Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Pokaż wyniki sondy: Boisz się,że jak osiągniesz wymarzoną wagę,to zajdziesz w ciąże i znów walka z kg?
Tak 28 51,85%
Nie 5 9,26%
nie myślałam o tym 21 38,89%
Głosujący: 54. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-14, 18:49   #2431
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

Cytat:
Napisane przez anecia120 Pokaż wiadomość
dwa jaja i ogór? to faktycznie trening był
zabiło mnie to

miiilenka, ja dziś oglądam 'mumia powraca' po raz enty ale lubie te klimaty
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 18:54   #2432
Camila1983
Zadomowienie
 
Avatar Camila1983
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Staruszek Świat
Wiadomości: 1 690
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

Cytat:
Napisane przez anecia120 Pokaż wiadomość
nie jest strasznie masz racje. ja głodna nie chodzę choc z racji pracy czasem jem zbyt pózno. a jakie plany po diecie? nie przytyć znow napewno.wiec w moim przypadku żadnych wiecej dzieci.a tak serio to nowa garderoba i zdrowsze serce

Anecia, Ty też się pochwal od czasu do czasu jadłospisem, nie bądź taka
Potrzebuję inspiracji na dania, gdzie możliwe jest w miarę dokładne oszacowanie liczby kalorii
__________________
"Ten moment gdy oczy w jego stronę zwrócone
z podziwem patrzą one gdy on grzeje oponę,
jeszcze chwila i stanie się to co zwykle
puści sprzęgło, ruszy i na horyzoncie zniknie..."
Camila1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 18:57   #2433
anecia120
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ŁÓDZ
Wiadomości: 155
GG do anecia120
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

jak zawsze w tv jakieś badziewia ja już sie odzwyczaiłam.... jak patrze za okno to myśle jak na tym moim rowerku do pracy pojade

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Camila1983 Pokaż wiadomość
Anecia, Ty też się pochwal od czasu do czasu jadłospisem, nie bądź taka
Potrzebuję inspiracji na dania, gdzie możliwe jest w miarę dokładne oszacowanie liczby kalorii
ja dziś na obiad schab z pieca brokól i marchew gotowana mała porcja sos czosnkowy danie z przepisu porcja 320 kcal
__________________
początek 9999999999999999999999999 7
cel 70
już wiosna przylazła, śpiew ptasi się niesie
spłukajmy kilosy na zawsze w sedesie
anecia120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 19:00   #2434
mooniisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 65
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

Ja po zakończeniu 1000 kcal planuję na stałe wprowadzić do swojego życia MŻ :d
mooniisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 19:02   #2435
anusia10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 203
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

Zjadłam pół godziny temu banana, był dojrzały i wiecie co- jest mi za słodko, jeszcze czuję w ustach ten smak a wypiłam już szklankę wody po nim, czyżby już odzwyczajałam się od słodkiego

tylko bez skojarzeń z tym bananem

witam nową chudzinkę, a tak a pro po regulamin czytałaś?
__________________
jest 80,6
będzie 65
anusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 19:07   #2436
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

Melduje, ze wrocilam z imprezki. Do wiadomosci MCh: obylo sie bez grzeszkow!!! Zjadlam porcje salatki brokulowej, 1 plasterek kielbasy (takiej domowej) wypilam 1 drinka z coca-cola light i tyle!!! Rano na sniadanie wszamalam marchew, na obiad filet z kurczaka z pieczarkami pieczony bez tluszczu, wiec sadze, ze przez caly dzien nie przekroczylam 1000 kcal !!! Nie wiem, jak Wy, ale ja nawet jak zdarzy mi sie wypic drinka, to wliczam go do kcal pochlonietych przez caly dzien i jesli nie przekrocze "limitu" to nie zamartwiam sie tym jakos szczegolnie, tym bardziej, ze nie pije alkoholu czesto.
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 19:10   #2437
Milenkar20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Daleka
Wiadomości: 115
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

Hej dziewczyny . Nie było mnie przez tydzień .
Nie myślcie ze was zostawiłam .
Z dietom dobrze .
Tyle napisałyście że dopiero jutro będę miała czas to nadrobię
cały tydzień była u mnie teściowa , i miałam mnóstwo roboty .
Remontowałam pokój . I nie miałam nawet siły jeszcze wchodzić na kąpa .

Buziaki dla wszystkich
Milenkar20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 19:10   #2438
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

Monis, witam!!! Nie ma co!!! Ja to jednak goscinna jestem. A tak na marginesie-czytalas nasz "forumowy" regulamin???
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 19:19   #2439
mysiunia85g
Zadomowienie
 
Avatar mysiunia85g
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

Camila ja czasem korzystam z połączenia tych dwóch diet, może Ci się na coś przyda

Dieta 1000 kcal
Założenia - dieta 1000 kcal:
Dieta jest najbardziej znana i najbardziej polecana jako skuteczny sposób odchudzania. Na początku zanim na dobre zaczniesz stosować dietę najpierw przez tydzień zapisuj wszystko co zjadasz, każdy posiłek i przekąskę. W diecie tej zaleca się zmniejszenie ilości produktów zawierających tzw. "puste kalorie" i "bomb kalorycznych", czyli duże ilości tłuszczu, słodycze, tłuste mięsa, wędliny i sery (szczególnie żółte), piwo, alkohol. Wszystko krój na cienkie plasterki - stwarza to pozory obfitości. Wyłącz ostre przyprawy, pobudzają apetyt. Jedz na małych talerzykach, oszukasz wzrok. Po każdym kęsie odkładaj kanapkę na talerzyk. Sięgnij po nią gdy będziesz mieć puste usta. Wypij szklankę wody przed posiłkiem. Jedz powoli i dokładnie przeżuwaj. Nie zjadaj czegoś tylko dlatego, że mogłoby się zmarnować. Usuwaj skórkę z drobiu. Śmietanę zastępuj kefirem lub jogurtem.
W przybliżeniu tak powinien wyglądać "rozpis" kaloryczny posiłków:
I śniadanie - 250 kcal,
II śniadanie - 100 kcal,
Obiad - 350 kcal,
Podwieczorek - 100 kcal,
Kolacja - 200 kcal

Przykład - dieta 1000 kcal:
I śniadanie - 250 kcal:
Do wyboru
1. Bułeczkę pełnoziarnistą posmarować łyżeczką masła lub margaryny, obłożyć 2 cienkimi plasterkami gotowanej szynki oraz kilkoma plasterkami ogórka.
2. 3 dag płatków czekoladowych zalać połową opakowania jogurtu waniliowego, wkroić mandarynkę.
3. 10 dag twarożku wymieszać z łyżeczką śmietany, skropić sokiem z cytryny i posłodzić słodzikiem. Dodać pokrojone pół pomarańczy i pół jabłka oraz 10 dag malin.
4. Kromkę ciemnego tostu posmarować łyżeczką margaryny, obłożyć liściem sałaty, plasterkiem sera żółtego lub łyżeczką serka topionego. Zjeść z kiwi i marchewką lub pomidorem, papryką.
5. Kromkę chleba z pełnego przemiału posmarować łyżeczką masła i 5 dag twarożku, położyć pomidora na kanapkę.
6. Jajko roztrzepać z łyżką wody, dodać pół pęczka posiekanego koperku lub szczypiorku, doprawić solą i pieprzem. Usmażyć na łyżeczce masła. Zjeść z kromką chleba z pełnego przemiału.
7. Małą bułeczkę przekroić i posmarować łyżeczką masła oraz 2 łyżeczkami dżemu.

II śniadanie i Podwieczorek - 100 kcal:
Do wyboru1. Kromka chleba z masłem i pomidorem.
2. Kromka chrupkiego chleba z 2 łyżeczkami twarożku i pomidorem.
3. Kromka pumpernikla z masłem i pół ogórka.
4. Filiżanka zupy pomidorowej z ryżem.
5. 100ml wywaru warzywnego z roztrzepanym jajkiem.
6. Marchewka z jabłkiem i sokiem cytrynowym.
7. 2 pomidory, 2 cebulki ze szczypiorkiem.
8. 6 cieniutkich plasterków polędwicy wieprzowej.
9. 4 cienkie plasterki mortadeli.
10. Plasterek szynki gotowanej.
11. 6 plasterków polędwicy drobiowej.
12. 10 dag serka homogenizowanego z 10 dag truskawek.
13. 10 dag sera chudego ze szczypiorkiem.
14. Szklanka maślanki z kromką chrupkiego pieczywa.
15. Mały banan.
16. Grejpfrut.
17. 2 brzoskwinie.
18. 2 jabłka.
19. 2 delicje.
20. 5 kostek czekolady.
21. 3 kulki lodów owocowych.

Obiad - 350 kcal:
Do wyboru1. Pokroić w zapałkę 10 dag piersi z kurczaka, małą zieloną lub żółtą cukinię, marchewkę i por. Mięso obsmażyć na łyżce oleju, dodać warzywa i jeszcze 5 min. dusić. Doprawić solą, pieprzem i przyprawą chińską. Posypać tymiankiem, zjeść z kromką chleba pełnoziarnistego lub dwoma małymi ziemniakami.
2. 10-15 dag piersi z kurczaka obsypać przyprawami (Prymat Kucharek, papryka, pieprz, itp.), usmażyć na łyżeczce oliwy. Ugotować 15-20 dag warzyw (kalafiora, brokuła, fasolki szparagowej, marchewki). Zjeść z 1 ziemniakiem.
3. 15 dag piersi indyka oraz 20 dag pieczarek opłukać i pokroić. Obsmażyć na łyżce oleju. Dodać 5 dag groszku oraz łyżkę chudej śmietany. Doprawić ziołami, solą i pieprzem.
4. 10 dag mielonego mięsa wyrobić z łyżką twarożku, solą i pieprzem. Uformować małe frykadelki. Oczyścić 2 strąki papryki, obrać cebulę. Warzywa drobno pokroić. Na patelni rozgrzać łyżkę oleju. Frykadelki smażyć z warzywami.
5. Szklankę ugotowanego makaronu zmieszać z sałatką z pomidora, papryki, ogórka i 2 łyżkami twarożku.
6. Szklankę kaszy gryczanej zjeść z jajkiem sadzonym na łyżeczce oleju. Wypić do tego szklankę maślanki lub kefiru.
7. Jednego sporego ziemniaka ugotować w mundurku i pokroić. Mały kawałek czerwonej papryki pokroić w kostkę. Wymieszać 1 łyżkę octu winnego, 1 łyżeczkę oliwy, sól i pieprz. Marynatą polać warzywa. 100g fileta z morszczuka, dorsza, flądry, pstrąga lub soli usmażyć na maśle lub margarynie.

Kolacja - 200 kcal:
Do wyboru
1. Sałatka z 100g chudej wędliny, 1 cykorii, 1 ogórka kiszonego, 1 kwaśnego jabłka, 100ml jogurtu naturalnego.
2. Pierogi leniwe z chudego twarogu (150g).
3. 2 kromki pieczywa chrupkiego żytniego z masłem lub margaryną i białym serem oraz surówka z cykorii, rzodkiewek i pomidora.
4. Kromka ciemnego pieczywa z 50g chudej wędliny i sałatką z papryki, cebuli i pomidora.
5. Kromka pieczywa i sałatka z pora, ogórka kiszonego, 3 łyżek groszku konserwowego.
6. Sałatka owocowa z kiwi, grejpfruta, plastra ananasa
7. Sałatka z tuńczykiem (120g tuńczyka w sosie własnym, 2 łyżki kukurydzy, 2 łyżki ugotowanego ryżu, 2 liście kapusty pekińskiej)

Dieta 1000 kcal została opracowana przez Instytut Żywności i Żywienia.
Dieta 1200 kcal

Założenia - dieta 1200 kcal:
Jak sama nazwa wskazuje dostarcza dziennie 1200 kcal (a więc poniżej dziennego zapotrzebowania). Sekret tej diety to spożywanie niedużych porcji, jedzonych pięć razy w ciągu dnia, co trzy godziny o tej samej porze, co pozwala na oszukanie głodu. Dania zawierają odpowiednią ilość pełnowartościowego białka i minerałów. Stosując dietę, można pić bez ograniczeń niegazowaną wodę mineralną, najlepiej jednak na kilka minut przed lub dwie godziny po jedzeniu (podobnie jak pozostałe napoje). Jeśli stosujemy dietę dłużej niż tydzień, w kolejnych tygodniach powinno się zastąpić posiłki mięsne rybnymi. Ryby powinny być spożywane 3-4 razy w tygodniu. Mają wiele pełnowartościowego białka oraz korzystne dla zdrowia nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3. Dieta 1200 kcal nie powinna być stosowana dłużej niż 1 miesiąc, można ją powtórzyć dopiero po 2-3 miesiącach.

Przykład - dieta 1200 kcal:
I śniadanie:
Do wyboru
1. 2 kromki razowego chleba żytniego: jedna posmarowana niskosłodzonym dżemem, druga z plasterkiem szynki drobiowej, 150 g sałatki jarzynowej z marchewką, groszkiem i odrobiną jogurtu 0% tłuszczu.
2. Szklanka mleka 0,5% tłuszczu z 3 łyżkami płatków owsianych, 2 kromki pieczywa chrupkiego z 2 plasterkami polędwicy drobiowej, 150 g surówki z pomidorów i kiszonych ogórków.
3. 2 kromki razowego chleba żytniego, 50 g tuńczyka w sosie własnym, pomidor, 150 g sałatki z kiszonych ogórków i cebuli.
4. 2 kromki pumpernikla z 40 g pasty z ziarnistego serka twarogowego i pomidora, posypanej szczypiorkiem, niepełna szklanka mleka.
5. 2 kromki chleba żytniego z niskosłodzonym dżemem truskawkowym, banan 200 g kefiru.
6. Szklanka mleka 0,5% tłuszczu z otrębami pszennymi, kromka razowego chleba żytniego z plasterkiem szynki drobiowej, pomidor.
7. Omlet na parze z 2 jajek, łyżki mąki i mleka z 2 kromkami żytniego chleba razowego 100 g sałatki z pomidora, ogórka, szczypiorku, cebuli i odrobiny oliwy z oliwek, szklanka kakao.

II śniadanie:
Do wyboru1. 20 g serka czosnkowego o zawartości do 30% tłuszczu, 5 rzodkiewek, jabłko.
2. Sałatka owocowa z kiwi, połowy banana, brzoskwini, odrobiny jogurtu naturalnego 0% tłuszczu.
3. 100 g jogurtu owocowego 1,5% tłuszczu z 2 łyżkami otrębów pszennych, 2 mandarynki.
4. Kromka chleba chrupkiego, plasterek szynki drobiowej, pół papryki czerwonej.
5. 180 g sałatki warzywnej z kapusty pekińskiej, kukurydzy i pomidora.
6. Kromka pumpernikla z 40 g ziarnistego twarożku, jabłko.
7. 150 g kefiru 0% tł. z 2 łyżkami otrąb pszennych, grejpfrut.
Obiad:
Do wyboru1. Zupa jarzynowa z fasolki szparagowej, brukselki, ziemniaków i włoszczyzny 100 g polędwicy z ruszt, 3 łyżki kaszy gryczanej na sypko, 150 g surówki z pomidora, kiszonego ogórka i cebuli, 150 g kalafiora z wody z odrobiną masła.
2. Talerz zupy ogórkowej z ziemniakami, włoszczyzną i odrobiną mleka 1,5%, tł. 100 g indyka pieczonego w folii z brzoskwinią i rodzynkami, 2 średnie ziemniaki, 200 g surówki z selerów, jabłek i marchwi.
3. Talerz barszczu czerwonego z ziemniakami 180 g gołąbków z mięsa z indyka, ryżu, kapusty i koncentratu pomidorowego, 2 ziemniaki, 200 g surówki z pomidora, cebuli i papryki czerwonej.
4. Talerz krupniku z 30 g kaszy i włoszczyzny 100 g kurczaka pieczonego w folii, 2 ziemniaki, 100 g gotowanej marchewki, 100 g surówki z cykorii z odrobiną cukru, sokiem z cytryny, natką pietruszki.
5. Talerz zupy pomidorowej z 2 łyżkami makaronu gotowaną na włoszczyźnie, zabielanej mlekiem, 100 g dorsza z rusztu z pieczarkami, 150 g ziemniaków puree, 100 g surówki z marchwi i jabłka, 100 g surówki z kapusty pekińskiej, kukurydzy i pomarańczy.
6. Talerz zupy fasolowej gotowanej na włoszczyźnie i zabielanej odrobiną mleka, 200 g cielęciny duszonej z warzywami, 50 g fasolki szparagowej, 30 g kaszy gryczanej, 200 g surówki z marchewki i jabłek.
7. Talerz zupy kalafiorowej gotowanej na włoszczyźnie, 150 g piersi kurczaka pieczonej w folii, 40 g ciemnego ryżu, 200 g sałatki z tartej marchewki, pora i odrobiny jogurtu naturalnego.
Podwieczorek:
1. Szklanka kefiru, kiwi.
2. Kromka pieczywa chrupkiego z 30 g serka ziarnistego, 4 rzodkiewki, szczypiorek.
3. Pół szklanki mleka z płatkami kukurydzianymi.
4. 100 g jabłka tartego z marchewką, pomarańcza.
5. 150 g owoców sezonowych, 100 g serka waniliowego z 3 łyżkami płatków owsianych.
6. Jogurt.
7. Szklanka soku pomarańczowego.
Kolacja:
1. 2 małe ziemniaki w mundurkach, szklanka zsiadłego mleka, 100 g surówki z porów i pomidorów, 100 g surówki z czerwonej kapusty z cebulą i odrobiną oliwy z oliwek.
2. 160 g sałatki z kaszy kuskus, 2 cienkich plastrów szynki, pomidora, cebuli, odrobiny oliwy, mandarynka.
3. 2 kromki razowego chleba ze 100 g sałatki śledziowej (gotowany ziemniak, śledź w oleju, cebula, zielony groszek, odrobina jogurtu).
4. 150 g galaretki z kurczaka, 2 kromki razowego chleba żytniego, kiwi.
5. 200 g ryżu zapiekanego z warzywami, żółtym serem i groszkiem konserwowym.
6. 200 g ryby po grecku z warzywami, 2 kromki chleba chrupkiego, jabłko.
7. Kromka chleba grahama z 80 g dorsza wędzonego,170g sałatki z kiszonego ogórka, cebuli i odrobiny oliwy z oliwek.



A tak poza tym czy wy wiecie, że od wczorajszego popołudnia naprodukowałyście 3 strony? już wszystko przeczytałam, ale jakoś nie starczy mi już siły na odpisywanie wszystkim
Wczoraj po posprzątaniu części mieszkania, zajęłam się sobą, depilacja, peeling kawowy, wsmarowanie balsamu anty celulitowego, potem ułożenie włosów i zrobienie makijażu, nawet butki na obcasie założyłam(do dzisiejszego południa stopy mnie aż bolały) i pojechaliśmy z Tż do kina, a jak kino to i popcorn i coca cola była potem pojechaliśmy do Mc`a ale nie, żadnego zestawu nie zamawialiśmy, tylko kawusię(ciekawa pora 23 godzina) i wypiliśmy ją w parku, wpatrując się w gwiazdy, potem do domciu pojechaliśmy i jeszcze gadaliśmy na temat wszystkiego, pokazywałam mu jakie ćwiczenia robię, było dużo śmiechu, a potem wiadomo co było... no i wspólna kąpiel w wannie i tak zeszło do 3 w nocy, ale pomimo tego że się nie wyspałam, bo wstałam już o 6 rano(pies domagał się wyjścia na spacer itp.) cieszę się z wczorajszego wieczora, bo już dawno tak nie było( w sumie przez różne problemy) i nawet popęd seksualny mi zaczyna wracać
Dziś nie ćwiczyłam, ale też nie nagrzeszyłam, 2 razy zrobiło mi się słabo, ale to chyba z tego niewyspania, albo przez tą głupią pogodę Idę się umyć i mykam spać, może w końcu się wyśpię
mysiunia85g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 19:20   #2440
nigdziebyc
Raczkowanie
 
Avatar nigdziebyc
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 153
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

Witam panie!

Niestety bucików sobie dziś nie kupiłam - lało cały czas i wichura była, pogody na przymierzanie brak. Ale za to kupiłam sobie 3 ładne staniki ;> [były 4, ale jeden w domu okazał się być za mały, a nazwany był pasującym rozmiarem ;/] i 4 pary bokserek ^^ Oczywiście wszystko dobrane pod kontem pokazywania temu komu trzeba tego i tamtego ;>

Dzisiaj moim grzechem była ta nowa kanapka, co reklamują z McDonald's.. Byłam z przyjaciółką na tym placu i później byłyśmy tak zmarznięte, że pojechałyśmy do jednego z centrów handlowych i wzięłyśmy po tej kanapce [to jest taka mini tortilla]. Potem wzięłyśmy jeszcze po Krushers w KFC [wiem, że nie we wszystkich miastach jest to w menu KFC, ale nam się udało akurat. To taki deser lodowy jakby, coś w stylu shake.] Nadstawiam tyłeeek..

Ostatnio coraz ciężej wytrzymać mi z odchudzaniem się.. Wiem, że mam motywację i że tego chcę.. Ale potrzebuję czegoś, co pozwoli mi wzmocnić moją słabiutką wolę

Strasznie szybko marznę.. Nie wiem, czy tylko ja tak mam, że siedząc w domu w którym jest ponad 22 stopni to telepię się strasznie..
__________________
Jest 85 -> będzie 60 - prędzej czy później, ale będzie!

nigdziebyc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 19:24   #2441
misialinana
Rozeznanie
 
Avatar misialinana
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 744
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

Hej Mooniiss, a ile masz wzrostu i ile wazysz?? przeczytaj regulamin - w podpisie u 'Pysia1711' . mam nadzieje, ze po przeczytuaniu zostaniesz z nami

No to widze, ze sporo osob jest na 1000kcal... mam nadzieje, ze tez mi sie uda... I przylaczams ie do prosby Camilli. chetnie posciagam od Was jadlospisy sasasa

Przegladalam, mamciu, dzis te cwiczenia przy nadwrezonym kregoslupie. Jak tylko wpadnie nam troszke kaski to koniecznie kupie sobie drazek do wiszenia...nawet nie pisze do podciagania, bo kto by mi uwierzyl - miesnie na ramionach mam jak piety u bociana i bede te nogi podciagac i obroty tyleczkiem. jeszcze myslalm o jakichs standardowych pajacykach na rozgrzewke - tylko szkoda mi sasiadow z dolu jutro wyprobue jeszcze nozyce na brzuchu i poszukam innych cwiczen.
Najpozniej pojutrze zdam Wam sprawozdzanie na co sie zdecydowalami jak mi idzie Narazie ruch mam w lozku zeby nie bylo, ze nie spalam tych kaloryjek

Miilenka, widze, ze juz masz kilo mniej ladnie ladnie. ja nie wchodze na wage narazie, bo nie chce sie zniechecic
Czarownica, za udana i GRZECZNA imprezke

Milenkar! kope lat!! hehe. Nono, przy remoncie sporo sie nacwiczysz

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Mysiunia, i love u! dzieki za diety!! w nagrode masz za popcorn hehehe.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez mysiunia85g Pokaż wiadomość
i nawet popęd seksualny mi zaczyna wracać
Zauwazylam u sebie to samo! mysle, ze lzejsza dietka swoje robie
__________________

We cannot discover new oceans
unless we have the courage
to lose sight of the shore...

misialinana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 19:25   #2442
mysiunia85g
Zadomowienie
 
Avatar mysiunia85g
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

Aha Misiu dziękuję, za przepisiki wysłane na email jutro do nie zajrzę i będę kombinować
mysiunia85g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 19:27   #2443
misialinana
Rozeznanie
 
Avatar misialinana
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 744
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

Cytat:
Napisane przez nigdziebyc Pokaż wiadomość
Ostatnio coraz ciężej wytrzymać mi z odchudzaniem się.. Wiem, że mam motywację i że tego chcę.. Ale potrzebuję czegoś, co pozwoli mi wzmocnić moją słabiutką wolę
hmm... ja podskoczylam sobie nago przed lustrem, zeby dodac sobie motywacji i udalo mi po tym sie dzis nie przekroczyc 1000kcal
__________________

We cannot discover new oceans
unless we have the courage
to lose sight of the shore...

misialinana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 19:33   #2444
mooniisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 65
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

Cytat:
Napisane przez misialinana Pokaż wiadomość
Hej Mooniiss, a ile masz wzrostu i ile wazysz??
mam 176 cm wzrostu i ważę ok 85 kg aż wstyd mi o tym pisac ...

mysiunia od jutra przechodzę właśnie na tą dietę, którą podałaś
mooniisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 19:37   #2445
misialinana
Rozeznanie
 
Avatar misialinana
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 744
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

Mooniiss, bez przesady, tutaj akurat nie ma co byc Ci glupio. ja jestem 4 cm nizsza od Ciebie i waze obecnie 4 kg wiecej.

A tak w ogole, zboczuszki Wy moje kochane, dzis trafilam na artykul - grubsze kobiety wstydza sie w lozku. normalnie od razu pomyslalm o nas.. bezwstydniczki heheheeh pewnie pisala to jakas szkapa, co sama sie wstydzi swoich wystajacych kosci...znaczy ości.
__________________

We cannot discover new oceans
unless we have the courage
to lose sight of the shore...


Edytowane przez misialinana
Czas edycji: 2010-03-14 o 19:39
misialinana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 19:44   #2446
mooniisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 65
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

ale trochę w tym prawdy.. ja np bardzo się krępuję i nie chodzi tylko o bliskie kontakty z chłopakiem. Ogolnie wstydze sie siebie.. przy ludziasz spuszczam głowę, a jak ktoś za mna idzie to od razu mam wrazenie ze mnie obgaduja :/ paranoja

Edytowane przez mooniisss
Czas edycji: 2010-03-14 o 19:48
mooniisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 19:52   #2447
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

A wiecie co??? Ja sie nigdy swojego meza nie krepowalam, nawet jak wazylam swego czasu grubo ponad 90 kg. A teraz, jak zaczelam sie odchudzac, to tak sie gimnastykowalam, zeby nie bylo widac brzucha (moja zmora!!!), zeby cycki sterczaly, zeby drugiego podbrodka nie bylo, etc. No masakra jakas...
A wogole Misia to zarabisty pomysl z tym skakaniem. Jutro zaczne dzien od podskokow przed lustrem. Juz widze ten moj ogromny brzuch, skaczace posladki i uda, jak balerony... To jak laseczki??? Od jutra glodowka ???
Monis, nic sie nie martw. Za pare miesiecy to my takie laski bedziemy, ze mucha nie siada. I dobrze to napisalas-to tylko Tobie "sie zdaje, ze ludzie o Tobie mowia". A ile masz lat?
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."

Edytowane przez czarownica2010
Czas edycji: 2010-03-14 o 19:56
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 19:56   #2448
mooniisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 65
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

Cytat:
Napisane przez czarownica2010 Pokaż wiadomość
jak zaczelam sie odchudzac, to tak sie gimnastykowalam, zeby nie bylo widac brzucha (moja zmora!!!), zeby cycki sterczaly, zeby drugiego podbrodka nie bylo, etc.
skąd ja to znam
mooniisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 20:01   #2449
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

Ktoras z Was oglada "Blondynke"??? Jakis slaby ten serial. I ta aktorka grajaca glowna bohaterke tez bez rewelacji...
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 20:05   #2450
anusia10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 203
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

Cytat:
Napisane przez czarownica2010 Pokaż wiadomość
Ktoras z Was oglada "Blondynke"??? Jakis slaby ten serial. I ta aktorka grajaca glowna bohaterke tez bez rewelacji...
Widziałam pierwszy odcinek, ale mnie nie wciągnął, taki sobie

Monis a skąd jesteś?
__________________
jest 80,6
będzie 65
anusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 20:11   #2451
mooniisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 65
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

okolice Olsztyna
mooniisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 20:14   #2452
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

Cytat:
Napisane przez mooniisss Pokaż wiadomość
okolice Olsztyna

ooo wreszcie ktoś z Warmii i Mazur
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 20:15   #2453
anusia10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 203
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

ale fajny region, zazdroszczę troszeczkę
__________________
jest 80,6
będzie 65
anusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 20:16   #2454
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

a Blondynke też oglądałam tylko w zeszłym tyg, jakoś mnie nie zaciekawił ten serial
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 20:22   #2455
mooniisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 65
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

Sunshine a Ty skąd ? ;>
mooniisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 20:29   #2456
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

Mrągowo
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 20:35   #2457
mooniisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 65
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

o proszę Warmia i mazury, łączmy się ! hahaah
mooniisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 20:39   #2458
misialinana
Rozeznanie
 
Avatar misialinana
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 744
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

...tez wciagam brzuch jak moge, ale sie przed Nim nie wstydze zadnego skrawka swojego ciala! chociaz marzy mi sie dzien kiedy dotre do wymarzonej wagi i nie bede musiala niczego wciagac

monis,wlasnie zdalam sobie sprawe z tego, ze byl taki okres w moim zyciu, ze bralam wsyztsko do siebie i bylam strasznie przewrazliwiona. jak ktos sie smial to myslalm,z e ze mnie, jak obgadywal tak samo.. kurcze, nawet nie wiem kiedy mi to minelo. hehe...

Czarownica - o skakaniu to pisala wczesniej Pepea.. Blondynke widzialam i to naprawde nic specjalnego! Za to polecam usta usta. widzialm 2 odcinki na vod.onet.pl
__________________

We cannot discover new oceans
unless we have the courage
to lose sight of the shore...


Edytowane przez misialinana
Czas edycji: 2010-03-14 o 20:41
misialinana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 20:42   #2459
Camila1983
Zadomowienie
 
Avatar Camila1983
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Staruszek Świat
Wiadomości: 1 690
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

mysiunia, dzięki za opis diety, napewno z niektórych rad skozystam Ja jestem z siebie strasznie dumna bo dzien minął bez grzechów Idę obejrzec jeszcze "gotowe na wszystko" i jutro z nową energią jadę do pracy.
Ja dziś dostałam drugiego kopa do odchudzania, odwiedziłam kolezankę, która tez sie odchudza, ważyła myślę tak z dobre 10 kilo więcej ode mnie, a od jakiegoś miesiaca odchudza się, ale tak solidnie, bez żadnych grzeszków. I jak ja zobaczyłam to szczena mi opadła, naprawdę jest ogromna różnica!. Zastanawiam sie czy teraz nie ważymy przypadkiem tyle samo, z tym, ze ona jest wyższa ode mnie sporo. Kurcze, muszę schudnac i koniec. Dla siebie, dla zdrowia i dla tajemniczego jegomościa poznanego w pracy
__________________
"Ten moment gdy oczy w jego stronę zwrócone
z podziwem patrzą one gdy on grzeje oponę,
jeszcze chwila i stanie się to co zwykle
puści sprzęgło, ruszy i na horyzoncie zniknie..."
Camila1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 20:45   #2460
mooniisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 65
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.I

Ja przed moi facetem tez sie nie wstydze. Nie wyobrazam sobie nawet ze mialabym sie wstydzic. skoro jest ze mna pomimo tego jaka jestem i mnie kocha to czego wiecej chciec ;d a psychika to inna sprawa. poza tym, my kobiety mamy sklonnosci do przesady czasami i nic na to nie poradzimy, taka nasza 'uroda'
mooniisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.