to prawda? jak się nanoszą? jak z nasyceniem kolorków?zapewne są raczej nietransparentne?

a jeszcze jakby mi któraś mogła w miarę porównać je do inglotowych pojedynczych, to bym była wniebowzięta [/QUOTE]

Inglot freedom system
są zdecydowanie bardziej miękkie (mokre )
mają w sobie więcej pigmentu (kolor paletki i kolor na oczach są prawie identyczne)

Avon
twarde, suche
nie obsypują się, aż tak jak Inglot
kolory mają w sobie mniej pigmentu - ciężko otrzymać na powiece takie natężenie koloru jakie jakie jest w paletce

Jeśli zależy ci na dziennym stonowanym makijażu to Avon doskonale się sprawdza.
Inglot jest zdecydowanie lepszy na imprezy, sesje foto. itd
__________________
"Egoista - ten, który więcej dba o siebie niż o mnie."
— Julian Tuwim

nocandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 17:24   #1288
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
ja się zastanawiam nad paletką Smooky Eyes, jak z drobinkami w tych cieniach? bo ja szukam szarego matu...
na wątku katalogowym są zdjęcia (na skórze również) tych cieni w starej wersji (ja taka właśnie mam) i bardzo dobrze oddają ich kolor drobinki są we wszystkich odcieniach.

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...s#post10353883

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...s#post10376093

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...es#post6352999

Edytowane przez andziat
Czas edycji: 2010-02-27 o 17:27
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 17:53   #1289
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

dziękuję

mam spory problem, chce kupić Idealnie trwały podkład ale zupełnie nie wiem jaki wybrać odcień, nigdy nie kupowałam podkładów z Avonu a na KWC wyczytałam że ten spełni moje oczekiwania a teraz jest w dobrej cenie... słuchajcie, mam bardzo jasną cerę, wręcz porcelanową... jak to stwierdziła kosmetyczka mam zimny typ urody. no i zupełnie nie wiem jakie są te avonowskie odcienie, powiem że z konkurencji używam podkładów w kolorze Porcelain więc jeśli ktoś ma porównanie to może mi doradzi... będę wdzięczna
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 18:05   #1290
jblaszczyk11
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 255
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
dziękuję

mam spory problem, chce kupić Idealnie trwały podkład ale zupełnie nie wiem jaki wybrać odcień, nigdy nie kupowałam podkładów z Avonu a na KWC wyczytałam że ten spełni moje oczekiwania a teraz jest w dobrej cenie... słuchajcie, mam bardzo jasną cerę, wręcz porcelanową... jak to stwierdziła kosmetyczka mam zimny typ urody. no i zupełnie nie wiem jakie są te avonowskie odcienie, powiem że z konkurencji używam podkładów w kolorze Porcelain więc jeśli ktoś ma porównanie to może mi doradzi... będę wdzięczna
no powiem ci dobry wybor podklad bardzo fajny i dlugo sie trzyma ale z kolorkiem...... ja z konkurencji mialam light aivory i byl dobry z tego mialam nude i tez pasowal mi idealnie i ty musialabys wziasc albo nude albo ivory... a nie mozesz sobie najpierw probek sprobowac sa po 0.80gr
jblaszczyk11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.