Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-13, 23:20   #4201
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Przywoitość to jedno a demokracja drugie.Dla jednego taki protest jest nie na miejscu a dla drugiego to okazja dla wyrazenia wlasnego zdania. Czy to, ze jest żałoba narodowa, oznacza, że nie można się odezwać, za protestować?
I naprawdę taki protest mnie nie oburza, za to oburzają mnie wszelkie protesty chłopców w brunatnych koszulach, co to do gazu wysyłają "żydów, pedałów" itp. To jest nie tylko przekroczenie pewnych granic, ale przede wszystkim łamanie prawa. A takie protesty bywają także w Krakowie. I co, to wam nie przeszkadza?
Wszelkie przejawy nietolerancji mi przeszkadzają.
A jeśli dla kogoś na miejscu jest wyrażanie własnego zdania, zwłaszcza w takiej formie (krzyki, transparenty) podczas żałoby narodowej, no to trudno, widac nie ma w sobie za grosz empatii i przyzwoitości, atego się nie zmieni, takich rzeczy uczymy się w domu od dziecka.
No więc cóż, niech się dzieci cieszą swoją demokracją i bronią zagrożonego honoru Wawelu.
A ja pozostanę przy swoim zdaniu, że to że coś wolno robić, nie oznacza że się powinno.

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
A czy Wawel należy do Jarosława Kaczynskiego, że zaproponowal pochówek brata właśnie w tym miejscu?
.
Kto powiedział że Jarosław zaproponował? Myślę że to raczej jemu zaproponowano.
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 23:20   #4202
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
taaaaa jak Panu Iksińskiemu sie umrze to pójde w uroczystośc żałobną drzeć jape pod cmentarzem i zademonstrować jak mi sie nie podobało, że wyzucał pety przez okno
Alez masz prawo isc na pogrzeb Iksinskiego i sie wydzierac, skoro tak ci zalazł za skórę;-)) Demokracja jest;-)
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 23:22   #4203
strawberry9
Raczkowanie
 
Avatar strawberry9
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 281
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Wroclovianka Pokaż wiadomość
W ddtvn mówili o jego zamiłowaniu do sportu, wspominali dawne dzieje, więc pewnie nie był taki antysportowy jak się wydaje. Z tego co kiedyś gdzieś czytałam interesował się żużlem.

Co do stadionu, jak dla mnie powinien zostać Stadionem Narodowym.



A nie pomyślałaś, że ta osoba -Ewa Kopacz- ma szacunek do zmarłej osoby i nie odczuwa potrzeby obnażania intymnych/prywatnych spraw zmarłych mediom ku uciesze ciekawskich osób jak Ty?

A odcień lakieru Cie nie interesuje? - tez tego nie ujawniła - to pewnie to też tajemnica, pewnie miała jakiś specjalny odcień stworzony tylko dla niej - bo przecież by powiedziano, ze to był róż/fiolet/bezbarwny...

Może miała zdjęcia zrobić tej obrączce i polecieć do reporterów żebyś mogła jeszcze ciekawe oko nacieszyć?

widze że pod wplywem emocji i ogolnego podniecenia ,niektore osoby piszą tu takie kretynizmy jak ty i w ogóle nie czytają wypowiedzi razem z cytatami ,tylko interpretują sobie jak chcą .wiec dla takich....osob ja kty wyjasnie moja wypowiedz: napisalam tą wiadomosc po tym jak oburzyła mnie wiadomość ,gdy pewna dziewczyna napisała ,że na obrączce było imie "lech" ,wiec moj post miał zaprzeczyć jej wypowiedz,bo skąd do cholery niby wie ze to imie to "lech" ? Gdyby to było takie jasne ,to nie byłoby to owiane taką tajemnicą. Podsumowując : irytują mnie tutaj wypowiedzi osób ,ktore "wszystko wiedzą" i od razu piszą takie wiadomosci mimo ,że są kompletną bzdurą (i niech nie ośmielają sie podawać jako źródła swoich informacji tego szmatławca 'Fucktu' )
strawberry9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 23:23   #4204
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez czapeczkaelfa Pokaż wiadomość
Wszelkie przejawy nietolerancji mi przeszkadzają.
A jeśli dla kogoś na miejscu jest wyrażanie własnego zdania, zwłaszcza w takiej formie (krzyki, transparenty) podczas żałoby narodowej, no to trudno, widac nie ma w sobie za grosz empatii i przyzwoitości, atego się nie zmieni, takich rzeczy uczymy się w domu od dziecka.
No więc cóż, niech się dzieci cieszą swoją demokracją i bronią zagrożonego honoru Wawelu.
A ja pozostanę przy swoim zdaniu, że to że coś wolno robić, nie oznacza że się powinno.

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------


Kto powiedział że Jarosław zaproponował? Myślę że to raczej jemu zaproponowano.
Media podają, że to była jego propozycja.
Poza tym żałoba nie oznacza, że nie można wyrażać swojego zdania. Oczywiscie, mogliby napisać list protestacyjny, ale myslisz, że ktoś by to zauważył?
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 23:23   #4205
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Alez masz prawo isc na pogrzeb Iksinskiego i sie wydzierac, skoro tak ci zalazł za skórę;-)) Demokracja jest;-)
Otóz nie mam prawa, bo zostałabym zgarnieta wg prawa za zakłucanie porządku publicznego.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 23:24   #4206
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Wawel czyj jest? na pewno Polakow a nie pojedynczych osob dlatego to my powinnismy decydowac kto tam spocznie
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 23:26   #4207
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Wawel czyj jest? na pewno Polakow a nie pojedynczych osob dlatego to my powinnismy decydowac kto tam spocznie
ale nie możecie decydowac za rodzine zmarłego.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 23:26   #4208
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Nie ma co zakrywać brak mózgu demokracją. Iść i dzreć jape w dobie tragedi narodowej to naprawde trzeba miec trociny w głowie

Uszanuj rodzine zmarłego bo to o nich własnie piszesz, GRATULUJE!
zabawnie, ale jakże prawdziwie napisane. Popieram Cię w 100%!
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 23:28   #4209
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Swoją drogą, to będzie niezła afera, jak pochowają prezydenta jako bohatera na Wawelu a potem się okaże, że podczas lotu naciskał na pilota, aby bez względu na pogodę lądował w Smoleńsku. I co wtedy będzie? Przeprowadzka na Powązki?
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 23:28   #4210
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Media podają, że to była jego propozycja.
Poza tym żałoba nie oznacza, że nie można wyrażać swojego zdania. Oczywiscie, mogliby napisać list protestacyjny, ale myslisz, że ktoś by to zauważył?
Media manipulują tobą a ty nawet tego nie widzisz.
Pomyśl logicznie- jakim cudem on by miał coś takiego zaproponować?? Nikt sam z siebie nie decyduje o pochówku swojego brata na Wawelu. Zresztą ja słyszałam że to kard Dziwisz zaproponował, a Jarosław poprosił o czas do namysłu.

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Wawel czyj jest? na pewno Polakow a nie pojedynczych osob dlatego to my powinnismy decydowac kto tam spocznie
tak, i na pewno jakieś żałosne marsze protestacyjne facebookowych dzieci sprawią że ktoś zmieni zdanie...
Nie wiem jak ty, ale ja nie czuję się właścicielką Wawelu i nie wydaje mi się żebym miała prawo decydować kto tam będzie pochowany.
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 23:29   #4211
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

pytanie czy rodzina ma decydowac za reszte polakow? nie wiem czyj to pomysl ale niefajny
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 23:30   #4212
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Swoją drogą, to będzie niezła afera, jak pochowają prezydenta jako bohatera na Wawelu a potem się okaże, że podczas lotu naciskał na pilota, aby bez względu na pogodę lądował w Smoleńsku. I co wtedy będzie? Przeprowadzka na Powązki?
Nawet jeśli naciskał, to co?
Pilot podejmuje takie decyzje, więc opinia prezydenta nie pownna mieć tu nic do rzeczy. A logiczne jest, że chciał lądować, wszyscy chcieli, bo bali się spóźnić.
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 23:32   #4213
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

><'
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 23:32   #4214
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Swoją drogą, to będzie niezła afera, jak pochowają prezydenta jako bohatera na Wawelu a potem się okaże, że podczas lotu naciskał na pilota, aby bez względu na pogodę lądował w Smoleńsku. I co wtedy będzie? Przeprowadzka na Powązki?

Ostateczna decyzja nalezy do pilota.
Na pokladzie on jest przelozonym wszystkich pasazerow.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 23:32   #4215
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez czapeczkaelfa Pokaż wiadomość
Media manipulują tobą a ty nawet tego nie widzisz.
Pomyśl logicznie- jakim cudem on by miał coś takiego zaproponować?? Nikt sam z siebie nie decyduje o pochówku swojego brata na Wawelu. Zresztą ja słyszałam że to kard Dziwisz zaproponował, a Jarosław poprosił o czas do namysłu.


tak, i na pewno jakieś żałosne marsze protestacyjne facebookowych dzieci sprawią że ktoś zmieni zdanie...
Nie wiem jak ty, ale ja nie czuję się właścicielką Wawelu i nie wydaje mi się żebym miała prawo decydować kto tam będzie pochowany.
A Ty skąd wiesz, że Dziwisz zaproponował? Może też z mediów?
Podawano dzisiaj w kilku telewizjach, że o miejscu spoczynku miała decydowac rodzina i że to Jarosław zapropował Wawel. Opieram się na tym co podają media, tak jak każdy inny tutaj się wypowiadający.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 23:35   #4216
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

mi sie wydaje ze prezydent byl skromnym czslowiekem i sam by tego nie chcial

nie chce mu umniejszac
ale cala ta sprawa wynikla tylko dlatego ze zmarl tragicznie
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 23:35   #4217
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Tak, oczywiscie, pilot podejmuje decyzje. Ale poczytajcie sobie, jakie potem miał nieprzyjemności pilot, który kiedyś nie poddał się naciskom Lecha Kaczynskiego...
A tak na marginesie, to nie sądzicie, że głowa państwa powinna za życia sporządzać testament , aby potem nie było takich przepychanek? Byłoby wtedy jasne, że prezydent X chce spocząc tutaj a prezydent Y tam...
Też mam wrażenie, ze sam Lech Kaczyński nie chciałby być pochowany na Wawelu. To był człowiek zakochany w Warszawie i zapewne wolałby Powązki. A jego żona, tak niesamowicie skromna kobieta tez chyba wolałaby swojskie topole szumiące na Powazkach niż zimne krypty na Wawelu...
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie

Edytowane przez Hawa
Czas edycji: 2010-04-13 o 23:38
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 23:35   #4218
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
pytanie czy rodzina ma decydowac za reszte polakow? nie wiem czyj to pomysl ale niefajny
ale co ty masz do tego krakowa, czy jak chcą postawić ławke w parku to ktoś pyta cie o zdanie czy moze, czy jak wycinaja drzewo to tez ktoś pyta cie o zdanie, od takich decyzji sa wyzsze organy które my wybieramy aby w naszym imieniu podejmowali decyzje, a to ze jakiemus odsetkowi ludzi sie taka czy inna decyzja nie podoba to poprostu juz tak bywa, jeszcze sie nie znalazł taki co by każdemu dogodził, a prawdą jest że najwieksze zamieszanie robia ci co sa w mniejszosci są tak głośni że daja złudne wrazenie ze jest ich duzo, czy wizialas gdzies demonstracje wydzierajacą sie w niebogłosy aby wyrazic swoją aprobate nt pochówku na Wawelu?
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 23:37   #4219
strawberry9
Raczkowanie
 
Avatar strawberry9
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 281
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Pokaż wiadomość
!!Kącik kulinarny !!(dla mięsożernych i nie tylko): Z serii "Wladimir poleca"
Przepis na Kaczkę po Smoleńsku:
1.Weź jedną dorodną kaczkę
2.Dopraw odrobiną wojska, polityków oraz odrobiną kleru
3Wsadź ją do Tupolewa Tu-154
4.Wyślij do Smoleńska

glupota nie zna granic .
po co to tutaj wklejasz??? PO CO???? to jest żenujące,oburzające i brak mi słów na to jeszcze jakie to jest......ręce opadają na widok takich tekstów i noz w kieszeni się otwiera. Skoro to zobaczylas gdzies w necie i komentujesz tak ,że głupota nie zna granic to po co dalej to przekazujesz???
strawberry9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 23:38   #4220
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
mi sie wydaje ze prezydent byl skromnym czslowiekem i sam by tego nie chcial

nie chce mu umniejszac
ale cala ta sprawa wynikla tylko dlatego ze zmarl tragicznie
a w czyim imieniu tam leciał? W NASZYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! bo jako głowa państwa reprezentuje nas wszystkich. Nie leciał tam na kawe do Putina tylko oddac hołd, walczył o ten Katyń!
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 23:38   #4221
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
A czy Wawel należy do Jarosława Kaczynskiego, że zaproponowal pochówek brata właśnie w tym miejscu?
Ci ludzie chcą wyrazić swoje zdanie, bo mają do tego prawo. I tyle. Wiadomo, ze nic nie wywalczą, bo decyzja zapadła. Ale warto pokazac, ze są ludzie, którzy mają odmienne zdanie.

Swoją drogą, uważam, że znaczące osoby powinny obowiązkowo sporządzać testament. Wtedy nie byłoby takich sporów. A propos papiezy, kiedyś mówiono, że papież ma jakby z urzędu wyznaczone miejsce pochówku i jest nim oczywiście Watykan. Nawet jeśli rodzina będzie nalegać na inne miejsce, to niestety nic nie wskóra. Tak też było z naszym papieżem, Polska mogła zabiegać o pochówek u nas, ale i tak by się na to nie zgodzono.
"Gospodarzem"na Wawelu jest Dziwisz,i to on podejmuje decyzję w porozumieniu z rodziną,oglądałam akurat w TV co mówił do dziennikarzy,myślę,że to on zaproponował Kaczyńskiemu Wawel a Jarosław nie mógł odmówić bratu tego przywileju,no i stało się.

Co do tego kto zaproponował Dziwisz jasno i wyraznie powiedział-Ja, w porozumieniu z rodziną zmarłych,na kolejne pytanie z kim z rodziny rozmawiał,odpowiedział -z bratem prezydenta.Z tego oczywiście zrobili wielkie hallo,że niby to Jarosław zaproponował,ale wydaje mi się,że Dziwisz w życiu na to się nie zgodził gdyby nie był tego samego zdania.

Edytowane przez kalina121
Czas edycji: 2010-04-13 o 23:45
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 23:38   #4222
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
ale co ty masz do tego krakowa, czy jak chcą postawić ławke w parku to ktoś pyta cie o zdanie czy moze, czy jak wycinaja drzewo to tez ktoś pyta cie o zdanie, od takich decyzji sa wyzsze organy które my wybieramy aby w naszym imieniu podejmowali decyzje, a to ze jakiemus odsetkowi ludzi sie taka czy inna decyzja nie podoba to poprostu juz tak bywa, jeszcze sie nie znalazł taki co by każdemu dogodził, a prawdą jest że najwieksze zamieszanie robia ci co sa w mniejszosci są tak głośni że daja złudne wrazenie ze jest ich duzo, czy wizialas gdzies demonstracje wydzierajacą sie w niebogłosy aby wyrazic swoją aprobate nt pochówku na Wawelu?
pyta o zdanie czy nie pyta czesto w krk organizuje sie rozne akcje spoleczne spontanicznie
bo wierz lub nie ale ludziom zalezy
nie kazdy ma tak ze zaglosuje i git bo ktos za niego pomysli
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 23:39   #4223
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
pytanie czy rodzina ma decydowac za reszte polakow? nie wiem czyj to pomysl ale niefajny
No niby nie, ale jak niby mięli to rozwiązać?
Zrobić głosowanie gdzie ma zostać pochowany prezydent z żoną w Krk czy Wawie?

Rodzina dostała propozycję prawdopodobnie i poczuła się zasczycona, więc ciężko było odmówić, nawet jeśli ten Krk im 'nie po drodze'...

Jakoś ciężko mi uwierzyć, że sami to sobie to wymyslili...
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 23:39   #4224
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/pil...cje_81437.html

tak jakby w temacie
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 23:39   #4225
DAVIDKA
Raczkowanie
 
Avatar DAVIDKA
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 439
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Tragedia , szok , łzy , potem wzruszające pojednanie w bólu , miałam nadzieje ze ten dramat zjednoczy polaków ze poczujemy się dumni z tego ze potrafimy być razem , my Polacy
Domyślała się ze mogą pojawić się zgrzyty ale nie podejrzewałam ze jeszcze przed pogrzebem

Jest mi tak strasznie przykro i niewyobrażanie wstyd za wszystkich którzy ośmielają się na rożnych forach czy protestach obrażać zmarłego prezydenta , doświadczamy zaniku patriotyzmu , przecież to był przedstawiciel wszystkich polaków wybrany w demokratycznych wyborach , złorzecząc na niego to tak jakbyśmy sami pluli sobie w twarz...
__________________
Zycie jest wyzwaniem , podejmij je
DAVIDKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 23:40   #4226
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Wg. historyka Tomasza Nałęcza do rodzina (nie wiem kto dokładnie) zaproponowała Wawel.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 23:41   #4227
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

litości, WALCZYŁ o Katyń?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 23:41   #4228
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Tak, oczywiscie, pilot podejmuje decyzje. Ale poczytajcie sobie, jakie potem miał nieprzyjemności pilot, który kiedyś nie poddał się naciskom Lecha Kaczynskiego...
A tak na marginesie, to nie sądzicie, że głowa państwa powinna za życia sporządzać testament , aby potem nie było takich przepychanek? Byłoby wtedy jasne, że prezydent X chce spocząc tutaj a prezydent Y tam...
Też mam wrażenie, ze sam Lech Kaczyński nie chciałby być pochowany na Wawelu. To był człowiek zakochany w Warszawie i zapewne wolałby Powązki. A jego żona, tak niesamowicie skromna kobieta tez chyba wolałaby swojskie topole szumiące na Powazkach niż zimne krypty na Wawelu...
Słyszałam dziś rozmowe z tym pilotem.
I nieprawdą jest że miał jakiekolwiek nieprzyjemności. Sam to powiedział.
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 23:43   #4229
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
pytanie czy rodzina ma decydowac za reszte polakow? nie wiem czyj to pomysl ale niefajny
a my decydujemy gdzie mają być pochowani czlonkowie twojej rodziny ?
Prezydent był osobą publiczną , ale chyba nie sądzisz że zrobią sondę w tvnie z głosami " tak" i "nie " sms za 1,22 bo ludzie czują taką potrzebę aby mieć swój wkład.
Nie dość że nie zajmuje wam miejsca , nie wyje słowackiego ani mickiewicza ...Był patriotą, starał się być dobrym prezydentem - nie zawsze mu wychodziło , ale tak jak każdemu. Zginął tragicznie jadąc by reprezentować nas, umarł z mianem prezydenta co także nie zdarza się często , więc dlaczego nie ? Nie rozumiem tego wszystkiego.
Co do Wawelu to nie jest to własność każdego , nie nam nim zarządzać - są od tego wyznaczone osoby i skoro one tak zadecydowały to nic nam do tego.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 23:43   #4230
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
pyta o zdanie czy nie pyta czesto w krk organizuje sie rozne akcje spoleczne spontanicznie
bo wierz lub nie ale ludziom zalezy
nie kazdy ma tak ze zaglosuje i git bo ktos za niego pomysli
akcje akcjami ale wiesz ... nikt nie bedzie "kijem wisły zawracał" bo jakis odsetek pustych głowek wyszedł na ulice podrzeć gębe
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.