Zawiercie :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-05, 19:08   #91
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Zawiercie :)

no i maj i w rossmanie ani widu ani slychu, żeby się coś otwierało ...
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 20:36   #92
Maksy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 32
Dot.: Zawiercie :)

Jak otworzą po wakacjach to będzie dobrze.. ;/

Edit: Mam pytanie, czy produkty inglota [poza lakierem] są tylko w tej drogerii gamis na 11 listopada ?

Edit2: I co z tym rossmannem ?

Edytowane przez Maksy
Czas edycji: 2010-05-24 o 20:32
Maksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 15:58   #93
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Zawiercie :)

Cześć

Wie ktoś ile % zniżki będzie w środę na starej bawełnie ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 18:16   #94
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Zawiercie :)

Otwarcie Rossmanna już w środę !
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 18:47   #95
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: Zawiercie :)

a orintujesz się o której i czy jakieś znizki bedą?
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 20:04   #96
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Zawiercie :)

O 9, zniżki będą, mam nawet gazetkę w domu, może jutro wrzucę, ale jakiś super-rewelacji niema, choć zawsze coś (;
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 09:03   #97
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Zawiercie :)

a to będzie ta gazeta co jest na stronie, czy jakaś inna? taka specjalnie na otwarcie? ja temu naszemu Rossmanowi juz od sierpnia kibicowałam i w końcu po tyyyylu miesiącach się udało
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 11:43   #98
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Zawiercie :)

Wybaczcie, ale tej gazetki wam nie wrzucę, naszukałam się pół godziny, aż w końcu mama mi powiedziała, że ją wyrzuciła.. Szczerze to tam żadnych cudów nie było i trochę się powtarzało z normalnej gazetki np. tusz rimmel, zmywacz z isany itp.
Już nie mogę się doczekać jutra, ale mimo wszystko jestem trochę wkurzona bo to jakaś kpina żeby szyld wisiał 10 miesięcy i dopiero teraz otwierają..
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 16:09   #99
czeczotka
Przyczajenie
 
Avatar czeczotka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12
GG do czeczotka
Dot.: Zawiercie :)

Grunt, że w końcu otwierają
czeczotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 17:22   #100
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
a to będzie ta gazeta co jest na stronie, czy jakaś inna? taka specjalnie na otwarcie? ja temu naszemu Rossmanowi juz od sierpnia kibicowałam i w końcu po tyyyylu miesiącach się udało
tak, super, że otwierają a jutro pewnie szał tam będzie, niestety nie będę mogła się pojawić zdajcie relacje

nareszcie będę mogła na miejscu kupić babydream'y
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 17:45   #101
ancooora
Wtajemniczenie
 
Avatar ancooora
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Paris <3
Wiadomości: 2 700
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Otwarcie Rossmanna już w środę !
Już widzę złość właścicielki Gamisa
ancooora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 18:33   #102
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Już nie mogę się doczekać jutra, ale mimo wszystko jestem trochę wkurzona bo to jakaś kpina żeby szyld wisiał 10 miesięcy i dopiero teraz otwierają..
to jest okropna kpina wręcz. Wyjechałam na studia był szyld i za każdym razem jak wracałam do domu i wychodziłam z dworca to myślałam, ze ujrze otwartego rossmana a tu ciągle nic ; D

Wie ktoś może jak będą wyglądały przeceny na bawełnie w lipcu?
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 20:03   #103
DAVIDKA
Raczkowanie
 
Avatar DAVIDKA
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 439
Dot.: Zawiercie :)

Witajcie Zawiercianki Dołączam do Was i ciesze się ze moje rodzime miasto ma watek na wizażu , chciałam Was zapytać gdzie najlepiej obcinają włosy? , niestety ja mam dramatyczne wspomnienia jeżeli chodzi o" naszych fryzjerow"
__________________
Zycie jest wyzwaniem , podejmij je
DAVIDKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 20:03   #104
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez ancooora Pokaż wiadomość
Już widzę złość właścicielki Gamisa
Gamisa ma chyba facet, ale głowy sobie uciąć nie dam, dziewczyny mi zawsze mówiły o szefie. No i Gamis jak Gamis, ja współczuje tym wszystkim małym drogeryjkom, szczególnie w centrum, przecież duży rossmann do tego ze swoimi promocjami je po prostu zmiażdży.
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 11:21   #105
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Zawiercie :)

jednak byłam na otwarciu

masa ludzi- za mało koszyków
fajna szafa wibo rimmel, astor jeszcze nie rozłożone ( ale jutro ma być wszystko). Babeczki chyba za bardzo się jeszcze nie orientują, co i jak, jeśli chodzi o kolorówkę ( ale pewnie zależy która ). Jako gratis dostałam Skarb i tonik z nivei do włosów (), przed rossmannem jak odpowiedziało się na jakieś pytanie też można było zgarnąć kosmetyki. Jutro jest losowanie nagród ( dzisiaj dostawało się kupon ).

Super, że otworzyli
ciekawe kiedy gamis padnie
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 12:56   #106
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Zawiercie :)

hmmm... no i się zastanawiam czy się dzisiaj wybrać, czy może poczekać i iść w piątek, jak te tłumy przejdą bo jak wyjdę z pracy po 15, to tam może być masakra
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 13:59   #107
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Zawiercie :)

No ja też dziś byłam, za dużo ludzi jak dla mnie, nienawidzę ludzi ;p Ale troszke kupiłam, zamieszanie było straszne i z chęcią się przejdę za kilka dni tak na spokojnie, do tego jak już Rinaa pisała nie wszystkie szafy były rozłożone, ale mimo wszystko fajnie, duży sklep, dużo kolorówki *.* Fajnie, że mamy dużego rossmanna, bo te małe mają dość okrojony asortyment [np ten w M1]. Ja jako gratis dostałam niezbyt fajną kosmetyczkę.. Co dawali poza tonikiem, podpaskami i kosmetyczką ? No i jutro pewnie pójdę na losowanie
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 16:19   #108
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
No ja też dziś byłam, za dużo ludzi jak dla mnie, nienawidzę ludzi ;p Ale troszke kupiłam, zamieszanie było straszne i z chęcią się przejdę za kilka dni tak na spokojnie, do tego jak już Rinaa pisała nie wszystkie szafy były rozłożone, ale mimo wszystko fajnie, duży sklep, dużo kolorówki *.* Fajnie, że mamy dużego rossmanna, bo te małe mają dość okrojony asortyment [np ten w M1]. Ja jako gratis dostałam niezbyt fajną kosmetyczkę.. Co dawali poza tonikiem, podpaskami i kosmetyczką ? No i jutro pewnie pójdę na losowanie
to jednak miałam szczęście- najbardziej odpowiadał mi tonik

myślałam, że będzie mniejszy a jest duży, przestronny
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 16:26   #109
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Zawiercie :)

ja pójdę jednak dopiero w piątek. Mam gazetke promocyjną na otwarcie, faktycznie nie ma nic ciekawego, ale ważna jest do 18 czerwca wiec luzik nawet, bo myslałam że tylko dzisiaj. Cieszę się że po tyylu miesiącach w końcu się udało
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-16, 16:27   #110
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: Zawiercie :)

ja też byłam, ok.15 i dostałam również Skarb i żel pod prysznic z AA
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 17:15   #111
ancooora
Wtajemniczenie
 
Avatar ancooora
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Paris <3
Wiadomości: 2 700
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Gamisa ma chyba facet, ale głowy sobie uciąć nie dam, dziewczyny mi zawsze mówiły o szefie. No i Gamis jak Gamis, ja współczuje tym wszystkim małym drogeryjkom, szczególnie w centrum, przecież duży rossmann do tego ze swoimi promocjami je po prostu zmiażdży.

Na 100 % to jest kobieta Może ma na męża, ale z tego co wiem, to wszystkie pozostałe Gamisy ma na siebie

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
jednak byłam na otwarciu

masa ludzi- za mało koszyków
fajna szafa wibo rimmel, astor jeszcze nie rozłożone ( ale jutro ma być wszystko). Babeczki chyba za bardzo się jeszcze nie orientują, co i jak, jeśli chodzi o kolorówkę ( ale pewnie zależy która ). Jako gratis dostałam Skarb i tonik z nivei do włosów (), przed rossmannem jak odpowiedziało się na jakieś pytanie też można było zgarnąć kosmetyki. Jutro jest losowanie nagród ( dzisiaj dostawało się kupon ).

Super, że otworzyli
ciekawe kiedy gamis padnie

A co, nie lubisz GAMISA ?? A czy Rossmann jest blisko Gamisa ?? Bo ja się nie bardzo oriętuję w okolicy ,chociaż byłam w Zawierciu kilka razy na... targu Ale zdecydowanie wolę Wolbrom :P

Edytowane przez ancooora
Czas edycji: 2010-06-16 o 17:13
ancooora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:11   #112
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Zawiercie :)

Nie nie, rossmann jest koło dworca, a gamis koło starego rynku/bawełny.
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:34   #113
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Zawiercie :)

ja też byłam dziś, ale nic nie dostałam.

tak pozatym to wszystko pięknie, ładnie, ale jedno mnie dziś 'zabiło'. a reczej jedne (czyt. napalone na kosmetyki nastolatki i niektóre inne panie). ręce mi dziś opadły jak zobaczyłam parę osób które mają dokładnie przed sobą testery, ale nieee.. one wolą odkręcić zafoliowane/zabezpieczone produkty i TESTOWAĆ/MALOWAĆ SIĘ. a potem każdy się dziwi, że jak przychodzi się do domu to ma się tusz/błyszczyk który został już odkręcony i użyty ja osobiście nie chciałabym spotkać się z taką 'niespodzianką'.. -_-
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 12:35   #114
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Zawiercie :)

O świetnie ! Chyba warto zwrócić na to uwagę obsłudze, ja po prostu czegoś takiego nie ogarniam. Ogólnie jak to ładnie powiedziałaś 'napalone na kosmetyki nastolatki' strasznie denerwują mnie w sklepach, ale nie tylko tych kosmetycznych. Rozumiem trudny wiek, ale mimo wszystko trochę ogłady.. I szkoda, że już nic nie dają, myślałam, że się na coś jeszcze załapię ;P

Edytowane przez Ansheen
Czas edycji: 2010-06-17 o 12:37
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 12:55   #115
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
O świetnie ! Chyba warto zwrócić na to uwagę obsłudze, ja po prostu czegoś takiego nie ogarniam. Ogólnie jak to ładnie powiedziałaś 'napalone na kosmetyki nastolatki' strasznie denerwują mnie w sklepach, ale nie tylko tych kosmetycznych. Rozumiem trudny wiek, ale mimo wszystko trochę ogłady.. I szkoda, że już nic nie dają, myślałam, że się na coś jeszcze załapię ;P
owszem, również jestem nastolatką, ale nigdy nie zachowałabym się tak. widząc to, aż serce mi sie krajało O.O to był rój, jak w ulu. wszyscy się rzucili jak na jedzenie, jakby z miesiąc głodowali..(a najgorzej właśnie głodujące nastolatki) no ale cholera jasna, może trochę zdrowego rozsądku ?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 21:11   #116
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez ancooora Pokaż wiadomość


A co, nie lubisz GAMISA ??
wkurzają mnie dziewczyny, które tam pracują

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
ja też byłam dziś, ale nic nie dostałam.

tak pozatym to wszystko pięknie, ładnie, ale jedno mnie dziś 'zabiło'. a reczej jedne (czyt. napalone na kosmetyki nastolatki i niektóre inne panie). ręce mi dziś opadły jak zobaczyłam parę osób które mają dokładnie przed sobą testery, ale nieee.. one wolą odkręcić zafoliowane/zabezpieczone produkty i TESTOWAĆ/MALOWAĆ SIĘ. a potem każdy się dziwi, że jak przychodzi się do domu to ma się tusz/błyszczyk który został już odkręcony i użyty ja osobiście nie chciałabym spotkać się z taką 'niespodzianką'.. -_-
a to dziwne,że nic nie dostałaś dzisiaj widziałam, że dawali Skarb ( ale inny niż z szamponami clear )
a co do tych nastolatek, to gdybym widziała najpierw opierdzieliłabym je a później poszła do obsługi... ja nie wiem, jak można być tak głupim
ale jak byłam w pierwszy dzień to jakaś starsza babka otwierała każdy tusz i sprawdzała czy jest brązowy i do takiej nie dociera, że trzeba czytać
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 06:37   #117
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Zawiercie :)

jeju, to jest przesada. Czy te kobiety nie potrafią czytać? Niektóre się zachowuja jakby coś pierwszy raz na oczy widziały, a chowały się w buszu.
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 07:23   #118
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: Zawiercie :)

zgadzam sie. Panie rzucają się jak na darmowe mięso . Najbardziej mnie dziwią dorosłe kobiety rozpychające się łokciami, albo totalne chamstwo w kolejce-przepychanie się.
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 09:45   #119
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Zawiercie :)

Jak już sobie narzekamy to ja dodam odnośnie kolejki, że strasznie mnie denerwuje jak ktoś stoi za blisko i wjeżdża we mnie wózkiem albo wbija we mnie koszyk, niestety zazwyczaj są to starsze osoby i jakoś nie mam sumienia zwracać im uwagi.. I denerwują mnie tłumy, rozpychanie się i brak kultury, a niestety jeśli o kulturę chodzi to społeczeństwo się zatraca.. I denerwują mnie jeszcze te spojrzenia ludzi jakbym im tu wielce przeszkadzała, jakby mi czegoś zazdrościli czy jakbym co najmniej przyszła coś ukraść, a w cale nie mam różowych włosów, nie ubieram się jak 'kobieta pracująca' ani też nie mam mutacji twarzy i najczęściej są to właśnie wspaniałe nastolatki, jakoś starsze osoby idąc do sklepu mają swój cel, zajmują się zakupami, a nie stoją jak jakieś ułomne i gapią się tak, że mam ochotę podejść i spytać się czy mają jakiś problem..
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 10:47   #120
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Jak już sobie narzekamy to ja dodam odnośnie kolejki, że strasznie mnie denerwuje jak ktoś stoi za blisko i wjeżdża we mnie wózkiem albo wbija we mnie koszyk, niestety zazwyczaj są to starsze osoby i jakoś nie mam sumienia zwracać im uwagi.. I denerwują mnie tłumy, rozpychanie się i brak kultury, a niestety jeśli o kulturę chodzi to społeczeństwo się zatraca.. I denerwują mnie jeszcze te spojrzenia ludzi jakbym im tu wielce przeszkadzała, jakby mi czegoś zazdrościli czy jakbym co najmniej przyszła coś ukraść, a w cale nie mam różowych włosów, nie ubieram się jak 'kobieta pracująca' ani też nie mam mutacji twarzy i najczęściej są to właśnie wspaniałe nastolatki, jakoś starsze osoby idąc do sklepu mają swój cel, zajmują się zakupami, a nie stoją jak jakieś ułomne i gapią się tak, że mam ochotę podejść i spytać się czy mają jakiś problem..
ja mam dokładnie tak samo. Denerwuje mnie, że najwięcej kultury od innych wymagają te osoby, które tej kultury nie posiadają Zauważyłam nie raz, że jak idę do sklepu, to tak niektóre osoby potrafią zmierzyć wzrokiem, że mi się odechciewa zakupów :/
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-22 12:45:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.