Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-22, 12:45   #1801
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Witam, dziś na Onet.pl jest bardzo ciekawy artykuł na temat podrabianych tabletek. Jestem zszokowana co znajduje się w ich składzie, ile ludzi po nich umiera i że jest to skala większa od handlu narkotykami. Przestrzegają przed zakupem tabletek na potencję, odchudzających i na włosy właśnie /ale nie tylko, po syrop na kaszel zabił wiele dzieci na Haiti/ Co 10 zamawiana przez internet to podróba, trzeba też wyczulić się na wszystko co nie jest kupowane w aptekach. W ich składzie jest zmielona cegła, pasty do polerowania mebli, farby antykorozyjne. Szok po prostu

http://wiadomosci.onet.pl/1590649,26...,kioskart.html
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 21:12   #1802
magdziaa
Raczkowanie
 
Avatar magdziaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 123
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

[QUOTE=Giga10;15997809]Witam, dziś na Onet.pl jest bardzo ciekawy artykuł na temat podrabianych tabletek. Jestem zszokowana co znajduje się w ich składzie, ile ludzi po nich umiera i że jest to skala większa od handlu narkotykami. Przestrzegają przed zakupem tabletek na potencję, odchudzających i na włosy właśnie /ale nie tylko, po syrop na kaszel zabił wiele dzieci na Haiti/ Co 10 zamawiana przez internet to podróba, trzeba też wyczulić się na wszystko co nie jest kupowane w aptekach. W ich składzie jest zmielona cegła, pasty do polerowania mebli, farby antykorozyjne. Szok po prostu

Ehh, no niestety, wiadomo że tabletki nie sa najzdrowsze na świecie i zawieraja dużo niepotrzebnych substancji, konserwantow itp. Najlepiej pić herbatki, odzywiać się zdrowo idt. ale jak ktos chce w miare szybkiego efektu lub nie chce mu się myślec nad jadłospisem to wybierze chemie
Ja też zaczynam walczyć o moje kłaczki bo ostatnio ich stan troche sie pogorszył.. Naczytałam się tych wątków na wizażu, że moja głowa jest pełna informacji Od prawie 3 tyg. łykam Belissę, czasami popijam herbatki pokrzywowe (ale tylko czasami bo dla mnie jest obrzydliwa w smaku:P), zainwestowałam w dobry szampon, nakładam odzywkę po każdym myciu i czekam na efekty Chciała bym w końcu zapuścić włosy..
magdziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 20:57   #1803
magdziaa
Raczkowanie
 
Avatar magdziaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 123
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

A mam jeszcze takie pytanie: otóż łykam ta Belissę już ponad miesiąc i powoli kończy mi się pierwsze opakowanie. W sumie to nie wiem czy zauważyłam jakieś efekty, oprócz tego że mam wrażenie, że pogorszyła mi się cera Teraz zastanawiam się czy nie zastąpić tych tabletek Humavitem ze skrzypem i pokrzywa? Wyczytałam że na cere tez pomaga bo zawiera drożdze. A moze kupić nastepne opakowanie Belissy i czekac na jakieś efekty? Nie wiem co zrobić, podpowiedzcie^^
magdziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 21:30   #1804
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Po jednym opakowaniu to raczej nie możliwe żebyś zauważyła efekty. Przecież tabletki działają od środka więc głównie na te włosy które dopiero rosną, te na długości raczej się nie poprawią.
Poza tym ten Humavit to nie jest przypadkiem to co łyka się tego 12 tabletek na dobe? Ja bym się bała o swoją wątrobę.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 09:42   #1805
Gosia19011983
Rozeznanie
 
Avatar Gosia19011983
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 640
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Zażywam kapsułki CELEBRIN i SKRZYPOVITĘ. Jestem zadowolona.
__________________
- od marca 2009 roku nie susze, i nie prostuje włosów;
- od 2006 roku ich nie farbuje ;
- zapuszczam włoski
- ostatnie podcięcie włosów 10 październik 2011 rok.
- obecna długość to włosy do ramion.
CEL: WŁOSY DO ŁOPATEK LUB DŁUŻSZE.
Gosi@
Gosia19011983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 19:40   #1806
magdziaa
Raczkowanie
 
Avatar magdziaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 123
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Po jednym opakowaniu to raczej nie możliwe żebyś zauważyła efekty. Przecież tabletki działają od środka więc głównie na te włosy które dopiero rosną, te na długości raczej się nie poprawią.
Poza tym ten Humavit to nie jest przypadkiem to co łyka się tego 12 tabletek na dobe? Ja bym się bała o swoją wątrobę.
Dzięki za odp
No niby tak, ale wydaje mi się że po cerze juz widac, wczesniej rózne niespodzianki miałam tylko przed okresem a teraz jakby co chwile..;/ Dziewczyny pisały że to za sprawą krzemu który oczyszcza organizm tylko czy tak będzie cały czas? Czy jak juz oczyści to mi cera wróci do normy?:P
Co do Humavitu, to też mnie to troche martwi:P Aale, własciwie cięzkiej chemii w nich nie ma, ekstrakty ziołowe i drożdze.. Po jednym opakowaniu nic by się nie stało Tylko czy jeśli się zdecyduje to powinnam zrobić teraz przerwę po Belissie? Czy zacząc odrazu?
magdziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 09:33   #1807
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja bym nie robiła przerwy jeśli już tak bardzo Ci zależy na Humavicie to możesz zacząć go stosować, ja mam ogólnie wrażliwą wątrobę więc 12 tabletek na dobe to dla mnie za dużo.
I jeśli chodzi o cerę to zawsze szybciej widać efekty, taki wysyp powinien trwać max 2-3 tyg, później wszystko ładnie powinno zejść
I piszesz że po jednym opakowaniu nic nie powinno się stać, a ja się zastanawiam czy po jednym opakowaniu zdążysz zobaczyć jakieś efekty na włosach
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-17, 13:23   #1808
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

kochane, Humavit zmienił dawkowanie i teraz jest 2 x 2 tabletki na dobę czyli 4 dziennie
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 13:42   #1809
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Nie wiedziałam o tym, ale moja koleżanka kupiła jeszcze jakieś 2 miesiące temu te tabletki i było że 3 x 4 a czy cena i ilość tabletek jakoś się zmieniły?
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 14:21   #1810
magdziaa
Raczkowanie
 
Avatar magdziaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 123
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
I piszesz że po jednym opakowaniu nic nie powinno się stać, a ja się zastanawiam czy po jednym opakowaniu zdążysz zobaczyć jakieś efekty na włosach
Noo, pewnie gdybym widziała pozytywne efekty to zrobila bym z miesiąc przerwy zeby dac odpocząć wątrobie i dalej łykała
P.S widzę że już dłuższy czas popijasz pokrzywe Ja od niedawna też się staram pić codziennie. Widzisz u siebie dzięki temu jakieś efekty?
Cytat:
viki1988 kochane, Humavit zmienił dawkowanie i teraz jest 2 x 2 tabletki na dobę czyli 4 dziennie
O, to jeszcze lepiej czyli zmienił się tez skład? Tzn zawierają więcej skrzypu, drozdży i pokrzywy w jednej tabletce?

Edytowane przez magdziaa
Czas edycji: 2010-01-17 o 18:32
magdziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 20:46   #1811
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Herbatę zieloną nawet można dostarczać sobie pijąc ją, też bardzo dobrze działa, a nie obciąża wątroby Taurynę na pewno można dostać w tabletkach musujących, ale wyciąg z pestek winogron to nie mam pojęcia, ale myślę, że jakby zapytać farmaceutę to by wiedział



Alpicort E jest na łysienie androgenne i jeśli takiego nie masz zdiagnozowanego, to lepiej odstaw, bo można sobie narobić krzywdy.

Od siebie jeszcze dodam, że jak ktoś chce wspomóc blask włosów od wewnątrz, to warto pić siemię lniane i jeść jajka, hodowcy psów dają często swoim psom, żeby miały lśniącą sierść i na ludzi też naprawdę działa

Co do wyciągu z pestek winogron to chyba o substancję o nazwie resweratrol. Jest to antyoksydant ,który ponoć jest testowany jako lek na raka. Czytałam,że badania dotychczas prowadzone na myszach bodajże są bardzo obiecujące. Najtańszy suplement zawierający resweratrol jest w preparacie o nazwie vincored. Reszta okropnie droga. Ponoć jest naprawdę super zdrowy. Jakiś tam lekarz chory na raka, któremu nie dawali szans na przeżycie na własną rękę brał ok. 100 dawek (nie wiem jak dużych )dziennie i się wyleczył. Co do działania na włosy to nic na ten temat nie pisali w artykułach, które czytałam.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2010-01-17 o 20:51
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 13:10   #1812
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Jak na mojej 22-letniej twarzy pojawil sie trądzik to zapłakana pobieglam do pani dermatolog, która kazała mi brać :belissa +humavit +bratek w tabletkach. Oprócz tego smarowanie,ale nie o tym jest wątek... Chodzi mi o to że to połączenie po 1.5 miesiąca stosowania poprawilo cere (nie robia sie nowe... a jak sie robia to bardzo malo), paznokcie szybciej rosną,ale przede wszystkim zauwazylam ze wlosy mi nie wypadają tak jak wypadały. Wiadomo że na calej długości nie ma zmian od tego,ale te nowe co wyrosły podczas brania... moim zdaniem super. No i jak na mnie to... zero wlosów na grzebieniu
Oprócz tego stosuję inne rzeczy,ale to tez nie na watek o tabletkach
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 13:44   #1813
Aya19
Raczkowanie
 
Avatar Aya19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 37
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Kochane dziewczyny! Przeszukałam forum, ale nie znalazlam odpowiedzi, może mi pomożecie?! Łykam vitapil już 3 miesiące, zauważyłam, że włosy są w lepszym stanie, ale bez revelacji. Nie wiem czy dalej brac vitapil, czy zmieniac na jakis inny suplement? Można brac ciągle, czy trzeba robic przerwy, żeby się nie przyzwyczaic? A jesli lepiej zmienic o na jaki? Żeby skład byłzupełnie inny, czy raczej podobny? Bedę bardzo wdzięczna za radę!
Aya19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 16:38   #1814
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

A czy witamina A ma jakieś działanie na włosy? Jeśli tak to jakie?
Okulista kazał mi ją zażywać i zastanawiam się czy włoskom też jakoś pomoże
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 10:55   #1815
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Powiedzcie mi czy lepiej pić zieloną herbatę, pokrzywę, skrzyp (na zmianę) czy kupić tabletki Inneov Gestość włosów?
Skład:
Wypełniacze (fosforan monowapniowy, celuloza, karboksymetyloceluloza sodowa usieciowana, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu), wyciąg z zielonej herbaty (27%, w tym katechiny min.30%), wyciąg z pestek winogron (11%, w tym katechiny co najmniej 20%), tauryna (11%), glukonian cynku, powłoka (polidekstroza, hydroksypropylometylocelu loza, talk), barwniki (E171, E104, E132), trójglicerydy średniołańcuchowe.

Czy mogę pić herbatki cały czas i dodatkowo stosować przez 3 miesiące te tabletki?
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 12:44   #1816
eyee
Rozeznanie
 
Avatar eyee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 571
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
Jak na mojej 22-letniej twarzy pojawil sie trądzik to zapłakana pobieglam do pani dermatolog, która kazała mi brać :belissa +humavit +bratek w tabletkach. Oprócz tego smarowanie,ale nie o tym jest wątek... Chodzi mi o to że to połączenie po 1.5 miesiąca stosowania poprawilo cere (nie robia sie nowe... a jak sie robia to bardzo malo), paznokcie szybciej rosną,ale przede wszystkim zauwazylam ze wlosy mi nie wypadają tak jak wypadały. Wiadomo że na calej długości nie ma zmian od tego,ale te nowe co wyrosły podczas brania... moim zdaniem super. No i jak na mnie to... zero wlosów na grzebieniu
Oprócz tego stosuję inne rzeczy,ale to tez nie na watek o tabletkach
a który humavit zaczełas brac??
__________________

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiadów

od 13.01.2010
-zero chipsów, pizzy, kiełbasy, cukru, słodyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy
eyee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 09:24   #1817
Ayshaa
Rozeznanie
 
Avatar Ayshaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 614
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

hej dziewczyny już 2 miesiące biorę tabletki Ha Pantoten , poza tym bardzo dbam o włosy, pielęgnuje je różnymi odżywkami, maseczkami i są rewelacyjne, dotąd cienkie, łamliwe, pozbawione blasku, zniszczone farbnowaniem teraz odżyły, są miękkie, błyszczące, jakby gęstsze i tu pojawia się moje pytanko... czy tabletki można brać dłużej niż przez 3 miesiące? bo słyszłam, że po 3 miesiącach trzeba zrobić miesiąc przerwy, ale ja myślę,żeby brać je np 4 miesiące i dopiero zrobić przerwę,.. co myślicie?
__________________
.
Ayshaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 14:50   #1818
xangelx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: daleko.
Wiadomości: 23
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

hej, ja brałam cynk i mi nawet pomagał, ale nie tak bardzo. ;D
mam włosy takie jak na tym zdjęciu:



to nie jest moje zdjęcie, ale takiej długości mam włosy.

chciałabym mieć takie:


ale nie wiem ile bym musiała czekać.. jak myślicie ? jakie jest najlepsze, żeby jak najszybciej osiągnąć tą długość ? ;D

Edytowane przez xangelx
Czas edycji: 2010-02-06 o 14:58 Powód: błąd
xangelx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 11:09   #1819
Czarnula204
Rozeznanie
 
Avatar Czarnula204
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 593
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja dla odmiany kupilam sobie skrzypowite, nigdy nie bralam, paznokcie mi rosna po niej jak szalone,po obcieciu na drugi dzien mam odrost. A wlosy wypadaja mi po tym jak nosze kucyk, polecam szmpony kerastase z loreal, pomaraanczowa butelka z ceramidami, polimerami, i zielona z cementem, nie trzeba po nich odzywki do rozczesania, ale i tak waxa nalogowo stosuje, slyszalam tez o kompleksie saponics, bardzo odzywczy i stymulujacy wzrost mam chec przetestowac.
Czarnula204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 19:15   #1820
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Odpowie mi ktoś na mój wyżej napisaną wiadomość?
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 13:23   #1821
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Kupiłam Vitapil
Kiedyś już go brałam i byłam zadowolona
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 21:35   #1822
Seila
Raczkowanie
 
Avatar Seila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z krzesła.
Wiadomości: 126
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja mogę polecić Inneov Gęstość włosów - niedawno skończyłam brać 3 opakowanie i włosy zdecydowanie mi odzyły, ale jako, że nie stać mnie na dalszą kurację przerzuciłam się na Bellise
__________________
Zapuszczanie włosków od 09.03.2010
Seila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 19:36   #1823
nila_razgotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 66
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziewczyny, poszukuję opinii na temat kapsułek
Quinoral KLORANE

Czy warto w nie zainwestować 60 pln/60 kapsułek (promocja), skład jest ciekawy, a szukam czegoś dobrego na wypadające cienkie włosy.
Czy lepsze jest inneov (ale ta cena ...)
Dodatkowo mam zamiar kupić Merz Spezial - ostatnio miałam lekką anemię , no i prawie nie jem mięsa, więc niedobory wit.B na bank.

Czekam na opinie o Quinoral
nila_razgotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 19:52   #1824
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez nila_razgotta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poszukuję opinii na temat kapsułek
Quinoral KLORANE

Czy warto w nie zainwestować 60 pln/60 kapsułek (promocja), skład jest ciekawy, a szukam czegoś dobrego na wypadające cienkie włosy.
Czy lepsze jest inneov (ale ta cena ...)
Dodatkowo mam zamiar kupić Merz Spezial - ostatnio miałam lekką anemię , no i prawie nie jem mięsa, więc niedobory wit.B na bank.

Czekam na opinie o Quinoral
Możesz podać skład?

Jeśli masz jakieś niedobory, to warto poczytać trochę i spróbować uzupełnić swoją dietę o produkty zawierające te składniki. I przy niejedzeniu mięsa trzeba naprawdę się starać dostarczać organizmowi potrzebnych rzeczy.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 08:46   #1825
nila_razgotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 66
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Klorane Quinoral - opis i skład :

Kapsułki wzmacniające włosy.
Na bazie wyciągu z chinowca, witamin i składników mineralnych.
Dwa rodzaje kapsułek:
- KAPSUŁKA ZIELONA - STYMULUJE. Zawiera wyciąg z chinowca, wyciąg z quinoa bogate w aminokwasy. Ponadto, zawierając wyciąg z rokiety wpływa na lepsze odżywianie cebulek włosowych, pobudzając wzrost włosa.
- KAPSUŁKA BIAŁA - WZMACNIA. Zawierając koncentrat witamin, dostarcza wartości odżywczych, niezbędnych w fazie wzrostu włosa.
Skład:
1 kapsułka biała:
olej z pestek dyni 162 mg
drożdże selenowe 37,5 mg (75 mcg selenu)
siarczan cynku 41,25 mg (15 mg cynku)
witamina B3 (niacyna) 18 mg (100%*)
witamina E 10 mg (100%*)
witamina B6 1,6 mg (100%*)
witamina B1 1,4 mg (100%*)
witamina A 800 mcg (100%*)
biotyna 150 mcg (100%*)
1 kapsułka zielona:
olej z pestek dyni 157 mg
suchy ekstrakt z rokietty 100 mg
ekstrakt z quinoa 10 mg
ekstrakt z quinquina 2,078 mg (31,5 mcg chininy)
* zalecanego dziennego spożycia

Działanie:
Dostarcza wartości odżywczych niezbędnych w fazie wzrostu włosów.
Wskazania:
Wypadanie włosów. Dla osób pragnących zwiększyć gęstość i witalność włosów. Szczególnie polecany w okresie przemęczenia, stresu, czy po urodzeniu dziecka.
Sposób użycia:
1 kapsułka biała 1 kapsułka zielona jednorazowo najlepiej rano. Zalecane 3 miesięczne stosowanie.


Co do mojej diety to oczywiście staram się zdrowo odżywiać (sporo czytam na ten temat) więc kasza jaglana,płatki owsiane, amarantus, prażone nasiona dyni i słonecznika, ryby, oliwa z oliwek , olej lniany, avocado, ciemne pieczywo, razowy makaron, warzywa, owoce itd. a jednak czegoś brakuje, chyba jednak przeproszę się z mięsem drobiowym
nila_razgotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 08:54   #1826
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez nila_razgotta Pokaż wiadomość
Klorane Quinoral - opis i skład :

Kapsułki wzmacniające włosy.
Na bazie wyciągu z chinowca, witamin i składników mineralnych.
Dwa rodzaje kapsułek:
- KAPSUŁKA ZIELONA - STYMULUJE. Zawiera wyciąg z chinowca, wyciąg z quinoa bogate w aminokwasy. Ponadto, zawierając wyciąg z rokiety wpływa na lepsze odżywianie cebulek włosowych, pobudzając wzrost włosa.
- KAPSUŁKA BIAŁA - WZMACNIA. Zawierając koncentrat witamin, dostarcza wartości odżywczych, niezbędnych w fazie wzrostu włosa.
Skład:
1 kapsułka biała:
olej z pestek dyni 162 mg
drożdże selenowe 37,5 mg (75 mcg selenu)
siarczan cynku 41,25 mg (15 mg cynku)
witamina B3 (niacyna) 18 mg (100%*)
witamina E 10 mg (100%*)
witamina B6 1,6 mg (100%*)
witamina B1 1,4 mg (100%*)
witamina A 800 mcg (100%*)
biotyna 150 mcg (100%*)
1 kapsułka zielona:
olej z pestek dyni 157 mg
suchy ekstrakt z rokietty 100 mg
ekstrakt z quinoa 10 mg
ekstrakt z quinquina 2,078 mg (31,5 mcg chininy)
* zalecanego dziennego spożycia

Działanie:
Dostarcza wartości odżywczych niezbędnych w fazie wzrostu włosów.
Wskazania:
Wypadanie włosów. Dla osób pragnących zwiększyć gęstość i witalność włosów. Szczególnie polecany w okresie przemęczenia, stresu, czy po urodzeniu dziecka.
Sposób użycia:
1 kapsułka biała 1 kapsułka zielona jednorazowo najlepiej rano. Zalecane 3 miesięczne stosowanie.


Co do mojej diety to oczywiście staram się zdrowo odżywiać (sporo czytam na ten temat) więc kasza jaglana,płatki owsiane, amarantus, prażone nasiona dyni i słonecznika, ryby, oliwa z oliwek , olej lniany, avocado, ciemne pieczywo, razowy makaron, warzywa, owoce itd. a jednak czegoś brakuje, chyba jednak przeproszę się z mięsem drobiowym
Bogaty skład Zupełnie inny niż Inneov, ale moim zdaniem bardziej opłaca się kupować, bo składniki Inneovu można dostarczyć sobie w tańszy sposób

Warto jeszcze jeść warzywa strączkowe, chociaż one też nie zastąpią mięsa w diecie, z mięsem po prostu jest łatwiej No i diera wege nie jest dla każdego, trzeba obserwować swój organizm.
Słyszałam o "miksturze" na anemię: codziennie wypijać pół szklanki czerwonego wina zmieszanego z żółtkiem i łyżką miodu, niestety nie pamiętam, gdzie o tym przeczytałam i nie wiem, czy to naprawdę jest skuteczne i czy da się to przełknąć
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 07:50   #1827
klarisss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 22
GG do klarisss
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Polecam Klorane! Co prawda nie stosowalam, ale wiem, ze ta firma cieszy się bardzo dobrą opinią jeżeli chodzi o pielęgnację włosów.

Podobno rewelacyjne są również ampułki tej firmy...ale co idę po nie do apteki to zawsze wpadnie mi coś innego w ręce ;-)

Merz Special- mi pomógł, po 3 miesiącach widziałąm rezultaty, no i jest tańszy (w aptece okolo 55zl, ale w aptece internetowej okolo 35zl)

Teraz zakupiłam ampułki do wcierania Yves Rocher (kosztują okolo 85 zl, ale z tymi ich rabatami zaplacilam okolo 59zl). Przekonala mnie do nich klientka, która używała i jest zachwycona... teraz ja czekam na rezultat, podobno pierwsze będą po 28 dniach ;-)
klarisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 11:47   #1828
miluch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
Dot.: wypadanie włosów

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma jakiś dobry, sprawdzony sposób na zatrzymanie wypadania włosów?
Jestem już weteranką testowania różnych nowinek i osobiście polecam Revalid i to zdecydowanie! Rzeczywiście obserwowałam pojawianie się nowych włosków a kondycja czupryny była świetna) Oceniam baaaardzo baaaardzo wysoko
miluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 10:12   #1829
Gosia19011983
Rozeznanie
 
Avatar Gosia19011983
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 640
Dot.: wypadanie włosów

Od miesiąca używam tabletek silica i muszę przyznać, ze efekt jest.
__________________
- od marca 2009 roku nie susze, i nie prostuje włosów;
- od 2006 roku ich nie farbuje ;
- zapuszczam włoski
- ostatnie podcięcie włosów 10 październik 2011 rok.
- obecna długość to włosy do ramion.
CEL: WŁOSY DO ŁOPATEK LUB DŁUŻSZE.
Gosi@
Gosia19011983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 10:54   #1830
H567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

szukam czegos na wypadajace wlosy. mam w domu anacaps, ale nie wiem czy nie stosowac tego na darmo.
"Skład: (1 kapsułki) nalezy brac 2 dziennie
olej z wiesiołka
wyciąg z bambusa (krzemionka pochodzenia roślinnego) 40 mg
wyciąg z rzeżuchy (związki siarki) 40 mg
wosk pszczeli
siarczan cynku 20,625 mg (cynk 7,5 mg)
wyciąg z soi 10 mg
witamina PP 9 mg
witamina E 5 mg
lecytyna sojowa
witamina B5 3 mg
witamina B6 1 mg
witamina B8 0,075 mg" oto jego sklad.
zastanawiam sie jeszcze nad Humavit, Revalid, Ha-Pantoten. zalezy mi na zahamowaniu wypadania wlosow.
Ha-Pantoten:
"1 tabletka Ha-Pantoten OPTIMUM dostarcza: (1 tabl. dziennie)
Witamina A -250mcg
Witamina B1 Tiamina - 1.4mg
Ryboflawina (witamina B2) - 1.6 mg
Witamina B6 - 2mg
Witamina B12 - 1mcg
Witamina E - 5mg
Niacyna - 18mg
Kwas foliowy - 200mcg
Kwas pantotenowy - 6mg
Miedź - 500mcg
Biotyna - 150mcg
Ziele skrzypu polnego - 250mg co odpowiada 10mg krzemu
Cynk - 7.5mg
Selen (z drożdży selenowych) - 12,5mcg
Jod - 150mcg
Wyciąg z zielonej herbaty - 50mg
Mangan - 0,75mg
Molibden - 37,5mcg"
H567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.