Grube uda- mój odwieczny problem. - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-02, 21:09   #931
piwnookaagacia
Raczkowanie
 
Avatar piwnookaagacia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 268
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

ojj to jednak mi szkoda na to CLA...

dzieki wszystkim dziewczynom za podziw, ALE TO WSZYSTKO DZIEKI WAM i trzeba wierzyc w siebie...wszystko jest mozliwe

a ja chce schudnac jeszcze bardziej...
piwnookaagacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 21:50   #932
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Dziewczynki, DZIEKUJE!!!!!!!!!!!! pallitqa-twoje "zbiczowanie" zadzialalo, kleine-twoje slowa madrosci mnie zmobilizowaly. nie dosc, ze zrobilam godzine callanetics, to zrobilam po tym godzine jogi, a teraz zrobilam pierwszy dzien a6w-i planuje do konca dotrwac, widzac wasze efekty w watku pokaz brzuch i jeszcze zaraz zrobie cwiczenia na uda, bo mam jeszcze troche energii!! choc miesnie mi sie tak trzesa jak chodze!!!hehehe ale lubie to uczucie-wiem ze cos robilam!dziekuje!!!!
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 22:03   #933
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

łał Vicki nie pogada widze ze jakis zapał cie ogarnął tez bym tak chciała
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 13:54   #934
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Vicki wspaniale! Widzisz jak chcesz to potrafisz! i co sie martwisz, jak chcesz to mozemy Ci dawac takie kopy i slowa madrosci codziennie ja dzisiaj pochlonelam masakryczna ilosc lodow znowu, ogolnie od slodyczyto jestem uzalezniona. Ale co tam, poprawie sie

PaLLitQa przesliczny kociaczek...

Ja dzisiaj dziewczynki tez biore sie do cwiczen, 2 godziny temu wrocilam do domu, a moja wspaniala rodzinka wcisnela we mnie obiad, ale i tak malo zjadla (przeciez nie beda mnie karmic! ) a do pracy ide jednak w piatek a jutro jeszcze mam wolne, wiec polatam sobie po miescie moze cos ciekawego upuluje, mam ochote na krotka spodniczke... pozdrawiam kochane

i trzymac sie tam cieplo i zdrowo! bo inaczej
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 15:14   #935
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Jezuuuu!!!! K O C H A M K O T K I!!!
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 16:17   #936
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

hehe tez kocham kotki

Wrócilam przed chwilą z lasu Przyniosłam bukiet konwalii(mimo ze chronione, ale pozwoliłam sobie nagrzeszyc) Jest takie cieplutko, ze az sie w domu siedziec nie chce Próbowałam kolezanke na rower wyciagnac, to twierdzi ze ma zepsuty, wiec nici z rowera
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 16:57   #937
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

A ja wlasnie zjadlam kolacyjke i nie mam zamiaru jesc dzisiaj niczego wiecej a cwiczenia... tak dawno nie cwiczylam, ze juz trudno mi sie zabrac do tego, len znowu mnie ogarnal musze sie jakos waziasc w garsc, bo przeciez 6 maja mamy sprawdzenie
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-03, 17:52   #938
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Kleine!! przeczytaj to, co mi wczoraj doradzalas!! "Vicki, nie poddawaj sie. Kazda z nas walczy tu o piekne cialo, uda i pupcie. Ostre cwiczenia, dobra dieta, duzo wody, jakis domowy masazyk, kremik ujedrniajacy i bedzie dobrze. Powolujtko bedziesz plynac do celu. Sama to przerabiam Wiem jak to latwo wymienic, co powinno sie zrobic, a jak trudno zrobic, ale zobaczysz, kiedys napiszesz nam, ze Twoje uda sa piekne i jestes zadowolona, a moze nawet pokazasz nam fotke... " Wywies to sobie przed oczami, bo to bardzo madre slowa!!!!
a tak na marginesie, szukam sobie w sklepach rolek-jakis tanich, (zeby mi nie bylo szkoda jak w szafie beda lezec raz zrobilam blad i kupilam lyzwy za 300zl a teraz leza w szafie-3 razy na nich jezdzilam) zebym mogla pomykac sobie troszke i spalic tluszczyk z nog...ale na to czas jutro
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 18:07   #939
sakuradb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 50
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cześć dziewczyna mam można by to powiedzieć naprawde dość duży problem z udami(są okropne i duże). Od 1,5 miesiąca jestem na dietce ćwicze codziennie (aeroby i te pierdoły)całość zleciała i to dość poważnie,a moje nogi wogóle nie spadają powiem szczerze, że nie wiem co mam robić żeby wkońcu się coś ruszyło. Poradźcie mi bo jestem zdesperowana i poprostu trace wszelką nadzieje. Prosze!!
sakuradb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 19:24   #940
piwnookaagacia
Raczkowanie
 
Avatar piwnookaagacia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 268
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

sakuradb jedyne co mozge ci poradzic to nieziemskie poklady cierpliwosci jesli ci juz wszystko sie ruszylo to teraz pora na nogi...tez tak mialam- musialy mi zaczas wystawac rzebra, obojczyki i kosci ramienia zeby tluszcz z bioderek sie ruszyl ale coz takie uroki sylwetki gruszki

vicki ja sie moge tylko podpiac pod madre slowa kleine a i jeszcze jak mi sie nie chce cwiczyc bo z jedzaniem juz nie mam problemow- nie wybaczylabym sobie jakbym zlamala zasady- to mysle sobie ze 6 mierzenie i musze dobrze wypasc:P bo ja jeszcze zamierzam po raz 1 opublikowac moje zdjecia wiec to dla mnie duuuza motywacja

a co do rolek to ja pomykam codziennie minimum pol godzinki i jest super tylko cala majowke musialam sobie wolne zrobic bo mam straszne problemy ze stopami wybieraj takie zeby mialy kauczukowe kolka i zeby cie po bokach nie sciskaly...ja zaczne jezdzic z powrotem dopiero w sobote bo w tej chwili moje kostki to 2 wielkie rany
piwnookaagacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 20:05   #941
gaga_22
Raczkowanie
 
Avatar gaga_22
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Starachowice
Wiadomości: 66
GG do gaga_22
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

JUDYTKA!!! a ile czasu stosowałas CLA Clarinol zanim zlikwidowała Ci się cellulit?Proszę Cię bardzo , napisz mi, bo potrzebuję do konca czerwca mieć bezcellulitowe ciało!Ciwiczę i się smaruję, ale może jeszcze cos od środka .Dzięki z góry!



gg 8703645
gaga_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-03, 20:39   #942
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Trochę mnie tylko nie było a tu taki wysyp postów

Dzisiaj grillowałam ze znajomymi, ale jedna tylko kiełbaska, bez żadnych wyskoków

Wiecie odkrywam coraz więcej zalet ćwiczeń - np. dzięki nim mój ostatni katar trwał tylko 3 dni, zamiast tradycyjnego tygodnia. jak poczułam że mnie łapie infekcja (co dosć często mi się zdarza ) nie przerywałam ćwiczeń na kilka dni jak to dotąd robiłam, tylko intensywnie ćwiczyłam i chyba wypociłam wszystko
Do tego dziś dostałam okres i czułam się rano naprawdę- jak po bliskim spotkaniu z walcem, ale pół godzinki pilatesu , 15 minutek rozciągania i od razu lepiej... To cud

Ja nie stosuję zadnych wspomagaczy, z tej prostej przyczyny, że mi szkoda kasy
Chociaż przyznam się ze zainteresowało mnie ostatnio działanie termogenetyków...
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 08:23   #943
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Vicki dziekuje juz mi lepiej, tym bartdziej, ze teraz bede miala z kim cwiczyc! Moja siostra wrocila do domku! Na rolkach zdaza mi sie jezdzic, tym bardziej, ze mam gdzie. Musze chyba kupic 2 to bede jezdzic z moja siostra i siostrzencem. Ale masz dobry pomysl, rolki to fajny sport, powodzenia

sakuradb dobrze, Ci turadza, to kwestia ciaglych cwiczen i ogromnej cierpliwosci. Po prostu nie zalamuj sie, tylko cwicz, a efekty w koncu sie pokaza.

Milego dnia kochane, ja wlasnie wybieram sie na solarium mmmmmm uwielbiam solarium
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 12:58   #944
sakuradb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 50
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

dzieki w sumie to nie zamierzam narazie przestac mam tylko nadzieje ze rzeczywiscie tej cierpliwosci mi starczy
sakuradb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 13:35   #945
Alishia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 66
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

No ja właśnie też mam takie wypukłe te udka do przodu, ale mam podejrzane wrzenie że to z mięśniami ma niewiele wspólnego .(
Alishia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 15:22   #946
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

gaga 22 zanim cellulit znikł czekałam miesiąc. Gdzie niegdzie mozna go jeszcze zobaczyc, ale to juz dla mnie nieważne.Do tego jeszcze kremu uzywalam i jestem zadowolona Tylko zeszczuplec bym chciala, ale najpierw cellulit a potem schudnięcie-tak sobie tłumacze
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 19:03   #947
gaga_22
Raczkowanie
 
Avatar gaga_22
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Starachowice
Wiadomości: 66
GG do gaga_22
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

JUDYTKA2, a przyjmowałas raz dziennie 1 czy 2 tablety?no i oczywiście jaki to był krem, który pomógł w sukcesie antycell?Sorki ze zasypuję Cię pytaniami ale it's very important 4me
gaga_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 07:40   #948
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Brałam jedna tabletke codziennie Mozna brac dwie tez. Wtedy efekt bylby na pewno lepszy i moze szybszy. A co do kremow to uzywalam serum Eveline, zel termoaktywny Bielenda i zel wyszczuplajacy ziaja. to wszystko uzywalam na zmiane. Owijalam sie tez folią. Masowalam rękawica pod prysznicem Raz uzylam peelingu z soli kłodawskiej. Po nim mialam super gładka skóre. ale robilam tylko raz bo nie mam za bardzo czasu
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 18:16   #949
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

A to osławione serum z Eveline, jak i kilka innych z serii jest obecnie w promocji w Tesco, z tym że ja mam zawsze jakoś pecha i nie mogę zastać. Byłam już dwa razy i wróciłam z niczym - ciągle mnie odsyłaja, ze jeszcze nie było w dostawie. Jestem zła. Grrr To już nie pierwszy taki raz z wykonaniu Tesco
No cóż, będe jeszcze tam pielgrzymować, chociaż wcale mi nie po drodze...

Wczoraj znów byłam z siostrą - na TBC, jodze, i saunie. Jako, ze miałyśmy jeszcze siłę zostałyśmy na treningu ABT/body ball - żeby sprawdzić co to za dziwo okazało się że to zestaw cwiczeń na nogi, biodra i pupę w połączeniu z wieeelką piłką. Ale nie taką kangurką, tylko taką jak do pilatesu. Świetna sprawa. Nie wiedziałam ze z taką piłą można ułożyć aż tyle ćwiczeń - nie męczy, a mięśnie nóżek czuć

I na rowerku też byłam 1,5 h pedałowania na lekkich obrotach
Mnie też chyba przydąłoby sie solarium, chociaż jedna sesja... Taki bladzioch wrócić po długim weekendzie az wstyd. Muszę sie rozejrzeć za jakimś.
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-05, 19:23   #950
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Hej Dziewczyny!

Jestem przerazona... Jutro juz 6 maja, a ja nie mam sie czym pochwalic przed Wami. Zamiast ubywac, to jeszcze tylko mi doszedl 1 kg. Dzis sie zmierze i jutro wypisze moje wymiarki, tak jak sie umawialismy.
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 20:00   #951
piwnookaagacia
Raczkowanie
 
Avatar piwnookaagacia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 268
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

jutro wielki dzien jupi nie sadze ze duzo schudlam ale badzmy optymistkami kleine, nie martw sie jestem pewna ze ten kg to miesnie jejeju pierwszy raz zamieszcze moje straszne fotki bleee troszke sie boje no i jeszcze boje sie czy schudlam jeju ile ja bym dala za 50 rowniutkie mmmm marzenie
piwnookaagacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 07:23   #952
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Hej Dziewczyny! Pomożecie mi??
Na zajęcia z marketingu mamy za zadanie przeprowadzić własne badania... skonstruowałam już ankietę, ale potrzebuję kilkadziesiąt osób do jej wypełnienia
Temat może Was zaciekawić, bo jest ona o zdrowym odzywianiu i ogólnie trybie życia. Jeśli znajdziecie chwilkę czasu na wypełnienie i odesłanie do mnie, byłabym bardzo wdzięczna
Chętnych prosiłabym o adresiki emailowe
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 09:54   #953
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Dziewczyny!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moj Boze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! Jestem przerazona! Caly ten czas wyrzeczen na nic, zamiast mniej jest wiecej, wstyd pisac. Chyba mam to juz gdzies... Nie wiem czy dam rade dlaej to pociagnac, skoro nic mi sie nie udalo To wszystko przez ten weekend z moim TZ i przez to, ze ostatnio w ogole nie cwiczylam! O ja glupia prosze zabijcie mnie, bo ja nie wiem ... tylko to mi sie nalezy:
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 10:04   #954
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Tak, my Cię zabijemy zeby tylko sprawić Ci przyjemność, a potem pójdziemy siedzieć chociaż może na więziennym wikcie łatwiej się odchudzić??

Kleine, no co Ty. Zamiast sie cieszyć czase wspólnie spedzonym z TŻ, a na pewno było miło, Ty się zadręczasz. Już za samo to należy Ci się
Nie pozwólcie żeby dieta rządziła Waszym życiem (wiem po sobie, jeszcze do nie dawna potrafiłam być nie do zniesienia, jeśli np. przekroczyłam limit kalorii albo nie poćwiczyłam , teraz troszkę wyluzowałam) Uszy do góry, i nie uprawiać ascezy mi tu
A poza tym od dwudniowego objadania się jeszcze nikt nie przytył. Udowodnione naukowo - obecnie waga może pokazuje więcej, ale organizm powinien uporać się z nadwyżką w przeciągu kilku dni...

A na wrócenie do ćwiczeń nigdy nie jest za późno. Poprawiają nastrój, serio serio
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 10:11   #955
jolkka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 9
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

witajcie Dziewczynki !
ostatnio moim celem stało się również przywrócenie mojej pupy do stanu świetności sprzed 3 lat kiedy trenowałam dość często no może przesadziłam ale zawsze 3 tazy w tygodniu to coś ! ale ostatnio czasu mało i niestety ćwiczeń wcale No ale czas brać się za siebie bo lato nam się robi i nareszcie jest super cieplutko. Z mocnym postanowieniem poprawy wybrałam się do poblizkiego supermarketu gdzie zakupiłam stepper i odżywkę olimp thermo speed - biore 2 tabletki dziennie i staram sie sobie nie dogadzać kaloriami w czasie dnia . w postanowieniu mocnej poprawy( pupy ) trawam od tygodnia - codziennie 45 min strppera i musze powiedzieć że coś zaczyna sie dziać ! celulicik jakby trosze mniejszy i pupa bardziej napięta się robi ! zobaczymy co dalej - ja macie jakieś porady to będe bardzo wdzięczna, może jakieś masaże ???
pozdrawiam cieplutko
papa
jolkka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 10:19   #956
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

OliFka dziekuje za baty. masz racje, troche przesadzilam. Ale to nie tylko chodzi o kg, ale wymiary tez mam wieksze... troszeczke sie podlamalam Ale ide teraz cwiczyc, nie ma rady, trzeba wziasc sie w garsc. dzieki
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 11:02   #957
piwnookaagacia
Raczkowanie
 
Avatar piwnookaagacia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 268
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

A więc 6.05!! Chyba jestem pierwsza, ale co tam, mam nadzieje że więcej dziewczyn zaprezentuje efekty swich wysiłków

1.wymiary stare, sprzed dietki(to byl 1.03-moj przelom)
biust 87cm
talia 67cm
biodra 94cm
udo 54cm
nad kolanem 42cm
kolano 37cm
lydka 37cm
waga 59kg

2.wymiary obecne(6.05-rano bo sie nie moglam doczekac )
biust 80
talia 60
biodra 87
udo 49
nad kolanem 38,5
kolano 35
lydka 35
waga 48,5kg

3.wymiary wymarzone(na 24.06-poczatek wakacji )
biust 80cm
talia 60cm
biodra 85cm
udo 47cm
nad kolanem 37cm
kolano 34cm
lydka 33cm
waga 47kg

No to takie podsumowanie jak na razie jestem z siebie zadowolona tylko jeszcze nad nogami musze popracować- zwłaszcza nad tym miejscem nad kolanem bo jest bardzo nieproporcjonalne

Miał być jeszcze punkt 4 i 5 ze zdjęciami, ale to za chwileczkę bo muszę je zrzucić na kompa
piwnookaagacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 11:05   #958
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Tez mam 49 w udzie...
a chciałabym 47 cm

Agacia ile masz wzrostu??
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 11:08   #959
piwnookaagacia
Raczkowanie
 
Avatar piwnookaagacia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 268
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

A to zdjęcia. Powiedzcie dziewczyny tak obiektywnie co o nich myslicie bo rodzice krzyczą, że za chuda, koleżanki mówią że taka akurat a ja uważam że wciąż za gruba

4.Pierwsze 3 zdjęcia z 1.03
5.Kolejne 2 z 6.05

Edytowane przez piwnookaagacia
Czas edycji: 2006-05-08 o 12:58
piwnookaagacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 11:09   #960
piwnookaagacia
Raczkowanie
 
Avatar piwnookaagacia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 268
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Wzrost mój jeszcze 170cm
piwnookaagacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 07:35:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.