Majowe Panny Młode - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-03, 11:47   #2101
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Majowe Panny Młode

Wesołego królika, co po stole bryka,
spokoju świętego i czasu wolnego,
życia zabawnego w jaja bogatego
i w ogóle wszystkiego, kurczę, najlepszego!
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 12:58   #2102
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja nigdy nie byłam na solarium i nigdy nie pójdę Ale ja mam też taką karnację, że się szybko i ładnie opalam. Tyle, że oczywiście pochodząc z miasta oddalonego 2h jazdy od morza, morza nie znoszę, a kocham góry

Wczoraj byliśmy u pierwszej spowiedzi przedślubnej. Nastaliśmy się półtorej godziny (na szczęście nie miałam zegarka, więc nie denerwowałam się na upływ czasu), ale było warto. Ksiądz był bardzo w porządku A denerwowałam się okrutnie...
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 18:42   #2103
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Ale mialam dzisiaj senSnilo mi sie, ze bylam w ksiegarni i znalazlam jakas ksiazke o uzaleznieniu od internetu, patrze na autora...Kobzalka:ee k:
Czy to jest jakaś aluzja, że niby na własnych doświadczeniach mogłabym taką książkę napisać??
A co do opalania to chyba jednak się zdecyduję na parę wizyt w solarium, tylko no właśnie...nigdy tam nie chodziłam i boję się, że spiekę się na raczka
Nooo i oczywiście Cudownych Świąt wam życzę Majówki
naszych ostatnich świąt jako panny
Anagatku uszy do góry
__________________


Edytowane przez kobzalka
Czas edycji: 2010-04-03 o 18:44
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 20:21   #2104
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Kobzalka, hehe ten sen Sodóweczki to o mnie miał być. Uzależnienie jak nic

A co do solarium. Idź pierwszy raz na 4 minutki- na pewno CIę nie spali, najbardziej prawdopodobne ,że nie poczujesz nic. Za dwa dni idź na 5.. za kolejne 2/3 na 6 min i potem na 6 minutek już do końca. Nigdy nie łażę na więcej jak korzystam z nowego dobrego solarium. Takim sposobem na pewno się nie spalisz .. dni przerwy dozujesz sobie sama.. Lepiej po pierwszych dwóch razach nie widzieć prawie efektu , niz sie spalić. Na mnie zawsze działa.. Nie cierpię 'solarnianych laleczek' szczególnie do ślubu A w ostatni tydzień najlepiej w ogóle.. a już na pewno NIE jeden dzień przed ślubem... to taka głupota , że aż BOLI

Wesolutkich Świąt i bogatego zajączka dla WAS i waszych rodzinek
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 10:05   #2105
khadhija
Raczkowanie
 
Avatar khadhija
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 74
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja się szybko opalam i długo mi trzyma.Wystarczy,że pójdę jeszcze dwa razy i w dniu ślubu będzie ładny(nie pomarańczowy)kolorek.Równ ież nie polecam opalania dzien przed-najlepiej ostatni raz iść na tydzien,dwa przed ślubem(ale to i tak wszystko zależy jaka jest skóra)
__________________
Nasz Ślub 22.05.2010
khadhija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 18:45   #2106
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Hello panny Produkować się!! Już po Świętach!
Ja zakupiłam welon na allegro. Biały na żyłce, dwuwarstwowy, krótki

Tyle nowego. Czy ktoś ma jakieś wieści o białych rajstopach>? Są dostępne w sklepach>? Bo tu w Ire nie A ja koniecznie chcę białe

Poza tym muszę w tym tyg. wysłać email do orkiestry z proponowanymi przez nas zabawami Trochę inną mamy wizję niż orkiestra- chcieli zrobić konkurs z butami( podobno popularny) a my nie chcemy
Mój Radek to tłumaczy tak-'to co ja będę w garniturze i bez butów siedział????:co nfused:'

Chcemy wybrać nową parę młodą więc taki berek z welonem będzie i nie wiem czym od pana młodego( toć krawatu nie będzie ściągał>>??)

chcemy konkurs z tańczeniem i przebieraniem marynarki na lewą stronę i chcemy pasowanie na dobrych teściów zrobić To chyba na tyle.
Chciałabym jeszcze jakiś konkurs dla 'nowej młodej pary' zrobić.. ale się boję, że nie będę umiała oszukiwać i nie wybierzemy pary i nam się goście pokłócą
Ja wspominam mile jak sama zostałam wybrana nową panną młodą i nowy pan młody(nieznjomy dla mnie) musiał mi się oświadczyć jako Romeo( ja byłam Julią i stałam na stołku) no a potem ja go zaakceptowałam i musiał mi podwiązkę panny młodej zębami na nogę włożyć..haha Baaardzo dobrze się wywiązał..Tylko, że my wtedy jako single byliśmy na ślubie.. więc nawet jak nam potem gorzko gorzko śpiewali, to my na to jak na lato Gorszące, co nie? Ale ja się świetnie bawiłam
Buziaki!
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 07:15   #2107
mariolicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 96
Dot.: Majowe Panny Młode

anagat a jak bedzie wygladalo pasowanie na tesciow?? bardzo fajny pomysl tez nad tym myslalam tylko nie wiem jak to zrealizowac zeby fajnie wyszlo. Znalazlam fajne dyplomy tesciow i tesciowych i chcialam zeby chlopak z orkiestry czytal a nasi rodzice odpowiadali tak lub cos w tym stylu, kurde a u Ciebie jak to bedzie wygladac?
mariolicka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 07:44   #2108
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez ruda2112 Pokaż wiadomość
Mało potwierdzeń od gości wciąż mamy (a prosilismy do 01.04. Ludzie nie czytają zaproszeń buuu.
u nas zadzwonili tylko ci którzy nie przyjadą i to z dwu trzy dniowym opóźnieniem, reszta stwierdziła że skoro przyjeżdżają to po co dzwonić. Sama do nich dzwoniłam i dopytywałam. A co pieniążki z nieba nie sadają przynajmniej mi
blekitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 10:18   #2109
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Majowe Panny Młode

Drogie Majowe PM długo zaglądam do tego wątku i teraz dołączam bo czas coraz bliższy do tego jedynego dnia, więc myślę że mogę liczyć na odrobinę wsparcia z waszej strony Pozdrawiam wszystkie majóweczki
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 10:35   #2110
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość

Chcemy wybrać nową parę młodą więc taki berek z welonem będzie i nie wiem czym od pana młodego( toć krawatu nie będzie ściągał>>??)

chcemy konkurs z tańczeniem i przebieraniem marynarki na lewą stronę i chcemy pasowanie na dobrych teściów zrobić To chyba na tyle.
Chciałabym jeszcze jakiś konkurs dla 'nowej młodej pary' zrobić.. ale się boję, że nie będę umiała oszukiwać i nie wybierzemy pary i nam się goście pokłócą
Ja wspominam mile jak sama zostałam wybrana nową panną młodą i nowy pan młody(nieznjomy dla mnie) musiał mi się oświadczyć jako Romeo( ja byłam Julią i stałam na stołku) no a potem ja go zaakceptowałam i musiał mi podwiązkę panny młodej zębami na nogę włożyć..haha Baaardzo dobrze się wywiązał..Tylko, że my wtedy jako single byliśmy na ślubie.. więc nawet jak nam potem gorzko gorzko śpiewali, to my na to jak na lato Gorszące, co nie? Ale ja się świetnie bawiłam
Buziaki!
A nie boisz sie, ze nie zawsze udaje sie wybrac akurat dwojke singli? I wtedy moze juz nie byc tak smiesznie przy takich zabawach


A u mnie tez jeszcze nie wszyscy potwierdzili obecnosc albo jej brak
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 11:24   #2111
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Drogie Majowe PM długo zaglądam do tego wątku i teraz dołączam bo czas coraz bliższy do tego jedynego dnia, więc myślę że mogę liczyć na odrobinę wsparcia z waszej strony Pozdrawiam wszystkie majóweczki
Witamy serdecznie w wiosennym majowym gronie opowiadaj o sobie, no i jak tam przygotowania ślubne?? zdjęcia mile widziane
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 12:30   #2112
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Drogie Majowe PM długo zaglądam do tego wątku i teraz dołączam bo czas coraz bliższy do tego jedynego dnia, więc myślę że mogę liczyć na odrobinę wsparcia z waszej strony Pozdrawiam wszystkie majóweczki
Witaj na mojówkowym wątku Kiedy masz ślub?

Co tam po Swietach? U mnie nuda, praca, dom, praca, dom...

Laski ja zaczynam fiksowac... jeszcze TYLKO 3 tygodnie i 2 dni

Z zespołem już 3 razy się umawialiśmy, stanęło na 9 kwietnia (piątek) żeby domówić utwory, pierwszy taniec, zabawy oczepinowe, przyspiewki i co... zadzwoniła, że jej nie pasuje wrrr ehhh w sobote jedziemy zapłacic w końcu za hotel...

No i 10 panienski, Boze dziewczyny juz mojemu narzeczonemu jakies pytania dotyczace mnie przesylaly i nie tylko, oczywiscie nie wiem jakie ale wiem od niego ze przeslaly, cos czuje ze bedzie kupa smiechu.

A dzisiaj idę na zakupy do Galerii kupic se cos fajnego na imprezkę, ale znajac zycie jak czlowiek ma zamiar cos kupic, to... napewno nie kupi
Wczesniej a forum toczyla sie dyskusja o solarium i balsamy tudziez natryski, kochane ODRADZAM natrysk, nie dosc ze daje pomaranczowy brzydki odcien to jeszcze strasznie brudzi i spływa przy kąpieli i są zacieki wiem co mówię, bo moja koleżanka będąc w ciąży brała ślub nie mogła iść na solarkę więc zafundowała sobie natrysk opalający... Wyglądało to paskudnie.

Ja po niecałym miesiącu (raz w tygodniu) w solarium jestem juz ladna czekoladka, mysle ze te 3 razy przed slubem juz dadza zlocista opalenizne osobie ktora w ogole nie korzystala z solarium (a wlasnie ja nie jestem nalogowym połykaczem promieni ultrafioletowych z lamp Ergoline wiec chyba tak bardzo nie zaszkodza).

Co do obecnosci gosci - u mnie jeszcze 2 sa pod znakiem zapytania (i mam nadzieje ze to ostatnie 2).

Pozdrawiam
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 16:31   #2113
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Majowe Panny Młode

Dzięki kochane mam ślub 29 maja, jesteśmy na etapie proszenia jeszcze (czy nie za późno?) Ogólnie brakuje jeszcze obrączek ale w najbliższym czasie to się załatwi. No i wódeczki też jeszcze nie ma, i butów jeszcze nie mam muszę się konkretnie przyłożyć do tego!!! A jak to jest z kwiatami ile wcześniej zamawiałyście wiązanki?? bo chyba pora się wybrać...
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 17:33   #2114
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Mi babka w kwiaciarni powiedziała, żeby przyjść pod koniec kwietnia i wtedy konkretnie wszystko ustalić. Tzn. moja mamusia idzie, bo ja do domu to mam daleko

My jutro zaczynamy kurs tańca. Już nam się nie chce iść, jak o tym pomyślimy, bo u nas taniec wygląda tak, że ja sobie, TŻ sobie, a muzyka sobie... I będzie jeden wielki cyrk

Odebrałam dzisiaj księgę gości http://decorisus.pl/p/2/43/863/Ksi%C..._21/z/hwg.html
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 17:50   #2115
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez mariolicka Pokaż wiadomość
anagat a jak bedzie wygladalo pasowanie na tesciow?? bardzo fajny pomysl tez nad tym myslalam tylko nie wiem jak to zrealizowac zeby fajnie wyszlo. Znalazlam fajne dyplomy tesciow i tesciowych i chcialam zeby chlopak z orkiestry czytal a nasi rodzice odpowiadali tak lub cos w tym stylu, kurde a u Ciebie jak to bedzie wygladac?

Skopiowałam z innego wątku, bo mi się podoba
Wodzirej poprosił rodziców na środek sali i zaczął:

Drodzy rodzice uważacie się za idealnych rodziców, bo wychowaliście tak
sypatyczną parę dzieci, od dzisiaj jesteście już nie tylko rodzicami ale
także TEŚCIAMI.
Toteż na prosbę Państwa Młodych przeprowadzimy teraz uroczyste ślubowanie na
IDEALNEGO TEŚCIA - ja będę czytał słowa ślubowania a rodzice będą zgodnym
chórem odpowiadali ŚLUBUJĘ ( tekst i całą zabawę wymyślałam i pisałam w dniu
ślubu siedząc u fryzjerki pod suszarką )

Wodzirej: Czy ślubujecie nie zaglądać do garnków synowej?
Rodzice : <śmiech> ŚLUBUJEMY

Wodzirej: Czy ślubujecie co tydzień przyjmować Wasze dzieci na obiadkach
niedzielnych składających się z conajmniej dwóch dań i deseru?
Rodzice : <śmiech> ŚLUBUJEMY

Wodzirej: Czy ślubujecie udawać, że nie widzicie pajęczyn, stosów brudnych
garów i walających się ubrań w mieszkanku Waszych dzieci?
Rodzice : ŚLUBUJEMY

Wodzirej: Czy ślubujecie każdorazowo dawać pokaźną wałówkę pysznego jedzonka
kiedy tylko poproszą o to Wasze dzieci?
Rodzice : ŚLUBUJEMY

Wodzirej: Czy ślubujecie nie wisieć na telefonie za kazdym razem, kiedy
tylko okaże się, że pies sasiada zaszczekał inaczej niż zwyke?
Rodzice : ŚLUBUJEMY

Wodzirej: Czy ślubujecie nigdy nie używać następujących zwrotów:
- jak będziesz w moim wieku .....
- ja to się nie chcę wtrącać, ale ....
Rodzice : <śmiech> ŚLUBUJEMY

Wodzirej: Czy ślubujecie bez marudzenia zajomować się gromadką conajmniej 10
dzieciaków jakie pojawią się w tym małżeństwie, kiedy tylko przyjdzie taka
potrzeba ?
Rodzice : ŚLUBUJEMY

Wodzirej: Czy ślubujecie z promiennym uśmiechem dostarczać zięciowi piwo w
nieograniczonych ilościach?
Rodzice : <śmiech> ŚLUBUJEMY*


Co do Twojego pytania Danadee, właśnie napisałam, że raczej tej zabawy nie zrobię, bo się pokłóci młodzież. U mnie singli właściwie nie ma, tylko młode pary.. więc jeśli nei będę oszukiwała z losowaniem nowej panny młodej( też jest taka opcja) to na pewno nie będzie Romeo i Julii

Agateczka, a Ty się moja droga wkupuj.. Kto, ile lat, ile w związku hehe i takie tam Bo my tu ciekawskie duszyczki jesteśmy.

Ja się wkurzam bo mam wysyp niechcianych gości na plecach, wygląda to ochydnie, boli jeszcze gorzej niż wygląda;/ No i nei wiem co z tym zrobić.. bo w make-up skuteczny na plecach nie wierzę a już 16 jest panieńskie i sukienka z gorsetem

A ogólnie nic mi sie nie chce i to jest najgorsze..

Czytałyście blog Lexie?? Naszej wizażowej moderatorki? Hehe szyderczyni jedna Fajny ma styl pisania. Naśmiałam się wczoraj, więc i Wam polecam- szczególnie teks o weselach
http://lexie.blog.pl/
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 18:03   #2116
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Co do Twojego pytania Danadee, właśnie napisałam, że raczej tej zabawy nie zrobię, bo się pokłóci młodzież. U mnie singli właściwie nie ma, tylko młode pary.. więc jeśli nei będę oszukiwała z losowaniem nowej panny młodej( też jest taka opcja) to na pewno nie będzie Romeo i Julii
Ja się o nic nie pytałam Ale dziękuję za przytoczenie ślubowania na teściów, bo chcieliśmy to zrobić, a umknął mi gdzieś tekst
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 18:23   #2117
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Majowe Panny Młode

anagat dzięki za radę więc tak, po pięciu (jeszcze nie spełna) latach bycia razem w tym roku narzeczeństwa staniemy na ślubnym kobiercu cdn....hihi
A jeśli chodzi o gości na plecach to ja wiem coś o tym nie jest bardzo źle ale ja suknie szyję sobie z zakrytymi pleckami (koroneczką) i przynajmniej się nie będę martwić że coś paskudnego mi na plecach sterczy
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 18:34   #2118
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Hehe faktycznie Danadee , to Rocki pytała.. hehe a widzisz tak to się Ty też odezwałaś i miło

Do Rocki mam pytanie- to zdjątko twojej sukienki na innym wątku to Twoje ?? tzn czy Ty w tej sukience siedzisz?? Chyba tak.. No jeśli tak, to po prostu wyglądasz SUUUPER Idealnda figurka do rybki Suknia cuudowna!!

A agateczko , witamy Cię wszystki tutaj serdecznie.. a gościom muszę powiedzieć WON!!( tym na plecach) Tylko jak to zrobić

Mgosiekm , ja też zaczynam być przerażona.. Echh.. po co mi to całe wesele byłO??
U nas D.. dają goście TŻ( nie wiem może ta odległość jednak ??)

Uhh totalnie chaotyczna jestem ostatnio. Jak nie ja.Więc z góry przepraszam za chaos w wypowiedziach
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 18:40   #2119
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Majowe Panny Młode

anagat rób przynajmniej raz w tygodniu peeling plecków i przecieraj wieczorem spirtusem salicylowym, bądź jakimś tonikiem z alkoholem... taka moja rada
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 18:50   #2120
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Dokładnie tak muszę zrobić, tylko że u mnie te syfki to takie hormonalne są.. głęboko pod skórą wielkie czerwone bąble.. Głupio zrobiłam bo zaczęłam na nowo tabletki anty w tym cyklu.. to był błąd:/ no ale nic jutro mam wolne , więc lecę po peeling i TŻ się pobawi w pana kosmetyczka:

Poszłabym do kosmetyczki , ale one tu w Irlandii nie wyciskają syfków.. a maseczkę na moje plerki to mi mój pan młody może położyć, nie?

Poza tym wszystkim wycofują ze sklepów mój ukochany podkład Vichy derma blend
I czym ja sie teraz będę maziać??
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 18:55   #2121
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Fajne to ślubowanie na teściów
A co do bukietu ślubnego to florystka kazała mi przyjść dwa tygodnie wcześniej
Do rozdania zostało nam jeszcze 3 zaproszenia, tak trudno się wybrać do 19 kwietnia daliśmy czas na potwierdzenia, jak na razie jeszcze cisza:b rzydal:
W ogóle teraz dopiero do mnie powoli dochodzi, że to już tylko miesiąc mi został, za dwa tygodnie odbiór sukni, ostatnie wizyty u kamerzysty, kobiety od ciast żeby dograć szczegóły
Współczuje nieproszonych gości na plecach
Agateczka chętnie obejrzałybyśmy Twoją suknię
Danaeee super księga goście będą się wpisywać podczas wesela? jak to chcecie zorganizować?
__________________


Edytowane przez kobzalka
Czas edycji: 2010-04-07 o 19:01
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 18:55   #2122
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Majowe Panny Młode

Pan Młody jak najbardziej się do tego nadaje Nie panikuj może z czasem już przestaną wyskakiwać, może tylko na początku brania tabl.taka reakcja, na wszystko trzeba czasu. Ale daj im popalić nie mogą przecież popsuć nam takiego pięknego dnia prawda?
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 19:04   #2123
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Majowe Panny Młode

Nno tak, jest to suknia Emmi Mirage- perle z tym że szyta trochę inaczej bo plecki będą kryte i między tiulem a materiałem będzie również koroneczka oczywiście taka pięknie błyszcząca. A i zastanawiam się co z kwiatem przypinać czy nie jak myślicie?
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 19:37   #2124
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Śliczna sukienka Ramiączka w stylu moich
A co do kwiatka, chyba bym odczepiła, aczkolwiek z nim też ładnie Na szczęście o tym możesz zdecydować w ostatnich 5 min
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 19:44   #2125
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Majowe Panny Młode

Racja, ale tak chciałam wiedzieć co sądzicie? A gdzie można zobaczyć twoją suknię anagat? bom ciekawa
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 20:04   #2126
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Wklejałam już w wątku, jak się da wkleję zaraz Moja to taki empire style
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 21:24   #2127
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Dzięki kochane mam ślub 29 maja, jesteśmy na etapie proszenia jeszcze (czy nie za późno?) Ogólnie brakuje jeszcze obrączek ale w najbliższym czasie to się załatwi. No i wódeczki też jeszcze nie ma, i butów jeszcze nie mam muszę się konkretnie przyłożyć do tego!!! A jak to jest z kwiatami ile wcześniej zamawiałyście wiązanki?? bo chyba pora się wybrać...
witaj witaj
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 21:40   #2128
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Hehe faktycznie Danadee , to Rocki pytała.. hehe a widzisz tak to się Ty też odezwałaś i miło

Do Rocki mam pytanie- to zdjątko twojej sukienki na innym wątku to Twoje ?? tzn czy Ty w tej sukience siedzisz?? Chyba tak.. No jeśli tak, to po prostu wyglądasz SUUUPER Idealnda figurka do rybki Suknia cuudowna!!
Hmmm... Nie wklejalam zadnego zdjecia w sukni na siedzaco...
wiec to chyba jednak nie ja ale z drugiej strony mam rybke, wiec moze to jednak ja

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość

Ja się wkurzam bo mam wysyp niechcianych gości na plecach, wygląda to ochydnie, boli jeszcze gorzej niż wygląda;/ No i nei wiem co z tym zrobić.. bo w make-up skuteczny na plecach nie wierzę a już 16 jest panieńskie i sukienka z gorsetem

A ogólnie nic mi sie nie chce i to jest najgorsze..

Czytałyście blog Lexie?? Naszej wizażowej moderatorki? Hehe szyderczyni jedna Fajny ma styl pisania. Naśmiałam się wczoraj, więc i Wam polecam- szczególnie teks o weselach
http://lexie.blog.pl/
Hahaha, ja nawet sie domyslam, o kim dokladnie Lexie pisze - ale ten tort pana mlodego to z innego forum, nie z tego wizazowego.

A poza tym mi tez cos powykakiwalo na plecach, ma jeszcze miesiac na znikniecie
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 21:51   #2129
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

A ja dzis butki kupilam Te http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...50010247085_-1 spojrzcie na cene
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 21:53   #2130
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Rocki, toć ja ostrzegałam , że chaos me życie zdominował..
Ja miałam na mysli nie , że SIEDZISZ mając na sobie suknię.. tylko , że siedzisz w niej.. hehe powinnam napisać, że w niej stoisz (tz. w ślodku sukni) (matko co za bzdury piszę ) bo stałaś.. zdjęcie było od przodu i od tyłu.. tył z super dekoltem( nieopryszczonym)
A przód z odciętą głową
Chyba na jakimś wątku o ślubach cywilnych.. ale jak już pisałam CHAOS.. widzę CHAOS..

hehe ale się wciągam w ten jej blog.. po prostu rewelka

Moj TŻ mnie dziś zamorduje..hehe
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:38.