Olejek rycynowy do włosów - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-25, 13:47   #4051
LoczuSiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Cudolandia
Wiadomości: 213
GG do LoczuSiek
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
ja juz zmyłam maseczke i tak:
wypadło mi baaaaaaaaaardzo dużo włosów... aż sie zdziwniłam i nie wiem dlaczego. Czy to normalne??
sa troche bardziej miękkie i błyszczace ale bez rewelacji
no i trzymalam ok 2h
Pewnie wypadły Ci te najsłabsze które wypadły by w cześniej czy później Ale nie zniechęcej się(jeśli to twój piewszy raz) bo akurat na twoje włosy może zadziłać za 2 lub 3 a nawet 4 razem

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

hmm... mam ochote zrobić sobie znój tą maseczke w tym momencie ale źle się czuje Zaciekawiły mnie opinie o maseczce Wax i chyba w najbliższym czasie kupie jeśli ma przyśpieszyć porost moich włosków

Edytowane przez LoczuSiek
Czas edycji: 2010-04-25 o 13:48
LoczuSiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 14:53   #4052
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez LoczuSiek Pokaż wiadomość
Pewnie wypadły Ci te najsłabsze które wypadły by w cześniej czy później Ale nie zniechęcej się(jeśli to twój piewszy raz) bo akurat na twoje włosy może zadziłać za 2 lub 3 a nawet 4 razem

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

hmm... mam ochote zrobić sobie znój tą maseczke w tym momencie ale źle się czuje Zaciekawiły mnie opinie o maseczce Wax i chyba w najbliższym czasie kupie jeśli ma przyśpieszyć porost moich włosków
Po WAX'ie moje włosy stały się zauważalnie gęstsze I pojawiło się mnóstwo nowych króciutkich włosków
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 15:01   #4053
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez LoczuSiek Pokaż wiadomość
Pewnie wypadły Ci te najsłabsze które wypadły by w cześniej czy później Ale nie zniechęcej się(jeśli to twój piewszy raz) bo akurat na twoje włosy może zadziłać za 2 lub 3 a nawet 4 razem

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

hmm... mam ochote zrobić sobie znój tą maseczke w tym momencie ale źle się czuje Zaciekawiły mnie opinie o maseczce Wax i chyba w najbliższym czasie kupie jeśli ma przyśpieszyć porost moich włosków
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Po WAX'ie moje włosy stały się zauważalnie gęstsze I pojawiło się mnóstwo nowych króciutkich włosków
Jeśli chodzi o zagraniczny Wax to moje włosy stały się po nim suche, sianowate, dostałam ŁZS, a włosy zaczęły się rozdwajać i wypadać garściami. Wszystko minęło po odstawieniu Waxa.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 15:01   #4054
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Po WAX'ie moje włosy stały się zauważalnie gęstsze I pojawiło się mnóstwo nowych króciutkich włosków
hmm a gdzie mozna kupic tego wax'a i jaki jest najlepszy?
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 15:37   #4055
LoczuSiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Cudolandia
Wiadomości: 213
GG do LoczuSiek
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
hmm a gdzie mozna kupic tego wax'a i jaki jest najlepszy?
Myśke że aptece ;p Przeczytałam dużo pozytywnych opiń na temat tego
"Henna Treatment Wax" a co naważniejsze wieksza część osób potwierdziła że włosy rosą dużo szybciej

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

A wiecie w jakiej cenie jest w opakowaniu 480 g ?? JA nie ma pijęcia:confuse d:
LoczuSiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 16:33   #4056
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Nooo i rycyna dzisiaj zadziałała (albo to ta maska)
Po wyschnięciu jednak mam ładne włosy, miękkie i bardzo błyszczące jak kiedyś gdy używałam olejku.
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 17:42   #4057
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

No moje włosy po maseczce rycynowo-żółtkowo-cytrynowo-miodowej sa nawet fajne musze przyznac. Takie jakby bardziej ujarzmione powiedzialabym. W sensie, ze mało sianowate a bardziej gładkie i nawilżone. Tylko strasznie sie elektryzują, wiec bez odzywki do czesania się nie obeszło :P
Ale zapowiada sie obiecująco i na pewno bede ten zabieg powtorzac. Na zmiane z Waxem
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 19:38   #4058
LoczuSiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Cudolandia
Wiadomości: 213
GG do LoczuSiek
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Na zmiane z Waxem
A ty jaki masz ?? I ile zapłaciłaś
LoczuSiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 22:09   #4059
emmi578
Raczkowanie
 
Avatar emmi578
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice lublina
Wiadomości: 360
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Co do WAX'a to ja używam polskiego (Moc natury wax - firma L'biotica) oraz od niedawna zagranicznego(wcześniej wspomniany "henna treatment wax") . Z tego co wyczytałam na innych forach to wax zagraniczny rzeczywiście niszczy włosy bo ma w składzie SLS i podobno po nim się włosy mogą łamać i być wysuszone itp. Jednak jest plus WAX'a zagranicznego a mianowicie to że mimo wszystko przyspiesza porost włosów. Natomiast polski jego odpowiednik jest fajny na długość włosów. Osobiście wam go polecam. Mi bardzo podobają się włosy po nim. Ogólnie są w lepszej kondycji, są gładkie, miękkie itp. Jeśli jesteście cierpliwe to proponuje zakupić obydwa WAX'y i zagraniczny wmasowywać w skórę głowy, jak najmniej na włosy na długości, zaś polski WAX rozprowadzać na długości. Z zagranicznym dopiero się zaprzyjaźniam więc nie mogę jeszcze potwierdzić jego efektów, ale polski polecam jak najbardziej. Zagraniczny w fazie testowania.

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

a tak dochodząc od WAX'a bo to chyba nei ten wątek to właśnie sobie przypomniałam że muszę kupić sobie olejek rycynowy bo mi zostały ledwo dwie kropelki zawsze mieszam olejek z naftą, wsmarowuje tylko w skórę głowy i zostawiam to na całą noc. Dodatkowo na długość daje oliwę z oliwek. W sumei efekty jakoś się chowają, i nie chcą się pokazać, ale wiem napewno że nie pogorszyło mi to stanu włosów. Używam tego dopiero drugi, właściwie trzeci miesiąc, i może to za krótko żeby widać był efekty, no ale nie poddam się. Pożyjemy zobaczymy .
Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
hmm a gdzie mozna kupic tego wax'a i jaki jest najlepszy?
WAX'a normalnie kupisz w aptece. Chyba w każdej. Przynajmniej ja jak szukałam gdzie najtaniej, to w każdej był. Mówię teraz o polskim, bo z zagranicznym jakoś było gorzej, ale mimo wszystko był. Proponuję spacerek po miejscowych aptekach.

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez LoczuSiek Pokaż wiadomość
A ty jaki masz ?? I ile zapłaciłaś
Polski kosztuje około 20-30 zł za 250 g. Ja kupiłam za 23 w sumie ale zdaję sobie sprawę, że to zależy od apteki. A ten zagraniczny kupiłam za jedynie 18 zł za 240 g, co w sumie tanio jakoś wyszło, bo normalnie to widziałam tak po 25 zł itp.
emmi578 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 06:42   #4060
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez LoczuSiek Pokaż wiadomość
Myśke że aptece ;p Przeczytałam dużo pozytywnych opiń na temat tego
"Henna Treatment Wax" a co naważniejsze wieksza część osób potwierdziła że włosy rosą dużo szybciej

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

A wiecie w jakiej cenie jest w opakowaniu 480 g ?? JA nie ma pijęcia:confuse d:
więcej niż 30zł nie dałam
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 11:03   #4061
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez LoczuSiek Pokaż wiadomość
A ty jaki masz ?? I ile zapłaciłaś

Ja uzywam L'bioticy do wlosow zniszczonych - czyli ten polski i jestem bardzo zadowlona, ale mi nie zalezy na porosie wlosow szybszym, tylko na tym, zeby te ktore mam były sliczne Uzywam tez dwufazowej odzywki L'Biotici Wax, ale do wlosow blond dla odmiany i baaardzo mi sie podoba

Co do ceny to nie pamietam ale cos kolo 20 zlotych w super-pharm
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2010-04-26 o 11:06
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 14:55   #4062
LoczuSiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Cudolandia
Wiadomości: 213
GG do LoczuSiek
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

A ja dziś zauważyłam przyjemne mrowienie na głownie,.. Coś zaczyna się dziać
Nie jestem pewna czy to zasługa olejku ryc. bo nikt wcześniej nie pisalam że coś takiego również mu się przydażylo..jak i też olejek rycynowy nie poburza krążenia krwi, tylko odrżywia ale myśle że to zasługa tabletek które (tak jak pisał producent) poprawiają krązenie krwi i już to czyć na głowie.
LoczuSiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 09:56   #4063
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

ja właśnie nałożyłam rycynę na włosy i będę ją trzymać do popołudnia..
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 10:56   #4064
martuskaa2
Raczkowanie
 
Avatar martuskaa2
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 112
GG do martuskaa2
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cześć dziewczyny,
z góry piszę, że niestety nie mam tyle czasu by przeszukać cały wątek, a chcę znów zaprzyjaźnić się z olejkiem rycynowym (dawno temu kładłam go na włosy razem z oliwą z oliwek jednak jakoś mnie efekty nie zachwycały), dlatego gdyby jakaś dobra dusza mogła mi poradzić, czy:
-maseczke z olejkiem rycynowym-cytryną-miodem można nakładać na farbowane włosy i nie zaskutkuje to płowieniem koloru (farbuje na jasny słoneczny blond, że tak to ujmę)
-po drugie czy proporcje można sobie ustalać samej według potrzeb? Np dwie łyżki olejku, dwie soku z cytryny i dwie miodu?
__________________


W życiu zdarzają się chwile gdy jedynym wyjściem jest stracić kontrolę.





martuskaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 12:48   #4065
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez martuskaa2 Pokaż wiadomość
-po drugie czy proporcje można sobie ustalać samej według potrzeb? Np dwie łyżki olejku, dwie soku z cytryny i dwie miodu?
dwie łyżki soku z cytryny to chyab za dużo -wystarczy kilka kropel i z tego co wiem z cytryna nie można przesadzac, bo wlosy stana sie szorstkie. Olejku tyle, zebys dala rade zmyc w rozsadnej ilosci myć wlosow (2-3 łyżki) a miodu to chyba ile dusza zapragnie (oczywiscie bez przesady :P) bo on sie dobrze zmywa
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 13:40   #4066
LoczuSiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Cudolandia
Wiadomości: 213
GG do LoczuSiek
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez martuskaa2 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
z góry piszę, że niestety nie mam tyle czasu by przeszukać cały wątek, a chcę znów zaprzyjaźnić się z olejkiem rycynowym (dawno temu kładłam go na włosy razem z oliwą z oliwek jednak jakoś mnie efekty nie zachwycały), dlatego gdyby jakaś dobra dusza mogła mi poradzić, czy:
-maseczke z olejkiem rycynowym-cytryną-miodem można nakładać na farbowane włosy i nie zaskutkuje to płowieniem koloru (farbuje na jasny słoneczny blond, że tak to ujmę)
-po drugie czy proporcje można sobie ustalać samej według potrzeb? Np dwie łyżki olejku, dwie soku z cytryny i dwie miodu?
Jeśli nie chcesz aby olejek rycynowy przyciemnił Ci włosów to dodaj kilka kropli cytryny ale nie za dużo bo nie sprzyja włoską tak jak wcześniej napisała koleżanka. Ale jeśli chcesz to miód też rozjaśnia z połączeniu z wodą Powodzenia

Edytowane przez LoczuSiek
Czas edycji: 2010-04-27 o 13:41
LoczuSiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 13:52   #4067
martuskaa2
Raczkowanie
 
Avatar martuskaa2
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 112
GG do martuskaa2
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Dziękuję wam pięknie za odpowiedź, jutro biorę się za eksperymenty z rycyną i dodatkami
__________________


W życiu zdarzają się chwile gdy jedynym wyjściem jest stracić kontrolę.





martuskaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 14:57   #4068
pure green tea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

ja używam (od niedawna co prawda:P) olejku rycynowego w wersji maseczkowej (z żółtkiem i miodem czasami) a na co dzień przed umyciem stosuje naftę, a po umyciu jedwab do włosów wydawałoby się, że to dużo dla włosów ale wcale nie są ciężkie ani nic wręcz odwrotnie stały się lekkie i widać porządne skręty (mam kręcone włosy). W sumie olejku użyłam 2, 3 razy ale i tak efekt mi się podoba poza tym działa super na rzęsy (na brwi nie nakładałam bo nie mam potrzeby )

Powodzenia życzę w stosowaniu olejku i cierpliwości w zmywaniu:P
pure green tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 18:58   #4069
martuskaa2
Raczkowanie
 
Avatar martuskaa2
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 112
GG do martuskaa2
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez pure green tea Pokaż wiadomość
ja używam (od niedawna co prawda:P) olejku rycynowego w wersji maseczkowej (z żółtkiem i miodem czasami) a na co dzień przed umyciem stosuje naftę, a po umyciu jedwab do włosów wydawałoby się, że to dużo dla włosów ale wcale nie są ciężkie ani nic wręcz odwrotnie stały się lekkie i widać porządne skręty (mam kręcone włosy). W sumie olejku użyłam 2, 3 razy ale i tak efekt mi się podoba poza tym działa super na rzęsy (na brwi nie nakładałam bo nie mam potrzeby )

Powodzenia życzę w stosowaniu olejku i cierpliwości w zmywaniu:P

Ostatnio fryzjerka powiedziała mi, żebym lepiej odstawiła jedwab. Kobitka tłumaczyła mi jak ten jedwab działa na włosy, najpierw są piękne i wygładzone, ale w późniejszym czasie efekty dość marne- przesuszone włosy, a najbardziej właśnie na końcówki, dziwiłam się od czego tak nagle zaczęły mi się łamać i przesuszać i jednak obwiniam jedwab, ponieważ po jego odstawieniu zaczęły jako tako odżywać.
Nie wiem jak działa na Twoje włosy, tak tylko dzielę się informacją z fryzjerskiej ręki
__________________


W życiu zdarzają się chwile gdy jedynym wyjściem jest stracić kontrolę.





martuskaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 19:09   #4070
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Faktycznie jedwab jest dobry ale stosowany sporadycznie, ponieważ na początku jest ok fajnie wygładza natomiast później wysusza włoski ponieważ także ma w składzie alkohol, w jednych jedwabiach mniej w innych więcej.
Ja narazie nie mogę stosować rycyny na włoski
Ale na rzęsy daje na noc
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 19:26   #4071
LoczuSiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Cudolandia
Wiadomości: 213
GG do LoczuSiek
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Ja narazie nie mogę stosować rycyny na włoski
A to czemu ??
LoczuSiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 19:36   #4072
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez LoczuSiek Pokaż wiadomość
A to czemu ??
Przedłużyłam włoski jakiś czas temu i niestety nie można stosować nic na łączenia, chyba że na końcówki,ale narazie nie ma takiej potrzeby. Póki co intensywnie zajęłam się moimi rzęsami
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 07:32   #4073
Justyn12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

od kiedy olejek rozjasnił mojej córece włosy(plamy jasne plamy na głowie, placki doslownie - bo widac nierównomiernir nałozyła ) to boje sie go stosowac, był tylko z żółtkiem wymieszany, na rzesy mi pomógł wyraźnie się zagęściły, ale niestety wcale nie przciemnieły, a brwi chyba podobnie jak włosy rozjasniły

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

na butelce napisane 100 % rycyny
Justyn12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 09:36   #4074
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez Justyn12 Pokaż wiadomość
od kiedy olejek rozjasnił mojej córece włosy(plamy jasne plamy na głowie, placki doslownie - bo widac nierównomiernir nałozyła ) to boje sie go stosowac, był tylko z żółtkiem wymieszany, na rzesy mi pomógł wyraźnie się zagęściły, ale niestety wcale nie przciemnieły, a brwi chyba podobnie jak włosy rozjasniły

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

na butelce napisane 100 % rycyny
a ja mam takie głupie pytanie, jak na rzęsy nakładacie rycyne?
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 10:22   #4075
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Faktycznie jedwab jest dobry ale stosowany sporadycznie, ponieważ na początku jest ok fajnie wygładza natomiast później wysusza włoski ponieważ także ma w składzie alkohol, w jednych jedwabiach mniej w innych więcej.
Ja mam jedwab z L'Bioticy i z tego co czytałam tutaj na forum w analizie skladow nie zawiera alkoholu. Stosuje go krótko, wiec nas razie trudno mi powiedziec czy nie wysusza, ale w skladzie ma same silikony i jedwab.
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 10:23   #4076
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
a ja mam takie głupie pytanie, jak na rzęsy nakładacie rycyne?
ja daje rycyne na wacik i potem dociskam do rzes przy zamkniętych powiekach i delikatnie przy otworzonych- tak jakbym malowała, a potem jak wetrę jeszcze w skórki paznokci to jeszcze palcem po rzęsach pomaziam.
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 15:54   #4077
emmi578
Raczkowanie
 
Avatar emmi578
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice lublina
Wiadomości: 360
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

można starą szczoteczką od tuszy do rzęs jak masz takową ;] ale od razu mówie e łatwiej palcami, lub jak wspomniała Olusiaa wacikiem;]
emmi578 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 19:15   #4078
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

mozna na suche koncowki nakladac ? np na noc ?
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 19:39   #4079
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
ja daje rycyne na wacik i potem dociskam do rzes przy zamkniętych powiekach i delikatnie przy otworzonych- tak jakbym malowała, a potem jak wetrę jeszcze w skórki paznokci to jeszcze palcem po rzęsach pomaziam.
hmm tylko jeszcze sie zastanawiam czy mnie nie uczuli, bo mam dość wrażliwe oczy... no ale kiedys spróbuje :P dzieki
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 21:11   #4080
KamilaNowak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Pokaż wiadomość
mozna na suche koncowki nakladac ? np na noc ?
Spokojnie mozna Sama tak robilam i sa w zdecydowanie lepszej kondycji, chociaz poczatkowo zapach zniecheca...
KamilaNowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.