Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-02, 16:01   #871
Ancesia
Zadomowienie
 
Avatar Ancesia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 761
GG do Ancesia
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
dlaczego zamknięta? każdy może wziąć udział w rozbiórce tylko nie każdy będzie mógł organizować zakup
własnie o zarganizowanie mi chodziło

Szkoda, jeśli ktoś nie zaczął się czynnie udzielać akurat teraz to nie będzie mógł organizować, a wiadomo że posiadanie flachy a odlewki to co innego.

No, ale ja się szczególnie nie martwię bo mam w mieszkaniu małą rozlewnię perfum

Ale może jest do zastanowienia się pomysł zorganizowania rozbiórki przez wizażankę nie pokolorowaną na zielono naprzykład raz w miesiacu czy raz na dwa miesiące...
__________________




Studentka Budownictwa na PK.
Ancesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:05   #872
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez martasdz Pokaż wiadomość
a w to ogólnie nie wierzę, bo widzę np. w wątku z zakupami butów, że czasem zbiera się komplet na cały karton butów, ale jeśli nie podobają się organizatorce to i tak nie zrobi zamówienia
no chyba że ktoś jest mega filantropem
prędzej megewariatem

a na dowód, że tacy szleńcy istnieją, możesz zerknąć do marcowego rzutu na Lucky, który organizuję - na 17 flachonów, które rozlewam, zaledwie 2 są dla mnie
i, uwierz, sporo branych tam zapachów mi się nie podoba (zupełnie nie moja bajka)

o, i Basiek też działa "charytatywnie" (--> Tauery, Demetery)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Edytowane przez cbr
Czas edycji: 2010-03-02 o 16:07
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:05   #873
Lili99
Zadomowienie
 
Avatar Lili99
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 580
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Ja rozbieram właśnie flakon i sobie zostawiam tylko odlewkę. Przy rozlewaniu kilku flakoników nie robi to praktycznie żadnej różnicy, a jaka radość dla tego, kto dostaje buteleczkę Wcześniej w taki sposób sama stałam się posiadaczką Angela i jestem bardzo wdzięczna za to Organizatorce
Lili99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:06   #874
joann_eve
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 749
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
no na perfumowym moim zdaniem fajnych życzliwych i pomocnych dziewczyn nie brakuje,także ja jestem dobrej myśli...i myślę że będzie dobrze..Skoro już wprowadza się takie zasady to niestety nie ma mozliwości aby każda była organizatorką-no bo wtedy cała akcja zmian statusów byłaby bez sensu.
Życzę Ci zatem, żebyś nie czekała długo na to, aż jakaś miła Wizażanka, o zbliżonych do Twoich gustach, rozbierze specjalnie dla Ciebie Twój wymarzony, letni zapach... i to zanim zacznie się jesień Poświęci na to swój czas, energię, postoi w kolejkach na poczcie tylko po to, żeby sobie zostawić odlewkę, a Tobie wysłać na drugi koniec Polski flakon z częścią zawartości. Może ją jeszcze mąż z dzieckiem na tą pocztę podwiozą
Warto pamiętać o tym, że nie wiemy jeszcze, kto się na tej liście znajdzie, a kto się na nią niestety nie dostanie.
joann_eve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:10   #875
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
prędzej megewariatem

a na dowód, że tacy szleńcy istnieją, możesz zerknąć do marcowego rzutu na Lucky, który organizuję - na 17 flachonów, które rozlewam, zaledwie 2 są dla mnie
i, uwierz, sporo branych tam zapachów mi się nie podoba (zupełnie nie moja bajka)

o, i Basiek też działa "charytatywnie" (--> Tauery, Demetery)
Cbrku, jeszcze nie jestem na tym poziomie perfumowego szaleństwa (jeszcze hyhy, póki co to "zupełnie nie moja bajka"), ciągle kręcę się wokół tych ogólnie (w sensie powszechnie) dostępnych Diorów, Muglerów, Hermesów, ale czapki z głów za takie uczynki

joann_eve - odbierasz mi resztki nadziei

Edytowane przez martasdz
Czas edycji: 2010-03-02 o 16:21
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:11   #876
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Jestem pewna że jeśli zajdzie taka potrzeba to ktoś mi pomoże,nie tak dawno Aniołek podzieliła butelkę na drobinki dosłownie,a resztę z flakonem wysłała dla mnie.Poprosiłam ją tylko....poza tym tak jak pisała Cbr .organizuje zakupy gdzie dwie z 17 butelek trafiają do niej a reszta do dziewczyn....

co za pesymizm.....
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )


Edytowane przez skarbiatko
Czas edycji: 2010-03-02 o 16:13
skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:14   #877
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

A Cbr i Basiek będą pewnie przeszczęśliwe jak nagle dostaną dziesiątki próśb o rozbiórkę dla kogoś . A tak to każdy we własnym zakresie to robił, kto chciał to kupował a kto nie to nie .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 16:14   #878
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez Freyyka Pokaż wiadomość
To jeśli już temat regulaminu - rozumiem że na dalszą przyszłość do poruszenia - zauważe tylko że dość często zdarza się, że organizatorka czy też współuczestniczki nie podają telefonu, chociaż jest to w regulaminie. Nigdy mi nie był potrzebny, ale de facto w regulaminie zapis jest. Wydaje mi się, że wiele osób tego po prostu nie wie i dlatego tego nie robi...
Ja to nie rozumiem, jak można nie podać nr telefonu? Skoro jest taki zapis, to powinno się podawać.

Te zmiany są takie hmmm mało przyjemne. Szkoda, że takie ograniczenia zostaną wprowadzone, bo liczyłam na to, że uda mi się jeszcze wspólnie z kimś kupić parę zapachów, a tak... ech szkoda gadać... I co ja teraz zrobię z resztą atomizerów???

A dlaczego takie ograniczenia? Bo szczerze mówiąc nie bardzo to rozumiem? Chyba jakiś większych wpadek to nie było z organizatorkami i dało się je jakoś polubownie załatwić.

Edit: No właśnie jak to będzie rozegrane, jak ktoś będzie chciał rozlać, a nie będzie mieć statusu organizatorki?
Ja wprawdzie też bezinteresownie rozbierałam drugiego Rush i L`Or, ale to zupełnie inna bajka, bo to było przy okazji moich zakupów...
A i latałam do SP po MyQueen i Kindom i robiłam wysyłki bez grosza zysku, ale to tak w sumie to z 5 razy było.

Edytowane przez poissonivy
Czas edycji: 2010-03-02 o 16:21
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:15   #879
kasiaa91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bon Temps
Wiadomości: 5 066
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Ale swoją drogą rozebranie flakonu raz/dwa razy na miesiąc dla nieorganizatorek też byłoby fajną sprawą i dobrym sposobem na opanowanie perfumowego szału zakupowego (ale nie, żebym nie chciała być na liście organizatorek )

Edytowane przez kasiaa91
Czas edycji: 2010-03-02 o 16:16 Powód: literówka
kasiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:15   #880
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
co za pesymizm.....
Też . Ale przy takiej ilości rozbiórek jak ostatnio to niestety awykonalne z tym rozbieraniem dla kogoś na prośbę...

Edytowane przez Asiuuuuula
Czas edycji: 2010-03-02 o 16:17
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:19   #881
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
prędzej megewariatem

a na dowód, że tacy szleńcy istnieją, możesz zerknąć do marcowego rzutu na Lucky, który organizuję - na 17 flachonów, które rozlewam, zaledwie 2 są dla mnie
i, uwierz, sporo branych tam zapachów mi się nie podoba (zupełnie nie moja bajka)

o, i Basiek też działa "charytatywnie" (--> Tauery, Demetery)
Masz racje,nie brakuje pomocnych Wizazanek jednak trzeba przyznac,ze nie kazdy moze napisac ze porwie sie na to jak dzialal watek z Demeterami u Basiek czy Twoje rozbiorki

Cytat:
Napisane przez Lili99 Pokaż wiadomość
Ja rozbieram właśnie flakon i sobie zostawiam tylko odlewkę. Przy rozlewaniu kilku flakoników nie robi to praktycznie żadnej różnicy, a jaka radość dla tego, kto dostaje buteleczkę Wcześniej w taki sposób sama stałam się posiadaczką Angela i jestem bardzo wdzięczna za to Organizatorce
Osobiscie nic nie mam do odlewek ale jezeli biore sie za flakon,ktory mnie interesuje to nie rozbieram go dla samej radosci tylko glownie dlatego,ze lubie miec odpowiednia ilosc w oryginalnym opakowaniuTo moje osobiste skrzywienie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 16:21   #882
joann_eve
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 749
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Jestem pewna że jeśli zajdzie taka potrzeba to ktoś mi pomoże,nie tak dawno Aniołek podzieliła butelkę na drobinki dosłownie,a resztę z flakonem wysłała dla mnie.Poprosiłam ją tylko....poza tym tak jak pisała Cbr .organizuje zakupy gdzie dwie z 17 butelek trafiają do niej a reszta do dziewczyn....

co za pesymizm.....
To się chwali, że jest kilka Osób, które mają i wyjątkowe zacięcie i mnóstwo wolnego czasu na to, bo rozbierać kilkanaście flaszek z zakupów, a potem je wysyłać.
Pośród dotychczasowych Organizatorek jest jednak zdecydowana przewaga takich, które działają na mniejsza skalę i poruszają się na innym rynku (nie kupują z zagranicy na masowych zakupach, a w kraju). Te drugie nie robią "gorszej roboty" dlatego, że rozbierają zapachy bardziej dostępne. Każdy ma swoje upodobania i swój własny stopień szaleństwa na punkcie zapachów Żyjmy i dajmy żyć innym.
Osobiście chętnie rozbiorę flakon, jeżeli komuś sprawi to trochę radości, ale na poziomie Cbr również nie jestem I zdecydowanie nie będę Są już doświadczone w zagranicznych zakupach Dziewczyny.. Czy muszę robić dokładnie to samo?... Nie Potrzeby na tym forum są różne.
joann_eve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:21   #883
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez martasdz Pokaż wiadomość
Generalnie kolekcjonuję póki co perfumy we flakonach - nie odlewki - branie udziału i kupowanie odlewek raczej mnie nie satysfakcjonuje, a zapach mogę poznać idąc do Sephory czy Douglasa i nie muszę wydawać pieniędzy na odlewkę, żeby go poznać i zazwyczaj tak zawsze robiłam - sprawdzałam zapach i robiłam rozbiórkę.

Jestem studentką i kupno "odpowiedniej pojemności w butli", nawet jeśli to 30 ml kosztujące 150zł jest sporym wydatkiem w porównaniu z tym, że mogę mieć 30 ml za 1/3 ceny także "w butli"
Wszystkich zapachów w perfumerii nie poznasz.
Raczej nikogo na tym forum nie interesuje kolekcjonowanie odlewek, ewentualnie właśnie flaszek.
skoro tak stawiasz sprawę, nowe przepisy są bez sensu, bo kazdy woli w butli niż w odlewce

Ja też .


Cytat:
Napisane przez martasdz Pokaż wiadomość
a w to ogólnie nie wierzę, bo widzę np. w wątku z zakupami butów, że czasem zbiera się komplet na cały karton butów, ale jeśli nie podobają się organizatorce to i tak nie zrobi zamówienia
no chyba że ktoś jest mega filantropem
A i tu się bardzo mylisz. Na forum jest bardzo dużo uczynnych dziewczyn, które nie raz kupowały i rozlewały perfumy dla kogoś nic z tego nie mając.
Widać są tu mega filantropki i to w sporej liczbie

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
no na perfumowym moim zdaniem fajnych życzliwych i pomocnych dziewczyn nie brakuje,także ja jestem dobrej myśli...i myślę że będzie dobrze..Skoro już wprowadza się takie zasady to niestety nie ma mozliwości aby każda była organizatorką-no bo wtedy cała akcja zmian statusów byłaby bez sensu.
Dokładnie

Cytat:
Napisane przez Ancesia Pokaż wiadomość
własnie o zarganizowanie mi chodziło

Szkoda, jeśli ktoś nie zaczął się czynnie udzielać akurat teraz to nie będzie mógł organizować, a wiadomo że posiadanie flachy a odlewki to co innego.

No, ale ja się szczególnie nie martwię bo mam w mieszkaniu małą rozlewnię perfum

Ale może jest do zastanowienia się pomysł zorganizowania rozbiórki przez wizażankę nie pokolorowaną na zielono naprzykład raz w miesiacu czy raz na dwa miesiące...
Spokojnie, przecież nikt nie powiedział, że ta lista to będzie raz na zawsze i koniec.
Pewnie za jakiś czas ktoś się wykruszy, ktoś nowy będzie miał wtedy możliwość zająć jego miejsce, wszystko przed Tobą
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:22   #884
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Pozaznaczałam we wszystkich wątkach statusy wspólnych zakupów Teraz pozostaje czekać na listę
Co prawda siędzę krótko na perfumowym (od maja czytałam, od sierpnia czy września zaczęłam się udzielać) i rozebrałam w stosunku do innych dziewczyn mało flakonów (3 w toku, 9 zakończonych) , ale byłoby mi miło dalej rozbierać zapachy, dawać radość innym i sobie z zapachów
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:25   #885
Freyyka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Jestem pewna że jeśli zajdzie taka potrzeba to ktoś mi pomoże,nie tak dawno Aniołek podzieliła butelkę na drobinki dosłownie,a resztę z flakonem wysłała dla mnie.Poprosiłam ją tylko....poza tym tak jak pisała Cbr .organizuje zakupy gdzie dwie z 17 butelek trafiają do niej a reszta do dziewczyn....

co za pesymizm.....
Jakoś tak intensywniej zaczęłam tu bywac od grudnia chyba.... Od tego czasu, a zaglądam codziennie i codziennie śledzę wątki wyłapałam raptem 3 razy, że ktoś organizował zakupy i oddawal flakon... Raz właśnie to co piszesz, raz Parisienne i raz chciałam u tomamy zakupić Setylessence z flakonem, ale rozbiórka w ogóle nie wyszła. Nie mówię o zakupach na lucky i Demeterach, ale o zwykłych, tzw. Sephorowo-Douglasowych flaszkach ... Może coś przeoczyłam, ale wszystkie wiemy, że jak ktoś organizuje zakupy, to po to, żeby miec dla siebie flakon na ogół...

Też byłąbym za tym, żeby nie-organizatorka miała prawo raz na jakiś czas zorganizować rozbiórkę pojedynczego flakonu...
__________________
Time you enjoy wasting is not wasted time...

Szukam koreczka do Słonika Kenzo 50 ml Odwdzięczę się
Freyyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:27   #886
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez CatchyKathy Pokaż wiadomość
Pozaznaczałam we wszystkich wątkach statusy wspólnych zakupów Teraz pozostaje czekać na listę
Co prawda siędzę krótko na perfumowym (od maja czytałam, od sierpnia czy września zaczęłam się udzielać) i rozebrałam w stosunku do innych dziewczyn mało flakonów (3 w toku, 9 zakończonych) , ale byłoby mi miło dalej rozbierać zapachy, dawać radość innym i sobie z zapachów

Poczekamy na decyzje i dostepna liste
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:28   #887
Lili99
Zadomowienie
 
Avatar Lili99
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 580
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Osobiscie nic nie mam do odlewek ale jezeli biore sie za flakon,ktory mnie interesuje to nie rozbieram go dla samej radosci tylko glownie dlatego,ze lubie miec odpowiednia ilosc w oryginalnym opakowaniuTo moje osobiste skrzywienie
Wiem o co chodzi, też lubię flakoniki Ale czasami potrzebuję tylko 10-15 ml zapachu dla siebie albo dla mamy i wtedy chętnie odstępuję flakon z większą ilością
Lili99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:28   #888
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Poczekamy na decyzje i dostepna liste
Czekamy, czekamy
Czuję się prawie jak czekanie na mail czy dostałam się na studia
Wiadomo czy ta lista pojawi się dziś, w tym tygodniu?
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:29   #889
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez Freyyka Pokaż wiadomość
Jakoś tak intensywniej zaczęłam tu bywac od grudnia chyba.... Od tego czasu, a zaglądam codziennie i codziennie śledzę wątki wyłapałam raptem 3 razy, że ktoś organizował zakupy i oddawal flakon... Raz właśnie to co piszesz, raz Parisienne i raz chciałam u tomamy zakupić Setylessence z flakonem, ale rozbiórka w ogóle nie wyszła. Nie mówię o zakupach na lucky i Demeterach, ale o zwykłych, tzw. Sephorowo-Douglasowych flaszkach ... Może coś przeoczyłam, ale wszystkie wiemy, że jak ktoś organizuje zakupy, to po to, żeby miec dla siebie flakon na ogół...

Też byłąbym za tym, żeby nie-organizatorka miała prawo raz na jakiś czas zorganizować rozbiórkę pojedynczego flakonu...
Przeoczyłaś i to sporo takich sytuacji
Może nie z teraz, ale z czasów wcześniejszych, kiedy nie było rozbieranych np 3 czy 4 flakonów tego samego zapachu jednocześnie w kilku watkach
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 16:31   #890
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez joann_eve Pokaż wiadomość
To się chwali, że jest kilka Osób, które mają i wyjątkowe zacięcie i mnóstwo wolnego czasu na to, bo rozbierać kilkanaście flaszek z zakupów, a potem je wysyłać.
Pośród dotychczasowych Organizatorek jest jednak zdecydowana przewaga takich, które działają na mniejsza skalę i poruszają się na innym rynku (nie kupują z zagranicy na masowych zakupach, a w kraju). Te drugie nie robią "gorszej roboty" dlatego, że rozbierają zapachy bardziej dostępne. Każdy ma swoje upodobania i swój własny stopień szaleństwa na punkcie zapachów Żyjmy i dajmy żyć innym.
Osobiście chętnie rozbiorę flakon, jeżeli komuś sprawi to trochę radości, ale na poziomie Cbr również nie jestem I zdecydowanie nie będę Są już doświadczone w zagranicznych zakupach Dziewczyny.. Czy muszę robić dokładnie to samo?... Nie Potrzeby na tym forum są różne.
Zgadzam się w 100 a nawet 200% .

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Przeoczyłaś i to sporo takich sytuacji
Może ogólnie i sporo ale w skali wszystkich rozbiórek to ułameczek .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:33   #891
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Wszystkich zapachów w perfumerii nie poznasz.
Raczej nikogo na tym forum nie interesuje kolekcjonowanie odlewek, ewentualnie właśnie flaszek.
skoro tak stawiasz sprawę, nowe przepisy są bez sensu, bo kazdy woli w butli niż w odlewce

Ja też .




A i tu się bardzo mylisz. Na forum jest bardzo dużo uczynnych dziewczyn, które nie raz kupowały i rozlewały perfumy dla kogoś nic z tego nie mając.
Widać są tu mega filantropki i to w sporej liczbie
Zapachy, które mnie póki co interesują, jak już wspomniałam wcześniej, są zapachami powszechnie dostępnymi typu Gucci, Dior etc, dostępnymi w perfumerii. Póki co nie zbierałam zapachów niedostępnych w sklepach, a czasem patrzę po prostu po nutach i rozbieram

Gdyby nikogo na forum nie interesowało kolekcjonowanie odlewek, to nie byłoby chętnych do wspólnych zakupów i zapachów w odlewkach (choć nie wiem czy można powiedzieć, że dziewczyny je "kolekcjonują", po prostu zbierają sobie różne zapachy po tańszych kosztach myślę)

Nie mówię, że na forum nie ma uczynnych dziewczyn, owszem są, jednak no troszkę głupio będzie pisać do organizatorki "słuchaj, rozbierz dla mnie 100 ml, przykładowo, Addict'a", mając świadomość, że ma ona swoje zajęcia, swoje sprawy i taką, że pewnie dostanie miesięcznie 30 PW z taką prośbą i szansa na to, że zajmie się Twoją jest znikoma.

Edytowane przez martasdz
Czas edycji: 2010-03-02 o 16:38
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:34   #892
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez CatchyKathy Pokaż wiadomość
Czekamy, czekamy
Czuję się prawie jak czekanie na mail czy dostałam się na studia
Wiadomo czy ta lista pojawi się dziś, w tym tygodniu?

Wydaje mi sie,ze w przypadku Perfum to nie bedzie taka prosta sprawa tymbardziej trzymam kciuki za pozytywny final
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:39   #893
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez CatchyKathy Pokaż wiadomość
Czekamy, czekamy
Czuję się prawie jak czekanie na mail czy dostałam się na studia
Wiadomo czy ta lista pojawi się dziś, w tym tygodniu?
też jestem ciekawa, bo w głowie mam za dużo rozbiórek, które chciałam w marcu zorganizować
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:40   #894
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

szkoda, ze beda takie rozgraniczenia.. bo jendak decydujac sie na "branie od kogos" ml raczej patrze na to kim ta osoba jest- czy juiz cos rozbierala, czy ma odpowiednia ilosc postow.. gdy pojawiaja sie rozbiorki z zapachami na ktore poluje, ale mam watpliwosci to nie biore w nich udzialu ( nieliczne przypadki). takze nie biore udzialu, gdy widze, ze dana osoba kupuje na raz wiele perfum z roznych zrodel w tym samym czasie lub rozbiera flaszke w odleglym bardzo czasie a juz chce wplaty.
mam nadzieje, ze lista nie bedzie stala i bedzie mozna z czasem do niej dolaczyc, poniewaz mam w planach kilka rozbiorek, jednakze teraz nie mam czasu.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:40   #895
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

ja a propos różnych potrzeb na tym wątku...

Blue - może można by go podzielić na dwa oddzielne w ramach jednego: oddzielnie zapachy ogólnie dostępne i oddzielnie zapachy tzw. niszowe czyli sprowadzane z zagranicy albo kupowane w Polsce w Q lub Galilu, wydaje mi się, że to rozwiązanie uporządkowałoby podforum

edit: a i zapomniałam o atomizerach takie trzy oodzielne podfora podforum
__________________
próbki na wymianę




Edytowane przez kriss_de_valnor
Czas edycji: 2010-03-02 o 16:47
kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:41   #896
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
też jestem ciekawa, bo w głowie mam za dużo rozbiórek, które chciałam w marcu zorganizować
Plany swoją drogą, trzeba będzie z nich zrezygnować najwyżej ale co zrobić z atomkami? Tyle dziewczyn pokupowało...i to nie małą ilość bo ograniczenia min. 30 szt. były .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:42   #897
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

osobiscie popieram pomysl, aby bylo kryterium liczby udzialu we wspolnych zakupach, tudziez wymianach. moze warto by bylo wprowadzic cos podobnego do zakupek?
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:46   #898
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Plany swoją drogą, trzeba będzie z nich zrezygnować najwyżej ale co zrobić z atomkami? Tyle dziewczyn pokupowało...i to nie małą ilość bo ograniczenia min. 30 szt. były .
o tym już mówiłam wcześniej, bo udało mi się załapać w ostatnim rzucie na atomki właśnie pod kątem marcowych rozbiórek, a tu taka heca więc nie wiem co z tym zrobię.
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:50   #899
kasiaa91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bon Temps
Wiadomości: 5 066
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
osobiscie popieram pomysl, aby bylo kryterium liczby udzialu we wspolnych zakupach, tudziez wymianach. moze warto by bylo wprowadzic cos podobnego do zakupek?
Chyba do przekupek
kasiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:52   #900
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez Ancesia Pokaż wiadomość

No, ale ja się szczególnie nie martwię bo mam w mieszkaniu małą rozlewnię perfum
Ancesia, faktycznie nasze mieszkanie może tak wyglądać

Też myślę, że w przypadku naszego podforum sprawa nie jest prosta, ale na pewno uda się dojść do dobrego rozwiązania

A z tymi flakonami to się nie zgodzę, jestem pełna podziwu dla Cbr i Baśka za zapał i wdzięczna, że tak dużo robią abyśmy poznały niedostępne zapachy

Każdy lubi flakony, ale bardzo często zakupuję odlewki, gdy nie potrzebuję 30-50ml a tylko np 5 czy 10 Odlewki to super rzecz!

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaa91 Pokaż wiadomość
Chyba do przekupek
Przekupki już były dyskutowane i nie zostały przyjęte..
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.