LUMPEKSY Lublin - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-16, 08:59   #301
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez Ostrowczanka Pokaż wiadomość
Raczej w każdym - sporo jest na bazarku na Wileńskiej, na Wolskiej.
dzieki, a do której one są otwarte do 18? bo bym sie wybrała dzisiaj może tylko nie wiem czy dzisiaj cos ciekawego znajde.
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 06:35   #302
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: LUMPEKSY Lublin

hejaaa nasłuchałam się poczytałam i postanowiałam zajrzeć na ta słynna wolska;p byłam w piątek po 10,30 i niestety juz mało co było;p hehe w krótkich bluzkach resztki, więc poszłam an męski i 3 podkoszulki Tzetowi kupiłam, 2 paski do spodni i pizamke tam zawsze jest spokojniej;p okolice butów z daleka mijałam bo były obstawione i niestety ku smutku osoób tak stojącyh nic nie dorzuclili. ale w inne dni to tam nie ma nawet po co iść.... te ciuchy mniejsze są lepsze pod tym względem, że jest szansa tam na przeżycie i kupienie czegoś łądnego jeszcze w godzinach innych niż dostawa
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 19:15   #303
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez tajlaa Pokaż wiadomość
hejaaa nasłuchałam się poczytałam i postanowiałam zajrzeć na ta słynna wolska;p byłam w piątek po 10,30 i niestety juz mało co było;p hehe w krótkich bluzkach resztki, więc poszłam an męski i 3 podkoszulki Tzetowi kupiłam, 2 paski do spodni i pizamke tam zawsze jest spokojniej;p okolice butów z daleka mijałam bo były obstawione i niestety ku smutku osoób tak stojącyh nic nie dorzuclili. ale w inne dni to tam nie ma nawet po co iść.... te ciuchy mniejsze są lepsze pod tym względem, że jest szansa tam na przeżycie i kupienie czegoś łądnego jeszcze w godzinach innych niż dostawa
ja byłam kilka razy na wolskiej ale rozczarowana byłam, bo albo tłumy i ludzie walczą albo nic nie ma.
ja mogę polecić większy ciuchland na wieniawskiej przy biedronie oczywiście, fajne rzeczy są i nie ma jeszcze takiej masakry z ludźmi
a w ogóle to lubię osiedlowy ciuchland "Ciuchcia" na tumidajskiego oraz tzw Kalinkę na lwowskiej przy biedronce.

Olusiaa odnosnie szpilek to fajne bywaja wlasnie w ciuchci na tumidajskiego, siotra kiedys takie wywalone w kosmos kupila ze mozg w pionie stanal, conajmniej jak z Aldo wygladaly.. i inne tez tam kupila fajne, ja w szpilkach nie za bardzo lubie chodzic ale wiem wlasnie gdzie ona kupuje aczkolwiek mimo wszystko trzeba trafic
Wojtusia wiem, że na lwowskiej nad biedroną są
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604

Edytowane przez madzia_g
Czas edycji: 2010-03-08 o 19:24
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 16:09   #304
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: LUMPEKSY Lublin

madzia_g tak tak, ostatnio zaczłęm zaglądac na wieniawska;p i zgadzam się z twoja opinią co do niej;p heh jutro się własnie wybieram bo dostawa;p
a do lwowskiej mam kawałęk ale kiedys przy okazji zajrze tam a kiedy tam dostawa jest?;p
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 17:41   #305
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez tajlaa Pokaż wiadomość
madzia_g tak tak, ostatnio zaczłęm zaglądac na wieniawska;p i zgadzam się z twoja opinią co do niej;p heh jutro się własnie wybieram bo dostawa;p
a do lwowskiej mam kawałęk ale kiedys przy okazji zajrze tam a kiedy tam dostawa jest?;p
no wieniawska jest spoko ;p zaczelam tam chodzic jak skóre upolowalam super za 10 zł
lwowska?ojj nie pamiętam ;p ja tak chodzę spontanicznie i sama nie wiem kiedy są dostawy widzę tylko czy dużo ludzi i rzeczy :P ale chyba we wtorki ja w środę byłam to dorzutka chyba była...ale może kilka stron wcześniej dziewczyny pisały kiedy tam są dostawy bo nie pamietam
ja dziś się wybrałam do centrum po sklepach pochodzić itp zeszlo mi sie jakos dlugo w plazie i poszlam na wieniawska ale juz zamykali... do 17
ale w bramie na krakowskim gdzie jest grota solna i ksiegarnia sentencja jest maly sklepik Tania Odzież.. weszłam przypadkiem bo nie było już po 17 nic czynnego :P i zadowolona jestem. maly, przytulny ale sa fajne rzeczy nawet. kupilam fajny kardigan i bluzeczke kiedy tam sa dostawy tez nie wiem :P siedzi tam stary dziadek za lada i troche obcina ale i tak mi pasuje, pewnie tam wroce jeszcze
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604

Edytowane przez madzia_g
Czas edycji: 2010-03-09 o 17:54
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 19:41   #306
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: LUMPEKSY Lublin

hihi skórke za 10zł:d w takim razie w jakiś wtorek wpadne na lwowska oblukać;p ooo taki mały buticzek, jeszcze nie odkryty przez tłum ludzi. ja dzis szłam pierwsego maja to tam z 6 widziałam, w byłam to jeden droższy a dwa takie tańsze ale nie miałam czasu by się zgłębiać;p hehe jutro zobaczymy co na wieniawskiej bedzie to zdam relacje;p
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 20:06   #307
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez tajlaa Pokaż wiadomość
hihi skórke za 10zł:d w takim razie w jakiś wtorek wpadne na lwowska oblukać;p ooo taki mały buticzek, jeszcze nie odkryty przez tłum ludzi. ja dzis szłam pierwsego maja to tam z 6 widziałam, w byłam to jeden droższy a dwa takie tańsze ale nie miałam czasu by się zgłębiać;p hehe jutro zobaczymy co na wieniawskiej bedzie to zdam relacje;p
hehe to zdaj relację, bo będę jutro w okolicach krakowskiego to bym zajrzała na wieniawską jak coś będzie
ta skóra na wieniawskiej to fartem nie wiem czemu ale nawet bluzki bywały tam droższe czasem a taka ładna skóra sobie wisi, jak ja zobaczylam to oczy mi sie zaswiecily ale ceny nie bylo wiec jakiejs baby spytalam i mi wycenila na 10 zl myslalam ze ze 30 krzyknie :P
no tlumy wlasnie sa na tych wiekszych zazwyczaj przy biedronkach :P na lwowskiej raz byl szal jak buty doklaali ale to tyle z takich sytuacji ktore tam napotkalam.. moze dlatego ze nie poluje na dostawy tylko wpadam jak mnie najdzie :P ale pod PL ten wiekszy to szczescia nie mam :/
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 20:15   #308
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: LUMPEKSY Lublin

tak tak czasem panie nie zauważa czegoś na wierzchu;p ja osttanio nawet na podłogę patrzyłam bo najciemnij jest pod latarnią hihi oki to jutro lece i napisze co sie wydarzyło;p
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 16:35   #309
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: LUMPEKSY Lublin

madzia_g madziu tutaj link https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post17776462 post 2677 co dziś na wieniawskiej kupiłam. ludzi było duzo wiecej niz tydzien temu i baaardzo duzo było krótkich bluzek a np spodnieczek czy spodenek to nie wiedziałam....
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 20:29   #310
YaggaYo
Raczkowanie
 
Avatar YaggaYo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 298
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Hej dziewczyny !
Wiecie może od której jest lumpek na Wieniawskiej ? Chodzi mi nie o ten, który jest zaraz koło biedronki, tylko ten drugi, który kiedyś był beznadziejny, ale teraz to już inny lump jest ;P
YaggaYo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 08:54   #311
rosablanca
Zakorzenienie
 
Avatar rosablanca
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 777
Dot.: LUMPEKSY Lublin

od 9
__________________
"Wszystko co mówisz, świadczy o tobie. Szczególnie, gdy mówisz o innych."


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49068717
rosablanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 14:28   #312
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez tajlaa Pokaż wiadomość
madzia_g madziu tutaj link https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post17776462 post 2677 co dziś na wieniawskiej kupiłam. ludzi było duzo wiecej niz tydzien temu i baaardzo duzo było krótkich bluzek a np spodnieczek czy spodenek to nie wiedziałam....
ładne ciuszki zwlaszcza tuniczka i pizamka
ja w końcu nie byłam :P za to w Ciuchci byłam i kupiłam spódniczkę i długi kardigan, czegos takiego szukalam jakis czas ale generalnie było bez szału mimo wszystko jakoś wzbogaciłam sobie wiosenna garderobę w kolory bo miałam zdecydowanie za dużo czarnych ubran! :/
Cytat:
Napisane przez YaggaYo Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny !
Wiecie może od której jest lumpek na Wieniawskiej ? Chodzi mi nie o ten, który jest zaraz koło biedronki, tylko ten drugi, który kiedyś był beznadziejny, ale teraz to już inny lump jest ;P
a to ten malutki gdzie sa jeszcze rozne bibeloty do domu itd? mam nadzieje ze nie o ten pytasz bo wstapilam przed wczoraj i myslalam ze sie zalamie, masakra ale moze nie trafilam.. a moze to nie ten

a sa gdzies lumpki gdzie trafiaja sie ciazowe rzeczy?? ja jestem w 4mc i poki co w normalne ciuchy sie mieszcze ale bedzie coraz gorzej :P
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 20:18   #313
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: LUMPEKSY Lublin

madziu dziś byłam ale na wolskiejj ooo matko co tam się działo........wieszaki pękały, panie parcujące nie mogły nic powiesić....
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 10:06   #314
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez tajlaa Pokaż wiadomość
madziu dziś byłam ale na wolskiejj ooo matko co tam się działo........wieszaki pękały, panie parcujące nie mogły nic powiesić....
o kurde niezly hardcore widocznie Ci co chwala tak bardzo wolska po prostu dobrze walcza i lubia to ja jakos nie lubie az tak.. ale od wielu ludzi wlasnie slyszlam ze na wolskiej kupuja.. ja lubie osiedlowe lumpki bo tam sa przmierzalnie na jakis duzy musze miec naprawde ochote bo jak mi sie nie chce grzebac to strace czas ;p ale dzis bede na Zana to i pewnie do biedrony po drodze skocze na zakupy i pewnie do ciucha wstapie ;p jeszcze w tamtym nie bylam jak dotre to zdam relacje
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 10:52   #315
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Ejj, no co Wy mówicie! Ja zawsze lumpkowe wycieczki zaczynam od Wolskiej, zwykle jestem tam koło 10, 11 w sobotę i jest niewiele ludzi, a wieszaki pełne świetnych ciuszków... Może mówimy o jakimś innym ciuchu na Wolskiej?
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 10:28   #316
bidol3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: LUMPEKSY Lublin

butik przebieralnia na końcowym kunickiego - super jakosc fajne ciuszki duzo nowych
bidol3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 10:30   #317
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Dziewczyny mam pytanie,wiecie może kiedy jest dostawa w tym ciucholandzie niedaleko Politechniki?
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 10:55   #318
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez bidol3 Pokaż wiadomość
butik przebieralnia na końcowym kunickiego - super jakosc fajne ciuszki duzo nowych
a jak dostawa? w którym to dokładnie miejscu??

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie,wiecie może kiedy jest dostawa w tym ciucholandzie niedaleko Politechniki?
dziś była , ale nie chciało mi się wstawac
samej mi się nie chce chodzić na szmateksy, może ktoś szuka towarzyszki do chodzenia na polowania???

Edytowane przez gasolina84
Czas edycji: 2010-03-24 o 11:16 Powód: dopisek
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 13:06   #319
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: LUMPEKSY Lublin

ja dzisiaj spróbuje na wieniawskiej, mieszkam w Lublinie już pół roku a jeszcze na ciuchlandowy research się nie wybrałam, wstyd normalnie

No i wróciłam na wieniawskiej kupiłam fajną koszulę nexta, zieloną w kwiatki bo taka wiosenna do przerabiania bo UK 12 i taka bezkształtna troche ale zwęży się, powiększy zaszewki, podszyje mankiety i cudna będzie i pasek. ciuchów masa, zdarzały się cudeńka ale...a to poplamione tak konkretnie, sweterki co ładne to zmechacone strasznie ale będę tam zaglądać w dniu dostawy.

Byłam też w cióchu na krakowskim i faktycznie ciuszki fajne ale ceny - już takie sobie, mimo wszystko też tam zajrzę ponownie bo atmosphere np. tak czy tak wychodzi taniej niż na allegro w ogóle się tam nie czułam jak w lumpeksie

Edytowane przez cetrizini
Czas edycji: 2010-03-24 o 15:05
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 22:10   #320
carmen20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 093
Dot.: LUMPEKSY Lublin

cetrizini jaki na krakowskim ? ten co się schodzi po schodkach w dół i tam są napisy zara next itp ?
carmen20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 07:45   #321
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: LUMPEKSY Lublin

wchodzisz w taką bramę, tam wisi zaraz przy ulicy taka gablotka z kilkoma ciuszkami i nazywa się Cióch idziesz na koniec podwórka i zchodzisz tak w dół, to jest po 2giej stronie ulicy od tego o którym mówisz. Dużo atmosphere mają dostawy we wtorki i czwartki, taki mały sklepik rzeczy w dobrym stanie ale bluzki chyba z amniej niż 25zł nie uświadczysz
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 08:56   #322
BizArt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 75
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez cetrizini Pokaż wiadomość
wchodzisz w taką bramę, tam wisi zaraz przy ulicy taka gablotka z kilkoma ciuszkami i nazywa się Cióch idziesz na koniec podwórka i zchodzisz tak w dół, to jest po 2giej stronie ulicy od tego o którym mówisz. Dużo atmosphere mają dostawy we wtorki i czwartki, taki mały sklepik rzeczy w dobrym stanie ale bluzki chyba za mniej niż 25zł nie uświadczysz
25 zł za bluzkę z ciuchlandu to jak dla mnie "lekka" przesada ...i do tego jeszcze błąd ortograficzny (ó) w nazwie - ciekawe czy celowy, czy niezamierzony... tak czy owak u mnie budzi niesmak
Byłam w tym przybytku raz - parę lat temu i więcej nie zamierzam. Ani ceny, ani ubrania nie były rewelacyjne.
Muszę się wybrać na Wieniawską, skoro tak ją polecacie, bo nigdy nie byłam, a do niedawna nawet mieszkałam niedaleko
Za to ostatnimi czasy najczęściej bywam w Robotniku i na Wolskiej, ale nigdy nie byłam rano na nowym towarze i raczej nigdy nie będę - życie mi jeszcze miłe

Edytowane przez BizArt
Czas edycji: 2010-03-25 o 08:59
BizArt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 11:15   #323
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: LUMPEKSY Lublin

co to za Robotnik?
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 11:48   #324
BizArt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 75
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
co to za Robotnik?
Cytat:
Napisane przez bloondyna Pokaż wiadomość
____________________


Tania odzież - Lublin - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ! Oferujemy także sprzedaż hurtową.
Szczegóły na naszej stronie

- ul. 1-go Maja 31 (kino ROBOTNIK)
- ul. Narutowicza 69
- ul. Lubartowska 10
- ul. Dr. Męcz. Madanka 26
- ul. Kaprysowa 2
- ul. Żelazowej Woli 1 (STOKROTKA)

____________________
a taki j.w.

Edytowane przez BizArt
Czas edycji: 2010-03-25 o 11:50
BizArt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 08:32   #325
bidol3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: LUMPEKSY Lublin

codziennie nowy towar w przebieralni o różnych porach - nie ma przecen i wyprzedaży, ale towar jest bardzo fajny - jak nie masz czasu latać po lumpkach a koniecznie chcesz coś kupić - to sklep dla Ciebie.
A i kobitki są na tyle przystępne że odkładają ciuszki jak brak Ci kasy - nawet na kilka dni -przyjmują też zwroty. I wielki plus - jest przymierzalnia.
Towar może do najtańszych nie należy, ale ciuszki nie są zniszczone wszystkie pachnące - ja tam często chodzę i przy zakupie kilku rzeczy dostaję rabat.
bidol3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 10:47   #326
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez bidol3 Pokaż wiadomość
codziennie nowy towar w przebieralni o różnych porach - nie ma przecen i wyprzedaży, ale towar jest bardzo fajny - jak nie masz czasu latać po lumpkach a koniecznie chcesz coś kupić - to sklep dla Ciebie.
A i kobitki są na tyle przystępne że odkładają ciuszki jak brak Ci kasy - nawet na kilka dni -przyjmują też zwroty. I wielki plus - jest przymierzalnia.
Towar może do najtańszych nie należy, ale ciuszki nie są zniszczone wszystkie pachnące - ja tam często chodzę i przy zakupie kilku rzeczy dostaję rabat.
a mają tam buty???w którym to dokładnie miejscu??dalej niż Stokrotka?
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 13:14   #327
bidol3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Wink Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
a mają tam buty???w którym to dokładnie miejscu??dalej niż Stokrotka?
buty - raczej nie (może kilka par)
dokładnie to jest na końcowym kunickiego (przy poczcie)
bidol3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 08:57   #328
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Gdzie dostawy we wtorki i środy?
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 10:38   #329
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: LUMPEKSY Lublin

W środy jest dostawa na Wieniawskiej, o ile się nie mylę to nawet w tych dwóch ciuchaczach obok Biedronki.
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 17:35   #330
Karolka1989
Raczkowanie
 
Avatar Karolka1989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 81
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć gdzie jest ten sklep ciuchcia na tumidajskiego? Proszę
Karolka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 19:47:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.