Po antidralu, antyperspirant??? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-01, 13:43   #91
Bzykuś
Raczkowanie
 
Avatar Bzykuś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 56
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

już mi prawie zanikł ten guzek i nie boli ... możliwe ze było to zapalenie mieszka włosowego.Ale i tak nie znam przyczyny;/
Bzykuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 14:45   #92
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez Bzykuś
już mi prawie zanikł ten guzek i nie boli ... możliwe ze było to zapalenie mieszka włosowego.Ale i tak nie znam przyczyny;/
najwazniejsze ze problem juz zniknal ... doslownie


POZDRAWIAM
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 17:39   #93
Bzykuś
Raczkowanie
 
Avatar Bzykuś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 56
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

tez mam taką nadzieję za parę dni znów wróce do stosowania antidralu
Dziekuje doduś
Bzykuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 18:14   #94
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez AneciaG
Mnie najbardziej przeraża to swędzenie
Rozumiem dziewczyny, ze macie już swoje Antidrale i jakoś żyjecie (bo dyskusja była w marcu), ale może innym się przyda.
Mnie Antidral tak pieruńsko żarł, że nawet wizja suchych pach nie pomogła i musiałam go odstawić, bo czy posmarowana nim, czy nie, chodziłam drapiąc sie pod pachami jak małpa Musiałam go używać najrzadziej co trzecią noc i podrażnienia były takie paskudne, że nie dałam rady.
W tym roku spróbowałam znowu, pominę fakt, że pierwsze posmarowanie zakończyło się nocna pobudką i myciem o 2 nad ranem (a drugie o 4) , ale dzięki temu znalazłam na dziada sposób: po prostu smaruję się tylko na 4-5 godzin, potem zmywam, smaruję łagodzącym kremem i lulu. Inaczej nie przespałabym nocy. A on i tak działa, czyli zero pocenia . Używam go 2 razy w tygodniu.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 18:25   #95
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

ja też stosuję Antidral i też mi pomaga, stosuję po nim normalnie na dzień antyperspirant i wszystko jest okey, co prawda troche swędzą mnie pachy ale jakoś to wytrzymuje
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 18:25   #96
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Noor zajefajny Avatatarek hehheh... naprawde



POZDRAWIAM
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 18:43   #97
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez Noor
Rozumiem dziewczyny, ze macie już swoje Antidrale i jakoś żyjecie (bo dyskusja była w marcu), ale może innym się przyda.
Mnie Antidral tak pieruńsko żarł, że nawet wizja suchych pach nie pomogła i musiałam go odstawić, bo czy posmarowana nim, czy nie, chodziłam drapiąc sie pod pachami jak małpa Musiałam go używać najrzadziej co trzecią noc i podrażnienia były takie paskudne, że nie dałam rady.
W tym roku spróbowałam znowu, pominę fakt, że pierwsze posmarowanie zakończyło się nocna pobudką i myciem o 2 nad ranem (a drugie o 4) , ale dzięki temu znalazłam na dziada sposób: po prostu smaruję się tylko na 4-5 godzin, potem zmywam, smaruję łagodzącym kremem i lulu. Inaczej nie przespałabym nocy. A on i tak działa, czyli zero pocenia . Używam go 2 razy w tygodniu.

Ja żyję. Efekty super i do tego praktycznie nie swędzi już.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-03, 20:39   #98
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Ja wczoraj posmarowałam drugi raz po 5 dniach i tylko lekko swędziało pod lewą pachą a przez 5 dni sucho nawet dziś opalałam sie na balkonie i ani jednej kropli potu
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 19:27   #99
bio01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Witam

Dziś kupiłem Antidral! Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok i w koncu bede mial sucho. Juz nie moge doczekac sie kiedy w koncu zaaplikuje sobie ten specyfik ale troche sie boje tych efektow ubocznych

I mam jedno pytanie:
-pod prawa pacha mam pieprzyk i czy mozna to miejsce normalnie smarowac?

Chciałbym aby było juz jutro i abym nie mial juz wiecej tych wilgotnych miejsc na ktore wypsikuje 3 dezodoranty antypersp. na miesiac, po ktorych i tak sie pocę, z tym ze pachne a nie "smierdze"

Bardzo prosze o jakas odpowiedz
Ciekawe co bedzie jutro
bio01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 09:24   #100
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez bio01
Witam

Dziś kupiłem Antidral! Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok i w koncu bede mial sucho. Juz nie moge doczekac sie kiedy w koncu zaaplikuje sobie ten specyfik ale troche sie boje tych efektow ubocznych

I mam jedno pytanie:
-pod prawa pacha mam pieprzyk i czy mozna to miejsce normalnie smarowac?

Chciałbym aby było juz jutro i abym nie mial juz wiecej tych wilgotnych miejsc na ktore wypsikuje 3 dezodoranty antypersp. na miesiac, po ktorych i tak sie pocę, z tym ze pachne a nie "smierdze"

Bardzo prosze o jakas odpowiedz
Ciekawe co bedzie jutro
niestety nie odpowiem ci na to pytanie, bo nie wiem...ale mam nadzieje ze antidral ci pomoże wiem jak to jest chodzić z "jeziorem" pod pachami
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 09:31   #101
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Witaj bio01,

i jak tam,paszki?? suchutko?? no i co z Twoim pieprzykiem,nic sie nie stalo?? napisz nam tu,czy dolaczyles do grona "posiadaczy suchych paszek"?? :d
ja sosbiscie musze napisac,ze robie krotka przerwe w stosowaniu,bo sobie mocno podraznilam skore ;/;/ i troche mnie(nawet) boli,ale dam rade


POZDRAWIAM
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-08, 09:44   #102
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez bio01
Witam

Dziś kupiłem Antidral! Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok i w koncu bede mial sucho. Juz nie moge doczekac sie kiedy w koncu zaaplikuje sobie ten specyfik ale troche sie boje tych efektow ubocznych

I mam jedno pytanie:
-pod prawa pacha mam pieprzyk i czy mozna to miejsce normalnie smarowac?

Chciałbym aby było juz jutro i abym nie mial juz wiecej tych wilgotnych miejsc na ktore wypsikuje 3 dezodoranty antypersp. na miesiac, po ktorych i tak sie pocę, z tym ze pachne a nie "smierdze"

Bardzo prosze o jakas odpowiedz
Ciekawe co bedzie jutro

też mam mały pieprzyk pod paszką i nic się z nim nie dzieje, napisz czy pomógł
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 14:27   #103
bio01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

...tak wiec wczoraj zaaplikowałem sobie wieczorkiem przed spaniem owe cudo no i czekałem na swędzenie, pieczenie i wszystko co najgorsze może się dziać, a tu tylko "posmyrało" mnie troche. Czyli nie miałem zadnych przykrych dolegliwości) i najważniejsze-dziś przy tak ciepłym dniu miałem sucho az dziwnie mi z tym było. Mam ochotę wykrzyczeć wszystkim jaki jestem szczęśliwy z tego powodu, ale nie będe sie wygłupiał

dzisiaj wieczorem znowu się posmaruje i zobacze jaki dalej bedzie efekt

swoja drogą zastanawiam sie dlaczego firma produkująca Antidral nie zainwestuje w kampanie reklamową tego cudeńka. Przecież jest tyle ludzi, którzy mają ten problem i cały czas szukają po wszystkich komercyjnych produktach czegos skutecznego, a nie oszukujmy sie, że któryś normalny antypersp. pomaga bo wcale tak nie jest. Teraz mogę używać swojego antypersp. tylko dla zasady i z czystego sentymentu

pozdro
bio01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 14:29   #104
bio01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

a co do pieprzyka to chyba nic mu nie przeszkadza bo na razie nie daje zadnego znaku niezadowolenia
bio01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 15:07   #105
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez bio01
...tak wiec wczoraj zaaplikowałem sobie wieczorkiem przed spaniem owe cudo no i czekałem na swędzenie, pieczenie i wszystko co najgorsze może się dziać, a tu tylko "posmyrało" mnie troche. Czyli nie miałem zadnych przykrych dolegliwości) i najważniejsze-dziś przy tak ciepłym dniu miałem sucho az dziwnie mi z tym było. Mam ochotę wykrzyczeć wszystkim jaki jestem szczęśliwy z tego powodu, ale nie będe sie wygłupiał

dzisiaj wieczorem znowu się posmaruje i zobacze jaki dalej bedzie efekt

swoja drogą zastanawiam sie dlaczego firma produkująca Antidral nie zainwestuje w kampanie reklamową tego cudeńka. Przecież jest tyle ludzi, którzy mają ten problem i cały czas szukają po wszystkich komercyjnych produktach czegos skutecznego, a nie oszukujmy sie, że któryś normalny antypersp. pomaga bo wcale tak nie jest. Teraz mogę używać swojego antypersp. tylko dla zasady i z czystego sentymentu

pozdro
ciesze się razem z tobą fajnie że antidral pomógł i tobie ja mam tak że stosuje antidral po kilku dniach i potem juz kolejnej nocy nie smaruje bo strasznie mnie piecze i boli wtedy, nie wiem jak to będzie u ciebie (nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam o co mi chodzi )

Cytat:
Napisane przez bio01
a co do pieprzyka to chyba nic mu nie przeszkadza bo na razie nie daje zadnego znaku niezadowolenia
to dobrze że nic się nie stało z pieprzykiem, i oby przy następnych stosowaniach nic mu nie było
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 15:22   #106
bio01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

chodzi Ci chyba o to, że stosujesz kilka dni i robisz przerwę bo zaczyna piec...

Zobacze jak bedzie jutro w moim przypadku. jak wczesniej pisałem nic mnie nie piekło aczkolwiek jak ruszam rekoma to czuje lekkie podraznienie, tak jak po goleniu w tych miejscach(nie smiejcie sie ale zdesperowany zaczalem sie golic pod pachami, co zreszta tez nie przyniosło skutku)

Mysle, że wszystko bedzie ok. jestem szczesliwy jak na razie)
bio01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 15:36   #107
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez bio01
chodzi Ci chyba o to, że stosujesz kilka dni i robisz przerwę bo zaczyna piec...

Zobacze jak bedzie jutro w moim przypadku. jak wczesniej pisałem nic mnie nie piekło aczkolwiek jak ruszam rekoma to czuje lekkie podraznienie, tak jak po goleniu w tych miejscach(nie smiejcie sie ale zdesperowany zaczalem sie golic pod pachami, co zreszta tez nie przyniosło skutku)

Mysle, że wszystko bedzie ok. jestem szczesliwy jak na razie)
chodziło mi o to że stosuję przez jedną noc i w potem na kilka dni go odstawiam i potem znowu
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 15:43   #108
bio01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

aha juz rozumiem ja dzis sobie naloze i zobacze co bedzie. Potem jeden dzien przerwy aby zobaczyc jak sie skora zachowuje bez antidrala, a potem to juz bede widzial jak na niego reaguje
bio01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 19:05   #109
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Ja nie smarowałam się antidralem 5 dnii i ani kropli potu pod paszkami, cieszymy sie razem z Tobą tylko szkoda że nie ma innym emoikonek aby wyrazić tą radość
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-08, 19:58   #110
Crysanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 24
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Hej! Właściwie moze powinnam spytać o to gdzieś indziej,ale niech juz tu bedzie. Przeczytałam opinie o antidralu i chciałabym zacząć go stosować,ale mam taki problem, ze po goleniu powstają mi krostki-pryszcze pod pachami., które utrzymują sie przez parę dni... i czy bede mogła na nie uzywać antidralu?czy moga mnie przez te krostki bardziej pachy boleć, mogę jakis bąbli dostać, itp..=/ No i poza tym czy znacie dziewczyny jakis sposób żeby te pryszcze nie powstawały? oczywiscie mam własną maszynkę, czysta itp..a może w ogóle nie powinnam uzywac maszynki?w takim wypadku czego?
Pozdrawiam i dziekuje za odp.
Crysanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 21:10   #111
do$ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 14
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

jejku, jak ja tu dawno nie zagladalam szczerze, to myslalam, ze ten watek juz wygasl, ale ciesze sie, ze jest on taki uzyteczny Antidral dalej mi pomaga, a stosuje go juz chyba jakies 2 miesiace i robie sobie przerwy tylko w sobote i niedziele, a w dni tzw."robocze" stosuje go codziennie. Kilka razy posmarowalam go na wydepilowane pachy i nic sie nie dzialo, swedzialo tak jak zwykle... ogolnie to ja po antidralu jeszcze nigdy jakis takich krostek nie mialam pod pachami. Depiluje sie maszynka i pianka... Moze Crysanna powinnas sprobowac jakiegos delikatnego kremu do depilacji, sa chyba takie specjalne "sensitive"... Ja sie dokladnie na tym nie znam, a probowalas juz jakis innych metod depilacji??
do$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 06:20   #112
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez Crysanna
Hej! Właściwie moze powinnam spytać o to gdzieś indziej,ale niech juz tu bedzie. Przeczytałam opinie o antidralu i chciałabym zacząć go stosować,ale mam taki problem, ze po goleniu powstają mi krostki-pryszcze pod pachami., które utrzymują sie przez parę dni... i czy bede mogła na nie uzywać antidralu?czy moga mnie przez te krostki bardziej pachy boleć, mogę jakis bąbli dostać, itp..=/ No i poza tym czy znacie dziewczyny jakis sposób żeby te pryszcze nie powstawały? oczywiscie mam własną maszynkę, czysta itp..a może w ogóle nie powinnam uzywac maszynki?w takim wypadku czego?
Pozdrawiam i dziekuje za odp.

tak jak radzi poprzedniczka spróbuj czegoś delikatnego do golenia, a co do tych krostek to ja bym wolała nie ryzykować. Raz potarłam skórę ręcznikien pod paszkami i posmarowałam antidralem to myślałam że się zadrapie i nie napiszę co jeszcze tak swędziało
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 13:22   #113
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez śliweńka
tak jak radzi poprzedniczka spróbuj czegoś delikatnego do golenia, a co do tych krostek to ja bym wolała nie ryzykować. Raz potarłam skórę ręcznikien pod paszkami i posmarowałam antidralem to myślałam że się zadrapie i nie napiszę co jeszcze tak swędziało


jejku śliweńka jestes boska,a ja sie caly czas meczylam ze swedzacymi paszkami,teraz juz wiem czemu tak u mnie sie dzialo ....RECZNIK wrrr...;/ zawsze mocno nim tarlam ;p;p ajjj teraz bedzie mi pewnie "lzej" po nalozeniu mojego antidrala


POZDRAWIAM
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 13:36   #114
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez Crysanna
Hej! Właściwie moze powinnam spytać o to gdzieś indziej,ale niech juz tu bedzie. Przeczytałam opinie o antidralu i chciałabym zacząć go stosować,ale mam taki problem, ze po goleniu powstają mi krostki-pryszcze pod pachami., które utrzymują sie przez parę dni... i czy bede mogła na nie uzywać antidralu?czy moga mnie przez te krostki bardziej pachy boleć, mogę jakis bąbli dostać, itp..=/ No i poza tym czy znacie dziewczyny jakis sposób żeby te pryszcze nie powstawały? oczywiscie mam własną maszynkę, czysta itp..a może w ogóle nie powinnam uzywac maszynki?w takim wypadku czego?
Pozdrawiam i dziekuje za odp.
Hmmm... To może powinnaś zacząć używać jakis delikatny krem do depilacji. Albo używasz maszynki która nie jest dobrej jakosci i zamiast ścinać włoski to je tak szarpie i powoduje to podrażnienia. Może tez golisz się gdy skóra i włoski nie są odpowiednio "zmiękczone"? W taki przypadku nie radzę używać antidralu. Bo za przeproszeniem chyba szlag by Cię trafił. Nie wolno go stosować na uszkodzony naskórek.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 14:51   #115
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez doduŚ
jejku śliweńka jestes boska,a ja sie caly czas meczylam ze swedzacymi paszkami,teraz juz wiem czemu tak u mnie sie dzialo ....RECZNIK wrrr...;/ zawsze mocno nim tarlam ;p;p ajjj teraz bedzie mi pewnie "lzej" po nalozeniu mojego antidrala


POZDRAWIAM


ja to wiedziałam
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 14:58   #116
anaissek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7
Wink Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

pierwszej nocy tez mnie nic nie swędziało. ale drugiej już tak. używam kilka dni.no i jest zdecydowana poprawa...co prawda jeszcze nie wielkie plamki mam, ale mam nadzieję, że z upływem czasu dzięki antidralowi znikną zupełnie. a z moich własnych obserwacji doradzałabym nie smarować bezpośrednio przed snem, ale przynajmniej godzinkę przed. bo najgorzej swędzi na początku i gdy się jest w bezruchu. więc ja smaruję wcześniej, gdy jeszcze coś robię, bo wtedy tak nie zwracam na to swędzenie uwagi, no i lżej później, jak się już kładę spać. na razie smaruję codziennie, bo chcę wiedzieć, na ile mi to naprawdę pomaga, a potem się zobaczy.)) trochę poswędzi, ale warto...
anaissek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 16:28   #117
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez anaissek
pierwszej nocy tez mnie nic nie swędziało. ale drugiej już tak. używam kilka dni.no i jest zdecydowana poprawa...co prawda jeszcze nie wielkie plamki mam, ale mam nadzieję, że z upływem czasu dzięki antidralowi znikną zupełnie. a z moich własnych obserwacji doradzałabym nie smarować bezpośrednio przed snem, ale przynajmniej godzinkę przed. bo najgorzej swędzi na początku i gdy się jest w bezruchu. więc ja smaruję wcześniej, gdy jeszcze coś robię, bo wtedy tak nie zwracam na to swędzenie uwagi, no i lżej później, jak się już kładę spać. na razie smaruję codziennie, bo chcę wiedzieć, na ile mi to naprawdę pomaga, a potem się zobaczy.)) trochę poswędzi, ale warto...
też to zauważyłam, że tylko na początku swędzi, dlatego ja też smaruję trochę wcześniej niż przed samym pójściem spać teraz gdy zrobiło się gorąco muszę częściej używać antidrala jakoś przeżyję to szczypanie i bolące paszki
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 16:39   #118
alexiaaa
Przyczajenie
 
Avatar alexiaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 15
GG do alexiaaa
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

..

Edytowane przez alexiaaa
Czas edycji: 2013-10-09 o 21:09
alexiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 16:44   #119
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez alexiaaa
a mnie tam nie swędzi to w ogóle nawet po goleniu , co nie znaczy ze nie działa, a wręcz przeciwnie wreszcie koniec kłopotu
Ja teraz też już nic nie czuję. Nie swędzi wogóle. Ale po goleniu bym nie zaryzykowała. Tzn. rano się ogolę, a wieczorkiem już mogę nakładać antidral i nic się nie dzieje. A skuteczność 100%!
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 16:54   #120
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez alexiaaa
a mnie tam nie swędzi to w ogóle nawet po goleniu , co nie znaczy ze nie działa, a wręcz przeciwnie wreszcie koniec kłopotu
Cytat:
Napisane przez AneciaG
Ja teraz też już nic nie czuję. Nie swędzi wogóle. Ale po goleniu bym nie zaryzykowała. Tzn. rano się ogolę, a wieczorkiem już mogę nakładać antidral i nic się nie dzieje. A skuteczność 100%!
to macie szczęście może za jakis czas mnie też nic nie będzie już piec
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.