Co się robi na siłowni? :> - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-09, 14:54   #121
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez palema
Connie dziekuje za odp spodziewalam sie ze wiecej trzeba placic niz 10 zl za taki nadzor porzadny.
w przyszlym tygodniu chce isc po raz pierwszy. jeszcze sie waham gdzie dokladnie, ale sie przejde moze i dowiem co i jak zebym potem w szoku nie byla.
Nadzor jest porzadny, nie ma "zmiluj sie"

Ja zanim poszlam tez krazylam dookola silowni. Najpierw bylam spytac o ceny, potem kupic karnet i zobaczyc co i jak, dopiero za 3 razem poszlam cwiczyc (musialam przelamac opor psychiczny jakis ). Powiem Ci jednak, ze naprade warto, chociaz nawet raz w tygodniu (jak wpadniesz w nalog, bedziesz chodzi czesciej ), bo silownia niesamowicie.... odpreza. Czlowiek napina wszystkie miesnie, chodzic potem nie moze, ale czuje sie tak zrelaksowany... Chciaz wszytsko zalezy od charakteru, niektorzy moi znajomi nie polubili silowni, bo wola cwiczenia zespolowe, a na silowni im sie po prostu nudzi. Mysle, ze jednak zawsze warto sprawdzic
__________________
Wymiana
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 18:39   #122
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Hej Wszystkim , ładnie się rozrósł nasz wątek witajcie wszystkie ( wszyscy)
Ja niestety byłam chora a przez to słaba i nie mogłam chodzić na siłownię ale mam zamiar się znowu zabrać w przyszłym tygodniu
Zyczę wszystkim wytrwałości i powodzenia!
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 18:03   #123
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Asiula1 nio to pieknie mnie zaraziłas ja jestem tez chorutka osłabiona i siłownia narazie idzie w zapomnienie a szkoda ale mam nadzieje ze to nadrobie nio to powodzonak babeczki aaapsik znaczy papa
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 18:57   #124
sawyer188
Raczkowanie
 
Avatar sawyer188
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z kompa?
Wiadomości: 442
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez connie
Nadzor jest porzadny, nie ma "zmiluj sie"

Ja zanim poszlam tez krazylam dookola silowni. Najpierw bylam spytac o ceny, potem kupic karnet i zobaczyc co i jak, dopiero za 3 razem poszlam cwiczyc (musialam przelamac opor psychiczny jakis ). Powiem Ci jednak, ze naprade warto, chociaz nawet raz w tygodniu (jak wpadniesz w nalog, bedziesz chodzi czesciej ), bo silownia niesamowicie.... odpreza. Czlowiek napina wszystkie miesnie, chodzic potem nie moze, ale czuje sie tak zrelaksowany... Chciaz wszytsko zalezy od charakteru, niektorzy moi znajomi nie polubili silowni, bo wola cwiczenia zespolowe, a na silowni im sie po prostu nudzi. Mysle, ze jednak zawsze warto sprawdzic
Na nude najlepsza jest dobra muza w każdej silce powinien być kontakt bierze sie bomboxa i dawaj disco fitness club
__________________
sawyer188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 09:45   #125
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez Jessiczka
Asiula1 nio to pieknie mnie zaraziłas ja jestem tez chorutka osłabiona i siłownia narazie idzie w zapomnienie a szkoda ale mam nadzieje ze to nadrobie nio to powodzonak babeczki aaapsik znaczy papa

))) hehe to sie chyba zatoczyło koło bo ja znowu jestem chora...jejku kiedy ta zima sie skończy!!!!!!!!!!

Poprostu szok, troszkę się już pozbierałam i złapałam grypę zołądkową lub też jelitową... nie wiem dokładnie.... teraz juz lepiej ale slaba jestem okropnie....
Troszkę staram sie ćwiczyć w domu, ale same wiecie jak to jest jak człowiek ledwo zywy

POzdrawiam serdecznie
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 15:14   #126
_marta_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 23
plan ćwiczeń na siłowni....pomocy!!!:(

witajcie
mam mały problem zaczne od poczatku
mam 18 lat i pewnien problem z tusza chciała bym coś z tym zrobic i nawet zapisałam się na siłownie. jest tam naprawde bardzo fajnie, na dodatek jest to tylko siłownia dla pań wiec sa tam sprzety do rzeźby sylwetki itp. jest tam : orbitek, step, rowerek, bierznia, atlas, sztanga, takie na rece-jakby kajaki, i taki przyzad do masazu odchudajacego. no i jest jeszcze worek treningowy tego jest oczywiscie nie jedna sztuka tylko kilka jak same widzicie nie jest to jakas najlepsza siłownia ale mi naprawde wystarcza.jednak nie jest to w centrum miasta i nie ma tam trenera, który mogłby ułozyc plan cwiczen i tutaj mam prosbe do was moje drogie czy mogłaby mi którac ułozyc plan cwiczen?? bo niby dreptam na ta siłownie juz od 2 tygodni ale nie wiem czy w dobrej kolejnosci robie cwiczenia i czy wogole dobrze je wykonuje czy znajdzie się taka która mi pomoze?? aha i dodam ze chce schudnać tylko jeszcze musze jakaś diete dobrac...a nie wiem jaką
_marta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 15:28   #127
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: plan ćwiczeń na siłowni....pomocy!!!:(

Cytat:
Napisane przez _marta_
witajcie
mam mały problem zaczne od poczatku
mam 18 lat i pewnien problem z tusza chciała bym coś z tym zrobic i nawet zapisałam się na siłownie. jest tam naprawde bardzo fajnie, na dodatek jest to tylko siłownia dla pań wiec sa tam sprzety do rzeźby sylwetki itp. jest tam : orbitek, step, rowerek, bierznia, atlas, sztanga, takie na rece-jakby kajaki, i taki przyzad do masazu odchudajacego. no i jest jeszcze worek treningowy tego jest oczywiscie nie jedna sztuka tylko kilka jak same widzicie nie jest to jakas najlepsza siłownia ale mi naprawde wystarcza.jednak nie jest to w centrum miasta i nie ma tam trenera, który mogłby ułozyc plan cwiczen i tutaj mam prosbe do was moje drogie czy mogłaby mi którac ułozyc plan cwiczen?? bo niby dreptam na ta siłownie juz od 2 tygodni ale nie wiem czy w dobrej kolejnosci robie cwiczenia i czy wogole dobrze je wykonuje czy znajdzie się taka która mi pomoze?? aha i dodam ze chce schudnać tylko jeszcze musze jakaś diete dobrac...a nie wiem jaką
Z chęcią pomogę . Pisz śmiało tutaj albo na gg: 4094885 . Zapraszam również do wątku "Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem" . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-07, 15:38   #128
sawyer188
Raczkowanie
 
Avatar sawyer188
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z kompa?
Wiadomości: 442
Dot.: plan ćwiczeń na siłowni....pomocy!!!:(

co powiesz na diete CKD(dużo tłuszczy mało węglowodanów ,dużo wysiłku)?
__________________
sawyer188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 16:00   #129
_marta_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 23
Dot.: plan ćwiczeń na siłowni....pomocy!!!:(

dla mnie ok tylko czy moge prosic o rozpisanie tej diety?? bo nie mam pojecia o niej
_marta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 16:02   #130
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: plan ćwiczeń na siłowni....pomocy!!!:(

Cytat:
Napisane przez sawyer188
co powiesz na diete CKD(dużo tłuszczy mało węglowodanów ,dużo wysiłku)?
raczej nie polecam, lepsza będzie zbilansowana...CKD będzie za ciężka do rystrykcyjnego przestrzegania (jak na początek)...do tego trzeba mieć sporo samozaparcia...zresztą nie wiem niech Marta zdecyduje. My możemy jedynie doradzać...co do siłownie jak chodziłam trener ustawiał mi mniej więcej. taki układ -10/20 min. kardio
-nogi
-brzuch
-ręce
-10 min. kardio
ale czy to było poprawne to nie wiem....
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 19:42   #131
_marta_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 23
Dot.: plan ćwiczeń na siłowni....pomocy!!!:(

a co mmysliscie o djecie redukcyjnej czy cos takiego?? słyszałam o tym kiedys. czy moze ktos mi rozplanowac taka diete bo sie troche naczytałam tego i kompletnie zbzikowałam na punkcie tych wszytskich tabelek i cyferek
_marta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-07, 19:45   #132
sawyer188
Raczkowanie
 
Avatar sawyer188
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z kompa?
Wiadomości: 442
Dot.: plan ćwiczeń na siłowni....pomocy!!!:(

najlepiej podaj swoją wge i btf wtedy coś ułożymy
(btf -mierzysz sobie skóre na jednym bokutzn ściskasz w dwa palce boczek i mierzysz)i wynik podstawiasz do tabeli z wyżej
__________________
sawyer188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 16:47   #133
_marta_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 23
Dot.: plan ćwiczeń na siłowni....pomocy!!!:(

to mam 171 cm wzrostu, waze 69 kg....a co do tego btf nie mam pojecia jak mam to zrobic tzn ok, zlape i co?? mierze odległosc miedzy dwoma palcami?? wiem wiem....do mnie trzeba duzymi literami aha i gdzie jest ta tabela??
_marta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 14:04   #134
nikola
Raczkowanie
 
Avatar nikola
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 158
Smile Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Czy moge prosic o rozpisanie mi treningu na redukcje?
najbardziej zależy mi na brzuchu, od tygodnia chodze na siłownię, wsyztsko jest ok , tylko prosilam trenera o rozpiske, to on powiedział że poprostu mam wszysko robic, heh ma takie podejście do dziewczyn 'cos tam sobie pomachaj' więc fajnie by bylo w następnym tygodniu już miec zaplanowany trening.

narazie to co robie na siłce jest chaotycznie, prosze o ewentualną pomoc

rozgrezewka
10 min stepperek
5 min tweesterek
na laweczce 4 serie po 20 brzuszkow
i tyle samo na przyzadzie na gorne partie brzucha
i to samo na grzbiet
pozniej lece na te wsyztskie żelazne przyżądzenia na rece i nogi tez tyle samo seri i powtorzen i na koniec rozciąganko.

Prosze o rade kogos doswiadczonego i przy okazji odswiezam wątek,
jest tu jescze ktos kto odwiedza siłke??pozdrawiam
__________________
happy yummy day
nikola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 10:25   #135
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Nikola z tego, co mi wiadomo, to samo rzeźbienie mięśni brzucha nie stanowi wielkiego wyzwania Problem polega na tym, że mięśnie te są położone pod warstwą tłuszczu, który trzeba spalić, żeby widać było naszą super kratkę

Mi trener kazał w tym celu robić duuużo ćwiczeń aerobowych. Czyli: rowerek, bieżnia, steper, biegówki (moje uubione ). Piszesz, że robisz 10min na steperku - z tego, co mówił mój instruktor, to za mało. U nas na siłowni programu na steperku nie da się nawet ustawić na mniej niż 20min - to podobno najniższy optymalny czas pracy na tym urządzeniu Sama się na tym za bardzo nie znam, polegam tylko na tym, co mówił mi instruktor - może ktoś inny się jeszcze wypowie

Poza tym trener na siłce powiedział też, że cały trening siłowy może też stać się bardziej aerobowy przez zmiejszenie wielkości obciążenia na rzecz tempa powtórzeń. Czyli: zmniejszasz sobie ciężar na maszynach, ale utrzymujesz wartkie tempo powtórzeń.

I jeszcze jedno: podobno trening należy rozpoczynać i kończyć aerobami. Ale to znowu zdanie trenera, więc może wypowie się ktoś z dłuższym stażem na siłowni niż my

Aha, i może jednak spróbuj skatować tego Twojego trenera żeby Ci pomógł. W końcu od tego tam chłopina jest. I za to mu płacą
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 13:06   #136
nikola
Raczkowanie
 
Avatar nikola
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 158
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

hm dziekuje za odpowiedz;*

na trenera nie moge liczyc, mojim areobem jest codziennie fat burning oprocz silki wiec kardio jest, chyba po tym miesiącu wykupie gdzie indziej karnecik bo jak powiedziałas trener od czegos w koncu jest]

pozdrawam

ktos jecsze mi pomoże??
__________________
happy yummy day
nikola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 12:08   #137
fitneska19zg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

ja chodze 3 razy w tygodniu " pon , sroda i piatek aby miesnie pomiedzy tymi dniami sie troche zregenrowaly, zaczynam od 5 minut na bierzni , rozgrzewa nogi, pamietaj ze nie mozna zaczac od razu cwiczyc na urzadzeniach bez wczesniejszej rozgrzewki, zaczynam zawsze od biezni aby rozgrzac nogi , 5 minut wystarczy pozniej siadam i rozciagam nogi , jesli tego nie zrobisz i usiadziesz od razu do urzadzenia twoj organizm wezmie to jako rozgrzewke a nie cwiczenia i wszystko na marne, najpierw robie wewnetrze miesnie nog, 5 seri po 15 powtorzen, zasada jest taka ze obciazenie musisz sobie uregulowac tak aby zrobic min 12 powtorzen a max 15 , zrobisz to sposobem probich bledow, ja zaczynajac cwiczyc zaczynalam od 3 kg na wewnetrza strone ud i z tego co liczylam wychodzilo max 15 , przy 10 nogi juz odmawialy posluszenstwa i bolaly i to oznaka ze nadchodzi kryzys miesniowy i wtedy wlasnie trzeba sie zmusic do tych jeszcze 2- 5 powtorzen. nastepnie robi cwiczenie na zewnetrzne miesnie nog tez wszystko po 5 seri i 15 powtorzen, nastepnie brzuszki z obciazeniem 4 kg tez 5 serii po 15 pow.na klatke aby im dac w kosc, pozniej motylki 5 serii po 15 powtorzen , i ramiona ale to juz 3 serie po 12 pow, i to wszystko zajmuje mi ok godziny i 20 minut, nei trzeba wcale cwiczyc 2 godzin aby miec super rezultaty , wystarczy godzina porzadnego wysilku, ale pamietaj ze musisz sie porzadnie spocic , jak sie nie spocisz cwiczenia ida na marne. i jeszcze jedno o czym wiele osob zapomina i robi sobie cwiczenia od niechcenia i jak najszybciej, cwiczenia trzeba robic powoli tak zeby miesnie bolaly przy kazdym ruchu, jak bedziesz robila szybko nic ci to nie da , ja tak robilam na poczatku jak zaczelam chodzic i sie dziwilam dlaczego efektow nie ma , porozmawialam z trenerem i powiedzial jasno ze nie mozna robic nic szybko.
czyli tak w skrocie

' wszystkie cwiczenia po 5 seri i min 12 powtorzen , max 15
' wolne tempo
' przytrzymywanie przez chwile ciala w momencie najwiekszego napiecia miesni
' pij duzo wody
' nie rob zamaszystych ruchow

zycze powodzenia
fitneska19zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 12:25   #138
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

ile sekund odpoczywasz pomiedzy seriami???
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 14:01   #139
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

a ja zupełnie inaczej 10x3 lub 3x10 lub 5x5
duże cięzary
i wolne ciężara a nie maszyny
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-14, 14:18   #140
fitneska19zg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez Agaimka
ile sekund odpoczywasz pomiedzy seriami???
jesli do mnie te pytanie to : jakies 10sekund
fitneska19zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 14:20   #141
fitneska19zg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez pingwin2
a ja zupełnie inaczej 10x3 lub 3x10 lub 5x5
duże cięzary
i wolne ciężara a nie maszyny

ale ja tez mam ciezkie ciezary , na nogi biore 6 kg a np na plecy 5 wiec to chyba nie jest malo, ale ja jestem jak by to powiedziec "pracocholiczka na silowni" i lubie sie katowac
fitneska19zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 14:28   #142
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez fitneska19zg
ale ja tez mam ciezkie ciezary , na nogi biore 6 kg a np na plecy 5 wiec to chyba nie jest malo, ale ja jestem jak by to powiedziec "pracocholiczka na silowni" i lubie sie katowac
6 kg, ale na maszynie tak? Bo mniej więcej tyle waży sama sztanga

Pingwin o jak dużych cieżarach mówisz? Pewnie wieeelkich
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 14:43   #143
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez suzana
6 kg, ale na maszynie tak? Bo mniej więcej tyle waży sama sztanga

Pingwin o jak dużych cieżarach mówisz? Pewnie wieeelkich
a tak do 110 na nogi na suwnicy
60-70 przysiad ze sztangą ( zależy ile serii)
biceps młotkowy 12
klatka 40 czsem 50
plecy i martwy tak jak przysiad

jak na babę duże, ale tak naprawdę śmiesznie małe

cały problem polega na tym, że po mnie nie widać niestety tych ciężarów - jak napnę mięśnie to ok ( biceps z 27 na 32) ale tak na codzień to raczej takie chuchro jestem

zaczynam jesienią masę na low-carb może się w końcu dopakuję
a teraz też mam trening masowy z 2 powodów - ochrona mięśni na redukcji oraz brak czasu i mniej treningów 2 max 3

podziwiam Cię Suzano za tą masówkę i kretkę
to tak rzadkie u kobiet
ale efekt cudny

a

sztanga olimpijska gryf 20kg
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 14:51   #144
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez pingwin2
a tak do 110 na nogi na suwnicy
60-70 przysiad ze sztangą ( zależy ile serii)
biceps młotkowy 12
klatka 40 czsem 50
plecy i martwy tak jak przysiad

jak na babę duże, ale tak naprawdę śmiesznie małe

cały problem polega na tym, że po mnie nie widać niestety tych ciężarów - jak napnę mięśnie to ok ( biceps z 27 na 32) ale tak na codzień to raczej takie chuchro jestem

zaczynam jesienią masę na low-carb może się w końcu dopakuję
a teraz też mam trening masowy z 2 powodów - ochrona mięśni na redukcji oraz brak czasu i mniej treningów 2 max 3

podziwiam Cię Suzano za tą masówkę i kretkę
to tak rzadkie u kobiet
ale efekt cudny

a

sztanga olimpijska gryf 20kg
Tak myślałam, że bierzesz dużo -tzn. w moim mniemaniu dużo Jak Ty jesteś chuchrem to ja w takim razie jestem komarem W napiętym bicepsie mam 26 cm Pocieszam się tym, że było mniej

Tak się zastanawiam, by obkupić się na jesień i poeksperymentować, ale nie wiem, czy będzie na to czas. A tak bym chciała

A taka "mała" sztanga to jak się nazywa?
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 14:56   #145
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez suzana
Tak myślałam, że bierzesz dużo -tzn. w moim mniemaniu dużo Jak Ty jesteś chuchrem to ja w takim razie jestem komarem W napiętym bicepsie mam 26 cm Pocieszam się tym, że było mniej

Tak się zastanawiam, by obkupić się na jesień i poeksperymentować, ale nie wiem, czy będzie na to czas. A tak bym chciała

A taka "mała" sztanga to jak się nazywa?
tan mniejszy gryf 10 kg nie ma nazwy
a jest jeszcze sztanga łamana

co chcesz kupić ja brałam kilka antykatabolików tj. prawie wszystkie i raz testowo spalacz
służę radą jeśli chcesz
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 18:39   #146
fitneska19zg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez suzana
6 kg, ale na maszynie tak? Bo mniej więcej tyle waży sama sztanga

Pingwin o jak dużych cieżarach mówisz? Pewnie wieeelkich


tak na maszynach, nie uzywam ciezarow <tzn -sztang> ale z czasem przerzuce sie i na to
fitneska19zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 19:18   #147
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Question Miesiąc na siłowni - POMÓŻCIE! :)

Hej

Nigdy w życiu nie byłam na siłowni. Ale postanowiłam się przełamać I wykupię sobie karnet na sierpień. Na 12 wejść. Czyli wychodzą 3 razy w tygodniu
Czy jeśli będę chodziła: poniedziałek, środa, piątek (lub wtorek, czwartek, sobota) to będzie OK?

Mam prośbę. Mogłybyście mi napisać, co tam "powinnam" robić? Bo ja nawet się na sprzęcie nie znam. W OGÓLE .

Chcę spalić tłuszczyk z nóg i pupy i wzmocnić tam mięśnie. Szczególnie mięsnie pupska i wewnętrznej strony ud.

Poza tym chciałabym wyrzeźbić odrobinkę brzuch [chociaż z nim i tak nie jest źle ] i rozwinąć moje wątłe łapki :[ Mieć więcej "siły w rękach" :P bo póki co, są one tak słabe, że aż wstyd. I mam też b. słabe... plecy, ale nie wiem, czy nad tym można popracować ...

Doradźcie coś, proszę

PS. Mam 16 lat Iii nie chciałabym żeby moja waga spadła. Może nawet wzrosnąć - nie obrażę się [w końcu mięśnie ważą ] ...
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 19:25   #148
mrosh
Raczkowanie
 
Avatar mrosh
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 197
Dot.: Miesiąc na siłowni - POMÓŻCIE! :)

na pupę i uda polecam stepper, od którego ślicznie się wymodelują (tylko chodź całymi stopami). Z ramionami też miałam dylemat, więc najzwyczajniej w świecie poszłam do instruktora i powiedziałam mu o co mi chodzi, a on mi pokazał caaaaałą serię ćwiczeń na wszelakich przyrządach.
W ogóle niczego się nie wstydź Ja mam 15 lat i jestem najmłodsza w calym fitness clubie, a wiadomo, że do dzieciaków to inaczej ludzie gadają Dlatego też nie wstydziłam się o nic pytać, w końcu jestem jeszcze MAŁA i mogę nie wiedzieć !
mrosh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 19:26   #149
mrosh
Raczkowanie
 
Avatar mrosh
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 197
Dot.: Miesiąc na siłowni - POMÓŻCIE! :)

a do brzuszków są ławeczki =)
mrosh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 21:18   #150
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: Miesiąc na siłowni - POMÓŻCIE! :)

A czy 3 razy w tygodniu będzie OK? I czy po miesiącu zauważę jakieś rezultaty?

No i co z plecami? Chcę mieć ładne plecy, wyrzeźbione, a nie takie "płaskie" i kościste
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.