final BARU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-16, 16:10   #1
sylwiamaria
Rozeznanie
 
Avatar sylwiamaria
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 670
Wyślij wiadomość przez ICQ do sylwiamaria GG do sylwiamaria

final BARU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DZiewczynki czy ogladacie czasem BAR bez granic ??? Czy moze uwazacie , ze to strata czasu ???
20 grudnia to juz final, czy macie swojego/swoja faworyta.
Ja mam jakies przeczucia, ze Maciek zdobedzie glowna nagrode.
papapa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bar3.jpg (5,1 KB, 7 załadowań)
__________________

    1. " W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta."
George Bernard S

sylwiamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-16, 17:02   #2
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Re: final BARU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

chciałam, żeby wygrał Aldek, bo jemu na tym kompletnie nie zależało typuję na Maćka. Damian nie wygra, bo ludzie pomyślą "mieszka w stanach to kase ma", a Fryta...z Maćkiem chyba jednak nie wygra
Ananke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-16, 17:11   #3
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: final BARU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ananke napisał(a):
> chciałam, żeby wygrał Aldek, bo jemu na tym kompletnie nie zależało typuję na Maćka. Damian nie wygra, bo ludzie pomyślą "mieszka w stanach to kase ma", a Fryta...z Maćkiem chyba jednak nie wygra

Ja też chciałam żeby wygrał Aldek (z tego samego powodu). Był naturalny, nie bał się być szczery i nie lizał wszystkim naokoło tyłka.
Wygra pewnie Maciek, choć jak wygra Maciek, to Frytka się już od niego na pewno nie odczepi i pewnie razem skorzystają z kasy jako para (no chyba że Maciek się jej nie da, bo moim zdaniem to on zasługuje na lepszą dziewczynę - choć jej nie znam osobiście oczywiście)
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-16, 20:14   #4
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: final BARU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prograny typu reality show to dla mnie kompletne dno. Ludzie dla kasy poniżają się przed kamerami. Nieraz zastanawiam się dlaczego ludzie oglądają takie programy. Już lepiej poczytać książkę.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-16, 20:36   #5
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: final BARU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dlatego że:

- często żeby poczytać książkę, trzeba mieć w miarę wypoczęty umysł i niezaprzątnięte niczym myśli. Bo jak nie, to czytasz książkę i po chwili odlatujesz myślami gdzieś daleko, łapiesz się na tym, musisz czytać od nowa i tak w kółko. Oglądając taki program nie musisz myśleć.

- czasem taki program sobie po prostu leci, a człowiek wykonuje różne inne czynności: sprząta, pracuje przy komputerze, odrabia lekcje, rozmawia przez GG, czesze psa... cokolwiek, przy okazji słysząc i zerkając co dzieje się w programie.

- często nie ma o tej porze nic lepszego w telewizji, szczególnie gdy się nie ma kablówki. Ciągłe oglądanie wiadomości może się znudzić.

- człowiek lubi sobie popatrzeć na różne afery, wydarzenia, wypadki, lubią sobie pokomentować - świadczy o tym choćby to, jak ludzie zbierają się w tłum gapiów, gdy wydarzy się jakiś wypadek itp. Równie dobrze można pytać, czemu ludzie oglądają "Rozmowy w Toku", "Jak łyse konie" czy np. teleturnieje. To są po prostu programy rozrywkowe, przy których możesz przestać myśleć, trochę się pośmiać czy powkurzać. I tyle.

- z tego samego powodu, dla których ogląda się głupawe komedie, głupawe horrory, albo filmy typu "zabili go i uciekł"

Ja nie rozumiem innej rzeczy: dlaczego ludzie się nie przyznają, że oglądają tego typu programy (nie mówię o miłośnikach i fanatykach , tylko o tych, co czasem z nudów sobie oglądają, a potem mówią "jaaaa? nieeeeee, to nie dla mnie, a o co w tym chodzi...?")

Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-16, 22:14   #6
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: final BARU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja stawiam na Damiana. ma dosyć silną pozycje.
Maciek moim zdaniem to ciepłe kluchy, które same nie wiedzą czego chcą, Frytka to postać typowo medialna, gdyby jeszcze miała wygrać ten Bar..W ogóle dziwi mnie że ona nigdy nie siedziała na gorących krzesłach (chyba bo każdego odcinka nie oglądałam), wydaje mi sie że gdyby ją nominowano to by szybko wyleciała z tego programu.A ta nowa Magda nie ma raczej szans.
Też chciałam żeby Aldek wygrał, ale był chyba zbyt szczery w tym programie....
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-16, 23:18   #7
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: final BARU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stawiam na Maćka.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-12-21, 13:54   #8
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: final BARU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No to już wiemy, ża Maciej ma kasę. Pomyślałam ze Damian ze swoim stoickim spokojem dobrze zniesie przegraną. Za to przegrana Maćka? Nie wyobrażam sobie jakie rozgoryczenie i wściekłość malowałaby się na jego twarzy. Swoja drogą zastanawiałabym się czy wybrać walizeczkę czy dożywotnią pensję. Jak dobrze zainwestuje pieniądze to dobrze na tym wyjdzie, jak źle to już będzie za późno aby się użalać
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.