Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-17, 15:15   #1561
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

no bo zależy.
dermatolog nie jest jasnowidzem i nie przewidzi, jak zareagujesz..
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 21:14   #1562
beatrise
Raczkowanie
 
Avatar beatrise
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 260
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
no bo zależy.
dermatolog nie jest jasnowidzem i nie przewidzi, jak zareagujesz..
wiem wiem
Cierpliwość popłaca, ale większość z nas chciałaby pewnie by efekty leczenia były jak najszybciej
__________________
Łódź - 23.05.2013r - Allergan Natrelle 340
beatrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 21:41   #1563
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

oj, chciałoby się no ale nic to, trzeba czekać. potem będzie jeszcze większa radość z efektów, kiedy wreszcie będzie można się bez skrępowania pokazać bez makijażu po takim czasie załamania i ciągłego zakrywania trądziku...
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 07:52   #1564
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Dokładnie Pokazać się bez makijażu- marzenie..
__________________
Wymienię:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360376

metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 08:03   #1565
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
oj, chciałoby się no ale nic to, trzeba czekać. potem będzie jeszcze większa radość z efektów, kiedy wreszcie będzie można się bez skrępowania pokazać bez makijażu po takim czasie załamania i ciągłego zakrywania trądziku...
Ja juz być może wcześniej o tym wspominałam, ale tetralysal dał mi nowe życie. Życie bez trądziku jest całkiem inne. Trzymam za Was kciuki dziewczyny i za efekty takie jak u mnie .

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Bardzo ci dziękuję za wyczerpującą odpowiedź
Wątrobę mam zdrową, to przezorność. Ogólnie unikam łykania jakichkolwiek tabletek poza antykoncepcją. Co do dawki to 2 razy po 150 mg.
Dostałam też Epiduo i na niego się zdecyduję, robiony spirytus i Dalacin ( ale tu cena mnie odstraszyła więc rezygnuję, wogóle kupe kasy trzeba wydać na taką kurację..nie widziałam, że takie są koszty, trądzik pojawił się u mnie dopiero teraz w wieku 21 lat, tylko w jednym miejscu, ale chce się tego pozbyć ).
Zatem narazie tylko maści i zobaczymy co dalej.
Dzięki za rady i gratuluję rezultatów
To spróbuj najpierw tych maści. Mam nadzieję, że pomogą. Jeżeli będziesz musiała jednak zacząć brać tetralysal to uważam, że nie masz się czego bać, nie ma co z góry zakładać najgorszego.
Powodzenie życzę i ślicznej buźki.

A co do kasy, to jak się zaczyna walkę z trądzikiem to zwykle trzeba ją doprowadzić już do końca, a wiadomo, że często trwa ona bardzo długo, ale efekty są bezcenne.
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass



gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 10:40   #1566
dasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 32
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

witam was, mam pytanko. Kilka dni temu rozpoczęłam ponowne leczenie mojego trądziku, mam prawie cała twarz w małych zaskórnikach i od czasu do czasu pojawiają sie większe grudki. Dermatolog przepisał mi tetralysal, acknemycin maść i płyn, epiduo i 2 leki robione na recepte . Mam dokładnie rozpisane czego używać na dzień czego na noc ale chciałabym posmarować teraz dodatkowo krostę ktora czuje ze mi sie "buduje" aby zapobiec jej dalszemu rozwijaniu sie ale nie wiem który ze specyfików będzie do tego odpowiedni. Dodam ze rano posmarowałam twarz płynem aknemycin . a może lepiej zostawić w spokoju i czekac do wieczora? bardzo boje sie poparzenia i wysuszenia a Tych leków jeszcze nie znam.. bardzo proszę o pomoc!
dasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 13:12   #1567
Hanna1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 44
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Tetralysal to najgorsze zło , naprawde ! stosowałam 3 lata, znaczy 2 - 3 miesiace w jedyn roku i odstawiałam . Skóra elegancja Francja ale po mies dwóch znow to samo , wysyp. Bardzo szkodzą wątrobie ...Jesli już sie decydujecie to nie najwiekszą dawke, no i gdy skora nie ma już krost, szybko do kosmetyczki na mikrodermabrazje i kwasy . Inaczej nie będziecie miały ładnej buźki , ja męcze sie 6 lat, byłam na oczyszczaniu , mikro i dziś kwasy , bez żadnych tabletek moja skora ma juz tylko blizny. A skore miałam straszną. Tylko kwestia znalezienia dobrej kosmetyczki ktora potraktuje ten problem indywidualnie. Pozdrawiam kochane
Hanna1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 06:32   #1568
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Moją bolączką natomiast jest trądzik ale.. na plecach i dekolcie
twarz mam ok,czasem coś wyskoczy ale bez tragedii (chociaż dobrze by było gdyby nawet takie niespodzianki nie występowały ) ale plecy,dekolt,czasem szyja a nawet małe krostki na brzuchu..masakra! mazanie się maściami w tych miejscach jest niewygodne i mało skuteczne,gdyż na miejscu tego,co zniknęło-pojawia się kolejne dlatego tez pomyślałam,że może tetralysal by pomógł..?
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 07:32   #1569
Hanna1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 44
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

hmm nie wiem wlasnie jak w przypadku pleców ale powiem Ci że ja tez mam krostki na plecach, nie jest ich tak dużo ale są . I wiem że jak przyjdzie lato i opale to , wtedy mi zniknie....ale przeszkadza jednak ja uraz mam do tetralysalu i wiecej nie będe brała. Jeśli pomoze to tylko na troche bo po nim zawsze wysypuje...nie ryzykuj .
Hanna1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 09:07   #1570
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

hanna, ale to, że tobie nie pomógł, nie oznacza, że lek jest od razu zły i najlepiej go wycofać z rynku, bo tylko szkodzi..
nie odradzaj każdemu na forum, żeby nie brał, bo tobie nie podpasował. mi np. on bardzo pomógł, gorzka prawda pisze, że podarował jej nowe życie i znajdzie się na pewno więcej osób (i na tym forum też się wypowiadały takie), którym terapia Tetralysalem przyniosła oczekiwany efekt.
jak cos to pisz, ze TOBIE sie on nie podobal, ze CIEBIE wysypalo, ze TY juz nie bedziesz go nigdy brac. ale nie odradzaj nikomu kuracji.
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 10:05   #1571
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Wiem,że są zwolennicy jak i przeciwnicy tej kuracji,ale ja męczę się z tym paskudztwem od ładnych paru lat,dlatego też wolę spróbować tylko czy zadziała to także na plecy i dekolt..? bo na tym zależałoby mi najbardziej niedługo wybiorę się do dermatologa i domyślam się niestety,że może mi on zaproponować kolejną "cudowną maść", a ja chcę już polecieć z grubej rury i spróbować tetralysalu tylko czy wypada powiedzieć "słuchaj no przepisz mi to co ja chcę?"
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 11:26   #1572
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Hanna1991 Tetralysal jednym pomaga innym nie. Tak jest z większością leków na trądzik, a to dlatego że powodów wywołujących trądzik jest bardzo wiele. Najlepiej będzie jak w takiej sytuacji, gdy walka z trądzikiem w twoim przypadku nie przynosi żadnych efektów, poszukasz najpierw właśnie tych przyczyn.

crawik15 mi pomógł tez na plecy i na dekolt. Pierwszy raz od wielu lat w zeszłe wakacje nosiłam bluzeczki na ramiączkach
A co do wizyty u lekarza, to zapytaj dermy ,,a co pani myśli o tetralysalu, może by mi pomógł..." Jeśli się nie zgodzi to powiedz, że mimo wszystko chciałabyś spróbować.
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass



gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 23:42   #1573
Dariaa
Raczkowanie
 
Avatar Dariaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 30
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez gorzka prawda Pokaż wiadomość
Hanna1991 Tetralysal jednym pomaga innym nie. Tak jest z większością leków na trądzik, a to dlatego że powodów wywołujących trądzik jest bardzo wiele. Najlepiej będzie jak w takiej sytuacji, gdy walka z trądzikiem w twoim przypadku nie przynosi żadnych efektów, poszukasz najpierw właśnie tych przyczyn.

crawik15 mi pomógł tez na plecy i na dekolt. Pierwszy raz od wielu lat w zeszłe wakacje nosiłam bluzeczki na ramiączkach
A co do wizyty u lekarza, to zapytaj dermy ,,a co pani myśli o tetralysalu, może by mi pomógł..." Jeśli się nie zgodzi to powiedz, że mimo wszystko chciałabyś spróbować.
Ja właśnie pojechałam z "grubej rury"i sama zapytałam o tetralysal, żeby mi go przepisała bo poprostu chce zadziałać od środka a nie od zewnątrz (testowanie kolejnych maści). W końcu trzeba spróbować zadziałać tak by ten pryszcz nie wyskoczył a nie posmarować jak już jest

Dermatolog bez żadnych obaw wypisała mi tetre i biore już 2 miesiąc. Od kwietnia zaczynam mniejszą dawke 150g/dzień i mam cichą nadzieje , że moja buzia się nie pogorszy. A efekty są rewelacyjne. RE WE LA CYJNE
I nie miałam żadnego wysypu Z dnia na dzień poprostu pryszcze znikały. Nadal mam mały problem z zaskórnikami ale na nie mam Locacid, który skutecznie sobie z nimi radzi! Jedynie teraz po 2 mies stosowania wyskoczyło mi pare pryszczyków przed okresem ale już znikneły Dlatego nie bójcie sie dziewczyny!!!!!
Dariaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 07:52   #1574
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez Dariaa Pokaż wiadomość
Ja właśnie pojechałam z "grubej rury"i sama zapytałam o tetralysal, żeby mi go przepisała bo poprostu chce zadziałać od środka a nie od zewnątrz (testowanie kolejnych maści). W końcu trzeba spróbować zadziałać tak by ten pryszcz nie wyskoczył a nie posmarować jak już jest

Dermatolog bez żadnych obaw wypisała mi tetre i biore już 2 miesiąc. Od kwietnia zaczynam mniejszą dawke 150g/dzień i mam cichą nadzieje , że moja buzia się nie pogorszy. A efekty są rewelacyjne. RE WE LA CYJNE
I nie miałam żadnego wysypu Z dnia na dzień poprostu pryszcze znikały. Nadal mam mały problem z zaskórnikami ale na nie mam Locacid, który skutecznie sobie z nimi radzi! Jedynie teraz po 2 mies stosowania wyskoczyło mi pare pryszczyków przed okresem ale już znikneły Dlatego nie bójcie sie dziewczyny!!!!!
dokładnie tak samo myśle-najlepiej zadziałać od środka i zrobić coś,żeby te dziadostwo już w ogóle nie wychodziło chcę ogarnąć się do wakacji dlatego też nie ma innej możliwości jak zacząć ową kurację a czy tetralysal zawsze jest przepisywany np. z differinem..?
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 08:02   #1575
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

dziewczyny moja kuracja tetra trwa prawie 2 tyg i tu zaczyna sie problem, w pt rano dostałam ostrej pokrzywki, pojechalam do szpitala tam skierowano mnie do kliniki dermatologi zeby to zobaczyli, okazało sie pokrzywka lekarz kazal tetre dalej brac ale stwierdzil, ze to nie jest odpowiedni antybiotyk dla mojego tradziku, kazal mi na tydz ostawiac leczenie zewnetrzne tznaknemycin. Pokrzywke mam na delkldzie, buzi,szyji teraz sie powieksza mam nawet na rekach, nie wiem co robic. Poszlam do farmaceutyki ona twierdzi, ze tez mam zle dobrany antybiotyk twierdzi ze unidox jest dla mnie. Mam dosc tej pokrzywki nie jest jest lepiej tylko gorzej, boje sie ze to od tetry, w dzialaniach niepozadanych jesst uwzgledniona pokrzywka. W pon ide do lekarza 1 kontaktu zobaczymy co on mi powie.
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 19:33   #1576
Moolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 114
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

U mnie Tetralysal działał zanim go nie odstawiłam. Jakiś miesiąc po zakończonej kuracji wszystko wróciło, a nawet sie pogorszyło. Nie widze sensu w ładowaniu w siebie leku, który i tak nie przynosi zadowalających efektów.
Moolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 19:48   #1577
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

jeny... ile razy można mówić?! dziewczyny, przestańcie zniechęcać innych do tego leku! to że tobie nie pomógł, że miałaś/miałeś nawrót- ok, napisz: "niestety po zakończonej terapii miałam nawrót trądziku, dlatego już nigdy więcej nie wezmę się za Tetralysal" i WYPAD!
bez żadnych tekstów, że Tetra jest beznadziejna, że nie ma sensu brać, że i tak wszyscy w końcu będziemy mieć nawrót (bo akurat tobie się nie udało, to inni też muszą się męczyć?^ ) i w ogóle to pomrzemy na raka wątroby, bo przecież antybiotyk to samo zło.
jak ktoś chce zniechęcać, to załóżcie sobie osobny wątek, usiądźcie i pobiadolcie, jak to Tetralysal wam nie pomógł i jak jesteście rozczarowani terapią + poobgadujcie nas, że jesteśmy naiwnymi lamusiami, bo wierzymy, że nam akurat ten lek zmieni nie tylko twarz, ale i życie.

dziękuję za uwagę.
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 07:04   #1578
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
jeny... ile razy można mówić?! dziewczyny, przestańcie zniechęcać innych do tego leku! to że tobie nie pomógł, że miałaś/miałeś nawrót- ok, napisz: "niestety po zakończonej terapii miałam nawrót trądziku, dlatego już nigdy więcej nie wezmę się za Tetralysal" i WYPAD!
bez żadnych tekstów, że Tetra jest beznadziejna, że nie ma sensu brać, że i tak wszyscy w końcu będziemy mieć nawrót (bo akurat tobie się nie udało, to inni też muszą się męczyć?^ ) i w ogóle to pomrzemy na raka wątroby, bo przecież antybiotyk to samo zło.
jak ktoś chce zniechęcać, to załóżcie sobie osobny wątek, usiądźcie i pobiadolcie, jak to Tetralysal wam nie pomógł i jak jesteście rozczarowani terapią + poobgadujcie nas, że jesteśmy naiwnymi lamusiami, bo wierzymy, że nam akurat ten lek zmieni nie tylko twarz, ale i życie.

dziękuję za uwagę.

Mi tetralysal pomógł, za pogorszenie cery obwiniam odstawienie tabl. antykonc. A tak jestem zadowolona z efektów.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 07:33   #1579
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Zgadzam się nie ma co zniechęcać ludzi, każdy lek na każdego działa inaczej: jednym pomoże a innym niestety nie. Ja jeszcze biorę tetrę, ale mam już ostatnie opakowanie. Boję się tylko nagłego odstawienia tetry. Myślałam, że dermatolog będzie mi go kazała odstawiać stopniowo a nie tak z dnia na dzień ALE mam nadzieję, że babka zna się na rzeczy i wie co dla mnie dobre.

A dziś wybieram się na drugi z sześciu zabiegów mikrodermabrazji.
Dziś zrobię sobie korundową.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dzionka, w końcu już WIOSNA
__________________
Wymienię:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360376

metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 14:18   #1580
Hanna1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 44
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

No moze ja troche przesadziłam że Wam odradzałam to , ale ja mam straszne przeżycia po tym i boje sie o Was..nie życze nikomu tego co mi sie pojawiło po tetra.

Pozdrawiam i powodzenia
Hanna1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 14:42   #1581
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

no ale też nie możesz pisać, żebyśmy odstawiły natychmiast ten lek.
zapewniam cię, że nie na wszystkich on działa, tak jak na ciebie. na szczęście

ja mam mikro dopiero 30 ale już teraz widzę, że plamki są malutkie, bladziutkie i właściwie za dwa zabiegi powinnam wyglądać w porządku..
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 14:18   #1582
Hanna1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 44
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

kurcze mikro miałam 2 tyg temu , nie miałam krost, kwasy w piatek miałam i teraz wydaje mi sie ze znow wyskakują ...dlaczego?
Hanna1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 15:04   #1583
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez Hanna1991 Pokaż wiadomość
kurcze mikro miałam 2 tyg temu , nie miałam krost, kwasy w piatek miałam i teraz wydaje mi sie ze znow wyskakują ...dlaczego?
Nie wiem czy w przypadku każdego kwasu tak jest, ale ja w czwartek miałam kwas pirogronowy i od 2-3 dni mam pryszcze. Kosmetyczka ostrzegała, że może być taki efekt. Skóra się oczyszcza...
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 17:58   #1584
Hanna1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 44
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

no a ja się prędzej spodziewałam po mikro wysypu , nie było nic ...tylko po tych kwasach kurcze a już sie tak cieszyłam jutro znow jade...Wiecie co , nie mam już siły
Hanna1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 20:27   #1585
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

a dlaczego po mikro miałby być wysyp?
przecież mikro to ścieranie naskórka.. tu nie ma nic oczyszczającego.
ale w sumie.. po kwasach mieć wysyp? też dziwne, chociaż zapewne możliwe.

a może używasz kosmetyków zapychających?; >
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 20:31   #1586
Hanna1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 44
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

W kwasach wydawało mi sie że wiecej nie wyskoczy, kwasy działają dwie doby i myslałam że wszytsko tam już zniknęło. Wysyp moze złe okreslenie ale dobrze nie jest
Hanna1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 06:51   #1587
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez Hanna1991 Pokaż wiadomość
W kwasach wydawało mi sie że wiecej nie wyskoczy, kwasy działają dwie doby i myslałam że wszytsko tam już zniknęło. Wysyp moze złe okreslenie ale dobrze nie jest
No u mnie też nie jest dobrze. Mam wrażenie, że wyglądam tak samo jak przed zabiegiem, a miało być przecież dużo lepiej. Mam jednak nadzieję, że to kwestia czasu i wszystko minie, żeby odsłoniła się piekna skóra...
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 11:43   #1588
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Jestem już po dwóch zabiegach mikro. Zacznę od tego, że pierwsze słyszę żeby po mikro mogły wyjść pryszcze.. Mikro ściera naskórek i jego górne warstwy i nic poza tym. Moje przebarwienia po dwóch zabiegach wydają się zdecydowanie bledsze a może to tylko złudzenie bo tak bardzo chcę żeby tak było Ja robię daiamentową i tam są 3 końcówki: delikatna, średnia i najmocniejsza. Na drugim zabiegu Pani kosmetyczka dwa razy przejechała mi po twarzy tą średnią końcówką a trzeci raz tą najmocniejszą. Czoło, nos, broda ok, ale na policzkach (tam kazałam jej najbardziej poszaleć) mam dwa wielkie otarcia naskórka. Na lewym policzku mniejsze już prawie zeszło a na prawym spore. Te otarcie już się zasuszyło i wyglądam tak jakbym gdzieś wyrżnęła i przetarła polikiem o asfalt Mam to nawilżać i nie ruszać aż całe się złuszczy. Można to zakryś podkładem więc nie jest źle. Grunt by działało. Kosmetyczka mówiła mi że największe efekty przynosi mikro kiedy aż krewkę widać gdzieniegdzie tzn że zabieg mocno i dobrze działa i że złuszczy się naskórek. No u mnie obyło się bez krwi ale narazie mam takie jakby zadrapanie na polikach. Przede mną jeszcze 4 zabiegi, tym razem chyba zrobię korundową- może też mi będzie służyć. W diamentowej już raczej nie skusze się na te trzecią najmocniejszą końcówkę za dużo zachodu z tym i muszę chodzić do pracy a nie siedzieć w domu i czekać aż się buźka zagoi. Po pierwszym zabiegu skóra łuszczyła się tylko przez jeden dzień i to jestem w stanie wytrzymać. A teraz po drugim zabiegu będzie to trwało z pewnością dłużnej a wszytko przez te najmocniejszą końcówkę. No ale może będą efekty ... czas pokaże. Do usłyszenia papa/

p.s.- TETRALYSAL- ostatnie opakowanie, biorę co dwa dni- syfków brak..oby tak dalej
__________________
Wymienię:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360376

metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 12:37   #1589
olivvuska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 685
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Po 2 tygodniach stosowania, na razie nie widzę żadnych efektów. Może i nie wychodzi dużo nowych, więc jakiegoś strasznego wysypu nie mam, ale jak już coś się pojawi, to takie duże czerwone. Łykam 1 tabletkę 300mg dziennie + wieczorem krem Akneroxid, twarz myję Cetaphilem emulsją.

Zobaczymy co będzie dalej!!!
Będę zdawała relację.
olivvuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 13:12   #1590
wiola17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Ja TETRALYSAL wzięłam jedno opakowanie mimo iż miałam wziąć 3 to zaprzestałam bo nie lubię się truć antybiotykami i zaczęłam stosować puder propolisowy 7% i zakupiłam sobie także do jedzenia miód propolisowy i powiem wam dziewczyny że poschodziło po miesiącu wszytko teraz wzięłam się za blizny które też powolutku schodzą może i wam pomoże spróbujcie:p p.s pamiętajcie o nawilżeniu
wiola17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-17 23:30:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.