Wszystko o Avonie - część 11 - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-03, 11:33   #2011
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez xxxwitchyouxxx Pokaż wiadomość
Jak wam "idzie" zbieranie zamówień z kat 07??
U mnie miłe zaskoczenieJuż mam zamówienie na 410zł,a jeszcze nie dostałam od wszystkich klientek.
Z kolorówki na razie mam na niecałe 87zł więc załapię się na torbę ZEBRA
Dla siebie wezmę:
zestaw za 14,90zł ze s.5
Incandessence (korzystna cena)
planuje coś kupić dla mojej stałej klientki,która zaszalała w tym katalogu...zastanawiam się nad płynem do kąpieli 1000ml lub zestawem tusz+błyszczyk+kosmetyczk a s.5 Jak myślicie co będzie lepsze??
Zależy co klientka lubi Jak zamawia często płyny to możesz płyn, ale jak się lubi malować to myślę, że będzie bardziej zadowolona z zestawu(a cena jego jest w sumie korzystna). O dziwo też mam zamówień trochę z K7 w przeciwieństwie do K6 choć sumując 3 terminy w końcu miałam chyba powyżej 500zł. I chyba też załapię się na torbę zebrę
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 11:37   #2012
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

ja mam narazie z 07 3 zamówienia i większość na kolorowkę na 100% już mam torbe zebra
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 11:50   #2013
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Ta oferta nie podlega wielokrotności prawda?
Mam innne pytanie odnośnie tego programu "zebrowego", czy aby otrzymać pokrowiec musze spełnić warunki na torbe najpierw w 7 katalogu? Bo 2 torby mi nie są potrzebne ale pokrowce chętnie bym zgarneła i wtedy złożyłabym zamówienie też na mame w 8 katalogu.

???

No włansnie
No nie podlega wielokrotności - niestety. Myślę że można wybierać którą zebrę się chce
A oficjalnie bo od menadżerki już wrzuciłam na wątek katalogowy.

I wiecie co, po dłuższym przemyśleniu zrezygnowałam z tej zebry, na połowę będę miała zamówienie a resztę musiałabym dobrać, nie ma sensu zamawiać na siłę skoro tego nie sprzedam. Wolę zamówić torbę Edita z oferty specjalnej za 25,-
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 12:14   #2014
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
I wiecie co, po dłuższym przemyśleniu zrezygnowałam z tej zebry, na połowę będę miała zamówienie a resztę musiałabym dobrać, nie ma sensu zamawiać na siłę skoro tego nie sprzedam. Wolę zamówić torbę Edita z oferty specjalnej za 25,-
Na siłę chyba też bym nie dobierała chyba, że by mi z 10 zł brakowało. Ale o dziwo mam nawet zamówienia z tych stron(2 pudry, kilka lakierów do paznokci, tusz do rzęs i przyspieszacz wysychania lakieru do paznokci). A np. jak ktoś mi coś zwróci z tych stron to co wtedy? Bo lakiery do paznokci nie mogę zagwarantować, że będą się moim klientom podobały. Każą mi zebrę zwrócić?
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 12:23   #2015
gosiekj
Raczkowanie
 
Avatar gosiekj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 51
GG do gosiekj
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Witajcie dziewczyny chciałam spytać czy któraś z konsultantek widziała albo zamawiała ten ręcznik plażowy z katalogu 07? Jestem ciekawa jakiej jest jakości. Czy warty swojej ceny? A jakby ktoś miał zdjęcia byłabym bardzo wdzięczna za wrzucenie na katalogowy. Pozdrawiam
gosiekj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 12:34   #2016
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

@porzeczka2602
Nic ie ma zaznaoczne, zeby aby moc skorzystac z programu motywacyjnego w katalogu 8, trzeba najpierw skorzystac z niego w katalogu 7. A wiec sa to niezalezne od siebie programy motywacyjne.

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiao931 Pokaż wiadomość
KTORY WEDLUG WAS JEST NAJLADNIEJSZY ZAPACH.....:little black dress, bur blance, incandessence, efernal magic, treselle, aromadisiac,percelve,litt lt white dress czy moze passon dance... prosze o szybkie odp...bardzo pilne!
Wg. mnie najladniejszy jest little black dress ale to kwestia gusty

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiao931 Pokaż wiadomość
ponawiam!
Jezli chodzi o katalog 10 na watku katalogowym, to mozlwie, ze pojawi sie najwczesniej za tydzien w poniedzialek - dzieki uprzejmosci dziewczyn z okregow prgnozujacych
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 12:44   #2017
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez gosiekj Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny chciałam spytać czy któraś z konsultantek widziała albo zamawiała ten ręcznik plażowy z katalogu 07? Jestem ciekawa jakiej jest jakości. Czy warty swojej ceny? A jakby ktoś miał zdjęcia byłabym bardzo wdzięczna za wrzucenie na katalogowy. Pozdrawiam
parę stron wcześniej pisałam swoją opinię o tym ręczniku
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 12:46   #2018
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

@taka jedna
Jak dokonasz zwrotwo kolorwki przed otrzymaniem zebry to Ci jej nie przysle, a jak po to nie bedziesz musiala im jej zwracac Tez kiedys cos dostalam za zlozenie zamowienia za jakas kwote, otem zwrocilam cos i juz nie mialam tejj wymaganej kwoty, ale prezentu nie kazali mi zwracac.

Ja natomiast nastanawiam sie co by zrobili gdyby zwrocila jedna z 2 wod TTA, ktore kupilam w 6 z 45% opustem... pewnie tez by nic nie zrobili takie pytanie teoretyczne, bo nic nie zamierzam zwracac

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

@smerfetka25
Moje dwie klientki dostaly swego czasu ta torbe edita przy zakupie jakiegos kremu anew. Jest bardzo tandetna, nie polecam. Szkoda tych 25zl.
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 12:58   #2019
kitka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jaworze
Wiadomości: 72
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

[QUOTE=sylwiao931;18981638]KTORY WEDLUG WAS JEST NAJLADNIEJSZY ZAPACH.....:little black dress, bur blance, incandessence, efernal magic, treselle, aromadisiac,percelve,litt lt white dress czy moze passon dance... prosze o szybkie odp...bardzo pilne![COLOR="Silver"]

według mnie najładniejsze są: little black dress, incandessence i percelve


A jeśli chodzi o zamówienie na kat. 07 to zbiera się powoli ale wątpię że uzbieram na torbę zebra. Za to koleżanki napaliły się na ten zestaw bestsellerów za 14.90
__________________
fryzjerka
kitka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:06   #2020
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Ja akurat narzekam na brak kolorowki na wakacji, wiec sama spokojnie uzbieram dla siebie za te 99. No i wyjdzie mi mozliwosc kupienia az 3 zestawow po 14.90. Jako, ze zawieraja moj ulubiony tusz, ktory normalnie kosztuje mniej wiecej tyle tak wiec z kosmetyczka i z blyszczykiem na pewno ten zestaw sie oplaca, wiec zaopatrze sie w az 3, ktore mi przysluguja... tylko co ja zrobie z trzema takimi samymi kosmetyczkami :P Na prezent bede miala
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:08   #2021
ankamicha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 36
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez sylwiao931 Pokaż wiadomość
KTORY WEDLUG WAS JEST NAJLADNIEJSZY ZAPACH.....:little black dress, bur blance, incandessence, efernal magic, treselle, aromadisiac,percelve,litt lt white dress czy moze passon dance... prosze o szybkie odp...bardzo pilne!
To zależy dla kogo zamawiasz. Little black dress ładny zapach, dla kobiet. Pur blanca też pare osób u mnie zamawia, incadessence , percelee bardzo ładny zapach, passion dance duszący, nie polecam.
Cytat:
Napisane przez xxxwitchyouxxx Pokaż wiadomość
planuje coś kupić dla mojej stałej klientki,która zaszalała w tym katalogu...zastanawiam się nad płynem do kąpieli 1000ml lub zestawem tusz+błyszczyk+kosmetyczk a s.5 Jak myślicie co będzie lepsze??
Ja bym wybrała zestaw

Ja narazie nie mam nic na 7 . Ale jeszcze tydzień czasu, więc pewnie klientki mnie zasypią zamówieniami na ostatni moment
ankamicha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 13:20   #2022
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
Ja akurat narzekam na brak kolorowki na wakacji, wiec sama spokojnie uzbieram dla siebie za te 99. No i wyjdzie mi mozliwosc kupienia az 3 zestawow po 14.90. Jako, ze zawieraja moj ulubiony tusz, ktory normalnie kosztuje mniej wiecej tyle tak wiec z kosmetyczka i z blyszczykiem na pewno ten zestaw sie oplaca, wiec zaopatrze sie w az 3, ktore mi przysluguja... tylko co ja zrobie z trzema takimi samymi kosmetyczkami :P Na prezent bede miala
ale ten zestaw nie wlicza się do tych 99zł, za które przysługuje torba Zebra
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:24   #2023
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

@xxxwitchyouxxx
Zestaw ten jest o tyle uniwerslany, ze zawiera czarny tusz a jedynie kolor blyszczyka mozna by dopasowac. Choc z drugiej strony te blyszczyki az tak mocno nie maluja wiec klientka powinna byc zadowolona


---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

@patusia22
Wiem, ze sie nie wlicza. Ale chodzilo mi o to, ze za zakup kosmetykow kolorowych przysluguja mi az trzy zestawy, wiec ze wzgledu na atrakcyjna cene (w porownaniu nawet do ceny samego tuszu) wezme wszystkie trzy
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:37   #2024
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
Ja natomiast nastanawiam sie co by zrobili gdyby zwrocila jedna z 2 wod TTA, ktore kupilam w 6 z 45% opustem... pewnie tez by nic nie zrobili takie pytanie teoretyczne, bo nic nie zamierzam zwracac

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

@smerfetka25
Moje dwie klientki dostaly swego czasu ta torbe edita przy zakupie jakiegos kremu anew. Jest bardzo tandetna, nie polecam. Szkoda tych 25zl.
Jeśli chodzi o wody to mogliby zrobić korektę i policzyć jedną wodę po cenie katalogowej. Też maiłam taką sytuację właśnie z kremem i torebką Editą, na święta była chyba w takiej promocji. Miałam im krem zwrócić a torebkę zatrzymać ale się przestraszyłam że mi krem odliczą a torebkę policzą po normalnej cenie i odesłałam wszystko torebka strasznie mi się podobała

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ankamicha Pokaż wiadomość
To zależy dla kogo zamawiasz. Little black dress ładny zapach, dla kobiet. Pur blanca też pare osób u mnie zamawia, incadessence , percelee bardzo ładny zapach, passion dance duszący, nie polecam.
Dla mnie ma zapach czerwonego winka
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:42   #2025
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

@smerfetka25
Ale czy ta promocja z torebka na swieta nie byla oferta wiazana a katalogu, ze przy zakupiie jakiegos produktu moglas torebke kupic w cenie promocyjnej?
W takim przypadku to nawet na formularzu zwrotow jest napisane by produkty z oferty wiazanej zwracac razem.

Ja ma na mysli program motywaycyjny z HT na TTA. Gdy za zakup co najmniej dwoch wod byl na nie opust 45%. Cieakwe czy jakbym im jedna odeslala, po zakonczeniu kampanii, to by mi zrobili korekte, liczac druga wode po opuscie wypracowanym.
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:46   #2026
daruniaa01
Wtajemniczenie
 
Avatar daruniaa01
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 081
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

hej dziewczyny, mam takie pytanie:

Czy ta odzywka w spray'u nawilzajaca [zdj nr 1] zostala wycofana?
czy ta druga [zdj 2] to jest ta sama tylko w nowym opakowaniu czy zupelnie inna?

bede wdzieczna za odp
daruniaa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:50   #2027
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

@daruniaa01
Ta odzywka z 1 zdjecia nie została wycofana. Jest dostepna na str. 108 w katalogu 6. Natomiast ta z 2 zdjecia to taka "seria specjalna" na lato. Mozliwe, ze to ta sama odzywka tylko ma zmieniona szate graficzna na lato. W kazdym razie ta 1 nie zostala wycoafan i powinna byc dostepna w koljneych katalogach bo w 7 jej nie widze, ale w 6 nie ma przy niej dzwoneczka.
W 8 katalogu bedzie dostepna.

Edytowane przez ololufe
Czas edycji: 2010-05-03 o 13:53
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:52   #2028
daruniaa01
Wtajemniczenie
 
Avatar daruniaa01
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 081
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
@daruniaa01
Ta odzywka z 1 zdjecia nie została wycofana. Jest dostepna na str. 108 w katalogu 6. Natomiast ta z 2 zdjecia to taka "seria specjalna" na lato. Mozliwe, ze to ta sama odzywka tylko ma zmieniona szate graficzna na lato. W kazdym razie ta 1 nie zostala wycoafan i powinna byc dostepna w koljneych katalogach bo w 7 jej nie widze, ale w 6 nie ma przy niej dzwoneczka.
dzieki wielkie
daruniaa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:55   #2029
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

W katalogu 8 bedzie dostepna
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 14:02   #2030
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
-
@patusia22
Wiem, ze sie nie wlicza. Ale chodzilo mi o to, ze za zakup kosmetykow kolorowych przysluguja mi az trzy zestawy, wiec ze wzgledu na atrakcyjna cene (w porownaniu nawet do ceny samego tuszu) wezme wszystkie trzy
Jak masz swoich zamówień za 99zł to Ci przysługują 4 zestawy, a nie 3
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 14:03   #2031
daruniaa01
Wtajemniczenie
 
Avatar daruniaa01
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 081
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
W katalogu 8 bedzie dostepna
oo no to fajnie, jeszcze raz dziekuje
daruniaa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 14:08   #2032
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała tą bezbarwną szminkę ANEW?
Interesuje mnie czy jest tępa w malowaniu czy mocno nawilża usta? Lubię jak czuć taką warstewkę jakby balsamu na ustach.
Nie chcę wyrzucić 30 zł na wiatrzysko
Już parę razy tu o niej pisałyśmy, bo chodzi ci o odżywkę powiększajacą usta? Gładko sie maluje, nawilża, zostawia warstewkę. Właśnie ja o niej pisałam, że fajnie nawilża.


Cytat:
Napisane przez xxxwitchyouxxx Pokaż wiadomość
planuje coś kupić dla mojej stałej klientki,która zaszalała w tym katalogu...zastanawiam się nad płynem do kąpieli 1000ml lub zestawem tusz+błyszczyk+kosmetyczk a s.5 Jak myślicie co będzie lepsze??
Ja bym wolała zestaw.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 14:15   #2033
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość


Ja bym wolała zestaw.
ja też
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 14:27   #2034
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Już parę razy tu o niej pisałyśmy, bo chodzi ci o odżywkę powiększajacą usta? Gładko sie maluje, nawilża, zostawia warstewkę. Właśnie ja o niej pisałam, że fajnie nawilża.



Ja bym wolała zestaw.
Dzieki sheryl za info.
Nie zawsze jestem w stanie nadrobic wszystkie wpisy tutaj a na KWC nie ma opinii
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 14:43   #2035
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

@taka jedna
Racja, waham sie nad tym 4... bo 3 to i tak juz sporo ale pomysle

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Domowilam czwarty A niech tam
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 14:45   #2036
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Ja proponuję te zestawy klientkom, bo w sumie nie chcę żadnego, a i klientki nie wszystkie chcą, które zamawiają z kolorówki lub po zsumowaniu kilku zamówień mogę ich zamówić więcej
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 14:52   #2037
kitka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jaworze
Wiadomości: 72
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Już zaczynam się gupić powoli... czyli jęsli wydam 23.90 ze stron 8-17 i 52-72 to przysługuje mi jeden zestaw za 14.90? puźniej musze wydać kolejne 23.90 jesli chce mieć drugi?
__________________
fryzjerka
kitka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 14:56   #2038
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez kitka90 Pokaż wiadomość
Już zaczynam się gupić powoli... czyli jęsli wydam 23.90 ze stron 8-17 i 52-72 to przysługuje mi jeden zestaw za 14.90? puźniej musze wydać kolejne 23.90 jesli chce mieć drugi?
No tak.
Ale liczy się suma. Np. jak zamówisz 3 rzeczy za 19,90zł to przysługują Ci 2 zestawy.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 15:01   #2039
kitka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jaworze
Wiadomości: 72
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

@taka jedna

dziękuje za odpowiedź
__________________
fryzjerka
kitka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 15:33   #2040
paulinka009
Zadomowienie
 
Avatar paulinka009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 139
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

a te różne pędzelki do makijażu zaliczają się do produktów niekosmetycznych?
__________________
"...Tobie przed Bogiem obiecać,
że nie opuszczę Cię..."
--> 30 czerwca 2012 )

paulinka009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.