Miłośniczki H&M - cz. IV - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-08, 22:21   #1231
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
nie stringów nie mirze,ciezko by było. na szczescie nie nosze i nie mam problemu.
A co się niby strasznego stanie jak ktoś naciągnie majteczki na swoje majteczki no nie przesadzajmy. Nawet w sklepach typowo nastawionych na bieliznę proponują mierzenie.


zależy co dla kogo znaczy kilka złotych. Dla mnie 40 zł za majtki do nie kilka złotych.
troche sie zgadzam.
Ale majtek na ogół nie mierze. W h&m w ogole nic nie mierze bo jak mam stać w kilometrowej kolejce to mi sie słabo robi. Najwyżej oddam poźniej
Kiedys kupowałam w Triumphie majtki i babka wrecz wymusiła na mnie przymierzenie - oczywiscie na bielizne.
Ale uważam że to nie jest jakieś karygodne.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 22:27   #1232
melissa89
Wtajemniczenie
 
Avatar melissa89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 113
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

dziewczyny a te przeceny, bluzki po 20, 30 zł, to od dawna są?
__________________
insta mam i ja
melissa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 22:29   #1233
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
Nawet w sklepach typowo nastawionych na bieliznę proponują mierzenie.
Nigdy sie z tym nie spotkałam no ale juz nie bede polemizowac
__________________
Żona

Zakochana

Edytowane przez BBlondyneczkAA
Czas edycji: 2010-05-08 o 22:30
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 22:41   #1234
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
zależy co dla kogo znaczy kilka złotych. Dla mnie 40 zł za majtki do nie kilka złotych.
Nie kupuję majtek za tyle, bo jakoś nie mam problemu ze znalezieniem tańszych i dobrych
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 22:41   #1235
Nat2706
Raczkowanie
 
Avatar Nat2706
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 174
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Dziewczyny orientujecie się może czy kurteczka ze zdjęcia to ta z kolekcji H&M The Blues?
Jest suuuper, bardzo mi się podoba i wkurza mnie,że obudziłam się dopiero teraz, a wydaje mi się,że to właśnie ta z The Blues... :/
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez Nat2706
Czas edycji: 2010-05-08 o 22:43
Nat2706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 22:45   #1236
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez alusia511 Pokaż wiadomość
no ale jak są metki i nic nie jest oderwane to może można oddać/zwrócić, no bo jak mówisz że chodzi o kwestie higieniczne to i mierzyć się nie powinno ...
Jest różnica mierzyc coś w przymierzalni przez minutę a chodzić np. cztery dni po domu z metkami, nikt nie wie co ty z tym w domu robisz a to jest przecież bielizna.. Ludzie są naprawdę do wszystkieog zdolni, czytam tu czasem na wizazu, że ktoś chodzi w jeansach parę dni po domu i sprawdza czy się nie rozciągają, jak się rozciągną to je oddają (co tam że noszone tydzień, metki mają no nie?)
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 22:47   #1237
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez alusia511 Pokaż wiadomość
nic nie ma a jak jest to nie pasuje... mi się ten bardzo podoba ale były same majtki u mnie i to 40 i 42 to tylko zdążyłam na taką różową kosmetyczkę czy sama nie wiem co to za 9,90 jak ten strój..
Ten strój też bardzo mi się podoba Ale w tych H&M-ach które obskoczyłam najmniejsze góry jakie były to 38 i za duże niestety..

A co do tego mierzenia to ja też nie wyobrażam sobie kupna stroju bez zarzucenia dołu (oczywiście na bieliznę). Choć dziś miałam założone strasznie obcisłe rurki, które mają tak wąskie nogawki na dole, że nie chciało mi się siłować i zarzuciłam majty na spodnie Ale ok pasują na szczęście
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 22:49   #1238
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez alusia511 Pokaż wiadomość
popieram też bym wolała żeby nikt nie mierzył tych majtek które kupuje i pewnie dlatego też nie ma zwrotów na takie intymne części garderoby, ale strój gatki na gatki można przymierzyć to i powinny być zwroty powinny być traktowane jak inne cuchy np. spodenki...
Spodenki to nie to samo co dół od stroju.. Chyba, że ty pod spodenki nie zakładasz nigdy majtek
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 22:55   #1239
Czechomax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 149
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ellien Pokaż wiadomość
W końcu udało mi się wypatrzeć wymarzoną kurtkę na wiosnę... nie mam jednak pojęcia czy jest ona dostępna w sklepach. Warszawianki widziałyście ją ?
Co do dostępności to nie pomogę bo ja nie z Warszawy. Sama kupowałam ją już dosyć dawno i nawet nie wiem czy jeszcze jest, ale niestety ona jest dosyć niestarannie wykonana. Ja kupiłam tylko dlatego, że nie znalazłam alternatywy i jej potrzebowałam.
__________________





Czechomax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 03:40   #1240
madziabw
Raczkowanie
 
Avatar madziabw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 320
GG do madziabw Send a message via Skype™ to madziabw
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Jest różnica mierzyc coś w przymierzalni przez minutę a chodzić np. cztery dni po domu z metkami, nikt nie wie co ty z tym w domu robisz a to jest przecież bielizna.. Ludzie są naprawdę do wszystkieog zdolni, czytam tu czasem na wizazu, że ktoś chodzi w jeansach parę dni po domu i sprawdza czy się nie rozciągają, jak się rozciągną to je oddają (co tam że noszone tydzień, metki mają no nie?)
apropo tych ludzi i ich zdolności... oni są nawet zdolni zmierzyc majtki na gołe ciało - i chce tu zaznaczaczyc że potem ktoś to musi wziaśc w swe ręcę żeby odwiesic to na wieszaczek
a co do zwrotów - h&m od dosłownie paru dni godzi się na takie zwrotu ale zasady zmieniły się tylko i wyłącznie do strojów i okularów słonecznych
madziabw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 07:43   #1241
Menhirek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 27
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość

Trochę mnie zaczyna wkurzać rozmiarówka w H&M, bo okazuje się, że na każdym dziale muszę brać inny rozmiar. Zwykle w H&M mieszczę się w M (czyli 36/38), czasem jak rozmiary są skopsane, to i w S się zmieszczę, a w przypadku tych koszul z Modern Classic wzięłam 40 a po ponownym przymierzeniu w domu, zastanawiam się, czy nie wymienić czasem na 42
Dziewczyny tak narzekacie na rozmiarówkę, a zauważyłyście że wsród standardowych rozmiarów są jeszcze rozmiary związane ze wzrostem? np. S jest na wzrost 160, 165 170 i 175. Rozmiary te różnią sie nie tylko długością ale tez troche szerokością.
Menhirek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 08:29   #1242
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nat2706 Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie się może czy kurteczka ze zdjęcia to ta z kolekcji H&M The Blues?
Jest suuuper, bardzo mi się podoba i wkurza mnie,że obudziłam się dopiero teraz, a wydaje mi się,że to właśnie ta z The Blues... :/
tak to ta kurtka
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 08:45   #1243
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Menhirek Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak narzekacie na rozmiarówkę, a zauważyłyście że wsród standardowych rozmiarów są jeszcze rozmiary związane ze wzrostem? np. S jest na wzrost 160, 165 170 i 175. Rozmiary te różnią sie nie tylko długością ale tez troche szerokością.
a jest to zaznaczone na metce na jaki wzrost jest dana rzecz? jakoś nigdy nie zwróciłam na to uwagi
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 08:58   #1244
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
Nawet w sklepach typowo nastawionych na bieliznę proponują mierzenie.

zależy co dla kogo znaczy kilka złotych. Dla mnie 40 zł za majtki do nie kilka złotych.
zgadzam się, zwłąszcza przy zakupach droższej eleganckiej bielizny, nie wyobrażam sobie zainwestować kase bez mierzenia. jeśli chodzi o jakieś zwykle za 8zł to można ryzykować, ale już za 80 (czy jeszcze więcej) kupować w ciemno to strach.

i też mi się zdarza, że jeśli do przymierzalni brałam same staniki, to Panie proponowały żebym zobaczyła też sobie majtki od kompletu.

przymierzam na swoje majtki, ale ponieważ mam świadomosć że niektórzy na pewno robią to na gołe ciało, to po zakupie piorę bieliznę.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 09:25   #1245
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez melissa89 Pokaż wiadomość
dziewczyny a te przeceny, bluzki po 20, 30 zł, to od dawna są?

U mnie już gdzieś o miesiąca, ale nie ma nic ciekawego
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 09:37   #1246
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Menhirek Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak narzekacie na rozmiarówkę, a zauważyłyście że wsród standardowych rozmiarów są jeszcze rozmiary związane ze wzrostem? np. S jest na wzrost 160, 165 170 i 175. Rozmiary te różnią sie nie tylko długością ale tez troche szerokością.
Ja się nie spotkałam z takim oznaczeniem
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 09:44   #1247
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Rozmiary wzrostowe widziałam jedynie na dziecięcym, nigdzie więcej
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 09:55   #1248
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Menhirek Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak narzekacie na rozmiarówkę, a zauważyłyście że wsród standardowych rozmiarów są jeszcze rozmiary związane ze wzrostem? np. S jest na wzrost 160, 165 170 i 175. Rozmiary te różnią sie nie tylko długością ale tez troche szerokością.
Chodzi o ten napis na metce na ubraniu małym druczkiem na samym dole np. CN 165/72A ? Jeśli tak, to co oznacza to 72A?
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 09:57   #1249
kkaarrooolina
Rozeznanie
 
Avatar kkaarrooolina
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 806
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Chodzi o ten napis na metce na ubraniu małym druczkiem na samym dole np. CN 165/72A ? Jeśli tak, to co oznacza to 72A?
Prawie jak rozmiar stanika moze to obwód klatki piersiowej
kkaarrooolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 10:06   #1250
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez kkaarrooolina Pokaż wiadomość
Prawie jak rozmiar stanika moze to obwód klatki piersiowej
W przypadku spódnicy?
Zresztą niemożliwe, spódnica jest na mnie dobra, a rozmiar stanika mam sporo większy niż 70A, no chyba że jakaś niewymiarowa jestem
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 10:06   #1251
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Wiem, że temat wałkowany miliony razy, ale już go dawno nie widziałam, więc ośmiele się spytać Chciałabym zadzownić do Galerii Krakowskiej zarezerwować spodenki, jeśli są. Nigdy w życiu tego nie robiłam i nie mam pojęcia od czego zacząc, co w ogóle powiedzieć Będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi.
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 10:12   #1252
Hypnotic Poison
Zakorzenienie
 
Avatar Hypnotic Poison
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 911
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Menhirek Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak narzekacie na rozmiarówkę, a zauważyłyście że wsród standardowych rozmiarów są jeszcze rozmiary związane ze wzrostem? np. S jest na wzrost 160, 165 170 i 175. Rozmiary te różnią sie nie tylko długością ale tez troche szerokością.
Ojej a gdzie to jest ?? az zaraz zobacze bo nie oderwalam jeszcze metek z ostatnich zakupow
Jezeli tak jest to super a jest tak ze ten wzrost jest rozny przy jednym modelu bluzki np XS ???


A co do mierzenia bielizny to... bez przesady na oko mozna ocenic czy sa dobre zwlaszcza te z H&M ktore mozna kupic za 20-30 zl i przy tym zaoszczedzic domyslania sie innym osobom kto i co z nimi robil ja z wrodzonej shizy na punkcie bakterii wrzucam kupiona bielizne do prania jak odetne metki

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
Wiem, że temat wałkowany miliony razy, ale już go dawno nie widziałam, więc ośmiele się spytać Chciałabym zadzownić do Galerii Krakowskiej zarezerwować spodenki, jeśli są. Nigdy w życiu tego nie robiłam i nie mam pojęcia od czego zacząc, co w ogóle powiedzieć Będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi.
dzwonisz i prosisz o polaczenie z dzialem np dividem, damskim itp jak juz cie polacza to mowisz co cie interesuje rozmiar, model, cena i proszisz o ew. odlozenie do dnia jutrzejszego do wieczora
__________________


My Fashion Blog :

Prive www.mialook.pl

Work www.imagedesire.pl

My Fashion Videos:

www.youtube.com/user/mialookpl
Hypnotic Poison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 10:18   #1253
Chocolatina
Wtajemniczenie
 
Avatar Chocolatina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 264
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Hypnotic Poison Pokaż wiadomość
Ojej a gdzie to jest ?? az zaraz zobacze bo nie oderwalam jeszcze metek z ostatnich zakupow
Jezeli tak jest to super a jest tak ze ten wzrost jest rozny przy jednym modelu bluzki np XS ???


A co do mierzenia bielizny to... bez przesady na oko mozna ocenic czy sa dobre zwlaszcza te z H&M ktore mozna kupic za 20-30 zl i przy tym zaoszczedzic domyslania sie innym osobom kto i co z nimi robil ja z wrodzonej shizy na punkcie bakterii wrzucam kupiona bielizne do prania jak odetne metki

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------



dzwonisz i prosisz o polaczenie z dzialem np dividem, damskim itp jak juz cie polacza to mowisz co cie interesuje rozmiar, model, cena i proszisz o ew. odlozenie do dnia jutrzejszego do wieczora

na metce pod standardowymi rozmiarami ostatnia pozycja ; )
Chocolatina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 10:23   #1254
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Hypnotic Poison Pokaż wiadomość
Ojej a gdzie to jest ?? az zaraz zobacze bo nie oderwalam jeszcze metek z ostatnich zakupow
Jezeli tak jest to super a jest tak ze ten wzrost jest rozny przy jednym modelu bluzki np XS ???


A co do mierzenia bielizny to... bez przesady na oko mozna ocenic czy sa dobre zwlaszcza te z H&M ktore mozna kupic za 20-30 zl i przy tym zaoszczedzic domyslania sie innym osobom kto i co z nimi robil ja z wrodzonej shizy na punkcie bakterii wrzucam kupiona bielizne do prania jak odetne metki

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------



dzwonisz i prosisz o polaczenie z dzialem np dividem, damskim itp jak juz cie polacza to mowisz co cie interesuje rozmiar, model, cena i proszisz o ew. odlozenie do dnia jutrzejszego do wieczora
Dziękuję ślicznie
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 10:29   #1255
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Dotarły do mnie informacje, że są w sklepach te spodenki na gumce, na które choruje od miesięcy za 39,90. Chyba z działu divided.
Czy mogłabym się zwrócić z prośbą, żeby jakaś dobra Duszyczka mi je zakupiła ?? Najlepiej w rozmiarze 36, jak nie to 38 a jak nie to 34. Strasznie mi na nich zależy Koszty zwracam natychmiast - już mi kilka dziewczyn kupowało rzeczy i zawsze jestem kontaktowa i szybka wpłacam pieniążki
Baaardzo proszę strasznie mi zależy


Ps. sorki za dwa posty pod sobą, myślałam, że złączy posty
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 10:37   #1256
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Będę jutro to zerknę
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 10:43   #1257
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

W Alfie w Gdańsku są spodenki na gumce. Chciałam przymierzyć jakiś strój, ale wiekszość proponowanych jest na mniejsze biusty niż mój. Był taki tłok wczoraj koło 17 że odechciało mi sie chodzić do hm w weekendy. Było też pare bokserek czarnych w kwiaty.
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 10:48   #1258
Menhirek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 27
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;19158426]a jest to zaznaczone na metce na jaki wzrost jest dana rzecz? jakoś nigdy nie zwróciłam na to uwagi[/QUOTE]

na metce wszytej jest rozmiar np. S a pod nim 160, 165 170 lub 175
Menhirek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 10:49   #1259
Hypnotic Poison
Zakorzenienie
 
Avatar Hypnotic Poison
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 911
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

a wiec spisalam trzy metki

tunika XS - 1636/1
bokseka XS - 1642/1
bluzeczka M - 1543/TPP/1

kto mi rozszyfruje
__________________


My Fashion Blog :

Prive www.mialook.pl

Work www.imagedesire.pl

My Fashion Videos:

www.youtube.com/user/mialookpl
Hypnotic Poison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 10:51   #1260
martunia-w
Organizatorka :)
 
Avatar martunia-w
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 880
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez alusia511 Pokaż wiadomość
nic nie ma a jak jest to nie pasuje... mi się ten bardzo podoba ale były same majtki u mnie i to 40 i 42 to tylko zdążyłam na taką różową kosmetyczkę czy sama nie wiem co to za 9,90 jak ten strój..
Ależ ładny! tego nie widziałam ile on kosztuje?
__________________
Zamówienia z martunią-w -> KLIK


martunia-w jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.