Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-14, 16:29   #1621
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
MSF ma mnóstwo drobinek, więc jeżeli chcesz tego efektu uniknąć wybierz CCB.
Dzięki za info - na zdjęciach nie widziałam drobinek
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 17:27   #1622
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Dzięki za info - na zdjęciach nie widziałam drobinek
Ja polecam CCB Hush ma neutralny kolor i daje bardzo naturalny efekt rozświetlenia skóry
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 19:06   #1623
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Mam pytanie do Krakusek: czy któraś z Was wymieniała kiedyś w krakowskim MACu opakowania Bac 2 Mac? Bo mam akurat tyle ile trzeba, ale to są cieniowe opakowania po zdepotowaniu, czyli bez panów .
Ciekawi mnie, czy dziewczyny w Kraku zwracają na to uwagę ??
Wiem, że kiedyś ten temat pojawiał się na tym wątku, ale każdy polski salon rządzi się innymi prawami ...
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 20:16   #1624
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Krakusek: czy któraś z Was wymieniała kiedyś w krakowskim MACu opakowania Bac 2 Mac? Bo mam akurat tyle ile trzeba, ale to są cieniowe opakowania po zdepotowaniu, czyli bez panów .
Ciekawi mnie, czy dziewczyny w Kraku zwracają na to uwagę ??
Wiem, że kiedyś ten temat pojawiał się na tym wątku, ale każdy polski salon rządzi się innymi prawami ...
Przychylam się do pytanka......bo też mam opakowania cieniu po depotowaniu i chciałam wymienić. A że jadę w przyszłą sobotę warto posiadać taką informację.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 20:17   #1625
Eien_no_otome
just here 4 the nails
 
Avatar Eien_no_otome
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 180
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

A ja polecam MSF zeby uzyskac glow!
Mam Porcelain Pink i chcialabym Soft and Gentle, delikatnie nalozony wcale nie jest brokatowy, a wyglada jakby swiatlo sie naturalnie tak miekko odbijalo od skory... super efekt, polecam!
Ale trzeba naprawde nakladac go malo!

tu na palcach - bardzo duzo produktu (zdjecie moje)
http://farm5.static.flickr.com/4063/...bb975ebbc7.jpg

BTW, od kiedy bedzie w Wwie Viva Glam??? Bo nie chce przegapic!

Edytowane przez Eien_no_otome
Czas edycji: 2010-03-14 o 20:29
Eien_no_otome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 20:29   #1626
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Krakusek: czy któraś z Was wymieniała kiedyś w krakowskim MACu opakowania Bac 2 Mac? Bo mam akurat tyle ile trzeba, ale to są cieniowe opakowania po zdepotowaniu, czyli bez panów .
Ciekawi mnie, czy dziewczyny w Kraku zwracają na to uwagę ??
Wiem, że kiedyś ten temat pojawiał się na tym wątku, ale każdy polski salon rządzi się innymi prawami ...
Strona 8 tego wątku -- dziewczyny twierdzą, że nie ma problemu jesli opakowania są bez panów . Ale wolałabym żeby to potwierdziła, któraś Krakowianka.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 21:10   #1627
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Eien_no_otome Pokaż wiadomość
A ja polecam MSF zeby uzyskac glow!
Mam Porcelain Pink i chcialabym Soft and Gentle, delikatnie nalozony wcale nie jest brokatowy, a wyglada jakby swiatlo sie naturalnie tak miekko odbijalo od skory... super efekt, polecam!
Ale trzeba naprawde nakladac go malo!

tu na palcach - bardzo duzo produktu (zdjecie moje)
http://farm5.static.flickr.com/4063/...bb975ebbc7.jpg

BTW, od kiedy bedzie w Wwie Viva Glam??? Bo nie chce przegapic!
W Arkadii od ponad tygodnia
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 06:17   #1628
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny,

przejrzałam na szybko wątek (plus dwie pozostałe części) i nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie.

A mianowicie - szukam czegoś co mogłoby robić za rozświetlacz ale nie dający drobinkowego wyglądu tylko raczej błysk, taki glow.

Zastanawiam się nad kupnem:

CCB w kolorze Hush lub Shell
albo
Mineralize Skinfinish w kolorze Soft and Gentle

co polecacie?
jeśli byś wolała coś w płynie to (powtórzę sie po raz setny ) strobe cream lub strobe liquid. Nie daje efektu drobinek tylko właśnie glow.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 08:05   #1629
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Jako soczewkowiczka używam na waterline eyelinera żelowego Clinique albo Technakohli. Pearlglide'a też bym nie użyła z powodu drobinek.

Liquidlast może się sprawdzić - nie używałam ale mam tego typu z Nouby i Givenchy i tez jak wyschną to są nie do zdarcia.

Strobe Liquid to mój kolejny produkt na wishliście Pani MACowa mnie tym ostatnio malowała mieszając z podkładem i to naprawdę coś idealnego dla mnie bo nie tylko daje efekt lekkiego rozświetlenia ale trochę rozjaśni podkład (NW15 jest dla mnie lekko za ciemny a nie mam zamiaru zmieniać na jakiś inny bo Studio Fix uwielbiam).

Czy ktoś używał może Oil Control Lotion?
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 08:31   #1630
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Do nabłyszczaczy 130 albo 188

Ładny glow: CCB shell albo hush- zależy jaki masz odcień skóry, msf moze byc, ale dotkniecie pedzlem (skunks) i delikatne pociagniecie. W razie zbyt mocnego efektu przejechanie 182 i będzie lux.

Dzisiaj w uk gaga i cyndi

W Mac Pro o Riveting jeszcze nie słyszeli, żeby był planowany, być może będzie tylko w USA. Ale pocieszam, że one często nic nie wiedzą.
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 09:06   #1631
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Jako soczewkowiczka używam na waterline eyelinera żelowego Clinique albo Technakohli. Pearlglide'a też bym nie użyła z powodu drobinek.

Strobe Liquid to mój kolejny produkt na wishliście Pani MACowa mnie tym ostatnio malowała mieszając z podkładem i to naprawdę coś idealnego dla mnie bo nie tylko daje efekt lekkiego rozświetlenia ale trochę rozjaśni podkład (NW15 jest dla mnie lekko za ciemny a nie mam zamiaru zmieniać na jakiś inny bo Studio Fix uwielbiam).

Czy ktoś używał może Oil Control Lotion?
dużo nas tu z soczewkami strobe jak już pisąłam kiedys jest wielozadaniowy i w różny sposób można go stosować
popieram pytanie o Oil Control, bo kusi mnie,ale wolałabym usłyszeć opinie ze sprawdzonego źródła

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Do nabłyszczaczy 130 albo 188

Ładny glow: CCB shell albo hush- zależy jaki masz odcień skóry, msf moze byc, ale dotkniecie pedzlem (skunks) i delikatne pociagniecie. W razie zbyt mocnego efektu przejechanie 182 i będzie lux.

Dzisiaj w uk gaga i cyndi

W Mac Pro o Riveting jeszcze nie słyszeli, żeby był planowany, być może będzie tylko w USA. Ale pocieszam, że one często nic nie wiedzą.
A hush to na puder nakładać czy od razu na podkład? bo gdzies na jakimś filmiku widziałam, że laska to palcem nakładała i nie pudrowała wcześniej, ale nie wiem, czy nie porobią sie plamy jak dam od razu na podkład
co to za obsługa, że klienci wiedzą więcej niz oni?!
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 09:14   #1632
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
W Mac Pro o Riveting jeszcze nie słyszeli, żeby był planowany, być może będzie tylko w USA. Ale pocieszam, że one często nic nie wiedzą.
info ze Spectry:
Spring / Summer 2010 Release dates:

March 2010
Spring Colour Forecast (Pink and Coral collections will be main stands and the Plum and Yellow Gold ones will be smaller secondary stands)
Tabloid Beauty
Too Fabulous
Viva Glam - will be LE/available for one year
Riveting - Selfridges and Brown Thomas ONLY

April 2010
Give me Liberty of London
Art Supplies
Prep for Colour
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 09:31   #1633
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Przypomniało mi się bo miałam wczoraj wieczorem napisać ale wizaż mi nie chodził - na Temptalii jest review pędzli Sigmy (ktoś o nich ostanio pisał) http://www.temptalia.com/sigma-makeu...-review-photos porównanie pędzli MAca i Sigmy http://www.temptalia.com/sigma-makeu...on-with-photos i tez jest na YT.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 09:34   #1634
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Jako soczewkowiczka używam na waterline eyelinera żelowego Clinique albo Technakohli. Pearlglide'a też bym nie użyła z powodu drobinek.
Wczoraj oglądałam jakiś filmik i dziewczyna nakładała na wewnętrzną stronę oka Black Russiana, ale może ma mało wrażliwe oczy?

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
co to za obsługa, że klienci wiedzą więcej niz oni?!
Kiedyś wtrąciłam coś o jakiejś limitowance, cieniu, to usłyszałam w odpowiedzi - nie wiem, ja tu wtedy nie pracowałam
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 09:40   #1635
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Ładny glow: CCB shell albo hush- zależy jaki masz odcień skóry, msf moze byc, ale dotkniecie pedzlem (skunks) i delikatne pociagniecie. W razie zbyt mocnego efektu przejechanie 182 i będzie lux.

Dzisiaj w uk gaga i cyndi
ostatnio macałam CCB taki delikatnie żółto-perłowy to chyyyba był shell, możliwe? bardzo ładny! i rzeczywiście efekt glow!
achhh Cyndi
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 09:43   #1636
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
A hush to na puder nakładać czy od razu na podkład? bo gdzies na jakimś filmiku widziałam, że laska to palcem nakładała i nie pudrowała wcześniej, ale nie wiem, czy nie porobią sie plamy jak dam od razu na podkład
co to za obsługa, że klienci wiedzą więcej niz oni?!
Nadi - CCB na płynny podłkad, a potem dopiero coś sypkiego.
Moim skromnym zdaniem warto trzymać się zasady "płynne na płynne, sypkie na sypkie" - uniknie się wtedy plam i zacieków

P.S. Ja też soczewkowa

Edytowane przez nieshya
Czas edycji: 2010-03-15 o 09:47
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 09:50   #1637
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

hello co słychać w Macowym swiecie ???

widziałem Riveting w BKK - bez obsesji, ciężka do noszenia ta kolekcja

udało mi sie kupić stary cień Velvet Moss i mieli super baze rozświetlającą ze Strobe ale chyba ja wycofuja tam bo nie mieli, dostałem tylko próbkę z niej :/

widze że gadacie o CCB - juz kiedyś pisałem dla mniej wprawnych palców CCB na podkład a pózniej puder, a jak ktoś ma wprawę to może i na pudrze CCB ładnie rozłozyć tylko trzeba wklepywać a nie trzeć

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

i widziałem już w WAW a póżniej w BKK kolekcje z Cremeshene i rózami mozajkowymi, błyszczyki piekne, róże też niezłe, ten najjaśniejszy super jako róż/cień/rozświetlacz w zależności od gustu i koloru skóry
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2010-03-15 o 09:46
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 10:00   #1638
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
hello co słychać w Macowym swiecie ???

widziałem Riveting w BKK - bez obsesji, ciężka do noszenia ta kolekcja

udało mi sie kupić stary cień Velvet Moss i mieli super baze rozświetlającą ze Strobe ale chyba ja wycofuja tam bo nie mieli, dostałem tylko próbkę z niej :/

widze że gadacie o CCB - juz kiedyś pisałem dla mniej wprawnych palców CCB na podkład a pózniej puder, a jak ktoś ma wprawę to może i na pudrze CCB ładnie rozłozyć tylko trzeba wklepywać a nie trzeć

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

i widziałem już w WAW a póżniej w BKK kolekcje z Cremeshene i rózami mozajkowymi, błyszczyki piekne, róże też niezłe, ten najjaśniejszy super jako róż/cień/rozświetlacz w zależności od gustu i koloru skóry
A co z wiosenną kolekcją? Nabyłeś coś?

I witamy w domu
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 10:13   #1639
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Wczoraj oglądałam jakiś filmik i dziewczyna nakładała na wewnętrzną stronę oka Black Russiana, ale może ma mało wrażliwe oczy?
Wiesz to nie jest kwestia wrażliwych oczu ale takie mikrouszkodzenia oka mogą powodować poważne zapalenie rogówki którego się ponoć nie czuje. Ja noszę soczewki od 10 lat i za młodu też się robiło rzeczy których nie powinno, typu przemywanie woda z kranu (!) bo się akurat płyn skończył i nic mi się nie stało co nie znaczy że można tak robic

Cytat:
Kiedyś wtrąciłam coś o jakiejś limitowance, cieniu, to usłyszałam w odpowiedzi - nie wiem, ja tu wtedy nie pracowałam
Dla mnie powiedzenie czegoś takiego jest bardzo na plus bo rozumiem że akurat czegoś można nie wiedzieć i zupełnie mi nie przeszkadza jak ktoś mówi "nie wiem, zapytam się, dowiem się i oddzwonię" itp. ale nienawidzę jak ktoś mi "wciska kit" i próbuje udawać że wie.

Tyle OT

Kamilu miło Cie tutaj znowu widzieć Nie strasz że Strobe Liquid jest wycofywany bo dopiero co ten produkt odkryłam We Wro widziałam że "parę" sztuk mają.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 10:18   #1640
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Czy ktoś używał może Oil Control Lotion?
Oil control lotion REWELACJA!!! Przy mojej buzi, która nie toleruje matujących kremów, bo przetłuszcza się jeszcze bardziej. OCL zdaje egzamin makijaż trzyma się nawet w upalne letnie dni. U mnie nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek, co niestety nawet w przypadku fluidu matującego Clarinsa ma miejsce. Ale starym zwyczajem ,weź próbkę i testuj. Ja w każdym razie gorąco polecam!!!
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 10:21   #1641
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
A co z wiosenną kolekcją? Nabyłeś coś?

I witamy w domu
set pigmentów fioletowych nice i brow set z AA AS AR.
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 10:22   #1642
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Krakusek: czy któraś z Was wymieniała kiedyś w krakowskim MACu opakowania Bac 2 Mac? Bo mam akurat tyle ile trzeba, ale to są cieniowe opakowania po zdepotowaniu, czyli bez panów .
Ciekawi mnie, czy dziewczyny w Kraku zwracają na to uwagę ??
Wiem, że kiedyś ten temat pojawiał się na tym wątku, ale każdy polski salon rządzi się innymi prawami ...
Krakowianki bez problemu wymienią pojemniki bez panów w środku!!!
Dzwoniłam przed chwilą i taką uzyskałam odpowiedź.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 10:24   #1643
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
hello co słychać w Macowym swiecie ???

widziałem Riveting w BKK - bez obsesji, ciężka do noszenia ta kolekcja

udało mi sie kupić stary cień Velvet Moss i mieli super baze rozświetlającą ze Strobe ale chyba ja wycofuja tam bo nie mieli, dostałem tylko próbkę z niej :/

widze że gadacie o CCB - juz kiedyś pisałem dla mniej wprawnych palców CCB na podkład a pózniej puder, a jak ktoś ma wprawę to może i na pudrze CCB ładnie rozłozyć tylko trzeba wklepywać a nie trzeć

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

i widziałem już w WAW a póżniej w BKK kolekcje z Cremeshene i rózami mozajkowymi, błyszczyki piekne, róże też niezłe, ten najjaśniejszy super jako róż/cień/rozświetlacz w zależności od gustu i koloru skóry
Witamy w domu

A co do CCB zgadzam się, że wklepana na puder daje świetne efekty, tylko w ten sposób jej używam palm ani zacieków nie widzę a przypudrowana wiele traci moim zdaniem

Storbe wycofują

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
set pigmentów fioletowych nice i brow set z AA AS AR.
I jak widzą Ci się te pigmenty?
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 10:25   #1644
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Kamilu miło Cie tutaj znowu widzieć Nie strasz że Strobe Liquid jest wycofywany bo dopiero co ten produkt odkryłam We Wro widziałam że "parę" sztuk mają.
nie Strobe Liquide, oni mieli coś takiego w małych tubkach chyba 30ml, jakby rozswietlająca baza z lini Strobe, w dwóch kolorach chyba lekko różowy i morelowy - nigdy tego nie widziałem w Europie

mieli też tonery do twaryz lila, róż i żółty - w opakowaniach 30ml airless, tez pierwszy raz widziałem na oczy - ale mówili że to też wycofują
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2010-03-15 o 10:26
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 10:29   #1645
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Wiesz to nie jest kwestia wrażliwych oczu ale takie mikrouszkodzenia oka mogą powodować poważne zapalenie rogówki którego się ponoć nie czuje. Ja noszę soczewki od 10 lat i za młodu też się robiło rzeczy których nie powinno, typu przemywanie woda z kranu (!) bo się akurat płyn skończył i nic mi się nie stało co nie znaczy że można tak robic

Dla mnie powiedzenie czegoś takiego jest bardzo na plus bo rozumiem że akurat czegoś można nie wiedzieć i zupełnie mi nie przeszkadza jak ktoś mówi "nie wiem, zapytam się, dowiem się i oddzwonię" itp. ale nienawidzę jak ktoś mi "wciska kit" i próbuje udawać że wie.

Tyle OT

Kamilu miło Cie tutaj znowu widzieć Nie strasz że Strobe Liquid jest wycofywany bo dopiero co ten produkt odkryłam We Wro widziałam że "parę" sztuk mają.
To fakt podpisuję się obiema rękoma pod tym!

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ostatnio macałam CCB taki delikatnie żółto-perłowy to chyyyba był shell, możliwe? bardzo ładny! i rzeczywiście efekt glow!
achhh Cyndi
Tak Cyndi Natalia w sumie mnie namówiła jak byłąm w MACu.
Dla mnie jest kolorem bardzo zbliżona do szminki Strawbaby z Fafi tylko bez tych błyszczących drobin

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
nie Strobe Liquide, oni mieli coś takiego w małych tubkach chyba 30ml, jakby rozswietlająca baza z lini Strobe, w dwóch kolorach chyba lekko różowy i morelowy - nigdy tego nie widziałem w Europie

mieli też tonery do twaryz lila, róż i żółty - w opakowaniach 30ml airless, tez pierwszy raz widziałem na oczy - ale mówili że to też wycofują
Aha to jest całkiem inny produkt, nie znam
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 10:30   #1646
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Oil control lotion REWELACJA!!! Przy mojej buzi, która nie toleruje matujących kremów, bo przetłuszcza się jeszcze bardziej. OCL zdaje egzamin makijaż trzyma się nawet w upalne letnie dni. U mnie nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek, co niestety nawet w przypadku fluidu matującego Clarinsa ma miejsce. Ale starym zwyczajem ,weź próbkę i testuj. Ja w każdym razie gorąco polecam!!!
O to fajnie - wypróbuję A miałaś może P+P Skin Refined Zone?

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
nie Strobe Liquide, oni mieli coś takiego w małych tubkach chyba 30ml, jakby rozswietlająca baza z lini Strobe, w dwóch kolorach chyba lekko różowy i morelowy - nigdy tego nie widziałem w Europie

mieli też tonery do twaryz lila, róż i żółty - w opakowaniach 30ml airless, tez pierwszy raz widziałem na oczy - ale mówili że to też wycofują
A to ok
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 10:36   #1647
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Aha to jest całkiem inny produkt, nie znam
no ja tez nieznałem, a daje fajny efekt bo nie wchodzi tak w chłodny róz jak strobe Liquide - ale nie kupiłem bo nie było

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Witamy w domu

A co do CCB zgadzam się, że wklepana na puder daje świetne efekty, tylko w ten sposób jej używam palm ani zacieków nie widzę a przypudrowana wiele traci moim zdaniem

Storbe wycofują

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------


I jak widzą Ci się te pigmenty?
podoba mi się bardzo ciemny fiolet i jasny cieplejszy róz są super, pozostałe dwa mniej

zastanawia mnie tylko dlaczego mają sól w składzie
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 10:38   #1648
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
no ja tez nieznałem, a daje fajny efekt bo nie wchodzi tak w chłodny róz jak strobe Liquide - ale nie kupiłem bo nie było

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------



podoba mi się bardzo ciemny fiolet i jasny cieplejszy róz są super, pozostałe dwa mniej

zastanawia mnie tylko dlaczego mają sól w składzie
To by było dla mnie jak znalazł! skoro nie ma chłodnych tonów

Ale jak to sól w składzie mi też najbardziej spodobał się najciemniejszy fiolet ale jeszcze czekam na moje pigmacze więc nie miałam możliwości potestowania.
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 10:42   #1649
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
To by było dla mnie jak znalazł! skoro nie ma chłodnych tonów

Ale jak to sól w składzie mi też najbardziej spodobał się najciemniejszy fiolet ale jeszcze czekam na moje pigmacze więc nie miałam możliwości potestowania.
no ciemny fiolet boski na 4 miejscu (albo 3 czy 5 coś koło tego) w składzie mają Sodium Chloride czyli zwykłą sól
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 10:45   #1650
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
O to fajnie - wypróbuję A miałaś może P+P Skin Refined Zone?
Nie miałam przyjemności używać. Ale to chyba była limitowanka???
A ja do MACA ma trochę daleko, także robię nalot raz na kwartał
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.