Dobry Fryzjer w Zielonej Górze - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-26, 19:29   #181
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

up
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 20:05   #182
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez Aga 1990 Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio w tym salonie, u p. Wojtka. Nie wiem skąd go wypuścili ale powinien dostać dożywotni zakaz dotykania nożyczek. To co zrobił mi z włosami to była tragedia, a na dodatek chamsko się do mnie przystawiał.
żartujesz ze mną miło rozmawiał.

No, w każdym razie ja z Lulu zmieniłam fryzjera na eVolution w Carrefourze, znów strzygl mnie pan, ale imienia nie pamiętam robiłam boba z dosyć długich włosów, więc dość radykalna zmiana -wyszłam zadowolona. Fryzjer milczek i taki dosyć niemiły się wydał, ale obciął mnie bardzo ładnie Polecam i sama tam zajrzę jeszcze.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 20:20   #183
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
żartujesz ze mną miło rozmawiał.

No, w każdym razie ja z Lulu zmieniłam fryzjera na eVolution w Carrefourze, znów strzygl mnie pan, ale imienia nie pamiętam robiłam boba z dosyć długich włosów, więc dość radykalna zmiana -wyszłam zadowolona. Fryzjer milczek i taki dosyć niemiły się wydał, ale obciął mnie bardzo ładnie Polecam i sama tam zajrzę jeszcze.
Taki brunet z grzywką pazurkową ? Jesli tak to Paweł Jaszczyszyn. Mnie też strzygł, ale bez entuzjazmu
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 21:33   #184
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Taki brunet z grzywką pazurkową ? Jesli tak to Paweł Jaszczyszyn. Mnie też strzygł, ale bez entuzjazmu
Nie, nie ten. Taki wyższy, ciemny blondyn z kolczykiem w karku mnie strzygł

A tak po za tym o Jaszczyszynie słyszałam wiele pozytywnych opinii, sama u niego się nie strzygłam, ale koleżanki chwalą.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 12:16   #185
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Mogłaby się któraś z Was wypowiedzieć na temat salonu Image na Bohaterów Westerplatte?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 14:21   #186
sekka
Przyczajenie
 
Avatar sekka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Czyzby jednak zadna z Was nigdy nie byla w salonie fryzjerskim "Styling" u pani Marzeny jesli sie nie myle w pasazu obok Ramzesa i Piotra i Pawla?

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Co do salonu "Styling" to wiem rowniez, iz kiedys nazywal sie "Efekt".
sekka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 16:15   #187
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez sekka Pokaż wiadomość
Czyzby jednak zadna z Was nigdy nie byla w salonie fryzjerskim "Styling" u pani Marzeny jesli sie nie myle w pasazu obok Ramzesa i Piotra i Pawla?

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Co do salonu "Styling" to wiem rowniez, iz kiedys nazywal sie "Efekt".
a tam jest jakiś pasaż? mieszkam niedaleko, ale nie kojarze...
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-30, 17:08   #188
sekka
Przyczajenie
 
Avatar sekka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Po lewej stronie Ramzesa jest bank, do ktorego wchodzi sie po schodkach. Za bankiem znajduje sie, poza salonem kosmetycznym i sklepem elektrycznym, wlasnie salon fryzjerski "Styling". Salon kosmetyczny nazywa sie bodajze Dominique.

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Dodam jeszcze, ze wszystko to znajduje sie w jednym ciagu tego samego budynku, w ktorym ma siedzibe bank.
sekka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 13:19   #189
jagoda0101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

witam!!
wspomniane tu było o salonie Dominique, jestem tam stałą klientka u pani Dominiki, którą bardzo polecam, ona jest serio bezkonkurencyjna. Co to salonu fryzjerskiego to moim fryzjerem jest Radek z Carlo Biani. Fryzjer zna sie na rzeczy, ma wyobraźnie i talent do tego co robi. Wszystkie moje kolezanki do niego wysłałam i są zadowolone, wiec jesli ktos ma problem to spróbujcie u niego.
jagoda0101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 17:05   #190
sekka
Przyczajenie
 
Avatar sekka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Dziekuje Ci za odpowiedz, lecz na razie chodzi mi wlasnie o salon Styling z przyczyn, ktore wczesniej wymienilam. To zaklad, jak mi powiedziano, jakiejs pani Marzeny Zalejko z Lesniowa.
sekka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 20:37   #191
Rider
Rozeznanie
 
Avatar Rider
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 717
Dot.: Zielona Góra - fryzjer na Drzewnej??

A ja chodzę do salonu Daner, na Objazdowej chyba. Tam, gdzie kiedyś była Biedronka i "6" miała (lub ma) pętle, przed wieża Braniborską. Jest tam świetna fryzjerka, pani Dorota. Balejaż robi niesamowity, chodzę do niej już szósty rok. Jest normalnie świetna, są tam ciasteczka i herbatka, kawa... No i nie gada jak najęta. Chcesz gadać to gadasz, chcesz siedzieć cicho to siedzisz. Polecam. Włosy mam takie, że nikt nie zauważa, że mam farbowane. Ludzie mnie poznają i myślą, że ja naturalna blondynka jestem
Rider jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 23:10   #192
Joa4000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez sekka Pokaż wiadomość
Dziekuje Ci za odpowiedz, lecz na razie chodzi mi wlasnie o salon Styling z przyczyn, ktore wczesniej wymienilam. To zaklad, jak mi powiedziano, jakiejs pani Marzeny Zalejko z Lesniowa.
ta fryzjerka nie ma zbyt dobrej opinii,nie polecam!!!
Joa4000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 08:38   #193
Joa4000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

najlepsza jest Basia i Agnieszka z Carlo Biani.począwszy od koloryzacji,cięcia do pielęgnacji są najlepsze w ZG!!!a zwiedziłam wiele salonów ,nie tylko w ZG i z doświadczenia polecam drogie panie!!!
Joa4000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 13:37   #194
sekka
Przyczajenie
 
Avatar sekka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez Joa4000 Pokaż wiadomość
ta fryzjerka nie ma zbyt dobrej opinii,nie polecam!!!
Dziekuje za odpowiedz. Prawdopodobnie uratowalas mi grzywe. A bylas tam moze osobiscie, albo ktos kogo znasz?
sekka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 09:36   #195
Infante87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Witam

Co myślicie o salonie "Styl według mężczyzny"?
Infante87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 12:17   #196
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Mój chłopak był niedawno w galerii Tesco.. Bywał tam już wcześniej i wychodził zadowolony, niestety fryzjerka, która zwykła go strzyc zwolniła się, więc musiał pójść do innej. Efekt nie był najlepszy - musiałam po niej poprawiać - i wyszło mi to o wiele lepiej !! Zabroniłam mu korzystania z usług tego salonu !!
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 08:03   #197
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Ja kiedyś wcześniej na forum polecałam Śpiewaka. Niestety teraz to odwołuję. Po tamtej wizycie byłam u niego jeszcze raz. Chciałam trochę przyciemnić kolor na zimę, a on zrobił mi jakiś żółto-złoty i wciskał, że to ciemny beż. Potem zaczęłam szukać innych fryzjerów i niestety po tych poszukiwaniach na głowie miałam tragedię, więc po roku chyba od tamtych wizyt poszłyśmy z mamą do Śpiewaka, żeby to uratował. Ona też farbowała i ścinała. Mama nosi krótkie włosy, ja miałam długie blond, rozjaśniane w okropnym stanie.
Do czego jednak zmierzam. Podjęliśmy decyzję, że ja godzę się na ścięcie ich na krótko i zafarbowanie na naturalny kolor, no a mama standardowo farbę i podcięcie. Podobają mi się krótkie włosy, ale ta fryzura jest okropnie wykonana. Po pierwsze, Śpierak zmienił rewelacyne farby Inebrya na jakieś nieznanej mi marki. Są nieporównywalnie gorsze. Mój kolor jest bardzo wyblakły, matowy, a mama po miesiącu ma zupełnie siwe, jakby w ogóle nie farbowane. Po drugie, fryzury są głupio zaplanowane, w sensie ani trochę się nie układają, są za długie, jakby takie zapuszczone od miesiąca krótkie włosy, a ja po przyjściu do domu musiałam poprawiać kilka pasm. Po trzecie, atmosfera w salonie zrobiła się bardzo nadęta i nie jest już tak przyjemnie.
Naprawdę liczyłam, że wrócę do tego salonu i zostanę, ale teraz nie zrobię tego na pewno. Wiem, że większość znajomych mamy także po pierwszej wizycie rezygnuje.
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 10:40   #198
xenaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 49
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez Infante87 Pokaż wiadomość
Witam

Co myślicie o salonie "Styl według mężczyzny"?

wznawiam pytanie!slyszalam,ze Michal jest dobrym fryzjerem-ma ktos jakies doswiadczenia?
xenaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 17:45   #199
aga201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
poszukuje dobrego fryzjera w zielonej gorze, mam zamiar zrobic sobie grzywke ukosna, czy mozecie mi kogos polecic kto bedzie wiedzial czy mi ona pasuje ewentualnie jak ja dobrac bym faktycznie dobrze w niej wygladala i sie ukladala?
Jeżeli macie problem ze znalezieniem dobrego fryzjera, to gorąco polecam Magadalenę Fritsche 728-877-786. Byłam u niej i tak już chodzę 6 lat...byłam u innych, ale zawsze zniszczyli mi włosy i nie dobrali fryzury...mam krótkie włosy, więc sztuką jest je szybko ułożyć rano...po ścięciu tej Pani, nie miałam nigdy z tym problemu....moje koleżanki też się do niej przekonały..solidna, sympatyczna i uczciwa...przyjmuje w salonie Lulu przy ul. Jaskółczej 14. Skończyła ona mnóstwo kursów i pracowała w renomowanych salonach zielongórskich. Obecnie otwaorzyła własną działalność.Polecam gorąco...Zadowolona klientka
aga201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 15:54   #200
Agix89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 52
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

A co sadzicie o Carlo Biani?
Agix89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 11:37   #201
00kropeczka00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

co sądzicie o szymonie zw świata wg mężczyzny?
00kropeczka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 22:20   #202
moni_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Potrzebuje pomocy . Za 3 miesiące wychodzę za mąż. Zaufana fryzjerka do której byłam umówiona poważnie się rozchorowała i nie będzie mogła mnie uczesać na ślub. Jestem wstępnie umówiona w salonie Viva do pani Moniki (dwuczłonowe nazwisko, ale ona nie jest właścicielka, bo wiem, że właścicielka tez ma na imię Monika). Nigdy w tym salonie nie byłam. Czy macie jakieś doświadczenia z tego salonu? Chodzi mi o czesanie - upięcia. Bo nie każda fryzjerka która dobrze strzy ze czy farbuje potrafi też dobrze uczesać. A może znacie inny salon godny polecenia. Pozdrawiam
moni_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 22:33   #203
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez moni_18 Pokaż wiadomość
Potrzebuje pomocy . Za 3 miesiące wychodzę za mąż. Zaufana fryzjerka do której byłam umówiona poważnie się rozchorowała i nie będzie mogła mnie uczesać na ślub. Jestem wstępnie umówiona w salonie Viva do pani Moniki (dwuczłonowe nazwisko, ale ona nie jest właścicielka, bo wiem, że właścicielka tez ma na imię Monika). Nigdy w tym salonie nie byłam. Czy macie jakieś doświadczenia z tego salonu? Chodzi mi o czesanie - upięcia. Bo nie każda fryzjerka która dobrze strzy ze czy farbuje potrafi też dobrze uczesać. A może znacie inny salon godny polecenia. Pozdrawiam
Za czasów studenckich byłam u Pani Moniki Zdanowskiej- właścicielki - wtedy salon był w innym miejscu - strzyżenie rewelacja. Nie możesz się do niej umówić
W ubiegłym roku byłam u Pani Agnieszki chyba też dobrze obcięła mi długie włosy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 08:29   #204
00kropeczka00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Czy ktoś ma może aktualny nr telefonu do salonu styl wg mężczyzny?
00kropeczka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 18:49   #205
moni_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Za czasów studenckich byłam u Pani Moniki Zdanowskiej- właścicielki - wtedy salon był w innym miejscu - strzyżenie rewelacja. Nie możesz się do niej umówić
W ubiegłym roku byłam u Pani Agnieszki chyba też dobrze obcięła mi długie włosy

Chciałam, bo słyszałam, że dobrze czesze, ale niestety właścicielka nie pracuje w soboty i niestety.
moni_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 18:59   #206
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez moni_18 Pokaż wiadomość
Chciałam, bo słyszałam, że dobrze czesze, ale niestety właścicielka nie pracuje w soboty i niestety.
A to pech, rzeczywiście
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 16:50   #207
blissfull
Raczkowanie
 
Avatar blissfull
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Ja również poszukuję dobrego fryzjera.
Mam gęste i ciężkie włosy [kręcone od spodu a proste u góry] i zero pomysłów na fryzurkę.
Ciągłe noszenie kitki czy warkocza zaczyna mnie powoli nudzić.
Chciałabym zmiany. Tylko boję się iść do pierwszego lepszego salonu.
Co byście mi poleciły?

Słyszałam o salonie na deptaku [koło restauracji Sphinx lub gdzieś za Filarami]-podobno jest dobry i ma fachową obsługę. Tylko nie pamiętam nazwy. Był tam ktoś może?


~Pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez moni_18 Pokaż wiadomość
Potrzebuje pomocy . Za 3 miesiące wychodzę za mąż. Zaufana fryzjerka do której byłam umówiona poważnie się rozchorowała i nie będzie mogła mnie uczesać na ślub. Jestem wstępnie umówiona w salonie Viva do pani Moniki (dwuczłonowe nazwisko, ale ona nie jest właścicielka, bo wiem, że właścicielka tez ma na imię Monika). Nigdy w tym salonie nie byłam. Czy macie jakieś doświadczenia z tego salonu? Chodzi mi o czesanie - upięcia. Bo nie każda fryzjerka która dobrze strzy ze czy farbuje potrafi też dobrze uczesać. A może znacie inny salon godny polecenia. Pozdrawiam
Pani Agnieszka z salonu Arabella jest godna polecenia.
Moja ciocia u niej była i była bardzo zadowolona.
blissfull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 18:12   #208
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Ja byłam niedawno w saloniku na alei wojska polskiego, na przeciwko uniwerku, koło żabki. W takiej małej budce. Dziewczyna ładnie ścina, a do tego jest megarozmowna -aż miło tam posiedzieć i pogadać
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 15:28   #209
an_no
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Witam,
w czerwcu byłam w salonie Carlo Biani, czesałam się na wesele koleżanki. Ogólnie moja opinia: TRAGEDIA !!
Nie dość, że "pani fryzjerka" czesala mnie przez godzin, przez kolejną poprawiała moje uwagi, przez cały ten czas gadała do siebie "o nie tu coś jest nie tak", na koniec wpięła mi spinkę by zakryć swój błąd i rozlatującą się fryzurę!! Dodam, że spinkę sama kupiłam -no i całe szczęście!
Cały czas podchodziły inne fryzjerki i "uśmiechały się" za moimi plecami. Nieciekawa atmosfera. Wygladałam jak w kasku, a fryzura rozleciala mi się po 2 godzinach. A najciekawsze, że kasali mi zapłacić 120zł!!! Za uczesanie!! MASAKRA (moja koleżanka czesała się tam kilka miesięcy wcześniej, wyglądała pięknie i zapłacila 70zł, dlatego zdecydowałam się na ten salon).
Nigdy więcej tam nie pójdę i szczerze odradzam innym wszystkim znajomym!!
Carlo Biani = PORAŻKA !!
an_no jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 10:39   #210
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez an_no Pokaż wiadomość
Witam,
w czerwcu byłam w salonie Carlo Biani, czesałam się na wesele koleżanki. Ogólnie moja opinia: TRAGEDIA !!
Nie dość, że "pani fryzjerka" czesala mnie przez godzin, przez kolejną poprawiała moje uwagi, przez cały ten czas gadała do siebie "o nie tu coś jest nie tak", na koniec wpięła mi spinkę by zakryć swój błąd i rozlatującą się fryzurę!! Dodam, że spinkę sama kupiłam -no i całe szczęście!
Cały czas podchodziły inne fryzjerki i "uśmiechały się" za moimi plecami. Nieciekawa atmosfera. Wygladałam jak w kasku, a fryzura rozleciala mi się po 2 godzinach. A najciekawsze, że kasali mi zapłacić 120zł!!! Za uczesanie!! MASAKRA (moja koleżanka czesała się tam kilka miesięcy wcześniej, wyglądała pięknie i zapłacila 70zł, dlatego zdecydowałam się na ten salon).
Nigdy więcej tam nie pójdę i szczerze odradzam innym wszystkim znajomym!!
Carlo Biani = PORAŻKA !!
Dlaczego zapłaciłaś Przecież widziałaś co Ci zrobiła już w salonie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-14 12:35:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.