Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-30, 15:28   #1081
moonisiaa07
Raczkowanie
 
Avatar moonisiaa07
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Taak , mam coś z hormonami. Jestem bardzo nicka(155cm) i to przez niedobór jakiś hormonów.W dodatku mam niedoczynność tarczycy. Czy to ma jakiś wpływ?? Co mogę zrobić ?
__________________
...Gdzieś na szczycie góry
wszyscy razem spotkamy się...
moonisiaa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 19:07   #1082
moonisiaa07
Raczkowanie
 
Avatar moonisiaa07
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez moonisiaa07 Pokaż wiadomość
Taak , mam coś z hormonami. Jestem bardzo nicka(155cm) i to przez niedobór jakiś hormonów.W dodatku mam niedoczynność tarczycy. Czy to ma jakiś wpływ?? Co mogę zrobić ?
To pomoże mi ktoś??
__________________
...Gdzieś na szczycie góry
wszyscy razem spotkamy się...
moonisiaa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 16:38   #1083
Magalli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 24
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

idź do lekarza.
Magalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 17:22   #1084
catherine_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ja chodzę do kosmetyczki i 3 tygodnie spokój
catherine_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 20:33   #1085
moonisiaa07
Raczkowanie
 
Avatar moonisiaa07
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

A ile płacisz u kosmetyczki?? I to boli :P i najważniejsze , czy masz potem jakieś czerwone ślady ?? ;]
__________________
...Gdzieś na szczycie góry
wszyscy razem spotkamy się...
moonisiaa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:00   #1086
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

ja płaciłam 10zł, troszkę bolało bo w końcu to wosk, zaczerwienienia nie było bo kosmetyczka posmarowała mi maścią ale za to miałam przez około dwa dni niezbyt miłe uczucie w tym miejscu
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 22:20   #1087
moonisiaa07
Raczkowanie
 
Avatar moonisiaa07
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Niby używam w domu sama ciepłego wosku z Joanny i włoski po około 5 dniach wyrastają , ale mam nadzieję że kosmetyczka sięt ym lepiej zajmie i na dłużej
__________________
...Gdzieś na szczycie góry
wszyscy razem spotkamy się...
moonisiaa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-04, 18:08   #1088
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

po przeczytaniu tego watku wlasnie zamówilam krem rozjasniający sally hansen, jak dojdzie mam nadzieje, ze bedze po klopocie
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 18:51   #1089
anuss321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

gdzie można kupić ten krem rozjaśniający sally hansen oprócz internetu? czy jest dostępny gdzieś w drogerii natura czy rossman albo w aptece, bo u mnie nie ma galerii?
anuss321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 11:24   #1090
meggie_o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Wszędzie tam, gdzie sprzedają produkty Sally Hansen. Zawsze są w Sephorze. Chyba ostatnio pojawiły się w rossamnach też.
meggie_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 12:55   #1091
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Sally Hansen jest i w Sephorze i w Douglasie i czasem w innych drogeriach się zdarza, trzeba poszukać, albo zapytać. w Rossmannie na pewno nie ma.

Ja polecam ten krem, bo od dawna kombinowałam z tym wąsikiem -i pęsetą i woskiem i kremem i wodą utlenioną. Efekt zawsze był dobry, ale co z tego, skoro i tak włoski odrastały, ciemne i małe i było je widać. A krem rozjaśniający powoduje, że nie muszę się martwić, czy mi odrastają czy nie, czy są małe, czy ciemne, czy grube. Starcza na długo, świetnie i szybko działa i przede wszystkim jakoś drastycznie nie śmierdzi. Można sobie nim też rozjaśnić włosy na rękach i brwi i gdzie się tam chcę, tylko wtedy okazuje się niewydajny
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 13:07   #1092
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Sally Hansen jest i w Sephorze i w Douglasie i czasem w innych drogeriach się zdarza, trzeba poszukać, albo zapytać. w Rossmannie na pewno nie ma.

Ja polecam ten krem, bo od dawna kombinowałam z tym wąsikiem -i pęsetą i woskiem i kremem i wodą utlenioną. Efekt zawsze był dobry, ale co z tego, skoro i tak włoski odrastały, ciemne i małe i było je widać. A krem rozjaśniający powoduje, że nie muszę się martwić, czy mi odrastają czy nie, czy są małe, czy ciemne, czy grube. Starcza na długo, świetnie i szybko działa i przede wszystkim jakoś drastycznie nie śmierdzi. Można sobie nim też rozjaśnić włosy na rękach i brwi i gdzie się tam chcę, tylko wtedy okazuje się niewydajny
ahh...już się nie moge doczekać aż wypróbuję na sobie ten krem
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 19:08   #1093
moonisiaa07
Raczkowanie
 
Avatar moonisiaa07
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Chyba spróbuje tego kremu, wiecie gdzie można go kupić w K i e l c a c h? Czy pozostaje mi tylko allegro??
__________________
...Gdzieś na szczycie góry
wszyscy razem spotkamy się...
moonisiaa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 21:01   #1094
IneedU
Raczkowanie
 
Avatar IneedU
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 67
Smile Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

A co z depilacją (czymkolwiek) jeśli mam pieprzyk pod nosem jak Marilyn Monroe
IneedU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 10:23   #1095
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

A ja wąsika ostatnio na zmianę wyrywam plastrami Sensual, a jak odrastają i są jeszcze krótkie to je wybielam kremem. Są i takie pojedyńcze które muszę wyrywać pensetą. Mam jednak dziwne wrażenie że od wyrywania rośnie mi ich więcej i są ciemniejsze Kilka razy w miesiącu muszę przy tym wąsiku majstrować by nie było widać włosków. Porażka
__________________
Wymienię:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360376

metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 18:10   #1096
poziomkowa_nuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 46
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

ja też mam problem z wąsikiem ... mam 16 lat, jest on widoczny gdyz jestem brunetka.
Dziewczyny nie wiecie może ile może kosztowac taki zabieg? a przy okazji depilacja brwi? jeśli wiecie to prosze o pomoc..
__________________
-nie patrz tak na mnie!
-jak?
-jakby między nami mogło coś być.
poziomkowa_nuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 19:12   #1097
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Raczej nie więcej niż 30 zł - za wąsik i brwi
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 22:08   #1098
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez poziomkowa_nuta Pokaż wiadomość
ja też mam problem z wąsikiem ... mam 16 lat, jest on widoczny gdyz jestem brunetka.
Dziewczyny nie wiecie może ile może kosztowac taki zabieg? a przy okazji depilacja brwi? jeśli wiecie to prosze o pomoc..
ja zapłaciłam razem 14zł
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 22:11   #1099
madziuunia
Rozeznanie
 
Avatar madziuunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 528
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Moja przyjaciółka też miała lekki wąsik i wyrwała go kilka razy plastrami takimi woskowymi, w każdym sklepie są takie do depilacji twarzy i mówi, że jej już nie rośnie ten wąsik po kilkakrotnym wyrwaniu tymi plastrami. Pewnie włosy a raczej cebulki są słabsze i dlatego... Chyba warto spróbować..
__________________
58-57-56-55-54-53-52-51-50-49

23.08.2014-Nasz Ślub!!
madziuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 09:54   #1100
Kirsten9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Przeczytałam kilka pierwszych stron, ale następnych 30 już nie mam siły dlatego też wybaczcie jeśli powtórzę pytanie.
Mam 15 lat. Ostatnio podczas śniadania mama rzuciłam "Pokaż, ty masz chyba wąsy!". Od razu rzuciłam się do lusterka. W świetle żarówki (np. w łazience) nic nie widać. Dopiero podczas zbliżenia twarzy do lustra na odległość ok. 10 cm, coś tam niewyraźnie widać. Gdy wezmę małe lusterko i przejrzą się w świetle słonecznym(przez okno) z bliska(ok. 7mm) no to widać brązowe(może lekko czarne lub ciemno brązowe) ok. 5mm włoski. Ale gdy wyjdę na balkon i przejrzę się w lusterku to choćbym przeglądała się z bardzo bliska nie widać tych ciemnych , co najwyżej jasne włoski. Dodam, że wcześniej ich nie zauważałam, a teraz wydaje mi się, że wszyscy je będą widzieć. Cały czas mam wrażenie, że są bardzo widoczne. Może mam mini obsesję(mama tak twierdzi).Co do tych włoska to wydaje mi się, że dziwnie rosną. Między nosem a ustami nie ma ich, zaczynają się dopiero tak jakby od dziurek w nosie i są po bokach ust. Nie wiem jak Wam to zobrazować, mam nadzieje, że potraficie to sobie mniej więcej wyobrazić. A i mama zauważyła je tydzień temu, teraz mam wrażenie jakby rozprzestrzeniły się coraz bardziej w dół. Ale podejrzewam, że, jak już wspomniałam, to moja obsesja. Jest jeszcze jeden mały szczegół, gdy byłam mała z racji moich chorób czy czegoś tam brałam dużo leków. Po tym miałam długie włosy na rękach (gdy koleżanki się ze mnie śmiały to odpowiadałam, że to przez leki, bo tak mama mi mówiła. to było ok. 7 lat temu więc byłam jeszcze mała. Dziś spytam się mamy czy mówiła poważnie czy tylko żeby mnie pocieszyć) w związku z tym czy jest możliwe, że przez te wszystkie leki mam jakieś zaburzenia, które spowodowały te ciemne włoski nad ustami? Uprzedając Wasze pytania - tak, jestem brunetką. I mam ciemną cerę może dlatego w świetle słonecznym te włoski są niewidoczne. No i moje pytanie. Czy mam coś z tym zrobić? Czy może wybrać się na jekies badania hormonalne? I, jak już wspomniała, czy leki z dzieciństwa mogły wywołać jakieś zaburzenia? A może, skoro 'wąsy' są prawie niewidoczne mam je kompletnie 'olać' i nie zwracać uwagi? Błagam, odpowiadajcie
Kirsten9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 10:58   #1101
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Dziewczyny kupilam wczoraj w supermarkecie krem delikatny do wąsików i wrazliwych miejsc firmy Delia Cosmetics, NEW SATINE i zastosowalam go wczoraj i jestem bardzo mile zaskoczona krem trzymalam 8 minut i wloski elegancko zeszly zero zaczerwienien a nie tak jak po wosku no i po nalozylam sobie specjalny zel takich chlodzący opozniajacy wzrost wloskow i efekt jest super zobacze ile bedzie sie utrzymywal i dam wam jeszcze znac a zaplacilam za tubke 6 zł
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 12:11   #1102
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Następnym razem też chyba kupię krem jakiś, bo po plastrach już drugi raz z rzędu mam podrażnioną skórę :/ co prawda czas pomiędzy depilacjami się wydłuża, ale co z tego, jak potem przed 4 dni tylko tuszuję czerwone placki na skórze...
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 12:59   #1103
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupilam wczoraj w supermarkecie krem delikatny do wąsików i wrazliwych miejsc firmy Delia Cosmetics, NEW SATINE i zastosowalam go wczoraj i jestem bardzo mile zaskoczona krem trzymalam 8 minut i wloski elegancko zeszly zero zaczerwienien a nie tak jak po wosku no i po nalozylam sobie specjalny zel takich chlodzący opozniajacy wzrost wloskow i efekt jest super zobacze ile bedzie sie utrzymywal i dam wam jeszcze znac a zaplacilam za tubke 6 zł
Nati gdzie to kupilas???
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 19:18   #1104
poziomkowa_nuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 46
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Dzięki za wasze odpowiedzi, bardzo mi pomogły. jak juz coś z nim zrobie to dam Wam znać o efektach
mam tylko jeszcze jedno pytanie...czy po depilacji wąsika plastrami nawet u doświadczonej kosmetyczki, zawsze będzie podrażnienie i czerwone plamki i czy będzie się długo utrzymywało?? Ile dni??
__________________
-nie patrz tak na mnie!
-jak?
-jakby między nami mogło coś być.
poziomkowa_nuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 19:59   #1105
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

u mnie takie dziwne uczucie trwało około dwóch dni, a zaczerwienienie to miałam przez pierwsze 10min
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 19:58   #1106
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupilam wczoraj w supermarkecie krem delikatny do wąsików i wrazliwych miejsc firmy Delia Cosmetics, NEW SATINE i zastosowalam go wczoraj i jestem bardzo mile zaskoczona krem trzymalam 8 minut i wloski elegancko zeszly zero zaczerwienien a nie tak jak po wosku no i po nalozylam sobie specjalny zel takich chlodzący opozniajacy wzrost wloskow i efekt jest super zobacze ile bedzie sie utrzymywal i dam wam jeszcze znac a zaplacilam za tubke 6 zł
Też go używam, ale mnie nie zachwyca. Zachwyciła za pierwszym razem. Teraz muszę go stosować co 3 dni, a żeby się pozbyć włosków w 90%, muszę go stosować 45 min! Chyba mam mocne włoski. Dziewczyny, czy możecie poradzić jakiś naprawdę mocny krem lub czy stosujecie pastę cukrową, jak to działa?

PS Nati, jesteśmy z tego samego regionu))
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 10:39   #1107
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;18860300]Nati gdzie to kupilas???[/QUOTE]

w leclercu go znalazłam

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Też go używam, ale mnie nie zachwyca. Zachwyciła za pierwszym razem. Teraz muszę go stosować co 3 dni, a żeby się pozbyć włosków w 90%, muszę go stosować 45 min! Chyba mam mocne włoski. Dziewczyny, czy możecie poradzić jakiś naprawdę mocny krem lub czy stosujecie pastę cukrową, jak to działa?

PS Nati, jesteśmy z tego samego regionu))
hmm no u mnie juz mija 3 tygodnie od pierwszego razu i narazie jest ok ) zobaczymy jak bedzie dalej
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 13:44   #1108
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

ja 2 razy uzylam kremu do depilacji, ale nie twarzy tylko ciała <to bylo dosc ryzykowne, ale wyprowalam najpierw na malym skrawku skóry)..dosyc szybko mi odrosly czarne male wloski, pewnego ranka je zauwazylam to szybko znow uzylam kremu, 3 min , niedokladnie mi zeszlo..wczoraj malutenkie wloski usunelam peseta, az tak bardzo nie bolalo i jestem MEGA zadowolona. prawie zero wloskow i to uczucie...

mam nadzieje ze nie beda mi juz tam rosly wloski (;
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 23:57   #1109
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Dziewczyny nie wiem czy była o tym mowa, albo czy bawicie się w biochemię, ale pomyślałam, że przyda się:

http://www.mazidla.com/index.php?opt...=296&Itemid=10


o ile serum na duże części ciała może być kosztowne dla niektórych z nas, to myślę, że warto spróbować powalczyć Telocapilem z Waszym problemem. Recenzje są zachęcające, tym bardziej, że większość z nich raczej jest napisana przez Wizażowe koleżanki z biochemii
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 09:19   #1110
Katixx
Raczkowanie
 
Avatar Katixx
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 425
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

jesli idziecie wyrywac wasik to do pierwszej lepszej kosmetyczki? czy z polecenia? Ja szczerze mowiac troche sie boje, ze pojde i mi skiepsci twarz. Przez ile macie zaczerwienienia?
A teraz pytanie najwazniejsze - czy ktoras z Was ma problem z bakami lub wlosami na brdzie? Bo ja tam tez planuje wywoskowac? Do tej pory walczylam z wasikiem, broda, bakami, policzkami pęsetą, ale mam dosc ...(chyba nie musze pisac ile mi to czasu zajmuje :/). Ale boje sie, ze pojde do kosmetyczki i wyjde cala czerwona na twarzy


a ten
TELOCAPIL


mozna kupic gdzies w aptece/sklepie czy trzeba przez net zamawiac? wygladaja zachecajaco opinie hm...

Edytowane przez Katixx
Czas edycji: 2010-05-16 o 09:21
Katixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 09:50:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.