Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-22, 21:31   #3211
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Moolla Pokaż wiadomość
Hej Widzę, że większość z Was doskonale orientuje się w biedronkowych produktach, dlatego chciałam zapytać czy polecacie coś dietetycznego? Bo ja niestety do tej pory nie mogę znaleźć nic, co mogłabym kupować w Biedronce będąc na diecie. W przeciwieństwie do słodyczy i niezdrowych przekąsek - po takie produkty tylko do Biedrony
e nie jest tak zle, gorzej z przechodzeniem kolo polki ze slodyczami i czytaniem tu licznych zachwytow nad czipsami, cola i czekolada laciata. Ja takie rzeczy naprawde jem okazjonalnie i od wielkiego dzwonu, a mam wrazenie, ze dla niektorych to prawie jak chleb powszedni.

Z rzeczy dietetycznych - choc to zalezy jaka masz diete czy tylko po prostu uwazasz co jesz - polecam:
- warzywa na patelnie
- duzy wybor jogurtow
- herbatke odchudzajaca
- musli
- duzy wybor warzyw i owocow - ostatnio widzialam ladne marchewki i jablka, pomarancze tez nie sa bardzo drogie.
- cytryny sa i wody mineralne
- kefir
- chleb ryzowy

i wiele wiele produktow normalnych niekalorycznych lub malo kalorycznych - jak kawa, herbata, chude mleko i sery, tunczyk, przyprawy itp.

Cytat:
Napisane przez melinka87 Pokaż wiadomość
Ja mam a w środku: przepis na faszerowanego indyka świątecznego, okazje tygodnia: olej słonecznikowy Fabiola 2l za 7,69zł, zestaw-proszek Bryza 6kg do białego lub do kolorów z gratisem Cillit Bang do WC 750ml za 27,99zł, roślina w doniczce (bukszpan/kaktus z dekoracjami/narcyz/salaginella za 4,99zł (tyle że od 25.03). Oferta na jedzonko: indyczka 1kg za 7,99zł, mięso mielone z szynki 500g za 6,99zł, jabłka 1kg za 1,47zł, cebula 1kg za 2,25zł, masło osełkowe Ekstra 375g za 5,49zł, a od 25.03 winogrona 1kg za 5,99zł.
Mam nadzieję, że wystarczy to co napisałam?
czytalam ten przepis na indyka, ale w sumie dosc drogo to wychodzi i ilosci tez zaporowe, troche ryzykowne, bo przeciez zawsze moze nie wyjsc/nie zasmakowac (chyba indyk ma dosc twarde mieso) a tu wiele bedzie do zjedzenia. No chyba, ze ktos ma wielka rodzine o zroznicowanych i/lub niewybrednych gustach. A to co innego.

Bryza tez za wielka te 6kg, a wlasnie jestem na kupnie proszku do prania. Ale tyle to ja nie zuzyje za 100 lat

Cytat:
Napisane przez kokarda87 Pokaż wiadomość
ja sztuczność i chemie wyczuwam w Biedronkowych drożdżówkach ;/
ja tez, dlatego na codzien ich nie jadam. Ale czasem przeciez mozna.

Cytat:
Napisane przez martula13 Pokaż wiadomość
hej a czy orientujecie sie czy w biedrone są chipsy lays te prosto z pieca??

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------


kulki marcepanowe???
mozesz wkleic zdjecie??
nie ma ich. A same chipsy tez nie polecam. Jadlam i bez smaku.
Cytat:
Napisane przez Tequilka_84 Pokaż wiadomość


co lepsze , kremus czy ten w sloiku? mialam w sloiku ten bialo-czarny ale odpada.
Kremusia nie polecam. A tego drugiego nie znam. Jak ktos chce miekkie to musi trzymac poza lodowka lub odpowiednio wczesniej wyciagac. Mozna tez uzywac ogrzanego noza do rozsmarowania.
Cytat:
Napisane przez Ineczka86 Pokaż wiadomość
Ja dziś planowałam iść do Biedronki przede wszystkim po Liptona z puszką. Ale w końcu nie miałam jakoś okazji tam iść i wybieram się jutro. Mam nadzieję, że coś z tych herbat się jeszcze ostanie. Może też kupię szklaną miseczkę, choć właściwie nie bardzo potrzebuję, więc pewnie nawet jak będą, skończy się na tym, że się nie zdecyduję
Mam ta puszke bo byla we wrzesniu podobna promocja. I uzywam czasem - kolejna mi niepotrzebna. Te smakowane owocowe liptony mi nie pasuja. Mam z tamtej promocji do tej pory truskawkowa liptona i nie moge jej zmeczyc, ona wrecz dla mnie smierdzi, no i nie lubie smaku hibiskusa, a on jest w niemalze kazdej herbacie czerwonej. Takze nie skusze sie ponownie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 21:59   #3212
kokarda87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 127
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

kurcze boję się czy jutro będą jeszcze serwetki z żonkilami (
kokarda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 22:04   #3213
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

Ja dziś kupiłam w biedronce komplet garnków wg mnie są super długo utrzymują temperaturę no i wspaniałe wykonanie nareszcie będe miała wkład do gotowania na parze.

Kupiłam także paluszki solone z biedronki dla mnie są najlepsze wzięłam aż 3 paczki.

Mój tato skusił się na nawóz do kwiatów domowych i balkonowych ( jeśli kwiaty przeżyją bedzie ok ) w ubiegłym roku ten nawóz był dość dobry ciekawa jestem jak będzie teraz.

Oczywiście zrobiłam mały zapas świeczek, będą w tygodniu w biedronce kupiłam paczkę (10 sztuk) czerwonych za 2,99 a dziś dokupiłam świeczki białe i kremowe zawsze mogą się przydac a cena jak darmo.
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 22:19   #3214
Ineczka86
Zadomowienie
 
Avatar Ineczka86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 484
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość

Mam ta puszke bo byla we wrzesniu podobna promocja. I uzywam czasem - kolejna mi niepotrzebna. Te smakowane owocowe liptony mi nie pasuja. Mam z tamtej promocji do tej pory truskawkowa liptona i nie moge jej zmeczyc, ona wrecz dla mnie smierdzi, no i nie lubie smaku hibiskusa, a on jest w niemalze kazdej herbacie czerwonej. Takze nie skusze sie ponownie.
Też mam tę puszkę z tamtego czasu (herbaty jeszcze nie do końca wypite, bo pijam dużo smaków na raz), ale teraz bym kupiła po prostu dla herbat, bo i tak wyjdzie dużo taniej niż gdzie indziej. A puszkę mogę spokojnie komuś oddać. Ja ogólnie też kiedyś wolałam zdecydowanie herbaty nieowocowe, ale ostatnio się przekonałam do nich. I te Liptona mi smakują.
Ineczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 05:37   #3215
Tequilka_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 539
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

Ja wlasnie jem babke ta co jest na promocji od wczoraj-bardzo dobra
__________________
Ja to ja



Tequilka_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 05:44   #3216
magda1513
Wtajemniczenie
 
Avatar magda1513
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kto to wie???
Wiadomości: 2 212
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

Moje wczorajsze zakupy w Biedronce:
- cola
- sok pomarańczowy
- pomelo : love: uwielbiam
- jogurty FruVita - agrest, jabłko-rabarbar, czarna porzeczka
- chipsy
- sos słodko - kwaśny madero - SUPER!!!! moim zdaniem o wiele lepszy od tych firmowych
__________________



magda1513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 06:57   #3217
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

Ma ktoś garnki z Biedronki?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 07:00   #3218
kavvka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: S-c
Wiadomości: 650
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

Cytat:
Napisane przez bleki00 Pokaż wiadomość
ja też ostatnio były identyczne w carefourze na sztuki, w biedrze za tą cenę wyszła średnia gratis

poza tym kupiłam:
serwetki w żonkile
siekaczkę do cebuli
herbaty lipton z puszką (są tu tańsze o co najmniej 2-4zł niż w innych sklepach)
a również upolowałam salaterki jestem zadowolona...bo po przeprowadzce nie miałam nic z takich rzeczy
jak ja kocham biedronkę i te ceny
__________________
Razem ...
kavvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 07:43   #3219
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ma ktoś garnki z Biedronki?
Ja Wczoraj TŻ testował rondelek (fajny, głęboki). Woda zagotowała się w nim szybko. Rączki były ciepłe, ale nie gorące. No i nie śmierdziało plastikiem jak w przypadku rączek plastikowych. Wykonanie nam się spodobało, poza tym dużo elementów. No i ciekawy element - garnek do gotowania na parze i miarka wewnątrz każdego garnka. Pokazaliśmy rodzicom to kazali jeszcze dokupić
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 08:49   #3220
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 981
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

Czy może ktoś już przetestował tabletki i sól do zmywarek Glosima?
http://www.biedronka.pl/img/ofespec/...010/big/15.jpg
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 09:26   #3221
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

Polecam perfumy z Biedronki "Summer fly" (takie zielone)..NIe dość że zapach idealny na wiosnę i lat..owocowo-świeży(bez ostrej nuty cytryny) To jeszcze produkowany przez polską firmę BI-ES..i taniutki.
Tańszy od produktów Bi-Es które można spotkać w drogeriach...trfałość zapachu średnia(czyli standardowa) ale nie jest wcale gorsza od oryginałów np.cachareal...miałam oryginalne-wysokopółkowe perfumy i wcale dłużej nie trzymały....

Mówię śliczny zapaszek!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 12:23   #3222
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

A jak z pstrągiem wędzonym- naturalny lub z pieprzem? Znacie? Polecacie?
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 12:58   #3223
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

Dziewczyny, przed chwilą byłam świadkiem dziwnej sytuacji w Biedronce Otwarto dwie kasy, w obu nieziemskie kolejki, przede mną było dwóch klientów, kiedy zakupy pierwszego zostały skasowane, ten powiedział, że prosi o wycofanie paragonu, więc kasjerka zadzwoniła po kierownika. Trwało to wszystko kilka minut, po czym ten drugi stojący przede mną klient powiedział, że też prosi o kierownika bo jego zakupy też zostaną wycofane . Po tym wszystkim kasjerka się rozpłakała ja totalnie nie rozumiem o co w tym wszystkim chodziło :| Jakaś kontrola? Strasznie mi było żal tej biednej kasjerki...
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 13:32   #3224
kokarda87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 127
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

poszłam dziś z koleżanką do Biedronki i miała fałszywe 20 zł (wydane w chińskim barze) . Cały sklep ludzi a kasjer z szczyderczym uśmiechem do niej powiedział CO FAŁSZYWE PIENIĄDZE SIĘ NOSI :-O ręce nam opadły !!! przyszła kierowniczka, spisała dane i sporządziła protokół dla policji.
kokarda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 13:41   #3225
milka270
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 11
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

A te rolety to tak jak w gazetce ze kazdy rozmiar po 19.90??? musze kupic dzis az 7 sztuk jesli tak ale niewiem czy zdąże a czaje sie na kolor jasny beżowy.
milka270 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 14:02   #3226
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
(...)Po tym wszystkim kasjerka się rozpłakała ja totalnie nie rozumiem o co w tym wszystkim chodziło :| Jakaś kontrola? Strasznie mi było żal tej biednej kasjerki...
No to jakaś porażka. Przy tłumach ludzi w takie wycofywanie sie bawić, pewnie o cos chodziło, ale kasjerki żal...
Pomyślałam sobie ostatnio, że ostatnią rzeczą jaką kupiłabym w Biedronce są buty. Dziś widziałam cały kosz mokasynków i takich na obcasie, straszna tandeta...
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 14:35   #3227
kokarda87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 127
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

wszystkie w jednej cenie. ja wczoraj rano poszłam i zostały 2x beżowych tych najmniejszych
kokarda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 14:37   #3228
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przed chwilą byłam świadkiem dziwnej sytuacji w Biedronce Otwarto dwie kasy, w obu nieziemskie kolejki, przede mną było dwóch klientów, kiedy zakupy pierwszego zostały skasowane, ten powiedział, że prosi o wycofanie paragonu, więc kasjerka zadzwoniła po kierownika. Trwało to wszystko kilka minut, po czym ten drugi stojący przede mną klient powiedział, że też prosi o kierownika bo jego zakupy też zostaną wycofane . Po tym wszystkim kasjerka się rozpłakała ja totalnie nie rozumiem o co w tym wszystkim chodziło :| Jakaś kontrola? Strasznie mi było żal tej biednej kasjerki...
to może być ten "tajemniczy klient"
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 14:39   #3229
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
No to jakaś porażka. Przy tłumach ludzi w takie wycofywanie sie bawić, pewnie o cos chodziło, ale kasjerki żal...
Pomyślałam sobie ostatnio, że ostatnią rzeczą jaką kupiłabym w Biedronce są buty. Dziś widziałam cały kosz mokasynków i takich na obcasie, straszna tandeta...
I w dodatku jak te buty śmierdzą
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 15:04   #3230
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Czy może ktoś już przetestował tabletki i sól do zmywarek Glosima?
http://www.biedronka.pl/img/ofespec/...010/big/15.jpg
Moja mama Są ok, nie ma co się bać ale na krótkich programach może się nie rozpuścić do końca (jak zresztą calgonit ). Nie zostawiają smug
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 15:49   #3231
mimyszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 31
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przed chwilą byłam świadkiem dziwnej sytuacji w Biedronce Otwarto dwie kasy, w obu nieziemskie kolejki, przede mną było dwóch klientów, kiedy zakupy pierwszego zostały skasowane, ten powiedział, że prosi o wycofanie paragonu, więc kasjerka zadzwoniła po kierownika. Trwało to wszystko kilka minut, po czym ten drugi stojący przede mną klient powiedział, że też prosi o kierownika bo jego zakupy też zostaną wycofane . Po tym wszystkim kasjerka się rozpłakała ja totalnie nie rozumiem o co w tym wszystkim chodziło :| Jakaś kontrola? Strasznie mi było żal tej biednej kasjerki...
Moze ktoś miałfałszywy bon na zakupy o kwocie 100zł,wszedzie podaja jakies glupie linki o tych bonach a na stronie biedronki umiescili informacje,ze biedronka nie emituje takowych bonowatyaty:
mimyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 17:26   #3232
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
No to jakaś porażka. Przy tłumach ludzi w takie wycofywanie sie bawić, pewnie o cos chodziło, ale kasjerki żal...
Pomyślałam sobie ostatnio, że ostatnią rzeczą jaką kupiłabym w Biedronce są buty. Dziś widziałam cały kosz mokasynków i takich na obcasie, straszna tandeta...
Czasami mają tandetne rzeczy, w tym buty, a czasami świetny towar. Moja mam kupiła w Biedro mega wygodne, trwałe i dobrze wyglądające buty jesienno-zimowe za 59 zł. Do tej pory żałuję, że sama ich nie wzięłam. W największy mróz - 16 stopni C byłam w nich ("mamo pożycz") na prawie dwugodzinnym spacerze (lubimy ze znajomymi spacerki w dziwną pogodę) i stopa nawet nie poczuła tego mrozu.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 17:33   #3233
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przed chwilą byłam świadkiem dziwnej sytuacji w Biedronce Otwarto dwie kasy, w obu nieziemskie kolejki, przede mną było dwóch klientów, kiedy zakupy pierwszego zostały skasowane, ten powiedział, że prosi o wycofanie paragonu, więc kasjerka zadzwoniła po kierownika. Trwało to wszystko kilka minut, po czym ten drugi stojący przede mną klient powiedział, że też prosi o kierownika bo jego zakupy też zostaną wycofane . Po tym wszystkim kasjerka się rozpłakała ja totalnie nie rozumiem o co w tym wszystkim chodziło :| Jakaś kontrola? Strasznie mi było żal tej biednej kasjerki...
U mnie w B. był dzisiaj jakiś ważniak w garniaku i chodził po całym sklepie z jedną z dziewczyn z obsługi i sprawdzał wyłożony na sklepie towar.


Cytat:
Napisane przez milka270 Pokaż wiadomość
A te rolety to tak jak w gazetce ze kazdy rozmiar po 19.90??? musze kupic dzis az 7 sztuk jesli tak ale niewiem czy zdąże a czaje sie na kolor jasny beżowy.
Tak, wszystkie w jednej cenie. Sama kupiłam jakieś pół roku temu dwie takie rolety


Podjadam sobie czekoladę Magnetic piernik ze śliwką - całkiem smaczna, tylko trochę dla mnie za słodka.
Kupiłam też dzisiaj herbaty: Assuan cytrynową i Feel Green zieloną z grejpfrutem. Próbować będę dopiero jutro w pracy.
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 18:35   #3234
SailorMoon
Zadomowienie
 
Avatar SailorMoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 1 779
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

Dzisiaj wypatrzylam troche nowosci:
- jogurt balkanski
- bulki ala zapiekanki - z serem, keczupem za 1.99
- chleb tostowy o smaku pizzy - ktory wyprobowalam, mimo przerazajacego skladu ;p . "Na surowo" jest fajny, czuc pizzowy posmak, na cieplo troche traci aromat, ale ogolnie ok.
__________________
62-60-54
SailorMoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:15   #3235
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

Cytat:
Napisane przez SailorMoon Pokaż wiadomość
Dzisiaj wypatrzylam troche nowosci:
- jogurt balkanski
- bulki ala zapiekanki - z serem, keczupem za 1.99
- chleb tostowy o smaku pizzy - ktory wyprobowalam, mimo przerazajacego skladu ;p . "Na surowo" jest fajny, czuc pizzowy posmak, na cieplo troche traci aromat, ale ogolnie ok.
Jogurt jest naturalny czy smakowy?
Bułki ala zapiekanki są już gotowe do jedzenia czy trzeba je włożyć do piekarnika/mikrofali? Gdzie leżą?
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:18   #3236
Ineczka86
Zadomowienie
 
Avatar Ineczka86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 484
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

Ojej, ale fajnie Ja nie widziałam ani jogurtu, ani tego chleba tostowego. Za to cieszę się, bo udało mi się kupić dziś jeden z trzech ostatnich zestawów Liptona. Jeszcze ich nie próbowałam, bo mam obecnie otwartych wystarczająco dużo herbat. Te muszą trochę poczekać
Ineczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:25   #3237
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

Polecam rolety z biedronki,mam takie w kuchni i pokoju i bardzo sie oplaca.
Mam ochote zakupic pendriva 4GB za 29.90zl czy ktos moze dokonala juz takiego zakupu???
Z dwa lata kupilam mp3 i nie moge powiedziec na nia zlego slowa
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:29   #3238
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Polecam rolety z biedronki,mam takie w kuchni i pokoju i bardzo sie oplaca.
Mam ochote zakupic pendriva 4GB za 29.90zl czy ktos moze dokonala juz takiego zakupu???
Z dwa lata kupilam mp3 i nie moge powiedziec na nia zlego slowa
Ja Działa bez zarzutu. Zresztą to pendrive marki Kingston a nie jakiś tam biedronkowy, więc chyba nie ma się czego obawiać
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:40   #3239
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Jogurt jest naturalny czy smakowy?
Bułki ala zapiekanki są już gotowe do jedzenia czy trzeba je włożyć do piekarnika/mikrofali? Gdzie leżą?

W mojej Biedronce te bułki leżały tam gdzie pieczywo, były takie mm zafoliowane Nie mam pojecia czy od razu do jedzenia czy do zapiekania ale przypuszczam że do jedzenia bo inaczej byłby gdzieśw lodówkach ;d
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:41   #3240
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. IV

Ja właśnie wróciłam z zakupów z Biedry
W koszyku znalazły się:
* papryka czerwona
* rolmopsy w zalewie korzennej
* szproty wędzone
* tuńczyk wsw
* żurawina w słoiku
* balsam ujędrniająco-wyszczuplający(na wypróbowanie)
* gulasz z indyka produkowany przez Morliny
* jajka klasa L



Ale wróciłam trochę zła, bo nie było mrożonych brokułów ani kalafiorów, ani dzwonków z morszczuka
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.