Po świętach, zostało nam pół roku! - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-06, 09:52   #3781
piegowata20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 175
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
A kto pisze mature? Shiryunia czy Biedronka ?? Czy może obie??

Wino - do jedzenia lub na impreze domową i czasem do filmiku- by the way - czy któras widziała już "Alicje w Krainie Czarów" Tima Burtona? We wtorek ide do kina i nie moge sie doczekac Kocham tego geniusza!

Piwo - do pagaduchów w pubie

Klub lub domówka przedklubowa - mocniejszy kaliber vodka ze spritem oh... juz w kwietniu do Polski...


Ja miałam być wczoraj w kinie na Alicji ale niestety z TŻ postanowiliśmy ze zostaniemy w domku i bedzie milo i było a co do matury to ja tez pisze :p ale to tak tylko dla siebie :P bo juz jestem na 2 roku studiow i zachciało mi sie poprawiac
__________________
'Jem mniej, bramy nieba są wąskie'



'I'm not a perfect little girl'
piegowata20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 10:26   #3782
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

hej dziewczynki
ja wlasnie jem drugie sniadanie :
-dwa placuszki owsianko-wiejskie z rodzynkami i migdalami
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 11:16   #3783
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Ja już po owsiance na mleku kozim z bananem i orzechami. A teraz popijam kubeł zielonej. Bycze sie w łóżku, bo potem czeka mnie popołudnie przy garach ( goście ). Po kilku przepięknych słonecznych dniach bez ani jednej chmurki, dziś rano po odsłonięciu zasłon przywitała mnie szarzyzna, chmurzyska, deszcz i mgła,
normalnie...

Piegowata, no mnie zaskoczyłaś... a czy jeżeli wynik będzie gorszy od pierwotnego, to który w tym momencie sie uwzględnia? Może ja kiedys poprawię tą naciąganą 3 z j.polskiego

Jeszcze dzis wypada dzien ćwiczen... nie wiem jak ja z tego wybrnę
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 11:18   #3784
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Czesc Dziewczyny!

A ja juz wrocilam z zakupow (tym razem nie da mnie) ale i tak ciesze sie

Zaraz kawka i chwila odpoczynku bo jak Maly wstanie trzeba brac sie za robote
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 15:27   #3785
nancy1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 108
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

A ja jestem zła bo waga stanęła w miejscu
I ciągle chce mi się czegoś słodkiego i nie umiem się powstrzymać... sięgam po zdrowsze alternatywy (np. kawałek batona białkowego, petitki lu go, morele suszone) ale wiem,że to i tak źle . Mieszcze się w bilansie kcal, no ale za duzo węgli i to i tak niezbyt zdrowych ...
nie mam silnej woli... ale mimo tych grzeszków się nie poddaje... ćwicze i staram się jeść lekkie, wartościowe rzeczy.

Wczoraj zabrałam się za malowanie obrazu po dłuuugiej przerwie w działaniach artystycznych :P jestem zdziwiona ,że idzie mi tak dobrze jak na tak długą przerwę.

Pomiędzy ogarnianiem pokoju, gotowaniem i tworzeniem obrazu zajmuje się przygotowywaniem lekcji języka polskiego dla klasy IV SP w poniedziałek prowadzę zajęcia (praktyki)
nancy1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 15:58   #3786
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Ooo! Jak dobrze wiedziec, ze mamy w naszym wątku artystyczną duszę Jak będziesz miała ochote się pochwalić, to z chęcia zobacyzmy zdjęcia Twoich obrazów jesli pozwolisz
Nancy, nie poddawaj sie, zamienienie słoika Nutelli na suszone morele to i tak jest już sukces. Waga stoi, ale koncu ruszy, tak czasem jest, żena niektórych etapach diety waga ani drgnie. Działa to okrutnie demotywująco, ale trzeba sie zawziąśc i koniec. Pozatym może jestes w fazie cyklu, w której zatrzymała sie woda, albo nażarłas się ostatnio czegos bardzo słonego i woda stoi. Na pewno dasz rade

Ja własnie zaliczyłam 1h aerobó i siłowych i 10 minut stretchingu, pałaszuje potreningowy posiłek i czuje sie świetnie. Zaraz ide się wykąpac w ciepłej wodzi, a potem stoje w garach i gotuje dla gosci Pewnie zajrze późniejszym wieczorem. trzymajcie się dziewczynki
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 16:23   #3787
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Zgłaszam się bladym świtem 10:20 rano

U mnie treningi nawet ładnie, ale wczoraj i dziś mam ładowania kaloryczne, na mocne zszokowanie organizmu. Dziś sushi bufet a wieczorem urodzinki koleżanki. Pić nie będę ale coś dobrego na pewno wszamię. A od jutra znów 4 tygodnie reżimu, aż do świąt
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 17:49   #3788
piegowata20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 175
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Ja już po owsiance na mleku kozim z bananem i orzechami. A teraz popijam kubeł zielonej. Bycze sie w łóżku, bo potem czeka mnie popołudnie przy garach ( goście ). Po kilku przepięknych słonecznych dniach bez ani jednej chmurki, dziś rano po odsłonięciu zasłon przywitała mnie szarzyzna, chmurzyska, deszcz i mgła,
normalnie...

Piegowata, no mnie zaskoczyłaś... a czy jeżeli wynik będzie gorszy od pierwotnego, to który w tym momencie sie uwzględnia? Może ja kiedys poprawię tą naciąganą 3 z j.polskiego

Jeszcze dzis wypada dzien ćwiczen... nie wiem jak ja z tego wybrnę
Uwzględniany jest ten lepszy wiec spróbować warto a maturkę można poprawiać do 5 lat po napisaniu jej poraz pierwszy a musze wam cos powiedziec niestety nie zaliczyłam tego ostatniego egzaminu ze statystyki;( ehh ale jest poprawka i musi sie udac a szkoda ze ja nie załapałam się na imprezkę z parasolkami :P u mnie dziś nawet ok zaraz zjem kolacyjke serek wiejski może ze słonecznikiem pozdrawiam;*
__________________
'Jem mniej, bramy nieba są wąskie'



'I'm not a perfect little girl'
piegowata20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 19:13   #3789
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Wpadam zakomunikowac, że jak na dietowanie u TZta to jest całkiem dobrze. Wiadomo nie jest tak idealnie jak w domu, ale się staram, póki co największym grzechem był budyń... jednak ciasta nie tknęłam Mam nadzieję, że moja waga jakoś strasznie nie ucierpi po tym weekendzie, w następnym tygodniu po prostu trochę bardziej zacisnę pasa i przyłożę się do cwiczeń i na ważeniu powinno byc ok
Pierwszy weekend u TZta od 3 lat kiedy nie zjadłam nic słodkiego (budyń się nie liczy ).
__________________

Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 19:25   #3790
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Dzien zaliczam do względnie udanych. Udalo mi sie dzis cwiczyc 1 godz. i 20 min, z czego 40 min biegałam takze super
Musze wziac sie w garsc, bo na razie waga stoi, kolejny przestój
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 19:36   #3791
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

a mi waga odrobinę w górę, pewnie przez wczorajszą wielką michę słonego popkornu mam zatrzymanie wody. Jutro wybiegam i wypływam to z siebie
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 23:24   #3792
slonkom
Raczkowanie
 
Avatar slonkom
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 492
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

no ladnie ladnie.... chwilke mnie tu nie bylo a tu imprezki, piwko, parasolki, salsa.....

ha! ale pewnie dlatego ze sie nie zalapalam na imprezke to dokonalam dzis super odkrycia moze nie powinnam sie chwalic bo tu czytam ze niektorym z Was waga staje w miejscu no ale troszke musze.... musze sie pochwalic bo jestem z siebie baaardzo dumna. tak jak gdziestam juz milion razy pisalam ja sie nie mierze centymetrem bo mi nigdy to dobrze nie wychodzi wiec nie zwracalam uwagi zbytnio na moje rozmiary. ale ale... dzis wybralam sie na zakupy i okazalo sie ze mieszcze sie spokojnie w ubrania o rozmiar mniejsze

a przestojami wagi to sie nie przejmujcie. organizm walczy ale napewno mu sie nie uda nie z naszym zacieciem do zrzucania kilogramow!

a co matury.... szkoda ze nie wiedzialam wczesniej ze mozna poprawiac choc w sumie nigdy nikogo moja matura, a tym bardziej ocena z polskiego, nie interesowala i nadal nie interesuje...
zreszta, po polsku to ja tylko do Was pisze i do mojej Mamy. ehhh cos nieduzo mi polskich przyjaciol zostalo

sss7 co dobrego przyszykowalas na imprezke?

Edytowane przez slonkom
Czas edycji: 2010-03-06 o 23:31
slonkom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 00:13   #3793
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

OK, Włosi sobie poszli, ale jestem na nich wkurzona, bo przez nich wszamałam troch chipsów i ciastek. Miało byc po polsku ( bo tak powiedział im TZ w pracy ) ale wyszło inaczej, bo nie mam tłuczka do miesa zeby były schabowe lub kotlet z piersi. Były jajka faszerowane pieczarkami i maggi ( kupiłam majonez kielecki w PL sklepie i tak sie zajarałam wspomnieniami, że jadłam go łyżką ) i... polska piers z kurczaka curry duszona z warzywami i podana z kuskusem i sałatka warzywną . Niestety potem pojawiły sie ciastka, poniewaz specem od robienia deserów to ... oj ... ja nie jestem no cóż nagrzeszyłam... a i wina w sporej ilości nie zabrakło. Ale, Włosi okazali się fajnymi kolesiami - jak to Włosi. Niestety dalej mi brakuje jakiejs kolezanki do babskich plotów tutaj

Slonkom, gratuluje mniejszego rozmiaru... u mnie niestety spodnie sie jeszcze nie poluzowały, a wręcz sa za ciasne przez to, że jestem na przedostatniej pigułce i za 3 dni okres. Tak mi bebech dzis napuchł za stołem przez tą wode i to, że sie napchałam, że odpiełam sobie guziak w spodniach i tak sobie siedziałam...
Mi polskich przyjaciół w Pl na szczęście nie ubyło ( jeszcze!?), a wręcz 24 marca będzie tu szturm , a potem ja szturm w PL

Piegowata, niestety już się nie kwalifikuje, skoro można tylko do 5 lat po maturze ja poprawiac, ale mam to w d. w sumie. Ja moje poczynania z j. polskiego oceniałam na 2, a i tak dostałam 3 wiec nie narzekam, nadrobiłam resztą przedmiotów

Ale się napchałam... ledwo zipię... dobrze, że zaliczyłam dzis workout, bo bym miała mega wyrzuty sumienia... Zamierzam teraz poobczajać ceny pojedyńczych wejsc na basen, bo od paru dni mi chodzi po głowie popluskanie się wieć moze jutro odpokutuje dzisiejsze grzechy pływając.
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg

Edytowane przez sss7
Czas edycji: 2010-03-07 o 00:16
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 11:23   #3794
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Czesc Dziewczyny!

Czyzby nasz watek zamierał? Znalazłam go dopiero na drugiej stronie
Wlasnie zjadalam II sniadanko, obiadzik mam z wczoraj, wiec moge troche zrelaksowac sie


Slonkom gratuluje mniejszego rozmiaru
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 11:48   #3795
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez Bunny_82 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny!

Czyzby nasz watek zamierał? Znalazłam go dopiero na drugiej stronie
Wlasnie zjadalam II sniadanko, obiadzik mam z wczoraj, wiec moge troche zrelaksowac sie


Slonkom gratuluje mniejszego rozmiaru
niestety z dnia na dzien coraz mniej dziewczyn sie tu udziela ... a szkoda
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 11:55   #3796
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

w maju to tu juz prawie nikogo nie bedzie
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 11:55   #3797
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Nic nie zamiera, nie ma takiej opcji! Jak nie bedzie tego wątku to ja znowu zalegne na kanapie z chipsami !!!!!!!!!!!!
Amerykanki jeszcze śpią, a piegowata mowiła, że ma zjazd na uczelni.. albo biedronka to mówiła, nie pamiętam...
Albo śpią i tyle
Ja ostatnio postanowiłam sie przestawić i wstawac wczesniej. Chce korzystać ze światła dziennego ewnetualnie ze słoneczka, a nie spac do 12 a potem siedziec do 2 w nocy i narzekać ze jest ciemno. Teraz kładę sie max o północy i wstaje o 8 - robie tak od 2 tygodni i czuje się znacznie lepiej. Jestem już po owsiankowym śniadaniu, zaraz czeka mnie II śniadanko, które chba sie skoncza wypasionymi kanapkami na razowcu i wychodze na spacer
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg

Edytowane przez sss7
Czas edycji: 2010-03-07 o 11:56
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 12:00   #3798
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Nic nie zamiera, nie ma takiej opcji! Jak nie bedzie tego wątku to ja znowu zalegne na kanapie z chipsami !!!!!!!!!!!!
Amerykanki jeszcze śpią, a piegowata mowiła, że ma zjazd na uczelni.. albo biedronka to mówiła, nie pamiętam...
Albo śpią i tyle
Ja ostatnio postanowiłam sie przestawić i wstawac wczesniej. Chce korzystać ze światła dziennego ewnetualnie ze słoneczka, a nie spac do 12 a potem siedziec do 2 w nocy i narzekać ze jest ciemno. Teraz kładę sie max o północy i wstaje o 8 - robie tak od 2 tygodni i czuje się znacznie lepiej. Jestem już po owsiankowym śniadaniu, zaraz czeka mnie II śniadanko, które chba sie skoncza wypasionymi kanapkami na razowcu i wychodze na spacer

o tej porze
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 12:17   #3799
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez Bunny_82 Pokaż wiadomość
o tej porze
watpie zeby spaly nie o tej godzinie ...
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 12:18   #3800
piegowata20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 175
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

hej!!
nić tu nie może obumierać już jestem i sie melduje ja dziś w domku a nie ma uczelni więc pierwszy weekend od jakiś dwóch miesiecy spedzam spokojnie w domku wstałam o 11:p ale jakos zyje:P zjadłam kanapki z razowca a teraz jem chipsy:P [oczywiście marchewkowe pyyyyycha ] zaraz wypije sobie jakąś herbatke może zieloną a następnie zjem jakąś miseczke zupki w pójdę poćwiczyc dziś skakanka może rowerek motylek i przysiady planuje :P a no i oczywiście twister:P a Wy co planujecie??
__________________
'Jem mniej, bramy nieba są wąskie'



'I'm not a perfect little girl'
piegowata20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 12:27   #3801
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

od razu wiekszy ruch a ja ok 15 zjem obiadek, odpoczne chwilke, pomecze Meza o buty i pocwicze, dzis dzien twistera, biegania i brzuszkow
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 12:36   #3802
piegowata20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 175
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Bunny ja też chce kupić kolejne butki tym razem sportowe ale jak bedzie to zobaczymy najpierw wypłate musze dostać:P ide do sklepu po chleb :p
__________________
'Jem mniej, bramy nieba są wąskie'



'I'm not a perfect little girl'
piegowata20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 12:38   #3803
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Piegowata a mi sie marza gladiatorki na obcasie Mezowi tez sie podobaja ale ta cena
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 13:00   #3804
piegowata20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 175
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

a jaka to cena??
__________________
'Jem mniej, bramy nieba są wąskie'



'I'm not a perfect little girl'
piegowata20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 13:05   #3805
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez piegowata20 Pokaż wiadomość
a jaka to cena??

259 zł wczoraj mierzylam sa sliczne hmmm.... pewnie nie kupie, ale pomarzyc można
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 13:21   #3806
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Bunny, jesli widzisz, ze sa porzadne jakosciowo to je bierz, posluza Ci dlugo.

Jak ja studiowalam to w weekendy odsypialam do 14 wiec nic nigy nie wiadomo.

Pozdrawiam Was z Apple Centre. TZ zalatwia reklamacje, a ja dorwalam Maca i do Was pisze
Ah... nie lubie tych Macow...
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 13:28   #3807
ggabi11143
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 572
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

hej , ja zaraz bede jadła obiadek , na śniadanko zjadłam płatki z mlekiem , ale to przez to strasznie późno wstałam .
mam do was pytanie . da się schudnąć do 8.04 5 kg ? mam wtedy impreze i chciałabym założyć sukienke ...
i co sądzicie o diete south beach ? ( dieta plaż południowych )
__________________
www.toster.pl = fajne zdjęcia i ekstra filmiki
ggabi11143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 13:31   #3808
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez Bunny_82 Pokaż wiadomość
259 zł wczoraj mierzylam sa sliczne hmmm.... pewnie nie kupie, ale pomarzyc można
warto czasem dac wiecej za buty bo to naprawde pozniej relaks dla nogi buty sa lekkie i nie odczuwa sie wogole obcasu na nodze mimo iz jest bardzo wysoki nic nie odziera
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 13:32   #3809
piegowata20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 175
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Bunny ale to już na pewno są buty skórzane wiec wydaje mi sie ze można zainwestować ja załóżmy nie myślę nawet aby kupić jakieś adidasy nie skórzane teraz przyglądam się na Nike :p ale zobaczymy jak po wypłacie bedzie wygladać bo jak dobrze to w tym miesiacu zmieniam telefon i kupuje buciki no i jakies spodnie by sie przydały ale jak bedzie to nie wiem :p zaraz bede jeść a potem poćwiczę bardzo sie ciesze na te dzisiejsze ćwiczenia
__________________
'Jem mniej, bramy nieba są wąskie'



'I'm not a perfect little girl'
piegowata20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 13:35   #3810
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez ggabi11143 Pokaż wiadomość
hej , ja zaraz bede jadła obiadek , na śniadanko zjadłam płatki z mlekiem , ale to przez to strasznie późno wstałam .
mam do was pytanie . da się schudnąć do 8.04 5 kg ? mam wtedy impreze i chciałabym założyć sukienke ...
i co sądzicie o diete south beach ? ( dieta plaż południowych )
da sie tyle schudnac

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez piegowata20 Pokaż wiadomość
Bunny ale to już na pewno są buty skórzane wiec wydaje mi sie ze można zainwestować ja załóżmy nie myślę nawet aby kupić jakieś adidasy nie skórzane teraz przyglądam się na Nike :p ale zobaczymy jak po wypłacie bedzie wygladać bo jak dobrze to w tym miesiacu zmieniam telefon i kupuje buciki no i jakies spodnie by sie przydały ale jak bedzie to nie wiem :p zaraz bede jeść a potem poćwiczę bardzo sie ciesze na te dzisiejsze ćwiczenia
jesli chodzi o adidasy nike to polecam Nike air max buty sa rewelacjyne i bardzo , ale to bardzo wygodne
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.